Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Червень 2018 року
28 червня – День Конституції України / Муніципальне життя
27.06.2018

Шановні новоград-волинці! 28 червня виповнюється двадцять другий рік відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію. Вона гарантувала кожному громадянину загальновизнані права та свободи, закріпивши ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. І обов’язок кожного українця поважати її та беззаперечно дотримуватись конституційних норм. 

Докладніше...
Випускникам закладів загальної середньої освіти міста Новограда-Волинського урочисто вручили золоті та срібні медалі / Муніципальне життя
27.06.2018

27 червня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулись урочистості з нагоди вручення медалей випускникам закладів загальної середньої освіти міста. На початку заходу випускники, батьки та педагоги переглянули відеоролик про Новоград-Волинський – сучасне місто, де створено належні умови для успішного навчання і виховання учнів. Адже у закладах освіти активно працюють творчі, цілеспрямовані педагогічні колективи, які щодня виконують найвищу місію – плекання інноваційної особистості.

Докладніше...
Новоград-Волинські учні візьмуть участь у зміні наметового Міжнародного табору дружби «Кринічка» / Муніципальне життя
27.06.2018

27 червня 2018 року в конференц-залі Будинку рад відбулась зустріч з учнями та їх батьками, які братимуть участь у роботі Міжнародного табору дружби «Кринічка». «Кринічка» - це не тільки міжнародний табір дружби дітей слов'янських народів, але ще і початок дитячої дипломатії та справжньої дружби. «Кринічка» - це місце, де діти хоч і живуть в численних наметах, але всі вони під спільним дахом, ім'я якому - дружба, мир, творчість. Ще «Кринічка» це яскравий приклад організованого активного і корисного відпочинку молоді.

Докладніше...
Результати нарад щодо оптимізації структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради та комунальних підприємств міської ради / Муніципальне життя
27.06.2018

27 червня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулась серія нарад щодо оптимізації структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради та комунальних підприємств міської ради.

Докладніше...
Пляжний турнір з волейболу до Дня молоді України! / Спорт
27.06.2018

26 червня 2018 року дитячо-юнацька спортивна школа за сприяння депутатів міської ради Володимира Федорчука та Віталія Табалюка і управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради з нагоди Дня молоді провела відкритий турнір міста з пляжного волейболу. Змагання відбулись на відкритому майданчику загальноосвітньої школи № 10.  

Докладніше...
З 1 травня поточного року за призначенням субсидії до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради звернулось 4762 особи / Муніципальне життя
27.06.2018

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнанно такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій. З урахуванням прийнятих змін з травня поточного року за призначенням субсидії на житлово-кокомунальні послуги по новому порядку до департаменту праці та соціального захисту населення міської ради звернулось 4762 особи з яких для внесення корективів -2532 особи.

Докладніше...
Голова житомирської організації профспілки працівників соціальної сфери Василь Шушпан відвідав будівельний майданчик «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
27.06.2018

26 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський та голова житомирської організації профспілки працівників соціальної сфери Василь Шушпан відвідали будівельний майданчик «Прозорого соціального офісу». Василь Петрович відмітив необхідність створення подібних устав соціального характеру у містах обласного значення, зокрема нашому місті.

Докладніше...
Голова житомирської організації профспілки працівників соціальної сфери Василь Шушпан відвідав будівельний майданчик «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
27.06.2018

26 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський та голова житомирської організації профспілки працівників соціальної сфери Василь Шушпан відвідали будівельний майданчик «Прозорого соціального офісу». Василь Петрович відмітив необхідність створення подібних устав соціального характеру у містах обласного значення, зокрема нашому місті.

Докладніше...
Відбулись урочисті заходи з нагоди 30-річчя від дня створення відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування / Муніципальне життя
27.06.2018

26 червня 2018 відбулись урочисті заходи з нагоди 30-річчя від дня створення відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради.


 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.06.2018
Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста / Муніципальне життя
26.06.2018

Житлово-комунальне господарство: Інформація про використання коштів станом на 23.06.2018 року. За минули тиждень виконано та профінансовано роботи з поточного ремонту доріг на суму 73972,80 грн., з них: поточний ремонт мікрорайону Дружа-Болгарбуд – 37456,80 грн. та вул. Герцена-Леваневського – 36516,00 грн.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 26 червня 2018 року

Докладніше...
Прес-конференція за результатами офіційного візиту до міста Ломжа (Польща) / Муніципальне життя
25.06.2018

25 червня 2018 року у конференц-залі міської ради голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко провів прес-конференцію. Ігор Геннадійович розповів представникам засобам масової інформації про результати офіційного візиту до міста Ломжа (Польща) делегації з Новограда-Волинського у складі депутатів міської ради: Андрія Рассадіна, Ігоря Юшманова та Андрія Войтовича. Депутатів Новоград-Волинської міської ради запросили на відзначення 600-річчя від дня заснування міста-побратима Новограда-Волинського - Ломжі. Також у переліку запрошених були делегації з США, Болгарії, Литви, Білорусі, а також представники польського Сейму.

Докладніше...
Відбулося засідання оргкомітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
25.06.2018

25 червня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання організаційного комітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». На початку засідання Оксана Василівна проаналізувала стан підготовки до Міжнародного свята. Затим присутні детально опрацювали проект програми «Лесиних джерел», зокрема: заходи в музеях міста, урочисте відкриття свята, Всеукраїнські конкурси, свято Поліської вишиванки, вечірній концерт, «Містечко майстрів», ярмарок народних умільців України та багато іншого.

Докладніше...
Під головуванням міського голови відбулись оперативна та розширена апаратна наради / Муніципальне життя
25.06.2018

25 червня 2018 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись оперативна та розширена апаратна наради з працівниками виконавчих органів міської ради. У ході нарад було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Докладніше...
«Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2011 №132 «Про Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади міста та пропорції її розподілу» (регуляторний акт)» / Муніципальне життя
25.06.2018

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» міська рада повідомляє про оприлюднення з 25 червня 2018 року на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці «Нормативна база» - «Проекти рішень міської ради» проекту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2011 №132 «Про Методику  розрахунку орендної плати  за майно комунальної власності територіальної громади міста  та пропорції її розподілу» (регуляторний акт)» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 25 червня 2018 року.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.06.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 25 червня по 01 липня 2018 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Легенчука А.В. впродовж тижня (18-23 червня 2018 року) / Муніципальне життя
25.06.2018

Робочий тиждень заступника міського голови А.В. Легенчука у понеділок, 18 червня, розпочався із проведення галузевої наради з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради. Затим Анатолій Легенчук взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Весельський. У ході нарад було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Гвозденко О.В. впродовж тижня (18-23 червня 2018 року) / Муніципальне життя
25.06.2018

У понеділок, 18 червня, заступник міського голови Гвозденко О.В. взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Весельського В.Л. та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради та головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Колотова С.Ю. впродовж тижня (18-23 червня 2018 року) / Муніципальне життя
25.06.2018

У понеділок, 18 червня, перший заступник міського голови Колотов С.Ю. взяв участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Весельського В.Л. та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. У другій половині дня перший заступник міського голови Сергій Колотов провів галузеву нараду з питань у сфері охорони здоров’я та медичного забезпечення, а також нараду щодо штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського».

Докладніше...
Конференція «Розумні міста – розумна інфраструктура» / Муніципальне життя
25.06.2018

23 червня 2018 року в конференц-залі будинку рад відбулась конференція «Розумні міста – розумна інфраструктура», основною метою якої було вирішення спільних питань в соціально-економічному розвитку міста: прискорення інновацій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності українських товарів та послуг на зовнішньому ринку, новітні підходи та технології використання енергії в комерційному секторі тощо. Подія націлена на співпрацю місцевої влади та бізнесової спільноти, що визначає як функціонуватиме місто завтра.

Докладніше...
Міський голова взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державної служби / Муніципальне життя
23.06.2018

23 червня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулись урочистості з нагоди 100-річчя державної служби в Україні. Державних службовців району привітав міський голова Віктор Весельський.

Докладніше...
Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
23.06.2018

Начальнику управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради Богданчуку О.В. надійшло 4 червня 2018 року повідомлення №52-36 від директора Житомирської дирекції публічного акціонерного товариства «Укрпошта» Нечипорук О.С. щодо припинення договору оренди нерухомого майна. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів особистий виїзний прийом громадян / Муніципальне життя
23.06.2018

22 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський здійснив виїзний особистий прийом громадян. Цього дня кожен житель міг звернутись до очільника міста з питання ми, що його турбують. Загалом Віктор Леонідович прийняв 12 звернень. Узагальнюючи прохання людей, звернення стосувались допомоги у лікуванні, майнові звернення та вирішення питань в житлово-комунальній галузі.

Докладніше...
24 червня – День молоді / Муніципальне життя
22.06.2018

Шановні представники молодого покоління! Прийміть щирі вітання з Днем молоді. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але й особливий стан душі. Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Докладніше...
23 червня – День державної служби / Муніципальне життя
22.06.2018

Шановні працівники державної служби! На вас покладено важливе завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Адже державний службовець – це професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
22.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 червня 2018 року

Докладніше...
Робота консультпункту центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при пологовому відділенні міськрай ТМО / Муніципальне життя
22.06.2018

З  01.03.2006 року при пологовому відділенні міськрай ТМО діє консультаційний пункт Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, метою якого є здійснення соціальної роботи, направленої на сприяння зміцненню інституту сім'ї шляхом формування засад відповідального  усвідомленого батьківства.

Докладніше...
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності / Муніципальне життя
22.06.2018

Протягом червня 2018 року Новоград-Волинський міськрайонний відділ У ДСНС України  у Житомирській області провів спільно з представниками Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Протягом зазначеного проміжку часу проведено профілактичні бесіди з дітьми 1-5 класів в пришкільних таборах шкіл міста. На базі МЦСССДМ проведено бесіди з дітками пришкільних таборів ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня», ЗОШ № 5, а також на базі шкіл в пришкільних таборах ЗОШ № 8, ЗОШ № 7, ЗОШ № 6, та в Благодійному Таборі РО РМ «Карітас-Олександірвка».

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни / Муніципальне життя
22.06.2018

22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв війни. Цього дня 77 років тому розпочалася жорстока війна, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу землю. Виявляючи глибоку повагу до захисників Батьківщини – героїв Другої світової війни, які віддали за перемогу свої життя, міський голова Віктор Весельський, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Анатолій Легенчук, ветерани, вдови загиблих, небайдужі новоград-волинці вшанували пам’ять полеглих у боях хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям у Сквері Слави.

Докладніше...
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні / Муніципальне життя
22.06.2018

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. У цей скорботний день віддаймо шану борцям за волю України періоду Другої світової війни та славним нащадкам відважних попередніх поколінь: учасникам АТО, добровольцям, волонтерам та усім небайдужим краянам за їх прагнення зберегти цілісність і суверенітет нашої держави.

Докладніше...
Керівництво ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» обіцяє побудувати нові очисні споруди / Муніципальне життя
22.06.2018

21 червня 2018 року заступник міського голови Анатолій Легенчук з робочим візитом відвідав ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика», де взяв участь та виступив на спільному засіданні Хмельницької і Житомирської обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Нарада з питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка,20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» / Муніципальне життя
22.06.2018

21 червня 2018 року під головування міського голови Віктора Весельського відбулась нарада зі створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». Участь у нараді окрім заступників міського голови та посадових осіб виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради взяли начальник управління Державної казначейської служби України у Житомирській області, начальник Новоград-Волинського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Житомирській області, генеральний підрядник будівництва об'єкту та спеціаліст з технічного нагляду за будівництвом.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 червня 2018 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.06.2018

20 червня 2018 року в період часу з 09:00 год. до 21:00 год. відбулось незаконне проникнення через вхідні двері в квартиру, яку згідно договору оренди винаймає міський голова Віктор Леонідович Весельський. З квартири невідомими особами таємно викрадені особисті документи (біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон) та грошові кошти в сумі 12 тис. доларів США (офіційно задекларовані), що знаходились в металевому сейфі.

Докладніше...
Хід будівництва «Прозорого соціального офісу» / Муніципальне життя
21.06.2018

20 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом із заступником міського голови Оксаною Гвозденко та начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук проінспектували хід будівництва «Прозорого соціального офісу».

Докладніше...
Очільник міста відвідав нове приміщення Палацу дітей та молоді / Муніципальне життя
21.06.2018

20 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з заступником міського голови Оксаною Гвозденко та начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук відвідали стару будівлю Палацу дітей та молоді, а також нове приміщення (вул. Князів Острозьких, 46) де планує розміститись молодіжна установа.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.06.2018

 План роботи виконавчих органів міської ради на 21 червня 2018 року

Докладніше...
На черговому засіданні спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
20.06.2018

20 червня 2018 року заступник голови спостережної комісії виконавчого комітету міської ради Володимир Правило провів чергове її засідання, на порядок денний якого було внесено наступні питань: - про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання та про надану допомогу і потреби умовно-достроково звільнених осіб; 

Докладніше...
Антирейдерський штаб працює над скаргами та зверненнями аграріїв Житомирщини / Муніципальне життя
20.06.2018

У 2018 році оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя продовжив роботу на Житомирщині та розглядає звернення аграрії про підозри рейдерського захоплення земельних ділянок.

Докладніше...
Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей в Новограді-Волинському / Муніципальне життя
20.06.2018

Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей є одним з важливих напрямків діяльності всіх державних структур та органів місцевого самоврядування.

Докладніше...
Робоча нарада Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді / Муніципальне життя
20.06.2018

19 червня 2018 року в приміщенні Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  відбулася робоча нарада  за участю представників міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської  ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 червня 2018 року.

Докладніше...
Представники Новоград-Волинської міської ради взяли участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради та опрацювали питання щодо будівництва міні-ГЕС на річці Случ в с. Гульськ / Муніципальне життя
19.06.2018

19 червня 2018 року перший заступник міського голови Сергій Колотов, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь взяли участь у спільному засіданні постійних комісій з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів і з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування Новоград-Волинської районної ради. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста / Муніципальне життя
19.06.2018

Житлово-комунальне господарство: І. Інформація про використання коштів станом на 18.06.2018 року. За минулий тиждень виконано робіт з поточного ремонту доріг на суму 257 248,80 грн. з них: поточний ремонт вул. Волі – 20 844,00 грн., вул. Вокзальної – 89 853,60 грн., вул. І.Мамайчука – 96 583,20 грн., поточний ремонт під’їзної дороги до полігону ТПВ – 49 968,00 грн.)

Докладніше...
Заступник міського голови перевірив хід виконання капітального та поточного ремонту доріг / Муніципальне життя
19.06.2018

19 червня 2018 року заступник міського голови Анатолій Легенчук перевірив хід виконання капітального та поточного ремонту доріг по вул. Ковальського та відрізку вул. Житомирська. В ході огляду заступник міського голови відвідав відрізок дороги по вул. Житомирська до КПП №1 в/ч 0409. В ході підготовчих робіт прийнято рішення зробити суцільне асфальтування дороги товщиною 3 см замість ямкового ремонту. Це рішення приведе до зниження витрат на підготовчі роботи. Загалом планується заасфальтувати 667 м.кв.

Докладніше...
Перекриття руху на автотрасі Київ-Чоп по причині забруднення річки Случ / Муніципальне життя
19.06.2018

19 червня 2018 року представники громадських організацій, активісти, небайдужі мешканці міста, депутати міської та районної рад перекрили рух автотранспорту на автомобільному шляху міжнародного значення Київ — Чоп. Основна вимога мітингувальників - припинити забруднення річок Хомора та Случ ТОВ «Понінківською картонно-паперовою фабрикою». Нагадаємо, протягом декількох років триває переписка посадових осіб міської та районних рад щодо вжиття заходів з недопущення забруднень «водоносних артерій», що забезпечують водою кілька населених пунктів, в тому числі і Новоград-Волинський. Проте численні звернення не дають результатів. Саме це й спонукало людей вдатись до кардинальних дій.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися пришкільні табори з денним перебуванням та мовні табори / Гуманітарна сфера
19.06.2018

По  закінченню навчальних занять на базі закладів загальної середньої освіти  міста розпочали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням та мовні табори (мова удосконалення: СШ № 4-англійська і німецька, ЗОШ № 9 - англійська, французька, ЗОШ № 10 англійська), які функціонували з 29 травня по 15 червня 2018 року. 

Докладніше...
Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує про перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року / Муніципальне життя
19.06.2018

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1373 грн. до 1435 грн. В зв’язку з цим з 1 липня поточного року буде переглянута мінімальна та максимальна  пенсійні виплати, які становитимуть 1 435 грн. та 14 350 грн. відповідно. 

Докладніше...
Будівництво «Прозорого соціального офісу» фінансується з державного бюджету на 83,5 % від вартості проекту / Муніципальне життя
19.06.2018

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2017 року № 779 (зі змінами) «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» та з урахуванням рішення робочої групи Міністерства соціальної політики України від 23.02.2018 року № 1 на фінансування проекту «Реконструкція зі збільшенням розмірів будівлі на вулиці Шевченка, 20 у м. Новограді–Волинському для створення та забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» з державного бюджету на 2018 рік передбачено кошти в сумі 18 млн. грн., з подальшим збільшенням до 25 млн. 750 тис. грн. та співфінансування з міського бюджету 5 млн. грн., що в процентному співвідношенні складає 16,5 %.

Докладніше...
Міський голова перевірив хід будівництва «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
19.06.2018

18 червня 2018 року очільник міста Віктор Весельський перевірив хід будівництва «Прозорого офісу». На сьогодні виконуються роботи по «в’язці» армопоясу для залиття монолітно фундаментної плити фронт офісу.

Докладніше...
Очільник міста відвідав будівельник майданчик хірургічного корпусу / Муніципальне життя
19.06.2018

18 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомиром Дутчаком відвідали будівельний майданчик хірургічного корпусу міськрай ТМО. На сьогодні проведені роботи по в'язці арматури для залиття опор, що триматимуть стелю першого поверху. За інформацією головного лікаря міськрай ТМО Василя Бориса, в середу, 20 червня 2018 року, підрядник має доставити на будівельний майданчик опалубку для залиття опор. Одразу після монтажу опалубки розпочнуться бетонні роботи.

Докладніше...
Чергове засідання робочої групи з питань здійснення громадського контролю за екологічним станом річки Случ в межах Новоград-Волинського району / Муніципальне життя
19.06.2018

18 червня 2018 року за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука у конференц-залі міської ради відбулося чергове засідання робочої групи з питань здійснення громадського контролю за екологічним станом річки Случ в межах Новоград-Волинського району. Участь у засіданні взяли: депутат обласної ради Віктор Мельник, керівництво Новоград-Волинського району та представники громадських організацій.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
18.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 19 червня 2018 року

Докладніше...
У Новограді-Волинському народний депутат України провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
18.06.2018

Народний депутат України 8-го скликання, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій, 18 червня 2018 року, провів особистий прийом громадян у конференц-залі міської ради. 

Докладніше...
Міський голова провів оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
18.06.2018

18 червня 2018 року відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході нарад було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період. У ході оперативної наради очільник міста разом із першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступником міського голови Оксаною Гвозденко, заступником міського голови Анатолієм Легенчуком, т.в.о. керуючим справами виконавчого комітету міської ради Ніною Марчук та т.в.о. начальника фінансового управління міської ради Наталією Кузнєцовою обговорили ряд суспільно значимих подій, що відбулись в місті минулого тижня, а також перспективні плани роботи на поточний робочий тиждень.

Докладніше...
До уваги учасників антитерористичної операції!!! / Муніципальне життя
18.06.2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції (далі-Порядок). Цей Порядок визначає механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції структурними підрозділами з питань соціального захисту населення. 

Докладніше...
Фестиваль фарб до Дня молоді у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
18.06.2018

З нагоди відзначення Дня молоді 16 червня 2018 року на території міської Фортеці за підтримки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради пройшов фестиваль фарб.  У фестивалі взяли участь вихованці студії pole dance "Rise", місцевий музичний рок-гурт та діджеї з м. Житомира. Ведучим заходу, а також його організатором виступив Дмитро Скуратов (МС ScuratoFF) з міста Луцьк. За словами організатора, Новоград-Волинський захопив його шаленою енергетикою ще минулого року, тому він залюбки приїхав вдруге і пообіцяв, що зустріч не остання.

Докладніше...
Міські голови Житомирщини – учасники ХIV Муніципального форуму / Муніципальне життя
18.06.2018

18-19 червня 2018 року Асоціація міст України проводить у Києві ХIV Український муніципальний форум. «Форум – є гарною можливістю, площадкою для обговорення наболілих питань органів місцевого самоврядування. Представники органів державної влади та Асоціації міст України спільно напрацьовують подальші кроки щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад», - зауважила виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
18.06.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 червня по 24 червня 2018 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (11-14 червня 2018 року) / Муніципальне життя
18.06.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради протягом тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь та провів ряд робочих заходів. Так, у понеділок, 11 червня, Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, у ході яких було обговорено ряд суспільно значимих подій, що відбулись в місті минулого тижня, а також перспективні плани роботи на поточний робочий тиждень.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Легенчука А.В. впродовж тижня (11-15 червня 2018 року) / Муніципальне життя
18.06.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 11 червня, у понеділок міський голова Весельський В.Л. провів оперативну та апаратну наради, під час яких обговорено поточний стан справ та визначено планування подальшої роботи у основних галузях життєзабезпечення міста. У другій половині дня заступник міського голови Легенчук А.В. взяв участь у прес-конференції міського голови Весельського В.Л. за наслідками проведення двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Гвозденко О.В. впродовж тижня (11-15 червня 2018 року) / Муніципальне життя
18.06.2018

У понеділок, 11 червня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь в оперативній та апаратній нарадах, які відбулися під головуванням очільника міста Віктора Весельського. У ході нарад було розглянуто підсумки роботи за минулий тиждень, проаналізовано виконані завдання та доручення.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Колотова С.Ю. впродовж тижня (11-15 червня 2018 року) / Муніципальне життя
18.06.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 11 червня, у понеділок міський голова Весельський В.Л. провів оперативну та апаратну наради, під час яких обговорено поточний стан справ та визначено планування подальшої роботи у основних галузях життєзабезпечення міста. 

Докладніше...
«Безпечні канікули» / Муніципальне життя
18.06.2018

Літні канікули для дітей – це найулюбленіший і найдовший період для відпочинку, нових пригод, подорожей, яскравих вражень. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. А щоб відпочинок був безпечний, слід пам’ятати деякі життєво важливі правила.

Докладніше...
Заступник міського голови Оксана Гвозденко привітала військовозобов’язаних із закінченням навчальних зборів / Муніципальне життя
18.06.2018

15 червня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь в урочистостях з нагоди закінчення навчальних зборів з військовозобов’язаними. Під час виступу Оксана Василівна подякувала присутнім за з честю виконані поставлені завдання під час проходження практичних занять та тренувань з вдосконалення своїх вмінь і навичок з інженерної, спеціальної та тактичної військової підготовки. Також заступник міського голови вручила подяки міського голови за відмінне виконання службових обов’язків, патріотизм та активну громадську позицію. 

Докладніше...
17 червня – День медичного працівника / Муніципальне життя
15.06.2018

Шановні працівники галузі охорони здоров’я Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. Ви присвятили своє життя нелегкій та відповідальній, а водночас найгуманнішій і благородній професії. В будні і свята ви стоїте на сторожі життя та здоров’я людини. Ваш високий професіоналізм, чуйність і доброта приносять свої плоди у зміцненні здоров’я нашої нації. 

Докладніше...
Конференція Engineering tomorrow talks "Розумні міста - Розумна інфраструктура" / Муніципальне життя
15.06.2018

15 червня 2018 року в Києві в Мистецькому Арсеналі за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, ПосольстваКоролівства Данії в Україні та Українського клубу нерухомості відбулася конференція Engineering tomorrow talks "Розумні міста - Розумна інфраструктура". Захід проходив в рамках серії глобальних конференцій, організованих данським інженерним гігантом компанією Danfoss. 

Докладніше...
Міський голова взяв участь у пленарному засіданні сесії районної ради / Муніципальне життя
15.06.2018

15 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський взяв участь у пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Докладніше...
Медичних працівників Новограда-Волинського привітали з нагоди професійного свята / Муніципальне життя
15.06.2018

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. Тож напередодні свята, 14 червня 2018 року, у Новограді-Волинському відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.06.2018
Докладніше...
14 червня – Всесвітній день донора / Муніципальне життя
14.06.2018

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові, який було засновано під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров'я в Женеві.

Докладніше...
Освітня субвенція, як і решта субвенцій, які надходять до міського бюджету не можуть бути спрямованими на депозит / Муніципальне життя
14.06.2018

На публікацію, розміщену в газеті «Звягель» № 23 від 08.06.2018 «Куди йти спеціалісту з вищою освітою і десятирічним стажем?» заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук повідомляє, що освітня субвенція, як і решта субвенцій, які надходять до міського бюджету на окремі рахунки, відкриті управлінням Державної казначейської служби України Житомирської області в місті Новограді-Волинському згідно чинного бюджетного законодавства спрямовуються на визначені Бюджетним кодексом України цілі та не можуть бути спрямованими на депозит (офіційний лист управління Державної казначейської служби України Житомирської області додається).

Докладніше...
Увага! Очікуються грози, сильні зливи, в окремих районах град та шквали вітру / Муніципальне життя
14.06.2018

За даними Житомирського гідрометеоцентру у другій половині дня 14 червня 2018 року та вночі 15 червня 2018 року у Житомирській області очікуються грози, сильні зливи, в окремих районах град та шквали вітру до 15-20 м/с.

Докладніше...
У Новограді-Волинському представили нового заступника директора - начальника управління соціального захисту, праці та фінансового забезпечення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради / Муніципальне життя
14.06.2018

13 червня 2018 року відбулося представлення новопризначеного заступника директора-начальника управління соціального захисту, праці та фінансового забезпечення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Шатило Надію Юріївну. Представив Надію Юріївну колективу установи міський голова Віктор Весельський.

Докладніше...
Очільник міста відвідав будівельний майданчик «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
14.06.2018

13 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з заступником міського голови Оксаною Гвозденко відвідали будівельний майданчик «Прозорого соціального офісу». На сьогодні підготовлена «подушка» для залиття монолітної фундаментної плити фронт офісу. Також, працівники проводять підготовчі роботи до залиття перекриття між підвальним та першим поверхом бек офісу.

Докладніше...
Міський голова ознайомився з ходом капітального ремонту доріг міста / Муніципальне життя
14.06.2018

13 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський здійснив виїзне обстеження ходу капітального будівництва доріг міста та поточного ремонту автомобільної переправи через річку Случ. Участь в обстеженні взяли: заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Анатолій Легенчук та начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.06.2018
Докладніше...
Відбулось 55 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
13.06.2018

13 червня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулось 55 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На розгляд чергового 55 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради внесено 22 питання.

Докладніше...
Привітали колишніх військовослужбовців, які пройшли перепідготовку за програмою НАТО-Україна / Муніципальне життя
13.06.2018

13 червня 2018 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь у церемонії урочистого випуску регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців, звільнених в запас або відставку, за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців. Захід проходив у 31-у Гарнізонному будинку офіцерів міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
14 червня - Всесвітній день донора крові / Муніципальне життя
13.06.2018

Якщо ви вирішили стати донором, вам необхідно навчитися берегти себе заради інших. Здоровий спосіб життя донора передбачає правильне харчування і прийом вітамінів, відмову від надмірного вживання алкоголю, бажано - і куріння, дотримання інтервалів між дачами крові. Важливо, щоб донорство не заподіяло шкоди ні донору, ні реципієнту. Якщо з якихось причин лікар сьогодні не допускає вас до здавання крові, необхідно прислухатися до його рекомендацій. 

Докладніше...
Спортивні змагання «Спорт для всіх – в літніх таборах» / Спорт
13.06.2018

11 червня 2018 року на міському стадіоні «Авангард» відбулися спортивні змагання «Спорт для всіх – в літніх таборах» із залученням учнів загальноосвітньої школи № 5. Організатор змагань - міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури спорту Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 червня 2018 року

Докладніше...
Співголова депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній раді України Юрій Бойко та народний депутат Верховної Ради України Юрій Павленко з візитом у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
12.06.2018

12 червня 2018 року з робочою поїздкою у нашому місті перебував екс. голова Житомирської ОДА, народний депутат Верховної Ради України Юрій Павленко та народний депутат Верховної Ради України, співголова депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України Юрій Бойко. За словами народних депутатів, вони прибули на запрошення військових пенсіонерів та пенсіонерів інших силових структур з метою підтримати їх вимоги щодо перерахунку пенсій. Робоча зустріч відбулась у великій залі Будинку рад.

Докладніше...
Спортсменів-призерів Чемпіонатів Європи та Світу у 2018 році відзначили Почесними грамотами міської ради / Муніципальне життя
12.06.2018

12 червня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко виконала почесну місію відзначення Почесними грамотами міської ради новоград-волинських спортсменів-призерів Чемпіонатів Європи та Світу у 2018  році. Окрім Почесної грамоти міської ради та грошової винагороди вручених заступником міського голови Оксаною Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба презентував спортсменам подарунковий сертифікат на придбання спортивного інвентарю на суму 500 грн. 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста / Муніципальне життя
12.06.2018

Виконано робіт з поточного ремонту доріг на суму 667199,20 грн., з них за минулий тиждень 216 724,80 грн. Поточний ремонт вул. Чехова – 43207,20 грн., вул. Дружби – 26007,60 грн., вул. Соборності – 29827,20 грн., вул. Героїв Крут, О.Проценка, Першого Травня – 6130,80 грн., вул. Шевченка – 115 552,00 грн.

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення міської ради звітує за проведену роботу / Муніципальне життя
12.06.2018

Важливим напрямком роботи департаменту праці та соціального захисту населення міської ради є оздоровлення пільгових категорій громадян. Станом на 12.06.2018 року  забезпечено санаторно-курортними путівками путівками  41 особу:

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань здійснення громадського контролю за екологічним станом річки Случ в межах Новоград-Волинського району / Муніципальне життя
12.06.2018

11 червня 2018 року за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулась нарада з питань здійснення громадського контролю за екологічним станом річки Случ щодо незаконних скидів нечистот ТОВ «Понінківською картонно-паперовою фабрикою». Участь у нараді взяли: депутати та члени виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, керівництво Новоград-Волинського району та представники громадських організацій. Основною метою зустрічі була нагальна необхідність припинення незаконних скидів нечистот в річку Случ ТОВ «Понінківською картонно-паперовою фабрикою» та розробка плану дій щодо усунення порушень з боку керівництва підприємства.

Докладніше...
Прес-конференція міського голови Віктора Весельського / Муніципальне життя
12.06.2018

11 червня 2018 року в конференц-залі Будинку рад відбулась прес-конференція міського голови Віктора Весельського за наслідками проведення 23-ї сесії міської ради сьомого скликання та фінансово-господарської діяльності за 5 місяців.

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочалися навчальні збори військовозобов’язаних / Муніципальне життя
12.06.2018

11 червня 2018 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький взяв участь в урочистостях з нагоди проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними. Під час виступу Дмитро Аркадійович побажав воїнам успіхів у військовому навчанні, невичерпної енергії, наснаги та впевненості у власних силах, а також висловив переконання, що вони з честю виконають всі поставлені завдання під час проведення навчань.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 12 червня 2018 року

Докладніше...
Громадські обговорення щодо встановлення тарифу на послугу (миття населення) дільниці ”Лазня“ КП ”Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ / Муніципальне життя
11.06.2018

11 червня 2018 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука у конференц-залі міської ради відбулися громадські обговорення щодо встановлення тарифу на послугу (миття населення) дільниці ”Лазня“ комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ”Новоград-Волинськтеплокомуненерго“. Керуючись підпунктом 2 пункту а статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України „Про житлово-комунальні послуги“, з метою приведення тарифу до розміру економічно обґрунтованих витрат на  виробництво комунальної послуги, виконавчий комітет міської ради розглядатиме рішення щодо встановлення тарифу на послугу (миття населення) дільниці „Лазня“ комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград- Волинськтеплокомуненерго“ (далі – тариф) в розмірі 64,70 грн. з людини за одне відвідування. 

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
11.06.2018

Під керівництвом міського голови Віктора Весельського у понеділок, 11 червня 2018 року, відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 червня 2018 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.06.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради  з 11 червня по 17 червня 2018 року

Докладніше...
Кінотеатр під відкритим небом в Новограді-Волинському / Муніципальне життя
11.06.2018

9 червня 2018 року за сприянням міського Молодіжного центру, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» та Новоград-Волинського фонду «Подаруй надію» організовано перегляд кінофільму під відкритим небом «Відкрита ніч». Екраном глядачам слугувала фасадна стіна міського Палацу культури ім. Лесі Українки. Увазі жителів представили стрічку «Чудо» - американська сімейна драма режисера Стівена Чбоскі, екранізована за однойменним романом Р. Дж. Паласіо.

Докладніше...
Матч-відповідь між командами ФК «Звягель» - ФК «Фортуна» / Спорт
11.06.2018

9 червня 2018 на міському стадіоні «Авангард» відбувся матч-відповідь між командами ФК «Звягель» - ФК «Фортуна» (Андрушівка). Попередня гра закінчилась на користь звягельчан. Цього ж разу місцеві футболісти поступились з рахунком 1:2. Півфінальна гра відбулась в рамках кубку області «Пам’яті героїв Небесної сотні».


 
Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський підписав два розпорядження міського голови, якими увів в штат заступника міського голови Анатолія Легенчука / Муніципальне життя
11.06.2018

Розпорядженням міського голови від 08.06.2018р. №182(к) «Про заступника міського голови Легенчука А.В.» доручено Легенчуку Анатолію Володимировичу приступити до виконання обов’язків заступника міського голови з 09 червня 2018 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (4-8 червня 2018 року) / Муніципальне життя
11.06.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради протягом тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь та провів ряд робочих заходів. У понеділок, 4 червня, Дмитро Ружицький взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, на яких було обговорено ряд суспільно значимих питань, підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (4 – 8 червня 2018 року) / Муніципальне життя
11.06.2018

Робочий тиждень заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук розпочався з участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах. Учасники нарад опрацювали інформації про роботу основних галузей життєзабезпечення міста за попередній тиждень та визначили завдання на найближчий період.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (4-8 червня 2018 року) / Муніципальне життя
11.06.2018

У понеділок, 4 червня, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням очільника міста Віктора Леонідовича Весельського. У ході нарад було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення міської громади. У другій половині дня заступник міського голови Оксана Гвозденко була присутня під час другого засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (4-8 червня 2018 року) / Муніципальне життя
11.06.2018

У понеділок, 4 червня, перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Леонідовича Весельського та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. За результатами наради, після опрацьовання пріоритетних напрямків роботи у галузях впродовж поточного тижня, міський голова дав ряд доручень. 

Докладніше...
Відбувся особистий прийом громадян міського голови Віктора Весельського / Муніципальне життя
11.06.2018

З метою оперативного вирішення проблемних питань жителів міста, 8 червня 2018 року у каб. №1 міської ради міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. 

Докладніше...
10 червня – День працівників легкої промисловості / Муніципальне життя
08.06.2018

Шановні працівники легкої промисловості! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Продукція новоград-волинських підприємств легкої промисловості є конкурентноздатною та посідає гідне місце на споживчому ринку. А від невтомної праці, професіоналізму і сумлінності працівників галузі підвищується якість та розширюється асортимент продукції. 

Докладніше...
Invest Energy Day 2018 / Муніципальне життя
08.06.2018

06 червня 2018 року головний спеціаліст відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради  узяла участь у заході  Invest Energy Day, що проходив у приміщенні Торгово-промислової палати України, м. Київ.

Докладніше...
Урочистості з нагоди закінчення навчального року польської суботньо-недільної школи ім. Ядвіги Якубовської / Муніципальне життя
08.06.2018

8 червня 2018 року в польській суботньо-недільній школі імені Ядвіги Якубовської, що діє при об’єднанні громадян польського культурно-Освітнього Товариства імені Юліана Люблінського, відбулося урочисте закінчення навчального року. У святковій події взяли участь заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць,  консул Генерального Консульства Республіки Польщі у ВінниціПшемислав Шиманьскі, а також гості, батьки та учні польської суботньо-недільної школи.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
08.06.2018

8 червня 2018 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування: головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на період відпуски для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Докладніше...
Відбулося засідання двадцять третьої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
08.06.2018

7 червня 2018 року у великій залі Будинку Рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось пленарне засідання двадцять третьої сесії міської ради. За результатами попередньої реєстрації на пленарне засідання прибуло 32 депутати міської ради із 34 обраних.

Докладніше...
Загальні Збори Асоціації "Енергоефективні міста України" у Чернівцях / Муніципальне життя
08.06.2018

4 червня 2018 року в місті Чернівці відбулися щорічні Загальні Збори Асоціації "Енергоефективні міста України". За дорученням міського голови участь в Загальних зборах взяла Забродіна Тетяна, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради з 08 червня по 10 червня 2018 року.

Докладніше...
Повідомити про незадекларовану працю на Житомирщині можна онлайн / Муніципальне життя
07.06.2018

Відтепер будь-який громадянин області може залишити Повідомлення про незадекларовану працю на сайті Управління Держпраці у Житомирській області. Для цього потрібно заповнити форму, перейшовши за посиланням: https://sites.google.com/view/06zt-undeclared-work/

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 червня 2018 року.

Докладніше...
6 червня - День журналіста / Муніципальне життя
06.06.2018

Шановні журналісти! В день професійного свята щиро вітаю вас з Днем журналіста. Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача, глядача.

Докладніше...
Урочисті вітання з нагоди Дня журналіста / Муніципальне життя
06.06.2018

6 червня своє професійне свято відзначають журналісти. З цієї нагоди у конференц-залі міської ради керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький привітав представників місцевих засобів масової інформації з Днем журналіста. Завдяки щоденній наполегливій праці новоград-волинських журналістів громада оперативно та ґрунтовно поінформована щодо подій, які відбуваються у нашому місті. Тож, за активну громадську позицію, професійну майстерність, всебічне висвітлення життя міської громади та з нагоди Дня журналіста представників місцевих ЗМІ відзначили Подяками міського голови, а керівники видань одержали привітальні листи за підписом міського голови Віктора Весельського.

Докладніше...
Робоча нарада щодо урочистої зустрічі військовослужбовців 30-ї ОМБр / Муніципальне життя
06.06.2018

6 червня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослава Циби, головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи міської ради Наталії Пономаренко провела робочу нараду щодо урочистої зустрічі військовослужбовців 30-ї окремої механізованої бригади, повернення яких в пункт постійної дислокації зі східних рубежів для відновлення очікується наприкінці червня.

Докладніше...
Розпочато новий етап будівництва «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
06.06.2018

6 червня 2018 року розпочато новий етап будівництва «Прозорого офісу», а саме, підготовка нового котловану під залиття монолітної фундаментної плити. На цьому місці розташовуватиметься фронт офіс майбутнього соціального офісу. 

Докладніше...
Учні 3-5 класів ЗОШ №3 взяли участь у спортивному квесті «Спорт для всіх – в літніх таборах» / Гуманітарна сфера
06.06.2018

6 червня 2018 року поруч з міською Фортецею відбувся спортивний квест «Спорт для всіх – в літніх таборах» із залученням учнів 3-5 класів ЗОШ №3. Організатори змагань: міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури спорту Новоград-Волинської міської ради та центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Легалізація заробітної плати найманих працівників / Муніципальне життя
06.06.2018

Важливою проблемою нині є легалізація зайнятості населення та заробітної плати. Особливості економічних процесів, які відбувались впродовж останніх років, створили умови для приховування доходів. Саме тому нині надважливим є завдання повернути втрачені ресурси в економіку держави, що дасть можливість збільшити доходи громадян.

Докладніше...
Європейський тиждень сталої енергії в Чернівцях / Муніципальне життя
06.06.2018

3 червня 2018 року, в неділю, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Тетяна Забродіна взяла участь у відкритті Європейського тижня сталої енергії в Чернівцях, що проходить в Україні вже 8 рік поспіль при підтримці представництва Європейського Союзу в Україні.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 06 червня 2018 року.

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення інформує: / Муніципальне життя
05.06.2018

Програма житлових субсидій має бути адресною, спрямованою на підтримку людей з невеликими доходами. Тому постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій.

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-квітень 2018 року / Муніципальне життя
05.06.2018

На 1 квітня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56208 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-березень 2018р. становить 80 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  38 осіб. Кількість зареєстрованих народжень за січень-березень 2018р. – 102 особи, що на 49 осіб менше від минулорічного показника. Смертей зареєстровано однакова кількість у поточному і минулому роках.

Докладніше...
Тижневий інформаційний зріз щодо діяльності основних галузей життєзабезпечення міста / Муніципальне життя
05.06.2018

Житлово-комунальне господарство: Основна робота галузі цього тижня була направлена на поточний ремонт місцевих доріг. Станом на 5 червня 2018 року відремонтовані вулиці: Шевченка, Пушкіна, Волі, Чехова. Роботи з поточного ремонту доріг продовжуються. Продовжується капітальний ремонт тротуару по вул. Лесі Українки. Відремонтовано будинок по вул. Дружби, 129 після навмисного підпалу (зловмисники затримані). 

Докладніше...
Спортивний квест «Спорт для всіх – в літніх таборах» / Гуманітарна сфера
05.06.2018

5 червня 2018 року біля міської Фортеці відбувся спортивний  квест «Спорт для всіх – в літніх таборах» серед учнів 1-2 класів загальноосвітньої школи № 3. 

Докладніше...
Поточний ремонт тепломереж комунальним підприємством «Новоград-Волинськтеплокомуненерго" / Муніципальне життя
05.06.2018

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» проводиться поточний ремонт тепломереж на відрізку між вул.Шевченка 5/1- вул.Соборності, 2


 
Докладніше...
Розпочато підготовчі роботи з ремонту автомобільної переправи через річку Случ по вул. Житомирській / Муніципальне життя
05.06.2018

5 червня 2018 року розпочато підготовчі роботи з ремонту автомобільної переправи через річку Случ по вул. Житомирській. Працівники підрядної організації «Дорстрой Монтаж» наразі працюють над підготовкою мосту - автомобільної його частини та пішохідної - до ремонту. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський та голова Житомирського обласного осередку Радикальної партії Юрій Забела відвідали будівельний майданчик «Прозорого соціального офісу» / Муніципальне життя
05.06.2018

5 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з головою Житомирського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка Юрієм Забелою відвідали будівництво «Прозорого соціального офісу» Очільник міста поінформував Юрія Володимировича про календарний план будівництва, джерела фінансування та основні послуги, що надаватимуться в майбутньому «Прозорому офісі». 

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
05.06.2018

5 травня 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на період відпуски для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
05.06.2018

5 травня 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на період відпуски для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. 

Докладніше...
В рамках підготовки до двадцять третьої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання відбулося друге засідання погоджувальної ради / Муніципальне життя
05.06.2018

4 червня 2018 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів друге засідання погоджувальної ради з питань порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 7 червня 2018 року о 9:00 годині в приміщенні великої зали Будинку рад. Мета засідання - знаходження спільних точок порозуміння і налагодження конструктивного діалогу для забезпечення стабільного проведення пленарного засідання двадцять третьої сесії міської ради та ухвалення важливих для територіальної громади міста рішень. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
05.06.2018

Під керівництвом міського голови Віктора Весельського у понеділок, 4 червня 2018 року, відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період. У ході оперативної наради очільник міста разом із першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступником міського голови Оксаною Гвозденко, заступником міського голови – начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук та керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким обговорили ряд суспільно значимих питань. 

Докладніше...
Свято вшанування обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні» / Муніципальне життя
05.06.2018

Урочисте нагородження кращих учнів закладів загальної середньої освіти міста, переможців і лауреатів всеукраїнських, обласних етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів, призерів МАН, інтелектуальних конкурсів, переможців міського очно-заочного конкурсу «Клас року» відбулося 1 червня в міському Палаці культури ім. Лесі Українки.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 червня 2018 року.

Докладніше...
В міському парку культури та відпочинку встановлять нові лавки / Муніципальне життя
04.06.2018

На замовлення управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, комунальне підприємства міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» 4 червня 2018 року розпочало роботи із заміни лавок у міському парку культури та відпочинку. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському провели футбольне свято «Вірні збірній» / Спорт
04.06.2018

31 травня 2018 року на площі Лесі Українки відбувся захід «Вірні збірній», організаторами якого виступили фан-рух уболівальників національної збірної команди України з футболу спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культур та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.06.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 04 червня 2018 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.06.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 04 червня по 10 червня 2018 року

Докладніше...
Свято Морозива у Новограді-Волиському: свято посмішок та розваг для малечі / Гуманітарна сфера
04.06.2018

Щороку компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських міст неперевершеною подією — Святом Морозива. І 2018-й не став винятком. 3 червня 2018 року на триторії міської Фортеці у Новограді-Волиському відбулось Свято Морозива. За словами організаторів, головна мета цьогорічного заходу — 100 відсотків позитивних вражень для малечі.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (28 травня – 1 червня 2018 року) / Муніципальне життя
04.06.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради протягом тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь та провів ряд робочих заходів. У вівторок, 29 травня Дмитро Ружицький взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова комісії – Андрій Рассадін), а також у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова комісії – Віталій Табалюк). Під час засідань були опрацьовані питання порядку денного 23-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (28 травня – 1 червня 2018 року) / Муніципальне життя
04.06.2018

Протягом тижня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук, у рамках підготовки до чергової 23-ї сесії міської ради сьомого скликання, брала участь у засіданнях постійних комісій міської ради. Так, у вівторок, 29 травня, Ірина Ящук взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова комісії – Андрій Рассадін), а також у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова комісії – Віталій Табалюк).

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (31 травня – 01 червня 2018 року) / Муніципальне життя
04.06.2018

У четвер, 31 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань перспектив розвитку музеїв міста. По завершенню якої під головуванням Оксани Василівни відбулося засідання організаційного комітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Враховуючи надзвичайну подію, яка трапилася 19 травня, коли внаслідок пожежі постраждала візитівка міста – будівля Молодіжного центру, основним питанням засідання стало обговорення формату свята. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (29 травня – 01 червня 2018 року) / Муніципальне життя
04.06.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 29 травня, у вівторок перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян (голова комісії Андрій Рассадін). В ході опрацювання питань порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, депутатам міської ради у відповідь на уточнення, що виникали у членів комісії, доповідачами була надана інформація. 

Докладніше...
З яких питань звертались жителі міста під час особистого прийому громадян міським головою / Муніципальне життя
04.06.2018

1 червня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Цього дня до очільника міста надійшло 12 звернень, одне з яких колективне. Узагальнюючи звернення, люди просили допомогти з лікуванням, вирішенням земельних питань та питань в сфері житлово-комунального господарства.

Докладніше...
3 червня - День працівників місцевої промисловості / Муніципальне життя
01.06.2018

Шановні виробники! Вітаю вас з днем працівників місцевої промисловості! Сердечна вдячність вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу, адже саме ви активно сприяєте наповненню споживчого ринку товарами та збільшенню кількості робочих місць. 

Докладніше...
3 червня - День працівників водного господарства / Муніципальне життя
01.06.2018

Шановні працівники водного господарства! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Своєю наполегливою працею ви реалізуєте державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель. 

Докладніше...
1 червня - Міжнародний день захисту дітей / Муніципальне життя
01.06.2018

Щороку, у перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили Міжнародний день захисту дітей / Гуманітарна сфера
01.06.2018

1-го червня в Україні щорічно відзначають Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди сьогодні у міському парку культури та відпочинку на дітей та дорослих чекало безліч розваг, веселощів, атракціонів та подарунків. 

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
01.06.2018

1 червня 2018 року в ході підготовки до двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова комісії Ігор Юшманов). Участь в засіданні взяли: міський голова Віктор Весельський, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів.

Докладніше...
Керівництво Житомирської області відмітило активний хід будівництва «Прозорого соціального офісу» в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
01.06.2018

31 травня 2018 року по завершенні футбольного поєдинку на стадіоні «Авангард» між командами ФК «Полісся» та ФК «Скала», голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, міський голова Житомира Сергій Сухомлин та міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський: відвідали будівельний майданчик «Прозорого соціального офісу». 

Докладніше...
Футбольний поєдинок на стадіоні «Авангард» в рамках заключного, 29 туру ІІ ліги України сезону 2017/2018 років / Спорт
01.06.2018

31 травня 2018 року на стадіоні «Авангард» відбувся Чемпіонат України з футболу серед команд ІІ ліги «А» сезону 2017/2018 років між командами ФК «Полісся» (м. Житомир) та ФК «Скала» (м. Стрий). Серед вболівальників гри на стадіоні були присутні голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради, депутати обласної та міської ради і мешканці міста - поціновувачі футболу. 

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин / Муніципальне життя
01.06.2018

31 травня 2018 року в ході підготовки до двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин (голова комісії Олександр Остапчук). Участь в засіданні взяли: перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів.

Докладніше...
Перші є: боржників-аліментників змусили вийти на суспільно корисні роботи / Муніципальне життя
01.06.2018

Немає майна, ніде не працює? Дарма. Закон, відомий у суспільстві як #ЧужихДітейНебуває#, визначив і такий новий спосіб притягнення до відповідальності боржників, які мають заборгованість зі сплати аліментів понад 6 місяців, як виконання суспільно корисних робіт тривалістю від 120 до 240 годин. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa