Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Травень 2018 року
31 травня – Всесвітній день без тютюну / Муніципальне життя
31.05.2018

Життя людини часто супроводжується шкідливими звичками, серед найпоширенішених – вживання тютюну. Куріння викликає залежність, впливаючи на обмінні процеси в організмі, завдає непоправної шкоди здоров'ю. Куріння тютюну є однією з найбільш серйозних небезпек для здоров'я, які коли-небудь виникали в світі. 

Докладніше...
Відбулося чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
31.05.2018

31 травня 2018 року голова спостережної комісії виконавчого комітету міської ради Олена Пономаренко провела чергове її засідання. На порядок денний засідання було внесено ряд питань, зокрема: про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання і про надану допомогу та потреби умовно-достроково звільнених осіб; про особу, звільнену з Державної установи «Бердичівський виправний центр №108»; про здійснену роботу з особою позбавленою волі, звільненою від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком. 

Докладніше...
Обговорили формат Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ / Муніципальне життя
31.05.2018

Новоград-Волинський має багатовікову історію, свою культуру та традиції. Місто знане великими постатями, зокрема, саме тут з’явилася на світ всесвітньовідома українська поетеса, драматург і громадська діячка Леся Українка. 

Докладніше...
Засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
31.05.2018

31 травня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань. До порядку денного засідання були включені наступні питання: щодо поповнення Будинку сімейного типу неповнолітньою дитиною, щодо зміни сімейних обставин; про розгляд листів КНЗ «Новоград-Волинська ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів» щодо літнього оздоровлення двох учнів школи. 

Докладніше...
Продовжується капітальний ремонт тротуару по вул. Лесі Українки / Муніципальне життя
31.05.2018

30 травня 2018 року розпочались роботи з асфальтування тротуару по вул. Лесі Українки. Цьому процесу передувала кропітка робота з підготовки (встановлення бордюрів, формування щебневої "подушки" тощо). 

Докладніше...
Зустріч з випускниками пільгових категорій загальноосвітніх навчально-виховних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з керівництвом міста / Муніципальне життя
31.05.2018

30 травня 2018 року у Будинку рад відбулася зустріч з випускниками пільгових категорій загальноосвітніх навчально-виховних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з керівництвом міста. Організатор заходу начальник служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Тетяна Бучинська повідомила, що даний захід організований з метою профорієнтаційної, правової та матеріальної підтримки випускників пільгових категорій загальноосвітніх навчально-виховних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з керівництвом міста. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
30.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 31 травня 2018 року

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський привітав з призначенням начальника Новоград-Волинського міжрайвідділу Управління СБУ в Житомирській області / Муніципальне життя
30.05.2018

30 травня 2018 року у Новограді-Волинському представили новопризначеного начальника міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Житомирській області. Ним став Судик Олександр Володимирович, який має звання підполковник та до цього обіймав посаду заступника начальника Бердичівського міського відділу Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

Докладніше...
Постійна комісія міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту опрацювала порядок денний 23-ї сесії міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
30.05.2018

30 травня 2018 року за участі міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, голова комісії Володимир Федорчук. Озвучували питання порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання перший заступник міського голови Сергій Колотов заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів. 

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку / Муніципальне життя
30.05.2018

30 травня 2018 року за участі міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради питань економічного розвитку (голова Сергій Хапчук), на якому розглянуто проекти рішень, що включені до порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання. 

Докладніше...
Спортивне свято «Олімпійський день» / Спорт
30.05.2018

30 травня 2018 року на стадіоні «Авангард» відбулося спортивне свято «Олімпійський день». У заході взяли участь начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь, голова Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Оніщук, начальник Житомирського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Зорнік та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба. 

Докладніше...
Вогнеборці не можуть приїхати без води! / Муніципальне життя
30.05.2018

В результаті оперативно вжитих заходів упродовж 2018 року вогнеборцями Житомирщини ліквідовано 1050 пожеж, врятовано 23 особи. Внаслідок пожеж загинуло 48 осіб. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість пожеж менше на 3% (1108), кількість загиблих менше на 14 осіб у порівнянні з минулим роком (в 2017 році загинуло 62 особи).

Докладніше...
Укус змії / Муніципальне життя
29.05.2018

В Новоград –Волинському районі цьогоріч зареєстровано випадок укусу змії і це не єдиний район в Житомирській області, де зареєсторовано потерпілого з укусом змії.

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології / Муніципальне життя
29.05.2018

29 травня 2018 року за участі міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова Віталій Табалюк), на якому розглянуто проекти рішень, що включені до порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян опрацювала порядок денний 23-ї сесії міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
29.05.2018

29 травня 2018 року за участі міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян, голова комісії Андрій Рассадін. Озвучували питання порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання перший заступник міського голови Сергій Колотов заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів. 

Докладніше...
Постійна комісія міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян опрацювала порядок денний 23-ї сесії міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
29.05.2018

29 травня 2018 року за участі міського голови Віктора Весельського відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян, голова комісії Андрій Рассадін. Озвучували питання порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання перший заступник міського голови Сергій Колотов заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький та головні розпорядники коштів. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
29.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 травня 2018 року.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
29.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 28 травня по 03 червня 2018 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (21-25 травня 2018 року) / Муніципальне життя
29.05.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 21 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький взяв участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході нарад обговорили ряд суспільно значимих питань, зокрема: пожежі у Молодіжному центрі та ліквідації її наслідків, ліквідації наслідків буревію, що завдав шкоди ЗОШ №8 та житловим будинкам приватного сектору мікрорайону «Дружба». По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів і визначено терміни виконання. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (21-25 травня 2018 року) / Муніципальне життя
29.05.2018

У понеділок, 21 травня, під керівництвом міського голови Віктора Весельського відбулись щотижнева оперативна та розширена апаратна наради, участь у яких взяла заступник міського голови-начальник фінансового управління І.К. Ящук. Під час нарад було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період. Зокрема, обговорили ряд суспільно значимих питань: пожежі у Молодіжному центрі та ліквідації її наслідків, ліквідації наслідків буревію, що завдав шкоди ЗОШ №8 та житловим будинкам приватного сектору мікрорайону «Дружба».

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (21-24 травня 2018 року) / Муніципальне життя
29.05.2018

У понеділок, 21 травня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Весельський та на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень і окреслено завдання на найближчий період. Під час нарад обговорили ряд суспільно значимих питань, зокрема: пожежі у Молодіжному центрі та ліквідації її наслідків, ліквідації наслідків буревію, що завдав шкоди ЗОШ №8 та житловим будинкам приватного сектору мікрорайону «Дружба». По завершенню апаратної наради було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни їх виконання.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (21-24 травня 2018 року) / Муніципальне життя
29.05.2018

Розпочала робочий тиждень заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко із участі у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (21-25 травня 2018 року) / Муніципальне життя
29.05.2018

У понеділок, 21 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А. Пономаренко впродовж тижня (21-24 травня 2018 року) / Муніципальне життя
29.05.2018

У понеділок, 21 травня, секретар міської ради О.А. Пономаренко взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови В.Л. Весельського та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. 

Докладніше...
В рамках підготовки до двадцять третьої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання відбулося перше засідання погоджувальної ради / Муніципальне життя
29.05.2018

25 травня 2018 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 7 червня 2018 року о 9:00 годині в приміщенні великої зали Будинку рад. Мета засідання - знаходження спільних точок порозуміння і налагодження конструктивного діалогу для забезпечення стабільного проведення пленарного засідання двадцять третьої сесії міської ради та ухвалення важливих для територіальної громади міста рішень.

Докладніше...
27 травня – День святої Трійці / Муніципальне життя
25.05.2018

Шановні новоград-волинці! День святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню у наші домівки входить злагода та Божа благодать.

Докладніше...
У школах Новограда-Волинського пролунав останній дзвоник / Гуманітарна сфера
25.05.2018

Свята останнього дзвоника немає в жодному календарі, але живе воно в душі кожної людини, зіткане з учительського добра і щедрості, учнівської щирості і ніжності та наполегливої праці всіх мешканців шкільної країни. В останню п’ятницю травня, у всіх 11-ти закладах загальної середньої освіти міста Новограда-Волинського пролунав останній дзвоник. Цьогоріч випускниками стало 308 одинадцятикласників. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 25 травня по 27 травня 2018 року.

Докладніше...
Відбулося засідання позачергової двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
25.05.2018

24 травня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося засідання позачергової двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання. Позачергове засідання сесії міської ради було ініційовано групою депутатів міської ради у зв’язку із резонансною пожежею, що відбулася у Молодіжному центрі 19 травня. Відповідне розпорядження міського голови № 120 «Про скликання позачергової двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання» було видане 22 травня. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили проекти рішень щодо місцевих податків і зборів та справляння плати за землю / Муніципальне життя
25.05.2018

18 травня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулись громадські слухання з обговорення проектів рішень щодо місцевих податків і зборів та справляння плати за землю у місті Новограді-Волинському на 2019 рік. Участь в обговореннях взяли посадові особи, депутати міської ради та представники Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області і територіальної громади міста. 

Докладніше...
Зустріч першого заступника міського голови Сергія Колотова з мешканцями мікрорайону «Дружба» / Муніципальне життя
25.05.2018

18 травня 2018 року відбулася зустріч першого заступника міського голови Сергія Колотова з мешканцями мікрорайону «Дружба». Основною метою зустрічі було вирішення першочергових проблем мешканців житлового масиву та розгляд перспективних планів соціально-економічного розвитку.

Докладніше...
Дорогі випускники 2018 року, вчителі, школярі, батьки! / Муніципальне життя
24.05.2018

В останні дні травня дзвінко пролунає шкільний дзвоник, сповіщаючи про закінчення чергового навчального року, і востаннє – для випускників, подаючи сигнал про початок нового і надзвичайно цікавого життя. Відтепер ви самостійно прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями будуватимете своє життя, життя рідного міста та країни. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся практикум з підприємцями-початківцями на тему “Просування як ключовий інструмент маркетингу” / Муніципальне життя
24.05.2018

23 травня 2018 року в Центрі розвитку підприємництва Новоград-Волинського МЦЗ спільно з відділом підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради було проведено практикум з підприємцями-початківцями на тему “Просування як ключовий інструмент маркетингу”. Зустріч відбулась в форматі підприємців в форматі workshop, що надає змогу приділите невеликий час теоретичним аспектам та прямо на зустрічі спробувати реалізувати в практичному вигляді.

Докладніше...
Представник Новоград-Волинської міської ради взяв участь у відкритті Центру енергоефективності громад, що відбулося у місті Житомир / Гуманітарна сфера
24.05.2018

У Житомирі 18 травня 2018 року  відбулося відкриття Центру енергоефективності громад, який було створено за підтримки проекту Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» та ініціативи Програми малих грантів «Центр енергоефективності – платформа місцевого сталого розвитку». 

Докладніше...
Відбулась нарада щодо надання морально-психологічної підтримки військовослужбовцям Новогроад-Волинського гарнізону / Муніципальне життя
24.05.2018

23 травня 2018 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко в конференц-залі Будинку рад відбулась нарада щодо надання морально-психологічної підтримки військовослужбовцям Новогроад-Волинського гарнізону. Участь у нараді взяли: заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та керівники структурних підрозділів міської ради, заступник командира військової частини А0409 Євгеній Панькін та депутат Новоград-Волинської міської ради Андрій Рассадін. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
23.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 24 травня 2018 року.

Докладніше...
Краєзнавчий квест з нагоди відзначення Дня Героїв / Гуманітарна сфера
23.05.2018

23 травня 2018 року біля Фортеці відбувся краєзнавчий квест з нагоди відзначення Дня Героїв. Організаторами свята виступили центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського Новограда-Волинського та міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Представлення новопризначеного начальника Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Оксани Плохотюк / Муніципальне життя
23.05.2018

23 травня 2018 року відбулося представлення новопризначеного начальника Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Оксани Плохотюк. Оксана Юріївна тривалий час пропрацювала заступником директора - начальника управління державних соціальних допомоги департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, де зарекомендувала себе як відповідальний та фаховий спеціаліст своєї справи.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День Героїв / Муніципальне життя
23.05.2018

День Героїв – це день пам’яті усіх українців, які присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. Це свято величі духу українських вояків – борців за волю України, та символ незборимості Української Нації. 23 травня 2018 року біля меморіалу загиблим учасникам АТО відбувся урочистий захід, приурочений Дню Героїв.

Докладніше...
23 травня – День Героїв / Муніципальне життя
23.05.2018

Шановні новоград-волинці! Сердечно вітаємо вас зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, з Днем Героїв. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
23.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 травня 2018 року.

Докладніше...
Делегації ПРООН та Європейського Інвестиційного Банку презентували результати проектів реалізованих в Новограді-Волинському / Муніципальне життя
23.05.2018

22 травня 2018 року до Новоград-Волинського здійснила візит спільна делегація ПРООН та Європейського Інвестиційного Банку. В рамках візиту відбулась зустріч делегації з міським головою Віктором Весельським, секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим та начальником відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Тетяною Забродіною.

Докладніше...
Про діяльність промислових підприємств основного звітного кола за І квартал 2018 року / Муніципальне життя
22.05.2018

За 4 місяці 2018 року промисловими підприємствами міста вироблено продукції на суму 334,7 млн.грн., що на 16,5% більше аналогічного періоду минулого року. В структурі виробництва найбільшу частку займає галузь легкої промисловості – 28,9%, на галузь машинобудування припадає 25,4%, харчову промисловість - 22,7%, хімічну – 16,5%, на деревообробну  припадає лише  6,5%.

Докладніше...
Візит спільної місії ПРООН та Європейського Інвестиційного Банку до Новоград-Волинського / Муніципальне життя
22.05.2018

22 травня 2018 року до Новоград-Волинського здійснила візит спільна делегація ПРООН та Європейського Інвестиційного Банку. В рамках візиту відбулась зустріч делегації з міським головою Віктором Весельським, секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим та начальником відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Тетяною Забродіною.

Докладніше...
«KYIV OPEN CUP 2018» / Гуманітарна сфера
22.05.2018

З 19 по 20 травня 2018 року в місті Києві проходив найбільший турнір України з карате «KYIV OPEN CUP 2018» . У змаганнях взяло участь 1070 спортсменів. За результатами змагань вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради стали чемпіонами та призерами, а саме: Коваль Дмитро – 1 – місце, Здунюк Кирил – 2 – місце, Ганношин Нікита – 3- місце.

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
22.05.2018

22 травня 2018 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання робочої групи  з питань організації та координації впровадження і реалізації  бюджету участі в місті Новограді-Волинському за участі депутата міської ради Сергія Хапчука. До засідання також долучилася заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та члени робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському.

Докладніше...
Відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
22.05.2018

21 травня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причиною для чергового зібрання стало опрацювання питання щодо з’ясування причин та ліквідації наслідків пожежі, що сталася вночі 19 травня у центрі міста. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
22.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 21 травня по 27 травня 2018 року.

Докладніше...
Міський голова провів зустріч з орендарями приміщень Молодіжного центру / Муніципальне життя
21.05.2018

21 травня 2018 року у конференц-залі міської ради міський голова Віктор Весельський провів зустріч з орендарями та суборендарями приміщень Молодіжного центру. Зібрання відбулося за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови Віктора Шалухіна та заступника міського голови – начальника фінансового управління Ірини Ящук. 

Докладніше...
Міський голова провів оперативну та розширену апаратну наради / Муніципальне життя
21.05.2018

Під керівництвом міського голови Віктора Весельського у понеділок, 21 травня 2018 року, відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період. У ході оперативної наради очільник міста разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступником міського голови Оксаною Гвозденко, заступником міського голови Віктором Шалухіним, заступником міського голови – начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук та керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким обговорили ряд суспільно значимих питань, зокрема: пожежі у Молодіжному центрі та ліквідації її наслідків, ліквідації наслідків буреві, що завдав шкоди ЗОШ №8 та житловим будинкам приватного сектору. 

Докладніше...
Чемпіони області з тенісу настільного! / Спорт
21.05.2018

Вітаємо вихованців дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради - чемпіонів Житомирської області з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодших. 

Докладніше...
Обласна спартакіада з технічних видів спорту / Гуманітарна сфера
21.05.2018

04-05 травня 2018 року в м. Житомирі відбулась обласна спартакіада з технічних видів спорту, в якій взяли участь команди авто, судно та авіамоделістів від районів, міст та ОТГ Житомирської області, окремих закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Наше місто представляли вихованці Новоград – Волинського центру науково – технічної творчості учнівської молоді в складі двох команд- авіамоделісти під керівництвом Замули О.М. та автомоделісти під керівництвом Лисюка С.О. 

Докладніше...
Змагання з ракетомодельного спорту / Гуманітарна сфера
21.05.2018

27 - 28 квітня 2018 року у м. Житомирі пройшов ІІІ етап Всеукраїнського відкритого заходу з ракетомодельного спорту. Місто Новоград – Волинський представляла команда з 4-х вихованців центру науково – технічної творчості учнівської молоді під  керівництвом  тренера Татаринцева Віктора Петровича. На етапі стендової оцінки моделей-копій та напівкопій журі оцінювало відповідність масштабу, наявність або відсутність очевидних невідповідностей з прототипом, чіткість меж кольорових областей та маркування, спосіб перекриття кольорів, тощо.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.05.2018

22-24 травня на більшій частині території області очікується надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 травня 2018 року

Докладніше...
Ліквідація наслідків пожежі у Молодіжному центрі розпочнеться після офіційних висновків правоохоронних органів щодо причин займання / Муніципальне життя
21.05.2018

19 травня Новоград-Волинський сколихнула страшна новина: внаслідок пожежі постраждала "візитівка" міста - будівля Молодіжного центру. У зв’язку з цим міський голова Віктор Весельський перервав щорічну відпустку та прибув на місце події. Очільник міста терміново скликав позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, де були заслухані очевидці пожежі, а також заступник начальника управління ДСНС України у Житомирській обл. та начальник Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській обл. щодо обставин події. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський разом з головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою оглянули наслідки пожежі в будівлі Молодіжного центру / Муніципальне життя
21.05.2018

19 травня 2018 року по завершенні позачергового засідання Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міський голова Віктор Весельський разом з головою Житомирської обласної ради Володимиром Ширмою оглянули наслідки пожежі в будівлі Молодіжного центру.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся футбольний поєдинок між командами ФК «Полісся» (м. Житомир) та ФК «Агробізнес» (м. Волочиськ) / Спорт
21.05.2018

19 травня 2018 року, в рамках чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги групи «А» сезону 2017/2018 рр., у місті Новограді-Волинському відбувся футбольний матч між командами ФК «Полісся» (м. Житомир) та ФК «Агробізнес» (м. Волочиськ). 

Докладніше...
Пожежа у Молодіжному центрі: міський голова скликав позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС / Муніципальне життя
21.05.2018

19 травня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося позачергове засідання Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Голова міської комісії ТЕБ та НС міський голова Віктор Весельський, який перервав щорічну відпустку у зв’язку з пожежею, що сталася у Молодіжному центрі в ніч на 19 травня, зібрав членів міської комісії ТЕБ та НС, а також представників засобів масової інформації, щоб поінформувати громадськість про подію. Серед присутніх у залі були секретар міської ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, орендарі приміщень Молодіжного центру та очевидці події.

Докладніше...
Заступник начальника управління ДСНС України у Житомирській області прокоментував ситуацію щодо ліквідації пожежі в міському Молодіжному центрі / Муніципальне життя
21.05.2018

19 травня 2018 року сталася пожежа у міському Молодіжному центрі. Заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області з реагування на надзвичайні ситуації, полковник служби цивільного захисту Держанівський Олег Антонович. За інформацією наданою Олегом Антоновичем, о 3:35 годин на телефон диспетчерської служби 10 частини Державної пожежно-рятувальної служби, яка дислокується в Новограді-Волинському, надійшло повідомлення про загорання. О 3:37 на місце пожежі прибув перший наряд рятувальної служби. 

Докладніше...
В Новограді –Волинському сталася пожежа в міському Молодіжному центрі / Муніципальне життя
21.05.2018

19 травня 2018 року о 3:35 годин на пульт чергового Державної служби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про займання в міському Молодіжному центрі. На місце події одразу виїхали бригади рятувальників. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (14-18 травня 2018 року) / Муніципальне життя
21.05.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 14 травня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Аркадійович Ружицький здійснював підготовку матеріалів до п’ятдесят четвертого засідання виконавчого комітету міської ради.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (14-18 травня 2018 року) / Муніципальне життя
21.05.2018

14 травня, у понеділок, заступник міського голови - начальник фінансового управління Ірина Ящук взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови Олени Пономаренко, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період. Потому, Ірина Климівна провела нараду з керівниками структурних підрозділів підпорядкованих заступнику міського голови - начальнику фінансового управління. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (14-18 травня 2018 року) / Муніципальне життя
21.05.2018

Впродовж тижня заступник міського голови Оксана Гвозденко здійснювала об’їзд закладів освіти міста. Між тим, розпочала робочий тиждень Оксана Василівна із участі у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови Олени Пономаренко, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (14-18 травня 2018 року) / Муніципальне життя
21.05.2018

Перший заступник міського голови Сергій Колотов розпочав робочий тиждень із участі у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови Олени Пономаренко. Під час нарад обговорили ряд суспільно значимих питань, зокрема: направлення пропозицій до Асоціації міст України пропозицій для обговорення разом з народними депутатами України питання енергозабезпечення міста та відновлення діяльності військового шпиталю та створення медико-реабілітаційного центру для надання допомоги військовослужбовцям, учасник АТО та членам їх сімей.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови О.А. Пономаренко впродовж тижня (14-18 травня 2018 року) / Муніципальне життя
21.05.2018

Згідно розпорядження міського голови від 08.05.18 №49-щв, очільник міста Віктор Весельський перебуває у щорічній відпустці, тому обов’язки міського голови наразі виконує секретар міської ради Олена Пономаренко. Таким чином, 14 травня, в понеділок, в.о. міського голови Олена Пономаренко провела щотижневі оперативну та апаратну наради. На нарадах обговорювали актуальні питання життєзабезпечення. Зокрема, в ході оперативної наради детально розглядалось питання стану фінансування галузі освіти в контексті чинного законодавства України про освіту, а також визначились з можливими шляхами вдосконалення існуючої моделі фінансування системи освіти в місті.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходить VII Всеукраїнський турнір з волейболу серед команд юнаків, присвячений пам’яті Г.В. Ніколайчука / Спорт
21.05.2018

18 травня 2018 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи міста Новограда-Волинського відбулось відкриття VII Всеукраїнського турніру з волейболу серед команд юнаків 2002-2003 р.н., присвяченого пам’яті Григорія Ніколайчука, який майже 20 років пропрацював в ДЮСШ №1 міста Житомира та підготував велику когорту спортсменів високого класу, серед яких – чемпіон світу з волейболу Сергій Козлюк. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
18.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 21 травня по 27 травня 2018 року.

Докладніше...
20 травня – День банківських працівників / Муніципальне життя
18.05.2018

Шановні працівники банківських установ! Вітаємо вас з професійним святом. Від розвиненої банківської системи залежить не тільки економічний розвиток нашого міста, але й матеріальний добробут кожного його мешканця.

Докладніше...
18 травня – Міжнародний день музеїв / Муніципальне життя
18.05.2018

Шановні працівники музейної справи! Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем музеїв! Ваша повсякденна праця, наукові та творчі здобутки сприяють піднесенню культурного, духовного, освітнього рівня розвитку нашого народу та заслуговують на щиру вдячність і визнання. Адже саме ви оберігаєте історичну пам’ять людства, підтримуєте духовний зв’язок часів та примножуєте багатовікові традиції.

Докладніше...
Директор департаменту праці та соціальної захисту населення міської ради взяла участь у колегії Міністерства соціальної політики України, що відбулася в Харкові / Муніципальне життя
18.05.2018

17 травня 2018 року в місті Харків за участі Прем’єр-міністра України Володимира Борисовича  Гройсмана та Міністра соціальної політики України Андрія Олексійовича Реви відбулася  колегія Міністерства соціальної політики України на тему „Про пріоритетні напрями реформування соціальної сфери: підсумки та перспективи”. На запрошення Міністра соціальної політики  участь  в колегії  взяли директор департаменту праці та соціальної захисту населення  Новоград-Волинської міської ради  Лілія Василівна Хрущ та начальник відділу з обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради Надія Юріївна Шатило.

Докладніше...
Протягом дня на даху ЗОШ №8 змонтовано нове покриття на місці вилучених уламків шиферу / Муніципальне життя
18.05.2018

18 травня 2018 року в.о. міського голови Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук та начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Анна Висоцька оглянули хід виконання робіт з ліквідації наслідків буревію, що відбувся в ніч на 17 травня. Стихія - шквальне посилення вітру до 16 м/с завдало пошкоджень фасаду та даху ЗОШ №8, зокрема частина даху школи лишилася без шиферу. Керівництво Новограда-Волинського зреагувало миттєво, здійснивши терміновий виїзд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології на територію ЗОШ №8 вранці 17 травня. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжується ліквідація наслідків буревію / Муніципальне життя
18.05.2018

18 травня 2018 року в.о. міського голови Олена Пономаренко за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького провела чергову робочу нараду щодо ліквідації наслідків буревію, який пронісся мікрорайоном «Дружба» ввечері 16 травня. Участь в опрацюванні зазначеного питання взяли начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Анна Висоцька, заступник начальника управління, начальник відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Сергій Тимощук, начальник відділу благоустрою Ігор Патюк та інженер-технагляду служби технагляду цього ж управління Анатолій Рибаков. 

Докладніше...
Хід будівництва «Прозорого соціального офісу» станом на 18 травня 2018 року / Муніципальне життя
18.05.2018

18 травня 2018 року в.о. міського голови Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління Ірина Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький ознайомилися з ходом  будівництва «Прозорого соціального офісу».

Докладніше...
До Міжнародного дня музеїв та у відповідності до того, що 2018 рік оголошений Роком охорони культурної спадщини в Україні / Муніципальне життя
18.05.2018

Уявімо таке. Місто – це великий музей під відкритим небом. А пам΄ятки історії, мистецтва, архітектури– експонати цього музею. Ми побачимо, що Новоград-Волинський є одним з найцікавіших музеїв сучасності. Велика частка експонатів музею під назвою «Новоград-Волинський» - це пам΄ятки Другої світової війни. Братські і одиночні могили воїнів, які захищали місто у 1941 та визволяли його у 1944 році. Підпільників, які боролися і гинули під час тимчасової окупації. Жертв єврейського холокосту. Пам΄ятники і пам΄ятні знаки, які на честь переможців встановили на вулицях і в парках міста вдячні за визволення від нацистської навали потомки. Але не про ці пам΄ятки піде  мова.

Докладніше...
З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано екскурсійну поїздку до міста Луцьк / Гуманітарна сфера
18.05.2018

Матері та батьки героїв - це також сучасні герої, оскільки  саме  вони виростили героїв, які віддали за нас життя, борячись за українські землі і саме вони заслуговують особливу шану і подяку. Не менш героїчними є мами і тата, які знайшли в собі потенціал і не побоялися взяти в свої сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування аби подарувати їм материнську ласку та батьківську опіку.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День вишиванки / Гуманітарна сфера
18.05.2018

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишиваного одягу. Сьогодні, 17 травня 2018 року, у Новограді-Волинському щоб відзначити День вишиванки новоград-волинці зібрались на Фортеці, за міським Палацом культури ім. Лесі Українки.

Докладніше...
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») / Гуманітарна сфера
18.05.2018

15-16 травня 2018 року за ініціативи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та підтримки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, Новоград-Волинської районно-міської організації ТСОУ, представників військових, членів громадських організацій відбувся міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самостійності та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
17.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 18 травня 2018 року.

Докладніше...
В.о міського голови Олена Пономаренко разом з комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології оглянули пошкодження приватного сектору в / Муніципальне життя
17.05.2018

16 травня 2018 року небезпечне явище - шквальне посилення вітру до 16 м/с завдало пошкоджень житловим будинкам приватного сектору. Опісля виїзду комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології на територію ЗОШ №8, в.о. міського голови Олена Пономаренко разом з членами комісій оглянула житлові будинки приватного сектору, що пошкодженні стихією в житловому масиві «Дружба». 

Докладніше...
Шквальне посилення вітру до 16 м/с завдало пошкоджень фасаду та даху ЗОШ №8 / Муніципальне життя
17.05.2018

За інформацією оперативного чергового міської ради: ввечері 16 травня 2018 року надійшли повідомлення про те, що шквальне посилення вітру до 16 м/с завдало пошкоджень фасаду та даху ЗОШ №8, пошкоджені опори електромереж неподалік будівлі школи та повалені дерева. 17 травня 2018 року о 8:30 ранку під головуванням в.о. міського голови Олени Пономаренко відбувся терміновий виїзд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології на територію ЗОШ №8.

Докладніше...
Терміновий виїзд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології щодо ліквідації пошкоджень завданих шквальним посиленням в / Муніципальне життя
17.05.2018

О шостій ранку на телефон оперативного чергового міської ради надійшли повідомлення про те, що шквальне посилення вітру до 16 м/с завдало пошкоджень: ЗОШ №8 (пошкодження даху та фасаду школи), зірвані дахи будинків на території міста, завалені опори ліній електромереж , а також повалені дерева територією міста. 17 травня 2018 року о 8:30 ранку під головуванням в.о. міського голови Олени Пономаренко відбувся терміновий виїзд комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова постійної комісії Табалюк В.С.) в житловий масив «Дружба».

Докладніше...
17 травня – Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією / Муніципальне життя
17.05.2018

Артеріальна гіпертензія – одне з найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи. Серцево-судинні захворювання (ССЗ) посідають провідне місце в структурі поширеності, смертності та інвалідності, суттєво впливають на тривалість і якість життя населення більшості країн світу. Україна посiдає перше мiсце серед країн Європи за смертністю населення вiд серцево-судинних захворювань (це майже 57 % у структурi загальної смертностi). Цей показник визначається головними чином двома причинами — iшемiчною хворобою серця (IХС) i цереброваскулярнимизахворюваннями.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось засідання робочої групи з питань розробки програми «Захист та розвиток сім’ї міста Новограда-Волинського» / Муніципальне життя
17.05.2018

16 травня 2018 року в приміщенні міського Молодіжного центру відбулось засідання робочої групи з питань розробки програми «Захист та розвиток сім’ї міста Новограда-Волинського». Нагадаємо, розпорядженням міського голови Віктора Весельського від 11 травня 2018 року №109(о), враховуючи пропозицію депутата міської ради, голови депутатської групи міської ради з питань сімейної та молодіжної політики Олександра Гарбовського, з метою утвердження, розвитку та захисту інституції сім’ї, посилення та популяризації сімейних цінностей: утворено робочу групу з питань розробки програми «Захист та розвиток сім’ї міста Новограда-Волинського».

Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 травня 2018 року.

Докладніше...
17 травня – День вишиванки / Муніципальне життя
16.05.2018

Сьогодні відзначається День вишиванки – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи до Дня Героїв / Муніципальне життя
16.05.2018

16 травня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела нараду з питань проведення у місті заходів до Дня Героїв. Учасники наради обговорили ряд організаційних питань. Зокрема, було визначено, що основний захід з цієї нагоди відбудеться 23 травня о 10:00 годині біля меморіалу пам’яті Небесній сотні та загиблим учасникам АТО, що на в’їзді в місто зі сторони Житомира.

Докладніше...
Новоград-Волинський: про реалізацію урядової програми «Доступні ліки» / Муніципальне життя
16.05.2018

Як відомо, з 1 квітня 2017 року в Україні діє урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми. Мета програми: забезпечити кожного громадянина України доступними та життєвонеобхідними лікарськими засобами з доведеною ефективністю, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Докладніше...
Відбулось 54 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
16.05.2018

16 травня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулось 54 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На розгляд чергового 54 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради внесено 22 питання.

Докладніше...
У пологовому відділенні Новоград-Волинського міськрай ТМО привітали щасливих матусь з Днем Матері / Муніципальне життя
16.05.2018

Вже стало доброю традицією щороку з нагоди відзначення Дня Матері вітати жінок, які в ці дні стали матусями, з важливим моментом у їхньому житті. Отож, 16 травня 2018 року, з цієї нагоди заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, головний спеціаліст цього ж управління Анастасія Нєпша і начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак завітали до пологового відділення Новоград-Волинського міськрай ТМО. 

Докладніше...
Набуття страхового стажу є актуальним не лише для найманого працівника, а й для самого підприємця / Муніципальне життя
16.05.2018

На жаль, сьогодні чимало працюючих не бачать проблеми в отриманні “тіньової” заробітної плати, кладучи до кишені “чисті доходи”. Надаючи згоду працювати нелегально, працівники позбавляють себе соціальних гарантій: оплати лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, оплачуваної відпустки, втрачають страховий стаж, а надалі – право на гідну пенсію. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулась концертна програма з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї / Гуманітарна сфера
16.05.2018

Для кожної людини її мама найкраща, найдорожча, найближча. У народі здавна говорили: «Нема цвіту кращого від маківочки, нема роду милішого від матіночки». Бо вона – МАТИ, душа сім’ї, берегиня домашнього вогнища, тепла і затишку. 15 травня 2018 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбувся концерт, присвячений Дню матері та Міжнародному дню сім’ї. 

 

 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 травня 2018 року

Докладніше...
Виїзне обстеження щодо ремонту мосту через річку Случ / Муніципальне життя
15.05.2018

15 травня 2018 року відбулось виїзне обстеження щодо ремонту мосту через р. Случ за участю представників Служби автомобільних доріг у Житомирській області та підрядної організації «Дорстрой Монтаж». Участь у виїзному обстеженні мосту взяли: перший заступник міського голови Сергій Колотов, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Олександр Богданчук , начальник відділу благоустрою Ігор Патюк та перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Сергій Заїка.

Докладніше...
Військові пенсіонери вимагають підвищення пенсій / Муніципальне життя
15.05.2018

15 травня 2018 року біля Будинку рад у місті Новограді-Волинському відбулось мирне зібрання, організоване координаційним комітетом пенсіонерів силових структур міста з метою захисту прав і свобод пенсіонерів силових структур. Справа в тому, що військові пенсіонери вважають несправедливим перерахунок пенсій, який розпочали робити з початку 2018 року, та вимагають виплатити перераховані пенсії протягом року. 

Докладніше...
Представники Новоград-Волинської міської ради взяли участь у засіданні спільної комісії районної ради та опрацювали питання «Про екологічний стан басейну річки Случ» та «Про будівництво міні-ГЕС на річці Случ в с. Гульськ» / Муніципальне життя
15.05.2018

15 травня 2018 року представники Новоград–Волинської міської ради взяли участь у засіданні спільної комісії районної ради з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів,  з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та місцевого самоврядування з питань «Про екологічний стан басейну річки Случ» та будівництва міні-ГЕС на р.Случ в с. Гульськ.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 травня 2018 року

Докладніше...
15 травня – Міжнародний день сім’ї / Муніципальне життя
14.05.2018

Шановні новоград-волинці! Прийміть щирі вітання та найтепліші побажання з нагоди прекрасного родинного свята – Міжнародного дня сім’ї! В усі часи українцями цінувалися сімейний затишок і сімейні традиції. Адже з сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. 

Докладніше...
З 14 по 19 травня - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї / Муніципальне життя
14.05.2018

Бажаєте народити здорову дитину? В останні роки при плануванні вагітності набула поширення преконцепційна підготовка. Термін «преконцепція» з’явився порівняно недавно і означає «підготовка до вагітності». Це комплекс заходів, що дозволяє народити здорову дитину.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
14.05.2018

Під керівництвом в.о. міського голови Олени Пономаренко у понеділок, 14 травня 2018 року, відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (7-11 травня 2018 року) / Муніципальне життя
14.05.2018

У понеділок, 7 травня, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький. У ході нарад керівники виконавчих органів міської ради проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень. По завершенню було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни виконання.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (7-11 травня 2018 року) / Муніципальне життя
14.05.2018

Робочий тиждень заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук, у понеділок, 7 травня, розпочався із участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під керівництвом міського голови Віктора Весельського. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також поінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (7-11 травня 2018 року) / Муніципальне життя
14.05.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 7 травня, заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь в опрацюванні актуальних питань життєзабезпечення міста під час оперативної та апаратної нарад, які відбулися під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході нарад було підсумовано про роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (7-11 травня 2018 року) / Муніципальне життя
14.05.2018

У понеділок, 7 травня, згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Весельський. У ході оперативної наради було обговорено обговорили ряд суспільно значимих питань, зокрема: фінансування поточних та капітальних ремонтів доріг, виготовлення проектно-кошторисної документації ФОКу та подальшого плану дій стосовно довгобуду на території міського стадіону «Авангард», а також будівництва нових вбиралень на території стадіону. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А.Пономаренко впродовж тижня (7-11 травня 2018 року) / Муніципальне життя
14.05.2018

У першій половині дня понеділка, 7 травня, секретар міської ради О.А. Пономаренко взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Весельський. Під час нарад було опрацьовано ряд актуальних питань життєзабезпечення міста. Зокрема щодо: фінансування поточних та капітальних ремонтів доріг, виготовлення проектно-кошторисної документації ФОКу та подальшого плану дій стосовно довгобуду на території міського стадіону «Авангард», а також будівництва нових вбиралень на території стадіону, джерел фінансування на відновлення діяльності військового шпиталю та створення медико-реабілітаційного центру для надання допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО та членам їх сімей. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 травня 2018 року.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 14 травня по 20 травня 2018 року.

Докладніше...
13 травня – День Матері / Муніципальне життя
11.05.2018

Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Мама... Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває – про все знає. 

Докладніше...
12 травня – Всесвітній день медсестер / Муніципальне життя
11.05.2018

Шановні медичні сестри Новограда-Волинського! Сердечно вітаємо вас з Всесвітнім днем медсестер. Ваша професія не тільки поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, але й визначає розуміння цінності людського життя, усвідомлення потреби доброти та піклування, вміння бачити не тільки хворобу, а й людину з її духовною та фізичною неповторністю.

Докладніше...
Новоград-Волинський: особистий виїзний прийом громадян міським головою Віктором Весельським / Муніципальне життя
11.05.2018

У п’ятницю, 11 травня 2018 року міський голова Віктор Весельський за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко провів особистий виїзний прийом громадян у приміщенні торгового центру «Європа» по вул. Житомирська, 73. Цього дня до очільника міста надійшло 3 звернення: прохання посприяти у працевлаштуванні, вирішення житлового питання та прохання посприяти у вирішенні земельного спору. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради / Муніципальне життя
11.05.2018

11 травня 2018 року за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося чергове засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили Всесвітній день медсестер / Гуманітарна сфера
11.05.2018

Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медична сестра. У всі часи медсестри є зосередженням милосердя. Адже саме медична сестра витрачає найбільше свого часу на перебування біля ліжка хворого, виконуючи всі призначення лікаря, не шкодуючи теплих та підбадьорливих слів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 11-13 травня 2018 року

Докладніше...
Хід будівництва «Прозорого соціального офісу» станом на 10 травня 2018 року / Муніципальне життя
11.05.2018

Станом на 10 травня 2018 року на будівельному майданчику «Прозорого соціального офісу» підготовлено «подушку» під залиття монолітної бетонної плити фундаменту, про це повідомив головний підрядник будівництва. Монолітна плита фундаменту – набагато міцніша і надійніша конструкція для побудови основи ніж інші види фундаменту. Ці роботи виконуються з метою запобігання просіданню ґрунту під вагою будівлі. 

Докладніше...
Опрацьовували питання щодо дизайну одягу для працівників «Прозорого офісу» у місті Новограді-Волинському та організації забезпечення комп’ютерним обладнанням і меблями соціальної будівлі / Муніципальне життя
11.05.2018

10 травня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела робочу нараду з керівниками закладів побутового обслуговування щодо дизайну одягу для працівників «Прозорого офісу». Так, у соціальному закладі, який наразі будується у центрі міста, планується розмістити департамент праці та соціального захисту міської ради, центр надання адміністративних послуг і Новоград-Волинське об’єднане управління пенсійного фонду України в Житомирській області. 

Докладніше...
Безкоштовний сеанс українського кіно для молоді Новограда-Волинського / Муніципальне життя
11.05.2018

Національно-патріотичне виховання – пріоритетний напрямок діяльності Новоград-Волинського міського Молодіжного центру. З нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у нещодавно відкритому кінотеатрі молодь міста мала змогу безкоштовно переглянути фільм «Червоний» — український історичний фільм, що вийшов у прокат 2017 року, знятий за мотивами однієї з книг сучасного українського письменника Андрія Кокотюхи. Фільм стосується такої актуальної і, водночас, дискусійної сторінки нашої новітньої історії, як УПА. Адже, слід не забувати, що повстанці зайняли своє поважне місце в історичній пам'яті українського народу. 

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатськими фракціями міської ради «Об’єднання Самопоміч», «Українська Народна Партія» та депутатами від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» / Муніципальне життя
11.05.2018

3 травня 2018 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з депутатськими фракціями міської ради «Об’єднання Самопоміч», «Українська Народна Партія» та депутатами від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп».

Докладніше...
Під головуванням міського голови відбулась робоча зустріч з керівництвом публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» з питань співпраці в частині кредитування та інших програм для територіальної громади міста / Муніципальне життя
10.05.2018

10 травня 2018 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась робоча зустріч з керівництвом публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» з питань співпраці в частині кредитування та інших програм для територіальної громади міста.

Докладніше...
Відбулось чергове засідання оргкомітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
10.05.2018

10 травня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання оргкомітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
10.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 10 травня 2018 року

Докладніше...
Читали реп і рекламували вогнегасники: як у Новограді проходив фестиваль дружин юних пожежних / Муніципальне життя
10.05.2018

На другому етапі всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних змагалися шість команд, 4 травня у малій залі Палацу культури ім. Лесі Українки змагалися школярі з Ємільчиного, Баранівки, Врублівки (Романівський район), Пилипович, Варварівки і новоградської ЗОШ № 2. Перед початком фестивалю учасники провели жеребкування і визначили, хто за ким виступатиме. Кожна з команд отримала на виступ десять хвилин. Журі заборонило використовувати "плюсову" фонограму і співати пісні російською. 

Докладніше...
В Новоград-Волинській cпеціалізованій школі № 4 відкрили новий тренажерний комплекс / Муніципальне життя
10.05.2018

9 травня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з народним депутатом Верховної Ради України Володимиром Литвином на території Новоград-Волинської середньої школи №4 відкрили новий тренажерний комплекс. На відкриття тренажерного комплексу завітали: секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, заступник начальника управління освіти і науки міської ради Аліна Табакова, директор та педагогічний колектив школи, школярі та їх батьки, а також юні спортсмени. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні / Муніципальне життя
10.05.2018

Усе далі й далі відходять грізні роки Другої світової війни, але ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто не повернувся з далеких воєнних років. 9 травня 2018 року у Новограді-Волинському відбулась урочиста хода та мітинг з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
08.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 09 травня 2018 року

Докладніше...
9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні / Муніципальне життя
08.05.2018

Шановні ветерани, учасники бойових дій! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших земляків. Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.


 
Докладніше...
Дискусійний круглий стіл для молоді з нагоди Дня пам’яті та примирення / Муніципальне життя
08.05.2018

8 травня 2018 року у міському Молодіжному центрі молодь міста зібралась за круглим столом, щоб подискутувати на тему «Україна у Другій світовій війні. Сьогодення». Учасниками заходу стали активні молоді люди, яким не байдужа доля нашої країни, серед них - представники студентської молоді та громадських організацій.

Докладніше...
Відбулося засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
08.05.2018

8 травня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась нарада з питань забезпечення правопорядку під час проведення загальноміських заходів / Муніципальне життя
08.05.2018

8 травня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів нараду з питань забезпечення правопорядку під час проведення загальноміських заходів, приурочених 73-й річниці перемоги у Другій світовій війні. Нарада відбулась за участі: заступника міського голови Оксани Гвозденко, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, начальника відділу культури і туризму міської ради Лариси Заєць, начальника Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрія Кононенко та начальника комунальної установи міської ради «Служба охорони громадського порядку» Володимира Прокошина. 

Докладніше...
Урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні / Муніципальне життя
08.05.2018

8 травня 2018 року в малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід відвідали: міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, керівники та працівники виконавчих органів міської ради, ветерани війни, вдови полеглих героїв, учасники бойових дій, «діти війни», а також творчі колективи, молодь та небайдужі жителі міста. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся загальноміський тематичний захід «Маки червоні» / Муніципальне життя
08.05.2018

8 травня 2018 року в міському Сквері Слави відбувся загальноміський тематичний захід «Маки червоні», присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

Докладніше...
Для системи безоплатної правової допомоги виготовили буклети шрифтом Брайля / Муніципальне життя
08.05.2018

Люди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українськоготовариствасліпих«Заклик». Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги (КЦ) Олексій Бонюк напередодні Міжнародного дня боротьби за права інвалідів. 

Докладніше...
Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» / Муніципальне життя
08.05.2018

4 травня 2018 року Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення». Документ був прийнятий Верховною Радою 3 квітня.

Докладніше...
Про зміни до положення про порядок призначення житлових субсидій / Муніципальне життя
08.05.2018

З 1 травня 2018 року вступили в силу зміни до положення про порядок призначення житлових субсидій. З 1 травня 2018 року вступають в силу нові зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 у положенні про порядок призначення житлових субсидій.

Докладніше...
8 травня – День пам’яті та примирення / Муніципальне життя
08.05.2018

Дорогі земляки! 8 травня Україна вшановує мужність і відданість тих, хто 73 роки тому здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви й страждання, смерть та руйнацію. Гірка доля не оминула жодної української родини. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. 

Докладніше...
8 травня - Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця / Муніципальне життя
08.05.2018

Дорогі волонтери, доброчинці, благодійники! Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним Днем Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. У цей день ми віддаємо шану всім добровольцям цієї організації, людям, які працюють на благо тих, хто потребує піклування, лікування, допомоги, звичайної людської уваги та доброти. Ваша діяльність – щоденне нагадування суспільству про важливість прояву турботи, милосердя та гуманізму до тих, кому сьогодні найважче. 

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської міської ради інформує: / Муніципальне життя
08.05.2018

27.04.2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022», якою затверджено порядок призначення субсидії у новій редакції. Починаючи з травня 2018 року призначення субсидій здійснюватиметься урахуванням внесених змін.

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Солідарність» / Муніципальне життя
08.05.2018

7 травня 2018 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з депутатською фракцією міської ради «Солідарність». Разом з тим, участь в опрацюванні механізму використання коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету у 2018 році, які будуть спрямовані депутатам міської ради на потреби виборчих округів міста після розгляду відповідного проекту рішення міської ради на черговій, 22-й, сесії взяли: заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук і начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук. 

Докладніше...
Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
08.05.2018

7 травня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання було опрацьовано ряд скарг, зокрема: щодо призначення опікунів над малолітніми онуками та щодо призначення піклувальника над неповнолітньою сестрою. Також на порядок денний були внесені питання про взяття, продовження перебування та зняття в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з соціального супроводу сімей з дітьми. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна на апаратна наради / Муніципальне життя
08.05.2018

Під керівництвом міського голови Віктора Весельського у понеділок, 7 травня 2018 року, відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на найближчий період.

 
Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 08 травня 2018 року.

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Солідарність» / Муніципальне життя
07.05.2018

7 травня 2018 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з депутатською фракцією міської ради «Солідарність». Разом з тим, участь в опрацюванні механізму використання коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету у 2018 році, які будуть спрямовані депутатам міської ради на потреби виборчих округів міста після розгляду відповідного проекту рішення міської ради на черговій, 22-й, сесії взяли: заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук і начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочалася акція по збору донорської крові «Доброта у мене в крові» / Муніципальне життя
07.05.2018

7 травня 2018 року міський Молодіжний центр розпочав акцію по збору донорської крові «Доброта у мене в крові». Пріорітетом реалізації даного заходу є привернення уваги до «донорської кризи», агітація молодих людей ставати добровільними донорами і просвіта молодих громадян про безпеку донорства для здоров'я, а також формування у молоді почуття відповідальності. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 травня 2018 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 07 травня по 13 травня 2018 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (2-5 травня 2018 року) / Муніципальне життя
07.05.2018

Згідно із тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради 2 травня, у середу, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також поінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (2-5 травня 2018 року) / Муніципальне життя
07.05.2018

У перший робочий день тижня, 2 травня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Зокрема, у ході наради з керівниками виконавчих органів міської ради, яка проходила під головуванням міського голови Віктора Весельського, було проаналізовано роботу за минулий тиждень та визначено план дій по галузях на поточний тиждень. По закінченню нарад очільником міста були дані посадовцям відповідні протокольні доручення. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (2-5 травня 2018 року) / Муніципальне життя
07.05.2018

2 травня заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь в щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Весельський. В ході апаратної наради міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко виконали почесну місію привітавши Мартинюка Миколу Івановича - радника міського голови з чудовим 70-річним ювілеєм! Серед іншого, було наголошено на найближчих загальноміських заходах. Особливу увагу було акцентовано на розгляді криміногенної ситуації в місті та протидії злочинності. Ще однією важливою темою стало питання впровадження електронного документообігу. По закінченню нарад очільником міста були дані посадовцям відповідні протокольні доручення.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (2-5 травня 2018 року) / Муніципальне життя
07.05.2018

Робочий тиждень першого заступника міського голови С.Ю. Колотова розпочався із участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулися під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході наради з керівниками виконавчих органів міської ради було проаналізовано роботу за минулий тиждень та визначено план дій по галузях на поточний тиждень. Також очільником міста були дані посадовцям відповідні протокольні доручення. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А.Пономаренко впродовж тижня (2-5 травня 2018 року) / Муніципальне життя
07.05.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у середу, 2 травня, секретар міської ради О.А. Пономаренко взяла участь взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Зокрема, у ході наради з керівниками виконавчих органів міської ради, яка проходила під головуванням міського голови Віктора Весельського, було проаналізовано роботу за минулий тиждень та визначено план дій по галузях на поточний тиждень. По закінченню нарад очільником міста були дані посадовцям відповідні протокольні доручення.

Докладніше...
Нарада щодо ремонту та утримання автомобільних доріг міста / Муніципальне життя
07.05.2018

5 травня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів нараду щодо ремонту та утримання автомобільних доріг міста. Участь у нараді взяли: секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин Дмитро Гудзь, директор департаменту праці та соціального захисту населення Лілія Хрущ, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення – начальник управління державних соціальних допомог Оксана Плохотюк.

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради із позафракційними депутатами міської ради / Муніципальне життя
07.05.2018

Продовжуючи робочі зустрічі з приводу опрацювання механізму використання коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету у 2018 році на потреби виборчих округів міста, 5 травня 2018 року секретар міської ради Олена Пономаренко за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук і начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука провела відповідну зустріч із позафракційними депутатами міської ради.

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатською фракцією міської ради «Опозиційний блок» / Муніципальне життя
07.05.2018

5 травня 2018 року секретар міської ради Олена Пономаренко провела робочу зустріч з депутатською фракцією міської ради «Опозиційний блок». Участь в опрацюванні питання щодо відпрацювання механізму використання спрямованих коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету у 2018 році депутатам міської ради на потреби виборчих округів міста Новограда-Волинського взяли: заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук.

Докладніше...
Виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення / Муніципальне життя
07.05.2018

Важливим напрямом діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин. Здійснення ефективного відповідного контролю є вкрай необхідним не тільки для забезпечення трудових гарантій найманих працівників, а і для наповнення фондів соціального страхування та бюджетів всіх рівнів.

Докладніше...
Прийомні батьки та батьки-вихователі міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського, Ємільчинського районів успішно пройшли навчання з підвищення кваліфікації / Муніципальне життя
07.05.2018

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді впродовж трьох днів, а саме 26 квітня, 03 та 04 травня 2018 року відбулося навчання прийомних батьків та батьків-вихователів міста Новоград-Волинський, Новоград-Волинського та Ємільчинського районів  з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
07.05.2018

5 травня 2018 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування: завідувача сектору підприємницької діяльності відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
В Новограді – Волинському пройшли зональні змагання ІІ етапу ІХ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом „Спорт об’єднує всіх в одну команду!” / Спорт
07.05.2018

4 травня 2018 року на виконання обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки в Новограді – Волинському пройшов ІІ етап ІХ обласна спартакіада серед органів місцевого самоврядування. Подібні спартакіади проводяться з метою широкого залучення депутатів та працівників виконавчих апаратів обласної, районних, сільських і селищних рад та об’єднаних територіальних громад, депутатів та працівників виконавчих апаратів міських та районних у місті рад, міських, сільських, селищних та об’єднаних територіальних громад голів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту та привернення належної уваги органів місцевого самоврядування всіх рівнів до необхідності створення сприятливих умов для подальшого підняття рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в області.

Докладніше...
Привітання Миргородського міського голови С.П. Соломахи із Всесвітнім днем поріднених міст / Муніципальне життя
04.05.2018

Шановні жителі славного міста-побратима Новограда-Волинського! Від територіальної громади міста та від мене особисто прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем поріднених міст - святом співпраці між містами для розвитку спільного європейського майбутнього. Бажання влади і жителів міст різних держав зміцнювати дружбу між собою є незаперечним доказом взаєморозуміння територіальних громад у світі, прагнення до збереження і зміцнення миру, братньої взаємодопомоги і довіри. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 5-6 травня 2018 року

Докладніше...
Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста долучитися до заходів 8-9 травня у місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
04.05.2018

8 травня об 11:00 год. у Сквері Слави відбудеться загальноміський тематичний захід «Маки червоні», присвячений відзначенню Дня пам’яті та примирення. Після чого, о 12:00 год., у міському Палаці культури ім. Лесі Українки пройдуть урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Докладніше...
Інформація про надання гранту для студентів Житомирської область для сплати навчання / Муніципальне життя
04.05.2018

До уваги студентів міста Новограда-Волинського, які навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання. Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.

Докладніше...
На особистому прийомі у міського голови / Муніципальне життя
04.05.2018

Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням, яка проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій та скарг. 

Докладніше...
Учні та викладачі школи мистецтв м.Новограда-Волинського отримали нагороди Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості "Весняні барви-2018" / Муніципальне життя
04.05.2018

Нещодавно в місті Житомирі пройшов 7-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості "Весняні барви-2018".  Продемонструвати свою майстерність приїхало близько 130 учасників з  різних куточків України. На фестивалі були представлені танцювальні колективи, акробатичні номери, гра на музичних інструментах, сольне виконання пісень, презентація картин юних художників. 

Докладніше...
Щоденний контроль за будівництвом прозорого "соціального" офісу та додаткові 2 млн. 250 тис. гривень субвенції з державного бюджету / Муніципальне життя
04.05.2018

3 травня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступником міського голови Оксаною Гвозденко, директором департаменту праці та соціального захисту населення Лілією Хрущ, начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Олександром Богданчуком, а також депутатом міської ради – головою постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталієм Табалюком провели нараду на будівельному майданчику «Прозорого офісу». 

Докладніше...
Очільник міста провів виїзне обстеження міських кладовищ / Муніципальне життя
04.05.2018

3-го травня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів виїзне обстеження міських кладовищ: на вул. Чехова,7 та у мікрорайоні «Дружба». Участь у ознайомленні з ходом виконання робіт з благоустрою кладовищ взяли: секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу благоустрою цього ж управління Ігор Патюк, а також депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Віталій Табалюк і директор комунального підприємства міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“ Сергій Моісєєв. 

Докладніше...
Про роботу Центру надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради впродовж січня-квітня 2018 року / Муніципальне життя
04.05.2018

3-го травня 2018 року міський голова Віктор Весельський за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького заслухав звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради (директор – Світлана Крапівницька).

Докладніше...
 / Муніципальне життя
03.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 04 травня 2018 року.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
03.05.2018

3-го травня 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування: завідувача сектору підприємницької діяльності відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень-березень 2018 року / Муніципальне життя
03.05.2018

На 1 березня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56239 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-лютий 2018р. становить 49 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  50 осіб. 

Докладніше...
Тиждень правових знань «Закон у моєму житті» / Муніципальне життя
03.05.2018
В рамках тижня правових знань «Закон у моєму житті», з метою активізації правоосвітницької діяльності та поширення правових знань серед населення та молоді міста, заступником директора-начальником відділу соціальної роботи МЦСССДМ Оленою Котовою спільно з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання БВП Іриною Колесник та студентами 3,4 курсів Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу, відділення «Правознавство», організовано та проведено зустрічі з учнями 9 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та 5, КНЗ «Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради». 
Докладніше...
Звіт відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради за першу декаду 2018 року / Муніципальне життя
03.05.2018

2 травня 2018 року очільник міста Віктор Весельський разом з першим заступником міського голови Сергієм Колотовим заслухали звіт відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради за першу декаду 2018 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
03.05.2018

2 травня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради з керівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Таким чином, у ході наради з працівниками виконавчих органів міської ради проаналізовано роботу за минулий тиждень та визначено план дій по галузях на поточний тиждень. Зокрема, була зосереджена увага відповідних служб на необхідності нагального капітального ремонту доріг міста. 

Докладніше...
Початок земельних робіт на будівельному майданчику «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
03.05.2018

2 травня 2018 року розпочалось виконання земельних робіт на будівельному майданчику «Прозорого офісу».

Докладніше...
Робоча зустріч секретаря міської ради з депутатськими фракціями міської ради «Народна партія» та «Радикальна Партія Олега Ляшка» / Муніципальне життя
03.05.2018

2 травня 2018 року секретар міської ради Олена Пономаренко за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко та заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук розпочала проведення робочих зустрічей з депутатськими фракціями міської ради щодо опрацювання питань ефективного цільового спрямування коштів міського бюджету, які у ході 22-ї сесії міської ради буде виділено депутатам міської ради для вирішення потреб мешканців міста на виборчих округах. А це 3 млн. 196 тис. грн., тобто по 94 тис. грн. на потреби кожного з 34-х виборчих округів.

Докладніше...
Новоград-Волинський юний боксер готується до участі в чемпіонаті Європи / Спорт
03.05.2018

Плісак Олексій - вихованець  ДЮСШ управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради готується до Чемпіонату Європи, який проходитиме в Болгарії м. Альбена. Наразі йде заключна фаза підготовки до змагань. Пройшли збори в м. Надвірній Івано-Франківської області.

Докладніше...
Вдалий виступ Новоград-Волинський юних важкоатлетів / Спорт
03.05.2018

Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради з важкої атлетики 26-27 квітня 2018 року взяла участь у чемпіонаті Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат  2001 р.н. та молодші. Змагання проходили у місті Першотравенськ Баранівського району, в яких взяло участь сім команд. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 03 травня 2018 року

Докладніше...
“Battles Zvyagel Cup 2.0” у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
02.05.2018

28 квітня 2018 року в міському парку відбулось відкриття змагань Open Season 2018 “Battles Zvyagel Cup 2.0”. Організаторами свята виступили, міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та Новоград-Волинська федерація Street Workout. Також з показовими виступами виступили Pole Dance Студії Позитив, дует «Обійми мене» та Дрейк Харді з командою 2extreme. Переможці змагань отримали кубки, медалі, грамоти та цінні призи. 

Докладніше...
Відкритий чемпіонат Житомирської ДЮСШ №1 з баскетболу! / Спорт
02.05.2018

26-27 квітня у місті Житомирі проходив відкритий чемпіонат ДЮСШ №1 з баскетболу серед юнаків 2005-2007 р.н., куди були запрошені юнаки дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
1 травня виповнилося 80 років від дня народження поета-земляка, автора слів гімну м. Новограда-Волинського Юрія Ковальського / Муніципальне життя
02.05.2018

Такими словами розпочався вечір-вшанування «Пам'ять цвіте в серцях»,присвячений нашому славному земляку, поету, журналісту, справжньому патріоту  рідного  краю і просто чудовій Людині  -  Юрію Івановичу  Ковальському. Лагідний, безмежно добрий, з особливо світлою і сонячною душею. Людина від Бога. Саме таким він живе в серцях рідних, друзів, усіх новоград - волинців. 

Докладніше...
Все, що потрібно знати про КІР / Муніципальне життя
02.05.2018

Останнім часом випадки захворювань кору реєструються як в Україні, так і в Житомирській області. Спалахи кору, як і багато інших вірусів, відбуваються циклічно. Кір приходить кожних 5-7 років. Минулий спалах в Україні відбувся в 2012 році. Кір в Україні - не епідемія, а середній рівень захворюваності, який можна подолати. Причин для паніки - немає. Однак варто знати про те, як можна інфікуватися та які наслідки він може мати.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (23-27 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
02.05.2018

У понеділок, 23 квітня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь в оперативній та розширеній апаратній нараді з керівниками і працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, які відбулися під головуванням міського голови Віктора Весельського. У ході наради з працівниками виконавчих органів міської ради проаналізовано роботу за минулий тиждень та визначено план дій по галузях на поточний тиждень. По закінченню нарад очільником міста були дані посадовцям відповідні протокольні доручення. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (23-27 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
02.05.2018

Робочий тиждень заступника міського голови В.А. Шалухіна розпочався з участі в оперативній та розширеній апаратній нараді з керівниками і працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. У ході наради з працівниками виконавчих органів міської ради проаналізовано роботу за минулий тиждень та визначено план дій по галузях на поточний тиждень. Зокрема, була зосереджена увага відповідних служб на необхідності вчасного прибирання вулиць міста та вивезення сміття.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (23-27 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
02.05.2018

Згідно із тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради 23 квітня, у понеділок, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду, участь у якій взяла заступник міського голови О.В. Гвозденко. Потому, у конференц-залі міської ради очільник міста провів розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Серед питань, які розглядалися в ході нарад, було як і підведення підсумків роботи за минулий тиждень, так і планування подальшої роботи у галузях на поточний тиждень.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (23-27 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
02.05.2018

Перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов розпочав робочий тиждень із участі у щотижневій оперативній нараді під головуванням очільника міста Віктора Леонідовича Весельського. Потому, перший заступник міського голови був присутнім на розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А.Пономаренко впродовж тижня (23-27 квітня 2018 року) / Муніципальне життя
02.05.2018

У понеділок, 23 квітня, секретар міської ради О.А.Пономаренко взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови В.Л.Весельського та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, головними розпорядниками коштів та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. У ході нарад було опрацьовано ряд актуальних питань щодо діяльності основних сфер життєзабезпечення територіальної громади міста та визначено планування подальшої роботи у галузях на поточний тиждень. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський разом з головою Житомирської обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем відвідали футбольний матч / Спорт
02.05.2018

27 квітня 2018 року в рамках чемпіонату України з футболу серед команд II ліги “А” сезону між командами ФК “Полісся” (м. Житомир) та ФК “Буковина” (м. Чернівці), на Новоград-Волинському міському стадіоні «Авангард» відбувся футбольний матч. Підтримати Житомирський футбольний клуб «Полісся» прийшли міський голова Віктор Весельський та голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич. Вболівати та отримувати насолоду від непересічного спортивного дійства також прийшли працівники виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.05.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 травня 2018 року

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.05.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 30 квітня по 06 травня 2018 року

Докладніше...
У Новограді-Волинському провели засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні / Муніципальне життя
02.05.2018

27 квітня 2018 року у Молодіжному центрі під девізом «Захищене і здорове покоління» відбулося засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в Україні. Захід проходив за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника директора-начальника управління соціального захисту, праці та фінансового забезпечення департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Людмили Киреєвої і начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Анни Висоцької. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa