Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу перевищує норму
22.05.2018

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень води з річки Случ наданих Новоград-Волинським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» індекс лактозопозитивних кишкових паличок в районі міського пляжу становить 24тис.куо/дм3 при допустимому не більше 5 тис. куо/дм3 (протокол досліджень №1646 від 15.05.2018 року), що небезпечно в епідемічному відношенні та може призвести до розповсюдження інфекційних захворювань.

Докладніше...
Телеграма до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі
21.05.2018

Міський голова Віктор Весельський направив телеграму до Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Генеральної прокуратури України з приводу пожежі у Молодіжному центрі наступного змісту: «У місті Новограді-Волинському Житомирської області 19 травня 2018 року відбулася пожежа, внаслідок якої значно пошкоджено міський Молодіжний центр управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка, 5/1. 

Докладніше...
18.05.2018

Заробітна плата, лікарняні та відпускні працівників виконавчого комітету міської ради за І половину травня 2018 року

Докладніше...
Лист від Міністерства фінансів України щодо виділення коштів для вирішення проблемних питань у галузі освіти міста Новограда-Волинського
14.05.2018

У лютому 2018 року міський голова Віктор Весельський звернувся з листом до народного депутата України Володимира Литвина щодо підтримки у вирішенні проблем галузі освіти міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Травень 2017 року
План роботи виконавчих органів міської ради на 01 червня 2017 року / Муніципальне життя
31.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 01 червня 2017 року.

Докладніше...
Відбулася зустріч випускників із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з представниками міської влади / Муніципальне життя
31.05.2017

30 травня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулась щорічна зустріч випускників загальноосвітніх шкіл міста із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з представниками міської влади. Цьогоріч 4 дітей вище зазначеної категорії закінчили загальноосвітні навчальні заклади міста.

Докладніше...
Лист-подяка міському голові В.Л. Весельському / Муніципальне життя
31.05.2017

Шановний Вікторе Леонідовичу, прийміть найщирішу подяку за Ваш привітальний лист з нагоди відкриття музею-квартири, а також за Вашу доброту, щирість і велику підтримку від Вас та Ваших представників з міста Новоград-Волинського, з вуст  яких прозвучали теплі і щирі привітання. 

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту перенесено / Муніципальне життя
31.05.2017

Згідно із затвердженим міським головою В.Л. Весельським графіком засідань погоджувальних рад та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, 30 травня 2017 року у конференц-залі Будинку рад мало відбутися засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.


 
Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся випускний вечір школи мистецтв / Муніципальне життя
31.05.2017

Кожного року традиційно в кінці травня у школі мистецтв м. Новограда-Волинського проводиться вечір, присвячений учням-випускникам. Ось і цьогоріч 26 травня  прийшов час, коли єдина для 79-ти  випускників нашої школи стежина, якою вони прямували протягом 7 і 8 років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
31.05.2017

30 травня 2017 року під головуванням міського голови, голови комісії Віктора Леонідовича Весельського відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
Міський голова провів робочу зустріч з директором ТОВ «Політехмед Д» / Муніципальне життя
31.05.2017

30 травня 2017 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Лариси Шутової та начальника відділу з питань охорони здоров’я  міської ради Любомира Дутчака провів робочу зустріч з директором ТОВ «Політехмед Д» Валерієм Девко, який є заслуженим працівником охорони здоров’я України, кандидатом технічних наук, академіком Української технологічної академії. Валерій Федорович з 1991 по 2012 роки очолював Державне українське об’єднання «Політехмед», з 2012 року є директором ТОВ «Політехмед Д».

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 31 травня 2017 року / Муніципальне життя
30.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 31 травня 2017 року

Докладніше...
31 травня - Всесвітній день без тютюну ВДИХАЮЧИ-ВБИВАЄШ СЕБЕ,ВИДИХАЮЧИ-ВБИВАЄШ ІНШИХ / Муніципальне життя
30.05.2017

В суспільстві психоактивні речовини умовно поділяють на «легкі» і «тяжкі наркотики»,а тютюнопаління називають не інакше як «нешкідлива звичка». Наркологічна практика категорично заперечує дані уявлення. Тютюнова залежність є клінічним різновидом інгаляційної токсикоманії. 

Докладніше...
Відбулась робоча зустріч міського голови В.Л. Весельського з головою правління Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів Житомирщини» / Муніципальне життя
30.05.2017

30 травня 2017 року міський голова Віктор Весельський за участі заступників міського голови Оксани Гвозденко та Віктора Шалухіна провів робочу зустріч з головою правління Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів Житомирщини» Павлом Куценком.

Докладніше...
Очільник міста провів робочу зустріч з директором Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» / Муніципальне життя
30.05.2017

30 травня 2017 року міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з директором Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Вадимом Хилею, заступником директора Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Євгенією Вакуленко, керуючим Новоград-Волинським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» Андрієм Ломакою та начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Юрієм Кононенком.

Докладніше...
Обговорили екологічний стан річки Случ / Муніципальне життя
30.05.2017

29 травня 2017 року перед адміністративним приміщенням Будинку рад відбулося зібрання близько 20 небайдужих мешканців міста, з метою вирішення важливих для громади питань щодо екологічного стану і якості води в річці Случ та щодо стану забезпечення населення міста якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулися щотижневі оперативна та розширена апаратна наради / Муніципальне життя
30.05.2017

29 травня 2017 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулася щотижнева оперативна нарада з секретарем міської ради О.А. Пономаренко, першим заступником міського голови С.Ю. Колотовим, заступниками міського голови О.В. Гвозденко, В.А. Шалухіним, Л.В. Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук та керуючим справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицьким. Затим у великій залі Будинку рад відбулась розширена оперативна нарада з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Докладніше...
101 Застерігає ! / Муніципальне життя
30.05.2017

Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління  ДСНС України у Житомирській області, звертається до мешканців міста з проханням, не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята. Свята Трійця - одне з найважливіших християнських свят, пов'язане з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок. Адже багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що основною причиною виникнення пожеж є людська необережність. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 30 травня 2017 року / Муніципальне життя
29.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 30 травня 2017 року.

Докладніше...
Дорогі школярі, випускники Новограда-Волинського ! Шановні вчителі та батьки ! / Муніципальне життя
29.05.2017

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне свято останнього дзвоника. Для кожного навчального закладу завершення навчального року – це підбиття підсумків. А заклади освіти міста Новограда-Волинського закінчили навчальний рік з високими досягненнями та гарними результатами.

Докладніше...
У школах Новограда-Волинського пролунав останній дзвоник / Муніципальне життя
29.05.2017

Свято останнього дзвоника завжди і радісна, і сумна подія. Радісна, бо залишилися позаду уроки та підручники, а попереду – самостійне доросле життя. Сумна, бо у тому житті не буде поряд мудрих і завжди тактовних педагогів, які вчили, наставляли, допомагали, підтримували дітей всі ці роки.

Докладніше...
Герої не вмирають: у Новограді-Волинському відкрили меморіальні дошки загиблим в зоні АТО випускникам вищого професійного училища / Муніципальне життя
29.05.2017

Скільки біди, горя, сліз випало на долю України… Здавалося б, що же більше ніколи не буде чути гуркоту танків, вибухів снарядів, поламаних доль та сліз рідних. На жаль, і досі продовжується неоголошена війна, яка забрала тисячі життів молодих юнаків. Не оминуло лихо і наше місто. Ще досі ятряться у серці незагоєні рани від болю втрати наших земляків, життя яких обірвалось на сході країни.

Докладніше...
В Новограді-Волинському пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з шашок-100 / Муніципальне життя
29.05.2017

За підтримки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради на спортивній базі дитячо-юнацької спортивної школи з 26 по 28 травня 2017 року пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з шашок-100 серед чоловіків та жінок.

Докладніше...
Новоград-волинці взяли участь у святкових заходах з нагоди 1312-ої річниці заснування міста Коростень / Муніципальне життя
29.05.2017
27 травня 2017 року на запрошення міського голови м.Коростень В.В. Москаленка делегація від Новограда-Волинського на чолі з заступником міського голови Віктором Андрійовичем Шалухіним перебувала на урочисто-святкових заходах з нагоди 1312-ої річниці заснування міста.

 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (22-26 травня 2017 року) / Муніципальне життя
29.05.2017

У понеділок, 22 травня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук взяла участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час наради головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів за минулий тиждень та з початку року, про проведені тендерні торги у 2017 році, також присутні обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (22-26 травня 2017 року) / Муніципальне життя
29.05.2017

У понеділок, 22 травня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час наради головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів за минулий тиждень та з початку року, про проведені тендерні торги у 2017 році, також присутні обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.


 
Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (22-26 травня 2017 року) / Муніципальне життя
29.05.2017

У понеділок, 22 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час наради головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів за минулий тиждень та з початку року, про проведені тендерні торги у 2017 році, також присутні обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (22-26 травня 2017 року) / Муніципальне життя
29.05.2017

У понеділок, 22 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (22-26 травня 2017 року) / Муніципальне життя
29.05.2017

У понеділок, 22 травня, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у щотижневій оперативній нараді та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час апаратної наради Віктор Леонідович передав слово для ведення Олені Анатоліївні, яка закцентувала увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на цьому тижні. Головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів за минулий тиждень та з початку року, про проведені тендерні торги у 2017 році, також присутні обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (22-26 травня 2017 року) / Муніципальне життя
29.05.2017
У понеділок, 22 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. 
Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (22-26 травня 2017 року) / Муніципальне життя
29.05.2017

У понеділок, 22 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 29 травня 2017 року / Муніципальне життя
26.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 травня 2017 року

Докладніше...
29 травня – Міжнародний день миротворців ООН / Муніципальне життя
26.05.2017

Шановні миротворці та ветерани військової служби! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Міжнародного дня миротворців ООН.

Докладніше...
Новоград-Волинський з робочим візитом відвідала регіональний координатор спільного проекту ЄС/ПРООН МРГ-ІІІ / Муніципальне життя
26.05.2017

23 травня 2017 року місто Новоград-Волинський з робочим візитом відвідала регіональний координатор спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Краплич Оксана Василівна.

Докладніше...
У Новограді-Волинському триває підготовка заходів з нагоди відзначення 760-річчя першої літописної згадки про місто / Муніципальне життя
26.05.2017

25 травня 2017 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання оргкомітету з питань організації та проведення заходів до 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

Докладніше...
У Новограді-Волинському підведено підсумки культурно-мистецької акції «Звягель – місто Героїв» / Муніципальне життя
26.05.2017

З нагоди відзначення в Україні Дня Героїв у Новограді-Волинському відбулась культурно-мистецька акція «Звягель – місто Героїв», по створенню національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків, присвячених пам’ятному дню.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 26 по 28 травня 2017 року / Муніципальне життя
25.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 26 по 28 травня 2017 року

Докладніше...
Дорогі випускники 2017 року, школярі, вчителі, батьки! / Муніципальне життя
25.05.2017

День останнього дзвоника особливе та символічне свято. Для більшості школярів останній шкільний дзвоник – це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для юних випускників, – це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя.

Докладніше...
25 травня – Всесвітній день щитовидної залози / Муніципальне життя
25.05.2017

Захворювання щитовидної залози як у дітей, так і у дорослих небезпечні тим, що часто маскуються під іншими хворобами, протікають непомітно, поки справа не зайде надто далеко. Тому потрібно знати тривожні ознаки, які повинні стати приводом для відвідування лікаря.

Докладніше...
Новоград-волинці прийняли участь у міжобласному турнірі з волейболу «Весна-2017» / Муніципальне життя
25.05.2017

20-21 травня 2017 року в смт Ємільчине проходив відкритий міжобласний турнір з волейболу «Весна-2017», пам’яті повного кавалера орденів Слави I-III ступенів Войтківського Йосипа Карловича, серед команд дівчат 2002-2003 р.н.

Докладніше...
Тривають підготовчі роботи до будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО / Муніципальне життя
25.05.2017

25 травня 2017 року під головуванням заступника міського голови Шутової Лариси Валентинівни відбулося виїзне засідання робочої групи з питань продовження будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО. Участь у засіданні взяли начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Дутчак Л.Р., головний лікар міськрай ТМО Борис В.М., представники підрядника ТзОВ «Довірче товариство Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд», інженер з технічного нагляду за даним об’єктом будівництва Соловей М.І. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському проведено загальноміські громадські слухання питання щодо пропозиції депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району / Муніципальне життя
25.05.2017

24 травня 2017 року у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки відбулись загальноміські громадські слухання питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському».

Докладніше...
Відбулася нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста, які працюють на умовах контракту з міським головою / Муніципальне життя
25.05.2017

24 травня 2017 року у великій залі Будинку рад під головуванням очільника міста Віктора Весельського відбулась нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста, які працюють на умовах контракту з міським головою. Також участь у нараді взяли секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради.


 
Докладніше...
Відбулося 39 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
25.05.2017

24 травня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 39 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 23 члени виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ. 

Докладніше...
Міський голова зустрівся з керівниками автозаправочних станцій / Муніципальне життя
25.05.2017

24 травня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський за участі секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко, заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук та т.в.о. начальника відділу підприємницької діяльності Світлани Сергіївни Галаган провів нараду з керівниками автозаправочних станцій, які знаходяться на території міста: ТОВ «Стратегія старт люкс» (Доля Олександр Петрович), ТОВ «Марнтал» (Гуменюк Оксана Вололимирівна), ТОВ «Стейт Оіл» бренд «БРСМ-Нафта» (Савицький Андрій Володимирович) та АЗС, що знаходиться на вулиці Шевченка, 82 (Смоляр Валентин Омелянович).

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 25 травня 2017 року / Муніципальне життя
24.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 25 травня 2017 року

Докладніше...
Відбулася година пам’яті «Герої України не будуть забуті» / Муніципальне життя
24.05.2017

23 травня – День Героїв! Свято величі духу українських вояків – борців за волю України. День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшли Дні польської культури / Муніципальне життя
24.05.2017

20 травня 2017 року, третій рік поспіль, у нашому місті в рамках Дня Європи в Україні були проведені Дні польської культури, присвячені Дню Конституції Республіки Польща. На заході була присутня заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко, яка від імені міського голови вручила привітальний лист голові міськрайонної польської громадської організації ім. Адама Міцкевича. 

Докладніше...
З робочим візитом у м. Новоград-Волинський перебували представники з Міністерства соціальної політики України / Муніципальне життя
24.05.2017

23 травня 2017 року у м. Новограді-Волинському з робочим візитом перебувала делегація з Міністерства соціальної політики України, а саме радники міністра Роман Турба та Анна Гурова, менеджер по роботі з ключовими клієнтами Анна Столярчук та менеджер продукту Антон Підлипський. Мета візиту впровадження пілотного проекту щодо надання соціальних та адміністративних послуг. 

Докладніше...
101 ІНФОРМУЄ! / Муніципальне життя
24.05.2017

З початку 2017 року по теперішній час на території міста Новоград-Волинського та Новоград-Волинського району сталося 64 пожежі, на яких загинули 2 особи та 1 особа травмована через необережне поводження з вогнем.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито пам’ятний знак Небесній сотні та загиблим учасникам АТО / Муніципальне життя
24.05.2017

23 травня 2017 року у м. Новоград-Волинський відбулась визначна подія - урочисте відкриття пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО. Захід відбувся за участі керівництва міста і району, представників Міністерства соціальної політикиУкраїни, департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, політичних та громадських організацій, священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату, підприємств, установ та організацій, військовослужбовці місцевого гарнізону, громадськість міста.

Докладніше...
Міський голова провів робочу зустріч з потенційними інвесторами / Муніципальне життя
24.05.2017

23 травня 2017 року міський голова В.Л. Весельський за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, першого заступника міського голови С.Ю. Колотова та заступника міського голови В.А. Шалухіна провів робочу зустріч із засновником компанії «Трансстандарт» Ельшадом Меліковим та іншими потенційними інвесторами.

Докладніше...
Молодіжний проект «Звягель - місто Героїв» / Муніципальне життя
24.05.2017

У рамках відзначення Дня Героїв управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було створено молодіжний проект «Звягель - місто Героїв» по створенню національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків, присвячених Дню Героїв.

Докладніше...
У День Героїв відкрито молодіжний патріотичний клуб «Відродження» / Муніципальне життя
24.05.2017

23 травня в Новограді-Волинському при міському Молодіжному центрі відкрито молодіжний патріотичний клуб «Відродження». Членами клубу стали представники патріотичної молоді міста, які мають активну громадську позицію та прагнуть своїми справами віддано служити державі та громаді міста. Ініціатором створення клубу стало управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. 

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі виконавців художнього слова імені Лесі Українки, який проходитиме у рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
24.05.2017

28-30 липня 2017 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області – на батьківщині великої української поетеси Лесі Українки  проходитиме 30-те ювілейне Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Свято, яке пропагує велич таланту українського народу, невичерпність його творчих джерел, одним з яких є Леся Українка.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 24 травня 2017 року / Муніципальне життя
23.05.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 24 травня 2017 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулось міське свято «День науки» / Муніципальне життя
23.05.2017

День науки встановлено в Україні на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ України згідно з Указом Президента України «Про день науки» від 14 лютого 1997 року. 

Докладніше...
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у міжнародному турнірі з карате Union Cup / Муніципальне життя
23.05.2017

20 травня у м. Львів відбувся міжнародний турнір  з карате Union Cup.  У змаганнях взяли участь 811 спортсменів з 11 країн (Словаччина, Угорщина, Франція, Білорусія, Польща, Латвія, Молдова, Болгарія, Азербайджан, Румунія та Україна), які представляли 74 клуби та спортивні школи. Спортивна конкуренція на змаганнях була дуже висока.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів / Муніципальне життя
23.05.2017

23 травня 2017 року у великій залі Будинку рад за участі керівництва міста, керівників департаменту, управлінь, відділів та служб міської ради, керівників установ соціального захисту області відбулося засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Мета засідання – вивчити досвід роботи закладів соціальної сфери міста для впровадження нових методів у реабілітаційному процесі в установах соціального захисту області.

Докладніше...
Міський голова зустрівся з начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області / Муніципальне життя
23.05.2017

22 травня 2017 року міський голова Весельський В.Л. провів робочу зустріч з начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Заінчковським І.А. з метою обговорення питань щодо реалізації проекту «Прозорий соціальний офіс» та його фінансування.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся мітинг до Дня Героїв / Муніципальне життя
23.05.2017

23 травня 2017 року біля меморіалу вшанування загиблих воїнів АТО відбувся урочистий мітинг до Дня Героїв. Це свято величі духу українських вояків, борців за волю України. У нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. До здобуття Україною незалежності свято відзначалося підпільно. Але з 1992 року після проголошення незалежності почало набувати розголосу. Свято щороку більш масштабно починає визнаватися державними та самоврядними органами, проводяться культурно-масові заходи організовані владою.

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили тарифи на послуги з технічного обслуговування пасажирських ліфтів / Муніципальне життя
23.05.2017

19 травня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулись громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з технічного обслуговування пасажирських ліфтів».

Докладніше...
Міський голова провів співбесіду з претендентами на посаду директора музею родини Косачів / Муніципальне життя
23.05.2017

22 травня 2017 року міський голова Весельський В.Л. провів співбесіду з претендентами на посаду директора музею родини Косачів за участі секретаря міської ради Пономаренко О.А., заступника міського голови Гвозденко О.В. та начальника відділу культури міської ради Заєць Л.В. На співбесіді були присутні двоє кандидатів на посаду директора, які подали свої резюме та бачення щодо покращення роботи та подальшого функціонування музею родини Косачів.

Докладніше...
Відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
23.05.2017

У понеділок, 22 травня 2017 року під головуванням міського голови Весельського Віктора Леонідовича відбулися щотижневі наради. О 08:15 годині очільник міста провів оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради. А вже о 10:00 годині розпочалась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 23 травня 2017 року / Муніципальне життя
22.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 травня 2017 року.

Докладніше...
Виступ заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко з нагоди Днів польської культури у місті Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
22.05.2017

Шановні представники польської громади міста, гості та всі присутні! Сьогодні місто Новоград-Волинський є центром польської культури, місцем де польська спільнота демонструє жителям нашого міста своє мистецтво. Вже третій рік поспіль у нашому місті в рамках Дня Європи в Україні проходять Дні польської культури, присвячені Дню Конституції Республіки Польща.


 
Докладніше...
23 травня – День героя / Муніципальне життя
22.05.2017

Дорогі краяни! Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, з Днем героя. У цей день ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави… Сьогодні ми живемо в час героїв і ці герої знаходяться серед нас. Вони захищають кордони України на Сході, вони організовують допомогу нашим воякам, вони допомагають країні вийти з кризи своєю щоденною працею. Саме ці люди сьогодні творять історію української держави.

Докладніше...
Міський голова провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
22.05.2017

Щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко проводить особистий прийом громадян. Цього разу, а саме 19  травня 2017 року, до очільника міста звернулось 17 новоград-волинців з різними питаннями. Звернення громадян стосувалися в основному житлово-комунальної сфери, земельних питань, надання допомоги в лікуванні, тощо. Жодне питання міський голова не залишив без належної уваги та грунтовного роз’яснення, як в межах правового поля допомогти людям вирішити їхні проблемні звернення. За результатами прийому громадян окремим службам міста та структурним підрозділам міської ради дана низка доручень щодо вирішення проблем заявників в найкоротші терміни та відповідно до чинного законодавства.

Докладніше...
Новоград-волинці приймали участь у святкових заходах з нагоди 1305-ої річниці заснування міста Олевськ / Муніципальне життя
22.05.2017

20 травня 2017 року делегація Новограда-Волинського на чолі з заступником міського голови Ларисою Шутовою відвідали місто Олевськ з нагоди святкування 1305-річчя з дня заснування. Під час урочистостей Лариса Валентинівна від імені міського голови Віктора Леонідовича Весельського, депутатського корпусу, виконавчого комітету привітала міського голову Олевська – Олега Васильовича Омельчука, та всіх олевчан з нагоди Дня міста: «У житті кожного з нас є свята, які займають окреме місце в наших серцях. І без сумніву, одним із таких є День міста. 

Докладніше...
Делегація новоград-волинців взяли участь у відкритті музею-квартири мисткині Світлани Бегутової-Лелях / Муніципальне життя
22.05.2017

19 травня делегація новоград-волинців у складі заступника міського голови Гвозденко О.В., начальника відділу культури міської ради Заєць Л.В., начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю Левицької М.Я., завідувачки літературно-меморіального музею Лесі Українки Римської В.О. взяли участь у відкритті музею-квартири (м.Нетішин) мисткині Світлани Бегутової-Лелях – патріота України, лауреата премії імені Лесі Українки, автора понад сотні робіт образотворчого мистецтва, скульптури, живопису. Музей створено для виховання молодого покоління на роботах мисткині, які увіковічнюють різні сторінки історії України: Голодомор 33-го року, боротьбу УПА, Другу Світову війну, Майдан, АТО.

Докладніше...
Розпочато культурно-мистецьку акцію до Дня Героїв «Звягель - місто Героїв» / Муніципальне життя
22.05.2017

За ініціативою студентів комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж», яка була підтримана міським головою В.Л. Весельським, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було створено молодіжний проект «Звягель - місто Героїв» по створенню національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків, присвячених Дню Героїв. Організаційним комітетом було розглянуто понад 40 пропозицій від учнівської і студентської молоді, та обрано 8 малюнків, які вже наносяться на внутрішню сторону паркану військової частини А3814 Новоград-Волинського гарнізону. Учасниками акції стали вихованці ЗОШ № 3, 4, 6, НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», міська Школа мистецтв, економіко-гуманітарний коледж, медичний коледж.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (15-19 травня 2017 року) / Муніципальне життя
22.05.2017

У понеділок, 15 травня, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук взяла участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час апаратної наради під головуванням очільника міста було закцентовано увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на цьому тижні. Також було наголошено на ряд питань організаційно-управлінської діяльності, зокрема, чіткого виконання розпорядження міського голови про документообіг, здійснення контролю за виконанням документів, організації діловодних процесів, інше.   

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (15-20 травня 2017 року) / Муніципальне життя
22.05.2017
У понеділок, 15 травня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови Віктора Весельського. Цього ж дня Лариса Валентинівна провела щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.  
Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (15-19 травня 2017 року) / Муніципальне життя
22.05.2017
У понеділок, 15 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час апаратної наради під головуванням очільника міста було закцентовано увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на цьому тижні. Також було наголошено на ряд питань організаційно-управлінської діяльності, зокрема, чіткого виконання розпорядження міського голови про документообіг, здійснення контролю за виконанням документів, організації діловодних процесів, інше. 


 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Аркадійовича Ружицького впродовж тижня (15-20 травня 2017 року) / Муніципальне життя
22.05.2017

У понеділок, 15 травня, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Цього ж дня Дмитро Аркадійович провів галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких, відповідно до розпорядження міського голови Віктора Весельського від 28.12.16 № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради», належить до питань, за які несе відповідальність.  

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (15-19 травня 2017 року) / Муніципальне життя
22.05.2017
У понеділок, 15 травня, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у щотижневій оперативній нараді та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, які провів міський голова Віктор Леонідович Весельський. Цього ж дня о 15:00 годині, як співголова організаційного комітету з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад прийняла участь у даному засіданні.

 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова впродовж тижня (15-19 травня 2017 року) / Муніципальне життя
22.05.2017

У понеділок, 15 травня, перший заступник міського голови Сергій Колотов перебував у відрядженні у Житомирській обласній раді, де взяв участь у засіданні регіональної робочої групи з децентралізації.  

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (15-20 травня 2017 року) / Муніципальне життя
22.05.2017
У понеділок, 15 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

 

Докладніше...
21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій / Муніципальне життя
19.05.2017

Шановні новоград-волинці! Щороку у третю неділю травня Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій – мільйонів наших земляків, які стали жертвами тоталітарного режиму ХХ століття. Ми згадуємо кожного, хто був необгрунтовано звинувачений у злочинах, був позбавлений рідної домівки і висланий на чужину, відправлений у виправно-трудові табори та тюрми, був знищений каральною системою.


 
Докладніше...
20 травня – День банківських працівників / Муніципальне життя
19.05.2017

Шановні працівники банківських установ Новограда-Волинського! Вітаємо вас з професійним святом. Від розвиненої та функціонуючої банківської системи залежить не тільки економічний розвиток нашого міста, але й матеріальний добробут кожного його мешканця.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 22 травня 2017 року / Муніципальне життя
19.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 травня 2017 року.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 19 по 21 травня 2017 року / Муніципальне життя
19.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 19 по 21 травня 2017 року.

Докладніше...
Новоград-волинці вдяглись у вишиванки / Гуманітарна сфера
19.05.2017

У третій четвер травня, українці відзначають День вишиванки. Цього дня вдягнути вишиту сорочку закликають усіх, кому небайдужа доля України. Адже вишиванка – це символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. 18 травня 2017 року у місті Новоград-Волинський відбулося свято вишиванки «Українські вишиванки – наші райдуги світанки». Все дійство проходило на Фортеці, біля міського Палацу культури імені Лесі Українки.

Докладніше...
Новоград-Волинський ДНЗ №9 відсвяткував свій 60-річний ювілей! / Гуманітарна сфера
19.05.2017

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. 18 травня 2017 року дитячий навчальний заклад №9 «Теремок» відзначив свій 60-річний ювілей. Цього дня привітати увесь колектив та вихованців садочку з поважною датою до святкового залу завітали: заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, головний спеціаліст цього ж управління Ірина Самойленко, а також депутат міської ради Сергій Мельник, голова міської організації профспілки працівників освіти і науки Василь Неук, ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники садочку, батьківський колектив.

Докладніше...
Відбулося засідання оргкомітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
19.05.2017

Відбулося чергове засідання організаційного комітету з питань організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке провела голова оргкомітету, заступник міського голови О.В.Гвозденко. Варто зазначити, що вже тридцятий рік поспіль новоград-волинці та гості міста вшановують пам'ять та вклоняються таланту всесвітньо відомої поетеси - Лесі Українки. Цьогорічне ювілейне свято проводитиметься 28, 29, 30, липня 2017 року. На початку засідання Оксана Василівна проаналізувала стан підготовки до Міжнародного свята, присутні обговорили питання щодо виготовлення сувенірної та друкованої продукції. 

Докладніше...
Новоград-волинці прийняли участь у відкритому чемпіонаті з волейболу / Спорт
19.05.2017

Юнаки дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради прийняли участь у відкритому чемпіонаті з волейболу у м.Нетішині. Змагання відбулися 16-17 травня 2017 року у спортивному комплексі Хмельницької атомної електростанції. В турнірі прийняло участь шість команд. 

Докладніше...
Повідомлення про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення / Муніципальне життя
19.05.2017

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 26.04.2017 року № 551 (оприлюднена в газеті «Урядовий кур’єр» від 11.05.2017 року №85) встановлені тарифи для всіх споживачів з урахування ПДВ з 13 травня 2017 року: на централізоване водопостачання – 8,95 грн./м3, на централізоване водовідведення – 15,38 грн./м3.

Докладніше...
Свято вишиванки «Вишита сорочка аж до поясочка» / Гуманітарна сфера
19.05.2017

18 травня 2017 року в Новоград-Волинській бібліотеці – філії № 2 для дітей пройшло свято вишиванки «Вишита сорочка аж до поясочка». На свято сьогодні завітали учні 4 класу (класний керівник Ящук А.І.). Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Так склалось, що в Україні вишиванка теж символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.


 
Докладніше...
КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» - краще підприємство комунальної теплоенергетики України / Муніципальне життя
19.05.2017

Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго», до складу якої входить більше 90 найбільших підприємств усіх регіонів України, що виробляють, постачають та/або транспортують теплову енергію, сприяючи захисту їх законних прав та інтересів повідомила, що Комунальне підприємство «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» посіло перше місце в конкурсі серед теплопостачальних організацій на звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за 2016 рік.


 
Докладніше...
В літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся захід з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї / Муніципальне життя
19.05.2017

18 травня 2017 року з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулася зустріч з батьками загиблих учасників АТО. Організатором заходу став Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Докладніше...
Новоград-волинці вдяглись у вишиванки / Муніципальне життя
19.05.2017

У третій четвер травня, українці відзначають День вишиванки. Цього дня вдягнути вишиту сорочку закликають усіх, кому небайдужа доля України. Адже вишиванка – це символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають. 18 травня 2017 року у місті Новоград-Волинський  відбулося свято вишиванки «Українські вишиванки – наші райдуги світанки». Все дійство проходило на Фортеці, біля міського Палацу культури імені Лесі Українки.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
18.05.2017

17 травня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу зустріч-нараду з керуючим Новоград-Волинським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» А.А. Ломако та начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Ю.М. Кононенко. У нараді взяли участь секретар міської ради О.А. Пономаренко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький.

Докладніше...
Відбулося засідання міської архітектурно-містобудівної ради / Муніципальне життя
18.05.2017

17 травня 2017 року відбулося чергове засідання міської архітектурно-містобудівної ради за участі першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова. На порядок денний засідання виносилося чотири питання: розгляд проекту містобудівної документації „Детальний план території окремої земельної ділянки на вулиці Маршала Рокосовського в місті Новограді-Волинському під багатоповерхову житлову забудову“; розгляд намірів встановлення тимчасових торгівельних павільйонів в блоці з нежитловою будівлею магазину на вул. Шевченка, 30 в місті Новограді-Волинському; розгляд намірів встановлення двох зблокованих тимчасових торгівельних павільйонів на вулиці Левченка, 22 в місті Новограді-Волинському; розгляд намірів встановлення сітілайтів на території міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Діяльність промислових підприємств основного звітного кола за 4 місяці 2017 року / Муніципальне життя
18.05.2017

За попередніми даними промисловими підприємствами міста за січень-квітень 2017 року реалізовано продукції на суму 343,8 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація збільшилася на 11,0%, що в сумі становить 34,1 млн.грн. Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудування – 27,8% до загального обсягу, або 95,7 млн.грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року реалізація продукції по галузі зменшилася на 3,8%, що в сумі становить 3,8 млн.грн.

Докладніше...
Міський голова провів нараду з керівниками банківських установ міста / Муніципальне життя
18.05.2017

17 травня 2017 року міський голова Весельський Віктор Леонідович, за участі секретаря міської ради Пономаренко Олени Анатоліївни, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ящук Ірини Климівни та начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Ігнатюка Миколи Петровича, провів нараду з керівниками банківських установ міста.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 18 травня 2017 року / Муніципальне життя
17.05.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 18 травня 2017 року

Докладніше...
18 травня – Міжнародний день музеїв / Муніципальне життя
17.05.2017

Шановні працівники музейної справи! Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем музеїв! Музеї є безцінним джерелом пізнання, тисячолітньою скарбницею народної пам’яті, носіями культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.

Докладніше...
Відбулося засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних сімей / Муніципальне життя
17.05.2017

В черговий раз, в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних сімей. На початку засідання прийомні батьки отримали вітання з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Тема засідання « Роль і місце родини у формуванні навичок безпечної поведінки в Інтернеті».

Докладніше...
17 травня – День боротьби з гепатитом / Муніципальне життя
17.05.2017

Сьогодні науці відомо близько десятка збудників гепатитів. Найбільш небезпечним з них визнано гепатит С, D, В, із них найрозповсюдженіший гепатит С. Кількість захворілих на гепатит С в Новоград – Волинському районі постійно зростає. Станом на 01.04.2017 року вона складає 177 осіб. Вже за поточний рік на облік взято 6 чоловік. Варто відзначити, що дану цифру складають лише повністю обстежені пацієнти з встановленим діагнозом. Хоча реальні цифри інфікованих набагато вищі.

Докладніше...
Міський голова здійснив об’їзд закладів охорони здоров’я / Муніципальне життя
17.05.2017

16 травня 2017 року у другій половині дня міський голова Віктор Леонідович Весельський, заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова, начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Романович Дутчак ознайомився з проведення робіт з капітального ремонту інженерних мереж водопостачання та водовідведення у підвальному приміщенні травматологічного корпусу міськрай ТМО, а також капітальний ремонт водогону та внутрішньої теплової мережі хірургічного корпусу міськрай ТМО. Користуючись нагодою медичні працівники піднімали питання щодо закупівлі двох рентгенапаратів для травматологічного та лікувального корпусів та інші поточні питання. 

Докладніше...
Міський голова оглянув хід виконання робіт з благоустрою / Муніципальне життя
17.05.2017

У 2017 році заплановано провести капітальний та поточний ремонт об’єктів благоустрою міста, з метою здійснення їх належного утримання та ефективної експлуатації. Так, 16 травня міський голова Віктор Леонідович Весельський здійснив виїзд та оглянув хід ведення будівництва арки пам’яті Небесної сотні та загиблим учасникам АТО на вул.Шевченка, 9, проведення капітального ремонту площі Лесі Українки, а також капітальний ремонт дорожнього вулиць Шевченка - Мамайчука та вулиці Зелена. 

Докладніше...
17 травня - Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією / Муніципальне життя
17.05.2017

Артеріальна гіпертензія з її ускладненнями є одним з основних факторів смертності від серцево-судинних захворювань, частка яких у структурі загальної смертності становить 66% і являється однією з найвищих у світі. Сьогодні в Україні за даними офіційної статистики мають підвищений артеріальний тиск 30% дорослого населення держави. Найважливіша проблема полягає в тому, що з числа людей з підвищеним артеріальним тиском, знають про наявність у них гіпертензії 62 %, з них лікуються 23 %, у тому числі ефективно – 13 %.

Докладніше...
Опитування з нагоди відзначення Дня Європи в Україні / Муніципальне життя
17.05.2017

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні, міський Молодіжний центр просить відповісти на декілька питань анонімної анкети, з метою вивчення питання європейської інтеграції очима молоді м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
УВАГА! Відбудеться позачергова 22-а сесія міської ради сьомого скликання!
22.05.2018

24 травня 2018 року о 09:00 год. у приміщенні великої зали Будинку рад відбудеться позачергове засідання 22-ї сесії міської ради сьомого скликання. Питання порядку денного: інформація про пожежу, яка сталася в міському Молодіжному центрі 19.05.2018 року та звіт про роботу виконавчих органів міської ради щодо забезпечення пожежної безпеки комунального майна.

Докладніше...
21.05.2018

Графік засідань погоджувальної ради та постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться урочистий захід, приурочений Дню Героїв
18.05.2018

Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста долучитися до урочистого заходу з нагоди відзначення Дня Героїв, який відбудеться 23 травня о 10:00 годині біля меморіалу загиблим воїнам АТО, що на в’їзді в місто зі сторони Житомира. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa