Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Травень 2013 року
У Новограді-Волинському відбулося загальноміське свято „Обдарованість року - 2013“ / Гуманітарна сфера
31.05.2013

30 травня у середній школі №4 за участі міського голови Володимира Загривого відбулося загальноміське свято „Обдарованість року - 2013“. Щороку міське управління освіти та науки організовує урочисте вшанування та відзначення талановитої учнівської молоді за високі досягнення у навчанні, науково-дослідницькій роботі, спорті, творчих конкурсах.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулося чергове засідання Громадської ради / Муніципальне життя
31.05.2013

29 травня за активної участі представників міської громади чергове відбулося засідання  Громадської ради при міському голові. Директор МЦСССДМ Наталія Борис  познайомила представників громадських організацій міста з основними напрямками діяльності міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Зокрема, Наталія Петрівна детально зупинилася на діяльності фахівців з соціальної роботи, які працюють на базі центру у відповідності до Указу Президента України. 12 соціальних працівників, поділивши місто на умовних 12 округів, відвідують місцеві сім’ї, цікавляться їх умовами проживання, виховання дітей, організовують в разі необхідності надання їм соціальної, психологічної, юридичної допомоги.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
31.05.2013
Міський голова провів робочу нараду з питань проведення ремонтів доріг та вулиць, інших бюджетних об’єктів нашого міста. Керівники відповідних підприємств та служб поінформували керівництво, що ремонтні роботи розпочнуться після завершення реєстраційно-дозвільних, тендерних процедур підрядниками. Основна причина затримки виконання робіт - затримка державного фінансування та проходження коштів через казначейство.
Докладніше...
Повідомлення / Муніципальне життя
31.05.2013

Рішеннями міської ради затверджено Програму комунального підприємства   „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ щодо зменшення споживання природного газу, внесено зміни до Програми пожежної безпеки міста   на 2011-2015 роки. Також внесено зміни до переліку об’єктів, фінансування яких у 2013 році буде здійснюватись за рахунок субвенції з державного бюджету   на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Проблеми у роботі Реєстраційної служби з питань реєстру нерухомості / Муніципальне життя
31.05.2013

Останнім часом до міського голови неодноразово зверталися мешканці нашого міста, які нарікали на роботу нещодавно створеної з ініціативи держави Реєстраційної служби з питань реєстру нерухомості, яка, до речі, не підпорядковується міській владі. Громадяни жалілися на великі черги та затягування термінів розгляду справ. Загривий В.І. зустрічався із керівником міськрайонного управління юстиції міста Іваном Бармаком щодо удосконалення діяльності реєстраційної служби.

Докладніше...
У приймальному відділенні Новоград-Волинського міськрай ТМО відкрито кабінет комп’ютерної томографії / Муніципальне життя
31.05.2013

Стан медицини в Україні свідчить про чимало прорахунків у її функціонуванні. Останнім часом на адресу заходів з реформування галузі звучить багато  нарікань. Важлива історична подія, яка  сталося у Новограді-Волинському 30 травня,  продемонструвала  прогресивний крок вперед в питаннях охорони здоров’я людей. Цього дня міський голова Володимир Загривий, голова РДА Сергій Лавренюк, голова районної ради Франц Весельський, головний лікар територіального медичного об’єднання, депутат обласної ради Василь Борис у присутності численних представників громадськості, депутатів міської і обласної ради, медичних працівників у приймальному відділенні міськрайТМО відкрили кабінет комп’ютерної томографії .

Докладніше...
У Новограді-Волинському змагалися юні козаки / Муніципальне життя
30.05.2013

21-22 травня на базі ДЮКФП та стадіону «Авангард» за сприяння управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, інформаційно-методичного центру відбувся міський етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», який є завершальним етапом міської спартакіади школярів. Міське методичне об’єднання вчителів фізичної культури (ММО), яке очолює вчитель ЗОШ №5 Лук’янчук О.С., та методист інформаційно-методичного центру Бондарчук С.А., здійснило значну організаційну та методичну роботу з проведення фестивалю. Неодноразово на засіданнях ММО вчителів фізичної культури розглядалися питання техніки виконання учнями вправ, оцінювання їх виступів, нарахування штрафних балів, проведення всіх етапів естафети.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відзначено місцевими нагородами / Муніципальне життя
30.05.2013

Розглянувши подання директора міської централізованої бібліотечної системи Оніщук Л.В., результати громадського обговорення та рішення трудового колективу центральної бібліотеки вирішено присвоїти ім’я почесного громадянина міста, автора слів гімну міста Ковальського Юрія Івановича центральній бібліотеці міської, яка розміщується в міському палаці культури.

Докладніше...
Завершилася робота 17 сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
30.05.2013

Після детального обговорення на депутатських комісіях, під час пленарного засідання 30 травня було затверджено 16 рішень міської ради. Серед яких - питання бюджету, ремонтів бюджетних установ у 2013 році, користування землею, комунальним майном, планування роботи та нагородження. Зокрема, рішенням міської ради залишено без задоволення подання міжрайонної прокуратури від 30.04.13 щодо усунення порушень вимог законодавства України про автомобільний транспорт, соціальний захист пільгових категорій громадян.

Докладніше...
У Новограді-Волинському лідери євроклубів зустрілися з міським головою / Муніципальне життя
29.05.2013

28 травня у сесійній залі міської ради відбулася зустріч міського голови Володимира Загривого з керівниками євроклубів міста. Перший шкільний євроклуб у Новограді-Волинському було створено у 2004 році. Євроклуби створюються з метою поширення інформації щодо держав Європейського Союзу, знань та вмінь, пов’язаних з різними формами євроінтеграції, розвитку контактів між дітьми різних європейських країн. Шкільні євро клуби міста беруть активну участь у Всеукраїнських акціях, міжнародних проектах, здійснюють обмін учнівськими делегаціями з метою вивчення мови та багато іншого.

Докладніше...
Випускники шкіл Новограда-волинського почали складати ДПА / Гуманітарна сфера
29.05.2013

27 травня у всіх навчальних закладах України відбулась Державна підсумкова атестація (ДПА). Екзамен із українською мови складали й понад 300 учнів 11 класів Новограда - Волинського. Відповідно листа Міністерства освіти і науки України "Про порядок закінчення 2012-2013 навчального року та проведення ДПА" завдання повинні були озвучити на Першому національному каналі, але УТ-1 так і не показав оголошення завдання для ДПА - вперше в історії випускних іспитів привітання міністра та оголошення завдання для переказу здійснювалося за допомогою мережі Інтернет.

Докладніше...
У Новограді-Волинському працював мобільний консультаційний пункт Житомирського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом / Муніципальне життя
29.05.2013

22 травня на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснив свою роботу мобільний консультаційний пункт Житомирського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Метою роботи мобільної мультидисциплінарної команди було розширення комплексного підходу до діагностики та консультування щодо ВІЛ/СНІДу та забезпечення рівного доступу до послуг уразливих груп населення, зокрема молоді.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проблему із водопостачанням було швидко вирішено / Муніципальне життя
29.05.2013

У понеділок 27 травня наприкінці робочого дня під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Аналізувалася надзвичайна для міста ситуація - через значну суму боргу за спожиту електроенергію ПАТ „Житомиробленерго“ відключив насосну станцію місцевого водоканалу від світла.

Докладніше...
Шановні військовослужбовці - учасники миротворчих місій ООН! / Муніципальне життя
28.05.2013

Щиросердечно вітаю вас з Міжнародним Днем миротворців Організації Об’єднаних Націй! На вашу долю випала нелегка місія – нести службу, охороняючи мир і спокій людей далеко від рідної Батьківщини

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання міської робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні / Муніципальне життя
28.05.2013

Під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося перше засідання міської робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Докладніше...
Участь євроклубівців Новограда-Волинського колегіуму у Дні Європи в місті Києві / Гуманітарна сфера
28.05.2013

17-19 травня 2013 року відбувся підсумковий захід проекту «Підтримка регіональних Євроклубів України», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та реалізується Лабораторією законодавчих ініціатив (НГО, місто Київ)

Докладніше...
Новоград-Волинський: Одні жінки садять квіти – інші їх крадуть! / Муніципальне життя
27.05.2013

Щороку росте кількість новоград-волинців, які у теплу пору року зі смаком та любов’ю насаджують різноманітні квіти на клумбах, в громадських місцях та прилеглих до будівель територіях, створюючи гарний настрій городянам. Завдяки ініціативам міської жіночої організації, старанням комунальників, власників будівель, офісів кожного року в рамках участі у загальноміській акції „Моє квітуче місто“ площі заквітчаних місць та приватних садиб розширюються, з’являються нові види рослин, залучаються майстри дизайнерської справи.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Бібліотека – територія милосердя / Гуманітарна сфера
27.05.2013

Центральна міська бібліотека має добру традицію опікуватись про своїх літніх та з обмеженими фізичними можливостями користувачів. Працівники бібліотеки відвідують тих, хто має бажання читати, але самостійно не мають змоги прийти до нас. Бібліотекарі абонементу приймають заявки по телефону, щоб потім забезпечити необхідною літературою таких людей.

Докладніше...
Взаємозбагачення приносить співпраця освітян міст Новограда-Волинського та Вінниці / Гуманітарна сфера
24.05.2013

З метою обміну досвідом, встановлення та розширення співпраці освітян міста Новограда-Волинського з освітянами інших міст, ознайомлення з передовим педагогічним досвідом та профспілковою діяльністю та на підставі запрошення департаменту освіти міста Вінниці 22 травня 2013 року делегація освітян відвідала місто Вінницю.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
24.05.2013

За участю міського голови Володимира Загривого відбулася робоча планерка на будівельному майданчику, де споруджується нова будівля хірургічного корпусу. Головна проблема полягає в неритмічному поступленні коштів державної субвенції. Попри це будівельні роботи щодо встановлення фундаменту продовжуються. Порушено клопотання перед нашими народними депутатами Володимиром Литвином і Юрієм Благодирем про сприяння у прискоренні термінів перерахування необхідних для цього коштів із державного бюджету.

Докладніше...
На території Новоград-Волинщини - ускладнення погодних умов / Муніципальне життя
24.05.2013

«23-24 травня у зв'язку з переміщенням циклону в західних, Житомирській та Вінницькій областях очікується ускладнення погодних умов: грозові дощі, місцями сильні зливи, в окремих районах град, пориви вітру та шквали 15-22 м/с, вдень 23 травня місцями 25 м/с», - повідомляє Гідрометцентр.

Докладніше...
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! / Муніципальне життя
23.05.2013
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Докладніше...
Новоград-Волинський ділився досвідом організації роботи ЖКГ / Муніципальне життя
23.05.2013

23 травня місто Новоград-Волинський приймало гостей із обласного центру та всіх районних центрів Житомирської області. Цього дня на базі житлово-комунальної галузі міста відбулося розширене засідання колегії департаменту ЖКГ облдержадміністрації на чолі з першим заступником голови ОДА Миколою Олещенком. Під час зібрання підведено підсумки опалювального сезону в області 2012-2013 років та визначено завдання на наступний сезон.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Майбутнє варто планувати / Муніципальне життя
23.05.2013

21 травня 2013 року у Житомирському міському парку культури та відпочинку ім. Ю.О.Гагаріна відбувся перший квест «Майбутнє варто планувати» в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї, у якому Новоград-Волинський медичний коледж прийняв активну участь. Команди нашого медичного коледжу змагались з командами Житомирського державного університету ім.І.Я.Франка та вибороли І, ІІ та ІІІ місця.

Докладніше...
Новоград-Волинський: У широку дорогу із благословенням міського голови / Муніципальне життя
23.05.2013

21 травня відбулася зустріч міського голови із дітьми-сиротами та позбавлених  батьківського піклування, які цього року закінчують школу. Володимир Іванович познайомився із дітьми, розповів деякі історичні моменти нашого міста. Також міський голова дав настанови, аби випускники не забували своїх вчителів, школи, слухали своє серце та совість та пообіцяв, що всі їхні задуми щодо вступу подальше навчання та працевлаштування  будуть підтримуватися міською владою. Також міський голова кожному випускнику вручив матеріальну допомогу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: День пам’яті померлих від СНІДу / Муніципальне життя
22.05.2013

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо.

Докладніше...
Проаналізовано роботу галузей господарського комплексу Новограда-Волинського в осінньо-зимовий період 2012-2013 року та намічено заходи з підготовки до роботи у наступному сезоні / Муніципальне життя
22.05.2013

Під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Володимира Загривого розглянуто 17 питань щодо поточної життєдіяльності нашого міста. Не дивлячись на те, що холоди надійно відступили і за вікнами +25 члени виконавчого комітету за участі депутатів міської ради, керівників галузей, енергозабезпечуючих підприємств говорили про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2012-2013 року та намічали заходи з підготовки до роботи у наступний холодний сезон.

Докладніше...
Затверджено план першочергових дій з ліквідації підтоплень території Новограда-Волинського / Муніципальне життя
22.05.2013

Минулої весни через значну кількість снігу, високий рівень ґрунтових вод у деяких мікрорайонах міста від підтоплень постраждало до 200 домоволодінь приватного сектору. За інформацією рятувальних служб однією з важливих причин появи води у підвалах і на городах стала недбалість громадян.

Докладніше...
Новоград-Волинський: З метою увічнення пам’яті / Муніципальне життя
22.05.2013

Під головуванням заступника міського голови Валентина Костюка відбулося засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини виконавчого комітету. Цього разу обговорювалося декілька пропозицій громадськості міста. Зокрема, голова міського осередку товариства дослідників Волині Всеукраїнської Спілки краєзнавців Валентин Вітренко запропонував встановити за благодійні кошти інформаційно-меморіальну дошку  честь уродженця с.Анета Новоград-Волинського району етнічного німця, відомого поета Гербера Генке.

Докладніше...
Дошкільні заклади Новограда-Волинського переходять на літній режим роботи / Муніципальне життя
22.05.2013

Традиційно з початком літнього сезону міські дошкільні навчальні заклади змушені проводити ремонтні роботи. Враховуючи значне скорочення відвідувань дітьми дитсадків в літній період (із 2430 до 600-700), з метою раціонального використання бюджетних коштів, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про зміну режиму роботи.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Ми даруємо людям свято / Муніципальне життя
21.05.2013

16 травня 2013 року в малому залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня робітників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначається в Україні в третю неділю травня. В цей день ми дякуємо всім тим, хто береже, розвиває і відтворює духовні скарби нашого народу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Золоті кадри ХХ століття / Гуманітарна сфера
21.05.2013

Один мудрець сказав: «Щастя – це коли вранці хочеться йти на роботу, а ввечері йти додому». Просто. Але це лише на перший погляд. Адже далеко не завжди так виходить у житті. Коли людина обирає професію, з нею вона обирає долю. І прийняти правильне рішення дуже важко.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці - бережіть ліс / Муніципальне життя
21.05.2013

Наступила тепла пора. В умовах жаркої погоди значно збільшується небезпека від пожеж. Невелика іскра, не погашений сірник, цигарка - можуть привести до пожежі. В народі говорять, що з одного дерева можна зробити мільйон сірників, а одним сірником можна знищити мільйон дерев.

Докладніше...
Українські підлітки тепер самі у клуби вночі не ходитимуть / Муніципальне життя
21.05.2013

17 травня 2013 Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час).За відповідне рішення проголосували 350 із 407 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Законом забороняється дітям віком до 16 років з 22.00 до 6.00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує принаймні один з батьків чи інший законний представник дитини.

Докладніше...
Шановні працівники банківської справи! / Муніципальне життя
20.05.2013
Прийміть щирі вітання з нагоди святкування Дня банківського працівника! Ваша сумлінна праця та надзвичайно високий професійний рівень сприяють розвитку економіки країни та забезпечують її фінансову стабільність. Упевнений, що завдяки вашому багаторічному досвіду, порядності та вмінню знаходити правильні і нестандартні рішення в непростих ситуаціях, молода банківська система України стане взірцевою.
Докладніше...
У Новограді-Волинському стартував “Пробіг заради життя – 2013“ / Муніципальне життя
20.05.2013

Загальноміська акція “Пробіг заради життя – 2013” стала традиційною у Новограді-Волинському, адже з року в рік викликає жвавий інтерес та схвалення серед місцевої громади. Метою заходу, організаторами та ініціаторами якої є міська організація жінок та Новоград-Волинська міська рада, стало привернення уваги та популяризація здорового способу життя та фізичної культури серед населення міста. „Пробіг заради життя” проводиться з 2004 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський засвітися новим енергозберігаючим світлом / Муніципальне життя
20.05.2013

Півтора року тому  в місті розпочалося впровадження заходів Кіотського протоколу, яким передбачено заміну старих вуличних світильників на нові – енергоефективні, менш витратні та із кращими можливостями освітлення. І ось, 18 травня завершено модернізацію вуличного освітлення шляхом заміни ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій та урочисто запущено нове освітлення. Участь в заході взяли народні депутати України Володимир Литвин та Юрій Благодир, за вагомої підтримки яких і вдалося здійснити цю реконструкцію. Тож відтепер у місті встановлено 2752 світильника загальною кошторисною вартістю 23,0 млн. гривень.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
20.05.2013

13 травня відбулася робоча нарада за участі міського голови Володимира Загривого, його заступника Сергія Колотова, начальника фінансового управління Галини Смажук з питань виконання бюджету за 4 місяці цього року та перспективи виконання до кінця 2013 року. За січень-квітень доходна частина бюджету виконана на 95,4%. Загальний обсяг недовиконання становив 3 з половиною млн.грн.

Докладніше...
Новоград-волинці приєднуйтесь до акції „Безсертний полк“ / Муніципальне життя
20.05.2013

Хто не знає війни, повинен пам’ятати про подвиги своїх предків. Саме на прикладах мужності і героїзму учасників війни ми повинні виховувати сучасну молодь та берегти традиції старших поколінь. Найкращий привід згадати про своїх рідних – колишніх учасників Великої Вітчизняної саме 9 травня у День Перемоги.

Докладніше...
Шановні працівники культури і аматори народного мистецтва! / Муніципальне життя
17.05.2013

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Бажаю вам міцного здоров’я, душевного тепла, бадьорого настрою та родинного затишку. Нехай у серці панує весна, а життя дарує вам радість творчого натхнення та життєвих перемог.

Докладніше...
18 травня – Міжнародний день музеїв / Муніципальне життя
17.05.2013
Щиросердечно вітаю усіх працівників музеїв з Міжнародним днем музеїв. Сьогодні посеред океану техніки, механіки, новітніх технологій справжніми острівками перепочинку стають музеї. Вони, наче прихисток для мандрівників, - дають можливість відпочити і тілу, і душі; насолодитись відчуттям спокою і миру; поринути у світ минулого, прекрасного, а інколи майбутнього.
Докладніше...
Високий рівень творчості педагогів Новограда-Волинського підтвердила обласна педагогічна виставка / Гуманітарна сфера
17.05.2013

Однією із форм науково-методичної роботи з педагогічними працівниками є організація та проведення педагогічної виставки. Мета її проведення - підтримка і розвиток перспективних надбань та освітніх ініціатив педагогів, зміст – представлення, реалізація або реклама продуктів інноваційної освітньої діяльності як окремих педагогів так і колективів освітян. Результатом організаційних зусиль управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру та навчальних закладів міста щодо підтримки творчої ініціативи в освіті є проведення традиційної міської виставки творчих розробок освітян.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Рідна домівка, рідна сім’я, тут виростає доля моя» / Муніципальне життя
17.05.2013

Сім’я – ось та пристань і гавань, звідки ми виходимо у широкий світ ім’я якому життя. Прекрасно коли в сім’ї панують злагода, взаєморозуміння, повага. Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. У сім’ї діти вчаться добру, вчаться шанувати свій рід, свою землю,берегти пам’ять свого роду. Ми українці народ, який складається з родин великих і малих, дружніх і працьовитих. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родословна пам’ять, наші символи, наша історія. У сім’ї повинні любити одне одного, повинна панувати атмосфера взаємодопомоги, тепла, турботи, в сім’ї повинні рости щасливі діти,а які батьки не хочуть бачити своїх дітей щасливими?

Докладніше...
Новоград-Волинський: Миротворці національного контингенту гідно представили Збройні сили України і благодійних багатонаціональних змаганнях з марш-кидку на 25 кілометрів „Dancon march” у Косовому / Муніципальне життя
17.05.2013

Миротворці українського контингенту сил KFOR  у Косовому взяли участь у багатонаціональних змаганнях з марш-кидку на 25 кілометрів “Dancon March”. Цей благодійний марафон  декілька разів на рік організовують і проводять військовослужбовці Збройних сил Королівства Данії. Вперше він стартував у  1972 році, коли данські військові у складі місії ООН виконували миротворчі завдання на Кіпрі. Далі змагання набули традиційного характеру і отримали продовження у місіях в Еритреї, Лівані, Афганістані, Аденському заливі, Іраку та Косовому. Основна мета цього заходу - перевірити свої фізичні навики, витривалість, а основне закріпити товариські відносини між національними контингентами, що входять до складу миротворчих сил.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День матері та Міжнародний День сім'ї / Муніципальне життя
17.05.2013

В рамках відзначення Дня матері та Міжнародного Дня сім'ї, 16 травня 2013 року Новоград –Волинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організував та провів  чергове засідання клубу для прийомних сімей « Родоцвіт»

Докладніше...
Феномен Новоград-Волинського Фестивалю педагогічних ідей та оновлення української освіти / Гуманітарна сфера
16.05.2013

Довга і виснажлива дорога до Новограда – Волинського на ІІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей нарешті закінчилась. Протягом усього часу подорожі було достатньо часу для роздумів і цікавих спостережень. Дещо пригнічувало відчуття провінційності містечка зі славною історією, але привід поїздки і, головне, люди, які організували дивовижно цікавий захід, викликали глибоку повагу, захоплення, пробуджували позитивні емоції.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Результативний квітень у легкоатлетів / Спорт
16.05.2013

Кінець минулого місяця видався надзвичайно вдалим для місцевих легкоатлетів, котрі тренуються під керівництвом тренера-викладача відділення легкої атлетики ДЮКФП Олександра Універсала. Студентка економіко-гуманітарного коледжу Марія Вальоса стала чемпіонкою в потрійному стрибку на міжнародному турнірі — кубку Рівного, де були представлені легкоатлети із областей Західної України, а також сильні команди з Білорусі (м.Брест) та Молдови (м.Тирасполь).

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася зустріч молоді, яка засуджена до покарань без позбавлення волі, з учасником бойових дій Великої Вітчизняної війни / Муніципальне життя
16.05.2013

Нещодавно ми святкували річницю Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 років. Вже минуло цілих 68-м років з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

Докладніше...
Міністр освіти і науки та Президент Національної академії педагогічних наук відзначили методичну службу міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
16.05.2013

За результатами ХVІ міжнародної виставки навчальних закладів у місті Києві «Сучасна освіта в Україні - 2013» методичні розробки інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради Житомирської області «Звягельські діалоги» та «Система роботи з обдарованими дітьми у місті Новограді-Волинському» відзначено Дипломом Міністерства освіти і науки України.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Готовність № 1 - через два тижня випускники 11-х класів і абітурієнти здають ЗНО / Гуманітарна сфера
16.05.2013

До початку цьогорічного ЗНО лишилося лише два тижня. За цей час абітурієнти мають узгодити усю інформацію, перевірити свої дані, дочекатися спеціальних-листів запрошень із зазначеними часом, предметом та пунктом тестування. У разі відсутності таких листів зв’язатися з регіональним пунктом оцінювання якості освіти та з’ясувати причини. Офіційно реєстрація закінчилася на початку березня і нині так званий період затишшя. Абітурієнтам та їх батькам радять кілька годин витратити на вивчення різноманітних положень ЗНО, попрацювати в Інтернеті і знайти відповіді на усі питання, які допоможуть уникнути проблем на момент проходження тестів.

Докладніше...
Від стану міського бюджету залежить стабільне функціонування галузей Новограда-Волинського / Економіка
15.05.2013

13 травня відбулася робоча нарада за участі міського голови Володимира Загривого, його заступника Сергія Колотова, начальника фінансового управління Галини Смажук з питань виконання бюджету за 4 місяці цього року та перспективи виконання до кінця 2013 року. За січень-квітень доходна частина бюджету виконана на 95,4%. Загальний обсяг недовиконання становив 3,5 млн. грн.

Докладніше...
У Новограді-Волинському створено раду міських голів / Муніципальне життя
15.05.2013

Міським головою Володимиром Загривим у переддень свята Перемоги прийнято розпорядження про створення ради міських голів, до складу якої увійшли всі попередні мери нашого міста, розпочинаючи з 70-х років минулого століття

Докладніше...
У Новограді-Волинському 18 травня відбудеться загальноміська акція „Пробіг заради життя - 2013“ / Спорт
15.05.2013

Акція пройде за традиційним маршрутом: від площі Лесі Українки – вулицями Замкова, Соборності, Волі, Житомирська, Леваневського – до галявини біля столітнього дуба. Як завжди програма буде цікавою

Докладніше...
Новоград-Волинський: Інженерна рота національного континенту / Муніципальне життя
14.05.2013

Днями на військовій базі “VRELO”, неподалік адміністративного центру краю Косово і Метохія міста Приштина, відповідно до плану бойової підготовки штабу сил KFOR та оцінки дій новоприбулих підрозділів в разі необхідності їх оперативного застосування, відбулися масштабні навчання “Silver Saber” з контролю натовпу та свободи пересування військ. Багатонаціональні тренування проходили в три етапи під загальним управлінням командувача міжнародними стабілізаційними силами в краю генерал-майора Бундесверу Фолкера Хелбауера.

Докладніше...
Новоград-Волинський визначив кращий клас 2013 року / Гуманітарна сфера
14.05.2013

В квітні 2013 року було підведено підсумки міського очно-заочного конкурсу «Клас року» серед 9-10 класів шкіл міста. Конкурс проводиться в рамках міської програми «Обдаровані діти» та з метою виявлення найбільш згуртованих та творчих класних колективів – лідерів шкіл, міста, підвищення творчого потенціалу учнів, розвитку класного і шкільного самоврядування.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Якщо не впевнені у своїх силах – не купайтеся! / Муніципальне життя
14.05.2013

Незабаром розпочнеться купальний сезон, який для деяких необачних мешканців може обернутися трагедією. Упродовж минулого 2012 року внаслідок необережного поводження на воді в Новоград-Волинському районі з життя пішло 13 чоловік. В поточному році вже мають місце 3 трагічних випадки останній з яких трапився 1.05.2013 у с. Романівка, де у р. Тня втопився чоловік 1962 р.н.

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначив 68-му річницю Великої Перемоги! / Муніципальне життя
13.05.2013

9 травня Новоград-Волинський, як і все прогресивне людство     відзначили 68-у річницю Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками в Європі. В ці дні особлива увага приділялася ветеранам, обстежувалися їх умови життя, проводилося їх лікування. В культурно-освітніх закладах бібліотеках пройшли  творчі виставки та виховні заходи, зустрічі з колишніми фронтовиками, яких в місті проживає до 200   чоловік.

Докладніше...
Подяка новоград-волинцям за свято! / Муніципальне життя
13.05.2013

9 травня відбулося одне із найвеличніших та найбільш шанованих свят – День Перемоги. Для більшості ветеранів Великої Вітчизняної війни це найбільш хвилююче  свято в році, яке вони чекають з великим нетерпінням. Щороку новоград-волинці віддають шану загиблим визволителям та вклоняться ветеранам, які живуть з нами поряд. Тисячі людей беруть участь у святковому параді та інших заходах, які відбуваються до цього дня!

Докладніше...
Співпраця освітян Новограда-Волинського з одним із провідних українським ВНЗ / Муніципальне життя
13.05.2013

Співпраця міського інформаційно-методичного центру управління освіти і науки та Київського міжнародного університету налічує не один рік. У рамках реалізації спільної угоди про співпрацю 29 квітня 2013 року в приміщенні ІМЦ відбулася зустріч проректора з питань розвитку університету, доктора політичних наук, директора Інституту психології та соціально-політичних наук, директора Науково-дослідного інституту глобалізації, професора кафедри суспільно-політичних наук Київського міжнародного університету, академіка Міжнародної академії економіки та екологічних технологій (м. Херсон), члена Академії політичних наук України Некряч Анастасії Іванівни з учнями 11-х класів шкіл Новограда-Волинського.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Паска свята, дай нам краси і сили, щоб ми в світі славно жили!» / Муніципальне життя
13.05.2013

Під пасхальний передзвін церковних дзвонів, звучали слова вітання «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» з вуст дітей в центральній дитячій бібліотеці. Саме тут 8 травня проходило святкове засідання «ПАСКА СВЯТА, ДАЙ НАМ КРАСИ І СИЛИ, ЩОБ МИ В СВІТІ СЛАВНО ЖИЛИ!» літературного об’єднання «Натхнення» вихованців недільної школи при Свято-Троїцькому кафедральному соборі дітей хворих на ДЦП. 

Докладніше...
Щиро вітаю медичних сестер з професійним святом – Всесвітнім Днем Медичних сестер! / Муніципальне життя
13.05.2013

13 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно він був заснований Міжнародною радою медсестер у 1971 році, в день народження Флоренс Найтингейл - першої англійської сестри милосердя.

Докладніше...
„Ніхто не забутий, ніщо не забуто”: новоград-волинська молодь ходою Пам’яті вшанувала Велику Перемогу / Муніципальне життя
13.05.2013

Надвечір 8 травня, в Новограді-Волинському відбулась Молодіжна хода Пам’яті під гаслом «Це потрібно не мертвим, це необхідно живим». Від Скверу Слави близько тисячі представників учнівської та студентської молоді, активісти молодіжних громадських організацій, призери та учасники міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця», всі бажаючі під супровід муніципального духового оркестру пройшли вулицями міста до військово-меморіального кладовища, де відбувся мітинг-реквієм.

Докладніше...
Газета новоград-волинських колегіантів «No Comments» - одна з найкращих в Україні! / Муніципальне життя
13.05.2013

У вересні 2013 року виповниться десять років від дня виходу у світ першого номера газети колегіумних класів Новоград-Волинського колегіуму «No Comments». Саме тоді спеціалізована загальноосвітня школа №11 розпочала роботу у новому статусі. Саме цей факт спонукав запровадити певні новації у життя та діяльність профільних класів. Щороку до редколегії приходили нові люди, котрі намагалися зробити свою газету цікавою, читабельною та яскравою. Тираж коливався від 10 примірників у 2003 р. до 130 у 2013-му. За цей час видано понад 90 номерів, а також тематичні додатки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: « До обеліска я в задумі стану» / Гуманітарна сфера
13.05.2013

Під такою назвою працівники бібліотеки – філії №2 для дітей, що знаходиться по вулиці Пархоменка, 74 провели урок – пам’яті. Схилити голови до пам’ятника спаленим живцем в роки війни по вулиці Героїв Перекопу, прийшли понад 80 учнів 2 – 4 класів ЗОШ №6, вчителі, батьки і бібліотекарі бібліотеки – філії №2, які організували цей захід. Всі присутні дізналися про те, що під час війни 11 вересня 1943 року біля 22 години вечора колона машин з карателями і поліцаями під’їхала до будинків, які знаходилися на цьому місці по вулиці Героїв Перекопу.

Докладніше...
Дорогі наші ветерани, визволителі, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, всі жителі Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
08.05.2013

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме їм завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Купувати чи не купувати продукти із землі – справа самих людей? / Муніципальне життя
08.05.2013

Як розв’язати проблему несанкціонованої торгівлі на території міста та спрямувати її у законні цивілізовані рамки? Відповіді на ці питання вже неодноразово шукають представники міської влади, місцевої санітарної та ветеринарної служби, правоохоронних органів, депутати міської ради. Нещодавно чергова нарада з цього питання пройшла під керівництвом заступника міського голови Сергія Колотова та секретаря міської ради Василя Михальчука.

Докладніше...
У Новограді-Волинському встановлено нові тарифи для ОСББ „Чайка“ / Муніципальне життя
08.05.2013

Керуючись чинним в Україні законодавством, рішенням виконавчого комітету міської ради від 8 травня 2013 року №129 встановлено для ОСББ ,,Чайка“ тарифи з утримання будинків і споруд (нежитлових приміщень) та прибудинкових територій. Зокрема, для кожного із 31 багатоквартирного будинку, який перебуває на балансі в ОСББ, його розмір різний.

Докладніше...
Новоград-Волинський має наукові таланти! / Гуманітарна сфера
08.05.2013

Випадкових перемог не буває. Кожна перемога вимагає народження ідеї, тривалої підготовки, вміння вдало представити роботу, участі у різноманітних випробуваннях, наполегливої праці. Саме ці кроки проходять члени Малої академії наук, які готують та захищають власні науково-дослідницькі роботи. У 2012-2013 навчальному році успішно підготовлено та представлено на міському,  обласному та Всеукраїнському конкурсі-захисті власне наукове дослідження «Вплив серотоніну на психофізіологічні показники організму людини» ученицею 9 класу ЗОШ №3 Тюфановою Галиною.

Докладніше...
Новоград-Волинський готується до заквітчання! / Муніципальне життя
08.05.2013

Міська жіноча організація багато років є найдієвішою та найактивнішою громадською організацією у Новограді-Волинському. Саме завдяки їх старанням, наполегливості наше місто з року в рік стає все більш заквітчаним та привабливим. Щороку навесні члени організації на чолі із Тамарою Сахненко проводять активну пропаганду, спілкуються із керівниками підприємств, організацій аби долучити їх до за квітчання нашого міста. Окрім того, на їх рахунку чимало загальноміських заходів. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Ми повинні пам’ятати.» / Муніципальне життя
08.05.2013

Все далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя. Пам'ять …, що таке пам'ять? Те, що людина може заховати далеко в глибині душі. Спогади… Вони можуть бути радісними, хвилюючими, а можуть викликати біль і смуток. Слізьми наповнюються очі при згадці страшних лихоліть Великої Вітчизняної війни, хоч минуло з того часу багато зим і весен.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Серед переможців Всеукраїнського конкурсу – вчитель хімії ЗОШ №7 / Гуманітарна сфера
08.05.2013

Діти не повинні думати тільки так, як думає вчитель, вони мають зростати розумнішими, ніж їхні наставники, вважають майстри-педагоги. А для цього на уроках дітлахи повинні говорити і діяти більше, ніж учитель, а роль педагога сьогодні має зводитися лише до супроводу та координації зусиль у здобутті знань. Саме тому  все частіше уроки проводяться за нетрадиційними методами: у формі гри, вікторини, віртуальної екскурсії, дискусії, театрального дійства чи ток-шоу.

Докладніше...
На черговому засіданні виконкому Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
08.05.2013

8 травня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Володимира Загривого було обговорено та прийнято 10 рішень з питань поточного будівництва в місті, опіки та піклування дітей та хворих дорослих. На початку засідання Володимир Іванович поінформував про хід весняного благоустрою в місті, проаналізував виконання доручень, даних ним два тижні тому. Він звернув увагу на серйозні труднощі із фінансуванням міського бюджету, наявність боргу перед виконавцями робіт в сумі понад 5 млн. гривень.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулася зустріч представників двох поколінь – ветеранів-фронтовиків та сучасної молоді / Муніципальне життя
08.05.2013

8 травня у міському палаці культури відбулося урочисто-святкове засідання клубу „Ветеран“, присвячене 68 річниці Великої Перемоги. Членами клубу є найактивніші ветерани великої Вітчизняної війни та праці – небайдужі до ветеранських проблем та готові боротися за свої права, ділитися багатим життєвим досвідом з підростаючим поколінням, достойні давати приклад патріотизму та вірності Батьківщині. Ветерани згадували своїх бойових товаришів, вітали один одного та приймали вітання від своїх нащадків.

Докладніше...
Новоград-Волинський вшановує ветеранів Великої Вітчизняної війни / Муніципальне життя
08.05.2013

7 травня у нашому місті, на алеї ім. Героя Радянського Союзу Федора Ліпаткіна відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги. Уже традиційно, напередодні 9 Травня на алеї проводяться мітинги за участю міської влади, ветеранів, молоді міста, громадськості аби вшанувати тих, хто ризикував своїм життям задля визволення Батьківщини.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся концерт-реквієм "Катинь - болем у серці кожного Поляка" / Гуманітарна сфера
07.05.2013

20 квітня відбувся концерт-реквієм "Катинь - болем у серці кожного Поляка" присвячений жертвам катинського злочину 1940 року та загиблим у страшній авіакатастрофі під Смоленськом 2010 року. Організатором було Польське Культурно-Освітнє Товариство ім. 10. Люблінського

Докладніше...
Новоград-Волинський: Розпочав діяльність спільний проект ЄС та ПРООН “Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг” / Муніципальне життя
07.05.2013

26 квітня 2013 року делегація з міста Новограда-Волинського у складі начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Ірини Гудзь, начальник центру надання адміністративних послуг Володимира Мельника та Голови ГО «Мережа навчальних закладів міста Новограда-Волинського» Лариси Капчинської прийняли участь у конференції на тему: «Роль громадянського суспільства у покращенні якості надання адміністративних послуг». Захід відбувся у м. Києві у готелі «Русь»

Докладніше...
Сучасні навчальні технології на озброєння освітян Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
07.05.2013

Сучасний педагог повинен йти в ногу з часом. Багато освітніх установ і педагогів успішно застосовують у своїй роботі інноваційні педагогічні технології та інформаційно-комунікативні засоби навчання, які враховують особливості та можливості сучасних учнів, забезпечують розвиток дитини та полегшують нелегку працю вчителя

Докладніше...
Миротворці 17-ї ротації національного контингенту багатонаціональної бойової групи “East” Сил KFOR у Косовому відсвяткували Світле Христове Воскресіння за споконвічними українськими традиціями та звичаями / Гуманітарна сфера
07.05.2013

Військовослужбовці нової ротації національного контингенту, які нещодавно приступили до виконання миротворчих завдань у складі багатонаціональної бойової групи “East” Сил KFOR у Косовому відсвяткували Світле Христове Воскресіння за споконвічними українськими традиціями та звичаями

Докладніше...
Новоград-Волинський: Підведення підсумків Великоднього фестивалю / Гуманітарна сфера
07.05.2013

30 квітня у молодіжному центрі м. Новоград-Волинський відбулось підведення підсумків Великоднього фестивалю, організатором якого є «Центр науково-технічної творчості», за підтримки управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Докладніше...
У Новоград-Волинській бібліотеці-філії №5 відбувся вечір-памяті присвячений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні / Гуманітарна сфера
07.05.2013

29 квітня 2013 року пройшов в бібліотеці-філії №5 для юнацтва вечір-вшанування "Пам'ять серця, пам'ять сивини. Пам'ять тих хто не прийшов з війни", присвячений 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa