Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Травень 2009 року
Рушникова мова - солов’їний спів / Гуманітарна сфера
29.05.2009

Український рушник - найкращий витвір народного мистецтва. Він прийшов до нас із давніх-давен. Від сивої давнини і до наших днів, в радості і в горі рушники - невід’ємна частина побуту українців. Як багато промовляють вишиті рушники, адже вони оздоблені зірками, квітами, птахами, різноманітними орнаментами... Цікавий захід, день бібліографії на тему “Рушникова мова – солов’їний спів" провела центральна міська бібліотека.

Докладніше...
Вітання міського голови з Днем захисту дітей / Муніципальне життя
28.05.2009

Дорогі наші діти! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Ви – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей новоград-волинської дітвори, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Бажаю щоб сьогодні й кожного наступного дня ваші дитячі серця відчували тепло та любов, а всі зусилля дорослих єднались заради щасливого майбутнього.

Докладніше...
Привітання міського голови зі Святом останнього дзвінка / Муніципальне життя
28.05.2009

Щиро вітаю всіх вас із світлим та радісним Святом останнього дзвоника, яке увінчує цікаву пору дитинства випускників і виводить їх на дорогу дорослого життя. Відтепер ви, юні друзі, самостійно будете приймати свідомі, виважені рішення, власними силами і здібностями будувати своє життя, життя рідного міста, життя всієї країни, визначати її долю і майбуття. Саме зусиллями нашої молодої зміни Україна постане в усій своїй непоборній силі, утвердиться як демократична європейська держава.

Докладніше...
Обговорювалося функціонування майбутнього полігону для тверих побутових відходів / Муніципальне життя
28.05.2009

В рамках підготовки до введення в експлуатацію нового полігону для ТПВ обговорювались тарифи на послуги з захоронення відходів. Громадські слухання вів заступник міського голови, начальник УЖКГ та КВ В.О.Лень. Василь Олексійович повідомив, що підходить до завершення будівництво І черги нового полігону в урочищі Ржатківка. За досить короткий термін виконано великий обсяг будівельних, дренажних робіт, які проходили швидко, злагоджено, щоб якомога скоріше закінчити такий важливий для міста обєкт, забезпечити екологічну безпеку території. 

Докладніше...
У місті відбулося тестування з математики ЗНО-2009 / Гуманітарна сфера
28.05.2009

26 травня у місті відбулося зовнішнє незалежне тестування з математики ЗНО 2009. На двох пунктах тестування (ЗНВО, ЗОШ №4) були підготовленні місця для 665 учасників тестування. 14% від зареєстрованих (95 учасників) не з’явилися на тестування. Громадські спостерігачі, а це представники міської громади, викладачі Черкаського державного університету не зафіксували порушень. 

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
28.05.2009

27 травня головне питання, що розглядалося членами виконавчого комітету було „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя“. За словами доповідача - головного державного санітарного лікаря району Прохор Л.М., стан санітарного та епідемічного благополуччя знаходиться під постійним контролем служби, ведеться робота, спрямована на зменшення впливу негативних факторів навколишнього середовища та стан здоров’я населення. Минулорічне рішення виконавчого комітету зобовязувало відовідні установи міста викоати 63 пункти, які б покращили ситуацію в місті, локалізували вогнища, не допустили поширення інфекції. З них повністю виконано лише 12, а 28 – частково.

Докладніше...
Підведено підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу “Я - патріот” / Муніципальне життя
27.05.2009

Нещодавно у місті Житомирі обласною юнацькою бібліотекою підводились підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу “Я - патріот”, оголошений Державною бібліотекою України для юнацтва. Від Новоград-Волинської МЦБС було відправлено кращі роботи переможців місцевого рівня: Падун Ольги , учениці 11 кл. ЗНВО “Гімназія ім. Лесі Українки- ДНЗ” – 1-е місце та Марченко Світлани, студентки 1-го курсу медичного коледжу – 2-е місце. Творчу роботу “Сьогодення України і я“ Падун О. відмічено подякою директора обласної юнацької бібліотеки Житомирської обласної ради Семенюк Н.Й. 

Докладніше...
Оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2009 року / Муніципальне життя
27.05.2009

Незабаром розпочинаються довгоочікувані найдовші канікули. Безумовно, в першу чергу батьки стурбовані тим, к забезпечити своїм дітлахам змістовний, безпечний, здоровий літній відпочинок. Частина дітей перебуватиме під опікою бабусь, інших родичів в різних мальовничих куточках України та за її межами. Канікули довгі і можна реалізувати безліч можливостей, в тому числі і відпочинок на берегах місцевих річок, в колі сім’ї та друзів. Головне, щоб наші діти відпочили, набралися нергії та здоров’я та з новими силами повернулися до навчання. 

Докладніше...
Новоград-Волинське міськрай ТМО відвідали експерти з Європейського Союзу / Муніципальне життя
27.05.2009

Відбувся візит до Новоград-Волинського міськрай ТМО медичних фахівців з Європейського Союзу Пітера Тінслі та Міріам Віссер. Метою приїзду стало ознайомлення з діяльністю, особливостями господарювання закладу. За результатами візиту відзначено, що іноземні фахівці планують співпрацювати з міськрай ТМО і надалі.

Докладніше...
Підведено підсумки весняного благоустрою міста / Муніципальне життя
22.05.2009

22 травня на розширеній нараді за участю представників комунальних підприємств, навчальних, медичних закладів, громадських об’єднань, промисловців та приватних підприємців міста було підведено підсумки весняного благоустрою міста 2009 року. Відкриваючи нараду міський голова Микола Боровець подякував усім, хто взяв активну участь у наведенні ладу в місті. «Велика подяка від імені усієї громади міста, нехай сторицею повернуться до вас усі добрі справи» - наголосив міський голова.

Докладніше...
ДТП на Новоград-Волинщині: двоє постраждалих та четверо затриманих / Муніципальне життя
22.05.2009

Близько півночі 18 травня до Новоград-Волинського міськвідділу міліції зателефонував 40-річний мешканець райцентру, що працює таксистом в одній зі служб радіотаксі міста. Він повідомив, що буквально хвилин 20 тому в с. Майстрова Воля на нього напали невідомі особи, яких він підвозив. Останні, побивши заявника, заволоділи його автомобілем і особистими речами, після чого зникли у невідомому напрямку. Правоохоронці миттєво зреагували на тривожне повідомлення: в руках у зловмисників був автомобіль, і невідомо скільки ще лиха могли вони наробити на дорозі. Відтак не можна було втрачати жодної хвилини.

Докладніше...
Гральні автомати закрили / Муніципальне життя
22.05.2009

Ще навесні 2008 року рішенням міської ради № 316 було затверджено Положення про порядок розміщення та утримання об'єктів грального бізнесу та комп'ютерних ігор на території міста Новограда-Волинського, яким на місцевому рівні введено обмеження на їх діяльність. Зокрема, було заборонено встановлення гральних автоматів з грошовим та майновим виграшем на вулицях, ринках, відкритих майданчиках міста без належно обладнаних приміщень. 

Докладніше...
Газета Новоград-Волинського колегіуму «No Comments» - переможець ХІІ Національного конкурсу шкільних газет / Гуманітарна сфера
22.05.2009

15 травня в місті Миколаєві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХІІ Національного конкурсу шкільних газет. У номінації «Краща друкована газета» І місце зайняла газета колегіумних класів Новоград-Волинського колегіуму «No Comments», яка видається з вересня 2003 року. Всього ж на церемонії було нагороджено 31 переможця в 13 номінаціях Національного конкурсу в таких номінаціях, як «Краща газета за змістом», «Кращий автор шкільного друку», "Найоригінальніша газета", «Краща електронна газета», «Кращий матеріал на тему євроінтеграції України» та інші.

Докладніше...
Виїзний семінар профспілкового активу / Муніципальне життя
22.05.2009

19 травня на теренах Новоград-Волинщини відбувся семінар керівників профспілкових рад, голів профкомів міст і районів нашої області, що провела обласна Федерація профспілок. Семінар розпочався з ознайомлення з практичною роботою профкому та адміністрації ДП Новоград-Волинське дослідне лісове господарств». Його відкрив голова Федерації Профспілок області Матвійчук М.І.. Перед присутніми виступили директор підприємства Нусбаум С.А. та голова профкому Блиндюк П.В.. Учасники семінару ознайомились з виробничою базою підприємства, його здобутками та проблемами.

Докладніше...
Профілактиці туберкульозу - постійну увагу / Муніципальне життя
21.05.2009

На виконання міської Комплексної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2007-2011 роки інформаційно-методичний центр здійснює ряд заходів з підготовки педагогічних кадрів до реалізації профілактичної, освітньої, інформаційної роботи серед школярів. У рамках цієї роботи встановлено зв’язки з Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу». 20 травня з метою налагодження співпраці та здійснення спільних акцій та проектів наше місто відвідав голова правління цієї організації Віталій Володимирович Руденко. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури / Муніципальне життя
21.05.2009

19 травня 2009р. у Новограді-Волинському на базі ЗНВО, СШ №4, ЗОШ №6, ЗОШ №7 проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Участь у тестуванні прийняли 91, 5% від загальної кількості бажаючих (1234 зареєстрованих учасників). Для здійснення громадського контролю за проведенням ЗНО у школах міста прийняли участь 14 громадських спостерігачів громадської організації «Опора», представники вищих навчальних закладів з Одеси, Кам’янця-Подільського, Житомира та інших міст. 

Докладніше...
На шляху до енергоефективності / Муніципальне життя
21.05.2009

З 18 по 21 травня в Новограді-Волинському походив семінар в рамках реалізації проекту Українсько-Німецького технічного співробітництва „Енергоефективність у будівлях“. Наше місто є учасником цього проекту з березня поточного року разом із Івано-Франківськом, Миргородом та Черніговом. Свої пропозиції щодо запровадження інноваційних енергозберігаючих технологій у житлових будинках, освітніх установах, інших об’єктах комунальної власності презентувала директор проекту д-р Бербель Швайгер. 

Докладніше...
Євроклубівці Новограда-Волинського взяли участь у регіональному ярмарку креативності та інновацій / Муніципальне життя
20.05.2009

У місті Рівному 16 травня відбувся регіональний молодіжний ярмарок креативності та інновацій. Учасниками ярмарку, як зазначили організатори, були мережі Євроклубів Рівненської, Волинської областей та м. Новограда-Волинського (Житомирської області). Метою ярмарку було визначено посилення діяльності Євроклубів та співпраці в рамках місцевої мережі Євроклубів та між мережами сусідніх областей через підготовку та проведення регіонального молодіжного ярмарку креативності, що привертатиме увагу широкої громадськості до діяльності місцевих Євроклубів, покращить імідж Євроклубів в рамках Європейського року креативності та інновацій. 

Докладніше...
В податковій інспекції проведено підсумки конкурсу дитячої творчості “ПОДАТКИ - ОЧИМА ДІТЕЙ 2009” / Муніципальне життя
19.05.2009

Складовою цивілізованої розвинутої держави є рівень добровільної сплати податків. Кожна країна має свої методи її досягнення, але спільним є те, що усвідомлення обов’язку сплачувати податки виховується у громадян змалку. Що наші діти думають і знають про податки? Безумовно, дещо знають, в усякому разі, що податки існують і їх необхідно сплачувати. Однак це запитання не таке вже й просте, воно заслуговує на всебічне й поглиблене вивчення, хоча б з огляду на те, що виховання правової, культури є нагальною проблемою нашого часу. 

Докладніше...
Банк готовий йти на зустріч / Муніципальне життя
19.05.2009

В умовах фінансово-економічної кризи кожному жителю міста незалежно від роду занять доводиться заощаджувати багато на чому. Хтось ретельно рахує кожну гривню, а хтось не хоче втрачати в обставинах, коли можна заробити. Практично всі банки, крім Ощадного, бере з клієнтів додаткові кошти при сплаті за комунальні послуги. Банківські установи отримують з людей додаткову плату за надання певних послуг з прийняття платежів як правило від 3 до 20 гривень.

Докладніше...
ФК „Звягель-750“ вдало відкрив футбольний сезон / Муніципальне життя
18.05.2009

Довгих шість місяців Новоград-Волинський залишався без великого футболу, і ось нарешті це свято повернулось на стадіон «Авангард». Відкриття футбольного сезону затяглося на 45 хвилин. Організаторам вдалося створити свято! Спочатку дівчатка з групи підтримки показали свої акробатичні номери, далі місцеві артисти провели невеличкий концерт, а потім аж мурашки побігли по шкірі, під гімн Ліги Чемпіонів гравці обох команд взявши за руки хлопчиків з ДЮСШ під шалені крики вболівальників, яких зібралося майже повний стадіон, вийшли на поле.

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили День Перемоги / Муніципальне життя
12.05.2009

Новоград-Волинщина понесла великі втрати за часів Великої Вітчизняної війни. В ті дні протистояння фашистами було вбито, закатовано 44 тисячі жителів міста. Серед них були військовополонені, партизани та підпільники, мирні жителі, жінки і діти. 7 травня у гарнізонному Будинку офіцерів та 8 травня у міському палаці культури з нагоди 64 річниці Великої Перемоги пройшли урочисті концерти. З вітальними словами перед ветеранами виступили міський голова М.П.Боровець, начальник Новоград-Волинського гарнізону О.В. Нестеренко, від імені земляка, голови Верховної Ради України В.М. Литвина привітав його помічник-консультант Ф.Й.Весельський.

Докладніше...
Міська рада ввела обмеження на час перебування неповнолітніх на вулицях міста / Муніципальне життя
12.05.2009

Депутати міської ради на своїй останній сесії заслухали інформацію начальника служби у справах дітей Л.А. Місюри щодо стану злочинності серед неповнолітніх. Людмила Аполлінаріївна наголосила на зростанні протиправних дій серед дітей, зокрема вживання ними спиртних напоїв, тютюнопаління. Майже жодна дискотека не обходиться без з’ясування стосунків на кулаках. Контроль за своїми дітьми послабили батьки. Як наслідок у 2 рази, порівняно з минулим роком, збільшилась кількість правопорушень, скоєних дітьми.

Докладніше...
Закладено перший камінь нової церкви / Муніципальне життя
08.05.2009

8 травня численні прихожани релігійної общини царських мучеників і страстотерпців української православної церкви стали учасниками довгоочікуваної події. Біля тимчасової споруди, де наразі проходять богослужіння, в мікрорайоні „Дружба“, закладено перший камінь в основу майбутнього храму. Вів урочисту літургію Преосвященнійший Гурій – Єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владика звернувся до присутніх із словами привітання та висловив сподівання, що спільними зусиллями всіх прихожан, настоятеля отця Валентина, з часом на цьому місці підніметься до неба новий православний храм. 

Докладніше...
Відбулося урочисте засідання клубу „Ветеран“ / Муніципальне життя
07.05.2009

В розпалі відзначення одного із найголовніших та найулюбленіших свят багатьох новоград-волинців - Дня Перемоги. По-особливому до нього готуються ветерани. Щороку напередодні пам’ятного дня вони згадують своїх бойових товаришів, поздоровляють один одного та приймають вітання від своїх нащадків. 64 річниці Великої Перемоги було присвячене урочисте засідання клубу „Ветеран“, що діє при міській Раді ветеранів війни та праці. До нього входять найактивніші її члени – небайдужі та готові боротися за свої права, ділитися багатим життєвим досвідом з підростаючим поколінням, достойні давати приклад патріотизму та вірності батьківщині. 

Докладніше...
Привітання міського голови Миколи Боровця з нагоди 64 річниці Великої Перемоги / Муніципальне життя
07.05.2009

Шановні солдати та офіцери Великої Вітчизняної війни, колишні партизани та підпільники, працівники тилу, солдатські вдови! Дорогі новоград-волинці! Від щирого серця вітаю вас зі світлим і радісним святом – 64-ою річницею Перемоги над фашистськими загарбниками!

Докладніше...
Співпраці освітян міста та SPARE / Гуманітарна сфера
05.05.2009

З метою аналізу ситуації в навчальних закладах міста та вироблення проекту співпраці шкіл з програмою енергозбереження SPARE-Ukraine (Міжнародна програма «Школьный проект по рациональному использованию ресурсов и энергии») за підтримки програми ПРООН нещодавно в інформаційно-методичному центрі відбувся круглий стіл "Енергоефективність/енергозбереження в навчальних закладах".

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa