Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 21.01.2019 року
23.01.2019

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 31 грудня 2018 року Фінансове управління Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
23.01.2019

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01 січня 2019 року Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Муніципальні формування з охорони громадського порядку)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Квітень 2010 року
Ми йшли до перемоги, а з нами йшла весна! / Муніципальне життя
30.04.2010

Так тепло, ніжно задушевно щиро співала на зустрічі молоді з ветеранами війни Аліна Євдошенко, учениця ЗОШ № 9. Миловидна дівчинка у гімнастерці з чудовим голосом і піснею, яку обрала, викликала шквал емоцій у присутніх. Такі зустрічі завжди наповнені особливими почуттями, бо повертають знову і знову ветеранів війни у бойову юність.

Докладніше...
У Новограді - Волинському проведено міський конкурс «Безсмертний подвиг українського народу». / Муніципальне життя
28.04.2010

З метою привернення уваги молоді до подвигу народу у Другій світовій війні, зокрема до подвигу українського народу; виховання почуття патріотизму, гордості за свій народ; виховання поваги до ветеранів війни, людей старшого покоління; виховання національно свідомих патріотів країни, любові до рідного краю та в зв'язку з відзначенням 65-річчя Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради серед школярів міста проведено міський конкурс «Безсмертний подвиг українського народу».

Докладніше...
Нарада заступників директорів з виховної роботи / Муніципальне життя
28.04.2010

27 квітня на базі інформаційно – методичного центру відбулась нарада заступників директорів з виховної роботи, на якій розглядались питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року, план загальноміських заходів до 65- річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та планування методичної роботи на наступний навчальний рік. Зокрема, обговорено ряд питань щодо організації роботи з протидії насильству та жорстокого поводження з дітьми як під час навчально – виховного процесу, так і в сім’ї.

Докладніше...
Наше прагнення – здорова молодь! / Гуманітарна сфера
27.04.2010

Одна з нагальних проблем сучасності і безпосередньо нашої міської громади – це зміцнення та забезпечення здоров’я дітей та молоді. Недаремно з 7 квітня по 15 травня в місті проходить місячник формування здорового способу життя.

Докладніше...
Людина і Всесвіт / Гуманітарна сфера
27.04.2010

День інформації - за такою темою проведено 23 квітня в центральній міській бібліотеці.

Докладніше...
Підготовка до ЗНО вийшла на фінішну пряму / Гуманітарна сфера
27.04.2010

Як вже неодноразово повідомлялося міським інформаційно-методичним центром цього року кожен, хто хоче вступити до вищого навчального закладу, повинен пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). До складання першого іспиту з української мови та літератури (2 червня) залишилося трохи більше місяця. 8 квітня завершилася реєстрація бажаючих вступати у виші. 

Докладніше...
Активна екскурсія на довготривалих вогневих точках міста / Муніципальне життя
27.04.2010

27 квітня новоград-волинські студенти економіко-гуманітарного коледжу та промислово-економічного технікуму прибрали від сміття два міські ДВТ. Варто відзначити, що прибирання ДВТ для студентів уже є традиційним. Організатор акції - відділ культури і туризму міської ради разом із краєзнавцем, викладачем історії у ПЕТ Віктором Ваховським та вчителем історії, керівником музею бойової слави духовності та патріотизму СШ № 4 Олександром Дроздюком.

Докладніше...
Зустріч представника Міністерства освіти і науки України з керівниками освіти Новограду-Волинського / Гуманітарна сфера
26.04.2010

У рамках Всеукраїнського фестивалю педагогічних творчих ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», який проходив у місті Новограді-Волинському 14-15 квітня, відбувся круглий стіл – зустріч представників управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, інформаційно-методичного центру, керівників навчальних закладів міста з кандидатом педагогічних наук, головним спеціалістом департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України К.В. Таранік-Ткачук.

Докладніше...
Новоград-Волинський у семінарі з питань енергоефективності / Економіка
26.04.2010

15-16 квітня в місті Чернігові відбувся практичний семінар для керівних працівників муніципалітетів з питань енергоефективності за ініціативи проекту Українсько-Німецького Технічного Співробітництва GTZ «Енергоефективність у будівлях». Щоразу коло учасників семінарів з тематики енергоефективності значно розширюється, що свідчить про гостроту проблем вичерпності енергетичних ресурсів та зміни клімату. Окрім представників з 4-х пілотних міст проекту

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували жертв Чорнобильської трагедії / Муніципальне життя
26.04.2010

24 роки тому, 26 квітня, на Чорнобильській АЕС сталася одна з найбільших аварій за всю історію ядерної енергетики. Тоді було зруйновано четвертий енергоблок атомної електростанції, розташованої поблизу міста Прип'ять, за 18 кілометрів від міста Чорнобиль. Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано, і в навколишнє середовище було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Аварія розцінюється як найбільша у своєму роді за всю історію ядерної енергетики, як за можливою кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками.

Докладніше...
Головне в житті – не втрачати віру та надію / Муніципальне життя
23.04.2010

Вже стало доброю традицією зустрічі міського голови Миколи Боровця із дітьми-сиротами, які закінчують загальноосвітню школу. По-батьківському тепло та щиро звертаючись до юнаків та дівчат Микола Петрович давав поради – настанови на майбутнє.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей / Гуманітарна сфера
23.04.2010

Журнал «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах» (видавництво «Педагогічна преса», директор – доктор філологічних наук, член-кореспондент НАПН Ю. Кузнєцов) спільно з Міністерством освіти і науки України, Інститутом педагогіки НАПН України провели Всеукраїнський конкурс розробок уроків української літератури з використанням технології особистісно зорієнтованого навчання.

Докладніше...
З історії одного депутатського звернення / Муніципальне життя
23.04.2010

На пропозицію координаційної ради постійних комісій міської ради оприлюднюємо наступну інформацію.

Докладніше...
Відтепер пиво та слабоалкогольні напої вважаються алкоголем / Муніципальне життя
19.04.2010

В Україні набрали чинності поправки до законів про обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв. Відтепер хмелю – зась! Можна лише в барах та в ресторанах. Закон України, що набрав чинності 21 січня 2010 року, прийняв пиво і слабоалкогольні напої до алкогольних, заборонив їх продаж неповнолітнім, розпивання у вузах, школах, громадському транспорті, місцях проведення масових заходів і на дитячих майданчиках.

Докладніше...
Впровадження енергозберігаючих технологій на КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" / Муніципальне життя
19.04.2010

Протягом ремонтного періоду 2009 року КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" виконало наступні енергозберігаючі заходи. На котельні на вул. Герцена,63 встановлено прямоточний електроводопідігрівач (30кВт) для подачі гарячої води, який працює в автономному режимі і не потребує обслуговуючого персоналу, що дозволить зекономити 35 т.у.п. або 6,1 тис. грн. за опалювальний сезон.

Докладніше...
30 сесія міської ради завершила свою роботу. Затверджено Програму економічного і соціального розвитку міста на 2010 рік / Муніципальне життя
19.04.2010

Після тривалого обговорення Програми у відділах, управліннях міської ради серед депутатів міської ради, керівників комунальних установ, підприємств, організацій її затвердила сесія. Цей документ, що є стратегією розвитку міста на поточний рік, презентував її упорядник - заступник міського голови Сергій Колотов.

Докладніше...
План святкових заходів у Новограді-Волинському, присвячених 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні / Муніципальне життя
19.04.2010

квітень - Молодіжний конкурс на кращий вірш та малюнок, присвячений 65-річниці Перемоги.
квітень-травень -Тематичні виставки в бібліотеках міста; 27 квітня -14:00 Зустріч молоді міста із ветеранами війни „Покоління миру без війни“ (музей родини Косачів); 28 квітня - Відкриття пам’ятних інформаційних дощок присвячених Маршалу бронетанкових військ Рибалку та Маршалу артилерії Толубку...

Докладніше...
"Гаряча лінія" з міським головою / Муніципальне життя
19.04.2010

Телефон міського голови М. П. Боровця під час «гарячої лінії» 16 квітня не стихав. Щойно Микола Петрович відповів на одне питання, як лунав новий дзвінок. Коли йдеш містом, бачиш, як за весняні дні воно причепурилося. У місячник благоустрою включилися майже всі підприємства, організації, установи. Кожен дбайливий господар старається навести лад у дворі, біля будинку. Однак, як показала нинішня «гаряча лінія», проблем у місті з благоустроєм незліченно.

Докладніше...
Школи естетичного напрямку формують почуття прекрасного у дітей / Гуманітарна сфера
16.04.2010

Не дивлячись на поневіряння по непристосованих приміщеннях, за останні 8 років популярність художньої школи надзвичайно зросла, про це свідчить постійне зростання кількості учнів. Так, за словами директора художньої школи Людмили Свідерської, до 2006 року у школі навчалося до 70 чоловік, зараз бажаючих отримати художню освіту більше 100.

Докладніше...
Для новоград-волинців книга є надійним джерелом інформації / Гуманітарна сфера
16.04.2010

У 6 бібліотеках міста 197499 примірників книжок, що забезпечує потреби читачів у всіх спектрах їх уподобань. Бібліотекарі вивчають сучасний книжковий ринок України, місцевих авторів, комплектують фонд бібліотек новими виданнями актуальної тематики, організовують перерозподіл літератури із обласного обмінного фонду.

Докладніше...
Музеї – хранителі історичної та духовної спадщини міста / Гуманітарна сфера
16.04.2010

Духовно збагачує жителів та гостей нашого міста літературно-меморіальний музей Лесі Українки. Берегинею спадщини видатної землячки вже понад 46 років є Заслужений працівник культури, кавалер Ордена святої Ольги завідувачка музею Віра Римська. Відвідувачами музею у свята та будні є тисячі людей з різних куточків України та зарубіжжя.

Докладніше...
Наш край з багатою історією – привабливий для туристів! / Гуманітарна сфера
16.04.2010

Окрасою древнього Звягеля є його визначні історичні постаті світового значення: Леся Українка, Олена Пчілка, Михайло Драгоманов, Тарас Шевченко. Багатою є історико – культурна спадщина міста. Спеціаліст з питань розвитку туризму відділу культури та туризму міської ради Оксана Романчук: «2007 рік став початком розвитку туристичної галузі міста. Відділом культури і туризму міської ради було розроблено та впроваджено автобусні оглядові та пішохідні екскурсії.

Докладніше...
Центр дозвілля дорослих та дітей / Гуманітарна сфера
16.04.2010

Директор міського Палацу культури імені Лесі Українки Ірина Антипчук: «Сьогодні Палац культури є найпотужнішим закладом культури у нашому місті. На його базі працюють 18 аматорських колективів та клубних формувань, учасниками яких є майже 1000 чоловік, з них 440 дітей.

Докладніше...
Славлять місто в роботі, в творчості, в житті / Гуманітарна сфера
16.04.2010

Культура - багатогранна галузь, яка вміщує в собі як духовні аспекти нашого народу, так і усе різноманіття його матеріальних здобутків. Вона об’єднує в собі історію, особливості побуту, традиції народу. Галузь культури нашого міста – це візитна картка Новограда-Волинського!

Докладніше...
Залізничний переїзд закриють на тиждень / Муніципальне життя
16.04.2010

Як повідомив заступник міського голови Сергій Колотов, з 20 квітня 2010 року розпочинаються роботи з капітального ремонту залізничного переїзду, що на вулиці Шевченка (виїзд із міста у бік Рівного). Виникла необхідність ремонту залізничної колії в районі переїзду, і для того, щоб зробити це все в комплексі, прийняли рішення повністю оновити весь залізничний переїзд.

Докладніше...
Сквер Слави оновлюється до Дня Перемоги / Гуманітарна сфера
16.04.2010

У розділі заходів до відзначення 65-річчя Великої Перемоги проводиться благоустрій Скверу Слави. По суті, він нині повністю оновлюється: прокладаються нові доріжки, встановлюються красиві ковані ліхтарі, проводиться реконструкція пам’ятників воїнам-визволителям, вирівнюються та посипаються газони, що засіватимуться травою, розбиваються клумби.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися 5-ті молодіжні ігри Житомирщини з вільної боротьби / Спорт
15.04.2010

 8 -10 квітня на спортивній базі Новоград-Волинської ЗОШ № 10 пройшли 5-ті молодіжні ігри Житомирщини з вільної боротьби. Понад 150 учасників - юнаків та дівчат представляли 13 команд майже з усіх районів та міст Житомирщини. Цього дня тут зібралися найкращі представники цього виду спорту.

Докладніше...
Відбувся турнір з волейболу на кубок В.І.Неука / Спорт
15.04.2010

10 квітня всьоме в нашому місті відбувся обласний турнір з волейболу на приз Заслуженого працівника освіти України, почесного громадянина міста, орденоносця ордена «Звягель» Василя Івановича Неука. Турнір заснований за ініціативи міської федерації з цього виду спорту. Традиційно змагання проходять за участю студентської молоді області. 

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету / Муніципальне життя
15.04.2010

Про впорядкування торгівлі та поточне будівництво (Під час останнього засідання виконавчого комітету міської ради розглядалося 26 проектів рішень, з яких одне було відхилене.), Лесині джерела 2010 пройдуть 30, 31 липня, 1 серпня (Такі дати проведення Міжнародного свята літератури та мистецтва „Лесині джерела“ встановив виконком міської ради), Руїни будівель на вулиці Войкова, 9 будуть демонтовані...

Докладніше...
Звернення голови обласної державної адміністрації з нагоди проведення акції „За чисте довкілля“. / Муніципальне життя
15.04.2010

З метою покращення стану навколишнього природного середовища та приведення території населених пунктів області в належний санітарний стан, підвищення рівня благоустрою проводиться Всеукраїнська весняна акція „За чисте довкілля”.

Докладніше...
Гарні вчинки починаються з дитинства / Гуманітарна сфера
14.04.2010

Учнями 6-а класу сш№9, які є активними учасниками волонтерського загону «Прометей» на чолі з керівником цього загону Щуровою Любов’ю Моісеївною розпочато загальноміську акцію до Дня Перемоги «Хай живуть музеї».

Докладніше...
Директори шкіл за європейський вибір / Гуманітарна сфера
14.04.2010

Відповідно до плану роботи Житомирського обласного інституту післядипломної освіти 8 квітня на базі шкіл міста Новограда-Волинського пройшов обласний семінар директорів шкіл з теми «Євроклуби як форма реалізації європейської освіти школярів». Разом з працівниками Житомирського ОІППО організаторами семінару були методисти інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, Центр європейської інформації м.Новограда-Волинського (діє при ІМЦ), Асоціація шкільних європейських клубів міста. Діяльність шкільних європейських клубів (ШЄКів), міжнародна співпраця навчальних закладів, інформаційно-методична підтримка європейської освіти, участь шкіл (педагогів, школярів) у акціях з європейської освіти, проектах міжнародної співпраці – це далеко не повний перелік питань, які обговорювалися на семінарі.

Докладніше...
Дозвіллям формуємо здоров’я / Гуманітарна сфера
14.04.2010

Залучення молоді міста у здійсненні вибору на користь здорового способу життя – така мета була тематичної дискотеки , яка недавно пройшла в Будинку Офіцерів за ініціативою міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і відділу у справах сім’ї та молоді міської ради. Проходячи через роки дитинства, людина з початком юності відчуває, за образним висловом Жан-Жака Руссо, друге народження. І якщо є світ дитинства і світ дорослих, то з повним правом можна сказати, що існує ще один світ, що лежить між ними – світ юності.

Докладніше...
Операція "батискаф" / Муніципальне життя
13.04.2010

Не секрет, що проблема українського соціуму, особливо молоді, стоїть нині досить гостро. Правоохоронці борються з цим явищем усіма можливими способами. Саме тому цільова оперативно-профілактична операція під умовною назвою «БАТИСКАФ» з 23 березня по 13 квітня поточного року проводиться на території нашого міста та району з чіткою періодичністю.

Докладніше...
Добровільна сплата податків – ознака чесності і відповідальності перед своєю країною / Муніципальне життя
13.04.2010

По результатах діяльності січня-березня 2010 року Новоград-Волинською ОДПІ було вжито комплекс організаційних та практичних заходів з реалізації, наказів та завдань ДПА у Житомирській області в частині наповнення бюджету в результаті чого вдалось досягти певних позитивних зрушень в роботі.

Докладніше...
„Конверти” негативно впливають на місцеві бюджети / Муніципальне життя
13.04.2010

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Виплата заробітної плати у „конверті” послаблює соціальний захист працівників, причетних до тіньової економіки, зменшує надходження до бюджетів усіх рівнів та державних соціальних страхових фондів і в кінцевому підсумку обертається зубожінням освітян, лікарів, військових та незахищених верств населення.

Докладніше...
Весна, жінка, кохання / Гуманітарна сфера
13.04.2010

6 та 9 квітня 2010 року в музеї родини Косачів відбулась зустріч у літературно-музичному салоні, присвячена її величності жінці „Весна, жінка, кохання”. Автор та ведуча заходу - Ліна Наумець. Протягом вечора, лунали поезії присвячені високому почуттю - коханню. Прозвучали вірші Ліни Костенко, Юлії Друніної, Бориса Олійника, Роберта Рождественського, Олександра Кочеткова, Ігоря Живагіна, Ганни Чубач, Ліни Наумець, Валентини Ксендзук, Ніни Петрук та інших авторів.

Докладніше...
В яких місцях можна курити? / Муніципальне життя
13.04.2010

Протягом 3-х місяців 2010 року працівниками Новоград-Волинського міськвідділу було притягнуто досить багато осіб до адміністративної відповідальності згідно ст. 175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях». Правоохоронцям постійно задають одне й теж питання «В яких місцях можна курити?»

Докладніше...
Я дуже хочу досягнути у житті / Гуманітарна сфера
13.04.2010

У наш час безкорисливі добрі вчинки нажаль стали доволі рідкісним явищем, однак дуже приємно, що молодь в сучасному світі не загубила своєї людяності, любові, турботи про ближнього – саме ті якості, які найбільше притаманні споконвіку нашій рідній українській нації. Саме такою є молодь.
Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління», яка несе в собі турботу, підтримку, розуміння інших, намагається пробудити суспільну свідомість, активізувати молодіжний рух та показати приклад безкорисливості оточуючим.

Докладніше...
Добра справа - гідна наслідування! / Гуманітарна сфера
09.04.2010

Чимало добродійництва на рахунку незалежної церкви повного Євангелія „Ранкова зірка“, на чолі із пресвітером Андрієм Івановим. Молоді люди, яких не раз випробовувала доля не зачерствіли душею. Вони підтримують один одного, допомагають тим, хто оступився на життєвому шляху, а також є активними учасниками загальноміських акцій «За здоровий спосіб життя». Не залишились вони байдужими і під час проведення весняного благоустрою міста.

Докладніше...
11 квітня — день пам'яті жертв Холокоста / Муніципальне життя
09.04.2010

День пам'яті жертв Холокоста (винищування євреїв та інших «неарійських» народів нацистами в роки Другої світової війни) відзначається в багатьох країнах. Традиційно вважається, що за часів Холокоста жертвами нацистів стали 6 мільйонів євреїв Європи. Зокрема на території СРСР загинули більше 1,2 млн. євреїв (сюди не входять країни Прибалтики).

Докладніше...
На засіданні топонімічної комісії / Муніципальне життя
09.04.2010

Майже 10 років при виконавчому комітеті міської ради працює такий дорадчий орган як комісія з питань топоніміки та охорони культурної спадщини. В її роботі беруть участь представники влади, місцеві краєзнавці, члени громадських об’єднань міста. Комісія вивчає та готує на розгляд міської ради проекти рішень щодо найменування та перейменування вулиць Новограда-Волинського, встановлення пам’ятників, монументів, меморіальних дошок на пам’ятних, історичних будівлях, їх збереження та охорони.

Докладніше...
Акція „Ветеран живе поруч“ розпочалася / Муніципальне життя
09.04.2010

Втретє в місті стартувала акція за участю міської громадсько-молодіжної організації „Лідер“, яка діє на базі Палацу шкільної молоді. Мета її – привернути увагу громадськості до проблем ветеранів Великої Вітчизняної війни, виховувати у молоді міста патріотичне почуття.

Докладніше...
Здоров’я - найцінніший скарб людини / Муніципальне життя
08.04.2010

Щорічно 7 квітня 2010 року на всій Землі святкується Всесвітній день здоров`я, який відзначається з 1950 року в ознаменування створення Всесвітньої організації охорони здоров`я (ВООЗ). У цьому році день здоров`я присвячений урбанізації та здоров`ю. За даними ВООЗ швидкі темпи урбанізації населення створюють численні проблеми для здоров’я кожної людини, оскільки пов’язані з якістю питної води, нездоровим харчуванням, незадовільним станом навколишнього середовища тощо.

Докладніше...
Відбулася прем’єра вистави народного театру / Муніципальне життя
07.04.2010

З нагоди міжнародного Дня театру в міському Палаці культури відбулася прем`єра вистави народного театру МПК за твором Михайла Задорного „Хочу вашого мужа“ (Режисер – В.В. Ольшевський). Комедія „Хочу вашого мужа“ - це спільна робота акторів та режисера, адже самі учасники народного театру запропонували постановку цього твору.

Докладніше...
Новоград-волинець Олександр Дідовець - знову чемпіон світу / Спорт
07.04.2010

Блискуче виступив на Чемпіонаті світу з гирьового спорту у білоруському місті Бобруйськ наш земляк Олександр Дідовець. Вже сьомий раз Олександр Миколайович здобув чемпіонський титул серед ветеранів-гирьовиків у важкій ваговій категорії - понад 90 кг. О.Дідовець 44 рази подовженим циклом штовхнув 2 гирі вагою по 24 кг кожна.

Докладніше...
Міські методичні об’єднання педагогів – школа формування професійної майстерності / Муніципальне життя
07.04.2010

В ДНЗ №15 відбулось засідання методичного об’єднання вихователів середніх груп з теми «Форми і методи виховання креативності у дітей дошкільного віку». Інформаційно-методичний центр не вперше виносить цю тему на обговорення педагогів дошкільних навчальних закладів: в Школі педагогічної майстерності при ІМЦ вихователі мали змогу обговорити питання спільного й відмінного в поняттях «творча діяльність» та «креативність», забезпечення умов для виховання креативності у дітей, використання ігор та ігрових вправ. Вихователь Вовк О.А. забезпечила практичний показ здійснення особистісно орієнтованої взаємодії з дітьми у вирішенні творчих завдань та проблемних ситуацій.

Докладніше...
Нагороди знайшли героїв / Муніципальне життя
06.04.2010

З поважною місією відвідав наше місто аташе Посольства Російської Федерації в Україні Сергій Ігнатенко. Сергій Сергійович вручив бойові нагороди учасникам бойових дій, які проживають нині у Новограді-Волинському. Давноочікувані медалі - „За оборону Кавказу“ та „За оборону Сталінграду“ отримав колишній фронтовик, кавалер орденів Великої Вітчизняної війни та Слави ІІІ ступеня - Флоріан Федорович Валінкевич. Сивочолий ветеран пройшов фронтами війни, брав активну участь у цих битвах, після яких розпочалося визволення території рідної України.

Докладніше...
Дорогі новоград-волинці, любі браття та сестри! / Муніципальне життя
02.04.2010

Щиро вітаю вас, дорогі браття та сестри, з радісним Святом Світлого Христового Воскресіння! Христос Воскрес! У цих коротких словах – світло нашої віри, радість нашої надії, кріпость нашої любові. У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Нехай Великодні свята будуть для вас радісними, сповненими оптимізму, любові та надії. Хай на всій Новоград-Волинській землі, як і на всій Україні, все ширше і ширше розливається хвиля пасхального торжества з вічними і незабутніми словами: ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ХРИСТОС! З повагою, міський голова Микола Боровець.

Докладніше...
Відбулася прес-конференція міського голови / Муніципальне життя
02.04.2010

Вдруге у поточному році міський голова Микола Боровець зустрівся із журналістами місцевих ЗМІ. Традиційна прес-конференція була присвячена підсумкам соціально-економічного розвитку Новограда-Волинського у І кварталі поточного року. За словами очільника міста попри фінансово-економічні труднощі, пристрасті виборчих перегонів, відсутність бюджету промисловість, бізнес функціонували стабільно, а значить новоград-волинці мали роботу, заробітну плату. У центрі зайнятості перебуває 1059 осіб, що не так багато.

Докладніше...
Життєдіяльність міста у святкові дні / Муніципальне життя
01.04.2010

З метою створення сприятливих умов для святкування й відпочинку жителів Новограда-Волинського під час пасхальних днів з 3 по 5 квітня 2010 року, міським головою М.П.Боровцем видане розпорядження № 62(0) від 30.03.10 «Про забезпечення життєдіяльності міста під час пасхальних свят». У документі йдеться про необхідність керівникам підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності забезпечити надійну охорону своїх об’єктів, у разі необхідності, встановити щоденне чергування відповідальних осіб у вихідні з 3 по 5 квітня 2010 року.

Докладніше...
Міський голова провів ряд зустрічей з керівниками / Муніципальне життя
01.04.2010

На черговому засіданні міської ради прийматиметься Програма соціально-економічного розвитку Новограда-Волинського на 2010 рік. Вже четвертий місяць галузі господарства та соціальної сфери міста працюють в умовах обмеженого бюджетного фінансування. Така ситуація унеможливлює стовідсоткове матеріальне забезпечення всіх статей видатків установ та організацій. З метою детального ознайомлення із проблемами та пропозиціями до плану соціально-економічного розвитку на поточний рік житлово-комунальної та гуманітарних галузей міста міський голова Микола Боровець провів зустрічі із керівниками всіх підприємств, установ, організацій, безпосередньо оглянув більшість об’єктів.

Докладніше...
Німецькі гімназисти знову у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
01.04.2010

Традиційним став щорічний обмін школярами та вчителями гімназій Новограда-Волинського та Візентайду (Баварія, Німеччина). Програма міжнародного партнерства між Новоград-Волинським НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня» та відкритою гімназією інтернатного типу “Штайгервальд” в м. Візентайд діє ще з 1999 року. З цього часу майже щороку делегація нашого міста відвідує Німеччину, а натомість приймають гостей із цієї країни у себе. Куратором та головним ініціатором зустрічей є викладач німецької мови в гімназії Валентин Вітренко.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться публічне представлення результатів аудиту КП НВМР «ВУВКГ»
23.01.2019

24 січня 2019 року о 13:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться публічне представлення результатів аудиту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Докладніше...
Запрошуємо на концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України
22.01.2019

Запрошуємо новоград-волинців 24 січня 2019 року о 16:00 год. у 31-ий гарнізонний Будинок офіцерів (вул. Леваневського, 25), де відбудеться концерт ансамблю пісні і танцю Міністерства оборони України присвячений до Дня Соборності України.  

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
21.01.2019

Відповідно до розпорядження міського голови від 14.01.2019 № 8(о) «Про внесення змін у  додаток до розпорядження міського голови від 29.11.2018 № 288 (о) ,,Про облаштування пунктів  обігріву  в  Новоград- Волинській міській об’єднаній  територіальній громаді ”», в населених пунктах Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади на період потенційно можливого зниження температури повітря функціонують пункти обігріву.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa