Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.03.2018

Заробітна плата працівників виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради за 1-у половину березня 2018 р., лікарняні, відпускні за березень, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, матеріальна допомога на оздоровлення, розрахункові за 2018 р.

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новогра䬬-Волинського за січень 2018 року
12.03.2018

На 1 січня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56288 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-грудень 2017р. становить  -28 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  161 особу. 

Докладніше...
05.03.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за ІІ половину лютого 2018 року.

Докладніше...
02.03.2018

Заробітна плата працівників виконавчого комітету міської ради за 2-у половину лютого 2018 року, лікарняні, відпускні за лютий-березень, матеріальна допомога за 2018 рік

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Квітень 2009 року
Новоград-Волинський ділиться досвідом з Долиною, Івано-Франківської області / Муніципальне життя
29.04.2009

26-28 квітня в місті перебувала делегація представників міста Долина, Івано-Франківської області, на чолі з міським головою Володимиром Гараздом. Візит відбувся з метою обміну досвідом щодо розвитку місцевого самоврядування у Новограді-Волинському, вивчення кращих практик організації громади міста навколо вирішення власних проблем, впровадження інновацій в сферах медицини, освіти тощо. Серед гостей міста – керівники долинських комунальних підприємств, установ галузей економіки, охорони здоров’я, освіти. Працюючи в групах, долинчани, зокрема, відвідали ОСББ „Колорит“ (керуючий А.В. Легенчук), Новоград-Волинський колегіум (директор К.Д.Сідлецька), ДНЗ №16 „Веселка“ (директор В.О. Пашківська).

Докладніше...
Перший візит в рамках реалізації українсько-шведського проекту / Муніципальне життя
28.04.2009

Міський голова М.П.Боровець, його заступники В.О. Лень, С.Ю.Колотов, начальник водоканалу В.М. Кудін, головний інженер КП «Теплокомуненерго» В.Г.Діхтієвський зустрілись із представниками шведської компанії „БіогазПром“ п. Андерсоном та Романом Пономаренком. В ході зустрічі, яка була ініційована міським головою за сприяння Голови Верховної Ради України В.М.Литвина, обговорювались можливості будівництва в місті підприємства з переробки сміття. 

Докладніше...
Старе сміттєзвалище буде закрито / Муніципальне життя
27.04.2009

 На минулому тижні в місті загострилася проблема функціонування старого смітєзвалища. Із настанням тепла на ньому почали виникати локальні пожежі, що створювало небезпечні екологічні умови для жителів прилеглих вулиць. Це, в свою чергу, підштовхнуло людей до перекриття під’їзної дороги на сміттєзвалище та висунення вимог до міської влади – терміново припинити функціонування старого полігону твердих побутових відходів.

Докладніше...
Зустріч з випускниками школи – інтернату / Муніципальне життя
24.04.2009

16 квітня в приміщенні Новоград–Волинського міського ЦСССДМ відбулися збори випускників школи – інтернату з метою роз’яснення їм чинного законодавства. На зустрічі були присутні 12 учнів - випускників 9 класу школи – інтернату. Перед випускниками виступили Котова О.М., в.о. директора МЦСССДМ, Годун Л.В., заступник директора з вихової роботи професійного ліцею, Мороз Н.О., заступник директора з виховної роботи медичного коледжу, Селезньова В.І., завідуюча заочним відділенням довузівської підготовки Новоград –Волинського промислово- економічного технікуму. 

Докладніше...
До 23-ї річниці аварії на ЧАЕС / Муніципальне життя
24.04.2009

Пройшло майже чверть сторіччя, але вплив наслідків аварії на ЧАЕС на здоров’я людей залишається відчутним. Статистичні дані свідчать, що найбільшого впливу зазнала серцево-судинна система, на другому місці – хвороби органів дихання, третє посідають хвороби органів травлення. Разом із тим, в світовому масштабі, доведено, що окрім іонізуючого випромінення на розвиток серцево-судинної системи впливають інші чинники. 

Докладніше...
Семінар працівників дошкільної і початкової освіти / Муніципальне життя
21.04.2009

Педагоги дошкільних навчальних закладів та початкової ланки загальноосвітніх закладів щороку збираються на інтегрованих семінарах вирішувати нагальні проблеми у наступності навчання. Цього року семінар з теми «Розвиток пізнавальних та творчих здібностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» пройшов на базі ДНЗ №10 та колегіуму. Учасники мали змогу переглянути заняття в старшій групі, фрагменти уроків в класах з традиційною і розвивальною формою навчання. 

Докладніше...
Триває підготовка до літньої оздоровчої кампанії / Муніципальне життя
21.04.2009

Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, 16 квітня заступник голови облдержадміністрації Микола Черненко провів розширене засідання обласної координаційної ради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей. Розглянуто питання підготовки до літньої оздоровчої кампанії в області. Питання організації оздоровлення та відпочинку дітей починаючи з 2009 року набуло законодавчого забезпечення – з 1 січня діє Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Докладніше...
Привітання міського голови з нагоди Світлого Христового Воскресіння! / Муніципальне життя
16.04.2009

Шановні новоград-волинці! Щиро і сердечно вітаю вас із Великодніми Святами. Світле Христове Воскресіння кожного разу приходить до нас весняної пори, коли оживає природа, а з нею в наші серця вселяються надія і віра у здійснення всіх наших кращих сподівань. Завдання кожного християнина – наполегливо працювати, чесно жити, доброзичливо ставитись один до одного, бути відповідальним за день завтрашній. Ці вимоги неможливо порівняти із пожертвою Спасителя, який віддав життя як Син людський заради спасіння усіх нас.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито представництво одного з найбільших національних туроператорів «Поїхали з нами» / Гуманітарна сфера
15.04.2009

9 квітня відбулось урочисте офіційне відкриття новоград-волинського офісу «Поїхали з нами» по вул. Шевченка, 54, на честь чого була проведена прес-конференція. На питання журналістів відповідали керівники з Києва та Львова та співвласники компанії «Поїхали з нами». Економічна криза призвела до того, що кількість турагентів на ринку, починаючи з грудня, зменшилась на 20%. Тому, за словами директора національної мережі «Поїхали з нами» Олега Кулика, на ринку залишаться лише ті компанії, які будуть здатні конкурувати за якістю наданих послуг, оскільки турист – це головна ланка в туристичному бізнесі. 

Докладніше...
Новини освітян міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
15.04.2009

У сучасних умовах демократизації суспільства зміни змісту й структури освіти, зростання автономності діяльності загальноосвітніх навчальних закладів, особливого значення набуває питання підготовки резерву керівників закладів до управлінської діяльності. Як свідчать дослідження, в умовах ринкової економіки й зростання конкурентоспроможності спеціалістів у всіх соціальних сферах посилюються вимоги до їх професійної діяльності в цілому і, зокрема, до управлінської діяльності керівників у галузі освіти.

Докладніше...
Хто і як «спонсорує» підліткову злочинність? / Муніципальне життя
14.04.2009

З початку 2009 року спостерігається різкий ріст злочинності серед неповнолітніх. У місті за два місяці поточного року неповнолітніми скоєно 6 злочинів, в яких брали участь 10 неповнолітніх. У порівнянні з аналогічним періодом 2008 року – жодного. Це свідчить про те, що рівень злочинності по місту збільшився на 100%. Ні для кого новиною не є той факт, що ріст злочинності стимулює функціонування розважальних закладів у нічний час. 

Докладніше...
На старті футбольного сезону 2009 року / Спорт
13.04.2009

В рамках підготовки до футбольного сезону 2009 року 4 квітня на футбольному полі в мікрорайоні Морське (по вул. Ушакова, 45) відбулася товариська зустріч футбольної команди «Звягель-750» міста Новограда-Волинського з ФК «Романів». Гра, хоча і носила товариський характер, була досить цікавою та гострою. Матч розпочався атаками господарів. Відкрив рахунок Дмитро Горбаченко. 

Докладніше...
Калейдоскоп спортивних подій / Муніципальне життя
13.04.2009

4-5 квітня відбулися змагання на кубок заслуженого працівника освіти і науки України, почесного громадянина міста, орденоносця ордена «Звягель» Неука Василя Івановича з волейболу. Змагання проходили серед студентської молоді. Залік проводився окремо для команд хлопців та дівчат. Серед хлопців призерами стали команди ДЮСШ м. Новограда-Волинського, друге місце посіла команда м. Баранівки, третє – промислово-економічного технікуму.

Докладніше...
Новоград-Волинському колегіуму – 15! / Муніципальне життя
09.04.2009

12 квітня 2009 року свій 15-річний ювілей відзначає один із найкращих навчальних закладів міста - Новоград-Волинський колегіум. Впродовж півтора десятиліття свого життя школа № 11 здобула багато перемог. Загальноосвітня школа виросла в колегіум. Всі ці роки учнівський та педагогічні колективи спромоглися досягти успішності закладу, який знають як такий, що вболіває за свій імідж, зацікавлений у результатах праці кожного учасника навчально-виховного процесу.

Докладніше...
Освітяни міста вдосконалюють практичну спрямованість методичної роботи / Муніципальне життя
07.04.2009

Згідно плану міського інформаційно-методичного центру 1 квітня у ЗОШ №9 відбувся міський семінар вчителів фізики з теми «Екологічне виховання на уроках фізики». Головною метою навчальної роботи з педагогами шкіл міста було розглянути практичні форми та методи екологічного виховання школярів. Саме тому у рамках семінару відбувся відкритий урок у 8 класі «Хімічне забруднення повітря – наслідок згоряння палива» (вчитель Головачук О.А.). 

Докладніше...
Міський голова Микола Боровець зустрівся з німецькими гімназистами, що перебувають в місті в рамках міжшкільного обміну / Муніципальне життя
07.04.2009

Більше десяти років Новоград-Волинська міська гімназія імені Лесі Українки впроваджує проект міжшкільного обміну між учнями та вчителями з гімназією м. Візентайд, що в Баварії. До того ж, німецька гімназія є єдиним навчальним закладом у Баварії, де вказаний проект здійснюється для українських і німецьких школярів частково за рахунок уряду цієї федеральної землі, а частково за рахунок федеральної служби обміну DAAD між учнями, студентами і викладачами. 

Докладніше...
Про розвиток місцевого самоврядування - на семінарі міських голів, організованого за сприяння ПРООН / Муніципальне життя
06.04.2009

У рамках співпраці з Програмою розвитку ООН/ Муніципальною програмою врядування і сталого розвитку 2–3 квітня в смт. Яремче (Івано-Франківська обл.) відбувся тренінг для міських голів та депутатів місцевих рад на тему „Децентралізація та ефективне місцеве самоврядування”. Навчання проходило за підтримки Швейцарської агенції розвитку і співробітництва. В семінарі взяли участь мери та депутати міських рад 18 міст-партнерів Програми розвитку ООН. Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради на тренінгу представив міський голова Микола Петрович Боровець. 

Докладніше...
Триває Всеукраїнський місячник Червоного Хреста / Муніципальне життя
06.04.2009

Складна економічна ситуація в Україні поставила багато проблем, погіршується рівень життя і стан здоров’я населення. Щоб привернути увагу суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, поліпшення умов їх життя з наданням адресної матеріальної та натуральної допомоги, Українським Червоним Хрестом з 4 квітня по 4 травня 2009 року проголошено щорічний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Разом з Червоним Хрестом проти туберкульозу».

Докладніше...
Н.В.Гоголь завітав у наше місто / Гуманітарна сфера
02.04.2009

Серед видатних людей, які складають славу і гордість світової культури, видатне місце належить М.В.Гоголю. Для росіян він – Николай Васильевич, для українців – Микола Васильович, римські друзі називали його «синьйор Нікколо», для людства він просто Гоголь – великий чарівник слова, провидець, який володіє даром проникати у найсокровенніші таємниці душі людської. Саме 1 квітня 1809 року доля посміхнулася Україні, подарувавши їй достойного сина – Миколу Гоголя. А нині світова громадськість відзначає 200-річчя видатного Миколи Васильовича Гоголя.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
101 інформує!
16.03.2018

Шановні мешканці та гості нашого міста, 23 березня 2018 року в Новоград-Волинському МРВ УДСНС України у Житомирській області будуть проведені заходи в рамках Всеукраїнської акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!“.

Докладніше...
Масовий захід народних гулянь «Зимували – Весну ждали!»
13.03.2018

18 березня 2018 року о 15.00 годині на Фортеці відбудеться масовий захід народних гулянь «Зимували – Весну ждали!».


 
Докладніше...
«Мама, тато, я – спортивна сім`я»
12.03.2018

23 березня 2018 року о 13.00 годині на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться I етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa