Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Березень 2019 року
 / Муніципальне життя
29.03.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 01 квітня по 07 квітня 2019 року.

Докладніше...
З 31 березня в Україні запроваджується літній час / Муніципальне життя
29.03.2019

31 березня 2019 року о 3 (третій) годині за київським часом на території України запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед. 

Докладніше...
Відбувся черговий особистий прийом громадян / Муніципальне життя
29.03.2019

29 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян у ЗОШ №10 (мікрорайон «Смолка»). Цього дня звернення новоград-волинців стосувалися благоустрою та розбудови міста, земельних відносин, питань соціального захисту, надання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування, кадрових питань тощо.

Докладніше...
Засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
29.03.2019

29 березня 2019 року під головуванням секретаря міської ради Василя Остапчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та члени комісії. 

Докладніше...
Відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
29.03.2019

29 березня 2019 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та головного спеціаліста управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Докладніше...
Засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних батьків / Муніципальне життя
29.03.2019

В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 27 березня 2019 року відбулось чергове засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних батьків. В ході зустрічі прийомним батькам було запропоновано тему для обговорення  «Підліткові крадіжки: шлях до самоствердження чи недуга?», яку підготувала та висвітлила практичний психолог медичного коледжу Марія Шаповал.

Докладніше...
У Новограді-Волинському визначили «Гордість міста-2018» / Гуманітарна сфера
29.03.2019

Новоград-Волинський має багато підстав для гордості. І саме здобутки та сумлінна, наполеглива праця міської громади, які сприяють ефективному розвитку рідного міста, заслуговують на гідні відзнаки, шану від людей та є прикладом для наслідування.

Докладніше...
Міський голова ознайомився з роботою хірургічного спрямування КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» / Муніципальне життя
29.03.2019

Робочий день 28 березня міський голова Віктор Весельський розпочав з приділення уваги галузі охорони здоров’я. Відтак, очільник міста за участі заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук і начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксани Талько відвідав у хірургічному відділенні міськрай ТМО співробітницю міської ради, яка повернулася після проведеного, за сприяння міського голови, лікування в ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова» НАМН України.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
28.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 березня 2019 року.

Докладніше...
Встановлено весняно-літню заборону на вилов риби та інших водних біоресурсів / Муніципальне життя
28.03.2019

Нерест – особливий та надзвичайно важливий період у житті мешканців водойм, коли відбувається їх розмноження. З метою охорони, збереження та створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів з 01 квітня 2019 року встановлюється весняно-літня нерестова заборона.

Докладніше...
Міський голова провів робочу зустріч з громадськими ветеранськими організаціями / Муніципальне життя
28.03.2019

28 березня 2019 року за участю міського голови Віктора Весельського відбулась робоча зустріч з громадськими ветеранськими організаціями Новограда-Волинського. Заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ та начальник юридичного відділу міської ради Павло Антонюк ознайомили голову міської організації ветеранів Олександра Парфьонова та голову відокремленого підрозділу громадської організації "Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій" Житомирської області Володимира Господинчика зі змінами у системі фінансування ветеранських організацій.

Докладніше...
Козацький гарт-2019 / Спорт
28.03.2019

27 березня 2019 року на базі дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки відбувся міський етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного заходу серед школярів «Козацький гарт-2019». Спираючись на кращі традиції українського народу, «Козацький гарт» проводиться з метою формування в учнів здорового способу життя, залучення школярів до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури.

Докладніше...
Наші авіамоделісти перші! / Муніципальне життя
28.03.2019

25-26 березня 2019 року в м. Житомирі команда Новоград-Волинського ЦНТТУМ зайняла І місце в III етапі Всеукраїнського відкритого заходу з авіамодельного спорту в класах електрольотів для закритих приміщень.

Докладніше...
ІРЦ отримав сучасні світові методики для оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами / Муніципальне життя
28.03.2019

Згідно проведених Міністерством освіти і науки України державних закупівель, міський інклюзивно-ресурсний центр отримав новітні, найкращого світового зразка тести, які дозволяють провести фактично весь спектр потрібних психолого-педагогічних досліджень. Це дуже важливо для того, щоб оцінити спроможність до навчання дітей з особливими освітніми потребами, побудувати для них індивідуальну програму розвитку, освітню траєкторію тощо.

Докладніше...
Робочий візит міського голови на ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» та ПрАТ ВКФ «Леся» / Економіка
28.03.2019

27 березня 2019 року, напередодні щорічної урочистої церемонії нагородження переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість міста», міський голова Віктор Весельський з робочим візитом відвідав ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» та ПрАТ ВКФ «Леся», які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток Новограда-Волинського та своєю працею створюють його позитивний імідж.

Докладніше...
Перспективні та обдаровані спортсмени міста отримали стипендії міського голови / Муніципальне життя
28.03.2019

27 березня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулося урочисте вручення стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста. З нагоди відзначення досягнень спортсменів міста з різних видів спорту за підсумками 2018 року на захід завітали заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, керівники спортивних закладів, голови спортивних громадських організацій, стипендіати та тренери.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
27.03.2019
Докладніше...
27 березня – Міжнародний день театру / Муніципальне життя
27.03.2019

Шановні працівники театрального мистецтва! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня театру. Театр завжди приваблював людей своєю грою, таємничістю і можливістю побачити світ високого мистецтва. Більш того, він дає нам можливість не лише отримувати естетичне задоволення, а й розвиватися та вдосконалюватися духовно. 

Докладніше...
Нарада з членами виборчих комісій щодо уточнення списків виборців та техніки безпеки на виборчих дільницях / Муніципальне життя
27.03.2019

27 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулася нарада з членами виборчих комісій та інструктаж про заходи пожежної і техногенної безпеки для відповідальних осіб на виборчих дільницях. У Новограді-Волинському в день чергових виборів Президента України 31 березня діятиме 26 виборчих дільниць та 1 спеціальна. 

Докладніше...
Відбулося засідання Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
27.03.2019

26 березня 2019 року у конференц-залі міської ради під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні міської комісії ТЕБ та НС розглянули питання щодо ліквідації осередку тління побутового сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

Докладніше...
Опрацювали питання структури апарату виконавчого комітету міської ради та її самостійних виконавчих органів / Муніципальне життя
27.03.2019

Враховуючи розпорядження міського голови від 12.06.2018 №138(о) ,,Про оптимізацію структури виконавчих органів міської ради та підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Новограда-Волинського“ та розпорядження міського голови від 10.09.2018 №211(о) ,,Про структуру виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради“, на пленарне засідання 30-ї сесії міської ради, яка відбулася 28 лютого 2019 року, були внесені питання «Про затвердження структури та загальної чисельності керівництва, апарату міської ради та її виконавчого комітету» та «Про затвердження структури та загальної чисельності самостійних виконавчих органів міської ради». 

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
27.03.2019

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 26 березня 2019 року.

Докладніше...
«Все, що душа довірила словам» - вечір поетичного настрою в бібліотеці-філії №1 / Муніципальне життя
26.03.2019

Вперше, після переїзду у нове, просторе, затишне приміщення бібліотека-філія №1 запросила своїх читачів на вечір поетичного настрою «Все, що душа довірила словам». На гостину до бібліотеки завітали Анатолій Олексійович Клюско, місцевий поет, член Національної спілки письменників України і Сергій Миколайович Пономаренко, місцевий поет і композитор. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
26.03.2019

Звіт начальника Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП перед населенням за 2018 рік

Докладніше...
26 березня – День Національної гвардії України / Муніципальне життя
26.03.2019

Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України! Від щирого серця вітаю вас – героїв, які захищають незалежність і суверенітет нашої держави. Ви обрали для себе нелегку справу – боронити мир та спокій мільйонів українців, це важка, відповідальна праця, гідна пошани. 

Докладніше...
26 березня відзначає 50-річчя від дня народження перший заступник міського голови Колотов Сергій Юрійович / Муніципальне життя
26.03.2019

Шановний Сергію Юрійовичу! Сердечно вітаємо Вас з нагоди ювілею від Дня народження! Завдяки Вашим діловим якостям Ви здобули беззаперечний авторитет, запорукою якого є компетентність та відповідальний підхід до всіх справ.

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі / Муніципальне життя
26.03.2019

26 березня 2019 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання робочої групи  з питань організації та координації впровадження і реалізації  бюджету участі в місті Новограді-Волинському за участі секретаря міської ради Василя Остапчука та депутатів міської ради Сергія Хапчука і Віталія Бойчука. До засідання також долучилася члени робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському. 

Докладніше...
Очільник міста оглянув хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» / Муніципальне життя
26.03.2019

26 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський оглянув хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Докладніше...
Відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
26.03.2019

26 березня 2019 року під головуванням голови спостережної комісії виконавчого комітету міської ради Василя Остапчука та за участі членів комісії відбулось чергове її засідання. Представник Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Ігор Ящук доповів про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, надану їм допомогу та потреби.

Докладніше...
Зміни у фінансуванні системи охорони здоров’я: гроші мають іти за пацієнтом ефективно / Муніципальне життя
26.03.2019

Завершується перехід медзакладів, де працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри, на нову модель фінансування за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”. Відповідний проект Постанови Кабінету Міністрів України оприлюднено для громадського обговорення. Для запобігання перекрученню фактів і маніпуляцям роз’яснюємо, що це означає.

Докладніше...
Як знайти необхідну інформацію про сімейного лікаря, терапевта, педіатра або медзаклад первинки / Муніципальне життя
26.03.2019

Національна служба здоров’я України опублікувала на своєму сайті відкриті дані про те, як працює первинна ланка медицини після трансформації.

Докладніше...
Підсумкова нарада галузі освіти за результатами роботи у 2018 році / Муніципальне життя
26.03.2019

25 березня 2019 року у великій залі Будинку рад освітяни Новограда-Волинського підвели підсумки діяльності галузі у 2018 році. Участь у нараді взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, голова постійної депутатської комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, керівники закладів освіти міста.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
25.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 26 березня 2019 року

Докладніше...
25 березня – День Служби безпеки України / Муніципальне життя
25.03.2019

Шановні працівники Служби безпеки України! Щиро вітаю вас з професійним святом! Робота в службі безпеки вимагає високих знань, спеціальної підготовки і твердого характеру. Завдяки вашій щоденній сумлінній праці суспільно-політична ситуація в нашому місті залишається спокійною і стабільною.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
25.03.2019

У понеділок, 25 березня 2019 року, міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, це галузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та ін. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Докладніше...
I етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я / Спорт
25.03.2019

23 березня 2019 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся I етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я. Організаторами заходу виступив міський Центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та дитячо-юнацька спортивна школа.

Докладніше...
Завершилася сесія пробного ЗНО-2019 / Муніципальне життя
25.03.2019

23 березня 2019 року на базі Ліцею № 4 та Ліцею № 11 відбулося пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також англійської і німецької мов. Пробне ЗНО здійснюється з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян / Муніципальне життя
25.03.2019

Щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський проводить особисті прийоми громадян. Відтак, 22 березня 2019 року, очільник міста здійснив виїзний особистий прийом громадян у ЗОШ №8 (мікрорайон «Дружба»).

Докладніше...
Відбулася нарада з розгляду петиції щодо будівництва скейт-парку / Муніципальне життя
25.03.2019

22 березня 2019 року у громадській приймальні міської ради відбулася нарада з розгляду петиції щодо будівництва скейт-парку у місті Новограді-Волинському, яка набрала більше 200 підписів необхідних для розгляду.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
22.03.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 25 березня по 31 березня 2019 року

Докладніше...
Служба порятунку 101 інформує! / Гуманітарна сфера
22.03.2019

21 березня 2019 року на базі Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Новоград-Волинським МРВ У ДСНС України у Житомисрькій області та участю з працівниками КВНЗ «Новоград-Волинського медичного коледжу» провели для учнів  загальноосвітніх шкілпізнавально-профілактичний захід, який відбувся у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». 

Докладніше...
Засідання круглого столу щодо реставрації будівлі міського Молодіжного центру відповідно до звернення громадської організації / Муніципальне життя
22.03.2019

22 березня 2019 року за ініціативи президенту федерації боксу м. Новоград-Волинський та президента спортивного клубу «Євробокс» Леоніда Плісака, а також координатора ГО «Стоп Корупції» в Житомирській області Олександра Ігнатьєва відбувся круглий стіл щодо реставрації будівлі міського Молодіжного центру. Участь у зустрічі взяли секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, депутати обласної та міської рад, колишні міські голови, орендарі приміщень міського Молодіжного центру, вихованці спортивних секцій, громадські активісти та мешканці міста. 

Докладніше...
«Іван Мазепа – архітектор європейської України» / Гуманітарна сфера
22.03.2019

Гетьман України Іван Степанович Мазепа-Колединський є однією з найяскравіших і найсуперечливіших постатей української історії. Крім того, що ця постать визначна за своїм масштабом – політичний діяч, військовий, дипломат, меценат, – мало кому в українській історії випала така цікава й непроста доля… Його ім’я впродовж  майже 300 років було синонімом слова «зрадництво». 

Докладніше...
У місті відбулася вулична акція «Настав час зупинити туберкульоз!» / Муніципальне життя
22.03.2019

22 березня 2019 року Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Благодійним фондом «Нехай твоє серце б’ється» була проведена вулична акція під гаслом «Настав час зупинити туберкульоз», до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який в усьому світі відзначається 24 березня. 

 

 

Докладніше...
Деінституалізація не про заклади, а про гідне життя дітей / Муніципальне життя
22.03.2019

Провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бугаревич О.Ю. взяла участь у триденному тренінгу «Комплексне оцінювання інтернатних закладів», який був проведений для фахівців мультидисциплінарних команд з реалізації реформи деінституалізації на Житомирщині за підтримки міжнародної організації Lumos, на який також завітала дружина Президента України–Марина Порошенко, активну участь взяв Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба.

Докладніше...
Літературні погостини з Валентиною Ксендзук в бібліотеці-філії №5 для юнацтва / Гуманітарна сфера
22.03.2019

Наша звягельська земля має особливу силу, дає наснагу до творчості багатьом талантам. Чудові надслучанські береги, повітря напоєне пахучим творчим медом, енергетика Лесі Українки та родини Косачів надихають і Валентину Антонівну Ксендзук. Здається, що в її  кипучому, бурхливому житті не буває буднів. Валентина Ксендзук - поетеса-піснярка, член Новоград-Волинської асоціації композиторів,  нагороджена почесним орденом «Звягель», лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, берегиня місцевого осередку реєстрового козацтва, дослідниця творчості і життя Лесі Українки, інших відомих постатей  Новограда  - Волинського.  

 

Докладніше...
24 березня - Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз / Муніципальне життя
22.03.2019

За статистичними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, Житомирська область входить у п’ятірку регіонів з високими показниками розповсюдження туберкульозу, що свідчить насамперед про напружену епідемічну ситуацію, стале проведення значних обсягів профілактичних оглядів з метою виявлення туберкульозу.

Докладніше...
Відбувся Форум Асоціації міст України із сталого розвитку територіальних громад / Муніципальне життя
22.03.2019

Про систематизацію та узгодження роботи на місцевому і державному рівнях під час реалізації інфраструктурних проектів в громадах, забезпечуючи їх прозорість, доступність та інклюзивність, говорили сьогодні, 21 березня 2019 року, на Форумі Асоціації міст України із сталого розвитку територіальних громад, який проходив у місті Києві в рамках Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo 2019. 

Докладніше...
Міський голова висловив подяку за плідну співпрацю завідувачу Новоград-Волинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» / Муніципальне життя
22.03.2019

21 березня 2019 року відбувся урочистий захід у Новоград-Волинському міжрайонному відділі лабораторних досліджень державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» у зв’язку із залишенням посади її завідувача Людмили Прохор. 

Докладніше...
Засідання ради директорів промислових підприємств міста / Муніципальне життя
22.03.2019

21 березня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання ради директорів промислових підприємств міста. Участь у засіданні взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, перший заступник міського голови Сергій Колотов, т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва, заступник начальника ГУ ДФС у Житомирській області – начальник Новоград-Волинського управління ГУ ДФС у Житомирській області Святослав Максимчук, начальник управління статистики у м. Новограді-Волинському Аліна Кур’ята та керівники промислових підприємств міста. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.03.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 22 березня 2019 року

Докладніше...
Підсумкова нарада з головними розпорядниками коштів міського бюджету за результатами роботи у 2018 році / Муніципальне життя
21.03.2019

21 березня 2019 року у великій залі Будинку рад на чолі із міським головою Віктором Весельським відбулась підсумкова нарада з головними розпорядниками коштів міського бюджету за результатами роботи у 2018 році.

Докладніше...
Флешмоб в «Інклюзивній школі» / Муніципальне життя
21.03.2019

21 березня – Міжнародний День людей із синдромом Дауна. Міський інклюзивно-ресурсний центр провів заняття для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами на тему «Навчання і виховання дітей із синдромом Дауна». Учасники переглянули відео сюжет про людей із синдромом Дауна і на підтримку «сонячних» людей провели флешмоб. 

Докладніше...
В Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі відбулося протипожежне тренування / Муніципальне життя
21.03.2019

З метою здійснення профілактичної роботи щодо запобігання виникнення пожежі, 20 березня 2019 року о 19:00 год. у гуртожитку промислово-економічного технікуму  адміністрація та мешканці гуртожитку взяли участь у заходах цивільного захисту з протипожежної підготовки, в ході якого отримали практичне ознайомлення з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, відпрацювали способи використання наявних засобів пожежогасіння, продемонстрували практичні знання.

Докладніше...
На базі ЗОШ № 10 проведені міські змагання з «Speedcubing» зі швидкісного складання кубика Рубика / Муніципальне життя
21.03.2019

20 березня 2019 року вперше у місті Новограді-Волинському на базі ЗОШ № 10 проведені міські змагання з «Speedcubing» зі швидкісного складання кубика Рубика. Ініціатори та організатори змагань – адміністрація ЗОШ № 10 та інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Підопічним територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради вручили сертифікати по закінченню комп'ютерних курсів / Муніципальне життя
21.03.2019

20 березня 2019 року в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради директор Гудзь Ольга Павлівна вручила підопічним сертифікати по закінченню комп'ютерних курсів. Слухачі скористались можливістю та пройшли курс навчання в Університеті ІІІ віку на факультеті «Інформаційних технологій». Набуті навички роботи за комп’ютером, знання основних офісних програм допоможуть підопічним у реалізації своїх планів і задумів.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський з робочою поїздкою перебував у місті Києві / Муніципальне життя
21.03.2019

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури, яка народилася та провела перші роки свого життя у місті Новограді-Волинському.

Докладніше...
101 інформує! / Муніципальне життя
21.03.2019

Шановні мешканці та гості міста, 21 березня в Новоград-Волинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 та 18 квітня в Дошкільному навчальному закладі № 16 «Веселка» компенсуючого типу будуть проведені заходи в рамках Всеукраїнської акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!“.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
20.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 березня 2019 року

Докладніше...
Засідання робочої групи з питань розвитку туристичної діяльності в Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді / Муніципальне життя
20.03.2019

Розпорядженням міського голови № 30 від 14.02.2019 з метою вдосконалення реалізації державної політики в галузі туристичної діяльності у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді створено Раду з питань розвитку туристичної діяльності в Новоград-Волинській міській ОТГ. Тож, 20 березня 2019 року під головуванням голови Ради з питань розвитку туристичної діяльності – заступника міського голови Оксани Гвозденко та за участі секретаря міської ради Василя Остапчука відбулось засідання робочої групи. 

Докладніше...
Міський голова та секретар міської ради взяли участь у засіданні сесії районної ради / Муніципальне життя
20.03.2019

20 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Василь Остапчук взяли участь у засідання 19-ї сесії районної ради, яка відбулася у великій залі Будинку рад. 

Докладніше...
Відбулася нарада з питань обмеження торгівлі штучними квітами / Муніципальне життя
20.03.2019

20 березня 2019 року у конференц-залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулася нарада з питань обмеження торгівлі штучними квітами.

Докладніше...
Заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у конференції на тему «Реформа децентралізації. Досвід по-Волоськи» / Муніципальне життя
20.03.2019

19 березня 2019 року на базі Житомирського обласного лікувального центру вертебрології та реабілітації відбулася конференція на тему «Реформа децентралізації. Досвід по-Волоськи». Захід проходив за участю голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, голови ГО «Житомир: Зроби голосніше» Людмили Зубко, старости Волоського старостинського округу Новоолександрівської об’єднаної територіальної громади Дніпропетровської області Андрія Пінчука, представників ОТГ Житомирщини. 

Докладніше...
Відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та запобігання поширенню ВІЛ-інфекції /СНІДу / Муніципальне життя
20.03.2019

19 березня 2019 року у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та запобігання поширенню ВІЛ-інфекції /СНІДу.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
19.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 березня 2019 року

Докладніше...
Нарада щодо проведення комплексної реконструкції міського парку культури та відпочинку на вул. Шевченка, 22 / Муніципальне життя
19.03.2019

19 березня 2019 року відбулась нарада щодо проведення комплексної реконструкції міського парку культури та відпочинку на вул. Шевченка, 22 за участі в.о. міського голови Сергія Колотова та секретаря міської ради Василя Остапчука. Нагадаємо, що за участю управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради відбулося ряд погоджувальних містобудівних рад, на яких розроблено концепцію та погоджено ескізний проект, на основі якого було розроблено проект комплексної реконструкції парку культури та відпочинку.

Докладніше...
Чемпіонат України з кікбоксингу / Спорт
19.03.2019

В місті Києві з 16 по 17 березня 2019 року пройшов чемпіонат України з кікбоксингу по версіям WPKA та ISKA серед юнаків, юніорів та молоді і дорослих. Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради взяла участь у змаганнях в складі 11 чоловік. Всього прибуло до Києва 870 спортсменів. На змаганнях був присутній міський голова Києва Віталій Кличко. Свою спортивну кар’єру він починав не як боксер, а як кікбоксер.

Докладніше...
Чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики / Спорт
19.03.2019

15 березня 2019 року в Новограді-Волинському пройшов чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років (2006 р.н. і молодші). В змаганнях взяло участь шість команд та 90 юних спортсменів. Команда дівчат дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради посіла перше місце, а команда юнаків друге місце.

Докладніше...
Відбувся розширений пленум ради міської організації ветеранів / Муніципальне життя
19.03.2019

19 березня 2019 року у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбувся пленум ради міської організації ветеранів. В обговоренні питань порядку денного взяли участь: директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, головний спеціаліст управління освіти і науки міської ради Тетяна Балаушко, а також депутат міської ради Олег Журбенко, активісти ветеранського руху, голови громадських організацій.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
19.03.2019

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Роз`яснення щодо застосування Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг / Муніципальне життя
19.03.2019

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  надає роз’яснення щодо застосування Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 №315, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28.12.2018 за № 1502/32954, та в межах компетенції повідомляє. 

Докладніше...
Опрацювали питання реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству / Муніципальне життя
19.03.2019

18 березня 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулася нарада з питань реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Докладніше...
Міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та активісти облаштовували спортивного футбольного поля «Шмас» / Муніципальне життя
19.03.2019

18 березня 2019 року міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради залучили молодь та студентів економіко-гуманітарного коледжу до прибирання та облаштування спортивного футбольного поля «Шмас», який знаходиться по вулиці Ушакова.

Докладніше...
Новоград-Волинський: відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
19.03.2019

18 березня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
18.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 19 березня 2019 року.

Докладніше...
18 березня – День податкової та митної служби України / Муніципальне життя
18.03.2019

Шановні працівники податкової та митної служби України! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Від злагодженої та професійної роботи податкової служби в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого міста, а й України в цілому. 

 
Докладніше...
Учні Школи мистецтв взяли участь в 10-му Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» та обласному огляді-конкурсі сольного виконання / Гуманітарна сфера
18.03.2019

Щороку березень щедрий на фестивалі та конкурси. Щедрий він і на нагороди для учнів та викладачів Школи мистецтв м. Новограда-Волинського. Не став винятком і цей рік. 

Докладніше...
Пройшов міський молодіжний турнір з гри у дартс «В яблучко» / Муніципальне життя
18.03.2019

16 березня 2019 року в приміщенні міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» пройшов міський молодіжний турнір з гри у дартс «В яблучко». Результати турніру:Дударчук Максим та Нестерук Анна 1 місце, Поліщук Катерина 2 місце, Ткачук Олександра 3 місце, Нуждіна Вікторія 4 місце, Карплюк Дар'я 5 місце. 

Докладніше...
Відбувся відбірковий турнір з рукопашного бою / Спорт
18.03.2019

15 березня 2019 року в приміщені спортивного залу Гарннізоного будинку Офіцерів за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбувся відбірковий турнір з рукопашного бою, після якого переможці поїдуть до міста Чернігова на першість оперативного командування «Північ» виборювати призові місця.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.03.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 18 березня по 25 березня 2019 року

Докладніше...
17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
15.03.2019

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Ваша щоденна праця – основа добробуту новоград-волинців, адже від вашого відповідального виконання службових обов’язків залежить забезпечення комфортних умов життя громади. 

Докладніше...
17 березня професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства / Муніципальне життя
15.03.2019

Десятки доріг ведуть до Новограда-Волинського, що розкинувся на мальовничих берегах річки Случ. Ними поспішають люди аби побувати у чудовому краю, оспіваному Великим Кобзарем, вклонитися землі, яка подарувала нам Лесю Українку. Сьогодні, у щоденній суєті, гомоні, толоці міських вулиць Новоград-Волинський постійно змінюється і розвивається. 

Докладніше...
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
15.03.2019

15 березня 2019 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, розглянули ряд питань. 

Докладніше...
Відбувся інформаційний семінар щодо впровадження енергоефективних заходів в рамках Проекту ЄС/ПРООН "HOUSES" / Муніципальне життя
15.03.2019

15 березня 2019 року у конференц-залі міської ради відбувся інформаційний семінар для голів ОСББ та ініціативних груп щодо впровадження енергоефективних заходів в рамках Проекту ЄС/ПРООН "HOUSES". Основна мета Проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект впроваджується в 24 областях України.

Докладніше...
Міський голова провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
15.03.2019

15 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський у громадській приймальні міської ради провів особистий черговий прийом громадян. Цього дня до керівника міста зі своїми проблемами звернулися 11 новоград-волинців. Серед звернень були питання, що стосуються земельних відносин, розв’язання житлово-комунальних проблем (встановлення квартирного лічильника води, підключення освітлення), вирішення квартирних питань, надання матеріальної допомоги на лікування тощо.

Докладніше...
Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України щодо зменшення заборговансті по сплаті аліментів в дії / Муніципальне життя
15.03.2019

Судові рішення, які набрали законної сили є обов’язковими та підлягають виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, навіть за її межами. 

Докладніше...
У Новоград-Волинському міському центрі зайнятості відбулось засідання клубу “Кадровик” / Муніципальне життя
15.03.2019

Представниками Пенсійного фонду України постійно проводиться широка роз’яснювальна робота щодо змін в пенсійному законодавстві та інших питань, що стосуються діяльності Фонду. 12 березня в Новоград-Волинському міському центрі зайнятості відбулось чергове засідання клубу “Кадровик” за участі начальника відділу обслуговування громадян Управління пенсійного фонду України Слюсарчук Ірини Василівни.

Докладніше...
Засідання ресурс-студії «Майстерня успіху» за участю керівника освітньої галузі / Муніципальне життя
15.03.2019

На базі міського інклюзивно-ресурсного центру відбулося чергове засідання ресурс-студії «Майстерня успіху» для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, на тему «Відкритий діалог: «Інклюзивна освіта. Сьогодення та перспективи» за участю начальника управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. На початку присутні переглянули сучасний мультфільм-казку українських аніматорів про інклюзивний простір. 

Докладніше...
Засідання ресурс-студії «Майстерня успіху» за участю керівника освітньої галузі / Муніципальне життя
15.03.2019

На базі міського інклюзивно-ресурсного центру відбулося чергове засідання ресурс-студії «Майстерня успіху» для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, на тему «Відкритий діалог: «Інклюзивна освіта. Сьогодення та перспективи» за участю начальника управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. На початку присутні переглянули сучасний мультфільм-казку українських аніматорів про інклюзивний простір. 

Докладніше...
Про результати роботи галузі містобудування, архітектури та земельних відносин у 2018 році / Муніципальне життя
15.03.2019

14 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулася підсумкова нарада галузі містобудування, архітектури та земельних відносин за результатами роботи у 2018 році.

Докладніше...
До Новограда-Волинського завітав Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці / Муніципальне життя
15.03.2019

14 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко та заступника директора міського Палацу культури ім. Лесі Українки Оксани Романчук провів робочу зустріч з Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярцінскі.

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань охорони праці та життєдіяльності міста / Муніципальне життя
15.03.2019

14 березня 2019 року відбулося засідання комісії з питань охорони праці та життєдіяльності міста під головуванням заступника міського голови, голови комісії Оксани Гвозденко та представників відповідних служб.

Докладніше...
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології / Муніципальне життя
15.03.2019

13 березня 2019 року в конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології (голова комісії Віталій Табалюк), за участю активістів, волонтерів та небайдужих мешканців міста. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 березня 2019 року

Докладніше...
15 березня – Всесвітній день прав споживача / Муніципальне життя
14.03.2019

Шановні новоград-волинці! Щиро вітаю вас із Всесвітнім днем прав споживача! Захист прав споживачів в Україні – один із пріоритетних напрямів прав людини, ключовий інструмент перебудови економіки та якісного удосконалення здійснюваних реформ. Завдання ж споживачів – раціонально використовувати наявні можливості і стимулювати виробників до більш високої якості товарів і рівня сервісу.

Докладніше...
Триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами у 2018 році / Муніципальне життя
14.03.2019

Новоград-Волинське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2018 року, під час якої певні категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) за 2018 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) і військового збору.

Докладніше...
Під час пожежі в багатоповерхівці врятовано власника квартири та евакуйовано літнього чоловіка / Муніципальне життя
14.03.2019

13 березня о 15:52 до Служби порятунку 101 м. Новоград-Волинського надійшло повідомлення про пожежу в двокімнатній квартирі на 4-му поверсі багатоповерхівки по вул.Шолом-Алейхема. По прибуттю рятувальників за зовнішніми ознаками з’ясувалося, що вогонь поширився з 4-го на балкон 5-го поверху. За словами сусідів в квартирі, де сталася пожежа, ймовірно знаходиться власник.

Докладніше...
101 інформує! / Муніципальне життя
14.03.2019

Новоград-Волинський МРВ УДСНС України у Житомирській області перевірив планово 76 виборчих дільниць на тематику правил пожежної безпеки для виборчих дільниць. Працівники Новоград-Волинського МРВ надавали допомогу керівникам установ, підприємств та організацій у будівлях яких вони розташовані. 

Докладніше...
У Житомирі привітали з нагоди професійного свята працівників житлово-комунальної сфери / Муніципальне життя
14.03.2019

Напередодні відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, 13 березня 2019 року у місті Житомирі за участі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми відбулися урочистості.

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат / Муніципальне життя
14.03.2019

13 березня 2019 року під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ відбулося засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат. Члени комісії розглянули 75 заяв про отримання разової грошової допомоги на дороговартісне лікування, у зв’язку із складними життєвими обставинами, від учасників АТО і ОСС. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 березня 2019 року

Докладніше...
14 березня – День українського добровольця / Муніципальне життя
13.03.2019

Шановні добровольці! Ви – справжні герої нашого часу. Коли на рідну землю прийшла війна, ви першими стали на захист Батьківщини, залишивши  роботу і сім’ю, змінивши теплі домівки на холодні окопи і бліндажі, ви добровільно вирушили у зону бойових дій, щоб захищати територіальну цілісність та суверенітет своєї країни.


 
Докладніше...
Відбулося 69 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
13.03.2019

13 березня 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося 69 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 17 членів виконавчого комітету із 22 затверджених рішенням міської ради. 

Докладніше...
В Україні розпочалася масштабна монетизація субсидій / Муніципальне життя
13.03.2019

З березня 2019 року Уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким субсидію призначено у 2018 році. Першими «живі» кошти для оплати комунальних рахунків за лютий отримають пенсіонери, які отримують пенсію 4 березня. Тим, у кого є пенсійна картка, субсидія буде зарахована туди. Тим, у кого немає, додому принесе листоноша.

Докладніше...
Зустріч з особами, які перебувають в конфлікті із законом, на тему: «ОБЕРЕЖНО ТУБЕРКУЛЬОЗ» / Муніципальне життя
13.03.2019

Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Соціальна профілактика туберкульозу займає важливе місце в комплексі заходів, які направлені на боротьбу з даною суспільно-небезпечною хворобою.

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей життєзабезпечення міста за минулий тиждень / Муніципальне життя
13.03.2019

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський наголосив на важливості продовження будівництва об’єктів, на які держава спрямовує кошти / Муніципальне життя
13.03.2019

12 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду щодо продовження будівництва у місті двох стратегічно важливих об’єктів – хірургічного корпусу міськрай ТМО та центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс». 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 березня 2019 року

Докладніше...
Звіт директора музею родини Косачів Гамми Л.П. про роботу у 2018 році / Муніципальне життя
12.03.2019

Вся робота музею родини Косачів спрямована на популяризацію родини Косачів-Драгоманових як носіїв національної ідеї. 

Докладніше...
Звіт директора краєзнавчого музею Жовтюк О. М. про роботу у 2018 році / Муніципальне життя
12.03.2019

Основним завданням музейної справи є культурно – освітня, науково – дослідницька діяльність, комплектування музейних зібрань, експозиційна, фондова, реставраційна робота. 

Докладніше...
Звіт директора міської централізованої бібліотечної системи Онищук Л.В. про роботу у 2018 році / Муніципальне життя
12.03.2019

У звітному році робота міської централізованої бібліотечної системи була спрямована на оперативне задоволення інформаційних запитів і потреб користувачів, популяризацію діяльності органів міської влади та місцевого самоврядування, активізацію співпраці з різними колами громадськості. Якщо говорити цифрами, то за рік надано різних послуг 10600 користувачам,  відвідування складає понад 68 тис., у тому числі: екскурсії, масові заходи, віртуальне відвідування сайту центральної міської бібліотеки, користування комп’ютерами та звернення з різних питань. Видано понад 220 тис. примірників документів. 

Докладніше...
Звіт директора міського Палацу культури імені Лесі Українки Антипчук І.Д. про роботу у 2018 році / Муніципальне життя
12.03.2019

Впродовж 2018 року працівники Палацу культуриімені Лесі Українки працювали над популяризацією української культури та культур інших національних меншин, що мешкають на території міста, аматорської художньої творчості в усій різноманітності її різновидів та жанрів, залучали громаду міста до культурного життя, організовували проведення культурно - мистецьких та масових заходів, ювілейних вечорів творчих особистостей, концертів професійних колективів та окремих відомих виконавців України, обслуговували заходи на замовлення підприємств та громадських організацій міста.

Докладніше...
Звіт директора школи мистецтв Полтавченко Л.В. про роботу у 2018 році / Муніципальне життя
12.03.2019

Мистецька школа провадить свою діяльність за художньо-естетичним напрямом, що забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття спеціальних мистецьких виконавських компетентностей здобувачами у процесі активної мистецької діяльності.

Докладніше...
Звіт начальника відділу культури і туризму міської ради Заєць Л.В. про роботу у 2018 році / Муніципальне життя
12.03.2019

В галузі культури Новограда-Волинської об′єднаної  територіальної громади функціонує 7 установ: міський Палац культури ім. Лесі Українки, Школа мистецтв, музей родини Косачів, краєзнавчий  музей, централізована  бібліотечна  система (7 бібліотек), клуб с. Майстрів та клуб с. Маковиці. Всі  установи  культури працювали  над  задоволенням культурних потреб нашої  громади. 

Докладніше...
Підсумкова нарада галузі культури і туризму за результатами роботи у 2018 році / Муніципальне життя
12.03.2019

12 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулась підсумкова нарада галузі культури і туризму за результатами роботи у 2018 році. Участь у нараді взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, депутат міської ради Олена Пономаренко та заступник начальника управління культури і туризму ОДА Світлана Ярмолицька. 

Докладніше...
Відбулось чергове засідання організаційного комітету з визначення переможців відкритого рейтингу популярності “Гордість міста“ / Муніципальне життя
12.03.2019

12 березня 2019 року у конференц-залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося чергове засідання організаційного комітету з підведення підсумків соціально-економічного розвитку міста за 2018 рік та проведення відкритого рейтингу популярності «Гордість міста».

Докладніше...
Делегація Новоград-Волинської міської ради взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини / Муніципальне життя
12.03.2019

11 березня 2019 року у місті Житомирі відбулося засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини за участю Президента України Петра Порошенка та Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. 

Докладніше...
Чому людям після досягнення 40 років, необхідно щорічно відвідувати лікаря-офтальмолога / Муніципальне життя
11.03.2019

Однією з найбільш важливих медико-соціальних завдань сучасного суспільства є охорона зору населення і профілактика сліпоти. Глаукома займає одне з провідних рангових місць серед причин втрати зорових функцій. Сучасні методи лікування дають змогу призупинити прогресування глаукоми, але це можливо лише за умови раннього виявлення хвороби. Саме тому, всім людям після досягнення 40 років потрібно 1 раз у 2 роки обов’язково обстежуватись в офтальмолога.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
11.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 12 березня 2019 року

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулась щотижнева апаратна нарада / Муніципальне життя
11.03.2019

11 березня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов (розпорядження міського голови від 07.03.2019 №34) провів щотижневу апаратну нараду, у ході якої було обговорено план заходів, які відбудуться протягом поточного тижня, та розглянуто актуальні питання життєзабезпечення громади. 

Докладніше...
Відбувся масовий захід «Щедра Масляна» / Муніципальне життя
11.03.2019

10 березня 2019 року на міський Фортеці відбувся масовий захід «Щедра Масляна» до якого долучилося управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Докладніше...
В гарнізонному Будинку офіцерів відбувся турнір з шашок / Муніципальне життя
11.03.2019

9 березня 2019 року за сприяння управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" в гарнізонному Будинку офіцерів відбувся турнір з шашок присвячений до Міжнародного жіночого Дня. 

Докладніше...
9 березня – День землевпорядника / Муніципальне життя
11.03.2019

Шановні землевпорядники! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня землевпорядника. Земля - наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави. Це наша святиня, невичерпне джерело натхнення українського народу.

Докладніше...
До 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Новограді-Волинському відбувся урочистий мітинг / Муніципальне життя
11.03.2019

9 березня 2019 року у Новограді-Волинському вшанували пам'ять геніального поета, художника, борця за волю і свободу, великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Докладніше...
У Новограді-Волинському привітали представниць прекрасної статі з Міжнародним днем прав жінок і миру / Гуманітарна сфера
11.03.2019

Зі святом весни, яке вже давно ототожнюють з Міжнародним днем прав жінок і миру, що відзначається 8 березня, привітали представниць прекрасної статі міста Новограда-Волинського у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки напередодні, 7 березня 2019 року. Участь в урочистостях з нагоди свята взяли міський голова Віктор Весельський, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Анатолій Легенчук, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький. 

Докладніше...
8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру / Муніципальне життя
07.03.2019

Дорогі жінки! Сердечно вітаю вас з Міжнародним днем прав жінок і миру! Весняне пробудження природи нерозривно пов’язане з образом жінки, яка несе в світ життя, любов і красу. Жінка – надзвичайна, вона одночасно може бути турботливою мамою і сильним керівником, лагідною дружиною та професіоналом на роботі. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
07.03.2019

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 11 березня по 17 березня 2019 року

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новоград-Волинського за січень 2019 року / Муніципальне життя
07.03.2019

На 1 січня 2019р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56108 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-грудень  2018р. становить 180 осіб. За аналогічний період минулого року загальне скорочення населення склало 28 осіб. 

Докладніше...
З нагоди Свята ВЕСНИ відбулася зустріч з почесними матерями Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
07.03.2019

6 березня 2019 року, напередодні свята 8 березня, в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч  з мамами загиблих учасників АТО. З привітальним словом, на початку зустрічі, звернулася директор Центру Антоніна Лапинська, яка представила матерям запрошену гостю, а саме відому майстриню Яну Бен Марзук, яка провела для присутніх майстер-клас з оздоблення яскравим айсингом імбирно-медового пряника.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 березня 2019 року

Докладніше...
Спалювання листя та сміття на території міста категорично забороняється! / Муніципальне життя
06.03.2019

Згідно з Правилами благоустрою території міста Новограда-Волинського категорично забороняється спалювання сміття, опалого листя та інших відходів на території міста (території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та інших місцях).

Докладніше...
Перевір себе у списках виборців! / Муніципальне життя
06.03.2019

Шановні виборці міста Новограда-Волинського! 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Попередні списки виборців та іменні запрошення будуть передані дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць 21-22 березня 2019 року. Отже, з 23 березня ви зможете в приміщенні виборчої дільниці ознайомитись зі списком, а до 25 березня 2019 року включно отримати іменне запрошення на вибори.

Докладніше...
Звіт директора дитячо-юнацької спортивної школи Борисюка В.Л. про підсумки діяльності ДЮСШ у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Дитячо-юнацька спортивна школа підпорядкована Новоград-Волинській міській раді, її виконавчому комітету та його структурному підрозділу - управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Докладніше...
Звіт директора міського Центру фізичного здоров’я населення « Спорт для всіх» Тімофєєвої Л.С. про підсумки діяльності центру у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Пріоритетним напрямком роботи міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у 2018 році було створення сприятливих умов для заняття фізичною культурою і спортом та підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої роботи серед населення міста, створення умов для реалізації розвитку масового спорту.

Докладніше...
Звіт директора міського Молодіжного центру Радчук О.Д. про підсумки діяльності центру у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Єдиний в Житомирській області Новоград-Волинський міський Молодіжний центр організовує та надає організаційну підтримку для змістовного дозвілля, спортивно-масових та культурних заходів молодих громадян міста, працює у сферах підтримки ділової активності та інших молодіжних ініціатив. Молодіжний центр працює з метою вдосконалення шляхів реалізації та координації молодіжної політики в місті.

Докладніше...
Звіт начальника служби у справах дітей Лойко Н.О. про підсумки діяльності служби у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Основним завданням служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради є реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання та подолання дитячої бездоглядності та безпритульності, забезпечення дотримання вимог законодавства щодо усиновлення дітей, встановлення опіки та піклування, влаштування в прийомні сім'ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підвищення рівня правової культури територіальної громади міста у сфері охорони дитинства.

Докладніше...
Звіт заступника начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Нєпши А.Ю. про підсумки діяльності управління у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

На оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки  у 2018 році з міського бюджету було виділено  438 тис. грн., що у порівнянні з 2017 роком більше на 48 тис. грн. (діяло 8 пришкільних таборів при закладах загальної середньої освіти, де діти забезпечувались відпочинком та закуплено 26 путівок на оздоровлення до КП ДСОК «Електронік-Рівне»).

Докладніше...
Звіт начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Циби Я.В. про підсумки діяльності управління та підпорядкованих йому установ у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

На фінансування  галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та підпорядкованих йому установ у 2018 році було виділено 6 млн. 108 тис. 586 грн., що в порівнянні з 2017 роком на   1 млн 783 тис. 586 грн. більше.

Докладніше...
Підсумкова нарада управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за результатами роботи у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

6 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбувся звіт галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за підсумками роботи у 2018 році. Участь у нараді взяли міський голова Весельський В.Л.,секретар міської ради Остапчук В.І., заступник міського голови Гвозденко О.В., заступник міського голови - начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Циба Я.В., депутати міської ради, керівники установ галузі, голови спортивних громадських організацій. 

Докладніше...
Відбулось перше засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ у місті Новограді-Волинському у 2019 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Новоград-Волинський має багатовікову історію, свою культуру та традиції. Місто знане великими постатями, зокрема, саме тут з’явилася на світ всесвітньо відома українська поетеса, драматург і громадська діячка Леся Українка. 

Докладніше...
Директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Прокопець провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
06.03.2019

5 березня 2019 року директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації Прокопець Юрій Василювич провів особистий прийом громадян у громадській приймальні №1 міської ради. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.03.2019

Інформація про використання коштів міського бюджету для забезпечення потреб виборчих округів міста Новограда-Волинського за пропозиціями депутатів міської ради у 2018 році (рішення міської ради від 07.06.2018 №507)

Докладніше...
Громадські обговорення щодо встановлення тарифу на послугу (миття населення) дільниці «Лазня» КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» / Муніципальне життя
06.03.2019

5 березня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука у конференц-залі міської ради відбулися громадські обговорення щодо встановлення тарифу на послугу (миття населення) дільниці ”Лазня“ комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ”Новоград-Волинськтеплокомуненерго“. 

Докладніше...
Звіт директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніни Лапинської про діяльність установи у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Докладніше...
Звіт директора Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Новоград-Волинської міської ради Ольги Буковської про діяльність установи у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю – є спеціальним реабілітаційним закладом в системі соціального захисту населення, цільовим призначенням якого є здійснення комплексу реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю, а також дітей, які мають ризик отримати інвалідність.

Докладніше...
Звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради Ольги Гудзь про діяльність установи у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Провідну роль у наданні соціальних послуг громадянам міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування, займає територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Звіт директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ про діяльність ДПСЗН у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

Основним завданням департаменту праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської міської ради є забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення.

Докладніше...
Відбулась підсумкова нарада галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році / Муніципальне життя
06.03.2019

5 березня 2019 року у великій залі Будинку рад відбулась підсумкова нарада галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році. Підведення підсумків діяльності галузі за минулий рік відбулось за участі міського голови Віктора Весельського, заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимира Федорчука, працівників соціальної сфери, а також директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації Юрія Прокопця та директора Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганни Антіпової. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 06 березня 2019 року

Докладніше...
Інформаційний зріз щодо діяльності галузей житлово-комунального господарства та освіти за минулий тиждень / Муніципальне життя
05.03.2019

Житлово-комунальне господарство: За минулий тиждень комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради „Новоград - Волинськжитлосервіс“ здійснені наступні роботи:

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський здійснив робочий візит до соціальних установ міста / Муніципальне життя
05.03.2019

5 березня 2019 року очільник Новограда-Волинського Віктор Весельський напередодні підсумкової наради галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році відвідав установи соціальної сфери, зокрема міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Антоніна Лапинська) і центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Новоград-Волинської міської ради (директор Ольга Буковська).

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській ОТГ відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку при Житомирській ОДА / Муніципальне життя
05.03.2019

4 березня 2019 року у Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку при Житомирській обласній державній адміністрації, під головуванням голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича та за участі Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського. На зустрічі з громадою, яка проходила у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки, були підведені підсумки децентралізації та окреслено перспективи розвитку на 2019-2021 роки.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
04.03.2019

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 березня 2019 року

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
04.03.2019

4 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, у ході яких було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення громади.

Докладніше...
Управління ДСНС України у Житомирській області застерігає населення не використовувати відкритий вогонь у вітряну погоду та дотримуватися правил пожежної безпеки / Муніципальне життя
04.03.2019

Суха вітряна погода, що встановилася з приходом весни, негативно впливає на ситуацію з пожежами в області. З початку весни на території міста Новоград-Волинський та району сталося 25 пожеж сухої трави.

Докладніше...
З 1 березня 2019 року проводиться перерахунок пенсій / Муніципальне життя
04.03.2019

Частиною другою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що для забезпечення індексації пенсії щороку проводиться перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачені страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Докладніше...
Міський голова провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
04.03.2019

1 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський у громадській приймальні №1 міської ради провів черговий особистий прийом громадян. До міського голови звернулося 6 мешканців міста щодо сприяння у вирішенні питань земельних відносин, питань житлово-комунального господарства (встановлення лічильника на водопостачання), оскарження рішення адміністративної комісії, лікування тощо. Також було розглянуто ряд кадрових питань.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.03.2019
Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.03.2019

Міський голова, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття секретарю міської ради Василю Остапчуку та його дружині Ользі з приводу тяжкої втрати: смерті доньки дружини – Мар’яни Луцької, учениці ЗОШ №2, яка передчасно пішла з життя після важкої тривалої хвороби у віці 11 років. 

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом / Муніципальне життя
01.03.2019

01 березня 2019 року під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. Участь у засіданні взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко та члени комісії.

Докладніше...
Робоча зустріч міського голови з головними розпорядниками коштів міського бюджету / Муніципальне життя
01.03.2019

1 березня 2019 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук та заступника фінансового управління міської ради Валентини Іваненко провів робочу зустріч з головними розпорядниками коштів міського бюджету.

Докладніше...
Успіхи обдарованих учнів міста Новограда-Волинського у 2018-2019 н. р. / Муніципальне життя
01.03.2019

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в січні-лютому на базах загальних закладів середньої освіти Житомира проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад юних знавців української мови та літератури, математики, фізики, хімії, біології, географії, історії, іноземних (німецької, французької, англійської, польської) мов, російської мови та літератури, інформатики (програмування), інформаційних технологій, астрономії, економіки, екології, правознавства, трудового навчання (обслуговуюча праця, технічна праця). 

Докладніше...
Лекція студентам факультету «Здоров’я» та «Основи медичних знань» / Муніципальне життя
01.03.2019

28 лютого 2019 року до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради з лекціями та порадами завітала лікар загальної практики Кузьменко Олена Вікторівна, яка провела лекцію студентам факультету «Здоров’я» та «Основи медичних знань» на тему: 

Докладніше...
Відбулося пленарне засідання 30-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
01.03.2019

28 лютого 2019 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося пленарне засідання 30-ї сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації засідання, станом на 09:00 годину, зареєструвалось 29 з 34 обраних депутатів міської ради та міський голова.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa