Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
22.03.2018

Постанова Верховної Ради України «Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України»

Докладніше...
Лист Міністерства культури України
22.03.2018

На адресу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від державного секретаря Карандєєва Р.В. Міністерства культури України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо включення до складу організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки заступника міського голови м. Новограда-Волинського Гвозденко О.В., наступного змісту: 

Докладніше...
Про надання співфінансування з місцевих бюджетів до обласного бюджету
22.03.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради за підписом голови Житомирської обласної державної адміністрації Гундича І.П. надійшов лист щодо надання співфінансування з місцевих бюджетів до обласного бюджету.  

Докладніше...
21.03.2018

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01.01.2018 року по КПКВК 1511060 (Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках ( у т.ч. сімейного типу, прийомних сім’ях), в сім’ях патронатного вихователя)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Березень 2018 року
Засідання спільної робочої групи з питань координації роботи постійних депутатських комісій міської та районної рад та подальшого успішного соціально-економічного розвитку громад міста і району / Муніципальне життя
22.03.2018

22 березня 2018 року відбулося засідання спільної робочої групи з питань координації роботи постійних депутатських комісій міської та районної рад та подальшого успішного соціально-економічного розвитку громад міста і району. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, голова районної ради Дмитро Рудницький, депутати міської та районної рад, посадовці органів місцевого самоврядування.Під час засідання спільної робочої групи міста та району розглянули питання, які стосуються безпеки життя та здоров’я населення та збереження природи Новоград-Волинщини.

Докладніше...
Очільник міста провів нараду з радниками міського голови / Муніципальне життя
22.03.2018

Очільник міста  Віктор Весельський 22 березня 2018 року провів нараду з радниками міського голови: з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями Віктором Бусленком; з питань культури Миколою Мартинюком; з екологічних питань Миколою Боровцем; з питань соціальної політики Миколою Приймаком. 

Докладніше...
Парламентські слухання на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку» / Муніципальне життя
22.03.2018

21 березня 2018 року відбулась робоча поїздка до м. Києва начальника управління освіти і науки міської ради Т.В.Ващук та директора Новоград-Волинського ЦНТТУМ В.І.Найдюк з метою участі у парламентських слуханнях на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку». В. І. Найдюк була запрошена до промови на цих слуханнях, в якій акцентувала увагу на важливості державного фінансування закладів позашкільної освіти для розкриття творчого потенціалу вихованців. 

Докладніше...
У ніч на 25 березня Україна перейде на літній час / Муніципальне життя
22.03.2018

В ніч з 24 на 25 березня в Україні відбудеться перехід на літній час, а це означає, що стрілки годинників необхідно перевести на одну годину вперед. Як відомо, перехід на літній і зимовий час в Україні регламентує постанова уряду № 509 від 13 травня 1996 року. Такий перехід відбувається о третій годині ночі 25 березня. Нагадаємо, перехід на літній час здійснюється щорічно в останню неділю березня, а на зимовий – коли годинник переводять на одну годину назад – в останню неділю жовтня.

Докладніше...
Пленум ради міської організації ветеранів / Муніципальне життя
22.03.2018

22 березня 2018 року у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбувся пленум ради міської організації ветеранів. Крім членів ради міської організації ветеранів, у пленумі взяла участь директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
22.03.2018

22 березня 2018 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Докладніше...
Про роботу відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
22.03.2018

21 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський, за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, заслухав звіт про роботу відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради за січень-лютий 2018 року (начальник відділу – Мартинюк Л. В.).

Докладніше...
Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
22.03.2018

21 березня 2018 року заступник міського голови Оксана Гвозденко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний засідання було внесено 8 питань. Зокрема, щодо розгляду звернення щодо призначення піклувальника над неповнолітньою онукою, про стан виконання батьківських зобов’язань, про виділення путівки для влаштування неповнолітньої дитини в інтернатний заклад системи Міністерства освіти і науки України, про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
21.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 березня 2018 року.

Докладніше...
Питання подання суб'єктами відомостей перідичного поновлення на контролі відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради / Муніципальне життя
21.03.2018

21 березня 2018 року відбулась нарада з питань взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради з суб’єктами подання відомостей щомісячного поновлення персональних даних Реєстру. Начальник відділу Соколюк Т.В. ознайомила присутніх з вимогами закону України „Про Державний реєстр виборців“ та постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року №6 „Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється щомісячне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців“, з новою програмою перевірки вхідних відомостей. 

Докладніше...
Нарада щодо створення робочої групи з питань впровадження Національної сімейної стратегії в Новограді-Волинському та розробки програми «Захист та розвиток сім’ї» / Муніципальне життя
21.03.2018

21 березня 2018 року  відбулася нарада щодо створення робочої групи з питань впровадження Національної сімейної стратегії в місті та розробки програми «Захист та розвиток сім’ї». Участь у засіданні взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба,  директор Молодіжного центру Олександра Радчук, голова депутатської групи з питань молодіжної політики міста Новограда-Волинського Олександр Гарбовський, член виконавчого комітету міської ради Олег Годун, представники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради, громадських та релігійних організацій.

Докладніше...
Міський голова разом з секретарем міської ради взяли участь у засіданні сесії районної ради / Муніципальне життя
21.03.2018

21 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко взяли участь у засіданні чотирнадцятої сесії районної ради. 

Докладніше...
Перспективні та обдаровані спортсмени міста отримали стипендії міського голови / Муніципальне життя
21.03.2018

20 березня 2018 року у конференц-залі Молодіжного центру відбулося урочисте вручення стипендій Новоград-Волинської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам міста.

Докладніше...
Опрацювали питання будівництва "Прозорого соціального офісу" у місті Новоград-Волинському / Муніципальне життя
21.03.2018

20 березня 2018 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулася нарада з представниками генерального підрядника щодо питань реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс". 

Докладніше...
Засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
20.03.2018

20 березня 2018 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Ігор Юшманов). Участь у ініційованому фінансовим управлінням міської ради позачерговому засіданні взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, депутати міської ради Ігор Юшманов, Юрій Новиченко та Олег Ващенко. Під час засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук поінформувала депутатів міської ради про реальні можливості міського бюджету, виходячи із показників першого кварталу.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
20.03.2018

20 березня 2018 року голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. 

Докладніше...
Нарада з питань виконання міського бюджету у поточному році / Муніципальне життя
20.03.2018

20 березня 2018 року за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулася нарада з питань виконання міського бюджету у поточному році. Присутні під час робочої зустрічі заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови Віктор Шалухін, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький і заступник начальника фінансового управління міської ради Валентина Іваненко обговорили хід виконання міського бюджету та окреслили першочергові потреби в рамках забезпечення життєдіяльності міста. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі наради / Муніципальне життя
20.03.2018

Під керівництвом міського голови Віктора Весельського у понеділок, 19 березня 2018 року, відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період. На початку апаратної наради очільник міста привітав заступника начальника відділу з питань охорони здоров'я та медичного забезпечення міської ради Галину Барашовець з нагоди ювілею, який вона відзначала 17 березня, та вручив Галині Петрівні Почесну грамоту міської ради. 

Докладніше...
«Зимували – Весну ждали!» / Муніципальне життя
19.03.2018

18 березня 2018 року біля Фортеці відбувся масовий захід народних гулянь «Зимували – Весну ждали!».

 
Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д. А. Ружицького впродовж тижня (12-16 березня 2018 року) / Муніципальне життя
19.03.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 12 березня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови - начальника фінансового управління І.К.Ящук впродовж тижня (12-16 березня 2018 року) / Муніципальне життя
19.03.2018

12 березня, у понеділок, міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяла заступник міського голови - начальник фінансового управління І.К.Ящук. На нарадах обговорювали актуальні питання життєзабезпечення. Заступник міського голови поінформувала про основні питання, які були вирішені протягом минулого тижня, а також про заплановані зустрічі та наради з метою вирішення нагальних питань протягом поточного робочого тижня. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А.Шалухіна впродовж тижня (12-16 березня 2018 року) / Муніципальне життя
19.03.2018

У понеділок, 12 березня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням очільника Новограда-Волинського В.Л.Весельського.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (12-16 березня 2018 року) / Муніципальне життя
19.03.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, 12 березня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяв перший заступник міського голови С.Ю. Колотов. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради О.А. Пономаренко впродовж тижня (12-16 березня 2018 року) / Муніципальне життя
19.03.2018

12 березня, у понеділок, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л.Весельського. У ході наради було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення міської громади. По закінченню нарад очільником міста були дані відповідні протокольні доручення посадовцям.

Докладніше...
У Новограді-Волинському перебував фахівець з питань імунізації дітей Сергій Крамарьов / Муніципальне життя
19.03.2018

16 березня 2018 року у місті Новограді-Волинському, за ініціативи міського голови Віктора Весельського, з робочим візитом перебував доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету імені Богомольця, Заслужений лікар України Сергій Крамарьов.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
16.03.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 19 березня  по 25 березня 2018 року.

Докладніше...
Увага! Штормове попередження! / Муніципальне життя
16.03.2018

У зв’язку з переміщенням на Україну активного південного циклону, 17-18 березня на території Житомирської області відбудеться різка зміна погодних умов: 17 березня: Вночі у Житомирі та області сильний сніг, вдень сніг. Хуртовини. Вітер північно-східний 7-12 м/с, місцями по області пориви 15-20 м/сек. Зниження температури повітря вночі до 5..10º морозу, вдень до 2..7º морозу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
16.03.2018

16 березня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке традиційно відзначається в Україні в третю неділю березня. 

Докладніше...
18 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
16.03.2018

Шановні працівники податкової та митної служби України! Щиро вітаємо вас з професійним святом. Від злагодженої та професійної роботи податкової служби в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого міста, а й України в цілому.


 
Докладніше...
18 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
16.03.2018

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Ви працюєте в галузі, від стану якої залежить благополуччя та комфорт людей, якість їх життя та суспільна стабільність. Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу міста. Адже це –  тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, надання різноманітних побутових послуг. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулась нарада щодо роз’яснення питання поховання згідно чинного законодавства / Муніципальне життя
16.03.2018

16 березня 2018 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. провів робочу нараду щодо правил поховання в Україні та інформації, яка активно поширюється в засобах масової інформації з приводу даного питання, за участю: 

Докладніше...
Проведено бесіду щодо запобігання насильства в учнівському колективі / Гуманітарна сфера
16.03.2018

14 березня 2018 року міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з представником відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання БВПД організовано та проведено бесіду для учнів випускного класу Новоград-Волинської загальноосвітньої школи інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради щодо запобігання насильства в учнівському колективі. Враховуючи збільшення кількості випадків насильства серед учнів у державі,  значна частина бесіди була присвячена булінгу. 

Докладніше...
Тренінговий курс «Щасливі разом» у Молодіжному центрі / Гуманітарна сфера
16.03.2018

Cім’я – це найголовніше у житті кожної людини. Протягом місяця у міському Молодіжному центрі за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» проходили тренінги для молодих сімейних пар, або пар, які планують вступити до шлюбу з курсу «Щасливі разом». Курс складався з 4 тренінгових занять: «Майбутня сім’я. Як зрозуміти один одного?», «Закоханість і любов. Способи прояву любові», «Конфлікт. Де вихід?» та «Сім’ю плануємо разом». 

Докладніше...
За досвідом – у Норвегію / Муніципальне життя
16.03.2018

Норвегія — хоч і країна з північним кліматом, але тут успішно навчилися ефективно використовувати енергію, дбаючи про довкілля. Найдешевша у Європі енергія — тут, сміттєпереробні заводи — на кожному кроці, переробляється 95% відходів. Більше того, норвежці купують сміття в Англії, щоб додатково отримувати електричну, теплову енергії та біогаз для опалення житла та пальне для транспорту. Про надзвичайно чисте довкілля говорить факт: на території Норвегії живуть понад 200 видів птахів, чим не може похвалитися жодна інша країна. Захоплюючі враження від відвідин прогресивної скандинавської країни привезла українська делегація, у складі якої побувала секретар міської ради Олена ПОНОМАРЕНКО.

Докладніше...
З 11 по 17 березня - Всеукраїнський тиждень боротьби з глаукомою / Муніципальне життя
16.03.2018

Глаукома - це досить розповсюджена патологія органа зору, причиною якої є порушення в системі гідродинаміки ока, внаслідок чого в оці накопичується надлишкова рідина, підвищується внутрішньоочний тиск і відбувається поступова атрофія зорового нерву. Це призводить до обмеження в полі зору концентрично-нерівномірного з переходом майже до трубчастого. Тому світ людей з глаукомою – це маленький просвіт, як при погляді через підзорну трубу.

Докладніше...
Секретар міської ради Олена Пономаренко привітала учасників конкурсно-розважальної програми «Міс і Містер промислово-економічного технікуму» / Гуманітарна сфера
16.03.2018

15 березня 2018 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбулася конкурсно-розважальна програма «Міс і Містер промислово-економічного технікуму». До привітального слова було запрошено секретаря міської ради Олену Пономаренку, яка до того ж, була представлена як член жюрі конкурсу. Олена Анатоліївна висловила подяку оргкомітету свята та усім, хто долучається до організації активного дозвілля підростаючого покоління, адже саме молодь - майбутнє нашого міста та країни.

Докладніше...
Про роботу відділу бухгалтерського обліку Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
16.03.2018

14 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, продовжуючи заслуховувати звіти про роботу апарату виконавчого комітету міської ради, провів робочу нараду із працівниками відділу бухгалтерського обліку міської ради (начальник відділу - Світлана Литвин).

Докладніше...
Відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу, Віл-інфекції/СНІДу / Муніципальне життя
16.03.2018

У Новоград-Волинській міській раді під головуванням начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу, Віл-інфекції/СНІДу.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
15.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 - 18 березня 2018 року.

Докладніше...
Як отримати довідку про свої доходи не відвідуючи податкову / Муніципальне життя
15.03.2018

В рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців громадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (далі – відомості про доходи) та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП), а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи. 

Докладніше...
Про роботу юридичного відділу Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
15.03.2018

15 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду з працівниками юридичного відділу міської ради (начальник відділу - Павло Антонюк) щодо підведення підсумків роботи за січень-лютий 2018 року. Участь у нараді взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
15.03.2018

15 березня 2018 року у конференц-залі міської ради голова конкурсної комісії, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький оголосив результати конкурсу на заміщення вакантних посад. Кандидати на посади напередодні склали письмовий іспит. Члени конкурсної комісії прийняли спільне рішення щодо оцінки відповідей на кожне з питань екзаменаційного білету. Знання кандидатів оцінювались за п’ятибальною системою, максимальна кількість балів – 25.

Докладніше...
Про роботу організаційного відділу Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
15.03.2018

14 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський розпочав заслуховувати звіти про роботу апарату виконавчого комітету міської ради за січень-лютий 2018 року. Першими, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, прозвітували працівники організаційного відділу міської ради (начальник відділу - Ніна Марчук).

Докладніше...
Вібдулася виїзна нарада на вул. Рокосовського / Муніципальне життя
15.03.2018

14 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник управління - головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь.

Докладніше...
На засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
15.03.2018

14 березня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося 52 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У засіданні, що проходило під головуванням міського голови Віктора Весельського, окрім членів виконавчого комітету взяли участь радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, навчальних закладів, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
14.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 березня 2018 року.

Докладніше...
15 березня – Всесвітній день прав споживача / Муніципальне життя
14.03.2018

Шановні новоград-волинці! Кожен з нас у своєму житті споживає певні товари і послуги. Тож наше завдання як споживачів – грамотно використовувати наявні можливості і стимулювати виробників до більш високої якості товарів і рівня сервісу. 

Докладніше...
Звіт галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2017 році / Муніципальне життя
14.03.2018

13 березня 2018 року у великій залі Будинку рад відбулась підсумкова нарада галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2017 році. Участь у підведенні підсумків діяльності галузі за минулий рік взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, депутати міської ради, працівники галузі соціального захисту, а також заступник директора, начальник управління праці, зайнятості та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Бойм.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
13.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 березня 2018 року.

Докладніше...
14 березня – День українського добровольця / Муніципальне життя
13.03.2018

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист Батьківщини, боронять незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Героїзм і мужність воїнів-добровольців є могутнім стимулом утвердження військово-патріотичного духу суспільства та зміцнення Українського війська.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
13.03.2018

13 березня 2018 року під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
12.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 березня 2018 року.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбудеться зустріч з фахівцем з питань імунізації дітей Сергієм Крамарєвим / Муніципальне життя
12.03.2018

З 1 січня 2018 року в Україні діє новий календар щеплень, затверджений Міністерством охорони здоров’я України. До даного календаря щеплень входять щеплення проти захворювань: вітряна віспа; гепатит А; гепатит В; грип; кашлюк; краснуха; епідемічний паротит; кір; пневмококова інфекція; менінгококова інфекція; папіломавірусна інфекція; ротавірусна інфекція; захворювання, для профілактики яких існує вакцина, зареєстрована в Україні. Певна категорія населення продовжує категорично відмовлятися від проведення щеплень своїм дітям, не зважаючи на переконання медичних працівників, це неодноразово обговорювалося на рівні відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі наради / Муніципальне життя
12.03.2018

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, 12 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради Оленою Пономаренко,першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступником міського голови Віктором Шалухіним, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким, начальником відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанною Колесник та т.в.о. начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксаною Талько. У ході наради було обговорено ряд важливих питань з життєзабезпечення міської громади.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 204-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка / Муніципальне життя
12.03.2018

9 березня 2018 року в Україні відзначали 204-ту річницю від дня народження найвідомішого українського поета Тараса Шевченка. З цієї нагоди до пам’ятника Кобзарю у Новограді-Волинському прийшли представники міської влади, посадовці, представники громадських організацій, творча інтелігенція та небайдужі мешканці нашого міста, щоб покласти квіти шани. 

Докладніше...
До Міжнародного дня прав жінок і миру у Новограді-Волинському відбулась концертна програма «Весняний водограй» / Гуманітарна сфера
12.03.2018

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру, 6 березня 2018 року, у Новограді-Волинському відбулась концертна програма «Весняний водограй». Цього дня велика зала міському Палаці культури ім. Лесі Українки засяяла чарівним блиском жіночих очей, наповнилася теплом їх сердець та розквітла щирими посмішками.

Докладніше...
10 березня – День землевпорядника / Муніципальне життя
07.03.2018

Шановні землевпорядники! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня землевпорядника. У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця - українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашого краю.

Докладніше...
8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру / Муніципальне життя
07.03.2018

Ця дата традиційно пов’язана з першими весняними квітами, радісними посмішками і гарним настроєм. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою.  Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Адже жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі.

Докладніше...
Змагаються юні штангісти! / Спорт
07.03.2018

02 березня в спеціалізованому спортивному залі з важкої атлетики ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат. В змаганнях прийняло участь три команди. Місто Новоград-Волинський, Баранівський район, Новоград-Волинський район. Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради зайняли перше загальнокомандне місце.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
06.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 березня 2018 року

Докладніше...
54-й окремий розвідувальний батальйон відзначив 75-у річницю з дня створення / Муніципальне життя
06.03.2018

6 березня 2018 року у Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди 75-ї річниці з дня створення 54-го окремого розвідувального батальйону. Привітати військовослужбовців до Будинку офіцерів завітав перший заступник міського голови Сергій Колотов, який звертаючись до присутніх у залі, зокрема, зазначив, що багатовікова історія Новограда-Волинського тісно пов’язана з перебуванням у межах міста тих чи інших військових частин. «Зараз пишеться сучасна історія як нашого міста, так і держави. І в історії сьогодення одне з ключових місць посідають військовослужбовці, які дислокуються на території нашого міста. 

Докладніше...
Звіт галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за підсумками роботи у 2017 році / Муніципальне життя
06.03.2018

6 березня 2018 року в конференц-заліміського Молодіжного центру відбувся звіт галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за підсумками роботи у 2017 році. Участь у нараді взяли міський голова Весельський В.Л.,  заступник міського голови Гвозденко О.В., заступник міського голови -начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., депутати міської ради, заступник начальника управління - начальник відділу фізичної культури та спорту управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Козловець С.М., голови спортивних громадських організацій.  

Докладніше...
Волейболісти ДЮСШ підтверджують свій високий рівень! / Спорт
06.03.2018

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради  взяли участь у відкритій першості ДЮСШ м. Луцьк з волейболу. Змагання відбулися з 03 по 04 березня 2018 року. До змагань були запрошені  команди  з  м.  Львів,  м.  Нетішина,  м. Острог.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 06 березня 2018 року.

Докладніше...
Робоча нарада з водіями виконавчих органів міської ради / Муніципальне життя
05.03.2018

5 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів робочу нараду з водіями виконавчих органів міської ради. Участь у нараді взяли заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради Світлана Литвин та завідувач служби господарського забезпечення Микола Левченко.

Докладніше...
Новоград-Волинський: щотижневі наради / Муніципальне життя
05.03.2018

5 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради. У ході наради з керівниками виконавчих органів міської ради було обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу у галузях на поточний тиждень. Зокрема, було наголошено на загальноміських заходах. Так, з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру 6-го березня о 15:00 годині в міському Палаці культури імені Лесі Українки відбудеться концертна програма «Весняний водограй»; 9 березня об 11:00 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройде урочистий мітинг з нагоди 204-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

Докладніше...
Грають шашисти! / Спорт
05.03.2018

З 02 по 04 березня 2018 року у Новограді-Волинському пройшов чемпіонат Житомирської області з шашок-64 з класичної, швидкої та блискавичної гри серед молоді (1992 р.н.), кадетів (2002 р.н.) та юних надій, юнаків та дівчат (2008 р.н.). В змаганнях взяло участь шість команд  та 99 юних спортсменів.

Докладніше...
 / Муніципальне життя
05.03.2018

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 05 березня по 18 березня 2018 року.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицького впродовж тижня (26 лютого – 03 березня 2018 року) / Муніципальне життя
05.03.2018

Протягом тижня керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький провів ряд робочих зустрічей та нарад, з метою опрацювання питань, що відносяться до компетенції посадовця.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (25 лютого – 03 березня 2018 року) / Муніципальне життя
05.03.2018

Впродовж робочого тижня заступник міського голови В.А. Шалухін працював над вирішенням питань покладених на посадовця згідно розподілу обов’язків. 25 лютого українська та світова громадськість відзначила 147-у річницю з дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача та культурного діяча Лариси Петрівни Косач, відомої як Леся Українка. Участь у вшануванні геніальної доньки українського народу покладанням квітів до пам’ятника Лесі Українці на площі названій у її честь та літературними читаннями, взяв і Віктор Шалухін.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (25 лютого – 03 березня 2018 року) / Муніципальне життя
05.03.2018

25 лютого, в неділю, у Новограді-Волинському відбулися заходи із відзначення 147-ї річниці від дня народження Лесі Українки. Так, традиційно, спершу на площі названій на честь культової української письменниці зібрались міський голова Віктор Весельський, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Віктор Шалухін, діячі культури, творча інтелегенція, молодь та почесні гості, щоб вшанувати всесвітньовідому поетесу покладанням квітів до підніжжя пам'ятника Лесі Українці. 

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (25 лютого – 03 березня 2018 року) / Муніципальне життя
05.03.2018

25 лютого, в неділю, перший заступник міського голови Сергій Колотов взяв участь у покладанні квітів до підніжжя пам'ятника Лесі Українці з нагоди відзначення 147-ї річниці від дня народження видатної землячки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському стартував чемпіонат міста з боксу / Спорт
05.03.2018

3 березня 2018 року у спортивній залі Молодіжного центру відбулось відкриття чемпіонату міста Новограда-Волинського з боксу, присвяченого герою України, головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу.

Докладніше...
Рішенням міської комісії ТЕБ та НС в деяких школах Новограда-Волинського призупинять освітній процес / Муніципальне життя
05.03.2018

3 березня 2018 року у конференц-залі Будинку рад під головуванням очільника міста Віктора Весельського відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста (далі міська комісія ТЕБ та НС). Підставою для позачергового засідання стало рішення засідання Житомирської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з можливим зниженням тиску газу у транзитному газопроводі внаслідок обмеження постачання природного газу на територію України та попередження захворювання на гостру респіраторну вірусну інфекцію. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшов вечір відпочинку "Кому за..." / Гуманітарна сфера
05.03.2018

02 березня 2018 року у міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбувся вечір відпочинку "Кому за...". На захід завітали директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, заступник директора департаменту Людмила Киреєва, начальник відділу культури та туризму міської ради Лариса Заєць, начальник відділу з питань охорони здоров'я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, заступник головного лікаря КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського" Людмила Попроцька.

Докладніше...
Засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних батьків / Муніципальне життя
05.03.2018

В Новоград–Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  02 березня 2018 року відбулось чергове засідання клубу «Родоцвіт»  для прийомних батьків. На початку засідання, заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Олена Котова привітала  присутніх жінок з наступаючим святом 8 Березня,  та повідомила, що в місті створено перший будинок сімейного типу на базі родини Щавлінських Павла Вікторовича та Жанни Петрівни, в якій виховується 6 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 власних дітей. 

Докладніше...
Міський голова провів робочу зустріч з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області / Муніципальне життя
05.03.2018

2 березня 2018 року міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артемом Сачуком. Участь у нараді з розгляду питань співпраці міста Новограда-Волинського з Агенцією в частині залучення міжнародної технічної допомоги та реалізації інвестиційних проектів взяли перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови Віктор Шалухін, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, т.в.о. начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Олена Тімофєєва, а також головні спеціалісти відділу. 

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян / Муніципальне життя
05.03.2018

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради та затвердженого графіку прийому громадян, 2 березня 2018 року у приміщенні амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №2 міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Перед тим у очільника міста відбулося 2 робочі наради. 

Докладніше...
Обласний конкурс ансамблевої гри учнів шкіл естетичного виховання / Гуманітарна сфера
05.03.2018

28 січня 2018 року у м. Житомирі відбувся обласний конкурс ансамблевої гри  учнів шкіл естетичного виховання. Серед великої кількості учасників юні музиканти школи мистецтв м. Новограда-Волинського не залишилися непоміченими.)

Докладніше...
 / Муніципальне життя
02.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 03 березня 2018 року

Докладніше...
Подяка медикам Новоград-Волинського міськрайонного територіально медичного об'єднання / Муніципальне життя
02.03.2018

Сім’я Дашко Андрія Ярославовича і Дашко Вікторії Василівни з м.Києва висловлюєподяку медикам Новоград-Волинського міськрайонного територіально медичного об'єднання:


 
Докладніше...
Про проведення перерахунків пенсій «військовим» пенсіонерам згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб» / Муніципальне життя
02.03.2018

21 лютого поточного року Урядом для забезпечення підвищення пенсій військовим пенсіонерам прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб».

 

Докладніше...
Підсумкова нарада галузі освіти і науки за результатами роботи у 2017 році / Муніципальне життя
02.03.2018

1 березня 2018 року у великій залі Будинку рад освітяни Новограда-Волинського підвели підсумки діяльності галузі у 2017 році. Участь у нараді взяли міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Оксана Гвозденко, голова постійної депутатської комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимир Федорчук, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, керівники закладів освіти Новограда-Волинського. 

Докладніше...
 / Муніципальне життя
01.03.2018

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 березня 2018 року

Докладніше...
Змагання з армреслінгу для широких верств населення / Спорт
01.03.2018

1 березня 2018 року в приміщені «Спорт для всіх» відбувся міський етап спортивно масових змагань з армспорту серед широких верств населення в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів в зимовий період «Спортивна зима». Результати змагань:

 
Докладніше...
Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді домовився про співпрацю з міським та районним осередком ГО «Всеукраїнський батьківський комітет» / Гуманітарна сфера
01.03.2018

28 лютого 2018 року на запрошення голови осередку міста та району Всеукраїнської організації «Батьківський комітет» Протоієрея Сєргея Матвійчука, директор Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяла участь у засіданні організації. Учасниками круглого столу були активні батьки міста та району, працівники центральної дитячої бібліотеки та Благочинний Новоград-Волинського округу Протоієрей Стефан Маркевич.


 
Докладніше...
До уваги новоград-волинців інформаційний відеоролик "Година Землі 2018" / Муніципальне життя
01.03.2018

У суботу, 24 березня 2018 року, о 20:30 год. люди по всьму світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському визначено переможців рейтингу популярності «Гордість міста 2017» / Муніципальне життя
01.03.2018

Щороку у Новограді-Волинському відзначають талановитих, щирих та працьовитих земляків, кращих представників громади званням «Гордість міста». Традиційно церемонія рейтингу популярності «Гордість міста» користується не аби-якою популярністю серед мешканців Новограда-Волинського, які беруть участь у заході, щоб щиро привітати номінантів.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців інформаційний відеоролик "Година Землі 2018"
22.03.2018

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьму світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.


 
Докладніше...
До уваги населення Новограда-Волинського!
20.03.2018

22 березня 2018 року, об 11 год., в приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури здійснюватиме особистий прийом громадян перший заступник прокурора Житомирської області Василів Олег Богданович. Прийом громадян проводиться за попереднім записом за тел. 5-23-90.

Докладніше...
Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду
19.03.2018

Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa