Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Березень 2017 року
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня / Муніципальне життя
31.03.2017

Впродовж тижня (27 - 31 березня 2017 року) над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Віктор Шалухін та Лариса Шутова, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
В центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського пройшов Тиждень дитячого читання / Гуманітарна сфера
31.03.2017

Ось вже більше сімдесяти років у нашій країні сім днів наприкінці березня називаються Тижнем дитячої книги. Історія цього свята сягає у військовий сорок третій. Ідея та назва дитячого свята належить дитячому письменнику Льву Абрамовичу Кассилю. Дотримуючись традицій, Всеукраїнський тиждень дитячого читання щорічно стартує в різних регіонах України. У ці дні в бібліотеках нашого міста відбуваються різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію серед дітей читання, книги і бібліотеки.

 
Докладніше...
Відбулося засідання наглядової ради / Муніципальне життя
31.03.2017

30 березня 2017 року відбулося чергове засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул..І.Мамайчука,13, яку провели голова наглядової ради, перший заступник міського голови Колотов С.Ю, заступник голови наглядової ради, заступник міського голови Гвозденко О.В. за участі членів ради. 

Докладніше...
Відбулося засідання наглядової ради / Муніципальне життя
31.03.2017

30 березня 2017 року відбулося чергове засідання наглядової ради з питань реалізації проекту по капітальному будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. І.Мамайчука,13, яку провели голова наглядової ради, перший заступник міського голови Колотов С.Ю, заступник голови наглядової ради, заступник міського голови Гвозденко О.В. за участі членів ради. Також на засідання було запрошено голів постійних комісій міської ради. 

Докладніше...
Новоград-Волинське об'єднане управління Пенсійного фонду України інформує щодо легалізації заробітної плати найманих працівників / Муніципальне життя
31.03.2017

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Докладніше...
Відбулася нарада щодо будівництва хірургічного корпусу / Муніципальне життя
31.03.2017

30 березня 2017 року під головуванням заступника міського голови Шутової Л.В. відбулася нарада щодо продовження будівництва хірургічного корпусу, варто зазначити, що дана нарада проводиться щотижня. 

Докладніше...
Стартує Урядова програма «Доступні ліки» / Муніципальне життя
31.03.2017
30 березня 2017 року під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулася нарада щодо впровадження реімбурсації на лікарські засоби в місті Новограді-Волинському. Реімбурсація–загальноприйнята в міжнародній практиціохорони здоров'яназва процесу, за допомогою якого система охорони здоров'я впливає на доступністьлікарських препаратівтамедичних послугдля населення.

 

Докладніше...
Проведено заходи з профорієнтації / Гуманітарна сфера
31.03.2017

За сприяння міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі міського центру зайнятості щорічно проходять заходи з профорієнтації для випускників з сімей опікунів, піклувальників та дітей, які навчаються в ЗОШ-інтернаті.  Такі заходи допомагають учням самовизначитися у майбутньому професійному напрямку, дізнатися про рівень свого інтелекту, характер і здібності, а особливо про те, як використати власні індивідуальні можливості при виборі професії.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 31 березня по 02 квітня 2017 року / Муніципальне життя
30.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 31 березня по 02 квітня 2017 року.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 30 березня 2017 року / Муніципальне життя
29.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 30 березня 2017 року.

Докладніше...
Увага! Розпочинається весняна толока / Муніципальне життя
29.03.2017

З 1 квітня в Новограді-Волинському розпочинається весняна толока. Відповідне розпорядження підписав міський голова Віктор Леонідович Весельський, згідно з яким 8 квітня оголошується велике прибирання – загальноміська толока.

Докладніше...
Розпочалася підготовка заходів з нагоди відзначення 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський / Муніципальне життя
29.03.2017

Цьогоріч місто Новоград-Волинський відзначає знаменну історичну дату. 760 років тому воно вперше згадується в Іпатіївському літописі (1257р.), як місто Звягель Галицько-Волинського князівства. Сучасну назву місто отримало у 1795 році. З метою гідного відзначення визначної дати розпорядженням міського голови від 01.02.2017 №20 (o) „Про організацію та проведення заходів до 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград – Волинський“ було затверджено дату проведення - 24 серпня 2017 року.

 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 29 березня 2017 року / Муніципальне життя
28.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 29 березня 2017 року.

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради / Муніципальне життя
28.03.2017

27 березня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. 

Докладніше...
Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА інформує: / Муніципальне життя
28.03.2017

З метою виконання листа Національного агентства з питань запобігання корупції від 16.03.2017 № 2065/24/1-17 просимо розмістити на вашому офіційному веб-сайті наступну інформацію:

Докладніше...
В центральній частині міста розпочато ремонтні роботи / Муніципальне життя
28.03.2017

27 березня 2017 року комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради розпочало проводити ремонтні роботи на вулиці Юрія Ковальського. З метою відведення стічних вод з центральних вулиць міста (Шевченка, Соборності, Академіка Лисіна) необхідно з’єднати ділянку каналізаційного колектора на вулиці Соборності з каналізаційним колектором на вулиці Замкова, шляхом прокладання 150 метрів двошарових каналізаційних труб діаметром 500 мм по вулиці Юрія Ковальського. Вартість труб становить 150 тис.грн., загальна вартість виконання робіт 470 тис.грн.  

Докладніше...
І знову перемога… / Гуманітарна сфера
28.03.2017

25 - 26 березня 2017 року у м. Рівне відбувся І Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв Internationail Festival «Артцентр талантів 2017» в рамках теле-проекту “Єднання Заходу та Сходу України» та за підтримки благодійного фонду талановитих дітей та молоді «Жар Птиця». У фестивалі брали участь близько 80 творчих колективів з усіх регіонів України, колективи з Китаю та Грузії. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 28 березня 2017 року / Муніципальне життя
27.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 28 березня 2017 року.

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
27.03.2017

27 березня 2017 року в конференц-залі Будинку рад під головуванням міського голови, голови комісії Віктора Весельського відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причиною позачергового засідання комісії стала аварійна ситуація, яка виникла 22 березня 2017 року на центральному збірному каналізаційному колекторі в центральній частині міста. Варто зазначити, що даний колектор побудовано ще в 1938 році. 

Докладніше...
Побачив підозрілий предмет – повідом про це фахівців / Муніципальне життя
27.03.2017

В умовах сьогодення ми щоденно повинні бути готовими до небезпеки. Чи не щодня ми дізнаємося із різноманітних засобів масової інформації про надзвичайні події у різних куточках нашої країни. Саме тому, кожен з нас повинен знати як діяти у подібних ситуаціях. Зокрема, при виявленні підозрілих предметів. Найпоширеніші випадки – виявлення, залишених без нагляду речей, у приміщенні установи, під’їзді житлового будинку та в громадському транспорті. Побачивши якийсь невідомий предмет, у більшості людей спрацьовує елементарна цікавість оглянути його.

Докладніше...
Відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017» / Гуманітарна сфера
27.03.2017

У обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017», який відбувся 22 березня в обласній бібліотеці для дітей м. Житомира, Баклажко Вікторія (учениця ЗОШ № 6), яка представляла місто Новоград-Волинський, серед 7-х класів зайняла почесне 3 місце серед кращих читачів учнів 6-7 класів Житомирської області.

Докладніше...
Обговорювалося питання щодо заквітчення та озеленення міста / Муніципальне життя
27.03.2017

24 березня під головуванням міського голови Весельського В.Л. відбулася робоча нарада щодо заквітчення та озеленення міста у 2017 році. За участі заступників міського Гвозденко О.В., Шалухіна В.А., Шутової Л.В., заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К., керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ружицького Д.А., директора КП „Новоград-Волинськжитлосервіс“ Моісєєва С.В.

 

Докладніше...
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня / Муніципальне життя
27.03.2017

Впродовж тижня (20 - 24 березня 2017 року) над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Віктор Шалухін та Лариса Шутова, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
Розмежування повноважень органу опіки та піклування і суду щодо участі діда, баби у вихованні внуків / Муніципальне життя
27.03.2017

Кожна дитина має право на сімейне виховання, яке включає, крім виховання батьками, право на спілкування з іншими членами родини, а саме: дідом і бабою. Після розлучення саме батьки позбавляють свою дитину цього права. Відповідно до ч. 2 ст. 257 Сімейного кодексу України, якщо чиняться перешкоди у здійсненні бабою, дідом своїх прав щодо виховання внуків, вони мають право на звернення до суду з позовом про їх усунення.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 27 березня 2017 року / Муніципальне життя
24.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 27 березня 2017 року.

Докладніше...
27 березня – Міжнародний день театру / Муніципальне життя
24.03.2017

Шановні працівники театрального мистецтва! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня театру. Щира подяка всім, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом, за невтомну творчу працю, збереження та примноження найкращих театральних традицій, віддане служіння мистецтву, українській державі і рідному краю.


 
Докладніше...
25 березня – День Служби безпеки України / Муніципальне життя
24.03.2017

Шановні працівники Служби безпеки України! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Виконуючи конституційний обов’язок, ви спрямовуєте свої зусилля на захист інтересів суспільства. На вас покладено державні завдання по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, охороні суверенітету і територіальної цілісності країни. Своєю самовідданою працею ви заслужили визнання і пошану.


 
Докладніше...
Відбувся 3 етап спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
24.03.2017

В рамках фізкультурно-оздоровчиих заходів «Рух – енергія, здоров'я та краса», 23 березня 2017 року на базі Новоград-Волинського вищого професійного училища відбувся 3-ій етап спартакіади з шашок серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації міста Новограда-Волинського. Суддею змагань став: Ніколаєв С.В.

 

Докладніше...
Міністерство соціальної політики інформує щодо фінансування проекту «Прозорий соціальний офіс» у місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
24.03.2017

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 № 578-р «Про реалізацію на території м.Дніпра, Києва, Львова, Одеси та Харкова пілотних проектів щодо створення центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» визначено міста , в яких будуть реалізовані на першому етапі пілотні проекти, та шляхи їх реалізації. 

Докладніше...
Міський голова В.Л.Весельський провів виїзний прийом / Муніципальне життя
24.03.2017

24 березня 2017 року відбувся виїзний прийом міського голови В.Л.Весельського у приміщенні бібліотеки-філії №2 для дітей на вул. Лідіївський шлях. Варто зазначити, що на прийомі була присутня депутат міської ради даного мікрорайону Рудик Тетяна Казимирівна, яка досконало володіє інформацією щодо проблемних питань своїх виборців. Під час прийому усі звернення громадян були зафіксовані в електронних картках особистого прийому, більшість з яких були відразу вирішені та надано відповідні роз’яснення. 

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом / Муніципальне життя
24.03.2017

23 березня 2017 року під головуванням секретаря  міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом.


 
Докладніше...
В Новограді-Волинському розпочато весняне прибирання / Муніципальне життя
24.03.2017

У Новограді-Волинському після зими розпочалося активне весняне прибирання. Після того, як розтанув сніг, на вулицях, прибудинкових територіях з'явилося чимало сміття. Необхідно дуже багато зробити, щоб прибрати залишки протиожеледної суміші не лише з дорожнього полотна, а й на тротуарах. Працівникам комунальних підприємств міста, які відповідають за утримання доріг, тротуарів та місць загального користування, потрібно зібрати більше тисячі тонн суміші, яку використали взимку.

Докладніше...
Співфінансування будівництва хірургічного корпусу районною радою залишається під питанням / Муніципальне життя
24.03.2017

До міської ради надійшов лист-відповідь від голови районної ради Рудницького Д.В. щодо виділення коштів на співфінансування будівництва хірургічного корпусу. В листі зазначено, що дане питання було розглянуто на постійній комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку. 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців: в місті проводитиметься планове хлорування - промивка водопровідної мережі / Муніципальне життя
24.03.2017

З 01.04.2017 по 03.04.2017 року буде проводитися  планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста:


 
Докладніше...
24 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом / Муніципальне життя
24.03.2017

Туберкульоз – це захворювання, що викликають бактерії (мікобактерії туберкульозу), які найчастіше впливають на легені. Туберкульоз передається від людини до людини повітрям. За даними ВООЗ, у 2016 році 10,4 мільйона осіб захворіли на туберкульоз і 1,8 мільйона померло від цієї хвороби. Понад 95% випадків смерті від туберкульозу стаються в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Майже чверть мільйона українців наразі хворіють на туберкульоз. При цьому своєчасний доступ до діагностики та лікування залишається проблемою.

Докладніше...
Новоград-Волинське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує: / Муніципальне життя
24.03.2017

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері Пенсійний фонд України розробив ВЕБ-ПОРТАЛ електронних послуг Пенсійного фонду України, який працює з 2012 року, забезпечуючи надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді. За його допомогою пенсіонери, застраховані особи та страхувальники можуть отримувати в режимі онлайн доступ до інформації в пенсійній сфері.

Докладніше...
Забруднювачі навколишнього середовища мають бути притягнуті до відповідальності / Муніципальне життя
24.03.2017

Одним із проблемних питань в житлово-комунальній галузі залишається вилив рідких відходів із приватних домоволодінь на територію загального користування міста, а також несанкціонований  злив нечистот у непризначених для цього місцях приватними підприємцями,  які займаються відкачуванням та вивезенням їх із територій домоволодінь та підприємств. Це у свою чергу, завдає шкоди як екології, так і значного збиту комунальному підприємству, оскільки скид стоків здебільшого відбувається  в каналізаційні мережі, що може спричини утворення заторів на мережах, і виникнення аварійних ситуацій. 

Докладніше...
В центральній дитячій бібліотеці відбулось засідання екологічної вітальні "Паросток" / Муніципальне життя
24.03.2017

22 березня, згідно резолюції ООН,  людство відзначає Всесвітній день водних ресурсів. Цей день є унікальною можливістю нагадати людству про те, що проблема чистої питної води є однією з найгостріших, а наявність і якість водних ресурсів - це найважливіший фактор стійкого розвитку, економічного росту та соціальної стабільності.

Докладніше...
У Новограді-Волинському визначено переможців рейтингу популярності «Гордість міста 2016» / Муніципальне життя
24.03.2017

Новоград-Волинський має багато підстав для гордості. І саме здобутки та сумлінна, наполеглива праця міської громади, які сприяють  ефективному розвитку та процвітанню  рідного міста, заслуговують на гідні відзнаки, шану від людей та є прикладом наслідування. 23 березня 2017 року в міському Палаці культури імені Лесі Українки відбулося урочисте підведення підсумків та вшанування переможців з виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за 2016 рік. 

Докладніше...
«Гаряча лінія» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом / Муніципальне життя
24.03.2017

23 березня 2017 року до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася «гаряча лінія» на тему: «Консультування з питань профілактики туберкульозу». На дзвінки відповідала Гаврилюк Н. І. – лікар-фтизіатр міськрай ТМО.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 24 по 26 березня 2017 року / Муніципальне життя
23.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 24 по 26 березня 2017 року.

Докладніше...
Відбулося 34 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
23.03.2017

22 березня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 34 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 18 членів виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 23 березня 2017 року / Муніципальне життя
22.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 березня 2017 року.

Докладніше...
Відбулася нарада щодо виділення земельної ділянки для розміщення «Прозорого офісу» / Муніципальне життя
22.03.2017

20 березня 2017 року відбулася нарада щодо виділення земельної ділянки для розміщення «Прозорого офісу», а саме для будівництва комунальної установи «Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради». Станом на сьогодні Центром, який функціонує в місті за адресою вулиця Соборності, 13, надається 105 адміністративних послуг, кількість яких щорічно зростає. 

Докладніше...
В центральній міській бібліотеці до Всесвітнього дня поезії було проведено поетичну веб-мозаїку «Все, що душа довірила словам» / Гуманітарна сфера
22.03.2017

21 березня, у весняний день, коли пробуджується природа і з’являється ліричний настрій, в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день поезії. Це свято встановлено 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Поезія сприяє піднесенню духовності, розкриває багатий культурний пласт людства, об’єднує народи. Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського провела поетичну веб-мозаїку під назвою «Все, що душа довірила словам».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся ювілейний пленум міської організації ветеранів, присвяченого 30-річчю з дня її створення / Муніципальне життя
22.03.2017

21 березня 2017 року у приміщенні будинку рад – сивочолі ветерани війни, праці відзначили 30 річчя від дня заснування організації. За час свого існування, міська організація тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування, займає активну громадську позицію у житті територіальної громади міста, бере участь у всіх загальноміських заходах. У пленумі прийняли участь секретар міської ради О. А. Пономаренко, заступник міського голови Л. В. Шутова, директор департаменту праці та соціального захисту населення Л. В. Хрущ, представники міської організації ветеранів, громадськість міста. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 22 березня 2017 року / Муніципальне життя
21.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 березня 2017 року.

Докладніше...
Визначено переможця конкурсу на посаду начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради / Муніципальне життя
21.03.2017

17 березня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради. Засідання проходило під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Колотова. Сергій Юрійович оголосив результати письмового іспиту.


 
Докладніше...
XІІ Всеукраїнська благодійна акція „СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ” / Муніципальне життя
21.03.2017

З 9 березня по 9 квітня проходить  XІІ Всеукраїнська благодійна акція „Серце до серця” під гаслом „Я хочу бачити життя”. Метою даної акції є придбання медичного офтальмологічного обладнання в дитячу обласну лікарню. Завдяки даної акції продовж 2006–2016 років було зібрано коштів, а в подальшому закуплено медичного обладнання на суму 28 772 256,86 гривень та передано у безкоштовне користування в медичні заклади кожної області України. 

Докладніше...
Відбулося засідання робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад / Муніципальне життя
21.03.2017

У понеділок, 20 лютого 2017 року, голова робочої групи, перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов провів чергове засідання робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 21 березня 2017 року / Муніципальне життя
20.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 березня 2017 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує / Муніципальне життя
20.03.2017

Чи знаєте Ви що:  На туберкульоз може захворіти кожен! Туберкульоз можна вилікувати! Неприпустимо самостійно ставити діагноз туберкульозу та займатися самолікуванням!

Докладніше...
101 інформує! / Муніципальне життя
20.03.2017

З початку року до теперішнього часу на території міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району сталося 36 пожеж, на яких загинула 2 особи та 1 особа травмована через необережне поводження з вогнем.


 
Докладніше...
Відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
20.03.2017

У зв’язку з відрядженням міського голови В.Л. Весельського з метою участі у п'ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О. Порошенка, виконання обов'язків міського голови покладено на секретаря міської ради О.А. Пономаренко. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася Всеукраїнська акція «Велика українська хода» / Муніципальне життя
20.03.2017

20 березня 2017 року у Новограді-Волинському відбулася Всеукраїнська акція «Велика українська хода». Більше сотні українських прапорів, серед яких Державні Прапори України, прапори міст та стяги, які побували на полях боїв на Сході нашої держави прикрасили міський парк культури та відпочинку.


 
Докладніше...
Міська рада висловлює співчуття міському голові з приводу смерті матері / Муніципальне життя
20.03.2017

Депутатський корпус, виконавчий комітет та працівники виконавчих органів міської ради з глибоким сумом висловлюють слова співчуття та підтримки міському голові Віктору Леонідовичу Весельському з приводу смерті матері – Вікторії Антонівни Весельської.


 
Докладніше...
Відбувся черговий прийом громадян міським головою Весельським В.Л. / Муніципальне життя
20.03.2017

17 березня Віктор Леонідович Весельський провів черговий прийом громадян у громадській приймальні №1 Будинку рад. Загалом цього дня на прийом завітало 16 осіб. У кожного, хто прийшов, була своя проблема, яка потребувала детального вивчення та допомоги з боку міської влади. Це і земельні питання, і житлово-комунальні проблеми, і ті, що стосуються працевлаштування, лікування та інше. Не перестають звертатися мешканці міста і з колективними зверненнями. Цього разу вони стосувалися асфальтування тротуару на вул. Шевченка у районі школи-інтернату, встановлення дорожнього знаку обмеження швидкості автотранспорту, ремонту покрівлі на вул. Леваневського. 

Докладніше...
Розпочався 2-ий етап спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації міста Новограда-Волинського / Спорт
20.03.2017

В рамках фізкультурно-оздоровчиих заходів в зимовий період «Рух – енергія, здоров`я та краса» 16 березня 2017 року на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму розпочався другий етап спартакіади з плавання серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Розпочався 2-ий етап спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації міста Новограда-Волинського / Спорт
20.03.2017

В рамках фізкультурно-оздоровчиих заходів в зимовий період «Рух – енергія, здоров`я та краса» 16 березня 2017 року на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму розпочався другий етап спартакіади з плавання серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Обговорили питання легалізації трудових відносин / Муніципальне життя
20.03.2017

15 березня 2017 року у конференц-залі Будинку рад за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна, голови постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергія Хапчука, директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ, начальника Новоград-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції Галини Воробей, головного державного інспектора управління Держпраці в Житомирській області Тетяни Захарової, голови ради підприємців міста Олександра Костеченка та головного спеціаліста відділу підприємницької діяльності міської ради Світлани Галаган відбулась нарада з підприємцями міста щодо легалізації трудових відносин.

Докладніше...
В центральній дитячій бібліотеці відбувся 2-й етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017» / Муніципальне життя
20.03.2017

Традиційний конкурс книголюбів «Книгоманія - 2017» знову завітав до нашого міста! Це конкурс, який об’єднує всіх, хто закоханий в книгу. 16 березня 2017 року в центральній дитячій бібліотеці  проходив 2-й етап  конкурсу на звання – «Кращий читач міста».  Дуже приємно відмітити, що більшість шкіл  міста представили своїх найкращих читачів, переможців 1-го етапу,  які стали  Суперчитачами в своїй  школі. І це підтверджує думку, що наше місто і діти нашого міста  є читаючими, креативними, енергійними, талановитими і  відповідальними.

Докладніше...
Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради протягом тижня 13.03.2017 - 17.03.2017 / Муніципальне життя
20.03.2017

Протягом тижня 13.03.2017 - 17.03.2017 спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, участі батька у вихованні малолітніх дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків батьками, визначення місця проживання дітей, встановлення опіки, піклування та усиновлення. Надано відповідні консультації та рекомендації.   

Докладніше...
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня / Муніципальне життя
20.03.2017

Впродовж тижня (13 – 17 березня 2017 року) над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Віктор Шалухін та Лариса Шутова, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
Психологічна підтримка дітей у кризових ситуаціях / Муніципальне життя
20.03.2017

У світі трапляється безліч трагічних події – це і війни, стихійні лиха, і аварії та пожежі та ін. Люди по – різному реагують на кризові ситуації, одні мобілізують свої зусилля, щоб впоратись з проблемою, інші – не розуміють, що з ними відбувається, впадають в паніку, депресивні стани, втрачають відчуття реальності. Особливо негативному впливу під час виникнення кризових ситуацій піддаються діти. Кризові події руйнують звичний світ дітей, який складається зі знайомих, і близьких людей, звичного середовища перебування та ритму життя, що давали їм відчуття власної безпеки. 

Докладніше...
Відбулося засідання робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад / Муніципальне життя
20.03.2017

У п’ятницю, 17 лютого, голова робочої групи, перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов провів чергове засідання робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, яка створена відповідно до розпорядженням міського голови від 03.02.2017 №24 (о). 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 20 березня 2017 року понеділок 20 березня 2017 року / Муніципальне життя
17.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 березня 2017 року понеділок 20 березня 2017 року.

Докладніше...
18 березня – День працівника податкової та митної служби України / Муніципальне життя
17.03.2017

Шановні працівники податкової та митної служби України! Щиро вітаємо вас з професійним святом. Від злагодженої та професійної роботи податкової служби в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого міста, а й України в цілому. Також сьогодні зростає роль митниці, ефективне функціонування якої гарантує стабільність міждержавних зв’язків та стає своєрідною «візитівкою» держави.


 
Докладніше...
19 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
17.03.2017

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня!

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
17.03.2017

17 березня, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні в третю неділю березня, в міському Палаці культури відбулися урочистості, присвячені цій даті.

Докладніше...
На вулицях Новограда-Волинського працює подрібнювач пеньків / Муніципальне життя
17.03.2017

Комунальники випробували новий подрібнювач на старих пнях на вулицях Героїв Майдану та Шевченка. Цей подрібнювач спроектовано таким чином, щоб леза могли точково заглибитись на глибину до 30 сантиметрів і вирізати пеньок не пошкодивши шар асфальту чи бруківки навколо. Це особливо актуально при роботах в центральній частині міста.


 
Докладніше...
Відбулося перше засідання оргкомітету з питань організації та проведення 30-го Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» / Муніципальне життя
17.03.2017

16 березня 2017 року під головуванням голови організаційного комітету, заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко відбулося перше засідання оргкомітету з питань організації та проведення 30-го Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».  Тридцятий рік поспіль в місті Новограді-Волинському вшановується пам'ять видатної землячки Лесі Українки на Міжнародному святі літератури і мистецтв „Лесині джерела“, яке відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради відбудеться 28, 29, 30 липня 2017 року. 

Докладніше...
Здобутки житлово-комунальної галузі за 2016 рік та плани на 2017 рік / Муніципальне життя
17.03.2017

Житлово-комунальне господарство - одна з важливих галузей міського господарства, яка забезпечує життєдіяльність міста, зокрема забезпечення населення, підприємств, установ та організацій необхідними житлово-комунальними послугами.

 

Докладніше...
Доповідь головного лікаря міськрайТМО Бориса Василя Миколайовича під час проведення медичної ради / Муніципальне життя
17.03.2017

На сьогоднішній день охорона здоров’я є однією з основних складових національної безпеки України, адже на неї покладено відповідальність за здоров’я населення, а отже за наше майбутнє. Треба відмітити, що в звітному році галузь постійно змушена була балансувати між конституційними нормами, що гарантують кожному громадянину право на безоплатну медичну допомогу і хронічним дефіцитом бюджетних коштів.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 17 березня по 19 березня 2017 року / Муніципальне життя
16.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 17 березня по 19 березня 2017 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання медичної ради / Муніципальне життя
16.03.2017

15 березня 2017 року в актовій залі Новограда-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання відбулося засідання медичної ради. Модератор заходу заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова зазначила, що одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади є комплексне реформування системи охорони здоров’я, спрямоване на забезпечення якісного медичного обслуговування всіма закладами охорони здоров’я громадян нашого міста. 

Докладніше...
Щодо незаконної торгівлі першоцвітами / Муніципальне життя
16.03.2017

У весняний період розпочинається незаконна торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають  під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин як підсніжник складчастий, білоцвіт весняний, цикламен Кузнецова, шафран Гейфелів, шафран кримський, шафран весняний та інші призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Ці об’єкти рослинного світу у значних обсягах вивозять у великі міста України, Словаччини, Угорщини та Росії. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.


 
Докладніше...
Доповідь головного лікар стоматологічного медичного об’єднання Красічкової Галини Володимирівни під час проведення медичної ради / Муніципальне життя
16.03.2017

Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання - це спеціалізований медичний заклад по наданню кваліфікованої стоматологічної допомоги населенню м. Новограда-Волинського 1-шої акредитаційної категорії. У стоматологічному медичному об’єднанні надаються всі види стоматологічної допомоги: терапевтичної, хірургічної, ортопедичної, ортодонтичної; стоматологічні кабінети функціонують у дев’яти загальноосвітніх школах міста. Постійно працює лікар-стоматолог у військкоматі, обслуговуються виклики на дому (нетранспортабельних хворих), у вихідні, святкові дні та у нічний час надають допомогу ургентні лікарі-стоматологи.

Докладніше...
Відбулася зустріч на тему: «Профілактика алко-наркозалежності» / Муніципальне життя
16.03.2017

15 березня 2017 року на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцями із соціальної роботи спільно з психологом Новоград-Волинського МРВ з питань пробації ЦМУ, з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та представниками реабілітаційного центру "Віфезда" проведено зустріч з особами, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном.

Докладніше...
Доповідь начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Дутчака Любомира Романовича під час проведення медичної ради / Муніципальне життя
16.03.2017

„Сьогодні ми зібралися тут, щоб проаналізувати стан здоров’я жителів міста та роботу закладів охорони здоров’я в 2016 році і виокреслити основні напрями діяльності галузі в 2017 році. Я хочу подякувати міському голові Весельському Віктору Леонідовичу, секретарю міської ради Пономаренко Олені Анатоліївні, першому заступнику Колотову Сергію Юрійовичу, куратору галузі – заступнику міського голови Шутовій Ларисі Валентинівні, заступникам міського голови, керуючому справами виконавчого комітету міської ради, директору департаменту праці та соціального захисту населення, начальникам управлінь та відділів міської ради, депутатам міської ради, які з розумінням ставилися до проблем галузі, завжди підтримували, допомагали.

Докладніше...
Доповідь головного лікаря Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Вошко Інни Василівни під час проведення медичної ради / Муніципальне життя
16.03.2017

КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» розпочав свою діяльність з лютого 2013 року, як юридична особа, з надання медичної допомоги міському населенню.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 16 березня 2017 року / Муніципальне життя
15.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 березня 2017 року.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради / Муніципальне життя
15.03.2017

14 березня 2017 року у конференц-залі відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: відділу з питань цивільного захисту міської ради. Відповідне оголошення було опубліковано у Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичній газеті „Лесин край“ від 09.03.17 №6 (10690) та на офіційному сайті міської ради у рубриці „Актуально“.


 
Докладніше...
Міський голова та секретар міської ради взяли участь у засіданні сесії районної ради / Муніципальне життя
15.03.2017

15 березня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський та секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко взяли участь у засіданні восьмої сесії районної ради сьомого скликання. Під час засідання заслухати звіт голови райдержадміністрації про виконання економічного та соціального розвитку за 2016 рік; про стан доріг в районі.

Докладніше...
В Новограді-Волинському планують провести Міжнародну наукову археологічно-краєзнавчу конференцію / Муніципальне життя
15.03.2017

Міжнародний союз академій наук, Інститут археології НАН України, Новоград-Волинська міська рада, Житомирська обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Житомирський обласний краєзнавчий музей, Новоград-Волинський краєзнавчий музей планують провести 2-3-4 жовтня 2017 року у м. Новограді-Волинському Житомирської області Міжнародну наукову археологічно-краєзнавчу конференцію «Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський у часовому зрізі тисячоліть», присвячену 760-річчю першої літописної згадки про місто Возвягль – Звягель – Новоград-Волинський Житомирської області. 

Докладніше...
Відбулося чергове засідання клубу багатодітних мам «Берегиня» / Муніципальне життя
15.03.2017

10 березня 2017 року, за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбулося засідання клубу багатодітних мам «Берегиня». Для мам проводилася арт-терапія від Тетяни Рудоманової – багатодітної мами, психотерапевта, арт-терапевта, члена всеукраїнської спілки психологів, що практикують гештальт-підхід «Український Гештальд Інститут», яка надала можливість відкрити в собі нові навики, розкрити внутрішній світ. 

Докладніше...
15 березня – Всесвітній день прав споживача / Муніципальне життя
14.03.2017

Шановні новоград-волинці! Щиро вітаємо вас із Всесвітнім днем прав споживача, який щороку відзначається 15 березня. Кожен з нас у своєму житті споживає певні товари і послуги. Тож наше завдання як споживачів – грамотно використовувати наявні можливості і стимулювати виробників до більш високої якості товарів і рівня сервісу.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 15 березня 2017 року / Муніципальне життя
14.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 березня 2017 року.

Докладніше...
Розпочато ремонтні роботи / Муніципальне життя
14.03.2017

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради «Шляхрембуд» розпочаті ремонтні роботи дороги на вулиці Гагаріна, відповідно до погодженого плану проведення поточного ремонту доріг на вулицях міста Новограда-Волинського на 2017 рік.


 
Докладніше...
"Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати? / Муніципальне життя
14.03.2017

Безоплатна вторинна правова допомога – це правова допомога, що надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України.

Докладніше...
Спалювання листя та сміття на території міста категорично забороняється! / Муніципальне життя
14.03.2017

Як тільки зійшов сніг, відразу і потягнуло нас на присадибні ділянки, сади та парки - порядок наводити... Згрібаємо суху траву та листя з саду, які залишилися після зими, і сумлінно спалюємо весь цей мотлох. Багато таких, хто таким чином наводить у себе порядок? Отож! Практично всі… Чиста ділянка - чиста совість. Це в очах сусідів. А в очах Матінки-Землі?

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян / Муніципальне життя
14.03.2017

Новоград-Волинський міський голова В.Л.Весельський щотижня у п’ятницю разом з секретарем міської ради О.А.Пономаренко проводить особисті прийоми громадян, під час яких жителі міста мають змогу звернутися за підтримкою, допомогою, чи кваліфікованою порадою. Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання професійних роз′яснень громадянам по порушених ними питаннях на прийомах присутні заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міської ради. Черговий виїзний щоп’ятничний прийом відбувся 10 березня 2017 року на території лісокосплексу ДП „Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство“ вул.Юношева,77. 

Докладніше...
Усвідомлений вибір професії – запорука життєвого успіху / Муніципальне життя
14.03.2017

Знайти в житті своє місце, свою справу повинна кожна людина. Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам і здібностям учня, – завдання складне.

Докладніше...
Питання оздоровлення дітей міста Новограда-Волинського в 2017 році розглянуто на засіданні робочої групи / Муніципальне життя
14.03.2017

13 березня 2017 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулося засідання постійно діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
14.03.2017

13 березня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Затим у конференц-залі Будинку рад під головуванням очільника міста відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 14 березня 2017 року / Муніципальне життя
13.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 березня 2017 року 

Докладніше...
Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради впродовж тижня 06.03.2017 - 10.03.2017 / Муніципальне життя
13.03.2017

Впродовж тижня 06.03.2017 - 10.03.2017 спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків батьками, визначення місця проживання дітей, встановлення опіки, піклування та усиновлення. Надано відповідні консультації та рекомендації.

Докладніше...
11 березня – День землевпорядника / Муніципальне життя
10.03.2017

Шановні землевпорядники! У день вашого професійного свята щиро вітаємо всіх, хто турбується про те, щоб ефективно використовувались земельні ресурси, дбаючи про сьогодення та майбутнє Новограда-Волинського.

 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 13 березня 2017 року / Муніципальне життя
10.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 13 березня 2017 року.

Докладніше...
Розпочато спартакіаду серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
10.03.2017

9 березня 2017 року о 13 годині на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму розпочався перший етап спартакіади з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня (06 – 1 / Муніципальне життя
10.03.2017

Впродовж тижня над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Лариса Шутова та Віктор Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
Від чого залежить енергоефективність / Муніципальне життя
10.03.2017

Електроенергія - це самий зручний вид енергії, який широко застосовується у виробництві та побуті. Разом з тим виробництво, передача та споживання електроенергії являє собою складний процес, який пов’язаний у єдиному часі і в якому одночасно приймають участь всі суб’єкти від видобутку палива до споживачів електроенергії. Від поведінки кожного учасника цього процесу залежить режим та стійкість роботи об’єднаної електроенергетичної системи України (ОЕС України) і надійність електропостачання споживачів.

Докладніше...
В Україні відбудеться всесвітня кампанія «Година Землі» / Муніципальне життя
10.03.2017

25 березня 2017 року о 20:30 годині люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину. Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Акцію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Докладніше...
Звернення Новоград-Волинської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України / Муніципальне життя
10.03.2017

Дорогі земляки! З метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення ,внутрішньо переміщених осіб та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем людей похилого віку, інвалідів, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та сиріт ,поліпшення умов їх життя з надання їм адресної матеріальної та натуральної допомоги Українським Червоним Хрестом з 20 березня по 20 квітня 2017 року проголошено цьогорічний Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, під гаслом: «Забезпечуючи найголовніше!» 

Докладніше...
Відбулося 33 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
10.03.2017

9 березня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 33 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 20 членів виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 10 березня по 12 березня 2017 року / Муніципальне життя
09.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 10 березня по 12 березня 2017 року.

Докладніше...
В Новограді-Волинському відзначили 203-ю річницю від дня народження Т.Г.Шевченка / Муніципальне життя
09.03.2017

9 березня 2017 року у Новограді-Волинському пройшло ряд заходів з нагоди 203-ої річниці від дня народження символа Української держави - поета і прозаїка, художника і громадського діяча - Тараса Григоровича Шевченка.  У духовній історії України Т.Г.Шевченко посів і досі беззастережно посідає виняткове місце. Значення його творчої спадщини для української культури важко переоцінити.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок та миру / Муніципальне життя
09.03.2017

За доброю традицією напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру, в міському Палаці культури імені Лесі Українки відбувся святковий концерт. На початку заходу до представниць прекрасної половини людства звернувся міський голова Віктор Весельський, який у своїй промові зазначив: «Дорогі жінки! Від усіх чоловіків депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто прийміть найщиріші вітання  з нагоди прекрасного весняного свята – Міжнародного дня  прав жінок і миру. Це свято непідвладне часові. Невипадково воно так співзвучне з весною, пробудженням природи, новими надіями і сподіваннями.

Докладніше...
Міський голова зустрівся з інвестором / Муніципальне життя
09.03.2017

6 березня 2017 року відбулася робоча зустріч міського голови Весельського В.Л. з потенційним інвестором щодо вивчення питання можливого будівництва на території старого сміттєзвалища міні заводу з вироблення електроенергії. У разі реалізації проекту буде вироблятися електроенергія, яку інвестор продаватиме державі по зеленому тарифу, місто отримає не менше 100 робочих місць, податкові нарахування до бюджету та, що дуже важливо буде проведена повна рекультивація сміттєзвалища. 

Докладніше...
Новим директором ДЮСШ став Віктор Борисюк / Муніципальне життя
09.03.2017

Фізична культура і спорт – невід’ємна частина виховного процесу дітей, молоді та повноцінного життя дорослого населення міста. Її основне призначення – зміцнення здоров’я, підвищення фізичних можливостей людини, забезпечення здорового способу життя широких верств населення.

Докладніше...
8 березня – Міжнародний день прав жінок і миру / Муніципальне життя
07.03.2017

Дорогі жінки Новограда-Волинського! Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним днем прав жінок і миру! Серед кращих традицій нашого народу є  повага й шана до  жінки – матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 08 березня по 09 березня 2017 року / Муніципальне життя
07.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 08 березня по 09 березня 2017 року.

Докладніше...
8 березня - день заснування 54-го окремого розвідувального батальйону / Муніципальне життя
07.03.2017

Свою історію 54 окремий розвідувальний батальйон веде з 8 березня 1943 року, коли було сформовано окремий мотоциклетно-розвідувальний батальйон, який пройшов бойовий шлях із України до Східної Пруссії. Наприкінці Другої Світової війни він вже називався Пруссько-Померанським, а на прапорі батальйону були прикріплені ордена Олександра Невського, Богдана Хмельницького та Михайла Кутузова. Тривалий час 54-й розвідувальний батальйон перебував у складі 30-ї танкової дивізії, що дислокувалася у Новограді-Волинському, а вже у складі Збройних Сил України, коли танкову дивізію розформували, 54-й розвідбат знову став окремим військовим підрозділом. 

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради / Муніципальне життя
07.03.2017

6 березня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради.

Докладніше...
Визначено переможця конкурсу на посаду начальника відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради / Муніципальне життя
07.03.2017

6 березня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Засідання проходило під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Колотова. Сергій Юрійович оголосив результати письмового іспиту.

Докладніше...
Завершився відкритий зимовий турнір з футболу серед дорослих «Звягель - 2017» / Спорт
07.03.2017

4 березня 2017 року о 15.00 відбулось закриття відкритого зимового турніру з футболу серед дорослих «Звягель - 2017». Організаторами турніру виступили громадська організація «Футбольний клуб «Звягель», управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради та міський центр фізичного здоро`я населення «Спорт для всіх». 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 07 березня 2017 року / Муніципальне життя
06.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 березня 2017 року

Докладніше...
Відбувся обласний конкурс сольного виконання / Муніципальне життя
06.03.2017

З початку року на території міста Новограда-Волинського та району було виявлено 102 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни. Всі знайдені вибухонебезпечні предмети були вивезені на полігон та знищенні групою піротехнічних робіт. Новоград-Волинський міськрайонний відділ УДСНС України у Житомирській області нагадує:

Докладніше...
Правова освіта громади в пріоритеті / Муніципальне життя
06.03.2017

2 березня 2017 року під головуванням першого заступника голови Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка відбулося перше у нинішньому році засідання Житомирської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (далі – МКМР). У центрі уваги – правова освіта населення області. 

Докладніше...
«Відлуння Другої світової…» / Муніципальне життя
06.03.2017

З початку року на території міста Новограда-Волинського та району було виявлено 102 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни. Всі знайдені вибухонебезпечні предмети були вивезені на полігон та знищенні групою піротехнічних робіт. Новоград-Волинський міськрайонний відділ УДСНС України у Житомирській області нагадує:


 
Докладніше...
Надійшли бланки посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї / Муніципальне життя
06.03.2017

До управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради надійшли бланки посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї. 

Докладніше...
Відбулася розширена нарада щодо продовження будівництва хірургічного корпусу в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
06.03.2017

3 березня 2017 року відбулася розширена нарада щодо продовження будівництва хірургічного корпусу в місті Новограді-Волинському під головуванням міського голови Весельського В.Л.. За участі заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Лагути Я.М., голови Житомирської обласної ради Ширми В.В., голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Михнюка В.В., голови Новоград-Волинської районної ради Рудницького Д.А.. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 06 березня 2017 року / Муніципальне життя
03.03.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 06 березня 2017 року.

Докладніше...
Про результати конкурсу на визначення перевізника / Муніципальне життя
03.03.2017

Новоград-Волинською міською радою було оголошено конкурс на визначення перевізника на міському автобусному маршруті загального користування: №16 „РСС – Залізничний вокзал“ (через вулиці: Гетьмана Сагайдачного, Ціолковського, Пушкіна, Лесі Українки, Героїв Майдану) (режим руху звичайний). Для участі в конкурсі подали свої пропозиції два перевізники-претенденти, а саме: ФОП Горбовський В.Л. та ФОП Горбовська І.А.


 
Докладніше...
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня (27 лют / Муніципальне життя
03.03.2017

Впродовж тижня над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Лариса Шутова та Віктор Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
6 березня - Міжнародний день боротьби з глаукомою / Муніципальне життя
03.03.2017

Під глаукомою розуміють хронічне захворювання очей, що протікає з періодичним або постійним підвищенням внутрішньоочного тиску, розла­дами відтоку внутрішньоочної рідини, трофічними порушеннями в сітківці і зоровому нерві, що супроводжуються розвитком дефектів поля зору і атрофією зорового нерва.

Докладніше...
Представники Новоград-Волинської міської ради прийняли участь у заході щодо важливості та переваг енергоменеджменту для підвищення енергоефективності, який пройшов у місті Житомирі / Муніципальне життя
03.03.2017
З 27 по 28 лютого поточного року представники відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради взяли участь у заході, що відбувся у  м. Житомирі  щодо важливості та переваг енергоменеджменту для підвищення енергоефективності шляхом поширення досвіду, отриманого містами-партнерами проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні.  
Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад / Муніципальне життя
03.03.2017

2 березня 2017 року відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.


 
Докладніше...
3 березня 2017 року в Україні день жалоби за загиблими шахтарями «Шахта «Степова» - Указ / Муніципальне життя
02.03.2017

Президент Петро Порошенко підписав Указ №52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» у зв'язку із трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 2 березня 2017 року на відокремленому підрозділі «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля». Відповідним Указом, з метою вшанування пам'яті загиблих, 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 03 березня по 05 березня 2017 року / Муніципальне життя
02.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 03 березня по 05 березня 2017 року.

Докладніше...
З 1 березня підвищилися тарифи на електроенергію для населення / Економіка
02.03.2017

З 1 березня 2017 року в Україні зросла вартість електроенергії для населення. Це вже останній із запланованих ще у 2015 році профільною Нацкомісією етапів зростання тарифів на «світло».


 
Докладніше...
Талановиті! Наполегливі! Успішні! / Муніципальне життя
02.03.2017

З 07 по 16 лютого 2017 року у м. Києві відбулася ІІІ Всеукраїнська виставка - конкурс творчих робіт учнів «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», що спрямований на пошук та підтримку обдарованих учнів та молоді. Організатор конкурсу Національний  педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, Міжнародна асоціація позашкільної освіти. Житомирську область гідно представили 22 вихованці гуртків Новоград-Волинського ЦНТТУМ та їх керівники, показавши свою майстерність, досвід у декоративно-прикладному та науково-технічному напрямках.


 
Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом / Муніципальне життя
02.03.2017

2 березня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова за участі заступників міського голови Віктора Шалухіна та Лариси Шутової відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом.


 
Докладніше...
Шануймо славні сторінки історії нашого минулого та сьогодення / Муніципальне життя
02.03.2017

В історії кожної країни є важливі події, які мали вагомий вплив на її розвиток. Віддаючи данину шани до минулого та поваги до сьогодення на загальнодержавному та світовому рівнях запроваджено відзначення знаменних дат, які дозволяють зробити значимими для суспільства ключові події національної історії та культури.

Докладніше...
Відбулася нарада з питань підприємницької діяльності / Муніципальне життя
02.03.2017

1 березня 2017 року відбулася нарада з питань підприємницької діяльності за участі міського голови В.Л.Весельського, секретаря міської ради О.А.Пономаренко, заступника міського голови В.А.Шалухіна, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Д.А.Ружицького, начальника Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України Ю.М. Кононенка та голови Ради громадського об’єднання фізичних осіб-підприємців малого та середнього бізнесу «Звягельчани» О.Ф. Костеченка. 

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує / Муніципальне життя
02.03.2017

В місті Новограді-Волинському відповідно Положення про звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» на даний час проживає 12 громадян, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського». Відповідно до Положення даній категорії надається 50-відсоткова знижка за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газопостачання, теплопостачання, електроенергією та іншими послугами) в межах норм, передбачених чинним законодавством.

Докладніше...
Про оздоровлення та відпочинок дітей у 2016 році та плани на 2017 рік / Муніципальне життя
02.03.2017

В місті Новограді-Волинському рішенням міської ради від 07.04.2016 року № 66 було прийнято Програму відпочинку та оздоровлення дітей міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки. На відпочинок та оздоровлення дітей пільгових категорій в 2016 році з міського бюджету було виділено 338,2 тис. грн., що на 205,4 тис. грн. більше ніж у 2015 році. Зокрема, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було закуплено 45 путівок. 

Докладніше...
З міста Новограда-Волинського відправили в Авдіївку гуманітарну допомогу / Муніципальне життя
02.03.2017

1 березня 2017 року з Новограда-Волинського для постраждалих жителів міста Авдіївка відправлено автомобіль з гуманітарною допомогою. Головний пункт збору гуманітарної допомоги діяв у приміщенні Молодіжного центру, а також пункти працювали у Департаменті праці та соціального захисту населення міської ради; Територіальному центрі соціального обслуговування; міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; службі у справах дітей; міськрайонній організації Червоного Хреста.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 02 березня 2017 року / Муніципальне життя
01.03.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 02 березня 2017 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: обговорили важливі питання життєдіяльності міста / Муніципальне життя
01.03.2017

27 лютого 2017 року відбулась щотижнева оперативна нарада із заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради. У зв’язку із відрядженням міського голови Віктора Весельського, нараду провела секретар міської ради Олена Пономаренко.

Докладніше...
Обговорено формат проведення розширеної наради щодо вирішення питання продовження будівництва хірургічного корпусу та створення госпітального округу / Муніципальне життя
01.03.2017

28 лютого міський голова В.Л.Весельський провів робочу зустріч стосовно проведення розширеної наради щодо вирішення питання продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО та створення госпітального округу з центром у м.Новоград-Волинський за участі голови обласної державної адміністрації І. П. Гундича, голови обласної ради В.В.Ширми, депутатів обласної ради, керівництва району та голів ОТГ. 

Докладніше...
Секретар міської ради О.А. Пономаренко взяла участь в урочистій церемонії випуску курсів професійного навчання за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців / Муніципальне життя
01.03.2017

Реформування Збройних Сил, яке проводиться Міністерством оборони України, породжує соціальні питання, пов’язані з адаптації до нових умов життя та діяльності громадян, звільнених у запас або у відставку з військової служби. Більшість військовослужбовців, які залишили Збройні Сили, перебувають в працездатному віці і мають високий освітній рівень. Вони готові реалізувати свій потенціал в цивільних умовах, але в багатьох випадках освічені та працездатні громадяни залишаючись непрацевлаштованими, потрапляють в групу соціального ризику. 

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa