Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Березень 2016 року
Обласний тур Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ - 2016» / Муніципальне життя
31.03.2016

29 березня діти-переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ - 2016» взяли участь у обласному турі змагань.


 
Докладніше...
Управління праці та соціального захисту населення міської ради інформує / Муніципальне життя
31.03.2016

Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”. Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань. Проект акта на засіданні Уряду представив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

Докладніше...
Навіщо потрібна заява-приєднання до договору розподілу / Муніципальне життя
31.03.2016

ПАТ «Житомиргаз» разом з рахунками за лютий надіслало побутовим споживачам заяви-приєднання до договору розподілу. Підписати цей документ потрібно для того, щоб підтвердити таким чином свою згоду на укладення договору з оператором ГРМ (газорозподільною компанією «Житомиргаз»).

Докладніше...
У Новограді-Волинському в центральній міській бібліотеці пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого та юнацького читання під назвою «Хвала книжкам, що сіють розумне, добре, вічне» / Муніципальне життя
31.03.2016

У часи Інтернету, коли потрібна інформація здобувається шляхом натискання кнопки, не слід забувати про пізнавальну функцію бібліотеки та формування читацької культури.Особистість значною мірою формується у дитячі роки, тож, якщо ми хочемо, щоб завтрашній читач захоплювався книгою і читанням, мав різнобічні інтереси, то сьогодні ми повинні приділяти увагу, насамперед, дітям та юнацтву, їхньому ставленню до книги і бібліотеки.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів виїзну нараду з метою покращення благоустрою міста / Муніципальне життя
31.03.2016

30 березня 2016 року міський голова Віктор Весельський провів виїзну нараду з метою визначення видів робіт з благоустрою при в’їзді до Новограда-Волинського зі сторони м. Рівне та кладовища на вул. Коростенській. Участь у нараді та обговоренні даного питання взяли начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, інспектор інспекції благоустрою міста цього ж управління Ірина Лук’янчук, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь та начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць.

Докладніше...
Енергоефективне управління та експлуатація будівель комунальної власності, або основи фасіліті менеджменту / Муніципальне життя
30.03.2016

Досвід Німеччини з питань розробки та впровадження стратегій енергоефективності заслуговує найвищих оцінок. Особливо вражає системність підходу в країні до енергоефективного управління будівлями. Проект українсько-німецького технічного співробітництва (GIZ) «Енергоефективність у громадах» займається реалізацією широкого кола завдань з метою посилення енергоефективності на місцевому рівні в Україні. У 2015 році проект започатковував серію навчальних тренінгів щодо підготовки фахівців з управління муніципальними будівлями з точки зору фасіліті менеджменту.

Докладніше...
Завершилося перебування в Новограді-Волинському німецької делегації / Муніципальне життя
30.03.2016

В рамках співпраці із закордонними школами-партнерами в період з 13 березня по 23 березня 2016 Новоград - Волинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 «Школа сприяння здоров’ю»  зустрічала делегацію учнів та вчителів з гімназії м.Візентайд (Баварія). Це візит-відповідь німецьких гімназистів на перебування на мовному стажуванні звягельських школярів у жовтні 2015 року. Впродовж 10 незабутніх днів німецькі школярі  навчалися в нашій школі та проживали в сім’ях своїх українських друзів.  

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 31 березня 2016 року / Муніципальне життя
30.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 31 березня 2016 року.

Докладніше...
Обговорювалося питання забезпечення ліками закладів охорони здоров’я Новограда-Волинського / Муніципальне життя
30.03.2016

29 березня 2016 року під головуванням міського голови В.Л.Весельського відбулася робоча нарада з питань забезпечення ліками закладів охорони здоров’я міста за участі першого заступника міського голови С.Ю.Колотова, начальника фінансового управління міської ради І.К.Ящук, начальника відділу охорони здоров’я міської ради Л.Р.Дутчака, головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги населенню міста І.В.Вошко, головного лікаря міськрайТМО В.М.Бориса, головного лікаря міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання Г.В.Красічкової, завідувача підстанції екстреної медичної допомоги М.М.Корчомного. 


 
Докладніше...
Новоград-Волинська бібліотека – філія №2 для дітей проводить ряд заходів до Всеукраїнського тижня дитячого читання / Муніципальне життя
30.03.2016

Оформлено виставку – подорож «Її величність – книга». З учнями 3 класу ЗОШ №6 (кл. керівник  Ящук А.І.) провели урок-роздум «Кидай мишку – бери книжку». Діти разом з бібліотекарями роздумували, як можна провести вільний час без Інтернету і з користю для здоров’я. Для учнів 2 класу (кл. керівник Лібега Н.Й.) було проведено літературний фуршет «Під українським небокраєм книгу люблять і читають», де діти дізналися , що з дитячих років книга допомагає пізнати себе і зрозуміти світ що нас оточує. 

Докладніше...
Народний камерний хор вчителів школи мистецтв міста Новограда-Волинського брав участь у зйомках програми Першого національного телеканалу «Фольк - musiс» / Муніципальне життя
29.03.2016

25 березня 2016 року народний камерний хор вчителів школи мистецтв міста Новограда-Волинського брав участь у зйомках програми Першого національного телеканалу «Фольк - musiс», на запрошення народної артистки України Оксани Пекун. 

Докладніше...
Надійшла відповідь щодо сприяння в забезпеченні загальноосвітніх шкіл міста Новограда-Волинського навчальною зброєю та макетами для занять з допризовною молоддю / Муніципальне життя
29.03.2016

Центральне ракетно-артилерійське управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України за дорученням Генерального штабу ЗСУ розглянуло лист виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради щодо сприяння в забезпеченні загальноосвітніх шкіл міста навчальною зброєю, масо-габаритними макетами стрілецької зброї та боєприпасами для занять з допризовною молоддю.

Докладніше...
Про результати вибіркових обстежень сімей / Муніципальне життя
29.03.2016

Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом березня 2016 р. проведено 28 вибіркових обстежень матеріально-побутових умов проживання сімей з дітьми з метою контролю за цільовим використанням державних коштів батьками при народженні дитини, а також 1 сім'ї, яка отримує допомогу, як одинока мати, про що складено відповідні акти. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 30 березня 2016 року / Муніципальне життя
29.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 30 березня 2016 року.

Докладніше...
Надійшла відповідь щодо відшкодування витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян. / Муніципальне життя
29.03.2016

Міністерство фінансів України розглянуло листа виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, що надійшов до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, стосовно відшкодування витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Докладніше...
Майстер-клас «Веснянка» для міських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування / Муніципальне життя
29.03.2016

Нещодавно, під час весняних канікул, на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшов майстер-клас «Веснянка» для міських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів і піклувальників. Організаторами заходу виступили міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Борис Н.П.), служба у справах дітей міської ради (начальник Місюра Л.А.) за участю центра науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Найдюк В.І.)

Докладніше...
Гаряча лінія з питань профілактики туберкульозу / Муніципальне життя
28.03.2016

24.03.2016 в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася гаряча лінія «Консультування по питаннях профілактики туберкульозу», на дзвінки відповідала Гаврилюк Н. І. – лікар – фтизіатр міськрай ТМО. Зокрема, звернулося три особи з питань лікування та профілактики туберкульозу.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 29 березня 2016 року / Муніципальне життя
28.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 29 березня 2016 року.

Докладніше...
Відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного четвертої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
28.03.2016

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.03.2016 № 48 (о) „Про скликання четвертої сесії міської ради сьомого скликання“ розпочалася  підготовка до проведення пленарного засідання четвертої сесії міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 7 квітня. На розгляд засідання планується винести 50 питань, які прийматимуться шляхом поіменного голосування. В понеділок, 28 березня відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного сесії, наступне засідання проводитиметься 4 квітня 2016 року о 10:00 годині в конференц-залі міської ради. 

Докладніше...
Центральну дитячу бібліотеку міста Новограда-Волинського пропонуємо назвати іменем Олени Пчілки / Муніципальне життя
28.03.2016

«Діти – се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна». Ці слова належать людині, яка все життя присвятила справі розвитку української культури, невтомно й самовіддано працювала в ім’я відродження української нації. Звати цю людину Ольга Петрівна Драгоманова (по чоловікові Косач). Псевдонім, який вона собі обрала і під яким найчастіше друкувалася, – Олена Пчілка.

Докладніше...
Спалювання листя та сміття на території міста категорично забороняється! / Муніципальне життя
28.03.2016

Як тільки зійшов сніг, відразу і потягнуло нас на присадибні ділянки, сади та парки - порядок наводити... Згрібаємо суху траву та листя з саду, які залишилися після зими, і сумлінно спалюємо весь цей мотлох. Багато таких, хто таким чином наводить у себе порядок? Отож! Практично всі… Чиста ділянка - чиста совість. Це в очах сусідів. А в очах Матінки-Землі?Спалювання листя, залишків рослинності, сміття та інших відходів шкодить не лише довкіллю, але й здоров’ю людини. Листя є природним фільтратором повітря: за весну, літо та осінь воно вбирає в себе пил і багато різних шкідливих речовин, які потім виділяються під час спалювання. Дим від таких вогнищ містить пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низку канцерогенних сполук. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 28 березня 2016 року / Муніципальне життя
28.03.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 28 березня 2016 року.

Докладніше...
Про офіційний візит міського голови Віктора Весельського до столиці України / Муніципальне життя
28.03.2016

25 березня міський голова Віктор Весельський з офіційним візитом перебував у м. Київ, на 12 позачерговому з'їзді політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Як зазначив Віктор Леонідович на своїх сторінках в соціальних мережах: «З'їзд підтримав кандидатуру Гройсмана В.Б. на посаду Прем'єр-Міністра і рекомендували делегати з'їзду внести дану кандидатуру Президенту України для подання на розгляд Верховної Ради».

Докладніше...
Відбувся виїзний прийом громадян першим заступником міського голови / Муніципальне життя
28.03.2016

25 березня відбувся виїзний прийом громадян у приміщенні ЗОШ №6. У зв’язку з незапланованим та терміновим відрядженням міського голови В.Л.Весельського, прийом мешканців мікрорайону здійснював перший заступник міського голови С.Ю.Колотов. Також були присутні депутати міської ради, які закріплені за даним округом, начальники управлінь та відділів міської ради, громадські активісти та представники місцевих ЗМІ.

Докладніше...
27 березня – Великдень у римо-католиків / Муніципальне життя
25.03.2016

Шановні новоград-волинці, духовенство та прихожани римо-католицької церкви! Вітаємо усіх зі святом Великодня! У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. А також нагадують нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.


 
Докладніше...
27 березня – Міжнародний день театру / Муніципальне життя
25.03.2016

Шановні театральні діячі та працівники театрів Новограда-Волинського! Сердечно вітаю вас з нагоди професійного святаЗмінюється життя, але театр як і раніше, дарує незабутні враження від зустрічі з прекрасним, пробуджує добрі почуття, чисті думки й високі прагнення, піднімає людину над буденністю. Щира подяка всім, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом, за невтомну творчу працю, збереження та примноження найкращих театральних традицій, віддане служіння мистецтву, українській державі і рідному краю.

 

 
Докладніше...
25 березня – День Служби безпеки України / Муніципальне життя
25.03.2016

Шановні працівники Служби безпеки України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Служба безпеки України, як державний правоохоронний орган спеціального призначення, пройшла непростий шлях становлення. З дня у день, з року в рік ви стоїте на сторожі величних надбань українського народу, стверджуючи його стабільність у європейському й світовому просторі.


 
Докладніше...
27 березня Україна переходить на літній час / Муніципальне життя
25.03.2016

У ніч з суботи на неділю, 27 березня, українці переведуть стрілки годинника на годину вперед. День і час переходу на літній час визначений постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України». Згідно з документом, перехід на літній час в Україні щороку відбувається в останню неділю березня.

Докладніше...
За рік працевлаштовано три тисячі безробітних / Муніципальне життя
25.03.2016

«Ті, хто прагне працювати і чесно забезпечувати свою сім’ю – роботу знаходять. Це моє багаторічне спостереження, адже у Новоград-Волинському міському центрі зай-нятості працюю з моменту його створення – 25 років». Таку думку висловив керівник новоград-волинської філії Державної служби зайнятості. Як уже повідомлялося у нашій газеті, Новоград-Волинський міський центр зайнятості працює не лише над програмою працевлаштування населення, нещодавно було представлено проект Стратегії модернізації та розвитку самої Державної служби зайнятості. 

Докладніше...
Міський голова взяв під особистий контроль стан благоустрою міста / Муніципальне життя
25.03.2016

Відповідно до розпорядження №76(к), яким внесено зміни у додатки 1, 2 до розпорядження міського голови від 30.12.15 № 37(к) „Про затвердження розподілу функціональних обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради“ повноваження з питань житлово-комунального господарства передано міському голові. Очільник міста щоденно проводить наради з працівниками управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, здійснює виїзні наради, особисто контролює проведення ремонтних робіт з благоустрою міста. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з представниками громадських організацій / Муніципальне життя
25.03.2016

24 березня 2016 року міський голова Віктор Весельський, за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко, провів робочу зустріч з радником з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями Віктором Бусленком та представниками громадських організацій. У ході зустрічі було розглянуто ряд проблемних питань та прийнято конструктивні пропозиції і рішення.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 25 по 27 березня 2016 року / Муніципальне життя
24.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради  25 по 27 березня 2016 року.

Докладніше...
Весняні канікули в ЦНТТУМ / Муніципальне життя
24.03.2016

З метою організованого дозвілля дітей під час весняних канікул на базі Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведені творчі майстер-класи, майстерні, виставки робіт технічних гуртків (авіа -, ракето- та автомоделювання). Зокрема, 23 березня 2016 року відбувся майстер-клас по виготовленню сувенірних пташок, якими цього року буде прикрашене святкове дерево під час щорічного Великоднього фестивалю. Керівники гуртків ЦНТТУМ Ільчук Надія Миколаївна, Свиденюк Галина Леонідівна, Бурлаченко Оксана Володимирівна разом із своїми вихованцями створили понад 100 виробів, які є оберегом сім’ї,  вісником достатку та щастя.

Докладніше...
Отримання посвідчень водіїв залишається під питанням / Муніципальне життя
24.03.2016

На ім’я міського голови Весельського В.Л. надійшло звернення від Навчальної організації – Новоград-Волинської автошколи Товариства сприяння обороні України (адреса: вул. Лубчицька, 45). У зверненні йдеться про те, що у зв’язку із ліквідацією ДАІ зазначена організація не отримує бланки свідоцтв про закінчення навчального закладу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, які в 2015 році автошкола отримувала від Департаменту ДАІ МВС України. Слухачі, які закінчують навчання в автошколі не отримують вказані свідоцтва, в результаті чого не можуть підтвердити проходження підготовки та перепідготовки водіїв і отримати посвідчення водія.

Докладніше...
Новоград-Волинський: про відвідування сімей опікунів/піклувальників / Муніципальне життя
24.03.2016

Працівниками міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом березня 2016 року було планово відвідано 5 сімей опікунів/піклувальників в яких виховується 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою надання інформації службі у справах дітей міської ради про стан утримання, догляду і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про результати відвідувань повідомлено вищезазначену службу.

Докладніше...
Як не захворіти на туберкульоз. Корисні рекомендації / Муніципальне життя
24.03.2016
Всесвітній день боротьби проти туберкульозу відзначається щороку 24 березня в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.
 
Докладніше...
Міський голова зустрівся з депутатською фракцією „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“ у Новоград-Волинській міській раді / Муніципальне життя
24.03.2016

Відповідно до затвердженого графіку зустрічей міського голови з депутатськими фракціями Новоград-Волинської міської ради 23 березня 2016 року Віктор Весельський зустрівся з депутатською фракцією „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“ у Новоград-Волинській міській раді (голова фракції – Юрій Новиченко). 

Докладніше...
Міський голова зустрівся з депутатською фракцією політичної партії „Об’єднання „Самопоміч“ у Новоград-Волинській міській раді / Муніципальне життя
24.03.2016

23 березня 2016 року міський голова Віктор Весельський зустрівся з депутатською фракцією політичної партії „Об’єднання „Самопоміч“ у Новоград-Волинській міській раді, яку представляють голова фракції – Сергій Хапчук та депутат міської ради Костянтин Шнайдер, за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова та начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському буде проведено роботи з благоустрою міста / Муніципальне життя
24.03.2016

23 березня міський голова Віктор Весельський здійснив об’їзд пам’яток історії та оглянув прилеглу до них територію з метою визначення видів робіт, які необхідно зробити для покращення благоустрою міста. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 березня 2016 року / Муніципальне життя
23.03.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 24 березня 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорено питання постачання лікарських засобів безпосередньо з підприємств-виробників до закладів охорони здоров’я / Муніципальне життя
23.03.2016

22 березня 2016 року міський голова Весельський В.Л. разом з першим заступником міського голови Колотовим С.Ю. та головним лікарем міськрайТМО Борисом В.М. з робочим візитом відвідали ТОВ „Юнік Фарма“, яке очолює Махінов М.К. За роки роботи «Юнік Фарма» створила високий імідж свідченням чого є її корпоративні клієнти. Компанія є постачальником таких великих підприємств України як корпорація «Артеріум» (ПАТ «Київмедпрепарати», АТ «Галичфарм»), ЗАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ЗАТ «Інфузія» і ряду інших заводів по виробництву лікарських препаратів.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 23 березня 2016 року / Муніципальне життя
22.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 23 березня 2016 року.

Докладніше...
Зустріч з молоддю, яка засуджена до покарання без позбавлення волі / Муніципальне життя
22.03.2016

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів чергову зустріч з молоддю, яка засуджена до покарання без позбавлення волі. Метою зібрання стала профілактика захворювання на туберкульоз та необхідність поінформованості молоді про правові наслідки повторної злочинності.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує / Муніципальне життя
22.03.2016

Чи знаєте Ви що: На туберкульоз може захворіти кожен! Туберкульоз можна вилікувати! Неприпустимо самостійно ставити діагноз туберкульозу та займатися самолікуванням!

Докладніше...
У Новограді-Волинському буде проведено поточний ремонт та благоустрій території Фортеці / Муніципальне життя
22.03.2016

22 березня, під головуванням міського голови Віктора Весельського, відбулася виїзна нарада з визначення видів робіт на території Фортеці, що розташована за міським Палацом культури ім. Лесі Українки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся прийом громадян міським головою / Муніципальне життя
21.03.2016

18 березня 2016 року під час чергового прийому міського голови Весельського В.Л. та секретаря міської ради Пономаренко О.А. було прийнято 30 мешканців міста. Здебільшого звернення стосувалися питань земельних відносин, житлово-комунального господарства, надання матеріальної допомоги, лікування тощо. З досить цікавою та неординарною пропозицією завітали на прийом до міського голови - молоді люди, які представляють так зване соціальне підприємництво, яке набуває все більшої популярності серед громадських організацій, як ефективний механізм вирішення локальних соціальних і економічних проблем територіальних общин. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 22 березня 2016 року / Муніципальне життя
21.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 22 березня 2016 року

Докладніше...
Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського за підсумками роботи за 2015 рік визнана найкращою бібліотекою області і отримала відзнаку обласного конкурсу управління культури «Золоті джерела» / Муніципальне життя
21.03.2016

Центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського сьогодні –інформаційно-освітній, культурний центр з широким спектром різноманітних послуг, центр дозвілля і спілкування, місце для збирання творчих та соціально активних людей.    

Докладніше...
Колективи школи мистецтв м. Новограда-Волинського зайняли призові місця в обласному огляді-конкурсі ансамблевої гри / Муніципальне життя
21.03.2016

16 березня 2016 року у м. Житомир відбувся обласний огляд-конкурс ансамблевої гри серед учнів шкіл естетичного виховання.

Докладніше...
Міжвідомча нарада по роботі з внутрішньо переміщеними сім’ями / Муніципальне життя
21.03.2016

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась міжвідомча нарада за участю представників управління праці і соціального захисту населення міської ради стосовно припинення в державі соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
21.03.2016

18 березня 2016 року напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відбулися урочистості з цієї нагоди. З найкращими привітання та побажання до присутніх працівників галузі звернувся міський голова Віктор Леонідович Весельський. 

 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 21 березня 2016 року / Муніципальне життя
21.03.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 21 березня 2016 року.

Докладніше...
18 березня - День працівника податкової та митної служби України / Муніципальне життя
18.03.2016

Шановні працівники податкової та митної служби! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Докладніше...
20 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення / Муніципальне життя
18.03.2016

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування м.Новоград-Волинський! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята.

Докладніше...
Проводиться початкова оцінка потреб сімей учасників АТО / Муніципальне життя
18.03.2016

Протягом січня – лютого 2016 року спеціалістами міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і управління праці та соціального захисту населення міської ради відвідано 21 міську сім’ю, в яких проживають учасники антитерористичної операції. 

Докладніше...
Відбулося засідання ради директорів промислових підприємств Новограда-Волинського. / Муніципальне життя
18.03.2016

17 березня 2016 року на ТОВ „Церсаніт-Інвест“ відбулось чергове виїзне засідання Ради директорів промислових підприємств міста під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Перед початком засідання для керівництва міської ради та  керівників промислових підприємств та керівників вищих навчальних закладів міста була проведена ознайомча екскурсія по підприємству, яку провів голова правління Збіслав Кровяк. Пан Збіслав зупинився на досягненнях та етапах розвитку, розповів про специфіку роботи підприємства. Присутні мали змогу ознайомитись з виробництвом та зразками продукції підприємства.

Докладніше...
В рамках міжнародного обміну до Новограда-Волинського завітала учнівська делегація з Німеччини / Муніципальне життя
18.03.2016

15 березня 2016 року у конференц-залі Будинку рад відбулася зустріч учнівської делегації німецького міста Візентайд (Баварія) з міським головою Віктором Весельським. Учасники обміну прибули з керівником делегації, супроводжуючим вчителем та представником батьківського комітету.

Докладніше...
Відбулося пленарне засідання позачергової третьої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. / Муніципальне життя
18.03.2016

17 березня 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося пленарне засідання позачергової третьої сесії міської ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 28 депутатів міської ради, також були присутні депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький, керівники правоохоронних органів, керівники виконавчих органів міської ради, представники політичних та громадських організацій, громадськості міста, місцевих засобів масової інформації, інші зацікавлені особи. 

Докладніше...
На вихідних у Новограді-Волинському очікується ускладнення погодніх умов / Муніципальне життя
18.03.2016

Штормове попередження на 19-20 березня 2016 року по місту Новограду-Волинському. Ускладнення погодніх умов. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 18 березня 2016 року / Муніципальне життя
17.03.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 18 березня 2016 року.

Докладніше...
Просвітницька робота для людей в Новограді-Волинському / Муніципальне життя
17.03.2016

Співпраця Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і міського центру зайнятості триває вже не один рік. Не стане винятком і 2016 рік. Заплановано низку бесід з людьми різних вікових категорій, які зареєстровані в міському центрі зайнятості. Інформаційно-просвітницька робота направлена на попередження негативних явищ в громаді, а саме, висвітлення таких тем, як «Гендерна рівність», «Протидія торгівлі людьми», «Попередження насильства в сім'ї».

Докладніше...
Мій колектив – моя гордість! / Муніципальне життя
17.03.2016

Згадуючи попередні роки, а саме коли рішенням міської ради №140 від 23.04.2008р.було затверджено проект програми впровадження моделі реформування умов утримання і обслуговування житлового фонду в м.Новоград-Волинський, в якій зазначалось, що ефективним способом задоволення потреб споживачів є створення ОСББ, щоб залучити власників житла до самоуправління своїм житловим фондом. Чим ближче надавач послуг до людей, тим краще.

Докладніше...
Соціальний проект «Щастя у 4 руки» / Муніципальне життя
16.03.2016

Здається, питання, хто ставить чайник, - не найголовніша з проблем, що виникають у родині. Проте це лише здається. Саме через розбіжності у поглядах на сімейні ролі та обов‘язки виникає більшість чвар та невдоволення, які поступово, але невідворотно, руйнують шлюб. 61% шлюбів в Україні закінчуються саме так, - розлученням. Мета проекту «Щастя в 4 руки» – донести до людей, які вступають у подружжя, прості рецепти сімейного щастя, щоб ніщо не заважало молодим кохати одне одного та спільними зусиллями будувати сім‘ю. Проект наголошує: сім‘я – це коли будь-які проблеми чи завдання сприймаються як спільні та вирішуються спільними зусиллями чоловіка та дружини. 

Докладніше...
Відбулося сьоме засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
16.03.2016

16 березня у великій залі Будинку рад, під головуванням міського голови Віктора Весельського, відбулося сьоме засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. 

Докладніше...
Відбулася підсумкова нарада житлово-комунальної галузі (презентації виступів та звітів) / Муніципальне життя
16.03.2016

15 березня 2016 року відбулася підсумкова нарада житлово-комунальної галузі. У нараді приймали участь міський голова Весельський В.Л., секретар міської ради Пономаренко О.А., начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К., начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської радиБогданчук О.В., голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Легенчук А.В., депутати міської ради, керівники комунальних підприємств житлово-комунальної галузі, керівники ОСББ міста та інші зацікавлені особи.


 
Докладніше...
«КНИГОМАНІЯ-2016» у нашому місті! / Муніципальне життя
16.03.2016
15 березня в центральній дитячій бібліотеці вперше пройшов 2 етап Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ-2016», який присвячений 145-тій річниці з дня народження Лесі Українки. У конкурсі взяли участь учні 6-7 класів загальноосвітніх шкіл міста. Попередні роки Конкурс мав назву «Найкращий читач року» і організатором його виступав Форум видавців України, цього року «Книгоманію-2016» координує Національна бібліотека для дітей. 

 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 17 березня 2016 року / Муніципальне життя
16.03.2016

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради 17 березня 2016 року.

Докладніше...
На засіданні Комісії з питань захисту прав дитини / Муніципальне життя
16.03.2016

15 березня, під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової, відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської ради.  

Докладніше...
Про посилення контролю щодо обліку внутрішньо переміщених осіб та соціальних виплат / Муніципальне життя
16.03.2016

Відбулося чергове засідання Новоград-Волинського міського координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області. У засіданні, під головуванням заступника голови штабу-начальника управління праці та соціального захисту населення Л.В.Хрущ, взяли участь 14 посадових осіб, членів штабу та на запрошення – представник СБУ.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді знайомить громаду міста з фахівцями із соціальної роботи, які працюють в закріплених за ними мікрорайонах / Муніципальне життя
16.03.2016

Фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – це працівник, що має необхідну фахову підготовку та кваліфікацію, спеціалізується на здійсненні соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають у закріпленому за ним мікрорайоні міста.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 16 березня 2016 року / Муніципальне життя
15.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 16 березня 2016 року.

Докладніше...
15 березня відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів / Муніципальне життя
15.03.2016

Всесвітній День прав споживача стосується всіх громадян взагалі та кожного з нас окремо. Тому, що всі ми кожен день щось купуємо, платимо власні кошти за товари та послуги.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! / Муніципальне життя
15.03.2016

З усіх питань, які пов’язані з організацією та проведенням особистих прийомів міським головою, секретарем міської ради, першим заступником та заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету, начальниками управлінь та відділів міської ради звертайтеся до Громадської приймальні, яка знаходиться на першому поверсі Будинку рад або за тел.: (04141) 5-25-81.

Докладніше...
Долучайтесь до Всесвітньої ініціативи ГОДИНА ЗЕМЛІ 2016! / Муніципальне життя
15.03.2016
Вже декілька років поспіль громада міста Новограда-Волинського долучається до всесвітньої ініціативи із збереження клімату – Година Землі. У суботу, 19 березня 2016 року, о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 15 березня 2016 року / Муніципальне життя
14.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 15 березня 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському провели свято зустрічі весни / Муніципальне життя
14.03.2016

З давніх-давен українці шанували народні традиції своїх пращурів та свято їх дотримувалися. Тож, з приходом першого весняного місяця – березня, не зважаючи на похмуру, прохолодну погоду, у Новограді-Волинському зустрічали весну. 13 березня за міським Палацом культури ім. Лесі Українки, на території Фортеці, відбулося святкове дійство. Участь у заході взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради, перший заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, начальники відділів і управлінь міської ради, а також новоград-волинці з дітками та гості міста.

Докладніше...
Міська жіноча рада провела благодійну акцію / Муніципальне життя
14.03.2016

12 лютого за ініціативи голови міської ради жінок Лариси Шутової спільно з активом міськрайонного громадського об’єднання "Спілка-Чорнобиль", студентами промислово-економічного технікуму було проведено благодійну акцію. В рамках якої активісти прибирали прилеглу територію біля пам’ятного знаку на вшанування жертв Чорнобильської катастрофи. Також здійснювався збір благодійних коштів на встановлення символу Янгола-охоронця на пам’ятному знаку. 

Докладніше...
Обговорювалися питання щодо покращення роботи медичних закладів міста. / Муніципальне життя
14.03.2016

12 березня 2016 року відбулася робоча зустріч міського голови В.Л.Весельського з керівниками міськрай ТМО та керівництвом КЗ"ПМСД" за участю секретаря міської ради О.А.Пономаренко, заступника міського голови Л.В.Шутової, начальника фінансового управління міської ради І.К.Ящук, начальника відділу кадрів міської ради Ж.О.Колесник та начальника відділу охорони здоров’я міської ради Л.Р.Дутчака. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському перебував начальник Головного управління казначейської служби України у Житомирській області Петро Чорний / Муніципальне життя
14.03.2016

12 березня 2016 року відбулася нарада з питань бюджетного обслуговування розпорядників коштів за участі начальника Головного управління казначейської служби України у Житомирській області П.І. Чорного. На нараді були присутні міський голова В.Л. Весельський, секретар міської ради О.А. Пономаренко, голова райдержадміністрації В.В. Михнюк, голова районної ради Д.В.Рудницький, начальник управління Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському В.А. Бірюченко, розпорядники коштів організацій, установ міста та району, голови ОСББ міста, сільські та селищні голови.

Докладніше...
Відбувся прийом громадян міським головою у мікрорайоні „М’ясокомбінат“. / Муніципальне життя
14.03.2016

11 березня відбувся виїзний прийом міським головою В.Л.Весельським у мікрорайоні „М’ясокомбінат“. Попередньо міський голова здійснив об’їзд даного мікрорайону разом з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, депутатами міської ради, начальниками управлінь та відділів міської ради, представниками місцевих ЗМІ. 

Докладніше...
Збережемо наше місто чистим! / Муніципальне життя
14.03.2016

Звягель має бути чистим та охайним містечком. І буде! Інспекція благоустрою міста при управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради звертається до жителів м. Новоград-Волинський

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 14 березня 2016 року / Муніципальне життя
14.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 14 березня 2016 року.

Докладніше...
12 березня - День землевпорядника Шановні працівники землевпорядної служби! / Муніципальне життя
11.03.2016

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня землевпорядника - свята тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель. 

Докладніше...
Зустріч заступника міського голови Шутової Л.В. з фахівцями із соціальної роботи. / Муніципальне життя
11.03.2016

Нещодавно в міській раді відбулася зустріч заступника міського голови Шутової Л.В. з трьома новопризначеними фахівцями із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Директор МЦСССДМ Борис Н.П. проінформувала про напрямки роботи фахівців Літвинчук О.В., Трояновської Н.В., Бузинської Л.Ю., відповідно, за якими закріплені мікрорайони «Смолка», «Міськрай ТМО», «Сагайдачний» в територіальній громаді міста.

Докладніше...
Майстер-клас для вчителів математики Новограда-Волинського / Муніципальне життя
11.03.2016

Серед шкільних предметів математика не просто наука цифр, вона справедливо належить до тих, які «ум в порядок приводять». Якщо до його викладання підходити нестандартно, вкладаючи серце і душу, цей шкільний предмет може зазвучати всіма відтінками почуттів та примусити ставитися до нього із належною увагою. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили питання протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІД / Муніципальне життя
11.03.2016

10 березня відбулось засідання міської ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання проходило під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової. В режимі діалогу учасники засідання обговорили низку питань, пов’язаних із соціально-небезпечними хворобами такими як туберкульоз та ВІЛ/СНІД, піднімали проблеми, що потребують вирішення виключно на державному рівні, так як стосуються фінансового та матеріального забезпечення.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 11 по 13 березня 2016 року п’ятниця 11 березня 2016 року / Муніципальне життя
10.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради з 11 по 13 березня 2016 року п’ятниця 11 березня 2016 року.

Докладніше...
Відбулася ділова зустріч під час якої було вирішено подальшу долю приміщення дільниці №1 РЦТ №212 Житомирської філії ПАТ «Укртелеком». / Муніципальне життя
10.03.2016

9 березня 2016 року міський голова Віктор Весельський разом з першим заступником Сергієм Колотовим, керуючим справами виконавчого комітету Дмитром Ружицьким, начальником управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитром Гудзем, начальником ЦНАПу Михайлом Макарчуком зустрілися з  директором Житомирської філії ПАТ „Укртелеком“ Євгеном Українцем, начальником технічної служби  Житомирської філії ПАТ „Укртелеком“ Володимиром Турбалом та начальником відділу управління комерційною нерухомістю Раїсою Омелянюк, які приїхали з Житомира. В ході зустрічі оглянули приміщення дільниці №1 РЦТ №212 Житомирської філії ПАТ «Укртелеком», чітко визначилися з першочерговими кроками, які необхідно реалізувати у найближчий час. 

Докладніше...
Навчальний тренінг «Організаційні та правові питання створення ОСББ» / Муніципальне життя
10.03.2016

4 березня 2016 року в місті Новограді-Волинському, в рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» відбувся тренінг «Організаційні та правові питання створення ОСББ». Участь у тренінгу взяли представники ініціативних груп співвласників будинків,  представники управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради, голови ОСББ.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова зустрівся з активом футбольного клубу «Авангард» та тренерами спортивного клубу ДЮКФП / Муніципальне життя
10.03.2016

9 березня 2016 року відбулася зустріч міського голови В.Л.Весельського з активом футбольного клубу «Авангард» та тренерами спортивного клубу ДЮКФП, під час якої були обговорені стратегічні напрямки щодо активізації футбольного руху в місті. 

Докладніше...
Профілактична акція «Тепла домівка, зігріта турботою». / Муніципальне життя
10.03.2016

Новоград–Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно долучився до проведення обласної профілактичної акції «Тепла домівка, зігріта турботою», яка проходила з 1 грудня 2015 року  по 1 березня 2016 року, спрямована на своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, в тому числі сімей з дітьми, особливо сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та надання їм своєчасної соціальної підтримки в зимовий період з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдіяльності.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 10 березня 2016 року / Муніципальне життя
09.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 10 березня 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському пройшли урочистості з нагоди 202-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка / Муніципальне життя
09.03.2016
9 березня минає 202-а річниця від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. У Новограді-Волинському відбувся мітинг та покладання квітів з цієї нагоди. 
Докладніше...
Новоград-Волинський: професійне навчання педагогів-«дошкільників» під науковим супроводом / Муніципальне життя
09.03.2016

Питання компетентнісного підходу в управлінні сучасного дошкільного закладу обговорювались на семінарі завідувачів та вихователів-методистів м.Новограда-Волинського. Активно долучилися до розмови гості - завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України, доктор психологічних наук Т.О.Піроженко та провідний науковий співробітник лабораторії, кандидат психологічних наук С.О.Ладивір. 

Докладніше...
Про результати вибіркових обстежень сімей / Муніципальне життя
09.03.2016

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.14  № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора», з метою регулярного контролю за цільовим використанням державних коштів батьками при народженні дитини, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом січня-лютого 2016 р. проведено 40 вибіркових обстежень матеріально-побутових умов проживання таких сімей, про що складено відповідні акти.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся святковий концерт. / Муніципальне життя
09.03.2016

Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру відбувся святковий концерт за участю вокального шоу «Grayc». Міський голова Віктор Весельський від імені усіх чоловіків депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто привітав чарівних звягельчанок зі святом.  

Докладніше...
Екскурсія дружин загиблих учасників АТО на ТОВ «Нові ласощі Житомир» / Муніципальне життя
09.03.2016

В переддень  Міжнародного дня прав жінок та миру, 02.03.2016, за ініціативою міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з дружинами загиблих військових в зоні проведення АТО на базі ТОВ «Нові ласощі Житомир». Зокрема, директор підприємства Хістовий Валерій Борисович провів захоплюючу екскурсію, показав технологічні процеси виробництва солодощів, які виготовляються на підприємстві, учасники екскурсії мали змогу продегустувати солодощі. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 09 березня 2016 року / Муніципальне життя
09.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради  09 березня 2016 року.

Докладніше...
8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру / Муніципальне життя
04.03.2016

Здавна повелося, що жінка в сім’ї – берегиня. А ще символ чистоти, ніжності і краси. Без її підтримки, розуміння та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті. Свято 8 березня ще раз нагадує чоловікам, що усіма своїми успіхами ми зобов’язані вам – любим нашим матерям і бабусям, сестрам і дружинам. Саме ви оточуєте близьких людей любов’ю і увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте спокій і щастя.

Докладніше...
2 березня Новоград-Волинська бібліотека-філія №1 відсвяткувала славний ювілей / Муніципальне життя
04.03.2016

Чудової, весняної пори гарне і хвилююче свято ступило на поріг  бібліотеки-філії №1. Їй виповнилось – 60. Сьогодні бібліотека є інформаційним, культурно-просвітницьким закладом мікрорайону «Дружба». Тут можна отримати не тільки книгу, почитати нові газети, журнали, побувати на цікавому заході, а й скористатися послугами Інтернет - зв’язку, що значно підвищує рівень обслуговування жителів мікрорайону. Головне багатство бібліотеки – її фонд, який нараховує  понад 25 тис. прим. док.   

Докладніше...
Новоград-Волинський ДНЗ №16 та міськрай ТМО отримали допомогу від благодійного фонду «Рідне Полісся» / Муніципальне життя
04.03.2016

3 березня 2016 року секретар міської ради Олена Пономаренко, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, начальник відділу охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак та представники місцевих ЗМІ  зустрілися з представником благодійного фонду «Рідне Полісся» генерал-лейтенантом  запасу В’ячеславом  Стасюком. Того дня благодійна гуманітарна допомога від фонду надійшла в дошкільний навчальний заклад №16. Також представники благодійного фонду «Рідне Полісся» прибули не з порожніми руками в міськрай ТМО – багатофункціональні ліжка, кушетки, вироби медичного призначення (інструментарій, голки, катетери, перев’язочні матеріали тощо) були передані медикам. На сьогоднішній час це є неабиякою підтримкою для медичного персоналу та хворих.

Докладніше...
6 березня 2015 року Всесвітній день боротьби з глаукомою / Муніципальне життя
04.03.2016

Чому людям саме після 40 років, необхідно щорічно відвідувати лікаря - офтальмолога. 

Докладніше...
Інформаційно-аналітична довідка про звернення, що надійшли на урядову «гарячу лінію» у 2015 році / Муніципальне життя
04.03.2016

У 2015 році державна установа «Урядовий контактний центр» (Центр), що є базовою складовою Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади (НСОЗ), у цілодобовому режимі забезпечувала безперебійне функціонування урядової «гарячої лінії» (багатоканальний телефон 0 800 507 309 та веб сайт Центру www.ukc.gov.ua), яка набула важливого суспільного значення як дієвий засіб взаємодії влади і громадськості, вирішення життєвих запитів і потреб людей, виконувала значиму соціальну, гуманітарну та комунікативну функцію. 

Докладніше...
6 березня 2015 року Всесвітній день боротьби з глаукомою / Муніципальне життя
04.03.2016
Чому людям саме після 40 років, необхідно щорічно відвідувати лікаря - офтальмолога.

 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 04-08 березня 2016 року / Муніципальне життя
03.03.2016

 

Докладніше...
Вихованці Новоград-Волинської школи мистецтв зайняли переможні місця на музичній олімпіаді «Голос країни» / Муніципальне життя
03.03.2016

27-28 лютого 2016 року у м. Києві в концертному залі університету ім. Б. Грінченка проходила музична олімпіада «Голос країни», в якій брали участь більше 1000 учасників в різних номінаціях. Конкурсантів оцінювали  професори, академіки, заслужені діячі мистецтв України.

Докладніше...
Обговорювалася подальша доля Новоград-Волинської філії обласного центру крові / Муніципальне життя
03.03.2016

2 березня 2016 року відбулася ділова зустріч  міського голови Віктора Леонідовича Весельського з головним лікарем обласного центру крові Житомирської обласної ради Анатолієм Миколайовичем Чугрієвим, у якій  взяли участь заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова, начальник відділу охорони здоров’я Любомир Романович Дутчак, заступник головного лікаря обласного центру крові Алла Іванівна Островська, завідувачка Новоград-Волинської філії обласного центру крові Леся Василівна Становська. 

Докладніше...
Відбулася зустріч з матерями загиблих військових в АТО / Муніципальне життя
03.03.2016

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру у музеї родини Косачів було  організовано незабутню теплу зустріч з матерями загиблих воїнів в АТО. На заході були присутні міський голова В.Л.Весельський, секретар міської ради О.А.Пономаренко, заступник міського голови Л.В.Шутова, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Н.П.Борис, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Л.В.Хрущ, депутати міської ради,  голова Новоград-Волинського відокремленого підрозділу Житомирської обласної громадської організації „Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій“ В.М.Господинчик. 

Докладніше...
Служба у військовому резерві ЗС України / Муніципальне життя
03.03.2016

Службу у військовому резерві в Збройних Силах України впроваджено з 2006 року. Резервісти Збройних Сил України у добровільному порядку укладали контракт з командирами військових частин, проходили підготовку на зборах у складі штатних підрозділів під час активних практичних навчань, тренувань.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 03 березня 2016 року / Муніципальне життя
03.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 03 березня 2016 року.

Докладніше...
Засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних батьків Новограда-Волинського. / Муніципальне життя
02.03.2016

Сьогодні, за статистикою Головного управління національної поліції , у кожній області в середньому на обліку перебувають 1200 дітей, які можуть утекти з дому або вже це робили. І це тільки офіційна статистика.  

Докладніше...
Разом - тепліше і світліше / Муніципальне життя
02.03.2016

Українські міста і села активно «утеплюються», «освітлюються» та економлять енергію за допомогою проекту ПРООН. Фінансування Європейського Союзу допомагає не лише відмовитись від дорогого газового опалення та зекономити бюджетні кошти, але й здружує сільські та міські громади, які вчаться покращувати своє життя гуртом. Приємно відзначити, що Новоград-Волинський став одним з перших міст України, в якому вже більше 10 років впроваджують спільні проекти громади міста та Програми Розвитку ООН. 

Докладніше...
Оголошення : Контрактна армія – достойна заробітна плата / Муніципальне життя
02.03.2016

З 1 лютого 2016 року всі військовослужбовці, які служать за контрактом, щонайменше отримують по 7 тисяч гривень. Таке рішення Кабінету Міністрів України №18 було прийнято 20 січня.

Докладніше...
Відбулася підсумкова нарада галузі культури за 2015 рік. / Муніципальне життя
02.03.2016

1 березня 2016 року відбулася підсумкова нарада працівників культури міста. У нараді приймали участь міський голова Весельський В.Л., секретар міської  ради Пономаренко О.А., перший заступник міського голови Колотов С.Ю., заступник  міського  голови Гвозденко О.В., керівники установ галузі культури. З вступним, вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Віктор Леонідович Весельський, який проаналізував фінансово-господарську діяльність галузі культури у 2015  році, вирішення нагальних проблем у галузі та забезпечення її стабільного функціонування. 

Докладніше...
Очільники міста та району обговорили встановлення електронної системи голосування "ВІЧЕ" / Муніципальне життя
02.03.2016
У відповідності до прийнятих Верховною Радою України змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (щодо поіменних голосувань), з 23 лютого 2016 року у місцевих радах офіційно запроваджено поіменне голосування. Наразі у великій залі Будинку рад розпочато роботи по встановленню електронної системи персонального голосування та триває процес її технічного забезпечення. 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначено переможців зонального конкурсу малюнків / Муніципальне життя
01.03.2016

25 лютого 2016 року в приміщенні Музею родини Косачів відбулося нагородження переможців зонального конкурсу малюнків, присвяченого 145 річниці від дня народження Лесі Українки. В конкурсі брали участь понад 30 учнів шкіл мистецтв м.Новограда-Волинського, м.Баранівки, м.Червоноармійська. Роботи конкурсантів були виконані в графічній, живописній та декоративній техніках. 

Докладніше...
Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
01.03.2016
25лютого 2016 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Ю.Г.Юсипця.  
Докладніше...
Оголошується конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок / Муніципальне життя
01.03.2016

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 02 березня 2016 року / Муніципальне життя
01.03.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 02 березня 2016 року.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa