Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Березень 2014 року
У Новограді-Волинському пройшов перший етап змагань дружин юних пожежників / Муніципальне життя
31.03.2014
28 березня у приміщенні актового залу ЗОШ №8 відбувся районний етап ХХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Учасниками фестивалю стали дружини юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів міста та району, які боролися за звання кращих знавців правил безпеки життєдіяльності. Всього у фестивалі прийняло участь 10 загальноосвітніх навчальних закладів.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання координаційної спортивної громадської ради міста / Муніципальне життя
31.03.2014

28 березня під головуванням секретаря міської ради Сергія Лавренюка відбулося засідання координаційної спортивної громадської ради міста. На порядку денному розглядалися актуальні питання, основне із яких –створення при „Службі охорони громадського порядку“ на добровільних засадах громадського формування „Народна дружина“. Головна функція якої полягатиме у наданні допомоги органам міліції в забезпеченні правопорядку в місті.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся міський фестиваль театральних колективів, присвячений міжнародному Дню театру / Муніципальне життя
31.03.2014
У  конкурсі приймали участь представники загальноосвітніх шкіл міста. Усі показали високий рівень артистизму. Кожна із вистав відзначилась індивідуальністю жанру твору. Яскраво заявив про себе театральний колектив «Водограй» ЗОШ № 6. Уривок із п’сси Т.Г Шевченка «Назар Стодоля», який зіграли учні 11-го класу, був неперевершений.
Докладніше...
Директори шкіл міста Новограда-Волинського удосконалюють роботу з атестації педагогів / Муніципальне життя
28.03.2014

Обговорити вплив атестації педагогічних працівників на вдосконалення навчально-виховної роботи в школі та на підвищення фахового рівня вчителів зібралися 26 березня у ЗОШ №9 на міському семінарі директори шкіл міста Новограда-Волинського. У вступному слові начальник управління освіти і науки О.В.Ільяхова звернула увагу учасників семінару на особливості атестації педагогічних працівників у 2014 році, підкреслила значення підготовчої роботи керівництва шкіл до проведення атестації вчителів, необхідність дотримуватися Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

Докладніше...
Моє заквітчане місто - Новоград-Волинський / Муніципальне життя
28.03.2014

Тема покращення благоустрою міста завжди на контролі влади. Щосереди під головуванням міського голови відбуваються наради, за участю представників жіночої ради, житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності, керівників установ щодо проведення заходів із максимального заквітчання нашого міста в цьому році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбувся конкурс з оренди майна комунальної власності / Муніципальне життя
28.03.2014

27 березня у приміщенні міської ради відбувся конкурс з оренди майна комунальної власності на частину приміщення, яке знаходиться на першому поверсі поліклінічного корпусу по вул. Медведєва, 13, щодо права розміщення аптечного пункту. Згідно розпорядження міського голови  від 26.03.14 № 52 (о) головою комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом - призначено першого заступника міського голови Миколу Усенка. На участь у аукціоні подали документи три претенденти. В результаті відкритих торгів переможцем визнано  Пелешка О.М.

Докладніше...
У Новограді-Волинському створено громадський комітет сприяння воїнам-резервістам української армії з дотримання їх прав і гарантій / Муніципальне життя
28.03.2014

Розпорядженням міського голови від 27.03.14 № 59 (о) створено громадський комітет сприяння воїнам-резервістам української армії з дотримання їх прав і гарантій, та затверджено його персональний склад.

Докладніше...
Новоград-Волинські гімназисти та їхні наставники – за мир і єдність в Українській державі!!! / Гуманітарна сфера
27.03.2014
21 березня 2014р. у НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня » проходила   акція   „З любов’ю до України”. Цей день ще раз довів, що ми українці - справжні патріоти, які люблять і шанують свій край, свою батьківщину, знають її історію. Цього дня гімназисти одягнули вишиванки, мали при собі елементи державної символіки.  Учні початкової школи представили   свої творчі роботи на тему «Ми – за мир!». Також була презентована виставка малюнків грузинських учнів «Україна + Грузія = Дружба».
Докладніше...
Новоград-Волинський: Розвивати творчий потенціал школярів / Гуманітарна сфера
27.03.2014

Розвиток творчого потенціалу особистості є одним із найактуальніших завдань сучасного суспільства, яке перебуває на етапі глобальних перетворень в системі освіти України, інтеграції у світовий освітній простір. Важливе завдання школи - дбайливо ростити нові таланти, знаходити здібних, талановитих, обдарованих дітей, починаючи з наймолодшого віку, і створювати умови для розвитку їхнього природного творчого потенціалу.

Докладніше...
Про особливості роботи Центру первинної медико-санітарної допомоги в Новограді-Волинському. / Муніципальне життя
27.03.2014

Члени виконавчого комітету міської ради проаналізували роботу комунального закладу – Центру первинної медико-санітарної допомоги міста. Поінформував присутніх  Головний лікар центру Іван Мартищук.  Особливості фінансування галузі (з міського та районного бюджетів) спонукали в місті - одному з перших в області  - 01.02.2013 створити ЦПМСД.

Докладніше...
Конкурс юних мовознавців у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
27.03.2014

Урочистим підведенням підсумків та врученням призів учням, які показали найкращі результати, завершився у місті Новограді-Волинському Міжнародний інтерактивний конкурс «Російське ведмежа – мовознавство для всіх», молодший брат Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – математика для всіх». 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Співпраця між дошкільним закладом і початковою школою / Гуманітарна сфера
27.03.2014

В рамках співпраці ДНЗ № 15 і ЗОШ № 9 було проведено ІІ етап теоретико – практичного семінару «Підвищення ефективності роботи педагогів ДНЗ і початкової школи щодо гармонійної адаптації дітей шестирічного віку до навчання в школі». Учасниками семінару були вихователі старших груп ДНЗ № 15, вихователі старших та середніх груп ДНЗ міста, вчителі початкової школи ЗОШ № 9, методисти ІМЦ, батьки.

Докладніше...
Фестиваль дитячої та юнацької ансамблевої та хорової творчості 2014 / Муніципальне життя
27.03.2014
21 березня у великій залі міського Палацу культури ім.Лесі Українки відбувся дев'ятий фестиваль дитячої та юнацької хорової творчості. Метою проведення фестивалю є підтримка та популяризація вокально-хорового мистецтва, збереження та розвиток дитячого вокального мистецтва та хорової культури в місті.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Підготовка до виборів Президента України триває / Муніципальне життя
26.03.2014

 Виконком міської ради затвердив рішення щодо  матеріально-технічного   забезпечення виборчих комісій на     позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року. Міська влада в межах своїх повноважень сприятиме   виборчим комісіям   у   наданні необхідних приміщень та їх облаштуванні; забезпечуватиме їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації; надаватиме згідно з нормами   законодавства транспортні засоби і засоби зв’язку (з оплатою послуг щодо їх встановлення та підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення діяльності виборчих комісій. Порядок оплати або відшкодування зазначених послуг встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Докладніше...
Новоград-Волинський: З метою забезпечення організації виконання міського бюджету / Муніципальне життя
26.03.2014

Рішенням виконавчого комітету затверджено заходи щодо організації виконання   міського бюджет на 2014 рік. Протягом 10 днів всі міські фінансові установи,   заклади освіти, медицини, культури і спорту повинні у своїх галузях знайти статті економії своїх витрат, а також посилити фінансово-бюджетну дисципліну, належне наповнення  доходної частини бюджету, економно витрачати наявні фінансові ресурси. Головні  розпорядники коштів несуть персональну відповідальність   за своєчасність і в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери та проведення розрахунків за спожиті енергоносії в межах кошторисних призначень та одержаного фінансування з міського бюджету.

Докладніше...
На засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
26.03.2014

24 березня під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету   міської ради, під час якого затверджено 11 рішень з різних питань життєзабезпечення міста і його мешканців. Звертаючись до членів виконавчого органу міської ради Загривий В.І. наголосив на суворому виконанні заходів, пов’язаних з організацією мобілізації громадян до українського війська. Наразі створюється Громадський комітет з числа посадовців та громадськості з метою надання необхідної допомоги у вирішенні соціальних проблем призваних військовослужбовців та їх сімей.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Братська допомога воїнів-афганців / Муніципальне життя
26.03.2014

Внутрішня політична нестабільність в Україні, доведена до загрози війни і втрати територіальної цілісності держави, як це було в Афганістані, Югославії, Молдові, Грузії та в інших державах світу під прапором захисту прав людини і безпеки своїх громадян зокрема, є каталізатором зарубіжного військового втручання. Така ситуація склалася в Криму.

Докладніше...
40 КОМПЛЕКТІВ СУЧАСНИХ ПОРТАТИВНИХ ЗАСОБІВ РАДІОЗВ’ЯЗКУ ЗАКУПИЛИ ТА ПЕРЕДАЛИ СВОЇМ БОЙОВИМ ПОБРАТИМАМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНТИНГЕНТУ В КОСОВО / Муніципальне життя
26.03.2014

У цей складний та відповідальний для нашої держави час військовослужбовці національного контингенту в Косово висловлюють свою беззаперечну підтримку усім бойовим побратимам, які мужньо відстоюють інтереси Української держави у протистоянні з російським агресором.

Докладніше...
Вулиця Героїв Майдану в Новограді-Волинському? Громадське обговорення / Муніципальне життя
25.03.2014

21 березня 2014 року відбулося засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини, яка діє при виконавчому комітеті міської ради як дорадчий орган в питаннях, пов’язаних з найменуванням нових вулиць, перейменуванням існуючих вулиць та інших топонімічних об’єктів, встановлення пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дошок на території міста.

Докладніше...
Педагоги Новограда-Волинського у рамках фестивалю діяльнісної педагогіки займалися раннім навчання дітей дошкільного віку / Муніципальне життя
25.03.2014

З метою удосконалення методичних підходів педагогів -«дошкільників» у роботі з раннього навчання дітей дошкільного віку інформаційно-методичний центр організував V фестивалі діяльнісної педагогіки. Захід відбувся на базі ДНЗ №14 (завідуюча Гапоненко Т.В.) і зібрав вихователів, вихователів-методистів, практичних психологів, музичних керівників, батьків, представників управління освіти і науки, ІМЦ, бажаючих і готових обговорити тему раннього навчання дітей дошкільного віку.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Організація навчального середовища в 1-их класах ЗНЗ / Гуманітарна сфера
25.03.2014
Українська початкова школа впроваджує Нові державні стандарти, нові підходи до початкової загальної освіти. Стандарт визначає зміст початкової освіти і ґрунтується на загальнолюдських цінностях та принципах.  Результативність його впровадження базується на засадах особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів, що зумовлює створення сприятливого навчального середовища для адаптації дитини до систематичного шкільного навчання забезпечуватиме їй подальший розвиток, успішне навчання та виховання.
Докладніше...
Новоград-Волинський: «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає» / Муніципальне життя
25.03.2014

Кожного року, в чудові весняні дні, бібліотеки міста проводять заходи до Всеукраїнського тижня дитячого читання. Це свято згуртовує дітлашню, з ним пов’язана радісна творчість і серйозна розмова про книги, літературно-пригодницькі мандрівки, розважальні ігри, цікаві вікторини, конкурси та спілкування з друзями.

Докладніше...
У Новограді-Волинському правоохоронці припинили діяльність незаконного пункту прийому металобрухту / Муніципальне життя
25.03.2014
Незаконні діяння жителя райцентру припинив дільничний інспектор міліції. Місцевому «бізнесменові» загрожує кримінальна відповідальність у вигляді значних штрафних санкцій. Про те, що у місті місцевий житель організував підпільний пункт прийому металобрухту, дільничному міліціонеру стало відомо завдяки співпраці з населенням. За інформацією, 73-річний чоловік приймав лом чорного металу в орендованому приміщенні за сталими розцінками - 1,50 гривень за кілограм.
 
Докладніше...
Пробне ЗНО у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
25.03.2014
Для бажаючих пройти «репетицію» зовнішнього незалежного оцінювання, для тих хто оплатив свою участь у тренеровочному тестуванні проводиться пробне ЗНО. В одному пункті пробного тестування у місті Новограді-Волинському у спеціалізованої школі №4 познайомитися з процедурою тестування та попередньо оцінити свої знання з одного з предмету (української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, іноземної мови) прийшли 223 учасника з 232 осіб, які зареєструвалися. Явка склала 96%, що відповідає у середньому по Житомирський області.
Докладніше...
Шановні працівники Служби безпеки України! / Муніципальне життя
24.03.2014
Прийміть найщиріші вітання з нагодипрофесійного свята. Виконуючи конституційний обов’язок, ви спрямовуєте свої зусилля на захист інтересів суспільства. На вас покладено державні завдання по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, охороні суверенітету і територіальної цілісності країни. Своєю самовідданою працею ви заслужили визнання і пошану.
 
Докладніше...
Школа педмайстерності у Новограді-Волинському: вивчаємо англійську з задоволенням! / Гуманітарна сфера
24.03.2014

Іншомовна діяльність як новий спосіб спілкування молодшого школяра потребує створення позитивної мотивації, яка є одним із найважливіших психологічних факторів успішності вивчення іноземної мови. Питанням пошуку шляхів удосконалення цього напрямку педагогічної роботи вчителів англійської мови у початковій школі присвячена робота міської школи педагогічної майстерності.

Докладніше...
Вихованців ДНЗ Новограда-Волинського навчають правилам особистої безпеки / Муніципальне життя
21.03.2014
Питання організації безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку розглянуто на засіданні міського семінару-практикуму, яке за планом управління освіти та інформаційно-методичного центру відбулося в  ДНЗ №6. Перед слухачами з інформацією про випадки пожежі та інші аварійні ситуації в місті і районі виступив фахівець з оперативного реагування МНС Рудюк  Роман Юрійович, який наголосив про важливість формування у дітей з раннього віку правильного поводження в навколишньому  та у випадку виникнення пожежі чи  інших надзвичайних ситуацій.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
21.03.2014

Минулого понеділка відбулася зустріч Володимира Загривого, секретаря міської ради Василя Михальчука   з представниками міського відділу міліції. Обговорювалися питання щодо створення так званих народних дружин на базі служби охорони громадського порядку міста. Участь громадян в охороні громадського порядку передбачено чинним законодавством України з метою підвищення ефективності діяльності міліції, поліпшення профілактики правопорушень, впливу громадськості на стан правопорядку в місті.

Докладніше...
Новий проект євроклубівців міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
21.03.2014

З метою привернення уваги широкої громадськості до європейських цінностей і стандартів шляхом формування та посилення регіонального партнерства, залучення до діалогу про європейські цінності партнерів Мережі Центрів Європейської інформації України у районних центрах та малих містах у лютому-березні Представництво Європейської Комісії в Україні, Мережа Центрів європейської інформації провела конкурс локальних ініціатив з просування європейських цінностей «Дні Європи - 2014.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На сесії затверджено ряд Програм / Муніципальне життя
21.03.2014

Протягом засідання 22 сесії міської ради було розглянуто та затверджено 28 рішень. Серед основних: про внесення змін до міського бюджету 2014 року, питання комунальної власності та земельні. Ухвалено та внесено зміни до ряду міських Програм щодо соціально-економічного і культурного розвитку міста на 2014 рік, розвитку об’єднаної державної податкової інспекції щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2014 рік, Програми розроблення містобудівної документації міста на період 2014 – 2015 роки, внесено зміни до Програми пожежної безпеки міста на 2011 – 2015 роки.

Докладніше...
Відбулося перше пленарне засідання 22 сесії Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
21.03.2014

Досить бурхливим та емоційно насиченим було перше пленарне засідання чергової 22 сесії міської ради, що відбулося 20 березня 2014 року.  Воно проходило у переповненій залі за активної участі не лише 42 депутатів міської, 5 – обласної ради, а й представників громади та засобів масової інформації міста. Мікрофоном міг скористатися практично кожен бажаючий. Йшлося як про сьогоденну суспільно-політичну,  економічну ситуацію в країні та місті, організацію допомоги військовослужбовцям, так і про хід мобілізації, побутові умови призваних до армії, кадрові, організаційні питання.

Докладніше...
Внесено зміни до Статуту територіальної громади Новограда-Волинського / Муніципальне життя
21.03.2014

Депутати міської ради своїми рішеннями внесли зміни до Статуту територіальної громади міста, доповнивши її новою главою про використання у місті символіки України, міст-партнерів, іноземних держав та міжнародних організацій. Зокрема, така символіка може використовуватися під час робочих, офіційних та урочистих зустрічей відповідних делегацій. На щоглі будівлі міської ради за її рішенням тимчасово чи постійно можуть вивішуватися прапори міст-партнерів, зарубіжних країн та міжнародних організацій.

Докладніше...
Виступ Новоград-Волинського міського голови Володимира Загривого на першому пленарному засіданні 22 сесії міської ради 20 березня 2014 року / Муніципальне життя
20.03.2014

Півроку драматично-трагічних подій з кінця 2013 року – початку 14-го року – стали величезним випробуванням для всього українського народу, кожної територіальної громади міст та всіх населених пунктів України. Ми уже пройшли – раніше небачену тернисту дорогу, перепони, біди-горе-негаразди. А це сотні смертей, каліцтв, тортур патріотів України, які не жаліючи ні життя свого, ані здоров’я – відкрито виступили проти діючої аморальної системи політичного режиму та влади, всіх їх структур в Центрі і на місцях.

Докладніше...
Новоград-Волинські школярі долучилися до громадянської акції народної солідарності «Голос народу» / Муніципальне життя
20.03.2014

За мир, за єдину Україну, проти агресії та війни… З такими переконаннями підтримали ініціативу Житомирських студентів учні шкіл №2, 5 та 10 нашого міста. 19 березня о 12 годині у міському парку культури представники учнівського самоврядування, старшокласники долучилися до громадянської акції народної солідарності «Голос народу», як символ миролюбства, стійкості та єдності нашої країни – нашого народу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулося чергове засідання соціального проекту «Я-ЖІНКА». / Муніципальне життя
20.03.2014

Під такою назвою в рамках роботи соціального проекту «Я-ЖІНКА», на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася чергова зустріч жінок-клієнтів центру, учасників соціального проекту з лікарем акушер-гінекологом міськрай ТМО Нечипорук О.П. Під час зустрічі Олена Петрівна ознайомила присутніх з перебудовою організму дитини в підлітковий період – статеве дозрівання, особливо дівчаток, зупинилася на фізичному та фізіологічному розвитку, пояснила статеві та індивідуальні відмінності дівчаток і хлопчиків.

Докладніше...
У Новограді-Волинському працює «Телефон Довіри» / Муніципальне життя
20.03.2014
«Телефон Довіри» є службою екстреної анонімної психологічної допомоги населенню по телефону. Служба створена з метою зниження психологічного дискомфорту, рівня агресії людей, включаючи аутоагресію і суїцид, формування психологічної культури і зміцнення психічного здоров'я і атмосфери психологічної захищеності населення.
Докладніше...
Діти Новограда-Волинського за єдину Україну / Муніципальне життя
19.03.2014

Понад 400 малюнків та плакатів підготували вихованці дошкільних навчальних закладів та школярі шкіл міста Новограда-Волинського з тематики «Україна - єдина країна» та «Ми за мир!».  У навчальних закладах міста відбулися виставки, а тепер роботи дітей розміщено виставкою в інформаційно-методичному центрі з якою можуть ознайомитися усі баючи.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Допоможемо військовим разом / Муніципальне життя
19.03.2014

В умовах, коли в країні оголошено часткову мобілізацію, дуже важлива підтримка Збройних сил України. Адже вони не лише гарант захисту нашої держави. Потрібно пам’ятати, що чи не в кожній сім’ї батько, син чи брат у лавах військових. І всі ці родини, уся Україна прагнуть миру та спокою у державі. Так склалося, що наразі військові частини міста потребують нашої допомоги. І всі ми справді прагнемо допомогти, про що свідчать результати збору благодійних пожертв на потреби військових.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася презентація збірки розробок уроків української мови і літератури, присвяченої творчості Т.Г.Шевченка / Муніципальне життя
18.03.2014

Інформаційно-методичний центр та міське методичне об’єднання вчителів української літератури розробили та реалізували проект «Нас єднає Шевченкове слово» - створення збірки розробок уроків української мови і літератури, присвяченої вивченню життя та творчості геніального письменника.

Докладніше...
День управління в Новоград-Волинській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 / Муніципальне життя
18.03.2014

У ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 відбувся тематичний день управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради. В цей день у навчальний заклад завітали заступник начальника відділу освіти і науки Ващук Т.В. та головні спеціалісти управління Сиротюк І.В., Самойленко І.Р., завідувач ІМЦ Ліневич П.К.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Фестиваль музичного мистецтва / Муніципальне життя
18.03.2014
За ініціативою інформаційно-методичного центру та міського методичного об’єднання вчителів музики на базі НВК відбувся фестиваль музичного мистецтва «На крилах пісні». Фестиваль вже втретє збирає дітей і дорослих, зацікавлених не тільки і не стільки власне виконавськими обдаруваннями, але й підвищенням загальної музичної культури, формами здійснення музично-просвітницької діяльності, формуванням аналітичного погляду на музичне мистецтво.
Докладніше...
Куди скаржитись на дії працівників міліції будь-якого підрозділу? / Муніципальне життя
18.03.2014

Кожен громадянин України, який знає про сумнівні дії міліціонерів або зіткнеться з протизаконними вчинками співробітників МВС будь-якого звання і рангу, може і повинен повідомити про це до   Служби внутрішньої безпеки. З 25 березня у приміщенні громадської приймальні №1, яка знаходиться на І поверсі будинку рад, кожного вівторка і четверга з 11:00 до 13:00 мешканців міста і району прийматиме підполковник міліції Олександр Миколайович Пантя – старший уповноважений в особливо важливих справах відділу внутрішньої безпеки в Житомирській області  Департаменту внутрішньої безпеки МВС України.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському визначено переможця конкурсу „Найкращий читач року – 2014“ / Муніципальне життя
18.03.2014

„О, книго! Пресвята богине! Народу й роду берегине! Неопалима купино!“ –такими словами почався у нашому місті 2 етап конкурс «Найкращий читач року – 2014».Учасників в цьому році було 9. Їхприйшли привітати та підтримати найменші читачі центральної дитячої бібліотеки, які вже через декілька років самі стануть учасниками конкурсу. Вони привітали присутніх та розіграли сценку з дитячих літ Тараса Шевченка.

Докладніше...
Дорогі земляки! Шановні працівники податкової та митної справи України! Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом! / Муніципальне життя
17.03.2014

Від невичерпної енергії та наполегливості працівників державної податкової служби значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.

Докладніше...
Колегіантка з Новоград-Волинського перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Розкрилля душі» / Муніципальне життя
17.03.2014

Велика кількість заходів проведено управлінням освіти і науки, інформаційно-методичним центром, навчальними закладами до 200-річного ювілею Тараса Шевченка.

Докладніше...
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Новограда-Волинського краю! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди професійного свята / Муніципальне життя
15.03.2014

Сьогодні важко уявити наше життя без цілодобової роботи комунального господарства та сфери побутового обслуговування. Адже саме ви забезпечуєте населення і суб’єкти господарювання послугами, які є основою життєзабезпечення суспільства.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
15.03.2014

Щиро вітаю вас з нагоди Всесвітнього дня прав споживача, яке світова спільнота традиційно відзначає 15 березня.

Докладніше...
У Новоград-Волинській шкільній-родині ЗОШ №2 обрали лицаря школи / Муніципальне життя
14.03.2014

Україна – наша Батьківщина. На її долю випало багато випробувань: війни, революції, боротьба за територіальну цілісність та незалежність.

Докладніше...
Учні Новоград-Волинської школи мистецтв здобули чергові перемоги / Муніципальне життя
14.03.2014

12 березня 2014 року в м. Житомирі відбувся обласний конкурс ансамблевої гри. Цей конкурс є щорічним і, що приємно, традиційним для Новоград-Волинських учнів школи мистецтв в плані успішності.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Інформація щодо використання благодійних коштів для потреб місцевого військового гарнізону / Муніципальне життя
14.03.2014

11 березня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення підтримати ініціативу ради директорів промислових підприємств, підприємців  міста щодо матеріальної підтримки новоград-волинцями військовослужбовців місцевого гарнізону.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Використання податків, які сплачуються місцевими підприємствами до бюджету / Муніципальне життя
14.03.2014

На засіданні ради директорів промислових підприємств міста надійшов запит від керівництва ПП ,,Меблева фабрика ,,Мірт“ щодо використання податків, що сплатило підприємство до бюджету.

Докладніше...
Василя Бориса обрано головою комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів обласної ради / Муніципальне життя
13.03.2014

12 березня відбулася чергова сесія Житомирської обласної ради. Депутати внесли зміни до складу більшості постійних комісій обласної ради та їх керівництва. Зокрема, змінено 5 голів профільних депутатських комісій. Від тепер питаннями охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів опікуватиметься Василь Борис – депутат від нашого міста, головний лікар міськрайТМО.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Приберемо від сміття територію нашого рідного міста та насадимо яскравих квітів! / Муніципальне життя
13.03.2014

З метою організації традиційного весняного прибирання, забезпечення   належного стану та створення умов, сприятливих для життєдіяльності його мешканців, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів, підготовки до святкування Великодня, Дня Перемоги міський голова Володимир Загривий прийняв розпорядження. Протягом березня-квітня  в місті оголошується проведення загальноміської весняної акції „За чисте довкілля“, затверджено систему відповідних заходів, учасниками яких повинні стати всі підприємства, установи, організації, мешканці Новограда-Волинського.

Докладніше...
Школа-родина ЗОШ №2 перетворилася на справжню світлицю краси і мистецтва / Гуманітарна сфера
13.03.2014

На початку березня у ЗОШ №2 проходив конкурс шкільних зачісок. Вишукані шедеври майстринь-мам прикрашали голови учасниць конкурсу. Деякі дівчатка всі 5 днів презентували нові оригінальні зачіски. Конкурс доводить і переконує, що дівоча краса – це не старомодно, а вишукано, сучасно і елегантно.

Докладніше...
Житомирська область стане однією із перших в Україні, де всі кадрові призначення відбуватимуться без конфліктів та будуть узгоджені із громадськістю / Муніципальне життя
13.03.2014

Таку думку висловив новий очільник Житомирської облдержадміністрації Сидір Кізін після закінчення сесії обласної ради 12 березня. Як повідомляється на сайті Житомир.info новий губернатор також  иніціював  зустріч із своїм попередником  Сергієм Рижуком, розмова була короткою. Говорили про незавершені проекти на теренах області та про кадри.

Докладніше...
Новоград-Волинські школярі рятують планету / Муніципальне життя
13.03.2014

Після того, як батарейки «сіли», їх зазвичай викидають у смітник. А ви знаєте, що такий вчинок – це злочин перед самим собою і нащадками? Ртуть, літій, кадмій, цинк, свинець та інші речовини, що входять до складу звичайних батарейок, завдають колосальної шкоди природі і людині. Батарейка вагою 20 грамів забруднює 20 квадратних метрів ґрунту та 400 літрів води. Батарейка не завдасть шкоди, якщо її тримати непошкодженою у закритому контейнері або здати на спеціальну утилізацію.

Докладніше...
Формування особистісних компетенцій старшокласників – пріоритетний напрямок роботи психологічної служби ЗОШ №9 міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
13.03.2014

5 березня на базі ЗОШ №9 відбувся семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів міста з теми «Сприяння формуванню особистісних компетенцій старшокласників – пріоритетний напрямок діяльності психологічної служби». Досвідчений психолог школи Лідія Павлівна Хоменко, яка є керівником міського методичного об'єднання, поділилася з колегами досвідом роботи із учнями старших класів.

Докладніше...
Про проведення пробного ЗНО у Новограді-Волинському / Гуманітарна сфера
13.03.2014

Пробне тестування проводиться з метою ознайомлення абітурієнтів із процедурою ЗНО, надання бажаючим можливість попрацювати в режимі реального часу з аналогічними завданнями основного тесту, оцінити свої можливості, Пробне  ЗНО, що не маловажно, дає змогу психологічно підготуватися до проходження основного тесту.

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочалася підготовка до виборів / Муніципальне життя
12.03.2014

Рішенням виконкому затверджено та буде внесено   на розгляд окружної виборчої комісії територіального виборчого округу  з виборів Президента України подання щодо утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць для проведення виборів Президента України,    25 травня 2014 року. Планується як і раніше, створити в місті 27 таких дільниць – 26 звичайних (2 з них – за новими адресами) та 1 спеціальна у міськрайТМО.

Докладніше...
Які основні рішення ухвалено на черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
12.03.2014

11 березня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови підтримано звернення Загривого В.І. щодо обурення провокативними, злобливими, діями окремих невідомих, що відбулися у місті під час урочистостей з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Прийнято рішення щодо матеріальної підтримки новоград-волинцями військовослужбовців місцевого гарнізону. Загалом під час засідання ухвалено 20 рішень щодо захисту прав дітей, поточного будівництва, оренди комунального майна міської громади та інші.

Докладніше...
У Новограді-Волинському погоджено розміщення майданчиків біля кафе / Муніципальне життя
12.03.2014

Враховуючи рішення робочої групи з розгляду проектів рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з питань містобудування та архітектури, заяви та відповідні документи замовників, виконком своїм рішенням погодив наміри на розміщення всесезонних майданчиків біля стаціонарних закладів ресторанного господарства - кафе „Случ“ та кафе-бару „Случ“ , які розташовані на вул. Шевченка, 1.

Докладніше...
«Я маю щастя до етнографії» / Муніципальне життя
12.03.2014

Лютневим днем у літературно-музичній залі музею родини Косачів відбувся захід «Я маю щастя до етнографії» приурочений до 143-річчя від дня народження Лесі Українки. Розповідь йшла про сторінку її життєвого шляху, а саме: про Лесю Українку – етнографа.

 
Докладніше...
Методична служба Новограда-Волинського радиться / Муніципальне життя
11.03.2014
5 березня 2014 р. відбулося чергове розширене засідання ради інформаційно-методичного центру. У порядку денному: Про міську програму «Обдаровані діти». Про впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах технології «портфоліо учнів». Розгляд методичних розробок учителів, які претендують на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист». Розгляд авторських програм керівників гуртків ЦНТТДМ. Аналіз стану забезпечення шкіл міста підручниками.
 
Докладніше...
Новоград-волинці відзначили 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка / Муніципальне життя
11.03.2014

Час йде, все змінюється, нетлінною є тільки пам’ять. А пам’ять - це нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Яскравою сторінкою цієї книги є славна історія видатних постатей, яких знає і шанує все людство. Найвидатнішим представником цієї когорти особистостей є Тарас Шевченко. І сьогодні, у рік 200-річчя Великого Кобзаря, в нашій країні не менш актуально звучать його слова:«Свою Україну любіть, любіть її во время люте, в останню, тяжкую минуту. За неї Господа моліть».

Докладніше...
«Тарасове слово струнами б’ється, ходить між люди від серця до серця» / Муніципальне життя
11.03.2014

Все йде, все минає… Та залишається пам'ять, добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках краю землі, у пошуках істини та правди. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г. Шевченка.

Докладніше...
Заява-звернення міського голови / Муніципальне життя
11.03.2014
Шановні Новоград-Волинці! Важко усвідомлювати, а тим більше давати якусь оцінку, - щодо вторгнення російського брата в Крим, південні області. Ганьба агресорам! Новоград-Волинська громада, міська влада в умовах повної бойової готовності українського війська робить і вживатиме все необхідне для підтримки Збройних Сил України, в тому числі 30-ї Новоград-Волинської танкової бригади, проведення мобілізаційних заходів.
Докладніше...
Шановні землевпорядники! Дорогі новоград-волинці! / Муніципальне життя
07.03.2014

Від щирого серця вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє! Адже земля – наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися.

Докладніше...
Дорогі звягельчанки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, колеги! / Муніципальне життя
07.03.2014
Прийміть сердечні вітання з нагоди прекрасного весняного свята — Міжнародного жіночого дня 8 Березня! Ця дата традиційно пов’язана з першими весняними квітами, радісними посмішками і гарним настроєм. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою. Сьогодні неможливо уявити собі наше життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Адже жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Соціальний проект в дії. / Муніципальне життя
07.03.2014

В рамках роботи соціального проекту «Я-ЖІНКА», на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася зустріч жінок-клієнтів центру, учасників соціального проекту з лікарем дерматовенерологом міськрай ТМО Світланою Степанець. Під час дружньої бесіди було обговорено ряд питань з жінками щодо венеричних захворювань, які передаються статевим шляхом, їх причини та наслідки, лікар надала поради по профілактиці шкіряних та венеричних захворювань, відповіла на ряд питань, провела індивідуальне консультування для жінок.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання координаційної ради / Муніципальне життя
07.03.2014

5 березня відбулося чергове засідання координаційної ради життєзабезпечення територіальної громади міста під головуванням міського голови Володимира Загривого. Розглянуті першочергові питання, які потребують посиленої уваги в руслі сьогоднішніх суспільно-політичних перетворень.

Докладніше...
Кадрові призначення / Муніципальне життя
07.03.2014

3 березня відбулося офіційне представлення голови Житомирської обласної державної адміністрації. Виконуючий обов’язки Президента України призначив на цю посаду   Сидора Кізіна.   Він - 39 річний уродженець Житомира, за професією  юрист, працював адвокатом в Житомирі, голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода».

Докладніше...
У Новограді-Волинському радилися директори промислових підприємств міста / Муніципальне життя
06.03.2014

5 березня міський голова Володимир Загривий разом зі своїм заступником Сергієм Колотовим провели перше у цьому році засідання ради директорів промислових підприємств міста. На зустріч зібралися майже всі представники промислових підприємств, що діють на території Новограда-Волинського. Із вступним словом до присутніх звернувся міський голова, який підкреслив важливість подібних зустрічей, адже основними наповнювачами міського бюджету є саме промислові підприємства, і саме від їх злагодженої і ефективної роботи певною мірою залежить і розвиток міста. Володимир Іванович підвів підсумки роботи промислових підприємств міста у 2013 році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Жива душа поетовасвятая… / Муніципальне життя
06.03.2014

В рамках заходів до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка, з ініціативи НАПН України спільно з інформаційно-методичним центром управління освіти і науки м.Новограда-Волинського, 4 березня було проведено регіональний науково-практичний семінар «Методика вивчення творчості Т.Г.Шевченка на уроках української літератури в загальноосвітній школі».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося зібрання спортивної громадськості міста / Муніципальне життя
06.03.2014

Начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Володимир Гамма прозвітував про роботу управління у 2013 році, зокрема і про спортивні результати та фінансування спортивної галузі. Також були визначені завдання на 2014 рік. Володимир Михайлович назвав переможців у різних видах спорту та найкращих тренерів. Активно обговорювалося питання фінансування спортивної галузі, лунали прохання про відновлення відділення плавання та інші пропозиції щодо вдосконалення роботи для подальшого розвитку спорту в місті.

Докладніше...
У Новоград-Волинській ЗОШ №6 відбулася тематична виховна година «Духовна спадщина Кобзаря» / Муніципальне життя
06.03.2014

У рамках відкриття Шевченківських днів та проведення тижня початкових класів у Новоград-Волинській ЗОШ I-III ст.№6 учнями 4-А класу (класовод Пшенишна Л.М.) була проведена тематична виховна година «Духовна спадщина Кобзаря». Метою даного заходу було розширення знань дітей про життя і творчість Т.Г.Шевченка, вшанування його пам’яті, сприяння розвитку творчості молодших школярів. Не лише глядачами, а й учасниками були учні 1-Б, 2-Б та 4-Б класів.

Докладніше...
Новоград-Волинські школярі проти війни / Гуманітарна сфера
05.03.2014
Школярі та вихованці загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів міста Новограда-Волинського поряд із дорослими щиро переймаються подіями, які відбуваються зараз на сході країни та в Криму.  Як передати хвилювання та стурбованість дітей і педагогів? Ми хочемо щоб нас почули!  За пропозицією міської влади освітяни міста проводять акцію «В Україні бути миру!» - школярі готують листи та малюнки антивоєнного змісту. У ході акції вже зібрано понад 300 малюнків, плакатів, листів із закликами та зверненнями до Президента Росії, уряду РФ та голови Ради Федерації.
 
Докладніше...
Новоград-Волинський: Роз’яснення щодо особливостей застосування виборчого законодавства в Україні / Муніципальне життя
05.03.2014

У зв’язку з останніми суспільно-політичними подіями, які відбулися в Україні, легітимний орган законодавчої влади – Верховна Рада України, прийняла ряд рішень, в тому числі і про дострокове проведення виборів Президента України, які мають відбутися 25 травня 2014 року. Відповідно до закону України “Про вибори Президента України“ розпочалася підготовка до виборів. Центральна виборча комісія приступила до виконання Постанови про призначення дати виборів та розробила календарний план.

Докладніше...
Звернення від міської організації жінок до голови Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Матвієнко В.І. / Муніципальне життя
05.03.2014
Шановна Валентино Іванівно – найвпливовіша жінка Російської Федерації, а головне для нас – народжена в Україні.  В нашій пам’яті зустрічі з Вами на нашій благословенній Новоград-Волинській землі у грудні 2011 року та поїздка на Ваше запрошення у Москву делегації освітян Новограда-Волинського та випускників шкіл міста. Ми побачили Вас – глибинну, високоморальну, таку недосяжну, а разом з тим,  просту, зрозумілу, якій можна довіритись і поділитись своїми болями і сумнівами. Чи могли ми тоді хоч припустити думку про те, що будемо писати до Вас лист із закликом до миру!?
 
Докладніше...
Новоград-Волинський визначив найкращих учнів міста 2014 року / Гуманітарна сфера
05.03.2014

На виконання наказу управління освіти і науки від 09 жовтня 2013 р. № 355 “Про проведення міського конкурсу “Учень року”, річного плану роботи управління освіти Новоград-Волинської міської ради на 2014 рік в рамках реалізації міської програми “Обдаровані діти” та з метою стимулювання творчого розвитку учнів 9-11 класів, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до активної участі в конкурсах, змаганнях, створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації, шляхом входження в систему суспільних і творчих стосунків, удосконалення всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями 26-27 лютого 2014 року проведено міський конкурс “Учень року – 2014”.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу / Муніципальне життя
05.03.2014

Під час чергового засідання з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке відбулось під головуванням заступника міського голови Валентина Костюка обговорювалася ситуація щодо захворюваності на туберкульоз в місті, яка залишається досить складною. Як зазначив Валентин Андрійович, метою проведення наради є виявлення тенденцій поширення туберкульозу в місті. Туберкульозні хворі, повсякчас ухиляються від обстеження, тому що більшість з них походить з найбільш соціально незахищеної частини населення, яка потребує проведення не лише медичних, а й соціальних заходів.

Докладніше...
Звернення до спікера Ради Федерації РФ Валентини Матвієнко від дітей міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
05.03.2014

Звернення до спікера Ради Федерації РФ Валентини Матвієнко від дітей міста Новограда-Волинського

Докладніше...
Звернення колективу вихованців та педагогів ДНЗ №4 «Сонечко» / Муніципальне життя
04.03.2014

Звернення колективу вихованців та педагогів ДНЗ №4 «Сонечко» міста Новограда-Волинського Житомирської області до Спікера Ради Російської федерації Валентини Матвієнко

Докладніше...
Лесине свято у Новоград-Волинському ДНЗ №4 «Сонечко» / Муніципальне життя
04.03.2014

Святкове сяйво грайливого всесвіту поезії осяяло 25 лютого залу ДНЗ №4 «Сонечко». Саме цього дня тут відкрила простори в поетичний дивокрай Лесиного слова «Літературна вітальня», яка вже багато років традиційно проводиться у рамках заходів тематичного тижня до дня народження Лесі Українки. Уже 50 років поспіль працівники цього дошкільного закладу, який очолює мудрий та надзвичайно талановитий керівник Л.О.Башинська, з особливим трепетом плекають у малечих душах перлинки любові до поетичних шедеврів славетної землячки, колиска дитинства якої зорить людству з висоти скелястих круч синьозорої Случі поряд зі стінами дошкільного закладу №4.

Докладніше...
У Новограді-Волинському з’явилася Європейська площа / Муніципальне життя
04.03.2014

Згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 24 лютого 2014 року № 46 „Про поточне будівництво“ визнано Європейською площею міста Новограда-Волинського територію на розі вулиць Шевченка, Левченка, Войкова, Воровського з включенням прилеглої території пам’ятного знаку на вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став» / Муніципальне життя
04.03.2014

В бібліотеці – філії №2 для дітей, що знаходиться по вулиці Пархоменко, 74 проходить ряд заходів до 200 – річчя з дня народження Т. Г. Шевченка.

Докладніше...
Бібліотеки Новоград-Волинської центральної бібліотечної системи вшановують пам'ять Великого Кобзаря / Муніципальне життя
04.03.2014

На вірші Т.Г. Шевченка написано дуже багато пісень. Але є три пісні, які стали символічними: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої, думи мої», «Заповіт». Ці пісні для нас святі. І тому не випадково захід розпочався з пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», коли  вона виконувалась,  весь зал піднявся і урочисто вшанував пам'ять Великого Пророка.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «До Лесиного віночка» / Муніципальне життя
03.03.2014

24-28 лютого 2014 року в ДНЗ №9 було проведено тематичний тиждень, присвячений Дню народження нашої славної землячки Лесі Українки «До Лесиного віночка», в рамках якого діти вивчали цикл віршів поетеси: «На зеленому горбочку», «Мамо, іде вже зима», «Вишеньки», «Як дитиною бувало». Ознайомилися з творами Лесі Українки «Біда навчить» і «Лілея».

Докладніше...
Заява-звернення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради та громадської ради при міському голові / Муніципальне життя
03.03.2014

Новоград-Волинська міська громада стурбована подіями в окремих регіонах України, що буквально збурило громадянський спокій, призвело до загрози територіальної цілісності нашої країни. Пам’ятаймо, сьогодні будь–які необережні слова, а тим більше непродумані дії можуть розпалити полум'я братовбивчої війни.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa