Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Березень 2011 року
У Новограді-Волинському розпочато діяльність православної громадськості щодо будівництва нового храму / Муніципальне життя
31.03.2011

До міської ради звернулися члени ініціативної групи – мешканці жителів мікрорайону „Болгарбуд“, „Зелені“, „Лубчиця“ – з проханням про виділення земельної ділянки розміром 40 соток у постійне користування. Декілька сот новоград-волинців на зібранні виявили бажання розпочати роботи щодо будівництва православної церкви святого Іоанна Руського в районі гарнізонного Будинку офіцерів (поруч із зупинкою таксі).

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочато підготовку до Дня Перемоги / Муніципальне життя
31.03.2011

Розпорядженням міського голови створено організаційний комітет та затверджено план заходів до 66 –ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні. Його перше засідання під головуванням заступника міського голови Валентина Костюка вже відбулося на минулому тижні.

Докладніше...
Деякі відділи Новоград-Волинської міскої ради змінять адресу перебування / Муніципальне життя
31.03.2011

На останній апаратній нараді з керівниками управлінь та відділів міської ради міський голова Володимир Загривий поставив завдання щодо переміни місця перебування деяких посадовців міської ради. Зокрема відділ у справах сім’ї та молоді буде знаходитись на ІІ поверсі кінотеатру імені Щорса, відділ з питань розвитку фізичної культури та спорту – в адмінприміщенні стадіону „Авангард“, відділ культури та туризму – у міському палаці культури.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Тіло зниклого 10-річного хлопчика знайшли в р. Случ у Рівненській області / Муніципальне життя
31.03.2011

27 березня у р. Случ, що протікає у смт. Соснове Березнівського р-ну Рівненської області виявили труп 10-річного Бориса Яковчука. Тіло хлопчика знайшли місцеві жителі.

Докладніше...
Засідання виконавчого комітету міської ради. Проблеми міста повинні розв’язуватися спільними зусиллями / Муніципальне життя
31.03.2011

Минулої середи як завжди по-діловому, оперативно пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Міський голова Володимир Загривий поінформував присутніх про свої останні зустрічі, прийняті розпорядження. Він наголосив на прискоренні робіт з весняного благоустрою міста. Прибирання територій, особливо місць громадського відпочинку, кладовищ необхідно вести щодня, не очікуючи загальноміського суботника.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися навчання з ліквідації надзвичайної ситуації / Муніципальне життя
31.03.2011

Майже щодня в засобах масової інформації ми зустрічаємо страшну інформацію про надзвичайні події, які призводять до травматизму або смерті людей. Такі ситуації не можна передбачити і складно від їх вберегтися. Тому в кожному населеному пункті є служби, які завжди мають бути напоготові в разі виникнення надзвичайних ситуацій. 30 березня в нашому місті відбулися чергові спільні навчання за участю рятувальних служб Новограда-Волинського та Житомира.

Докладніше...
У Новограді-Волинському приділяється особлива увага шкільному уроку / Гуманітарна сфера
30.03.2011

Найменшою ланкою навчально-виховного процесу, закінченою за смислом, у часі й організаційно, є урок. Тому особлива увага з боку адміністрації школи приділяється у школах міста Новограда-Волинського саме контролю за рівнем підготовки та проведення вчителями-предметниками уроків.

Докладніше...
2 та 9 квітня відбудеться пробне тестування для учасників ЗНО 2011 року / Гуманітарна сфера
30.03.2011

2 і 9 квітня в Україні відбуватиметься пробне тестування зовнішнього незалежного оцінювання. (ЗНО). Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів. У місті Новограді-Волинському до участі у пробному тестуванні зареєструвалося 76 осіб, 17 % від загальної кількості учасників ЗНО-2011.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Професійна реабілітація інвалідів / Муніципальне життя
30.03.2011

У комплексній системі реабілітації інвалідів професійна реабілітація та наступна трудова зайнятість – одні з найважливіших засобів інтеграції в суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями. З одного боку, це сприяє їх самозабезпеченню та матеріальній незалежності, з іншого – є засобом самоствердження особистості.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Звягельська палітра» – досягнення учнів, педагогів та художників / Гуманітарна сфера
30.03.2011

В музеї родини Косачів відбулась презентація проекту методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва загальноосвітніх шкіл «Звягельська палітра». Три роки потому, на пропозицію інформаційно-методичного центру управління освіти і науки організувати роботу над спільним проектом в рамках методичного об’єднання, в числі перших відгукнулись вчителі образотворчого мистецтва. Тему обирали і обговорювали всі разом на серпневій секційній нараді.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вперше проходить конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів / Гуманітарна сфера
30.03.2011

Відповідно до плану роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради 24 березня відбувся перший етап міського конкурсу «Кращий керівник гуртка – 2011 року» - конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходить тиждень дитячої та юнацької книги / Гуманітарна сфера
30.03.2011

Комп’ютерні технології, які все більше і більше входять в наше життя та побут, розширюють можливості пізнання, проте книга як джерело інформації була , є і залишиться незамінною і найбільш привабливою в користуванні. «Хто багато читає, той багато знає!»- так говорить народна мудрість.

Докладніше...
У Новограді-Волинському триває весняне прибирання міста / Муніципальне життя
30.03.2011

29 березня відбулася розширена нарада з благоустрою під головуванням першого заступника міського голови М.Г.Усенка за участю приватних підприємців, керівників ОСББ, комунальних підприємств, тощо. З 14 березня на території нашого міста, згідно рішення виконавчого комітету від 23.02.11 № 77 розпочалися роботи з благоустрою. Цим рішенням затверджено заходи з благоустрою на 2011 рік, перелік закріплених територій, призначено відповідальних за організацію прибирання прилеглої та закріпленої території.

Докладніше...
Новоград-Волинський запрошуємо до участі у конкурсі – на кращий проект оригінальної малої архітектурної форми гумористичного напрямку / Муніципальне життя
29.03.2011

З метою пошуку нових форм елементів благоустрою міста, створення нових об'єктів його туристичної привабливості – оригінальних малих архітектурних форм, виявлення кращої планувальної, пластичної, естетично-художньої та гумористичної концепції скульптури, підтримки і розвитку художнього творчого потенціалу серед майстрів скульптури, художньої обробки каменя міський голова прийняв розпорядження. З 31 березня поточного року в місті оголошується конкурс на кращу концептуальну ідею - проект малої архітектурної форми – гумористичного напрямку.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Чергова допомога нашого земляка / Спорт
28.03.2011

За сприяння та безпосередньої допомоги нашого земляка голови Верховної Ради України Володимира Литвина Федерація футболу України виділила новоград-волинським футболістам чотири комплекти спортивної форми, включаючи кросівки, гетри, 10 футбольних м’ячів та спеціальну літературу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: З метою посилення відповідальності / Муніципальне життя
28.03.2011

Міський голова, розглянувши розв’язання проблем життєзабезпечення міста декількома комунальними підприємствами з жалем констатує про безповоротне зникнення зокрема міської шляхово-експлуатаційної дільниці та підприємства благоустрою. Їх чисельна техніка, обладнання, інструментарій були практично розбазарені новими власниками при мовчазному потуранні тодішньої влади та громадськості міста.

Докладніше...
Інтерактивні клуби в Новограді-Волинському діють всупереч чинного в Україні законодавства / Муніципальне життя
28.03.2011

За інформацією головного санітарного лікаря Людмили Прохор, яка надійшла на ім’я міського голови, працівниками санітарної служби нещодавно проведено рейдові перевірки, в ході яких встановлено, що попри заборону зал ігрових автоматів, Інтернет-клуб та 2 інтерактивних клуби в місті продовжують працювати. В них виявлені порушення санітарних норм, умови для персоналу та відвідувачів примітивні.

Докладніше...
Звернення Товариства Червоного Хреста / Муніципальне життя
28.03.2011

У зв’язку з руйнівним землетрусом та цунамі, які відбулися на узбережжі Японії 11 березня 2011 року, в результаті чого загинуло багато людей та понад 400 тисяч осіб були евакуйовані, звертаємось до Вас та всіх тих, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом допомоги жертвам стихійного лиха.

Докладніше...
25 березня обірвалося життя Олександра Атаманенка / Муніципальне життя
25.03.2011

Страшна, приголомшлива новина увірвалася в наші серця 25 березня. У розквіті творчих сил, енергії та задумів - у неповних 46 років зупинилося серце секретаря міської ради Олександра Анатолійовича Отаманенка. Міська територіальна громада понесла непоправну втрату.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Звертайтесь на «Телефон Довіри» / Муніципальне життя
25.03.2011

Спеціалізована служба «Телефон Довіри» працює в нашому місті 3 2002 року. Головною метою діяльності служби «Телефон Довіри» є надання психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, юридичних та інформаційних послуг особам, які опинились у складних життєвих обставинах.

Докладніше...
Українська народна пісня – вічна у серцях новоград-волинців / Гуманітарна сфера
25.03.2011

В музеї родини Косачів відбувся вечір української вокальної музики. У виконанні Вікторії Жданюк – вокал та Юлії Маслій – партія фортепіано, пролунали українські народні пісні в обробці українських композиторів. Під час концерту прозвучали українські народні пісні: «Чом, чом не прийшов» обробка О. Чишка, «Ой співаночки мої» обробка С. Людкевича, «Утоптала стежечку» слова Т. Шевченка, музика Я. Степового, арія з опери «Запорожець за Дунаєм», «Ой казала мені мати» слова і музика С. Гулака-Артемовського та інші твори.

Докладніше...
Зупинимо туберкульоз разом! / Муніципальне життя
25.03.2011

В рамках обласної профілактичної акції «Ехо» 24 березня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, в місті за сприянням міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, медичного коледжу, міськрайонного територіально-медичного об’єднання, міськрайонного товариства Червоного Хреста пройшла загальноміська акція «Зупинимо туберкульоз разом!».

Докладніше...
Під головуванням заступника міського голови Валентина Костюка відбулося засідання топонімічної комісії виконкому міської ради / Муніципальне життя
25.03.2011

Розглядалося ряд звернень, зокрема членів громадської організації «Союз «Чорнобиль» про увіковічення чорнобильської катастрофи у назві скверу, де знаходиться пам’ятний знак. Вирішили з нагоди 25 річниці аварії на ЧАЕС висадити кущі калини, благоустроїти цю територію, перетворивши її на сквер, а згодом вже найменувати. Вивчено пропозицію Заслужених працівників культури України Новограда-Волинського щодо увічнення пам’яті нашого відомого земляка Бориса Шарварка - народного артиста України, Почесного громадянина нашого міста.

Докладніше...
Світ Гармонії і Краси в Новоград-Волинському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді / Муніципальне життя
25.03.2011

Під час весняних канікул 2011 року для організації змістовного дозвілля дітей на базі Новоград-Волинського ЦНТТУМ організовано ряд масових заходів. З метою популяризації декоративно - прикладних видів творчості серед школярів, з 22 березня по 02 квітня 2011 року відкрито тематичну виставку кращих робіт гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. Близько 200 виробів, а це - сувеніри, фігурки, квіти, мініатюри із бісеру, в‘язання, роботи з солоного тіста, гіпсу, образотворчого мистецтва, аплікації, картини і панно з природних матеріалів, обереги, зібрано на цій виставці.

Докладніше...
Шановні працівники Служби безпеки України! / Муніципальне життя
24.03.2011

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України! Впевнений, що ви і надалі з честю виконуватимете покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму. Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

Докладніше...
З 23 березня по 23 квітня – місячник благоустрою! / Муніципальне життя
24.03.2011

Традиційно цієї весняної пори, розпочинається місячник чистоти і благоустрою. Шановні мешканці міста, я запрошую кожного з вас взяти участь у проведенні загальноміської толоки з весняного прибирання міста. Звертаюся до усіх, кому не байдуже рідне місто. Робітники, учні, студенти, пенсіонери, підприємці, керівники, жителі приватного сектору, лідери громадських організацій та партійних осередків – не будьте байдужими, приєднуйтеся до спільної справи, адже чистота міста починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Літературно-музичний вечір у музеї родини Косачів / Гуманітарна сфера
24.03.2011

Вже третій рік за ініціативи місцевого краєзнавця Ліни Наумець та народного камерного ансамблю «Класік» музичної школи під керівництвом Лариси Хмелевської проводяться тематичні зустрічі в літературно-музичному аматорському салоні на базі музею родини Косачів. Остання зустріч шанувальників музики та поезії пройшла під назвою «Її величність жінка».

Докладніше...
Через екологічні агітколективи до екологічно сприятливого середовища / Гуманітарна сфера
23.03.2011

17 березня 2011 року на базі СШ №4 проведено конкурс-огляд шкільних екологічних агітколективів. У конкурсі-огляді взяли участь 9 агітколективів загальноосвітніх навчальних закладів: НВК, ЗОШ №№2, 5, 6, 7, 9, 10, СШ №4 та колегіуму. Програма конкурсу-огляду передбачала не тільки виступи екологічних агітколективів, але й організацію фотовиставки «Екологічні проблеми міста» та виставки малюнків, плакатів на екологічну тематику «Зробимо місто чистішим», «Збережемо річку Случ», «Збережемо енергію – збережемо природу».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Результати впровадження політики та практики енергозбереження / Муніципальне життя
23.03.2011

22 березня місто Новоград-Волинський відвідали представники проекту Українсько-Німецького Технічного співробітництва (GIZ)„ Енергоефективність у будівлях” : координатор проекту Іма Хренова-Шимкіна та експерт проекту Клеменс Льойтгьоб. Під час робочого візиту відбулася розширена зустріч представників проекту з керівництвом міста та депутатами міської ради, адже саме від їх позиції та розуміння необхідності впровадження заходів з енергоефективності залежить сталий енергетичний розвиток муніципалітету.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили працівників культури та аматорів народного мистецтва / Гуманітарна сфера
23.03.2011

Галузь культури нашого міста – це візитна картка Новограда-Волинського! У цій сфері нині задіяні понад 170 працівників, які своєю плідною працею та силою духу звеличують рідний край і Україну. Їх ми зустрічаємо чи то в будень, чи в святковий день у бібліотеках, на різноманітних заходах, вони вчать наших дітей співу, танцям, образотворчому мистецтву, грі на музичних інструментах, проводять екскурсії в музеях та місті, формують культурне обличчя міста. 23 березня в місті привітали з професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва у музеї родини Косачів.

Докладніше...
У Новограда-Волинському хворі на ДЦП діти отримали дорогі ліки та консультації фахівців / Гуманітарна сфера
23.03.2011

22 березня 2011 року в актовій залі міськрайТМО за підтримки компанії «Іпсен Фарма» пройшов благодійний захід «Свобода руху для щасливого дитинства». Мета заходу –надання благодійної допомоги представниками Всеукраїнської громадської організації, яка допомагає діткам з функціональними обмеженнями - хворим на ДЦП та пропаганда нових ефективних медичних препаратів.

Докладніше...
Новоград-волинські посадовці постійно вдосконалюють свій професійний рівень / Муніципальне життя
23.03.2011

В м. Алушта, АР Крим відбулася конференція з питань підвищення кваліфікації для персоналу муніципальних відділів підтримки проекту Програми розвитку ООН «Муніципальної програми врядування та сталого розвитку». Учасниками стали працівники муніципалітетів-партнерів Програми з різних куточків України. Від Новограда-Волинського участь у заході взяла муніципальний координатор, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив міської ради пані Ірина Гудзь.

Докладніше...
Шановні працівники культури Новограда-Волинського / Муніципальне життя
22.03.2011

Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! Ваш внесок у справу збереження національної культурної спадщини, у розвиток народної творчості, збагачення мистецьких надбань – неоціненний.

Докладніше...
Новоград-волинці підтримаймо новостворювану міськрайонну футбольну команду „Авангард“ / Спорт
22.03.2011

На останньому засіданні виконкому прийнято рішення за №106 «Про організацію допомоги міськрайонній футбольній команді у 2011 році». Заслухавши інформацію секретаря міської ради Атаманенка О.А. щодо ситуації, яка склалася в футбольному клубі „Звягель-750“, виконавчий комітет міської ради констатує, що зазначений колектив створений у 2007 році за участі міської ради, яка є одним із засновників клубу.

Докладніше...
Розвиток життєвої компетентності новоград-волинських школярів через використання міжпредметних зв’язків / Гуманітарна сфера
22.03.2011

На міському семінарі вчителів математики, який нещодавно відбувся на базі ЗОШ №2 відповідно до плану методичної роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки з педагогічними працівниками, учасники розглянули питання організації міжпредметних зв’язків при вивченні математики. Протягом семінару відбулося ознайомлення з методичними розробками вчителів математики ЗОШ №2, виступ голови шкільної предметної комісії Лободзінської І.В. з теми «Міжпредметні зв’язки в навчально-виховному процесі школи».

Докладніше...
Портфоліо Новоград-Волинської ЗОШ №10 - одне із найкращих в Україні / Гуманітарна сфера
22.03.2011

Журнал «Позакласний час» у цьому навчальному році започаткував перший в історії української школи конкурс «Портфоліо рідної школи» з метою не лише зібрати ілюстровані розповіді про загальноосвітні навчальні заклади України, а й, і це головне, надати можливість керівництву шкіл, ліцеїв та гімназій урізноманітнити виховну роботу, привернути увагу учнів до минулого своєї школи, її сьогодення, і, можливо, задуматися над майбутнім. Редакція ставила перед собою завдання створити руками учнів своєрідний літопис, який вони продовжували б далі і зберегли для майбутніх поколінь, тих, хто прийде і буде навчатися після них, та залишить частку своєї душі і свого серця в стінах рідного навчального закладу.

Докладніше...
Оголошено конкурс на участь в проекті «Кожна краплина має значення» / Муніципальне життя
22.03.2011

В рамках глобального проекту ПРООН та компанії «Кока-Кола» в Україні проект ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» (ПРООН/МПВСР) оголошує серед міст та селищ-партнерів Програми конкурс. Метою проекту «Кожна краплина має значення» є підтримка відповідального ставлення до водних ресурсів, метою конкурсу – зініціювати бажання місцевих громад долучатися до ініціатив по збереженню та відновленню водних ресурсів нашої держави та поширити обізнаність з питань збереження та дбайливого ставлення до водних ресурсів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Краса врятує світ / Муніципальне життя
22.03.2011

Саме під таким гаслом відбувся міський семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Розвиток творчих здібностей вчителя та учня в системі художньо-естетичного виховання – це тема, яка стала предметом обговорення для координаторів виховної роботи шкіл міста.

Докладніше...
Звернення з приводу місячника благоустрою / Муніципальне життя
22.03.2011

Шановні новоград-волинці!  Традиційно цієї весняної пори, розпочинається місячник чистоти і благоустрою. Після танення снігу відкрились всі недоліки облаштування вулиць, прибудинкових територій, багатоповерхових будинків, прилеглих територій, торгівельних закладів, промислових підприємств, установ, організацій. Комунальні служби вже взялися за роботу, але чистота й порядок у рідному місті завжди були справою усієї громади.

Докладніше...
Новоград-Волинський; Правда про наркотики прийнятною для сучасної молоді формою / Муніципальне життя
22.03.2011

У рамках програми «За здоровий спосіб життя» у ЗОШ №7 та №10 відбулися лекції президента громадської організації NARCONON Грибанової Марини Валентинівни з теми «Правда про наркотики». М.В.Грибанова, один з кращих європейських лекторів антинаркотичної освіти, ознайомила присутніх учнів вказаних шкіл та ЗОШ №5 (загальною кількістю понад 200 школярів віком від 13 до 17 років) з інформацією про наркотичні речовини та їх руйнівний вплив на всі сфери життя людини.

Докладніше...
На розвиток цифрового телерадіомовлення на Житомирщині у 2011 році спрямовано 1 мільйон гривень / Муніципальне життя
21.03.2011

У 2011 році вперше з обласного бюджету на розвиток цифрового телерадіомовлення в Житомирській області спрямовано 1 мільйон гривень. Відповідні заходи включено до Програми економічного і соціального розвитку області на 2011 рік (розділ «Інформаційний простір»). Кошти буде освоєно Житомирською філією Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення. Зусиллями цього підприємства передбачається спорудження двох телевізійних передавальних станцій у смт Чуднові та м. Малині (по 500 тис. грн. кожна).

Докладніше...
Відзначено працівників житлово-комунальної галузі та побутового обслуговування Новограда-Волинського / Муніципальне життя
21.03.2011

18 березня в місті привітали з професійним святом працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Новоград-волинцям надають послуги життєзабезпечення колективи комунальних підприємств – комунальне підприємство управління водопровідно-каналізаційного господарства, „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“, „Міськкомунсервіс“, ДП „Сервіс тара“, „Тризна“, „Новоград-Волинськжитлосервіс“ та 26 ОСББ. В цій галузі міста сумлінно працюють до 500 фахівців, різноманітних професій.

Докладніше...
З метою покращення розвитку Новограда-Волинського / Муніципальне життя
18.03.2011

Цілий ряд зустрічей, робочих нарад на минулому тижні було проведено за участі міського голови. Він та його заступники працювали в ці дні і в столиці України, зокрема у Міністерстві регіонального будівництва та житлово-комунального господарства, а також в обласних структурах та в місті. В ході чергової ділової зустрічі В.І.Загривого із головою Верховної Ради України В.М. Литвином розглянуті важливі проблеми організаційно-фінансової підтримки Новоград-Волинського регіону та шляхи їх вирішення.

Докладніше...
Зробимо Новоград-Волинський гарним та квітучим / Муніципальне життя
18.03.2011

Міський голова Володимир Загривий прийняв розпорядження „Про квіткове оформлення міста“. Його метою є поліпшення благоустрою міста, створення кращих умов проживання, підняття рівня культури, упорядкування прилеглих територій. З квітня оголошується конкурс „Найкращий благоустрій прилеглої до будівлі території “, підсумки якого буде підведено 18 серпня.

Докладніше...
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! / Муніципальне життя
17.03.2011

Щиро вітаю вас із професійним святом! Дозвольте подякувати за кропітку і вкрай необхідну справу, яку ви повсякденно виконуєте. Своєю працею ви створюєте комфортні умови для проживання в наших оселях, забезпечуєте теплом, водою і газом, робите наше місто чистим, охайним, світлим, зеленим та благоустроєним, надаєте різноманітні побутові послуги.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося відкриття музичної школи / Гуманітарна сфера
17.03.2011

16 березня у Новограді-Волинському відбулася довгоочікувана подія: завершено ремонтні роботи нового приміщення дитячої музичної школи. Радість вихованців музичної школи прийшли розділити міський голова Володимир Загривий, голова районної ради Франц Весельський, начальник відділу культури Людмила Гамма, представники місцевих ЗМІ та батьки юних дарувань.

Докладніше...
Конфлікти: формування вміння їх попереджати і вирішувати / Муніципальне життя
17.03.2011

У Школі психологічного здоров’я, що діє при інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з вересня 2010 року, відбулось чергове засідання. На цей раз, ведучим семінару став Ігор Вікторович Заря, доцент кафедри туризму Інституту міжнародних відношень Національного університету, кандидат економічних наук, організатор та ведучий семінарів, присвячених питанням духовного, культурного, соціального та економічного характеру, член клубу здорового образу життя «Берегиня» (м. Житомир).

Докладніше...
Новоград-волинці - підтримаймо своїх! / Муніципальне життя
17.03.2011

Цьогоріч восьмий раз поспіль українці вшануватимуть справжніх героїв країни. Загальнонаціональна премія "Гордість країни", якою відзначають надзвичайні вчинки звичайних людей, організована фондом Віктора Пінчука разом з Новим каналом та газетою "Факти".

Докладніше...
Водоканал: курс на різке зниження дебіторської заборгованості! / Муніципальне життя
17.03.2011

В четвертому кварталі минулого року маючи значну дебіторську заборгованість споживачів серед населення – близько 350 тис. гривень, Водоканал вжив ряд кроків для її зменшення: для поліпшення якості обліку розрахунків за спожиті послуги – запровадив комп’ютерну програму обробки платежів і ведення рахунків; для активіації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо наслідків невиконання зобов’язань з оплати послуг – створив постійно діючу комісію по роботі з боржниками; привів в систему претензійно-позовну роботу – прийнявши на роботу висококваліфікованого освіченого юриста.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волонської міської ради / Муніципальне життя
17.03.2011

16 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради , на якому розглядалося та затверджено 21 рішення з питань життєзабезпечення міста, соціального захисту неповнолітніх. Про свою роботу прозвітувала інспекція благоустрою міста. За кожним із 3-х її інспекторів закріплено по 120 міських вулиць. Завдяки їх зусиллям в минулому році ліквідовано понад 70 стихійних сміттєзвалища.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку / Муніципальне життя
16.03.2011

Житлова комісія проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради. Таким громадянам необхідно обов’язково до 1-го травня поточного року поновити документи.

Докладніше...
Успіх новоград-волинських колегіантів / Муніципальне життя
16.03.2011

Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000», Аналітична агенція «Українська марка» щорічно організовують та проводять Всеукраїнський молодіжний конкурс науково-дослідницьких робіт-проектів «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ».

Докладніше...
Лекції-спектаклі «Правда о наркотиках» для школярів Новограда-Волинського / Муніципальне життя
16.03.2011

Міський інформаційно-методичний центр тримає під постійним контролем та надає педагогічним колективам міста інформаційно-методичну підтримку здійснення виховної роботи.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Прикрасимо світ в якому живемо! / Гуманітарна сфера
16.03.2011

Усі ми мріємо про те, щоб наша Планета була наповнена чистотою, світлом, любов’ю і турботою, прагнемо чистого довкілля для нашої Землі. Однак щодня своїм життям ми вносимо зміни в природу, не замислюючись над тим, які наслідки такого недбальства по відношенню до природи нас чекають у майбутньому : кинута обгортка від цукерки – породжує гори сміття в містах, викинута в річку після пікніка пляшка – забрудненість водойм, а далі все більше і більше. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Виховувати дітей через гру / Гуманітарна сфера
16.03.2011

Чи знають педагоги існуючі закони дитячої гри? Чи можна зіпсувати дитячу гру? Як і чим можна завоювати довіру дитини в процесі гри? Саме такі питання обговорювались педагогами-«дошкільниками» міста на методичних заходах організованих інформаційно-методичним центром управління освіти і науки міста Новограда-Волинського за участю Карасьової Катерини Володимирівни, старшого наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України, доцента кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та родинного виховання Педагогічного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка, кандидата психологічних наук.

Докладніше...
У Новоград-Волинському музеї родини Косачів відбулася зустріч клубу для прийомних сімей « Родоцвіт» / Гуманітарна сфера
15.03.2011

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, у тому числі, на право прийняття важливих рішень від імені дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло й любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, виховують дітей, задовольняють щоденні потреби, надають зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної дитини, якого б віку вона не була.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Інтернет як нова бібліотечна послуга / Гуманітарна сфера
15.03.2011

У 2008 р. Міністерство культури України, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Українська бібліотечна асоціація стали партнерами для впровадження програми «Бібліоміст». Програма покликана перетворити бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві.

Докладніше...
Мама, тато, я – щаслива сім’я ! / Гуманітарна сфера
15.03.2011

Початок весни… Перші теплі промені сонця пробиваються через віконця в Палац дітей та молоді, де стоїть веселий радісний дитячий гомін ЦРТР «Першоцвіт». Святково вбрані дітки, в руках тримають найцінніші дарунки для найніжніших, найсокровенніших берегинь своєї душі, для своїх матусь. Адже сьогодні в них родинне свято «Мама, тато , я – щаслива сім’я !», на якому зібрались родини дітей.

Докладніше...
26 березня на всій планеті - година Землі / Муніципальне життя
15.03.2011

За закликом незалежної природоохоронної організації - Всесвітнього фонду природи (WWF) 26 березня 2011 року о 20:30 люди мають вимкнути світло на одну годину – годину Землі, щоби показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Докладніше...
Спортивна галузь Новограда-Волинського потребує змін / Муніципальне життя
14.03.2011

На минулому тижні Володимир Іванович Загривий провів ряд співбесід із керівниками спортивних установ міста, федерацій та ветеранами футболу. На порозі відкриття весняно-літнього сезону, і до нього необхідно відповідно готувати і матеріальну базу і шліфувати майстерність спортсменів різного профілю. Саме таке основне завдання від міського голови отримали відповідальні за розвиток спорту в місті. Наголошувалося на збереженні цілісності системи спортивних закладів та покращанні керівництва ними.

Докладніше...
Новоград-Волинська ОДПІ інформує / Муніципальне життя
14.03.2011

За інформацією начальника Новоград-Волинської податкової інспекції Володимира Каленського за 2 місяці поточного року податківцями було проведено перевірки роботи 6-ти фізичних осіб приватних підприємців міста.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відновив свою роботу кінозал / Муніципальне життя
14.03.2011

На другому поверсі кінотеатру імені Щорса з 7 березня розпочав роботу кінозал на 60 глядачів. 12 березня відбулося його урочиста презентація. На безкоштовний перегляд широкоформатного кінофільму були запрошені почесні гості – депутати та посадовці міської ради, представники громадської організації ветеранів, місцеві ЗМІ. Після 13 років перерви, сміливо наважився повернути приміщенню, де працюють до 10 різних орендарів, статус кінотеатру один із молодих місцевих приватних підприємців Руслан Власюк.

Докладніше...
З’явилася надія на покращення електропостачання Новограда-Волинського / Муніципальне життя
14.03.2011

Нещодавно міська влада зверталася до нашого земляка голови Верховної Ради України Володимира Литвина, ще з одним з проханням - посприяти покращанню стану електропостачання Новограда-Волинського. Наразі міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко вже відреагував на нього.

Докладніше...
22 березня в Новограді-Волинському пройде благодійна акція «Свобода руху заради щасливого дитинства» / Муніципальне життя
14.03.2011

На минулому тижні міський голова Володимир Загривий мав зустріч із представниками Всеукраїнської громадської організації, яка допомагає діткам з функціональними обмеженнями. Домовилися про те, що 22 березня в нашому місті пройде благодійна акція «Свобода руху заради щасливого дитинства» за участю батьків та дітей, хворих на церебральний параліч, профільних лікарів, а також представників Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я.

Докладніше...
На Житомирщині найкраще у волейбол грають у Новограді-Волинському! / Муніципальне життя
14.03.2011

12, 13 березня у Новограді-Волинському пройшли фінальні змагання з волейболу серед юніорів за програмою VI обласних літніх юнацьких спортивних ігор. В іграх взяли участь 6 найкращих команд області - переможниць зональних етапів змагань.

Докладніше...
КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" закликає боржників вчасно розраховуватись і не допускати боргів / Муніципальне життя
12.03.2011

Четвер 10 березня 2011 року видався для представників КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" неспокійним. Спеціалісти підприємства прибули за адресою: вул.Житомирська-55 кв.38 аби провести відключення від мережі теплопостачання двокімнатної квартири злісної неплатниці за теплову енергію Литвинчук В.А., яка з 2005 року не заплатила жодної копійки за опалення і вже заборгувала 4 321 гривень.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «І слово починається з любові, а особливо слово Кобзаря» / Муніципальне життя
12.03.2011

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, який відзначався багатогранністю вдачі: палким вільнолюбством, великою працелюбністю, жадобою до знань, широким діапазоном зацікавлень, тонким проникненням у людську психологію.

Докладніше...
Змінено графік руху поїздів через Новоград-Волинський / Муніципальне життя
11.03.2011

Ще одна приємна новина для новоград-волинців надійшла від адміністрації «Укрзалізниці» у відповідь на звернення до неї голови Верховної Ради України Володимира Михайловича Литвина щодо змін графіка руху поїздів через наше місто.

Докладніше...
Новоград-волинцям потрібно звертатися за довідками до визначених установ / Муніципальне життя
11.03.2011

Всім добре відома ситуація, коли для оформлення якоїсь справи до відповідних інстанцій потрібно принести певну кількість довідок, але якщо деякі з них дістати досить просто, то за іншими доводиться „побігати“. Досить часто мешканці навіть не знають де саме можна взяти необхідні документи, і тому все більше людей звертаються за довідками до депутатів міської ради.

Докладніше...
Лист-подяка від дочки маршала В. Ф. Толубка / Муніципальне життя
11.03.2011

Нещодавно до міста надійшов лист-подяка з Москви від дочки Головного маршала артилерії Збройних Сил СРСР Володимира Федоровича Толубка Валентини Лазаревої. Від місцевих краєзнавців вона дізналася про увічнення пам’яті її батька у назві вулиці нашого міста та щиро подякувала за це. Місцеві жителі, особливо військові, які цікавляться історією, добре знають та поважають людину, яка багато зробила для розбудови ракетних військ стратегічного призначення, в тому числі і на Україні.

Докладніше...
Шановні працівники землевпорядної служби Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
10.03.2011

Сердечно вітаю із професійним святом – Днем землевпорядника! Розвиток суспільства за всіх часів був пов'язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. Ваша професія завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни - її землі.

Докладніше...
За підсумками 2010 року Новоград-Волинський займає лідируючі позиції / Муніципальне життя
10.03.2011

За результатами рейтингової оцінки соціально-економічного розвитку районів і міст Житомирської області за 2010 рік Новоград-Волинський визнано кращим серед міст.

Докладніше...
Влада Новограда-Волинського налаштована на підтримку промисловців міста / Муніципальне життя
10.03.2011

Вдруге після свого обрання міський голова Володимир Загривий зустрічався із керівниками активно діючих промислових підприємств міста. Відбулася жвава розмова, в ході якої були сформовані конструктивні пропозиції щодо покращання співпраці влади та виробників. Адже за словами Володимира Івановича обидві сторони виконують важливі завдання щодо забезпечення людей роботою, зобов’язань як податкових так і договірних.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Землі – порядок і професійність / Муніципальне життя
10.03.2011

12 березня в одинадцяте Україна святкує професійне свято - день землевпорядника, який символічно приходить до нас з початком весни. Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин торкається інтересів чи не кожної родини, нашої міської громади. Саме від наших дій і рішень часто залежить їхній душевний спокій, віра в справедливість, добробут.

Докладніше...
Г.К. Жуков у Новограді-Волинському! / Муніципальне життя
10.03.2011

Уже 66 років відділяє нас від останніх залпів Великої Перемоги, проте і донині відкриваються усе нові й нові сторінки невіданої досі воєнної історії. Якраз про такі і йдеться у матеріалі нашого земляком, доктора технічних наук Валерієм Дмитровичем Ісаєвим, який нині живе у Росії.

Докладніше...
В Новограді-Волинському проведено Тиждень правових знань, присвячений Міжнародному дню прав жінок і миру / Муніципальне життя
09.03.2011

На виконання Указу Президента України «Про Національну програму правової освіти населення», з 1 по 8 березня у Новограді-Волинському проведено низку заходів правоосвітнього та правовиховного характеру,присвячених Міжнародному дню прав жінок та миру.

Докладніше...
Швидкісному «Київському експресу» призначено зупинку у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
09.03.2011

З 8-го березня у Новограді-Волинському робить зупинку швидкісний пасажирський поїзд «Київ-Львів-Київ». Мешканці міста із нетерпінням чекали на цю подію. Протягом останніх 4-ти років міська влада неодноразово зверталася до керівництва «Укрзалізниці» та її Коростенської дирекції з проханням зробити зміни у графіку руху поїздів в інтересах звягельчан, але регулярно отримувала негативну відповідь.

Докладніше...
На черговій Новоград-Волинській котельні встановлено нове енергоефективне обладнання / Муніципальне життя
09.03.2011

Досить часто мешканці міста стикаються із проблемою застарілого обладнання чи мереж, коли відключається світло, вода чи тепло. Не є секретом, що більшість мереж потребує не лише ремонту, а й заміни. 4 березня відбулося урочисте відкриття реструктуризованої котельні на вул.Герцена, 63.

Докладніше...
В Олександрівському мікрорайоні Новограда-Волинського запалав „Блакитний вогник“ / Муніципальне життя
09.03.2011

До цього часу не мав газового забезпечення один із мікрорайонів міста – так званий Олександрівський, що знаходиться за об’їзною дорогою. Як розповідає начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Володимир Мисін три роки тому розпочалася підготовча робота для проведення газу у такий віддалений мікрорайон міста. Про блакитне паливо його мешканці мріяли давно.

Докладніше...
Новоград-Волинський відсвяткував 197 річницю з дня народження Тараса Шевченка / Муніципальне життя
09.03.2011

Новоград-волинці відзначили 197-ту річницю з дня народження поета, художника революціонера Тараса Шевченка. Для вшанування пам’яті пророка української нації на урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Кобзарю зібралася громадськість міста та району на чолі із керівництвом, а також представники громадських організацій, політичних партій, студентська та учнівська молодь.

Докладніше...
Шановні звягельчанки! / Муніципальне життя
04.03.2011

Від імені всіх чоловіків Новограда-Волинського! Приміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного весняного свята Міжнародного жіночого дня – 8 Березня. Любі жінки! Бажаю усім вам доброго здоров’я, великого людського щастя, любові, радості, добробуту в кожній родині. Нехай до кожної із вас буде щедрою жіноча доля, а сонце і чоловіча увага завжди зігрівають вас.

Докладніше...
У Новограді-Волинському затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги / Муніципальне життя
03.03.2011

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» рішенням сесії Новоград-Волинської міської ради від 25.02.11р. виділені кошти для забезпечення виконання вище зазначеної ПКМУ.

Докладніше...
Є можливість придбати абонементні квитки на проїзд залізничним транспортом / Муніципальне життя
03.03.2011

Керівництво Коростенської дирекції залізничних перевезень пропонує підприємствам та установам придбати абонементні квитки для проїзду приміським залізничним транспортом в касах вокзалу та станцій.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Про якість харчових продуктів / Муніципальне життя
03.03.2011

Однією з найважливіших передумов збереження та зміцнення здоров”я населення, запобігання виникнення спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь є забезпечення якісними харчовими продуктами та організація належних умов для їх випуску, продажу в торгівельній мережі та будь - яких об’єктах харчування у відповідності до вимог санітарних норм та правил.

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Обійдеться чи ні?“або гра в російську рулетку любителів продуктів зі стихійних ринків / Муніципальне життя
03.03.2011

Здавалося б, що може бути поганого в тому, щоб з самого ранку вийти з дому, або йдучи на роботу зайти на стихійний ринок та купити свіже молоко чи сметану? Зручно і швидко… Але чи безпечно? Всім хто любить експериментувати зі своїм здоров’ям варто пам’ятати про те, що продукти „з асфальту“ можуть викликати всю групу кишкових захворювань і сильні харчові отруєння.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася зустріч з керівництвом проекту «Енергоефективність у будівлях» / Муніципальне життя
03.03.2011

2-3 березня у Новограді-Волинському в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між проектом Німецького Товариства Технічного Співробітництва (GIZ) ГмбХ «Енергоефективність у будівлях» та Новоград-Волинською міською радою відбулася чергова робоча зустріч представників міської влади з керівництвом та консультантом проекту.

Докладніше...
Триває підготовка до 25 річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції / Муніципальне життя
02.03.2011

Міський голова Володимир Загривий провів засідання робочої групи з питань підготовки в місті заходів з нагоди 25 річниці аварії на ЧАЕС, що відзначатимуться 26 квітня.

Докладніше...
Обережно бурульки! / Муніципальне життя
02.03.2011

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих частин будівель.

Докладніше...
Ювілейні, пам’ятні дати Новоград-Волинщини 2011 року / Муніципальне життя
01.03.2011

10 - 150 років від дня смерті Т.Г. Шевченка, геніального українського поета, прозаїка, драматурга, художника, мислителя, громадського діяча. 9.03.1814 – 10.03.1861. 10 - 95 років від дня народження Анатолія Трохимовича Бурковського, Героя Радянського Союзу, уродженця Новограда-Волинського, Почесного громадянина міста. Похований у Кіровограді. 10.03.1916 – 17.10.1985.

Докладніше...
Сказ – хвороба смертельна / Муніципальне життя
01.03.2011

На сьогодні сказ залишається однією з найважливіших проблем охорони здоров»я і ветеринарії. Його епідеміологічна значимість визначається абсолютною летальністю, широким розповсюдженням, прямим зв’язком з захворюваннями серед тварин та наданням спеціалізованої антирабічної допомоги населенню.
Сказ займає десяте місце серед причин смерті людей (по значимості) в структурі інфекційних хвороб. Щорічно в світі гинуть від сказу 55 тисяч людей і більше 10 млн. отримують антирабічне щеплення.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На сесії міської ради затверджено 6 міських програм / Муніципальне життя
01.03.2011

25 лютого під час пленарного засідання міської ради затверджено 6 міських програм. Зокрема Програма розвитку земельних відносин в місті на 2011-2015 роки, яка передбачає встановлення нових меж міста, інвентаризацію земель, розмежування земель державної та комунальної власності, розробку плану земельно-господарського устрою. Забезпечення контролю за використанням і охороною земель в місті, формування їх ринку.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулася регіональна конференція «Енергоефективність в багатоквартирних будинках» / Муніципальне життя
01.03.2011

25 лютого 2011 року у Міжнародному виставковому центрі м. Києва проведено регіональну конференцію для представників органів місцевого самоврядування та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) за темою: «Енергоефективність в багатоквартирних будинках». Організовано конференцію проектом USAID від американського народу «Реформа міського теплозабезпечення».

Докладніше...
Сучасні методики навчання та виховання на озброєння новоград-волинських педагогів / Гуманітарна сфера
01.03.2011

Педагоги міста завжди намагаються тримати руку на пульсі часу. Справжніми педагогами-новаторами в початковій ланці шкіл нашого міста є вчителі, які впроваджують систему розвивального навчання з відповідним науково-методичним забезпеченням. Саме тому, для них є необхідним, постійне спілкування з науковцями, колегами-практиками.

Докладніше...
Готується Концепція переведення багатоповерхового житла Новограда-Волинського на автономне опалення / Муніципальне життя
01.03.2011

Міський голова прийняв розпорядження про вивчення намірів, побажань мешканців багатоповерхових будинків. Це викликане чисельними зверненнями мешканців міста стосовно відключення їх квартир від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води.

Докладніше...
Делегація від Новограда-Волинського брала участь у загальнодержавних заходах, з нагоди ювілею Лесі Українки / Муніципальне життя
01.03.2011

28 лютого у національному академічно-драматичному театрі ім.І.Я.Франка відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 140-ій річниці від дня народження нашої землячки Лесі Українки.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa