Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Березень 2010 року
Гарне, чисте місто – місто, в якому хочеться жити! / Муніципальне життя
31.03.2010

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота це оцінка в цілому міста, громади та його влади. Добитися певного результату з наведення порядку у благоустрої можна тільки тоді, коли всі відгукнуться, - вийдуть, попрацюють і прикрасять прилеглу територію біля свого багатоквартирного будинку, офісу, установи, приватної садиби, скрізь, де приходиться жити та працювати. Не будемо сторонніми спостерігачами, а хоча б одну годину кожен попрацюємо, адже і за цей час можна багато зробити.

Докладніше...
У 30-й окремій механізованій бригаді підбито підсумки командно штабного навчання з миротворчої тематики / Муніципальне життя
30.03.2010

У 30-й окремій гвардійській механізованій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, підбито підсумки командно-штабного навчання, що пройшло у 1-му механізованому батальйоні з’єднання, під командуванням гвардії підполковника Павла Півоваренка, яке було присвячене миротворчій тематиці. Навчання проведене за підтримки представників американської компанії “CUBIC” з використанням комп’ютерних імітаторів бойової обстановки. 

Докладніше...
Інспектори перевірили виконання Міжнародного договору воїнами 30-тої окремої гвардійської механізованої бригади / Муніципальне життя
30.03.2010

У 30-й окремій гвардійській механізованій бригаді 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що дислокується в Новограді-Волинському, в рамках реалізації Договору про звичайні збройні сили в Європі завершилася дводенна робота іноземної інспекційної групи. Мета проведення контрольного заходу полягала у перевірці дотримання Україною встановлених обмежень щодо кількості озброєння і військової техніки, які підпадають під дію Договору про звичайні збройні сили в Європі.

Докладніше...
Не зволікайте із реєстрацією на ЗНО / Муніципальне життя
30.03.2010

31 березня завершується реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). З кожним днем на гарячу лінію Новоград-Волинського ІМЦ (телефон 550-72) поступає все більш звернень з питань реєстрації на ЗНО та вступу до ВНЗ. Саме тому звертаємо увагу на деякі особливості цієї роботи. Особи, які не зареєструються до 31 березня, не зможуть вступити до ВНЗ (технікуми, коледжі, інститути, університети інші вищі навчальні заклади І-IV ступеня акредитації).

Докладніше...
Формування громадянської свідомості в школі / Муніципальне життя
30.03.2010

24 березня на базі загальноосвітньої школи №9 відбувся міський семінар класних керівників 5-7 класів з теми: «Роль класного керівника у формуванні громадянської свідомості з урахуванням вікових особливостей учнів». Головною метою громадянської освіти та виховання сьогодні є сприяння формуванню особистості, якій притаманні демократична громадська культура, усвідомлення взаємозв’язку між ідеями індивідуальної свободи, прав людини та її громадянською відповідальністю, готовності до компетентної участі в житті суспільства.

Докладніше...
Удосконалюючи методичну роботу – клуб «Тризовичок» приймає гостей / Муніципальне життя
30.03.2010

В центрі розвитку дитини «Дельфінятко» відбулось чергове засідання консультативного клубу «Тризовичок», який, за ініціативою інформаційно-методичного центру, діє при дошкільній установі вже біля трьох років. Темою для обговорення стало питання «Експериментальна діяльність як засіб інтелектуального розвитку дошкільника». Вихователь-методист Нагорнюк Л.Л. провела мозковий штурм, в ході якого вихователі закріпили знання про поняття «експеримент» та «дослідницька діяльність», особливості організації пошуково-дослідницької діяльності в ДНЗ, аспекти забезпечення активності для кожної дитини.

Докладніше...
Тематичний марафон завершено / Гуманітарна сфера
30.03.2010

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулись тематичні дні управління. Стартували вони у СШ№4 – 15 жовтня 2009 року , а завершились у ЗОШ№8 – 19 березня 2010 року. Започаткована форма управлінської діяльності має свої результати. Активне, живе спілкування з адміністрацією закладу, педагогічним колективом дало поштовх новим ідеям, підняло на поверхню глибинні проблеми функціонування закладів та дало змогу чітко окреслити шляхи їх вирішення. Ряд питань буде винесено на загальне обговорення на методичних об’єднаннях вчителів, заступників директорів, розглянуто на колегії управління освіти і науки. 

Докладніше...
Естетичний розвиток дітей разом з батьками / Гуманітарна сфера
26.03.2010

В ДНЗ №5 (завідуюча Ткачук С.А.) згідно плану роботи інформаційно-методичного центру відбулось чергове засідання методичне об’єднання з теми «Спільна робота дошкільного навчального закладу та сім’ї з естетичного розвитку дітей». Учасниками зібрання стали вихователі дошкільних установ міста та батьки молодшої групи.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
26.03.2010

З метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, оздоровчо-спортивної роботи виконавчий комітет міської ради затвердив мережу пришкільних таборів з денним перебуванням дітей влітку 2010 року. На базі загальноосвітніх шкіл №2, №3, №5, №9 та колегіуму заплановано оздоровити 800 школярів всіх навчальних закладів - учнів переважно молодших класів, з них 250 – дітей-пільговиків. Відповідні служби міста забезпечать охорону життя, здоров’я, безпеку дітей, їх повноцінне та збалансоване харчування, різноманітні культурно-масові та спортивні заходи, огляд-конкурс „Кращий табір року“.

Докладніше...
З думкою про якість освіти / Муніципальне життя
25.03.2010

Оскільки одним з пріоритетних напрямків розвитку освіти є її особистісна спрямованість, то значна увага приділяється мною питанню особистісно орієнтованого навчання математики. Вивчення курсу геометрії відкриває широкі можливості для розвитку логічного і образного мислення, творчих здібностей учнів, вміння будувати математичні моделі. На уроках геометрії належну увагу потрібно приділяти використанню такого виду проблемного навчання як частково-пошуковий метод. Успіх проведених занять залежить від наочності та образності викладеного.

Докладніше...
Місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз / Муніципальне життя
25.03.2010

Надзвичайно небезпечною і підступною інфекційною хворобою, яка і досі не переможна і завдає великої шкоди є туберкульоз. В зв’язку з проведенням МЦСССДМ в березні профілактичної акції „ЕХО”, метою якої є профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та проведення за рішенням міської ради з питань протидій туберкульозу, ВІЛ-інфекції/ СНІДу місячника боротьби із захворюванням на туберкульоз широко висвітлювалось в засобах інформації питання щодо профілактики туберкульозу, заклику населення міста до флюорографічного обстеження органів грудної клітини.

Докладніше...
Круглий стіл завідуючих та методистів ДНЗ / Муніципальне життя
25.03.2010

Нещодавно в ІМЦ відбувся круглий стіл завідуючих та методистів ДНЗ з теми «Формування рефлексивної культури у педагогів дошкільних навчальних закладів». Питання, що були винесені для обговорення, стосувались підвищення рівня педагогічної професійності та програмного забезпечення педагогічного процесу в ДНЗ. В якості консультанта з даних питань виступила Манилюк Ю.С., кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології Житомирського ОІППО, що приїхала до м. Новограда-Волинського на запрошення інформаційно-методичного центру.

Докладніше...
Шановні працівники та ветерани Служби безпеки! / Муніципальне життя
24.03.2010

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня служби безпеки України! Безпека народу й держави, права і свободи людини, торжество законності складаються з вашої копіткої, ретельної праці, не обмеженої рамками робочого часу, усвідомленням величезнішої відповідальності, покладеної на вас державою, відданістю справі, якій ви служите. Ви щоденно забезпечуєте виконання завдань, поставлених перед вами Законом і тут варто підкреслити, що як і раніше, так і нині, займаєте провідні позиції, у цьому є внесок кожного співробітника. Переконаний, що ви і надалі з честю і гідністю будете нести службу. Бажаю всім вам від щирого серця здоров’я, наснаги в роботі, взаєморозуміння ваших рідних та близьких, добробуту і щастя! Міський голова М.П.Боровець.

Докладніше...
Акція «Година Землі» у м. Новограді-Волинському / Муніципальне життя
24.03.2010

Забезпечення мінімального рівня комфорту кожного з нас не можливе без використання природних ресурсів планети Земля. Науково-технічний прогрес, діяльність людини, техніки призводять до вичерпності ресурсів та цілої низки екологічних загроз. Глобальна зміна клімату - одна з найгостріших екологічних проблем, які стоять перед людством. Згідно прогнозів провідних міжнародних наукових центрів з дослідження клімату, протягом наступного століття температура підвищиться на 2-5 градусів за Цельсієм.

Докладніше...
«Кенгуру» знову в нашому місті / Муніципальне життя
24.03.2010

«Кенгуру» - це не лише математика, це - особливий світ. 18 березня 2010 року в школах нашого міста в котре відбувся Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2010». Приємно зазначити, що в цьому році у конкурсі взяли участь 899 учасників. Це велика кількість у порівнянні з іншими роками. Висловлюємо велику подяку в організації проведення конкурсу в ЗНЗ міста координатору «Кенгуру» в м. Новограді-Волинському, вчителю математики ЗОШ №7, Римарчук Свтілані Вікторівні та вчителями математики шкіл міста за активну роботу.

Докладніше...
Яку роль відіграє страховий стаж в пенсійному забезпеченні? / Муніципальне життя
24.03.2010

Згідно пенсійного законодавства України, головними факторами, що впливають на розмір пенсії, є заробітна плата та страховий стаж пенсіонера, адже основна пенсія, згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, обчислюється шляхом множення заробітної плати (доходу) застрахованої особи, визначеної відповідно до статті 40 цього Закону, на коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, обчислений відповідно до статті 25 цього Закону.

Докладніше...
Муніципальний енергетичний план міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
23.03.2010

18-19 травня в м. Києві в рамках проекту Українсько-Німецького Технічного Співробітництва GTZ «Енергоефективність у будівлях» відбулась робоча нарада з розробки муніципальних планів енергоефективності. В ході впровадження проекту експерти з Німеччини та міжнародні експерти надають допомогу муніципальним органам влади пілотних міст (м.Чернігову, м.Івано-Франківську, м. Новограду-Волинському та м. Миргороду) в розробці довгострокових Стратегій щодо поліпшення енергоефективності у всіх сферах життєдіяльності міста.

Докладніше...
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Новоград-Волинщини! / Муніципальне життя
22.03.2010

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. І сьогодні культура відіграє визначальну роль у творенні духовного простору нашої держави. Своє професійне свято ви зустрічаєте з новими творчими здобутками.

Докладніше...
Для майбутніх абітурієнтів / Муніципальне життя
22.03.2010

20 березня у навчально-виховному об’єднанні відбулося друге пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Тестування відбувалося у дві зміни. У тестуванні з математики взяли участь 103 особи з 108, які зареєструвалися на пробне тестування, з історії - 96 (99), з біології 45 (48), з географії та фізики з’явилися на пробне тестування 100% учасників (4 та 9 відповідно).

Докладніше...
У місті відбудеться Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей / Гуманітарна сфера
22.03.2010

Другий рік у місті при інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки працює творча група вчителів загальноосвітніх навчальних закладів по впровадженню особістісно зорієнтованої технології навчання (ОЗОН) на уроках української мови та літератури. Сутність методики особистісно зорієнтованого навчання полягає у створенні оптимальних умов для розвитку особистісних структур учня, формування його життєвих компетентностей та вироблення власної освітньої продукції у виучуваному навчальному предметі.

Докладніше...
Відбувся щорічний міський фестиваль-конкурс театральних колективів / Муніципальне життя
19.03.2010

Щороку, у переддень Міжнародного дня театру, учні та студенти різних навчальних закладів міста змагаються у своїй акторській майстерності за право бути кращим театральним колективом. В Новограді-Волинському фестиваль проводиться 11-й рік поспіль. Цього разу участь у конкурсі взяли колективи Новоград-Волинського колегіуму, ЗОШ №9, Палацу шкільної молоді та ЗОШ № 5. Організатором та ведучою конкурсу декілька років поспіль є Олена Тимощук.

Докладніше...
День відкритих дверей в ЗОШ №3 / Муніципальне життя
19.03.2010

В ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 17 березня відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків. Зібралися батьки, бабусі, дідусі. Багато хто і сам колись навчався у цих стінах, а тепер на першу зустріч зі школою привели своїх дітей та онуків. На початку зустрічі гостей привітали учні початкових класів літературно-музичним концертом «Запрошуємо до третьої школи", впродовж якого лунали вірші про рідну школу, які написала вчителька початкових класів Беляк Л.М., веселі пісні у виконанні наших вихованців.

Докладніше...
Виставка художніх робіт / Гуманітарна сфера
19.03.2010

Уже декілька тижнів новоград-волинці та гості міста можуть насолоджуватися виставкою художніх робіт лауреата премії імені Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури, члена національної спілки художників України Валерія Кулика, що розміщується у музеї Лесі Українки. Валерій Григорович, хоча і уродженець Донецької області, давно закоханий у красу Поліської природи і свої почуття намагається відтворити на полотнах. Майже всі вони присвячені темі Полісся. Багато років живописець працює в галузі монументального та станкового живопису.

Докладніше...
Організація місячника благоустрою в розпалі / Муніципальне життя
19.03.2010

18 березня під головуванням секретаря міської ради В.Г.Федорчука відбулася нарада за участю представників депутатського корпусу, освіти, житлово-комунального господарства, інспекції благоустрою, міліції. Щороку, в рамках місячника благоустрою, депутати міської ради разом із студентами вищих навчальних закладів проводять прибирання берегів річок від сміття. Декілька кілометрів йдуть студенти із сміттєвими мішками аби прибрати бруд, що залишають після себе любителі відпочинку на природі та недолугі хазяї, яким головне, аби на подвір’ї було чисто, а сміття викидають відразу за паркан.

Докладніше...
Відзначено працівників житлово-комунальної галузі та побутового обслуговування міста / Муніципальне життя
19.03.2010

19 березня в міському Палаці культури відбулись урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування, який відповідно до указу Президента України, відзначається щороку в другу неділю березня. У привітальному слові міський голова Микола Боровець висловив слова вдячності всім 1200 працівникам галузі за щоденну працю, яка забезпечує безперебійну життєдіяльність міста, створює необхідні умови для стабільної роботи всіх міських підприємств, установ, організацій.

Докладніше...
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! / Муніципальне життя
18.03.2010

Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Своєю наполегливою працею ви забезпечуєте життєдіяльність міста, надаєте різноманітні послуги нашим громадянам, створюєте необхідні умови для стабільної роботи всіх підприємств галузі, щоб у наших оселях завжди були вода, газ, тепло, світло, щоб у належному стані утримувались площі, вулиці, дороги і мости, парки і сквери, водоймища і прибережні зони, житловий фонд и прибудинкові території. Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні та вагомих професійних здобутків. З повагою міський голова М.П.Боровець.

Докладніше...
Гарне, чисте місто – місто, в якому хочеться жити! / Муніципальне життя
18.03.2010

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота це оцінка вцілому міста, громади та його влади. Добитися певного результату з наведення порядку у благоустрої можна тільки тоді, коли всі відгукнуться, - вийдуть, попрацюють і прикрасять прилеглу територію біля свого багатоквартирного будинку, офісу, установи, приватної садиби, скрізь, де приходиться жити та працювати. Не будемо сторонніми спостерігачами, а хоча б одну годину кожен попрацюємо, адже і за цей час можна багато зробити.

Докладніше...
Промені добра і милосердя волонтерського загону „Прометей“ / Муніципальне життя
18.03.2010

Волонтерський загін «Прометей» 6-А класу ЗОШ № 9 зібрав у своїй шко­лі тисячу гривень і подарував їх музею Лесі Українки. - У моєму житті такої акції, присвяченої дню народження Л. П. Косач, ще не було, - говорить завідуюча музеєм В. О. Римська. - Зворушена до глибини душі і не знаходжу слів вдячності, щоб висло­вити найщиріші побажання дітям, педагогічному колективу дев'ятої школи, а особливо 6-А класу та їхньому класно­му керівнику Л. М. Щуровій. Будьте здорові, дорогі мої, і Богові милі. Ви показа­ли приклад справжньої любові до вели­кої землячки.

Докладніше...
2010 - рік ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. / Муніципальне життя
17.03.2010

65 років пройшло з тієї пори, як закінчилася найкровопролитніша Світова війна, що забрала життя понад 3 мільйонів українців. Рада голів держав СНД проголосила 2010 рік - роком ветерана Великої Вітчизняної війни. На виконання рішення виконавчого комітету міської ради, членами робочої групи з числа посадовців відвідано 281 учасників бойових дій - колишніх фронтовиків. Під час візитів вивчено запити та пропозиції щодо санаторно-курортного лікування, телефонізації, пільгового забезпечення медикаментами, слуховими апаратами, автотранспортом ветеранів, ремонту їх житла, надання одиноким послуг територіального центру.

Докладніше...
Підведені підсумки роботи спостережної комісії за минулий рік / Муніципальне життя
17.03.2010

На черговому засіданні спостережної комісії виконкому міської ради під головуванням Володимира Федорчука підведені її підсумки роботи за 2009 рік. У своєму звіті Володимир Григорович зазначив, що комісія працювала згідно чинного законодавства України та Положення про комісію. На 12 засіданнях розглядалися питання про стан роботи Новоград-Волинської міжрайонної кримінально-виконавчої інспекції щодо працевлаштування та проведення виховної роботи з особами засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі; роботу спостережної комісії щодо надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарань; стан соціально-виховної роботи з особами умовно-дострокового звільненими від відбування покарання та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини.

Докладніше...
Прибрати дім, у якому живемо / Муніципальне життя
17.03.2010

Щоразу, коли чуєш від гостей Новограда-Волинського захоплення чистотою вулиць, серце наповнюється гордістю за наше місто. Повірте, для цього, звичайно, багато роб¬лять різні служби, але результат – найважливіше для мешканців, котрі прагнуть зробити рідне місто затишним, чистим, охайним, квітучим. Бо, буваючи в різних містах України, коли доводиться бачити картини протилежні, думаєш: чому тут немає такого господаря, як у нас?

Докладніше...
Про роботу міського відділу УМВС у 2009 році щодо боротьби із самогоноварінням та проституцією / Муніципальне життя
17.03.2010

На запитання щодо роботи Новоград-Волинського МВ УМВС у боротьбі із самогоноварінням, проституцією за 2009 рік, яке прозвучало від громадян міста під час щорічного звіту міського голови, начальник міського відділу Віктор Прилипко повідомив, що його підлеглими вжито ряд заходів, спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації, забезпечення правопорядку, захист конституційних прав та свобод громадян на території міста.

Докладніше...
Нові перемоги та здобутки вихованців дитячої музичної школи / Гуманітарна сфера
16.03.2010

В місті Житомирі 03.03.2010 року відбувся обласний огляд – конкурс ансамблевої гри ( учнів шкіл естетичного виховання). Конкурс проводився в номінаціях: фортепіано, скрипка, баян-акордеон, бандура, гітара. Серед фортепіанних ансамблів І місце в старшій групі отримали учениці музичної школи міста Новограда – Волинського Анастасія Павленко та Людмила Валентюк (клас вчителя Федорової І.А.), ІІ місце в молодшій групі поділили 2 фортепіанні дуети нашої школи Крістіна Тимощук (клас Бродовської І.В.) і Анастасії Люлевич ( клас Пасічник Л.В.) та Аліни Євреш (клас Федорової І.А.) і Мирослава Федорова ( клас Гладун І.М.).ІІІ місце в старшій групі посів дует у складі Маргарити Дубрової та Руслани Колінської (клас вчителя Сергійчук О.А.).

Докладніше...
Шукаємо та виховуємо обдарованих дітей / Муніципальне життя
16.03.2010

З метою стимулювання творчого розвитку учнів 9 -11 класів, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до активної участі в конкурсах, змаганнях, створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації, шляхом входження в систему суспільних і творчих стосунків, удосконалення всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями та в рамках міської програми «Обдаровані діти» розпочався міський етап конкурсу «Учень року-2010».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося перше пробне тестування 2010 / Гуманітарна сфера
16.03.2010

Минулої суботи (13 березня) з метою надання майбутнім абітурієнтам можливості ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, перевірити свої знання, організовано пробне тестування. Особи, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році мали змогу пройти першу сесію пробного тестування у навчально-виховному комплексі «Гімназія ім. Лесі Українки – школа І ступеня» з української мови і літератури, хімії та іноземної мови (англійська, німецька, французька).

Докладніше...
У музеї родини Косачів вшанували пам‘ять Т. Г. Шевченка / Гуманітарна сфера
16.03.2010

1889 рік „…В сім‘ї Косачів відзначають Шевченкове свято. Участь беруть діти Косачів та селян. Портрет Т.Г. Шевченка гарно вбраний. Діти виголошують не тільки поезії Кобзаря, але також вірші інших авторів...” В літературно-музичній вітальні музею родини Косачів 10 березня зібралися діти, студенти, творча інтелігенція міста на вечір пам‘яті Великого Кобзаря„... Я так її, я так люблю, мою Україну убогу...” Організатор та ведуча вечора поетеса, куратор об‘єднання творчої інтелігенції міста Валентина Ксендзук ознайомила присутніх з творчим та життєвим шляхом поета, художника, видатного Українця Тараса Шевченка, детально зупиняючись на деяких фрагментах біографії.

Докладніше...
Відбувся літературний вечір, присвячений ролі жінки в житті і творчості Тараса Шевченка / Муніципальне життя
15.03.2010

Звертаючись до творчості Великого Кобзаря, знову і знову переконуєшся: серед величезного сузір’я поетів і художників планети неможливо знайти такого, який би так любив, шанував, обожнював дівчину, жінку, матір і боровся за її щастя усією величезною силою свого генія, як це зробив Тарас Шевченко.
Літературний вечір, який 11 березня пройшов в центральній міській бібліотеці для учасників сімейного клубу «Світлиця», українознавчого юнацького клубу «Криниченька» та вчителів-мовознавців, присвячувався темі жінки в житті і творчості геніального українського поета і художника.

Докладніше...
Семінар психологів міста / Муніципальне життя
15.03.2010

В ДНЗ №6 «Дзвіночок» відбувся семінар психологів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з теми «Психокорекційна робота з дітьми дошкільного віку, спрямована на подолання у них проявів агресії». У вступній промові завідуюча закладом Медведчук З.П. ознайомила учасників з особливостями роботи дошкільної установи з дітьми із затримкою психічного розвитку, покроковим алгоритмом підготовки вихователів до спілкування з такими дітьми і формами взаємодії з їх сім’ями.

Докладніше...
Не боргуйте водоканалу, бо „Спрут“ прийде до Вас! / Муніципальне життя
12.03.2010

Керівництво Водоканалу пе­рейшло від попереджень до дій. Установка «Спрут», що від'єднує від централізованої каналізації злісних неплатників за спожиті послуги з водопо­стачання й водовідведення, вже у Новограді. 10 березня ви­нахід підприємства «Полтава-водоканал» залучили до бо­ротьби з новоградськими бор­жниками. Принцип дії «Спрута» пол­тавчани тримають у таємниці. Щоб народні умільці не розсек­ретили і не знайшли протидію.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
12.03.2010

Вдруге за останні два тижні на засіданні виконавчого комітету міської ради було заслухано інформацію заступника міського голови Василя Леня, керівників комунальних підприємств про їх фінансово-господарську діяльність у 2009 році та плани на 2010 рік. Зазначалося, що трудові колективи працюють у складних економічних умовах, мають борги, недостатню матеріально-технічну базу, їх діяльність у великій мірі залежить від підтримки з боку бюджету, платоспроможності замовників послуг, розміру цін на енергоносії.

Докладніше...
Міська наукова конференція учнів-членів Малої Академії Наук / Муніципальне життя
12.03.2010

На виконання міської програми “Обдаровані діти” та з метою розвитку творчої особистості через науково-дослідницьку діяльність, удосконалення творчої роботи та вирішення питань щодо формування креативної культури учнівської молоді нещодавно інформаційно-методичний центр управління освіти і науки провів міську наукову конференцію учнів-членів Малої Академії Наук «Тобі в дарунок, рідне місто, – пошук, творчість і натхнення молоді».

Докладніше...
Всі разом на прибирання території міста після зими! / Муніципальне життя
12.03.2010

Саме до об’єднання зусиль всіх новоград-волинців під час весняної толоки закликав міський голова Микола Боровець учасників розширеної наради керівників підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності та членів виконавчого комітету. Прибирання осель, прилеглих територій, громадських місць міста є гарною християнською традицією українців напередодні Великодніх свят.

Докладніше...
Новоград-Волинські педагоги на Всеукраїнському Дні Дошкілля / Муніципальне життя
12.03.2010

Нещодавно в Київському Будинку вчителя відбувся Всеукраїнський День Дошкілля. Темою для обговорення в цьому році стала проблема «Емоційне благополуччя як критерій якості освіти». В програму заходу ввійшли: діалог «Емоційне благополуччя учасників освітнього процесу: міф чи реальність»; круглий стіл «Чинники якості дошкільної освіти: теоретичні надбання чи нагальна необхідність?»

Докладніше...
Шановні працівники землевпорядної служби Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
11.03.2010

Сердечно вітаю із професійним святом – Днем землевпорядника. Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля. Від вашого професіоналізму залежить, наскільки ефективно вона використовується, в якому стані буде передана нащадкам. Тож бажаю вам та вашим сім’ям міцного здоров'я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження та примноження нашого безцінного багатства З повагою, міський голова М.П.Боровець.

Докладніше...
Благодійна акція „на два життя одразу“ / Муніципальне життя
11.03.2010

Громадська організація „Студентський клуб“ (зареєстрована Житомирським обласним управлінням юстиції 22.07.1999 року, свідоцтво № 193 і є неприбутковою організацією) започаткувала проведення благодійної акції «на два життя одразу», з метою збору коштів, що необхідні на лікування нашого земляка, відомого українського поета, співака, композитора, професора Житомирського державного університету ім. І.Франка Володимира Федоровича Шинкарука.

Докладніше...
Повідомлення! / Муніципальне життя
11.03.2010

Виноситься на обговорення громадськості міста протягом місяця затверджені міською радою ряд проектів регуляторних актів, а саме: рішення від 18.02.10 № 625 „Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність на умовах спрощеної системи оподаткування“, рішення від 18.02.10 № 615 „Про затвердження Положення про надання земельних ділянок у тимчасове користування для провадження підприємницької діяльності при укладанні договору оренди особистого строкового земельного сервітуту“, рішення від 18.02.10 №622 «Про внесення змін до Правил благоустрою території міста Новограда-Волинського», рішення виконавчого комітету від 24.02.10 № 47 «Про затвердження Положення про порядок здійснення сезонної торгівлі у місті».

Докладніше...
Обмеження споживання пива та слабоалкогольних напоїв / Муніципальне життя
09.03.2010

В Україні набрали чинності поправки до законів про обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв. Відтепер хмелю – зась! Можна лише в барах та в ресторанах. Закон України, що набрав чинності 21 січня 2010 року, прийняв пиво і слабоалкогольні напої до алкогольних, заборонив їх продаж неповнолітнім, розпивання у вузах, школах, громадському транспорті, місцях проведення масових заходів і на дитячих майданчиках. Основною метою ухвалення цього важливого законодавчого акту – необхідності підвищення культури споживання таких напоїв, стимулювання здорового способу життя.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 196-ту річницю від дня народження Т.Г.Шевченка / Муніципальне життя
09.03.2010

9 березня громадськість міста відзначила день народження великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Урочистості розпочалися покладанням квітів до пам’ятника Кобзаря. До присутніх звернувся міський голова Микола Боровець, який зазначив, що Тарас Шевченко мав надзвичайно велике історичне значення для українського народу, його спадщини, для зміцнення суспільної злагоди, формування у громадян національної свідомості. Шевченко для українців — не просто література.

Докладніше...
У Новограді-Волинському працюють над вдосконаленням системи економного теплопостачання / Муніципальне життя
05.03.2010

4 березня у нашому місті відбулося урочисте відкриття нового когенеративного обладнання на котельні, що на вул. Пушкіна, 14, за участю представників міської влади, КПТМ «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», місцевих ЗМІ. За словами міського голови М.П.Боровця це зовсім інша сучасна технологія економного теплоспоживання. Місто зараз потребує саме таких, новітніх, установок, які дозволяють значно заощаджувати на електроенергії.

Докладніше...
Родинне свято! / Муніципальне життя
05.03.2010

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас жіноче свято 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, надію і добро. І дуже приємно напередодні свята отримати від власних дітей найкращі привітання. Змістовне і цікаве родинне свято організували учні 5-Б класу загальноосвітньої школи № 3 разом з класним керівником Оленою Чалою.

Докладніше...
У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє / Муніципальне життя
05.03.2010

В історії художньої культури кожного народу є митці, імена яких, як найдорожча національна святиня й гордість, овіяні особливою любов’ю і славою. Таким митцем України по праву є Тарас Григорович Шевченко – наш геніальний поет і художник. Слава Шевченка пережила добу, в яку він жив. І сьогодні нас кличе звитяжне, пристрасне слово Кобзаря. Нас зворушують ніби про нас написані, рядки його величних творів і надихають його картини. У кожного – свій Шевченко, бо всяк вибирає в його спадщині те, що йому найближче. Всяк пише про нього так, як може. А сам Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Він росте і розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення.

Докладніше...
Шановні звягельчанки! / Муніципальне життя
04.03.2010

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 березня! Весна це найпрекрасніша пора року, коли все: земля, небо, природа оживають, а від ніжних пахощів перших квітів та дзвінкого пташиного багатоголосся приємно паморочиться голова. Жінка багато чим схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. В цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, молодості на багато літ. Щоб у Ваших ніжних душах завжди цвіла весна, а в родинах господарювали лад, тепло та затишок. Нехай Ваша праця завжди буде потрібною, корисною, гідно оціненою, а успіхи – справді вагомими та переконливими. Щасти Вам, любі, в усіх починаннях! З глибокою повагою міський голова М.П.Боровець.

Докладніше...
Харківська весна Лесі Українки / Муніципальне життя
04.03.2010

Під час відзначення 139 річниці від дня народження Лесі Українки місто м. Новоград-Волинський відвідали краєзнавці м. Харкова, члени обласної ради харківського товариства „Просвіта” ім. Т.Г. Шевченка Ганна Петрівна та Володимир Дмитрович Столярови – шанувальники творчості Лесі Українки. У рідному Харкові подружжя Столярових вшановуючи пам‘ять Лесі Українки, популяризують її ім‘я серед громади.

Докладніше...
В ім’я здоров’я дітей / Муніципальне життя
03.03.2010

В ім’я здоров’я дітей у місті функціонує дошкільний навчальний заклад №16 „Веселка“ компенсуючого типу з фізкультурно-оздоровчим направленням, центр реабілітації. Головна мета закладу – зміцнення здоров’я, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу у комплексі з корекційно-розвивальною та лікувально-оздоровчою роботою.

Докладніше...
Обговорювались спільні дії служб міста щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх / Муніципальне життя
03.03.2010

Проблеми профілактики злочинності у молодіжному середовищі обговорювали керівники міських служб, які займаються виховною роботою серед молоді. Головуючий – секретар міської ради Володимир Федорчук – висловив стурбованість з приводу росту злочинності у 2009 році порівняно із попереднім роком. Аналіз, проведений міжрайонною прокуратурою, свідчить про зростання кількості тяжких злочинів, грабежів, крадіжок.

Докладніше...
У Новограді — майже демографічний рай / Муніципальне життя
03.03.2010

Новоград-Волинський — серед лідерів за динамікою приросту населення по Житомирській області за 2009 рік. Такий висновок можна зробити на підставі даних, отриманих у місцевому управлінні статистики. Начальник управління Аліна Кур’ята повідомила, що за минулий рік у нашому місті народилося 663 немовлят, померло — 747 осіб. Природний приріст, хоча й від’ємний (склав «-84»), але кращий, аніж у 2008-ому, коли було «-105».

Докладніше...
Школярі міста за європейський підхід до охорони навколишнього середовища / Муніципальне життя
03.03.2010

Питання енергозбереження, охорони навколишнього середовища та впровадження енергоефективних технологій є одними з пріоритетних завдань для нашої держави на сучасному етапі її розвитку. В останній час Новоград-Волинський приймає активну участь у реалізації цих Проектів та демонструє помітні успіхи. Такі заходи, як організація роздільного збору сміття, розробка енергоефективних технологій в економіці та повсякденному житті, впровадження навчального курсу з енергозбереження в міських школах, слугують найкращим підтвердженням цьому.

Докладніше...
Відвідини міською делегацією навчальних закладів виставки «Сучасна освіта в Україні - 2010» / Муніципальне життя
02.03.2010

Стало доброю традицією щорічно представляти на огляд суспільства й педагогічної громадськості найкращі освітянські надбання, інноваційні проекти, прогресивні технології, обмінюватися досвідом педагогічної науки й практики. Без такого очного знайомства з надбаннями в галузі освіти не можливий рух до покращення якості освіти, у нашому місті зокрема. 24 лютого з метою ознайомлення з сучасними досягненнями в освітній галузі міська делегація освітян Новограда-Волинського (45 осіб) відвідала ХІІІ Міжнародну виставку навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2010" у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Докладніше...
Місто може залишитися без питної води!!! / Муніципальне життя
02.03.2010

В лютому місяці 2010 року оплата послуг наданих водоканалом різко зменшилася серед мешканців міста і станом на 01.03.10 року борг населення перед ВУВКГ складає майже 300 тис. грн. В результаті цього водоканал не може розрахуватися за електроенергію, сплатити податки, виплатити працівникам заробітну плату, закупити матеріали та запчастини. Якщо до кінця тижня населення не розрахується з боргами то приватна енергопостачальна компанія відключить водоканал від електроенергії і місто залишиться без води.

Докладніше...
Тиждень правових знань / Муніципальне життя
01.03.2010

Кожна людина є особливою та неповторною. Життя їй дається один раз, і прожити його потрібно гідно, щоб залишити після себе добрий слід. Дитинство – це найбільш безтурботна та прекрасна пора в житті кожної людини. Саме в цей період людина формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуває та отримує необхідні знання та навички. У цей період для дітей мають бути створені всі умови для їхнього життя та повноцінного розвитку. Щоб досягти цієї мети, і дитина, і родина, у якій вона виховується, мають перебувати під правовим захистом держави.

Докладніше...
Правопорушників – до відповідальності / Муніципальне життя
01.03.2010

На виконання ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» при виконавчому комітеті міської ради утворена і працює адміністративна комісія у складі дев'яти чоловік, яка у своїй практичній діяльності керується Кодексом України «Про адміністративні правопорушення». Кожного вівторка (або чотири рази на місяць) дев'ять членів адміністративної комісії збираються на свої засідання.

Докладніше...
У міському управлінні праці та соціального захисту населення відкрито приймальню для громадян / Муніципальне життя
01.03.2010

Втілення цього проекту у життя стало можливим за кошти Світового банку в сумі 106 тис.грн., яке тривало понад п’ять років. Завдяки наполегливості начальника управління Лариси Шутової Новоград-Волинське управління праці та соціального захисту населення єдине в області своєчасно оформило тендерну документацію, знайшло підрядника та практично за місяць провело ремонт старого приміщення. Лише у 2009 році було остаточно вирішене питання про ремонтні роботи у нашому місті, яке наважилися в умовах фінансово-економічної кризи вести реконструкцію.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa