Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.03.2018

Заробітна плата працівників виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради за 1-у половину березня 2018 р., лікарняні, відпускні за березень, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, матеріальна допомога на оздоровлення, розрахункові за 2018 р.

Докладніше...
Соціально-економічне становище міста Новогра䬬-Волинського за січень 2018 року
12.03.2018

На 1 січня 2018р. чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56288 осіб. Загальне скорочення по місту за січень-грудень 2017р. становить  -28 осіб. За аналогічний період минулого року загальний приріст населення становив  161 особу. 

Докладніше...
05.03.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за ІІ половину лютого 2018 року.

Докладніше...
02.03.2018

Заробітна плата працівників виконавчого комітету міської ради за 2-у половину лютого 2018 року, лікарняні, відпускні за лютий-березень, матеріальна допомога за 2018 рік

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів міських новин :: Лютий 2017 року
У Новограді-Волинському вшанували геніальну землячку, всесвітньо відому поетесу Лесю Українку / Муніципальне життя
28.02.2017

25 лютого 2017 року українська та світова громадськість відзначає 146-річчя з дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача та культурного діяча Лариси Петрівни Косач, відомої як Леся Українка. Багато її творів визнані шедеврами світової літератури, а в українську вони принесли нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур. Писала вона у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала у фольклористиці (220 народних мелодій записано з її голосу) і брала активну участь в українському національному русі.

Докладніше...
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня / Муніципальне життя
28.02.2017

Впродовж тижня над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Лариса Шутова та Віктор Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 28 лютого 2017 року / Муніципальне життя
27.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 28 лютого 2017 року.

Докладніше...
Відбувся черговий прийом громадян / Муніципальне життя
27.02.2017

24 лютого 2017 року міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко провів черговий прийом громадян. Цього дня на зустріч прийшло 17 новоград-волинців, бажаючих поспілкуватися з очільником міста. Під час прийому були розглянуті питання: працевлаштування, надання матеріальної допомоги на лікування, покращення житлових умов, розчистки дороги від снігу, відновлення роботи ліфту у багатоповерхівці, земельні питання та інші.


 
Докладніше...
Відбувся наймасштабніший турнір з карате / Спорт
27.02.2017

26 лютого в Новограді-Волинському відбувся 9-й відкритий всеукраїнський турнір з карате «ZVYAGEL OPEN – 2017», який пройшов на базі колегіумі. В цьому році він став наймасштабнішим за кількістю учасників – 452 спортсмени. Окрім українських клубів, в турнірі також прийняла участь команда з Білорусії, яка представляла збірну Мінської федерацію карате. В цілому, на турнірі прийняло участь 20 клубів з різних регіонів України (Харків, Суми, Київ, Львів, Житомир, Коростень, Мукачево, Одеса, Чернівці).

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 27 лютого 2017 року / Муніципальне життя
24.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 27 лютого 2017 року.

Докладніше...
Відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
24.02.2017

23 лютого 2017 року відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Весельського В.Л. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 33 депутати міської ради із 34 обраних у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний. 

Докладніше...
Місцеві податки: новий порядок нарахувань / Муніципальне життя
24.02.2017

До уваги новоград-волинців! Пропонуємо вашій увазі затверджені сесією міської ради розміри та порядок сплати окремих податків і зборів у 2017 році:

Докладніше...
Проведено конкурс на визначення перевізника / Муніципальне життя
24.02.2017

Новоград-Волинською міською радою було оголошено конкурс на визначення перевізника на міському автобусному маршруті загального користування: №3 „РСС – Автовокзал (Ринок)“. Для участі в конкурсі подали свої пропозиції чотири перевізники-претенденти, а саме: ФОП Горбовський В.Л., ФОП Петрук Б.М., ФОП Косянчук А.В., ТОВ „Новоградтранссервіс“.


 
Докладніше...
Робоча зустріч щодо обговорення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб / Муніципальне життя
24.02.2017

22 лютого 2017 року на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася робоча зустріч з представниками різних установ та організацій щодо обговорення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 24 лютого по 26 лютого 2017 року / Муніципальне життя
23.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 24 лютого по 26 лютого 2017 року.

Докладніше...
Творчі сходинки «Учитель року - 2017» / Муніципальне життя
23.02.2017

Багато років поспіль управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та інформаційно-методичний центр збирають на традиційний захід талановитих освітян, які демонструють високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності у конкурсі «Учитель року». Цей конкурс проводиться з метою стимулювання активної участі фахівців у становленні і розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності.

Докладніше...
Відбулось 32 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
23.02.2017

22 лютого 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 32 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 21 член виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 23 лютого 2017 року / Муніципальне життя
23.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 лютого 2017 року.

Докладніше...
В Новограді-Волинському проведено спільне штабне тренування / Муніципальне життя
22.02.2017

22 лютого 2017 року на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 25.01.2017 № 340 «Про основні завдання цивільного захисту міста Новограда-Волинського у 2017 році» під головуванням заступника міського голови Віктора Шалухіна проведено спільне штабне тренування на тему: „Дії органів управління і сил цивільного захисту  у разі загрози або виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском весняної повені, льодоходу та дощових паводків“.

Докладніше...
Проведено зустріч з особами, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном / Муніципальне життя
22.02.2017

15 лютого 2017року на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцями із соціальної роботи спільно з психологом Новоград-Волинського МРВ з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено зустріч з особами, які звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном.


 
Докладніше...
Голова Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України розповів про підвищення енергоефективності житлових та бюджетних будівель / Муніципальне життя
22.02.2017

10 лютого 2017 року у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження  України Сергій Савчук детально розповів громадськості, що вже зроблено в країні у напрямку підвищення енергоефективності житлових та бюджетних будівель, як зменшити витрати сімей на споживання тепла, як працює програма «теплий» кредитів, чому сонячні панесі стали популярні серед приватних домогосподарств, як держава стимулюватиме інвесторів вкладати кошти у виробництво тепла «не з газу».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся тематичний вечір, присвячений річниці Небесної Сотні «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!» / Муніципальне життя
22.02.2017

18-21 лютого вся Україна вшановує пам’ять патріотів, які поклали свої життя на вівтар Батьківщини... Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою країну. Кожен з них мав сім’ю, батьків, друзів, свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, соборну Україну.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 22 лютого 2017 року / Муніципальне життя
21.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 22 лютого 2017 року.

Докладніше...
Відкрито зимовий турнір з футболу серед дорослих «Звягель - 2017» / Муніципальне життя
21.02.2017

8 лютого 2017 року вперше в місті відбулось відкриття зимового турніру з футболу серед дорослих «Звягель - 2017». Організаторами спортивних змагань виступили громадська організація «Футбольний клуб «Звягель», управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». Загалом в турнірі приймає участь чотири команди: міська команда «Звягель» (м.Новоград-Волинський), Новоград-Волинська міськрайонна команда «Авангард», команда «Маяк» (м.Сарни Рівненська обл.) та МФК «Житомир» (м.Житомир).

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському з робочим візитом перебували фахівці з Міністерства охорони здоров’я України / Муніципальне життя
21.02.2017

17 лютого 2017 року на лист-запрошення міського голови до міста Новограда-Волинського завітали фахівці з Міністерства охорони здоров’я України – головний позаштатний стоматолог МОЗ України, доктор медичних наук, професор Павленко Олексій Володимирович та проректор з наукової роботи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, головний дитячий стоматолог МОЗ України, доктор медичних наук, професор Савичук Наталія Олегівна. 

Докладніше...
Відбулося друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
21.02.2017

20 лютого 2017 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів друге засідання погоджувальної ради з питань порядку денного одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання. У роботі погоджувальної ради взяли участь 14 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. У такому складі засідання правомочне і вправі вирішувати всі питання, віднесені до компетенції погоджувальної ради. Варто зазначити, що засідання проходило досить емоційно напруженим та тривало з 13:15 до 18:30 години. 

Докладніше...
Новоград-Волинська міська рада підтримала ветеранів та воїнів АТО / Спорт
21.02.2017

В Україні стрімко набирає популярність флешмоб 22 PushupChallenge, метою якого є підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів та популяризація здорового способу життя. Флешмоб стартував в США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік. Виявилося, що 22 ветерана кожен день здійснюють самогубство, пізніше ця цифра була знижена до 20. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 21 лютого 2017 року / Муніципальне життя
20.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 21 лютого 2017 року.

Докладніше...
101 Інформує! Обережно – тонкій лід ! / Муніципальне життя
20.02.2017

Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі, люди, що мешкають поблизу водойм, з метою скоротити шлях в обхід, особливо діти, нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. В багатьох випадках це закінчується трагічно. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували подвиг учасників Революції гідності / Муніципальне життя
20.02.2017

День 20 лютого 2014 року навіки увійшов в історію України як день кровопролиття, коли у столиці країни, в центрі Європи було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення, яке вимагало змін. Цей день став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни.

Докладніше...
Відбулося засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних батьків / Муніципальне життя
20.02.2017

В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  відбулось чергове засідання клубу  «Родоцвіт»  для прийомних батьків.   На початку засідання,  заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Олена Котова, проінформувала всіх прийомних батьків про необхідність систематичного контролю щодо користування дітьми соціальними мережами в Інтернеті, дотримання як дітьми, так і самими батьками правил безпеки, перебуваючи в мережі,  про необхідність звернути особливу увагу  на те, що діти з прийомних сімей, а в деяких випадках і самі батьки, викладають в Інтернеті адреси, номери телефонів,  фотографії та особистісні дані дітей і батьків. 

Докладніше...
Відбулася робоча зустріч з священнослужителями Української православної церкви Київського патріархату / Муніципальне життя
20.02.2017

20 лютого 2017 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, заступником міського голови Оксаною Гвозденко та керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким провів робочу зустріч з священнослужителями Української православної церкви Київського патріархату на чолі з новонареченим єпископом Житомирським і Овруцьким Паїсієм (Кухарчуком Володимиром Петровичем) та радником міського голови з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями Віктором Бусленком.  


 
Докладніше...
20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні / Муніципальне життя
20.02.2017

Дорогі земляки! На знак вшанування відваги, сили духу та стійкості громадян, які віддали свої життя під час Революції гідності, Указом Президента України в країні встановлено особливий пам’ятний день – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20-го лютого. В цей день ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв світлої пам’яті Небесної сотні, які загинули за правду, за свободу і незалежність, ціною жертовності показали, що український дух незламний, а народ – нескорений!

Докладніше...
Відбувся черговий прийом міського голови / Муніципальне життя
20.02.2017

Черговий прийом громадян провів 17 лютого міський голова Віктор Леонідович Весельський. Мешканці міста порушували ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Переважно звернення стосувалися: щодо допомоги у лікуванні, сприяння у працевлаштуванні, надання матеріальної допомоги у зв'язку з пожежею та на дороговартісне лікування, вирішення житлово-комунальних питань, тощо.


 
Докладніше...
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян / Муніципальне життя
20.02.2017

17 лютого 2017 року під головуванням голови комісії Андрія Рассадіна, за участі міського голови Віктора Весельського, секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступників міського голови Оксани Гвозденко, Лариси Шутової та Віктора Шалухіна, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, начальників управлінь і відділів міської ради, керівників служб та установ міста відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян.


 
Докладніше...
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня (13-18) / Муніципальне життя
20.02.2017

Впродовж тижня над вирішенням ряду важливих питань працювали секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Лариса Шутова та Віктор Шалухін, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький. Зокрема у понеділок, 13 лютого, під час оперативної наради та апаратної наради з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради під головуванням міського голови поінформували про актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня. 

Докладніше...
Відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
20.02.2017

15 лютого 2017 року під головуванням заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради. Під час засідання було розглянуто ряд питань, а саме: включення жилих приміщень до числа службового житла, постановка на квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради, внесення змін до облікових квартирних справ, а також розглянуто звернення громадян щодо поліпшення житлових умов.


 
Докладніше...
Відбулося засідання постійної комісії з питань міського бюджету та комунальної власності / Муніципальне життя
20.02.2017

16 лютого 2017 року над питаннями чергової сесії працювали члени постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності під головуванням голови комісії Ігоря Геннадійовича Юшманова за участю міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальників управлінь та відділів міської ради.


 
Докладніше...
В бібліотеці-філії №2 для дітей відбулося свято рідної мови «Земле Шевченкова, земле Франкова, вічна твоя соловейкова мова» / Гуманітарна сфера
20.02.2017

21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Бібліотека-філія №2 для дітей до Міжнародного дня рідної мови провела дитяче свято  «Земле Шевченкова, земле Франкова, вічна твоя соловейкова мова». Всі, хто завітав на  свято  поринути у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови. Звучали  мелодійні вірші, гуморески, пісні  про рідну Україну.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 20 лютого 2017 року / Муніципальне життя
17.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 20 лютого 2017 року.

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує, щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, віднесених до категорії 1 та дітей, яким установлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катаст / Муніципальне життя
17.02.2017

З 1 січня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Відбулося засідання круглого столу щодо вивчення питання об'єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району / Муніципальне життя
17.02.2017

У 2015 році набрав чинності Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який дав офіційний старт укрупненню громад в Україні. Відповідно до цього Закону, об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст має відбуватися на добровільній основі, а для формування спроможних громад має бути затверджений Перспективний план, який повинен стати путівником для громад у процесі об’єднання.

Докладніше...
Над питаннями 11-ї сесії Новоград-Волинської міської ради працювали члени постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин / Муніципальне життя
17.02.2017

Протягом цього тижня у міській раді проходить підготовка до одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання, на якій заплановано на розгляд 38 питань. Усі проекти, які включені до порядку денного сесії міської ради максимально опрацьовуються і обговорюються на депутатських комісіях.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 17 лютого по 19 лютого 2017 року / Муніципальне життя
16.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 17 лютого по 19 лютого 2017 року.

Докладніше...
Над питаннями 11-ї сесії Новоград-Волинської міської ради працювали члени постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. / Муніципальне життя
16.02.2017

Протягом цього тижня у міській раді проходить підготовка до одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання, на якій заплановано на розгляд 38 питань. Усі проекти, які включені до порядку денного сесії міської ради максимально опрацьовуються і обговорюються на депутатських комісіях.

Докладніше...
Відбулося засідання круглого столу щодо вивчення питання об'єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району / Муніципальне життя
16.02.2017

У 2015 році набрав чинності Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який дав офіційний старт укрупненню громад в Україні. Відповідно до цього Закону, об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст має відбуватися на добровільній основі, а для формування спроможних громад має бути затверджений Перспективний план, який повинен стати путівником для громад у процесі об’єднання. Новий для країни процес об’єднання громад зачіпає інтереси багатьох сторін – представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, мешканців. У Новоград-Волинському районі вже утворилося дві об’єднані територіальні громади Городницька і Чижівська. 

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує, щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, віднесених до категорії 1 та дітей, яким установлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катастр / Муніципальне життя
16.02.2017

З 1 січня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Як вирішується проблема безпритульних тварин, зокрема в місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
16.02.2017

В місті Новограді-Волинському існує сумна тенденція — господарі позбавляються своїх домашніх улюбленців. 70% безпритульних тварин міста складають саме ті, що колись мали господарів, які просто в даний час не здійснюють за ними належного догляду та не створюють умов по утриманню. Це дає можливість тваринам, зокрема собакам, безперешкодно пересуватися містом, іноді збираючись в зграї, частіше у певні місяці року. На жаль, це проблема всієї держави, а не тільки нашого з Вами міста, так як фінансово-економічний стан в країні не дає можливості забезпечити нормальний рівень життя людей, не говорячи про тварин.

Докладніше...
Відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради / Муніципальне життя
16.02.2017

15 лютого 2017 року під головуванням заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна  відбулося засідання житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради. Під час засідання було розглянуто ряд питань, а саме: включення жилих приміщень до числа службового житла, постановка на квартирний облік при виконавчому комітеті міської ради, внесення змін до облікових квартирних справ, а також розглянуто звернення громадян щодо поліпшення житлових умов.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 16 лютого 2017 року / Муніципальне життя
15.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 лютого 2017 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанували воїнів-афганців / Муніципальне життя
15.02.2017

Цього року, 15 лютого, виповнилося 28 років з часу виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. 15 лютого 2017 року у Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди відзначення 28-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Докладніше...
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річниця виведення військ з Республіки Афганістан / Муніципальне життя
15.02.2017

Шановні учасники бойових дій, ветерани війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти! У цей день ми висловлюємо слова глибокої поваги вам, тим, хто пройшов вогненними шляхами Афганістану та інших країн. Ви гідно виконували військовий обов’язок у різних «гарячих точках» планети. На жаль, не всім судилося повернутись з тих далеких чужих країв. 

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту / Муніципальне життя
15.02.2017

На цьому тижні розпочала роботу одинадцята сесія міської ради сьомого скликання. 14 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту за участю секретаря міської ради, заступників міського голови, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальників управлінь та відділів міської ради.

Докладніше...
Роз’яснення щодо підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення / Муніципальне життя
15.02.2017

Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення безпосередньо залежать від тарифів на енергоносії, цін на мастильно-технічні ресурси, рівня мінімальної заробітної плати.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 15 лютого 2017 року / Муніципальне життя
14.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 15 лютого 2017 року

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
14.02.2017

13 лютого 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

Докладніше...
Відбулось засідання постійної комісій Новоград-Волинської міської ради з питань економічного розвитку / Муніципальне життя
14.02.2017

13 лютого 2017 року відбулось засідання постійної комісій міської ради з питань економічного розвитку (голова комісії – Сергій Хапчук). 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 14 лютого 2017 року / Муніципальне життя
13.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 14 лютого 2017 року

Докладніше...
Обережно ожеледиця! / Муніципальне життя
13.02.2017

У зв’язку із складними погодними умовами, Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області попереджає про значний ризик виникнення травм під час ожеледиці. З початку зими у місті Новоград-Волинський понад 100 осіб травмувалися на льоду. Варто постійно бути напоготові. 

Докладніше...
В Новограді-Волинському проведено флешмоб / Муніципальне життя
13.02.2017

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові згортати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто не можливо, але будь-який закоханий це з легкістю спростовує, знаходячи слова, вирази і вчинки, які представляють його особисту любов все в новому і новому світлі. Це унікальне почуття і стан душі. День всіх закоханих тому підтвердження, головна суть цього свята полягає у прояві дружнього ставлення або симпатії до різних людей - навіть незнайомих.

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся кубок з хокею «Звягельська зустріч 2017» / Муніципальне життя
13.02.2017

5 лютого в Новограді-Волинському, вперше в зимовому сезоні 2017 року, відбувся кубок з хокею «Звягельська зустріч 2017».

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбулися навчально-тренувальні збори в кіокушин карате / Муніципальне життя
13.02.2017

3-5 лютого 2017 року в місті Новограді-Волинському відбулись навчально-тренувальні збори та екзамен (атестація) на пояси з Кіокушинкай карате. Збори та атестацію проводили Гордієнко Олександр Сергійович (голова обласної федерації) та Гусєв Володимир Віталійович (голова Новоград - Волинського осередку).

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбулися 20-ті спортивні змагання з волейболу, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав / Муніципальне життя
13.02.2017

11 лютого 2017 року на базі міської загально-освітньої школи № 6 відбулись 20-ті ювілейні спортивні змагання з волейболу, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Організаторами спортивних змагань виступили спілка ветеранів Афганської війни, міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, сектор сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася концертна програма «Афганські дороги» / Муніципальне життя
13.02.2017

12 лютого 2017 року у міському Палаці культури імені Лесі Українки відбулася концертна програма «Афганські дороги», присвячена 28-й річниці виводу військ з Республіки Афганістан та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 

Докладніше...
Міський голова ознайомився з роботою ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“ / Муніципальне життя
13.02.2017

10 лютого 2017 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступниками міського голови Оксаною Гвозденко, Віктором Шалухіним, Ларисою Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким, начальником відділу економічного аналізу та планування міської ради Оленою Тімофєєвою, в рамках робочого візиту ознайомився з діяльністю ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“. Завод заснований ще в 1907 році. На даний час там працює 145 працівників, які забезпечені соцпакетом.

Докладніше...
Міський голова провів прийом громадян / Муніципальне життя
13.02.2017

10 лютого 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів щоп’ятничний особистий прийом громадян, під час якого жителі міста мали змогу звернутись до очільника міста за підтримкою, допомогою чи кваліфікованою порадою.

Докладніше...
Відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом / Муніципальне життя
13.02.2017

9 лютого 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом. 

Докладніше...
Розпочали роботу постійні комісії Новоград-Волинської міської ради з розгляду питань порядку денного 11-ї сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
13.02.2017

Згідно затвердженого графіку, 10 лютого 2017 року, в ході підготовки до 11-ї сесії міської ради сьомого скликання, у конференц-залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології. 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 13 лютого 2017 року / Муніципальне життя
10.02.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 13 лютого 2017 року

Докладніше...
У Новограді-Волинському відновлено мовлення Першого Національного телеканалу / Муніципальне життя
10.02.2017

З грудня 2016 року на адресу Новоград-Волинської міської ради почали надходити скарги від жителів міста на часткову відсутність сигналу Першого Національного телеканалу. У зв’язку з цим, директору Житомирської філії ПАТ «Укртелеком» Українцю Є.Ю. було надіслано лист від 16.12.2016 року №02/2360 з проханням надати роз’яснення щодо ситуації, яка склалася.

Докладніше...
Обласні фахівці галузі охорони здоров’я перевірили роботу медичних стоматологічних закладів міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
10.02.2017

9 лютого 2017 року на лист-звернення міського голови Весельського Віктора Леонідовича до міста Новограда-Волинського завітали обласні фахівці галузі охорони здоров’я з метою перевірки роботи медичних стоматологічних закладів міста та надання консультативної, дорадчої допомоги у питанні доцільності створення Комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка Новоград-Волинської міської ради».

Докладніше...
На колегії департаменту фінансів ОДА / Муніципальне життя
10.02.2017

8 лютого 2017 року міський голова Весельський В.Л. та заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. приймали участь у розширеному засіданні колегії департаменту фінансів ОДА. 

Докладніше...
У музеї родини Косачів відбулась презентація виставки художника Володимира Кравчука / Муніципальне життя
10.02.2017

8 лютого 2017 р. у музеї родини Косачів відбулась презентація виставки художника Володимира Кравчука з міста Баранівка. На розсуд новоград-волинців автор представив художні твори з двох циклів: «Хроніка Майдану» та сакрального живопису. 

Докладніше...
Міський голова провів співбесіду з кандидатами на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи / Муніципальне життя
10.02.2017
9 лютого 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський за участі секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко, заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталії Петрівни Борис , начальника відділу кадрів міської ради Жанни Олександрівни Колесник, начальника юридичного відділу міської ради Людмили Миколаївни Самойленко провів співбесіду з 4 кандидатами на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи.

 

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходять навчально-тренувальні збори молодіжної збірної команди України з карате / Муніципальне життя
10.02.2017

9 лютого 2017 року заступник міського голови Оксана Гвозденко разом з начальником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталією Борис провела зустріч з учасниками навчально-тренувальних зборів молодіжної збірної команди України з карате, тренування яких відбувається на базі Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи в період з 8 по 12 лютого. Збори проходять саме в місті Новограді-Волинському, так як тренує збірну місцевий житель – старший тренер національної молодіжної збірної команди України з карате Петро Корнійчук.

Докладніше...
Міський голова провів робочу зустріч / Муніципальне життя
10.02.2017

9 лютого 2017 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко та заступником міського голови Ларисою Шутовою провів робочу зустріч з представниками мережі аптек, яка працює вже 20 років на фармацевтичному ринку України.

Докладніше...
У Новограді-Волинському презентовано новий апарат ультразвукової діагностики та оглянуто оновлені приміщення АЗПСМ № 6 / Муніципальне життя
10.02.2017

9 лютого 2017 року відбулася урочиста презентація апарату ультразвукової діагностики нового покоління, який придбаний в профілактично-діагностичне відділення комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ для допомоги сімейним лікарям в діагностичному процесі.

Докладніше...
Міський голова ознайомився з роботою Новоград-Волинської АС ТОВ „Компанія „Житомиравтотранс“ / Муніципальне життя
10.02.2017

9 лютого 2017 року міський голова Віктор Весельський в рамках робочої зустрічі ознайомився з функціонуванням Новоград-Волинської АС ТОВ „Компанія „Житомиравтотранс“, в якій також прийняли участь секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук і начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста Дмитро Гудзь.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 10 лютого по 12 лютого 2017 року / Муніципальне життя
09.02.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 10 лютого по 12 лютого 2017 року.

Докладніше...
Турнір прихильників настільного тенісу / Спорт
09.02.2017

Нещодавно на базі ЗОШ №7 було проведено турнір прихильників настільного тенісу. У цьому змаганні брали участь двадцять спортсменів різних вікових категорій, але жага до перемоги у кожного учасника була дуже високою. За підсумком трійку лідерів очолив досвідчений тренер дитячо-юнацької спортивної школи міста Новограда-Волинського, 67-річний Майстер Лев Хунович. Срібло здобув Прокопов Андрій,  аматор цього виду спорту, якій займається тенісом в спорткомплексі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. Бронзу виборов 17-річний Корчебанов Микола, учень Льва Хуновича.


 
Докладніше...
Встановлено розмір вартості харчування в навчальних закладах та батьківську плату в дошкільних навчальних закладах міста Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
09.02.2017

Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету міської ради від 06.02.2017 № 350 „Про встановлення розміру вартості харчування в навчальних закладах та встановлення батьківської плати в дошкільних навчальних закладах міста“ затверджено з 1 березня 2017 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання клубу багатодітних мам «Берегиня» / Гуманітарна сфера
09.02.2017

За сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відбулося засідання клубу багатодітних мам «Берегиня», на якому була присутня психолог-практик Новоград-Волинського НВК «Гімназія імені Лесі Українки» Ірина Бойчук. Психолог-практик надала мамам поради як мотивувати діток до навчання, як спокійно з заохоченням робити з дітьми уроки та відповіла на багато інших запитань, що хвилювали присутніх мам. 

Докладніше...
Відбулося перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
09.02.2017

8 лютого 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 23 лютого у приміщенні великої зали Будинку рад.

Докладніше...
Відбулася робоча зустріч з представниками ОСББ міста, які впроваджують проекти у співпраці з Новоград-Волинською міською радою та Проектом МРГ / Муніципальне життя
09.02.2017

7 лютого 2017 року до міста Новограда-Волинського завітала регіональний координатор Житомирського ОПВ Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (МРГ) Краплич Оксана Василівна. У ході візиту відбулася робоча зустріч з представниками ОСББ міста, які впроваджують проекти у співпраці з Новоград-Волинською міською радою та Проектом МРГ. На сьогодні більшість ОСББ практично завершили реалізацію своїх мікропроектів, на декількох об’єктах (ОСББ «Олімпійський», ОСББ «Містечко «Морське», ОСББ «Случ») залишається виконати додаткові роботи на суму економії, яка виникла.

Докладніше...
Профілактика карієсу / Муніципальне життя
09.02.2017

Карієс на сьогоднішній день займає домінуюче місце серед захворювань зубів. Не дивлячись на велику кількість різноманітної інформації про це захворювання, люди продовжують байдуже ставитися до його проявів, відвідуючи стоматолога лише, коли виникає нестерпний зубний біль або зуб починає руйнуватися. Профілактика карієсу – один з самих надійних і ефективних способів запобігання захворювань ясен, зубів і інших органів.

Докладніше...
Інформація про виконання Програми розвитку освіти міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки / Муніципальне життя
09.02.2017

Програма розвитку освіти міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки, затверджена рішенням міської ради від 21.07.2016 № 115, є одним із основних документів, відповідно до якого планується та здійснюється ефективна методична робота з педагогічними кадрами в місті.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 09 лютого 2017 року / Муніципальне життя
08.02.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 09 лютого 2017 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський попрощався з Олегом Бодахом / Муніципальне життя
08.02.2017

8 лютого 2017 року громада міста провела в останню путь військовослужбовця 30 окремої механізованої бригади, майора Бодаха Олега Анатолійовича. Віддати останню шану прийшли рідні, друзі, однокласники, колеги, знайомі померлого. Багато теплих, добрих, вдячних слів прозвучало в адресу Бодаха О.А. 

Докладніше...
В місті Новограді-Волинському перевірено роботу пунктів обігріву / Муніципальне життя
08.02.2017

З метою створення і забезпечення умов життєдіяльності у місті Новоград-Волинський, для надання допомоги людям без домівок та одиноким людям похилого віку, у зв’язку з потенційно можливим зниженням температури повітря, розпорядженням міського голови від 16.11.2016 № 269(о) затверджено перелік об’єктів (суб’єктів господарювання) для розгортання на їх базі пунктів обігріву. 7 лютого 2017 року заступник міського голови Віктор Андрійович Шалухін разом з тимчасово виконуючою обов’язки начальника відділу цивільного захисту міської ради Терещук Вікторією Валеріївною перевірили роботу розгорнутих по місту пунктів обігріву. 

Докладніше...
В Новоград-Волинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся Тематичний день управління освіти і науки / Муніципальне життя
08.02.2017

01 лютого 2017 року в Новоград-Волинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся Тематичний день управління освіти і науки. Це одна з досить ефективних форм співпраці навчальних закладів міста з управлінням освіти і науки, що дає можливість детальніше ознайомитися з діяльністю кожного закладу, проаналізувати існуючі проблеми та визначити шляхи їх вирішення.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 08 лютого 2017 року / Муніципальне життя
07.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 08 лютого 2017 року.

Докладніше...
Каратисти міської дитячо-юнацької спортивної школи прийняли участь у чемпіонаті в місті Харків / Спорт
07.02.2017

5 лютого 2017 року каратисти міської дитячо-юнацької спортивної школи прийняли участь у чемпіонаті в місті Харків, де  пройшов найбільший за кількістю учасників та за кількістю країн турнір, за останні роки, під назвою «Харків опен 2017». Палац спорту "Локомотив" зібрав під своїм дахом 779 спортсменів та неймовірно велику кількість уболівальників. Країнами учасницями стали: Польща, Словакія, Білорусія, Грузія, Бельгія та навіть команда з Франції. Команда нашого міста, яка представляла п’ять спортменів прибула за день до змагань, для відновлення сил після довготривалої дороги.

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради / Муніципальне життя
07.02.2017

6 лютого 2017 року під керівництвом міського голови В.Л. Весельського проведено оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради. 

Докладніше...
6 лютого 2017 року міський голова Віктор Весельський провів нараду щодо опрацювання інформаційного матеріалу до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік» / Муніципальне життя
07.02.2017

Участь у обговорені взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Лариса Шутова та Віктор Шалухін, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, заступник начальника фінансового управління - начальник відділу доходів фінансового управління міської ради Наталія Кузнєцова, начальник відділу бюджетних видатків фінансового управління міської ради Валентина Іваненко.

 
Докладніше...
Відбулось 31-те засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
07.02.2017

6 лютого 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 31-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 19 членів виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ. На початку міський голова Віктор Леонідович Весельський зазначив, що він як головуючий у правовому полі здійснює ведення засідань виконавчого комітету міської ради та підписує прийняті рішення, однак вирішив надати можливість технічно проводити засідання виконкому і заступникам міського голови та передав слово для ведення першому заступнику міського голови Сергію Юрійовичу Колотову.

Докладніше...
Представники міської влади прийняли участь у зборах членів садово-городнього товариства „Ветеран“ / Муніципальне життя
07.02.2017

4 лютого 2017 року в Будинку офіцерів відбулися річні збори членів садово-городнього товариства „Ветеран“. В зборах прийняли участь представники міської влади, а саме: заступник міського голови Шалухін Віктор Андрійович, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчук Олександр Володимирович та начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста Гудзь Дмитро Сергійович.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 07 лютого 2017 року / Муніципальне життя
06.02.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 07 лютого 2017 року.

Докладніше...
В Новограді-Волинському відбувся семінар-практикум зонального методичного об’єднання / Гуманітарна сфера
06.02.2017

31 січня 2017 року на базі образотворчого відділення школи мистецтв міста Новограда-Волинського пройшов семінар-практикум зонального методичного об’єднання на тему: «Емоційне звучання кольору, аналіз його використання в малюнках учнів, як один із засобів визначення психоемоційного стану».

Докладніше...
Чи можуть дитину відрахувати з навчального закладу? / Муніципальне життя
06.02.2017

Протягом січня 2017 року до служби у справах дітей надійшло 5 звернень щодо відрахування неповнолітніх студентів з навчальних закладів міста. Відповідно до п. 15 наказу Міністерства освіти і науки України від 15.07.1996 року №245 «Про затвердження Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти», відрахування неповнолітніх студентів здійснюється за погодженням зі службою у справах дітей місцевих органів виконавчої влади.

Докладніше...
Наша школа має таланти! / Гуманітарна сфера
06.02.2017

Четверта спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів багата на талановитих дітей. Таке твердження у черговий раз довів загальношкільний конкурс «Школа має таланти», який проходив  з 1 до 3 лютого 2017 року. Кожен десятий школяр СШ №4 виявив бажання     позмагатися у  5-х номінаціях – «Поезія. Проза», «Хореографічне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Живопис. Графіка. Прикладне мистецтво», «Кіно та телебачення». Місця вистачило всім здібним та талановитим, обдарованим та успішним дітям майже з кожного класного колективу. Для когось виступи на шкільній сцені були вже звичним явищем та були і досить  успішні дебюти. Діти гарно декламували вірші. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: на прийомі у міського голови / Муніципальне життя
06.02.2017

3 лютого 2017 року відбувся черговий прийом громадян міським головою В.Л.Весельським. Першими на прийом завітали працівники Пилиповицької школи з надією, що Віктор Леонідович допоможе вирішити проблему, яка склалася у колективі навчального закладу (конфлікт інтересів). Очільник міста ознайомився з усіма деталями даної ситуації та у телефонному режимі зв’язався з начальником управління освіти та науки облдержадміністрації Калініним В. О. Вадим Олександрович поінформував, що дане питання стоїть на контролі та пообіцяв, що він особисто поставить «крапку» у вирішенні конфліктної ситуації.


 
Докладніше...
101 інформує! / Муніципальне життя
06.02.2017

З початку року до теперішнього часу на території міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району сталося 16 пожеж, на яких загинула 1 особа через необережне поводження з вогнем.


 
Докладніше...
Делегація Новоград-Волинської міської ради вивчала досвід організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах м. Шепетівка Хмельницької області / Муніципальне життя
06.02.2017

Здорова дитина – надбання країни. І харчування має дуже важливу функцію – забезпечення дитячого організму основними поживними речовинами для підтримання життєдіяльності, росту, розвитку, підтримання імунітету – власне, збереження здоров’я дитини.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
101 інформує!
16.03.2018

Шановні мешканці та гості нашого міста, 23 березня 2018 року в Новоград-Волинському МРВ УДСНС України у Житомирській області будуть проведені заходи в рамках Всеукраїнської акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!“.

Докладніше...
Масовий захід народних гулянь «Зимували – Весну ждали!»
13.03.2018

18 березня 2018 року о 15.00 годині на Фортеці відбудеться масовий захід народних гулянь «Зимували – Весну ждали!».


 
Докладніше...
«Мама, тато, я – спортивна сім`я»
12.03.2018

23 березня 2018 року о 13.00 годині на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться I етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa