Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Лютий 2016 року
Відбулися збори Новоград-Волинського відокремленого підрозділу Житомирської обласної громадської організації „Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій“ / Муніципальне життя
29.02.2016

28 лютого 2016 року відбулися збори Новоград-Волинського відокремленого підрозділу Житомирської обласної громадської організації „Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій“, яка була створена у листопаді 2015 року. Участь у засіданні взяли міський голова В.Л. Весельський, секретар міської ради О.А.Пономаренко. перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, заступники міського голови Л.В.Шутова та Ю.Г.Юсипець, начальники управлінь та відділів міської ради та керівники бюджетних установ та організацій.

Докладніше...
Затверджено дату проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ / Муніципальне життя
29.02.2016

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 24.02.16 №64 „Про організацію та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ затверджено дату проведення  Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ 29,30,31 липня 2016 року. 

Докладніше...
Встановлено розмір вартості харчування в навчальних закладах та встановлено батьківську плату в дошкільних навчальних закладах Новограда-Волинського / Муніципальне життя
29.02.2016

Відповідно до рішення виконавчого комітету від  24.02.16 №63 встановлено розмір вартості   харчування   в    навчальних закладах та встановлено батьківську плату в    дошкільних   навчальних закладах   міста. З   1 березня 2016 року вартість харчування  в  ДНЗ міста на одну дитину в день згідно з  натуральними нормами для  дітей становитиме:  віком  до 3 років  -  22,80 грн.; віком  від 3 до 6 (7) років – 34,80 грн.

Докладніше...
З 1 по 5 березня «Житомиргаз» приймає показання лічильників газу / Муніципальне життя
29.02.2016
Вчасно інформуєте про показання лічильника – сплачуєте за фактично використаний обсяг газу. Якщо кожен споживач пам’ятатиме це просте правило, то збереже свій час і нерви.Показання лічильника газу необхідно передати 1,2,3,4-го числа. За цієї умови зафіксовані дані враховуються при визначенні розміру оплати за газ. 
Докладніше...
У Новоград-Волинській школі мистецтв відбулася лекція-концерт «Вічний живий голос» / Муніципальне життя
29.02.2016
25 лютого 145 років тому народилася  українська письменниця, перекладач і культурна діячка Лариса Косач, відома як Леся Українка. Багато її творів визнані шедеврами світової літератури, а в українську вони принесли нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур. Саме тому 2016 рік в місті Новограді-Волинському оголошено роком Лесі Українки. В місті розпочалися заходи приурочені цій даті. Не стала винятком і школа мистецтв.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Клуб бабусь і дідусів «Від серця до серця» / Муніципальне життя
29.02.2016

В переддень 145 – річчя з дня народження Лесі Українки в ДНЗ №4 «Сонечко» уже вдруге відбулося засідання клубу бабусь і дідусів «Від серця до серця».На засідання клубу завітали почесні гості – дитяча письменниця, лауреат премії Лесі Українки Марія Антонівна Пономаренко та методист ІМЦ Інна Вікторівна Кондратець.

Докладніше...
Інфографіка про благодійні внески для надання допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам. / Муніципальне життя
29.02.2016

Міністерством соціальної політики України розроблено інфографіку щодо посилення інформування населення України про благодійні внески для надання допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

Докладніше...
Вступ до навчальних закладів ДСНС України у 2016 році / Муніципальне життя
29.02.2016

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу  на денне відділення у навчальні заклади ДСНС України. 

Докладніше...
За «круглим столом» податківці спілкувались з волонтерами / Муніципальне життя
29.02.2016

Питання організації роз’яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час «круглого столу», що відбувся в приміщенні Новоград-Волинської ОДПІ.

Докладніше...
Із щирістю вдячні! / Муніципальне життя
29.02.2016

23 лютого 2016 р. у великій залі Будинку Рад відбулася розширена нарада-звіт про діяльність освітянської галузі міста за участю міського голови В.Л. Весельського, заступника голови О.В. Гвозденко, секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника начальника управління освіти і науки ОДА О.Г. Липовецької, начальника відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти С.О.Теребіж, голови постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту В.Г. Федорчука, начальника фінансового управління міської ради І.К.Ящук, голів постійних депутатських комісій міської ради, представників громадськості, голів батьківських комітетів навчальних закладів міста, завідувачів ДНЗ та директорів ЗНЗ, ПНЗ та ВНЗ, представників підрозділів галузі, усіх тих, хто не байдужий до розвитку та процвітання освітньої галузі в місті та за його межами.  

Докладніше...
До уваги новоград-волинців: проводиться набір на військову службу за контрактом / Муніципальне життя
29.02.2016

З 1 січня 2016 року  в державі проводиться набір на військову службу за контрактом на яку приймаються громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі - чоловічої статі від 18 до 60 років, жіночої статі від 18 до 50 років відповідно, які пройшли професійно-психологічний відбір, не мають обмежень за станом здоров’я і відповідають установленим вимогам проходження військової служби, мінімальний строк укладання контракту становить 3 роки в календарному обчислені.

Докладніше...
Станьмо на заваді екологічної катастрофи!!! / Муніципальне життя
29.02.2016

У зв’язку із зверненням до Баранівського міського голови активістів та враховуючи катастрофічну ситуацією, яка сталася на річці Случ унаслідок викиду шкідливих речовин Понінківською картонно-паперовою фабрикою та ПАТ «Миропільська паперова фабрика» потрібно вжити невідкладні заходи щодо недопущення незворотніх процесів, які негативно впливають на екологію.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 29 лютого 2016 року / Муніципальне життя
26.02.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 29 лютого 2016 року.

Докладніше...
Про щотижневий особистий прийом громадян у Новоград-Волинській міській раді / Муніципальне життя
26.02.2016

Протягом тижня у Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад, особистий прийом громадян здійснювали начальники управлінь і відділів міської ради. А також перший заступник, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

Докладніше...
Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує про розміри компенсаційних виплат на 2016 рік потерпілим громадянам: / Муніципальне життя
26.02.2016

Наказом Міністерства праці та соціальної політики України №42 від 25.01.16р. затверджені  розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорії І і ІІ, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік: І категорії – 415,80 грн.; ІІ категорії – 207,90 грн. в місяць.

Докладніше...
Новогрвд-Волинський: діагностика – один з найголовніших аспектів медицини / Гуманітарна сфера
26.02.2016
Одним із основних аспектів в медицині є постановка правильного діагнозу, від якого залежить належне лікування та повне одужання хворого, а також запобігання захворювання на початкових стадіях.Новоград – Волинське міськрайТМО достатньо забезпечене сучасним діагностичним обладнанням. Далеко не кожен район має таке обладнання, як наш лікувальний заклад.
Докладніше...
Вірус Зіка – потенційна загроза немовлятам / Гуманітарна сфера
26.02.2016

За даними з офіційного сайту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у зв’язку із поширенням хвороби, викликаної вірусом Зіка у Латинській Америці й країнах Карибського басейну,[1] лютого 2016 року відбулася перша нарада Комітету з надзвичайних ситуацій ВООЗ. За результатами наради було констатовано, ситуація, що склалася у Бразилії та Французькій Полінезії в 2014 році, є надзвичайною ситуацією в галузі громадського здоров’я, що має міжнародне значення. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 26-28 лютого 2016 року / Муніципальне життя
26.02.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 26-28 лютого 2016 року.

Докладніше...
У Лесиній оселі відбулося літературно-музичне засідання «Плеяда паростків Лесиного краю» / Муніципальне життя
26.02.2016

Леся Українка – видатна постать в історії української та зарубіжної літератури, яка залишила нам великий спадок своїх творів, великого мистецького надбання. 25 лютого виповнилося 145 років від дня народження геніальної поетеси. Цього дня в Лесиній оселі – літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, відбулося традиційне літературно-музичне засідання «Плеяда паростків Лесиного краю». 

Докладніше...
Новоград-Волинський: прочитай книгу – отримай подарунок / Муніципальне життя
26.02.2016

«Прочитай книгу – отримай подарунок» під такою назвою в бібліотеці-філії №1 (мікр. Дружба) пройшла новорічна акція – 2016. За умовами якої потрібно було заповнити картку учасника та протягом місяця прочитати якомога більше книг.  

Докладніше...
Новоград-Волинський: у бібліотеці-філії №1 відбулися голосні читання «Їм промовляти душа моя буде» / Муніципальне життя
26.02.2016

25 лютого, у бібілотеці-філії № 1 (мікр.Дружба), відбулися голосні читання «Їм промовляти душа моя буде» з нагоди 145-річчя від Дня народження Лесі Українки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся обласний конкурс читців-декламаторів / Муніципальне життя
25.02.2016

24 лютого в міському палаці культури імені Лесі України проходив обласний конкурс читців-декламаторів з нагоди 145-річниці від дня народження Лесі Українки, у якому прийняли участь 72 конкурсанти з різних районів Житомирщини. Конкурс проводився в двох вікових категоріях від 5 до 13 років та від 14 до 20 років. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди 145-річниці від дня народження видатної поетеси Лесі Українки / Муніципальне життя
25.02.2016

25 лютого 1871 року у Новограді-Волинському народилася Лариса Петрівна Косач-Квітка, відома світові як велика українська поетеса, драматург, громадська діячка Леся Українка. Цього дня громадськість міста відзначала 145-річницю від дня її народження. Новоград-волинці свято бережуть пам’ять про свою землячку і шанують її талант.

Докладніше...
Новоград-Волинський: сьогодні виповнюється 145 річниця від дня народження української письменниці та поетеси Лесі Українки / Муніципальне життя
25.02.2016

Леся Українка (справжнє ім`я - Лариса Петрівна Косач-Квітка) народилася 25 лютого 1871 року в місті Новоград-Волинський. У п`ять років Леся почала грати і вигадувати невеликі музичні п`єси, а у вісім років вже було написано перший її вірш. Також вона опанувала декілька іноземних мов. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 25 лютого 2016 року / Муніципальне життя
24.02.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 25 лютого 2016 року.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради 7-го скликання / Муніципальне життя
24.02.2016

24 лютого під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося шосте засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні були присутні 23 члени виконавчого комітету міської ради, керівники виконавчих органів влади, представники громадськості, місцевих ЗМІ. Засідання виконкому  транслювалося у прямому ефірі по місцевому телеканалі телерадіокомпанії „Мальта". 

Докладніше...
У Новоград-Волинській бібліотеці – філії №3 відбувся захід з нагоди 145-річниці від дня народження Лесі Українки «І квітнуть мрії поетеси» / Муніципальне життя
24.02.2016

Провідною зорею світить нам сьогодні могутній талант, богатирська сила духу всесвітньо відомої поетеси, нашої землячки – Лесі Українки.До 145-річниці від дня її народження працівники бібліотеки-філії №3 провели літературно-поетичну годину «І квітнуть мрії поетеси». 

Докладніше...
Відбулася підсумкова нарада галузі освіти і науки за 2015 рік. / Муніципальне життя
24.02.2016
23 лютого 2016 року  відбулася підсумкова нарада галузі освіти і науки. На заході були присутні міський голова В.Л.Весельський, секретар міської ради О.А.Пономаренко, заступник міського голови О.В.Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради О.В.Ільяхова, начальник фінансового управління міської ради І.К.Ящук, голова постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту В.Г.Федорчук,  голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності І.Г. Юшманов, голова постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян А.О.Рассадін, керівники вищих, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста, а також були запрошені почесні гості - заступник начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА О.Г.Липовецька та начальник відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти С.О.Теребіж.
Докладніше...
До уваги новоград-волинців! / Муніципальне життя
24.02.2016

У відповідності до прийнятих Верховною Радою змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (щодо поіменних голосувань), з 23 лютого 2016 року у місцевих радах офіційно запроваджено поіменне голосування. Наразі у великій залі Будинку рад розпочато роботи по встановленню електронної системи персонального голосування та триває процес її технічного забезпечення. 

Докладніше...
Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина, що її ім’я – Леся Українка / Муніципальне життя
24.02.2016

23 лютого до 145-ї річниці  від  дня народження Лесі Українки в бібліотеці-філії №5 для юнацтва була проведена  літературно-музична композиція «До тебе лину серцем, рідний краю» – спільно з учнями гімназії імені Лесі Українки (вчитель української мови та літератури Букша Т.Д.). Під час заходу були прочитані чудові вірші поетеси, свої власні вірші присвячені Лесі Українці, учні виконали  сценку з життя малої Лесі та Михайла.  

Докладніше...
Дякуємо за визнання / Муніципальне життя
24.02.2016

Нещодавно у нашому місті пройшло урочисте підведення підсумків та вшанування переможців з виконання Програми економічного і соціального розвитку - святкова церемонія відзначення лідерів відкритого рейтингу популярності „Гордість міста 2015“. Зокрема, у соціально-культурній сфері за підсумками 2015 р. визначено переможцем в номінації „Краща установа соціального захисту“ – Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Борис Н.П.

Докладніше...
Педагогічні читання: рефлексивний дайджест. «Формування професійної компетентності педагогів ДНЗ» / Муніципальне життя
24.02.2016
Треті педагогічні читання у форматі рефлексивного дайджесту відбулись нещодавно на базі ІМЦ.Вихователі-методисти ДНЗ №16 та ДНЗ №5  Т.В.Косяк, О.І.Романюк, вихователь ДНЗ №9 С.С.Сташко презентували матеріали статей К.Крутій, Т.Поніманської, В.Мороз, Л.Бондар з питань здійснення комунікативно-діяльнісної технології у дошкільних навчальних закладах; активізації ролі дорослого у становленні особистості дитини та формування навичок нетворкінгу (довготривалі відносини з людьми, заснованих на взаємодопомозі). 
Докладніше...
Новоград-Волинський: віночок поезій «Перлинки з Лесиної скриньки» / Муніципальне життя
24.02.2016

Бібліотека-філія №2 для дітей з нагоди 145-ої річниці від дня народження Лесі Українки провела віночок поезій «Перлинки з Лесиної скриньки». До бібліотеки завітали вихованці 3 класу  ЗОШ №6 (кл. керівник  Гнесь Н. Ф.) До уваги  дітей було представлено: книжково-ілюстративну виставку «Стежками Лесиного життя», перегляд літератури «Зоря поезій Лесі Українки», відео-презентацію «Цікаві факти про письменницю», вікторину «Життя і творчість Лесі Українки».

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили кандидатуру на посаду начальника ОДПІ / Муніципальне життя
24.02.2016

23 лютого у великій залі Будинку рад відбулися публічні слухання, на яких було обговорено питання щодо погодження або вмотивованої відмови призначення на посаду начальника Новоград-Волинської ОДПІ – Юрковської Павліни Степанівни. Пропозиція про призначення цієї кандидатури на зазначену посаду надійшла від Головного управління ДФС у Житомирській області. Згідно чинного законодавства та з метою дотримання принципів прозорості реалізації кадрової політики, голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк ініціював проведення публічних слухань, до участі в яких було запрошено міського голову Віктора Весельського, голову районної ради Дмитра Рудницького, громадськість міста та району.

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочато підготовку до відзначення 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС / Муніципальне життя
24.02.2016

26 квітня 2016 року виповнюється 30 років з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС. Відповідно до Указу Президента 2016-й оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.  

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 24 лютого 2016 року / Муніципальне життя
23.02.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 24 лютого 2016 року.

Докладніше...
Працівники міської централізованої бібліотечної системи презентували усний журнал "Поетеса зламу століть" / Муніципальне життя
23.02.2016

19 лютого працівники міської централізованої бібліотечної системи запросили учнів шкіл міста у малий зал Палацу культури ім. Лесі Українки на усний журнал "Поетеса зламу століть", присвячений 145-річниці від дня народження Лесі Українки. 

Докладніше...
Віктор Весельський підвів підсумки перших 100 днів на посаді міського голови / Муніципальне життя
23.02.2016

22 лютого у Громадській приймальні Новоград-Волинської міської ради відбулася прес-конференція приурочена 100 дням перебування на посаді міського голови Віктора Весельського. Участь у заході взяли секретар міської ради Олена Пономаренко та представники ЗМІ.

Докладніше...
За носіння кастету кримінальна відповідальність / Муніципальне життя
23.02.2016

Працівниками патрульної служби місцевого відділу поліції пізнього вечора у грудні минулого року у громадянина М., який поводив себе підозріло, вилучили металеву пластину сірого кольору з отворами для пальців та виступами.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання голів шкільних учнівських парламентів / Муніципальне життя
23.02.2016

17 лютого в інформаційно-методичному центрі міської ради відбулося засідання голів шкільних учнівських парламентів.На засіданні були присутні 11 голів учнівських парламентів, методист ІМЦ Т.М. Балаушко. Засідання проводила зав. відділом Палацу дітей та молоді О.Є.Костюк. Дякуємо педагогам-організаторам  НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня», ЗОШ №2, СШ №4, колегіуму. 

Докладніше...
Заступник Новоград-Волинського міського голови та керівники установ соціальної сфери міста прийняли участь у засіданні колегії Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації / Муніципальне життя
23.02.2016

19 лютого 2016 року в м. Житомирі відбулося засідання колегії Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації з питання «Про підсумки роботи органів праці та соціального захисту населення за 2015 рік та завдання на 2016 рік ». В колегії взяли участь – заступник міського голови – Шутова Л.В., начальник управління праці та соціального захисту населення – Хрущ Л.В., директор територіального центру соціального обслуговування – Циба Я.В., директор центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів – Буковська О.В. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському працюють над запровадженням „електронного міста“ / Муніципальне життя
23.02.2016

22 лютого відбулася прес-конференція за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, голови постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергія Хапчука та начальника Центру надання адміністративних послуг Михайла Макарчука. Попередньо були проведені прес-конференції з головою постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігорем Юшмановим та головою постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимиром Федорчуком. 

Докладніше...
Сказ та його профілактика / Муніципальне життя
23.02.2016

Випадки сказу тварин на території міста Новоград-Волинського  реєструються. На сьогоднішній день в Україні немає вакцин від сказу для людини, оскільки її  виробництво не проводиться на території нашої держави. Раніше дана вакцина завозилась з Росії, однак уже 1,5 роки вона не надходить взагалі. Тому ситуація нині є критичною.

Докладніше...
Графік зустрічей міського голови з депутатськими фракціями Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
23.02.2016

Графік зустрічей міського голови з депутатськими фракціями Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 23 лютого 2016 року / Муніципальне життя
22.02.2016
План роботи виконавчих органів міської ради 23 лютого 2016 року. 
Докладніше...
Секретар Новоград-Волинської міської ради та начальник фінансового управління міської ради взяли участь у розширеній колегії департаменту фінансів ОДА / Муніципальне життя
22.02.2016

19 лютого в сесійній залі облдержадміністрації відбулося розширена колегія департаменту фінансів ОДА. В засіданні взяли участь голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський, перший заступник голови ОДА Геннадій Дмитренко, заступник голови обласної ради Наталія Рибак, голови районів, міст та об’єднаних територіальних громад, районних та міських рад. Новоград-Волинський представляли секретар міської ради Олена Пономаренко та начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук.

Докладніше...
1 березня 2016 р. підвищуються тарифи на електричну енергію для населення / Муніципальне життя
22.02.2016

Шановні споживачі електричної енергії! Доводимо до Вашого відома, що відповідно до   Постанови НКРЕКП № 220 від 26.02.2015р. з 1 березня 2016р. підвищуються тарифи на електричну енергію для населення.  Щоб уникнути у березні 2016р.  оплати за  підвищеними тарифами за спожиту у лютому електроенергію, ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" пропонує  Вам надати покази споживання електроенергії  до кінця поточного місяця  контролерам РЕМ,  при знятті ними показів. Також передати показники можна оператору  Кол-центру енергопостачальної компанії  за телефоном (0412) 40-21-50 або ж на сайті ПАТ "ЕК "Житомиробленерго" у розділі "Ваш рахунок" з 20 лютого.

Докладніше...
Відбулося відкриття їдальні на ПрАТ ВКФ «Леся» / Муніципальне життя
22.02.2016

19 лютого відбулося урочисте відкриття їдальні на ПрАТ ВКФ «Леся» на яке був запрошений міський голова В.Л.Весельський та секретар міської ради О.А.Пономаренко. Власник ПрАТ ВКФ «Леся» Микола Сиченко та міський голова Віктор Весельський перерізали символічну червону стрічку та перейшли до нового приміщення їдальні. 

Докладніше...
Прогноз погоди по місту Житомиру та області / Муніципальне життя
22.02.2016

Шторм-прогноз погоди на  22 лютого. Хмарна погода.  Мокрий сніг з переходом в дощ. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/сек. Температура по області вночі  +0..+5о,  вдень  +5..+10º, у Житомирі   вночі  +1..+3о, вдень  +8..+10 º.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 22 лютого 2016 року / Муніципальне життя
22.02.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 22 лютого 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському обговорили нововведення у сфері державної реєстрації / Муніципальне життя
19.02.2016

У Новоград-Волинській міській раді представники органів місцевого самоврядування, Новоград-Волинської районної державної адміністрації, начальники відділів міськрайонного управління юстиції та реєстраційних служб, говорили про передачу повноважень у сфері державної реєстрації. 

Докладніше...
У Громадській приймальні Новоград-Волинської міської ради встановлено банер з символікою міста / Муніципальне життя
19.02.2016

У Громадській приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад встановлено банер, де зображена  символіка міста – герб, а також напис – Новоград-Волинська міська рада.Саме в цьому приміщенні протягом тижня особистий прийом громадян проводять перший заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, начальники управлінь і відділів міської ради.А по п’ятницях – міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян / Муніципальне життя
19.02.2016

Щоп’ятниці жителі Новограда-Волинського можуть особисто поспілкуватися з міським головою Віктором Весельським на тему хвилюючих питань. 19 лютого до Громадської приймальні міської ради на прийом до міського голови звернулося 23 громадян. 

Докладніше...
Віктор Весельський прозвітував про перші сто днів роботи на посаді Новоград-Волинського міського голови / Муніципальне життя
19.02.2016

18 лютого виповнилось 100 днів з початку роботи міського голови Віктора Весельського та депутатського корпусу Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. Отож, цього дня у переповненому залі міського Палацу культури імені Лесі Українки міський голова Віктор Весельський прозвітував перед громадою про роботу за звітний період.

Докладніше...
20 лютого - День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні / Муніципальне життя
19.02.2016

Дорогі земляки! Прагнення мирного і незалежного життя коштує українцям дуже дорого. Ми повинні  завжди пам’ятати про мужність учасників Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави.  

Докладніше...
Новоград-Волинський: переможці рейтингу популярності «Гордість міста 2015» / Муніципальне життя
19.02.2016

Тринадцятий  раз поспіль у нашому місті проходить урочисте підведення підсумків та вшанування переможців з виконання Програми економічного і соціального розвитку. Цього року під час святкової церемонії відзначення лідерів відкритого рейтингу популярності „Гордість міста 2015“ велика зала міського палацу культури імені Лесі Українки була переповнена представниками громадськості міста, які прийшли підтримати своїх колег із значною перемогою.  

Докладніше...
Сто днів міського голови В.Весельського: що змінилося у Новограді і чого досягнуто? / Муніципальне життя
19.02.2016

Знаковим  став  для мешканців Новограда-Волинського  день  10 листопада 2015 року, коли після виборів 25 жовтня, у яких на посаду міського голови з величезним відривом, набравши 54,12 відсотка голосів виборців, переміг Віктор Леонідович Весельський ,  –  день  першого  пленарного  засідання сесії  міської ради сьомого скликання.  

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 19 по 21 лютого 2016 року / Муніципальне життя
19.02.2016
План роботи виконавчих органів міської ради з 19 по 21лютого 2016 року. 
Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 19.02.16р. (всього 48 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
19.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 19.02.16р. (всього  48 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Знову активізувалися телефонні шахраї / Муніципальне життя
19.02.2016

Новоград-Волинська ОДПІ повідомляє, що в Житомирській області знову суттєво активізувалися спроби невстановлених шахраїв злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів суб’єктів підприємницької діяльності від імені службових осіб фіскальної служби.  

Докладніше...
Узагальнена інформація щодо захворюваності на грип за тиждень від 15.02.16 по 19.02.16 КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
19.02.2016
Узагальнена інформація щодо захворюваності на грип за тиждень від 15.02.16 по 19.02.16 КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського. 
Докладніше...
Через сказ у Новограді-Волинському оголошено карантин / Муніципальне життя
18.02.2016

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, яке характеризується гострим перебігом, ураженням нервової системи і закінчується летально. Основним джерелом інфекції є хворі на сказ дикі тварини, в основному лисиці. 

Докладніше...
Тільки новоградські школярі будуть харчуватися безплатно? / Муніципальне життя
18.02.2016
Хто з учнів Новограда-Волинського  зможе скористатися пільговим 50% проїзним, кого харчуватимуть безкоштовно у школах та дитячих садочках, і чи будуть весняні канікули?А також скільки субсидій уже надано населенню і скільки на доопрацюванні, чи вистачить коштів усім, хто і як  зможе отримати матеріальну допомогу з міського бюджету,  і навіщо збільшили штат управління соціального захисту?  
Докладніше...
Харчування учнів початкових класів у Новограді-Волинському залишиться безкоштовним / Муніципальне життя
18.02.2016

Кабінет міністрів України скасував обов'язковість безкоштовного харчування для школярів 1-4 класів, як це було донині. Право на безкоштовне харчування у школах залишено тільки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, а також учням 1-4 класів із малозабезпечених сімей.  

Докладніше...
ZVYAGEL-OPEN 2016 / Муніципальне життя
18.02.2016

Змагання під такою назвою уже стали традицією для нашого міста. Щорічно, на початку лютого, цей відкритий турнір із карате-до відчиняє браму древнього Звягеля для каратистів не лише України, а й інших держав світу.

Докладніше...
Увага! У Новограді-Волинському перейменували управління Пенсійного фонду / Муніципальне життя
18.02.2016

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», управління Пенсійного фонду України в м. Новоград-Волинський і Новоград-Волинському районі Житомирської області з 12 лютого 2016 року перейменовано на Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. 

Докладніше...
Новоград-Волинський: зустріч з дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі / Муніципальне життя
18.02.2016

Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Новоград-Волинською міськрайонною кримінально-виконавчою інспекцією проведено зустріч з дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.  

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 18 лютого 2016 року / Муніципальне життя
18.02.2016
План роботи виконавчих органів міської ради 18 лютого 2016 року.
Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 18.02.16р. (всього 80 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
18.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 18.02.16р. (всього 80 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відібрано ОСББ-партнерів проекту єс/проон «місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у 2016 році / Муніципальне життя
17.02.2016

12 лютого 2016 року у приміщенні Новоград-Волинської міської ради відбувся відбір партнерів для співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у 2016 році.Участь у засіданні з попереднього відбору проектних пропозицій ОСББ взяли: перший заступник міського голови С.Ю. Колотов, муніципальний координатор Проекту МРГ Т.Ф. Левківська, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Ю.В. Пеньков, а також  інженер Проекту МРГ Лариса Батченко, регіональні координатори Проекту МРГ в Житомирській області Георгій Федорук, Оксана Краплич та інші члени Громадського комітету.

Докладніше...
Заощаджувати енергію повинні все людство і кожна людина зокрема / Муніципальне життя
17.02.2016

16 лютого 2016 року у рамках співпраці з проектом українсько-німецького міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» у місті Новограді-Волинському відбулася презентація освітнього проекту з енергозбереження у школах. На заході були присутні координатор освітнього напрямку  проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, Україна Світлана Чеботарьова, експерт освітніх заходів з енергозбереження, Німеччина Йорг Акерманн, експерт з енергоменеджменту Дмитро Марусич та німецький спеціаліст Тім Мандель. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському на базі НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів / Муніципальне життя
17.02.2016
Нашій гімназії лише 24 роки, однак за такий невеличкий проміжок часу вона дала країні понад 1700 випускників – багатогранних особистостей з чіткими соціальними орієнтирами, стійкою громадянською позицією.В основі навчально-виховної діяльності колективу навчального закладу лежить виховання свідомого громадянина – патріота Української держави, справжнього представника свого народу.  
Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів зустріч з членами Ради старійшин міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
17.02.2016

17 лютого міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко та заступника міського голови Лариси Шутової, провів зустріч з головою Ради старійшин міста Григорієм Грінченком і членами цієї організації. Під час заходу Віктор Леонідович ознайомив присутніх з принципами прозорості й відкритості, на яких міська рада будує свою діяльність, працюючи для людей міської громади. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся турнір з баскетболу / Муніципальне життя
17.02.2016

13 лютого у Новоград-Волинській ЗОШ №7 відбувся перший турнір з баскетболу присвячений 27-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. В турнірі прийняли участь чотири команди. У першому півфіналі жереб звів господарів, новостворену команду БК «Звягель» з однією з сильніших команд на цьому турнірі БК «Попільня», яка часто виграє подібні турніри обласного масштабу.  

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 17.02.16р. (всього 78 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
17.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 17.02.16р. (всього  78 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського. 

Докладніше...
Житомиряни та жителі області можуть завантажити рахунок за газ і заяву-приєднання з Особистого кабінету на сайті 104.ua / Муніципальне життя
17.02.2016

Споживачі газу, зареєстровані на сайті 104.ua, можуть завантажити та роздрукувати як рахунок, так і заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу.У січня жителі Житомира і області разом з рахунком за газ отримали від постачальника газу ТОВ «Житомиргаз Збут» заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам та інформаційний лист з роз’ясненням. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 17 лютого 2016 року / Муніципальне життя
17.02.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 17 лютого 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося відкриття амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 4 / Муніципальне життя
17.02.2016

16 лютого 2016 року у Новограді-Волинському відбулась подія, на яку з нетерпінням очікували всі жителі мікрорайону «Зелені» – урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4. Захід проходив під патронатом заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського та міського голови Віктора Весельського. 

Докладніше...
Захисти себе від сказу / Муніципальне життя
17.02.2016

15 лютого 2016 року на адресу міського голови Віктора Весельського надійшов лист від управління ветеринарної медицини в Новоград-Волинському районі з проханням сприяти у прискоренні вирішення проблемних питань із домашніми та дикими тваринами на території міста.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради 16 лютого 2016 року / Муніципальне життя
16.02.2016

План роботи виконавчих органів міської ради 16  лютого 2016 року.

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 16.02.16р. (всього 70 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
16.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 16.02.16р. (всього  70 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Про впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство» / Муніципальне життя
16.02.2016

У Новоград-Волинському управлінні Державної казначейської служби України Житомирської області проводиться повномасштабне впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства - Казначейство» із застосуванням електронного цифрового підпису.

Докладніше...
Порошенко зобов’язав Житомирську ОДА та райдержадміністрації взяти шефство над військовими частинами на території області / Муніципальне життя
15.02.2016

Президент Петро Порошенко 11 лютого підписав Указ «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Про це повідомила прес-служба президента.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Гаряча лінія «З питань протидії насильства в сім’ї» / Муніципальне життя
15.02.2016

11.02.2016 в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася гаряча лінія «З питань протидії насильства в сім’ї», на яку відповідала Нєпша А. Ю. – головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. На «гарячу лінію» спеціалізованої служби психологічної допомоги «Телефон Довіри» за номером 15-07 звернулося 3 особи з питань консультування та надання інформації про види насильства, відповідальності за вчинення будь – якого виду насильства.


 
Докладніше...
Роль флюорографічного обстеження / Муніципальне життя
15.02.2016

Флюорографія – це метод, який використовується для масового обстеження дорослого населення з метою своєчасного виявлення захворювань органів грудної  порожнини таких як: туберкульоз, пухлини легень, пневмонії, захворювання середостіння та ін. При флюорографії діагностика проводиться за допомогою рентгенівських променів, які проходять через тканини організму і створюють певну рентгенологічну  картину на рентгенівській плівці, а при цифровій обробці на екрані монітору. Час опромінення при флюорографії значно коротший ніж при рентгенодіагностиці, а  тому і променеве навантаження в сучасних апаратах знижено в 6-8 разів. 

Докладніше...
Найкращим інструментом побудови довіри бізнесу до влади є діалог, підкріплений аргументами та обрахунками / Муніципальне життя
15.02.2016

На виконання вимог Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом (стаття 378) та Порядку денного асоціації між Україною та ЄС для підготовки та сприяння імплементації Угоди про асоціацію (п. 7.7), а також відповідно до норм європейського законодавства щодо МСП, зокрема Small Business Act «Think Small First» Державною регуляторною службою України розроблено та запроваджено Мтест, що дає можливість обраховувати витрати бізнесу та держави при виконанні регулювання. В Україні з 15 березня 2016 року вступає  у дію Постанова КМУ № 1151, згідно  якої, будь який проект регуляторного акту супроводжуватиметься цифровими розрахунками загального регуляторного впливу.  

Докладніше...
Новоград-Волинський: Професійне навчання педагогів-«дошкільників» засобом педагогічного рольового театру / Муніципальне життя
15.02.2016

За ініціативою управління освіти і  науки та  інформаційно-методичного центру у м.Новограді-Волинському на базі ДНЗ №6 (завідувач З.П.Медведчук, вихователь-методист Р.М.Рижківська) проведено ділову гру для педагогів дошкільних навчальних закладів, яка стала своєрідним продовженням педагогічного рингу, що відбувся восени 2015р. 

Докладніше...
Слава ветеранам та вічна пам’ять воїнам, загиблим на афганській війні / Муніципальне життя
15.02.2016

15 лютого у Новограді-Волинському відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ої річниці виведення військ з республіки Афганістан. Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років, і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини і Новоград-Волинщини зокрема. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків та  друзів.

Докладніше...
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27 річниця виведення військ з Афганістану / Муніципальне життя
15.02.2016

Шановні ветерани війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій Новоград-Волинського краю! Щорічно українці відзначають цей  день як день пам’яті всіх тих, хто, пройшов дорогами війни, хто чесно виконував свій військовий обов’язок. Ця війна залишила важкі наслідки для України, її тінь торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей.


 
Докладніше...
Пневмонія у дітей / Муніципальне життя
15.02.2016

Актуальним питанням сьогодення виступають  пневмонії в дітей. Захворюваність пневмонією серед дітей щорічно підвищується в період сезонної епідемії грипу.   Незважаючи на досягнення діагностики та фармакотерапії, показники захворюваності, ускладнень від пневмонії серед дітей залишаються стабільно високими. В дитячому соматичному відділенні Новоград-Волинського міськрайТМО з діагнозом позалікарняні вогнищеві пневмонії за 2015 рік проліковано - 91 дитину, в поточному році – 15 дітей. Пневмонія - це гострий запальний процес, що протікає в легенях і викликається бактеріями та вірусами. Пневмонія  виникає як самостійно, так і на фоні інших захворювань. Дане захворювання може часто повторюватися і провокувати виникнення будь-яких хронічних захворювань.

Докладніше...
РАК - одне з найстрашніших і згубних захворювань сучасної цивілізації / Муніципальне життя
15.02.2016

Протягом останніх 100 років за рівнем захворюваності та смертності в світі онкопатологія змістилась з десятого на друге місце, поступаючись лише хворобам серцево-судинної системи. За даними ВООЗ, в світі щорічно виявляється 10 млн. нових випадків злоякісних новоутворень. На думку фахівців ВООЗ, смертність від раку до 2030 року збільшиться на 45%, в порівнянні з рівнем 2007 року.  Україна посідає друге місце в Європі за темпами поширення онкологічних захворювань. За останні 10 років кількість хворих збільшилось на 25%, загальна кількість населення скоротилась на 4 млн. чоловік. Захворюваність на рак  стабільно збільшується на 2,6–3% в рік, натомість рак продовжує «молодіти». Відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти  дотримуючи елементарних норм здорової поведінки.

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 15.02.16р. (всього 63 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
15.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 15.02.16р. (всього  63 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Відбувся прийом громадян міським головою у мікрорайоні „Болгарбуд“ / Муніципальне життя
12.02.2016

Уже традиційно свій п’ятничний прийом громадян Віктор Леонідович Весельський розпочав з об’їзду чергового мікрорайону міста. Цього разу міський голова разом зі своєю командою, депутатами міської ради та представниками засобів масової інформації завітали у «Болгарбуд», де мали нагоду ознайомитися з роботою  та поспілкуватися з працівниками Новоград-Волинської філії комунальної установи “Житомирський обласний центр крові”, аптеки №212, амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та  приватним підприємством „Фламінго“.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! З 1 березня 2016 року знижено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення / Муніципальне життя
12.02.2016

Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради „Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ повідомляє, що Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 04.02.2016 року № 137 встановлені тарифи для всіх споживачів з урахуванням ПДВ: на централізоване водопостачання у розмірі – 7,65 грн/м³, на централізоване водовідведення – 11,69 грн/м³. Ця постанова набирає чинності з 1 березня 2016 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася підсумкова медична рада / Муніципальне життя
12.02.2016

У Новограді-Волинському розпочато підсумкові наради галузей та сфер життєдіяльності міста. 11 лютого у великій залі Будинку рад про підсумки своєї роботи прозвітували представники галузі медицини. 

Докладніше...
Створено соціальний проект «Соціальний гуртожиток для тимчасового проживання осіб та сімей з дітьми соціально-незахищених категорій міста Новограда-Волинського» / Муніципальне життя
12.02.2016

За ініціативою заступника Новоград-Волинського міського голови Л.В.Шутової, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено соціальний проект «Соціальний гуртожиток для тимчасового проживання осіб та сімей з дітьми соціально-незахищених категорій міста Новограда-Волинського».   

Докладніше...
Запрошуємо дітей взяти участь у виставці малюнків / Муніципальне життя
12.02.2016

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує міських дітей з сімей, які внутрішньо переміщені з Автономної Республіки Крим, зі сходу України в зв’язку з проведенням антитерористичної операції, взяти участь у виставці дитячих малюнків під назвою «Місто, в якому я живу». 

Докладніше...
Узагальнена інформація щодо захворюваності на грип за тиждень від 08.02.16 по 12.02.16 КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
12.02.2016

Узагальнена інформація щодо захворюваності на грип за тиждень від 08.02.16 по 12.02.16 КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
У Новограді-Волинському бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи запрошують на безкоштовне навчання з оволодіння комп’ютерною грамотою та користування Інтернетом / Муніципальне життя
12.02.2016

Бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи запрошують пенсіонерів, соціально незахищених людей похилого віку та незаможних громадян на безкоштовні навчальні курси з оволодіння комп’ютерною грамотою та користування Інтернетом.

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 12.02.16р. (всього 58 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
12.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 12.02.16р. (всього  58 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
11.02.2016

10 лютого відбулося п’яте засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Віктора Весельського на якому були присутні 26 членів виконавчого комітету. Учасниками засідання було розглянуто та прийнято 6 питань. 

Докладніше...
Дбаємо про соціальну підтримку учасників АТО та їх сімей / Муніципальне життя
11.02.2016

В зв’язку з проведенням на сході України антитерористичної операції, в м.Новограді-Волинському нараховується понад 1000 учасників антитерористичної операції на сході України, 39 міських сімей, в яких чоловіки/сини загинули під час участі в антитерористичної операції, більше 300 поранених учасників АТО. 

Докладніше...
Вдячні за підтримку / Муніципальне життя
11.02.2016

Колектив Новоград-Волинського міського центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро вдячний міському голові Весельському В.Л., секретарю міської ради Пономаренко О.А., заступнику міського голови Шутовій Л.В., депутатам міської ради сьомого скликання за підтримку міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо введення в штатний розпис однієї посади фахівця із соціальної роботи, який буде працювати в мікрорайоні «Смолка». 

Докладніше...
Новоград-волинці відвідали Національний музей-садибу М.І. Пирогова / Муніципальне життя
11.02.2016

9 лютого 2016 року Новоград-Волинська делегація з робочим візитом перебувала у м.Вінниця. Не дивлячись на досить щільний та насичений графік перебування та пізній час члени делегації відвідали Національний музей-садибу М.І. Пирогова, який розташований у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. 

Докладніше...
Прогноз погоди по місту Житомиру та області / Муніципальне життя
11.02.2016
11.02: хмарно з проясненнями. Часом дощ.  Вітер  південний,  вдень південно-західний,  7-12м/сек, вночі пориви 15-20 м/сек. Температура повітря протягом доби по області 2-7º тепла,  у Житомирі 4-6ºтепла.12.02:хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-західний, 5-10  м/сек. Температура повітря вночі  від 1º тепла до 4º морозу, вдень 2-7º тепла.    
Докладніше...
Новоград-волинці відвідали Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова / Муніципальне життя
11.02.2016

Члени делегації з м. Новоград-Волинський на чолі з міським головою Віктором Весельським під час перебування у м. Вінниця відвідали Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, який очолює з 1988 року Герой України, заслужений діяч науки і техніки України, Академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Василь Максимович Мороз. 

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 11.02.16р. (всього 82 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
11.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 11.02.16р. (всього  82 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Новоград-волинці переймали досвід роботи Вінницького Центру адміністративних послуг “Прозорий офіс” / Муніципальне життя
10.02.2016

9 лютого 2016 року делегація з м. Новоград-Волинський на чолі з міським головою Віктором Весельським перебувала у м. Вінниця. До складу якої увійшли секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступники міського голови Оксана Гвозденко, Лариса Шутова, Юрій Юсипець, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології Анатолій Легенчук, голова постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку Сергій Хапчук, депутат міської ради Юрій Новіченко, начальник центру надання адміністративних послуг Михайло Макарчук та представники засобів масової інформації. Основна мета поїздки: перейняти корисний досвід роботи Вінницького Центру адміністративних послуг “Прозорий офіс”, який був реалізований за ініціативою міського голови Володимира Гройсмана та розпочав свою роботу у вересні 2008 року. 

Докладніше...
В результаті численних звернень міського голови Віктора Весельського надійшла чергова відповідь щодо обрання суддів Новоград-Волинського міськрайонного суду / Муніципальне життя
10.02.2016

У зв’язку із ситуацією, яка склалася з кадровим забезпеченням суддями Новоград-Волинського міськрайонного суду, міський голова Віктор Весельський звернувся з відповідними листами до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б. та народних депутатів України Тарасюка Б.І., Литвина В.М., Розенблата Б.С. 

Докладніше...
Запрошуємо до дискусії щодо перенесення дати проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» у м. Новоград-Волинський на 24-26 червня / Муніципальне життя
10.02.2016

Працівники установ  культури  міста  звернулись  до  міського голови Весельського Віктора Леонідовича з проханням підтримати ініціативу перенесення дати проведення Міжнародного  свята  літератури і  мистецтв «Лесині  джерела» на 24-26  червня. В  цьому  році  свято  буде  проводитись у тридцяте. Враховуючи такий великий досвід проведення, постійне  коло людей, які  його  організовують і  знають всі  проблеми, пов’язані з організаційними  моментами, є  певні  висновки і  пропозиції. Світо не прив’язане до конкретної  дати, не має статус  державного, отже  має  право  на  зміну  дати.

Докладніше...
У Новограді-Волинському 2016 рік оголошено роком Лесі Українки / Муніципальне життя
10.02.2016

З  метою організації та проведення на високому рівні 145-ї річниці від дня  народження Лесі Українки, міський голова Віктор Весельський підписав розпорядження від 08.02.16 №20(о), згідно якого 2016 рік в  місті Новограді-Волинському оголошено роком Лесі Українки. Крім того, цим розпорядженням затверджено План заходів з відзначення 145-ї річниці від дня  народження всесвітньовідомої поетеси.

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 10.02.16р. (всього 127 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
10.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 10.02.16р. (всього  127 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Добро, яке він несе людям / Муніципальне життя
09.02.2016

Декілька років поспіль міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) співпрацює з Українською християнською місією «Вефіль», президентом якої є Зінчук П.Я. За всі роки співпраці, Петро Якович  став для підопічних територіального центру одним з небагатьох людей, який незважаючи на складні умови сьогодення не залишався байдужим до їх проблем та завжди надавав допомогу. 


 
Докладніше...
Ефективні методи профілактики грипу та ГРВІ / Муніципальне життя
09.02.2016

Профілактичні заходи спрямовані на запобігання поширення інфекції і проникнення її в організм здорової людини. Медики радять уникати місць масового скупчення людей та поїздок у громадському транспорті. Користуватися одноразовими масками при необхідності – щоб захистити себе чи оточуючих від зараження.

 

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 09.02.16р. (всього 88 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
09.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 09.02.16р. (всього  88 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського

Докладніше...
Борг жителів Житомирщини за рік зріс майже в два рази / Муніципальне життя
09.02.2016

За підсумками 2015 року заборгованість побутових споживачів Житомирщини за газ сягнув 112,5 млн. грн. У попередньому році борг склав майже 62 млн. грн. Найдієвіший спосіб не потрапити в боржники – це оформити субсидію.

Докладніше...
9 лютого – Міжнародний день стоматолога / Муніципальне життя
08.02.2016

Шановні стоматологи Новоград-Волинського краю! Щиро вітаю вас з вашим професійним святом!Професія стоматолога є не менш складною і відповідальною, ніж інші професії галузі охорони здоров’я. Адже стоматолог повинен досконало знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

 
Докладніше...
А МУЗИКА – ЯК МАГІЯ ЖИТТЯ… / Муніципальне життя
08.02.2016
Ще здалеку з подвір’я багатоповерхівки чулася  мелодійно-лірична пісня, яку, безперечно, співало мале дівча дзвінким дитячим голосочком:Всюди буйно квітне черемшина,Мов до шлюбу вбралася калина… 
Докладніше...
У чому краса людини? / Муніципальне життя
08.02.2016

У чому краса людини?Відповісти однозначно на це питання важко.Навіть у межах однієї країни красу розуміють по-різному.

Докладніше...
Інформація про виконання бюджету м. Новоград-Волинський за січень 2016 року / Муніципальне життя
08.02.2016

Доходна частина.За даними управління Державної казначейської служби України в м. Новограді-Волинському до бюджету міста за січень 2016 року надійшло коштів у сумі  27 255,7 тис. грн. або 90,3% до тимчасового плану міської ради. В порівнянні з січнем 2015 року надходження збільшились  на 6 423,9 тис.  грн. 

Докладніше...
Всесвітній день боротьби проти раку — «Розвінчування міфів» / Муніципальне життя
08.02.2016

Щороку 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, проголошений Міжнародним союзом проти раку. Цей день дає можливість підвищити інформованість про рак та підкреслити важливі аспекти, які можуть привести до позитивних змін на індивідуальному, суспільному та політичному рівнях.

Докладніше...
Зміни до Податкового кодексу та Закону про ЄСВ / Муніципальне життя
08.02.2016
1 січня 2016 року набув чинності Закон України від 24.12.2015 р. №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», яким внесено зміни до Податкового кодексу та Закону про ЄСВ.
Докладніше...
Держсанепідслужба інформує / Муніципальне життя
08.02.2016

Новоград-Волинським міжрайонним відділом Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» ву 2015 році було досліджено 18001 пробу об’єктів навколишнього середовища за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками. Встановлені відхилення за мікробіологічними показниками у 2,7% досліджених проб, з яких 0,9% складали харчові продукти та 6% питна вода.

Докладніше...
Управління Держпраці інформує / Муніципальне життя
08.02.2016

1 січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» № 77–VIII, прийнятий Верховною Радою України 28 грудня 2014 року. Згідно цього Закону внесені зміни до законодавства з питань праці‚ які значно посилюють можливості захисту трудових прав працівників.  

Докладніше...
Без паніки! Грип відступає / Муніципальне життя
08.02.2016

Застуда, грип, ГРВІ, пневмонія — щороку восени та взимку збільшується кількість людей, яким ставлять ці діагнози. Міністр охорони здоров’я заявив, що в Україні епідемія. Однак не у всіх областях показники захворюваності перевищили епідемічні пороги. Та й там, де перевищили, показники суттєво відрізняються. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися загальні збори міської спілки ветеранів афганської війни / Муніципальне життя
08.02.2016
Щороку Україна вшановує своїх співвітчизників, які мужньо виконували військову присягу в «гарячих точках» планети та пройшли через афганське пекло. Цього року, 15 лютого виповнюється 27 років з часу виведення військ з Республіки Афганістан. Війна в Афганістані була найбільш масштабною, тривалою та трагічною з локальних воєн, яка тривала десять років і принесла смерть у тисячі українських родин.6 лютого у великій залі Будинку рад відбулися загальні збори Новоград-Волинської спілки ветеранів афганської війни.  
Докладніше...
Голову медкомісії судитимуть за одержання хабара / Муніципальне життя
08.02.2016

Прокуратурою Житомирської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Докладніше...
До управління праці – автобусом №7 / Муніципальне життя
08.02.2016

У нашому місті з’явився новий автобусний маршрут № 7 «Залізничний вокзал - Будинок офіцерів». Зупинки такі: «Залізничний вокзал» – «Морське» – «Центральний ринок «Урожай» – «Автовокзал» – «Центр» – «Будинок офіцерів». Акцентуємо увагу на зупинці «Морське» (орієнтир – колишній контрольно-пропускний пункт у нині неіснуючу зразкову військову частину). Від цієї зупинки пролягатиме найкоротший шлях до управління праці та Пенсійного фонду. Автобусний маршрут поки що експериментальний, запроваджений усього на три місяці, до кінця квітня, але соціально значимий. Тому ми вирішили особисто познайомитися з перевізником, приватним підприємцем І. Г. Лановеньким, який прагне відновити свою роботу на ринку перевезень.

Докладніше...
Співвласники багатоквартирних будинків самостійно визначатимуть вартість послуг з утримання будинків та прибудинкових територій - законопроект / Муніципальне життя
08.02.2016
Верховна Рада України підтримала у першому читанні за основу проект Закону «Про житлово-комунальні послуги» (№ 1581-д), який спрямований на удосконалення цієї сфери.За вказане рішення проголосувало 242 народних депутати. 
Докладніше...
В Україні триває додаткова імунізація від поліомієліту / Муніципальне життя
08.02.2016
Поліомієліт – це дуже заразне захворювання, спричинене вірусом, який вражає нервову систему та може призвести до тривалого паралічу або навіть смерті.Вірус зазвичай інфікує дітей, які не вакциновані або не отримали повний курс щеплень. У деяких випадках він може вражати підлітків і дорослих. 
Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 08.02.16р. (всього 72 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
08.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 08.02.16р. (всього  72 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського

Докладніше...
Роз’яснення директором КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» споживачам положень чинного законодавства України, якими керується підприємство при визначенні розміру щомісячної плати за теплопостачання кожному споживачеві / Муніципальне життя
05.02.2016

Суттєве збільшення кількості звернень до КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» щодо розміру  нарахування оплати за послуги з централізованого опалення в січні м-ці  для споживачів, котрі проживають у будинках, обладнаних комерційними приладами обліку теплової енергії (тепловими лічильниками), а також жваве обговорення цієї теми у соціальних мережах стало приводом для чергового роз’яснення  директором  КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» споживачам положень чинного законодавства України, якими керується підприємство при визначенні розміру щомісячної плати за теплопостачання кожному споживачеві.

Докладніше...
Про щотижневий особистий прийом громадян у Новоград-Волинській міській раді / Муніципальне життя
05.02.2016

Протягом тижня, з 1 по 4 лютого 2016 року, у приміщенні Громадської приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад, традиційний прийом громадян проводили 1-й заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, начальники управлінь та відділів міської ради.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському оперативний штаб з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу обговорили ситуацію із захворюваністю у місті / Муніципальне життя
05.02.2016

5 лютого під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу. Як повідомив начальник Новоград-Волинського міськрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Житомирській області Юрій Козир, загалом рівень захворюваності за останній тиждень в порівнянні з аналогічним періодом попереднього тижня знизився. Так, якщо напередодні за медичною допомогою звернулося 679 осіб, з них 364 дитини, то за підсумками поточного тижня кількість звернень знизилась до 508, з яких 312 – діти.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян міста / Муніципальне життя
05.02.2016

У п’ятницю, 5 лютого 2016 року, у приміщенні Громадської приймальні, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад, традиційний прийом громадян проводив  міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко.


 
Докладніше...
Новоград-Волинський: візьми дитину у родину / Муніципальне життя
05.02.2016

Подати милостиню, коли дитина  жебракує – не означає їй допомогти. Прийняти дитину у родину – ось справжня допомога. Кожна дитина хоче зростати в сім’ї. Це справа кожної людини — допомогти дітям, позбавленим батьківського піклування. І нема більшої нагороди, ніж щасливі очі дитини, які щиро подякують за тепло і любов, які ми здатні їм подарувати. 

Докладніше...
«Житомиргаз»: як не стати жертвою чадного газу / Муніципальне життя
05.02.2016

Сучасні герметичні пластикові вікна та двері, власноруч переобладнані димоходи і вентиляційні канали можуть стати загрозою отруєння чадним газом. Адже димвентканали забезпечують природний повітрообмін у приміщенні і вивід назовні продуктів горіння. Часто житомиряни ігнорують це і самостійно вносять змін у конструкцію димових і вентиляційних систем під час ремонтів. Наслідки  таких дій – трагічні.

Докладніше...
Новоград-Волинський: тренінг з питань формування риторичного мистецтва / Муніципальне життя
05.02.2016

За ініціативою інформаційно-методичного центру та управління освіти і науки, на базі Центру розвитку дитини «Дельфін» (завідувач А.А.Пелешок, вихователь-методист С.К.Марчук) розпочато серію методичних заходів, присвячених формуванню риторичної  компетентності педагогів дошкільних навчальних закладів.  

Докладніше...
У Новограді-Волинському центральна міська бібліотека та земляцтво етнічних німців провели мистецький захід до ювілею В.А. Моцарта / Муніципальне життя
05.02.2016

Є серед знаменних дат такі ювілеї, що просто не можна обійти увагою. Причому про них згадують не в окремих містах, і навіть країнах, а по всьому світу.27 січня в різних куточках земної кулі згадували про генія Вольфганга Амадея Моцарта, музиканта  і композитора, твори якого вже більше двох століть звучать у великих і малих залах. Музикою Моцарта захоплюються професійні виконавці і аматори різного віку. Його музика універсальна, на всі часи.   

Докладніше...
«НАБІР ВИЖИВАННЯ», або як бути середньостатистичному мешканцю міста? / Муніципальне життя
05.02.2016

У зв’язку з вкрай нестабільною економічною ситуацією у країні життя залишається на колишньому рівні, та й навіть гірше.

Зарплати не змінюються, а ціни на продукти харчування ростуть. Тому в 2012 році влада продемонструвала політику піклування про ближнього, так звані кошикові нововведення. Що включають набір товарів і послуг для розрахунку мінімального споживчого бюджету, виходячи з вартості діючих цін. 

Докладніше...
Узагальнена інформація щодо захворюваності на грип за тиждень від 01.02.16 по 05.02.16 КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
05.02.2016

Узагальнена інформація щодо захворюваності на грип за тиждень від 01.02.16 по 05.02.16 КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського

 

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 05.02.16р. (всього 84 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
05.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 05.02.16р. (всього  84 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського

Докладніше...
Депутати Новоград-Волинської міської ради прийняли бюджет міста на 2016 рік / Муніципальне життя
04.02.2016

4 лютого 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося друге пленарне засідання другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання, на якому місцеві обранці приймали важливі рішення для розвитку міста у 2016 році. Основним завданням було узгодити та прийняти міський бюджет, а також структуру і загальну чисельність працівників міської ради та її виконавчих органів. 

Докладніше...
Депутати Житомирської обласної ради прийняли Комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки / Муніципальне життя
04.02.2016

На третій сесії Житомирської обласної ради 26.01.2015 року депутати прийняли Комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

З обласного бюджету на Програму передбачається 61 млн 759,4 тис. грн. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 168 млн 091,4 тис. грн.

Докладніше...
В школі мистецтв міста Новограда-Волинського відбувся майстер-клас по класу скрипки / Муніципальне життя
04.02.2016

1 лютого 2016 року в школі мистецтв м. Новограда-Волинського відбувся майстер-клас по класу скрипки  заслуженого діяча мистецтв, викладача предметно-циклової комісії оркестрових струнних інструментів Тернопільського  обласного державного  музичного училища ім. С. Крушельницької Татарінцева Олександра Івановича.  

Докладніше...
Г Р И П / Муніципальне життя
04.02.2016
Грип – це високо заразне вірусне захворювання, яке може призвести до тяжких ускладнень та ризику смерті.
Грип передається повітряно – крапельним шляхом – коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого.

Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів (в середньому 7 днів). 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та гриппу / Муніципальне життя
04.02.2016

3 лютого 2016 року під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реагування на ситуацію з розповсюдження ГРВІ та грипу. 

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 04.02.16р. (всього 86 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
04.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 04.02.16р. (всього  86 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського

Докладніше...
Що повинні знати батьки, щоб попередити зараження дітей грипом? / Гуманітарна сфера
03.02.2016

В Новоград -Волинському районі захворюваність на грип та ГРВІ  почала знижуватись, серед реєстрованих на дану недугу половину складають діти. Тому, необхідно продовжувати заходи щодо  попередження захворюваності на грип та ГРВІ, своєчасно звертатися за медичною допомогою.  

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
03.02.2016

2 лютого під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На розгляд комісії було винесено 9 питань, членам комісії було надано проекти рішень, до яких в процесі обговорення вносились зміни та доповнення. До того ж, на засідання було запрошено керуючих будинками найбільших ОСББ міста. 

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський підписав розпорядження, яким затвердив примірний тижневий графік роботи керівного складу Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
03.02.2016

З метою впорядкування роботи секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету міської ради, міський голова Віктор Весельський підписав розпорядження від 28.01.16  №16(о), яким затвердив примірний тижневий графік їх роботи. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів / Муніципальне життя
03.02.2016

2 лютого 2016 року під головуванням керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галини Пилипчук було проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Новоград-Волинського, Баранівського, Романівського, Ємільчинського, Червоноармійського районів та м. Новоград-Волинський. Участь у нараді взяли міський голова Віктор Весельський та заступник міського голови Юлія Бондаренко. Також на засіданні був присутній заступник прокурора Житомирської області Віталій Мякішев.

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському діють пункти обігріву! / Муніципальне життя
03.02.2016

З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження, у місті працюють стаціонарні пункти обігріву. Нагадуємо новоград-волинцям, що при різкому зниженні температури повітря, нижче -15°C, протягом робочого часу кожен, хто потребує допомоги може звернутися за адресами.


 
Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 03.02.16р. (всього 120 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
03.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 03.02.16р. (всього  120 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Грип та ГРВІ змінюють географію активності в регіонах України / Муніципальне життя
03.02.2016

02 лютого в Українському кризовому медіа-центрі відбувся черговий брифінг "Епідемічна ситуація з захворюванням на грип та ГРВІ: оперативна інформація". Заступник Міністра охорони здоров`я України Ігор Перегінець в рамках брифінгу повідомив, що станом на 1 лютого 2016 року в семи областях спостерігається зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ. Водночас, в 11 областях України епідемічний поріг перевищує 50 % . 

Докладніше...
Виступ міського голови Віктора Весельського на координаційній нараді керівників правоохоронних органів / Муніципальне життя
03.02.2016

Виступ міського голови Віктора Весельського на координаційній нараді керівників правоохоронних органів міста Новоград-Волинський та Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Романівського, Червоноармійського районів, що відбулася 2 лютого 2016 року у приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури. „Шановна Галино Володимирівно! Шановні керівники правоохоронних органів Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Романівського, Червоноармійського районів!

Докладніше...
Збільшено фінансування на ліки та харчування для ветеранів війни / Муніципальне життя
03.02.2016

На сьогодні учасники антитерористичної операції, які мають ушкодження та травми, а також ветерани війни літнього віку потребують комплексного лікування 2-3 рази на рік. При цьому їм необхідно проходити медикаментозну терапію та дотримуватися дієтичного харчування. Грошових норм, які діяли раніше, на ці витрати було недостатньо. Тому Уряд прийняв рішення покращити якість медичного обслуговування для ветеранів війни.

Докладніше...
Керівництво Новоград-Волинської міської ради взяло участь у другому пленарному засіданні другої (позачергової) сесії Новоград-Волинської районної ради 7 скликання / Муніципальне життя
03.02.2016

3 лютого 2016 року міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради взяли участь у другому пленарному засіданні другої (позачергової) сесії Новоград-Волинської районної ради 7 скликання. На початку засідання міський голова Віктор Весельський урочисто привітав голову Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимира Михнюка з нагоди ювілею від дня народження, який Володимир Володимирович відсвяткував напередодні.

Докладніше...
Україна Speaking / Муніципальне життя
02.02.2016

На виконання ст. 3 Указу Президента України від 16.11.2015 № 641 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та з огляду на проголошений Главою держави курс на популяризацію вивчення іноземних мов команда ініціативи Go Global розробила всеукраїнську інформаційну кампанію "Україна Speaking".

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! Обережно, бурульки! / Муніципальне життя
02.02.2016

Справжня зима принесла мешканцям чимало клопотів. Нестійкі погодні умови – відлига вдень і морози вночі та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків з похилим дахом), виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Утворення бурульок є серйозною проблемою. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих.


 
Докладніше...
Звернення до користувачів соціальних мереж / Муніципальне життя
02.02.2016

Шановні новоград-волинці! Для своєчасного та оперативного реагування на актуальні питання, які ви адресуєте керівному складу та посадовим особам виконавчого комітету міської ради в соціальних мережах, в черговий раз звертаємося до вас з проханням висловлюватися з тих чи інших питань під час особистого прийому громадян, який міський голова Весельський В.Л. та секретар міської ради Пономаренко О.А. проводять щоп’ятниці з 10:00 до 16:00 години.

Докладніше...
Свято педагогічної творчості та таланту у місті Новограді-Волинському / Муніципальне життя
02.02.2016

Проведення Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, сприяння їх творчим пошукам, підвищення професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків, формування позитивної громадської думки про сучасного педагога є  одним із засобів реалізації  Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття»). 

Докладніше...
Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує: / Муніципальне життя
02.02.2016

За результатами звернень міського голови В.Л.Весельського до Міністерства соціальної політики України, щодо відсутності бланків посвідчень інвалідам одержувачам державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам до 18 років, 27 січня 2016 року до управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради надійшли вище згадані бланки посвідчень. 

Докладніше...
Тематичний день управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради пройшов в ЗОШ №7 / Муніципальне життя
02.02.2016

У ході заходу відбувся святковий вітальний концерт учнів школи, презентація роботи адміністрацією закладу, круглий стіл з питань ефективності методичної та навчально-виховної роботи. Під час круглого столу заступник начальника управління освіти і науки Т.В.Ващук та працівники інформаційно-методичного центру відповіли на запитання педагогів ЗОШ №7, надані під час проведення акції "Скринька довіри". Більшість питань стосувалися фінансового забезпечення, матеріально-технічної бази навчальних кабінетів тощо. Було проаналізовано виконання рішень та пропозицій, озвучених під час проведення попереднього дня управління освіти і науки. 

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 02.02.16р. (всього 130 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
02.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 02.02.16р. (всього  130 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Міський голова ознайомився з роботою станцій першого та другого підйому Новоград-Волинського міськводоканалу у мікрорайоні „Лубчиця“ / Муніципальне життя
01.02.2016

29 січня  2016 року перед прийомом громадян у мікрорайоні „Лубчиця“ міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко ознайомилися з роботою стратегічних об’єктів, які розташовані у даному мікрорайоні, а саме  станціями першого та другого підйому Новоград-Волинського міськводоканалу. 

Докладніше...
Новоград-Волинський міський територіальний центр висловлює подяку президенту благодійного фонду "Світ на долоні" / Муніципальне життя
01.02.2016

Висловлюємо велику вдячність президенту благодійного фонду "Світ на долоні" Бадовський Олені Михайлівні за надану гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття та постільної білизни.

Докладніше...
Новоград-Волинський: у бібліотеці-філії №5 для юнацтва провели історичний екскурс «Нев’янучий вінок пам’яті героїв Крут» / Муніципальне життя
01.02.2016

Майже століття відділяє нас від подій під Крутами – однієї з багатьох героїчних і водночас драматичних сторінок в історії боротьби за незалежність України. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському з`явилися бланки посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім`ї / Муніципальне життя
01.02.2016

За результатами звернень міського голови В.Л.Весельського до Міністерства соціальної політики України, щодо відсутності бланків посвідчень батьків багатодітної сім’ї та бланків посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, 27 січня 2016 року в місто надійшли посвідчення.

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 01.02.16р. (всього 78 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
01.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 01.02.16р. (всього  78 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 01.02.16р. (всього 78 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
01.02.2016

Інформація щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції станом на 01.02.16р. (всього  78 чол.) КЗ ЦПМСД м. Новограда-Волинського.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa