Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Лютий 2014 року
Новоград-Волинський: Фізичний експеримент, як основа здобуття учнями знань з фізики / Муніципальне життя
28.02.2014

26 лютого 2014 року на базі ЗОШ №9 проведено міський семінар-практикум для учителів фізики на тему: "Фізичний експеримент, як основа здобуття учнями знань з фізики". У школі працює два вчителі фізики Головачук О.А. - учитель вищої кваліфікаційної категорії і Мельник В.К. - учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, заслужений працівник освіти України.

Докладніше...
Новоград-Волинський готується до святкування 200-річчя Тараса Шевченка / Муніципальне життя
28.02.2014
9 березня 2014 року вся світова спільнота відзначатиме 200-річчя Великого Кобзаря. У Новограді-Волинському триває активна підготовка з відзначення дня народження Тараса Шевченка. У рамках підготовки до святкування ювілейної дати заступник міського голова Валентин Костюк провів робочу нараду з питань організації та проведення заходів у місті, затверджено їх план. Серед низки запланованого будуть  урочистості 9 березня в палаці культури, виставки, конкурси, спецпогашення марки тощо.
 
Докладніше...
Новоград-Волинські соціальні працівники відвідали прийомні сім'ї без попередження / Муніципальне життя
27.02.2014

З метою перевірки умов життєдіяльності, задоволення інтересів і потреб дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, директором Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталією Борис, начальником служби у справах дітей міської ради Людмилою Місюрою та начальником відділу соціальної роботи центру соціальних служб Оленою Котовою на протязі тижня було відвідано без попередження заздалегідь 11 прийомних сімей, в яких виховується 18 таких дітей.

Докладніше...
На базі Новоград-Волинського ДНЗ №14 відбувся міський семінар-практикум / Муніципальне життя
27.02.2014
Те, що в ранньому віці закладається фундамент здоров’я людини на все її подальше життя, - аксіома. Питання формування, збереження та зміцнення здоров’я вихованців- пріоритетне в діяльності нашого дошкільного закладу. Місцева влада, управління освіти і науки постійно опікуються створенням умов у групах спеціального призначення для здійснення профілактично-корекційних заходів з дітьми з порушеннями опорно-рухового апарату.
Докладніше...
Алкоголізм – проблема соціальна / Муніципальне життя
27.02.2014

В Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшла зустріч у формі круглого столу, на якому був присутній завідуючий наркодиспансером міськрай ТМО Анатолій Лавренюк. Серед питань, які обговорювалися – це взаємодія фахівців із соціальної роботи з лікарями - наркологами щодо роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, де батьки або один з батьків зловживає алкоголем або існує наркотична залежність серед членів сімей, мотивування їх до лікування, ресоціалізації від залежностей, ведення здорового способу життя.

Докладніше...
Колектив, учні та батьки ЗОШ№7 підтримали свого директора / Муніципальне життя
27.02.2014

25 лютого у великій залі Будинку рад зібралася численна група громадян міста, щоб висловити підтримку директору ЗОШ № 7, депутату міської ради Віктору Овдіюку, на адресу якого надійшла ультимативна пропозиція від представників самооборони звільнитись з посади за власним бажанням.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Розквітай, прекрасна Україна, рідна земле, матінко моя! / Муніципальне життя
27.02.2014

Під такою назвою до дошкільного навчального закладу №5 завітало справжнє свято, учасниками якого були вихованці закладу і їх гостя – авторка численних віршів для дітей та дорослих письменниця Житомирського краю Надія Голуб. Завітала  до малят із скринькою власних яскравих дитячих віршів, які мають не тільки пізнавальне, а і виховне значення. Малеча  разом з вихователями занурилися в неповторний світ дитячої поезії, вірші не просто читалися, а інсценувалися, дошкільнята вчилися римувати слова, створювали разом вірші про Україну, про звірят, професії дорослих.

Докладніше...
У Новограді-Волинському прийнято заяву на спільному засіданні координаційної ради голів постійних комісій та виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
26.02.2014

26 лютого 2014 року відбулося засідання. Присутні на засіданні обговорили суспільно-політичну ситуацію в місті і державі, економічні та фінансові проблеми міської територіальної громади, одноголосно висловили вотум довіри міському голові Володимиру Загривому та його команді.

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили 143 річницю від дня народження видатної доньки українського народу – Лесі Українки / Муніципальне життя
26.02.2014
Леся Українка (1871-1813) - найбагатогранніша українська поетеса, письменниця та громадська діячка. Вона писала ліричні вірші, поеми, драматичні твори, оповідання, публіцистичні і літературно-критичні статті.  У лютому місяці у навчальних і культурно-освітніх закладах, бібліотеках міста відбувалися тематичні заходи до дня народження Лесі Українки. У загальноосвітніх закладах проводилися літературні ранки, бібліотечні години, уроки лесезнавства, тематичні класні години, прес-експреси, брейн-ринги, літературні салони, захисти науково-дослідницьких робіт, вікторини, музейні уроки.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Ніч в музеї / Муніципальне життя
26.02.2014

25 лютого 2014 року виповнилось 143 роки від дня народження української письменниці, нашої землячкиЛесі Українки. З нагоди відзначення цієї дати, в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося чарівне дійство під назвою «Ніч в музеї».

Докладніше...
Новоград-Волинські вчителі беруть участь у педагогічних експериментах / Муніципальне життя
26.02.2014

Управління освіти і науки, інформаційно-методичний центр вважають одним із важливіших завдань у роботі з педагогічними кадрами залучення педагогів до дослідно-експериментальної діяльності. Саме тому, з великою вдячністю, прийняли пропозицію Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організувати участь навчальних закладів нашого міста у пошуковій роботі.

Докладніше...
Бібліотекарі Новограда-Волинського завітали «На гостину до Лесі» / Муніципальне життя
25.02.2014

Не заростає народна стежина до Лесиної святої оселі, до її дорогих і вічних порогів. Не згасає пам'ять в людських серцях до народної улюблениці. Ідуть до святого і вічного дорогого Лесиного порогу, до колиски її народження селяни і робітники, школярі і вчителі, вчені і студенти, люди з різних куточків світу, різних професій і політичних поглядів – усі, кому дорогий образ Лесі Українки, чиє ім'я у віки майбутні йти повинне.

Докладніше...
У Новоград-Волинському ДНЗ№4 відбулося родинне свято / Муніципальне життя
25.02.2014

Усі ми знаємо, що немає у людини більшої цінності, ніж здоров’я. З давніх-давен відоме гасло: «Твоє здоров’я – в твоїх руках!» Слово «здоров’я» супроводжує дитину з часу її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, будь-який малюк скаже: «Я здоровий, якщо не хворію».

Докладніше...
Новоград-Волинський НВК на шляху до якісної освіти / Муніципальне життя
25.02.2014

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки, інформаційно-методичного центру з педагогічними кадрами 20 лютого у навчально-виховному комплексі «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбувся міський семінар директорів шкіл з теми «Організація роботи НВК на шляху до якісної освіти». У семінарі брали активну участь начальник управління освіти і наук О.В. Ільяхова та заступник начальника Т.В. Ващук,  які привітали учасників семінару,  проінформували про напрямки розвитку освіти міста Новограда-Волинського та прокоментували основні конкретні показники її динаміки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Великий син великого народу / Муніципальне життя
25.02.2014

Тарас Шевченко є символом народної волі та високих моральних устоїв, людина, яка жила в непростий час і зробила вагомий внесок у розвиток української мови та нашої культури в цілому. В рамках року Тараса Шевченка в Україні та з нагоди 200-річчя від дня народження великого Кобзаря  24 лютого в бібліотеці-філії №5 для юнацтва  спільно з учнями 6-тих та 9-тих  класів ЗОШ №3 (класні керівники  Класович С.П.,  Свістунова О.П.)  організували та провели літературно-музичну композицію «Великий син великого народу». На заході присутні ознайомились з життєвим та творчим шляхом Т.Шевченка, мистецькою спадщиною, значенням творчості поета в розвитку світової культури.

Докладніше...
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
24.02.2014

24 лютого 2014 року під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На засіданні міський голова зачитав повідомлення голови Новоград-Волинської міської організації Партії регіонів Журбенка О.І.: „В зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні та з метою збереження миру та спокою у місті, рада Новоград-Волинської міської організації Партії Регіонів звертається до всіх політичних сил призупинити нагнітання політичної ситуації в місті. В зв’язку з цим, в свою чергу, міська організація Партії Регіонів призупиняє свою діяльність.

Докладніше...
Новоград-Волинський: З ОЗОНівським янголом на плечі / Муніципальне життя
24.02.2014
Ось і знову зібралася разом новоград-волинська ОЗОНівська родина – творча група вчителів української літератури з впровадження особистісно-зорієнтованого навчання. Зібралися порадитися, навчитися, перейняти досвід. Цього разу гостинно зустрічала озонівок школа №8. А "іменинницею" (так ніжно називає Анатолій Фасоля (науковий керівник групи, к.п.н., представник лабораторії літературної освіти Інституту педагогіки НАПН) учителя, що підготував відкритий урок) була Тетяна Остаповець.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Конкурс на краще оформлення шкільної дошки до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка / Муніципальне життя
24.02.2014

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради пропонує учителям та їх учням шкіл міста Новограда-Волинського взяти участь у творчому конкурсі на краще оформлення шкільної дошки до 200-річчя з дня народження Т.Г Шевченка. Конкурс проводиться на добровільній основі.

Докладніше...
У Новограді-Волинському підведено підсумки фінансово-господарської діяльність у комунальній сфері за 2013 рік / Муніципальне життя
24.02.2014

У минулому році в галузі фінансово-господарської діяльності житлово-комунальних та комунальних підприємств міста працювало 5 підприємств. Ними надано послуг та виконано робіт на 38,4 млн. грн., що складає 94,8% рівня 2012 року. В 2013 році галузь працювала збитково, в основному внаслідок не введення економічно розрахованих тарифів. На сьогодні на підприємствах міста працює 364 чоловіки, проти 358 чоловік в 2012 році. З 1 березня планується, в рамках експерименту, надання цілодобового водопостачання в місті.

Докладніше...
Про стан оренди майна комунальної власності у Новограді-Волинському за минулий рік / Муніципальне життя
24.02.2014

Станом на 01.01.2013 року укладено 119 договорів оренди нежитлових приміщень. У минулому році за кошти місцевого бюджету капітально відремонтовано підвальне приміщення на вул. Замкова, 7. Також наразі в частині нежитлового приміщення (підвальне) на вул. Косачів, 5 проводиться капітальний ремонт у сучасному стилі громадською організацією „Клубспортивних єдиноборств „Вікінг“, яка в 2013 році орендувала дане приміщення.

Докладніше...
У Новограді-Волинському затверджено розмір вартості харчування у ДНЗ та ЗНЗ міста / Муніципальне життя
24.02.2014

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення затвердити розмір вартості харчування на один день на одну дитину згідно з натуральними нормами в дошкільних закладах міста: для дітей віком до трьох років – 9,00 грн., а для дітей віком від трьох до шести (семи) років – 13,40 грн. Що ж стосується загальноосвітніх навчальних закладів, то вартість одноразового безкоштовного харчування для учнів 1-4 класів становить до 4,60 грн. в день на одного учня. Від плати за харчування звільнені діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям“.

Докладніше...
Заява міського голови міста Новограда-Волинського Загривого Володимира Івановича / Муніципальне життя
24.02.2014

З обуренням засуджуючи насилля і трагічні наслідки, допущені в столиці та в Україні державним режимом, величезні жертви внаслідок злочинних вбивств, жахливі і трагічні результати цинічного диктату і бездарної політики правлячої політичної партії та системи, щиро жаліючи, що всі домагання, звернення заяви міської ради та її виконавчого комітету – не були почуті Президентом та Урядом України – заявляю про те, що вся структура державної влади та місцевого самоврядування України має бути повністю і негайно департизована і деполітизована.

Докладніше...
Шановні захисника Вітчизни, ветерани війни, Збройних сил України, військовослужбовці! / Муніципальне життя
21.02.2014

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання, звання єдиного для всіх: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму. І цього зв’язку не порушать навіть найбільші зміни в сучасному світі. Ми були і є свідками радикальних змін, які відбуваються і в нас, і в усьому світі. Священною є пам’ять про нашу перемогу і про тих, хто її виборював і платив найдорожчою ціною.

Докладніше...
У Новограді-Волинському створено координаційну раду життєзабезпечення територіальної громади міста / Муніципальне життя
21.02.2014

20 лютого розпорядженням міського голови створено   координаційну раду життєзабезпечення територіальної громади міста. ЇЇ завдання - забезпечення спокою і громадського порядку, організації та здійснення всього комплексу життєзабезпечення, інформування населення з усіх питань суспільно-політичної ситуації в місті та країні.

Докладніше...
У Новограді-Волинському цілодобове чергування / Муніципальне життя
21.02.2014

Дві доби підряд відбувалося цілодобове чергування у будинку рад. Разом з відповідальними посадовими особами у приміщенні знаходилися депутати міської ради та міський голова. Цілодобові чергові є і   на об’єктах житлово-комунальної галузі та бюджетних установах. У нічний час на першому поверсі будинку рад учасникам загону самооборони – було надано можливість обігріву, перепочинку, підкріплення чаєм.

Докладніше...
У Новограді-Волинському газета колегіумних класів «NoComments» відсвяткувала 10-річчя з дня створення. / Муніципальне життя
20.02.2014

17 лютого у колегіумі відбулося свято газети «No Comments». Газета колегіумних класів почала виходити у вересні 2003 року, саме тоді, коли спеціалізовану загальноосвітню школу №11 було реорганізовано у колегіум. За 10 років було видано 100 номерів. Власне з цієї нагоди і було організовано свято газети. Напередодні виходу ювілейного номера стартував спільний проект колегіантів 9А та 10 класів «No Comments-100», завданням якого було вивчити архівні номери за 10 років та розповісти у коротких презентаціях про атмосферу минулих років, авторів кращих публікацій, редакторів газети.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися збори щодо обговорення політичної ситуації, яка склалася в Україні / Муніципальне життя
20.02.2014

19 лютого, у Будинку рад відбулися збори депутатів, членів виконкому міської ради, представників органів державної влади, міс­цевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій міс­та, представників громадських органі­зацій та політичних партій. На порядок денний зборів було винесено одне питання - обговорен­ня політичної ситуації, яка скла­лася в українській державі.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання клубу «Родоцвіт» / Муніципальне життя
20.02.2014

В жовтні 2006 року в Новограді –Волинському була створена перша прийомна сім'я, в яку влаштовано на виховання та спільне проживання 2 дітей, позбавлених батьківського піклування. Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно проводить інформаційну кампанію « Візьми дитину у родину» з метою формування позитивної громадської думки та популяризації сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, залучення громадян до створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, результатом якої є певні досягнення.

Докладніше...
У Новоград-Волинському МЦСССДМ відбулося навчання з профілактики пожеж / Муніципальне життя
20.02.2014

В рамках проведення обласної профілактичної акції «Тепла домівка, зігріта турботою», в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи відбулося навчання по профілактиці пожеж серед населення міста за участю інспектора Новоград-Волинського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки в Житомирській обл. Залевського Олександра Мечиславовича.

Докладніше...
У Новограді-Волинському створено координаційну раду з питань громадського прядку в місті / Муніципальне життя
20.02.2014

При міському голові створено координаційну раду до складу якої увійшли керівники  управлінь, відділів міської ради, державних правоохоронних органів, місцевого гарнізону, лідери найбільш активних політичних партій та громадських організацій міста. Мета її діяльності узгоджувати всі свої дії щодо нормального життєзабезпечення міської громади.

Докладніше...
Вихованці старших груп ДНЗ№15 відвідали ЗОШ №9 / Муніципальне життя
20.02.2014
В рамках співпраці ДНЗ№15 «Світлячок» та ЗОШ ∣-∣∣∣ ступенів №9 з питання наступності дошкільної освіти та початкової школи 19 лютого 2014 року відбулася екскурсія вихованців старших груп до школи. В школі дітей привітно зустріла заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Бондар.
Докладніше...
Заява / Муніципальне життя
19.02.2014

Ми, депутати Новоград-Волинської міської ради, члени виконавчого комітету від імені жителів міста, які довірили нам представляти міську громаду, з великим занепокоєнням констатуємо, що Україна стоїть на межі громадянської війни. Відсутність політичної волі в Президента, безпорадність парламенту, бездіяльність уряду – призвели до чергового кровопролиття в центрі столиці, наростає жорстоке протистояння на місцях. Заручниками ситуації стають органи місцевої влади, збройні сили, правоохоронні органи і громадяни України.

Докладніше...
Звернення Новоград-Волинського міського голови / Муніципальне життя
18.02.2014

Загривий В.І., як член редакційної групи Енциклопедичного довідника про наше місто, звертається до новоград-волинців з проханням надавати матеріали, фото, документи, що стосуються діяльності колишніх міських голів, керівників виконавчого комітету, які працювали на цих посадах у довоєнні, післявоєнні роки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Про сьогодення і перспективи розвитку мікрорайону „Зелені“ / Муніципальне життя
18.02.2014

Історія – це важлива справа, її слід берегти. Наразі політика міської влади спрямована на те, щоби  наповнювати новими матеріалами краєзнавчий музей, доповнити військовою технікою музей гарнізонного будинку офіцерів. Міська влада пропонує також підприємствам, установам, організаціям, галузям міста   створювати власні музейні кімнати, присвячені своїй історії, працівникам, які докладали зусилля для розвитку закладу, де трудилися.  Готується розпорядження міського голови щодо координації цієї роботи в місті. І так по краплинах збережеться історія нашого міста для майбутніх поколінь новоград-волинців.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Нас єднає Лесине слово / Муніципальне життя
18.02.2014

Звягельська земля – подарувала світові геніальну поетесу, сильну, вольову жінку - Лесю Українку. Минають роки, десятиліття, століття, але товща часу не в змозі притупити гостру актуальність її слова для кожного з наступних поколінь, адже вся її поетична спадщина пронизана любов’ю до України,  пророкуванням кращих часів для рідного народу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання комісії з пасажирських перевезень в місті / Муніципальне життя
18.02.2014

Заступник міського голови Сергій Колотов провів чергове засідання комісії з пасажирських перевезень в місті. Обговорювалася поточна робота міського пасажирського транспорту, який в основному працює стабільно. Уточнено схеми руху автобусів, відкрито новий маршрут.

Докладніше...
Спортивне життя Новограда-Волинського / Муніципальне життя
18.02.2014

Минулий тиждень по-справжньому можна вважати спортивним в нашому місті. Як повідомляє Медіа-центр колегіуму на його спортивній базі   проходила першість міста з гандболу.  Команда колегіантів з рахунком 3:2   перемогла у фінальному матчі ЗОШ №9.  А збірна дівчат з гандболу здобула перемогу над командою гімназії.

Докладніше...
Співпраця логопедичної служби та учителів початкових класів м. Новограда-Волинського / Муніципальне життя
17.02.2014

З 1 вересня 2012 року запроваджено новий Державний стандарт початкової загальної освіти, введенню якого передувала велика підготовча робота методичної, психологічної та логопедичної служб. Щорічно у місті досліджується рівень готовності до навчання в школі майбутніх першокласників. На жаль, з кожним роком у школах міста Новограда-Волинського збільшується кількість дітей, які мають вади мовлення. Про це з великою тривогою говорили вчителі початкових класів під час засідання круглого столу, де обговорювали хід реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти в ЗНЗ міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Міське господарство готується до весни / Муніципальне життя
17.02.2014

13 лютого за участю віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула проводилася республіканська селекторна нарада з керівниками областей та міст з приводу належної організації життя громад на початку весни. Відразу після повернення міський голова зібрав керівників підприємств і служб міста, які відповідають за життєзабезпечення у нашому місті. Він наголосив на тому, що всі аварійні служби мають бути готові до наступу води після танення снігу та льоду на річках.

Докладніше...
Ветерани відзначили річницю створення міської громадської організації ветеранів війни і праці / Муніципальне життя
17.02.2014
14 лютого виповнилося 27 років з дня створення міської громадської організації ветеранів війни і праці. У цей день відбувся черговий пленум ради міської організації ветеранів. Розглядався хід виконання чинного законодавства України щодо соціального захисту ветеранів війни і праці нашого міста. У заході активну участь взяли ті служби, які забезпечують державну політику в цій галузі. Це - керівники та представники управління праці, соціального населення, житлово-комунального господарства, відділу охорони здоров’я міської ради, стоматологічного об’єднання, територіального центру обслуговування одиноких громадян, організації Червоного хреста.
Докладніше...
Новоград-волинці урочисто відзначили 25-річницю виведення радянських військ з Афганістану / Муніципальне життя
17.02.2014

25 років тому, радянські війська завершили вивід обмеженого контингенту з Республіки Афганістан. З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, сприяння поліпшенню соціального захисту таких громадян, їх сімей та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, вийшов Указ Президента України „Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав“.

Докладніше...
У Новограді-Волинському музичні керівники дошкільних навчальних закладів обмінялись досвідом роботи / Гуманітарна сфера
14.02.2014

На базі дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» відбулося методичне об’єднання музичних керівників міста, на якому обговорювалась актуальна тема «Вплив музики на гармонійний розвиток дитини». Музичний керівник ДНЗ№4 Щурук Л.Й, яка є керівником даного методоб’єднання, запропонувала присутнім переглянути домінантне заняття з слухання музики «Ці звуки музики чарівні». Вихованці старшої групи продемонстрували свої вокальні та артистичні здібності, знання з музичної грамоти, вміння слухати та характеризувати музичні твори. Учасники переглянули виставку-вернісаж малюнків до улюблених музичних творів, яка була підготовлена дітьми та їх батьками.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання медичної ради / Муніципальне життя
14.02.2014

12 лютого за участі керівництва міста і району відбулося засідання медичної ради, яка проаналізувала роботу закладів охорони здоров’я за 2013 рік. За словами начальника відділу міської ради Любомира Дутчака 13 державних установ, 24 приватних лікаря,19 приватних аптек надавали різного роду медичну допомогу населенню міста у минулому році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
14.02.2014

Міський голова зустрівся із керуючим будинками ОСББ „Зелені“ Віктором Пелешком. Зазначалося, що за 2 роки власними зусиллями об’єднання та коштами мешканців організовано ремонти у під’їздах, дахів, внесені зміни до Статуту об’єднання, стабілізовано морально-психологічну ситуацію, що позитивно відображається на діяльності ОСББ. Вдалося пережити та виграти у відповідачів за цей час понад 10 судових претензій.

Докладніше...
Дорогі новоград-волинці! Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти! / Муніципальне життя
14.02.2014
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 25-а річниця виведення радянських військ з Афганістану. Щорічно український народ віддає глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.
Докладніше...
Вандалізм у центрі Новограда / Муніципальне життя
14.02.2014
Нажаль, серед молоді міста не меншає таких, які живуть за принципом „сила є - навіщо розум?“ Прикладів не бракує. У четвер 13 лютого о восьмій годині вечора знову на очах у перехожих юнак ногою розбив скло сіті-лайта, розташованого на центральній площі. На об’єкті розміщено соціальну рекламу про підготовку до масляного тижня. Вже вдруге за останній час вандали здійснюють замах саме на матеріали виховного змісту. Звернення влади до міліції вже оформлено. Хоча сіті-лайт швидко відремонтовано, але прохання до новоград-волинців. Якщо вам відома інформація про цей прикрий інцидент - повідомте міську владу і правоохоронців.
Докладніше...
У спортивних секціях Новограда-Волинського відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок „Роби як олімпійці“ / Спорт
14.02.2014

 „Роби як олімпійці“ («DO like OLYMPIANS») - всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету. Головна мета - привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя й олімпійського руху. Проект включає у себе проведення уроку на тему олімпійських видів спорту, розминку з учнями та майстер-клас від олімпійця. До проекту  приєдналися спортсмени нашого міста - відділень боксу та важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи - та підтримали зимові олімпійські ігри. Розпочали тематичне тренування з інформації про олімпійський рух, зимові олімпійські ігри 2014 року, українських олімпійських чемпіонів. Акцентовано увагу та тому, що бокс теж є олімпійським видом спорту, який в нашій державі визнано одним із пріоритетних.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На вічному шляху до Шевченка / Муніципальне життя
14.02.2014

У кожного народу, нації є великі митці, чиї імена крізь століття не згасають і стають безсмертними. Саме великий Кобзар символізує душу українського народу і його гідність. Заходи на вшанування пам'яті видатного українця в центральній міській бібліотеці ім. Юрія Ковальського відбуваються не вперше. Щороку у продовж усього березня тривають найрізноманітніші події, участь у яких беруть і діти, і дорослі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Незгасимий біль... / Муніципальне життя
13.02.2014

З кожним роком усе далі історія віддаляє нас від афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України, долею одягнутих у солдатські шинелі.

Докладніше...
Командувач об’єднаного оперативного штабу ЗС Італії генерал-лейтенант Марко Бертоліді відзначив вагомий внесок українських військових щодо підтримки безпечної ситуації в Косово / Муніципальне життя
13.02.2014
Передову оперативну базу “CABRA” сил KFOR на півночі Косово, де на даний час виконують завдання з підтримання миру та безпеки військовослужбовці національного контингенту відвідав командувач Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил Італії генерал-лейтенант Марко Бертоліні. 
Докладніше...
На чолі Новоград-Волинського міськрайонного суду – новий керівник / Муніципальне життя
13.02.2014
За повідомленням Вищої ради юстиції України нею ухвалено рішення щодо низки призначень на адміністративні посади в судах 16 регіонів України.  Зокрема, за словами Голови ВРЮ Олександра Лавриновича, з призначень, що відбулися 11 лютого, в судах Житомирської області  призначено 4 судді на керівні посади у Ємільчинському, Андрушівському, Олевському районних судах. Суддя Мозговий Володимир Борисович був призначений на посаду голови Новоград-Волинського міськрайонного суду.
 
Докладніше...
Учень Новоград-Волинської ЗОШ №7 здобув чергову перемогу в обласному гуманітарному конкурсі „Космічні фантазії“ / Гуманітарна сфера
13.02.2014

Колектив сьомої школи пишається здобутками одинадцятикласника Богдана Копчука. Нещодавно в   Житомирі під час обласного гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії“ Богдан виборов перше місце в секції „Вироби з ниток, шкіри, хутра, тканини“.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся турнір з волейболу / Спорт
13.02.2014

8 лютого, відбувся традиційний міськрайонний турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений 25-ій річниці виведення військ з Афганістану і вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проведено співбесіди з прийомними дітьми / Муніципальне життя
12.02.2014

З метою перевірки умов життєдіяльності, задоволення інтересів і потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані на виховання та спільне проживання в прийомні сім’ї, на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді були проведені індивідуальні співбесіди з 10 прийомними дітьми віком від 9 до 18 років, за участю директора міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталії Борис, начальника служби у справах дітей міської ради Людмили Місюри та начальника відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб Олени Котової.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
12.02.2014

12 лютого 2013 року  під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.  На початку Загривий В.І. вручив Подяки Світлані Назаровій і Валентині Мосійчук - начальнику фінансово-бухгалтерського відділу та інженеру з технагляду управління ЖКГЕ та КВ міської ради, Михайлу Макарчуку – начальнику ЦНАПу, ведучому „Підсумків тижня“, Віктору Пилипюку - інспектору з реклами КП „Новограджитлосервіс“, оголошені    за підсумками минулого року за значний внесок у соціально-економічний розвиток міста.

Докладніше...
У Новоград-Волинській ЗОШ №9 відбувся тренінг «Ввічливість – школа життя» / Гуманітарна сфера
12.02.2014

5 лютого в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Новограда-Волинського було проведено тренінг «Ввічливість – школа життя». У ньому взяли участь учні 7 –А класу, а також класний керівник Білецька Л. Д., заступник директора з виховної роботи Васянович Ж. М., та керівник гуртка «Спортивного орієнтування» Свидинюк Р. С. Тренінг провела  Олена Костюк, завідувачка методичним відділом ПДМ, керівник гуртка «Школа лідера». Учасники тренінгу говорили про проблеми суспільного характеру, а також мали змогу поспілкуватися на різні  життєві теми. Вони презентували основні моменти свого повсякденного життя у розділі «Знайомство» та «Презентація команд». 

Докладніше...
Новоград-Волинський: Не бояться морозу морженята / Гуманітарна сфера
12.02.2014
11 лютого у дошкільному навчальному закладі №16 «Веселка» відбулося свято моржів, нарешті маленькі морженята  дочекалися цієї події. Пробігтися босоніж, обтертися снігом, обіллятися крижаною водою для вихованців із цього дитсадка це вже звична річ. Всю зиму малеча загартовується, попри показники градусника. Хоча спочатку батьки з недовірою ставилися до обливання малюків холодною водою і прогулянок босоніж по снігу, але згодом переконалися, що окрім користі такий спосіб загартовування дітям приносить ще й велике задоволення.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Свою маленьку батьківщину відвідала Народна артистка Росії Олена Яковлєва / Муніципальне життя
11.02.2014

10 лютого 2014 наше місто відвідала відома російська актриса театру і кіно Олена Яковлєва - Заслужена та Народна артистка Російської Федерації, кавалер ордену Пошани, лауреат багатьох світових та російських фестивалів і нагород. Перебуваючи цими днями у Житомирі, де проходили творчі зустрічі з жителями обласного центру, вона вирішила скористатися нагодою та побувати в нашому місті.

Докладніше...
Новоград-Волинський вшанував здобутки місцевих трудових колективів та творчих особистостей міста / Муніципальне життя
10.02.2014

7 лютого 2014 року до восьмисот жителів міста завітали до міського палацу культури, щоби дізнатися про підсумки роботи всіх галузей міста у 2013 році та вшанувати, привітати квітами колег, знайомих, які стали переможцями відкритого рейтингу популярності „Гордість міста“. Вже понад 10 років  свято стало традиційним і одним із улюблених загальноміських заходів для мешканців нашого міста.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся аукціон педагогічних знахідок / Муніципальне життя
10.02.2014
Інформаційно-методичний центр при плануванні роботи з педагогічними працівниками особливу увагу приділяє підвищенню їх компетентності з питань інноваційних та інтерактивних технологій. «Краще один раз спробувати зробити, ніж сто разів чути про це», - стверджують мудрі люди.
Докладніше...
Всеукраїнська громадська організація "Батьківський комітет України" в м. Новограді-Волинському / Муніципальне життя
07.02.2014

Вже понад 5 років в Україні працює Всеукраїнська громадська організація "Батьківський комітет України", що була створена батьками, які відчувають відповідальність за те, яке суспільство вони залишать своїм дітям у найближчому майбутньому. Адже всім відомо, що наші діти все більше й більше підпадають під вплив негативної дії телебачення, Інтернету, соціальних мереж, тютюну, алкоголю, наркотиків. І ми, батьки, повинні старатися вберегти наших нащадків від жорстокості, насильства, агресії.

Докладніше...
Шановні стоматологи! / Муніципальне життя
07.02.2014
Вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем стоматолога! В Україні день стоматолога святкують не так давно, але свято з кожним роком набирає все більшу популярність.  На сьогодні професія стоматолога є однією з самих затребуваних.
 
Докладніше...
У Новограді-Волинському триває робота над створенням звягельського енциклопедичного довідника / Муніципальне життя
07.02.2014

Перший етап роботи, найважчий і найвідповідальніший, - це визначення персоналій за відповідними критеріями, написання про них невеличких статей. За певними напрямками діяльності узагальнюють матеріали про цих особистостей 17 учасників редакційної групи видання.   Наразі знайдено чимало імен наших знаменитих земляків, про які було   невідомо або відомо лише вузькому колу людей.

Докладніше...
Звернення до молоді / Муніципальне життя
07.02.2014

Благодійний фонд Литвина "Майбутнє Полісся" спільно з Молодіжним центром, управліннями у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту,   освіти та науки міської ради,  за підтримки міського голови Володимира   Загривого започатковують  проект для молоді - «Рада молодіжних ініціатив «Майбутнє Новограда». В рамках проекту з числа найактивнішої молоді міста буде обрано раду молодіжних ініціатив, своєрідний   парламент з числа молодих активістів та голову ради (молодіжного мера).

Докладніше...
Школярі Новограда-Волинського підтримали благодійний проект допомоги міському тимчасовому притулку для бродячих тварин / Муніципальне життя
07.02.2014

Дуже схвально, коли ініціаторами та учасниками доброчинних справ в місті є діти. Не залишилося без уваги школярів міських шкіл повідомлення про труднощі, які переживає тимчасовий притулок для бродячих тварин. Створювався цей заклад за участі небайдужих новоград-волинців. Тепер перебування в ньому „братів наших менших“ підтримується також завдяки благодійництву.

Докладніше...
Свято українського пирога у Новоград-Волинській бібліотеці-філії №1 / Муніципальне життя
07.02.2014

Україна завжди славилася своєю кухнею. Її страви були відомі далеко за межами країни. Основою української кухні були зерно та крупи. Кожен виріб має свою назву: коровай, пиріг, паляниця, бублики, булка, печиво, але ми звично все це називаємо хлібом. Хліб – усьому голова і він є у кожної родини на столі. Без нього не обходиться скромний сніданок, ні щоденний обід, ні святковий стіл. Він супроводжує нас від народження до глибокої старості – добрий нам товариш, ім’я якого люди на всіх мовах промовляють з любов’ю та теплотою. Хліб є для нас вічним символом благополуччя та достатку.

Докладніше...
У Новограді-Воинському місцеві воїни-афганці провели збори / Муніципальне життя
06.02.2014

15 лютого минає 25 років з дня  виводу військ із Афганістану. Минулої суботи місцеві воїни-афганці провели свої традиційні щорічні збори. Їх учасники переглянули відео-презентацію, присвячену історії громадської організації, підготовлену за допомогою бібліотечних працівників, вручили державні нагороди, привітали побратимів із днем народження, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та померлих друзів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Здоров’язберігаючі технології у навчально-виховному процесі з фізичної культури / Муніципальне життя
06.02.2014

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, вчителів, суспільства в цілому. Для України головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім держави, є збереження і зміцнення здоров’я дітей та учнівської молоді. Завдання ж школи – зберегти, зміцнити здоров’я учнів, сформувати в них відповідальне ставлення до власного здоров’я. Важливу роль у питаннях збереження та зміцнення здоров’я учнів відіграють вчителі фізичної культури.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
06.02.2014

Міський голова Володимир Загривий прийняв розпорядження   „Про політичні напрямки дій у різних галузях, сферах життєзабезпечення і розвитку Новограда-Волинського на 2014 рік“. Документ ухвалений на виконання передвиборчої програми Загривого В.І. та Програм, прийнятих міською радою з   питань соціального, економічного і культурного розвитку міста. У розпорядженні   враховано також звернення громадян до міської влади, їх пропозиції, виконання доручень з цього приводу посадовими особами органів місцевого самоврядування. Зміст документу найближчим часом буде обговорено на засіданні виконавчого комітенту міської ради.

Докладніше...
Шевченківський тиждень «На вічнім шляху до Шевченка» в бібліотеках МЦБС / Муніципальне життя
05.02.2014

Тарас Григорович Шевченко - унікальне явище українського літературного процесу, вершинний представник національної культури нашої держави. Значення постаті Т. Г.Шевченка для українського народу важко переоцінити. Саме Шевченко відкрив світові національне буття українців, виконавши свою історичну місію генія і національного пророка, відстояв честь свого народу і вказав йому шляхи подальшого поступу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Поширити досвід вчителя-майстра / Муніципальне життя
04.02.2014

У плануванні методичної роботи з педагогічними кадрами інформаційно-методичний центр керується тим, що семінар – це захід, який передбачає обмін професійним досвідом, презентацію педагогічних здобутків вчителя, своєрідний звіт педагога про результати власної діяльності за певний період часу, обговорення актуальних питань і проблем між учасниками методичного об’єднання.

Докладніше...
ПЕРЕДОВА ОПЕРАТИВНА БАЗА “GATE 1” ПІД НАДІЙНОЮ ОХОРОНОЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНТИНГЕНТУ В КОСОВО / Муніципальне життя
04.02.2014

Чітко організована служба на військовому об’єкті – результат безпеки особового складу та запорука успішного виконання будь-якого завдання, – на цьому постійно наголошує заступник командира національного контингенту капітан Микола Верпета. Впродовж майже місяця він у якості командира передової оперативної бази “GATE 1” разом з підлеглими професійно виконували бойові накази вищих штабів на півночі Косово, про що не одноразово наголошувало командування багатонаціональних сил KFOR.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося перше заняття школи кадрового резерву у 2014 році / Муніципальне життя
04.02.2014

31 січня 2014 року в приміщенні Молодіжного центру відбулося чергове засідання школи кадрового резерву міського голови. Цього разу учасники обговорювали правові, організаційні, матеріальні та соціальні умови реалізації громадянами України права на службу в органах місцевого самоврядування.

Докладніше...
У Новоград-Волинській бібліотеці–філії №5 відбулася зустріч з учасником бойових дій в Афганістані / Муніципальне життя
03.02.2014

15 лютого минає 25 років із дня закінчення війни в Афганістані. В бібліотеці–філії №5 для учнів 5-х., 6-х класів (класні  керівники  Ягельська В.А., Класович С. П.)  ЗОШ №3   проведено годину пам’яті  «Вас об’єднала віра в життя». Метою  якої було розширення знань дітей про історичні події афганської війни, виховання поваги і шани до воїнів – інтернаціоналістів.

Докладніше...
Новоград-Волинського: Вивченню творчості Великого Кобзаря наукову підтримку / Муніципальне життя
03.02.2014

Тарас Григорович Шевченко - унікальне явище українського літературного процесу, вершинний представник національної культури нашої держави. Життя і творчість видатного українського поета, прозаїка та художника привертає все більшу увагу дослідників і читачів, перед якими розкриваються складність його соціальних і філософських поглядів, їх суголосність  із сучасністю.

Докладніше...
ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНТИНГЕНТУ В КОСОВО ЗНОВУ ТРІУМФУЮТЬ НА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКАХ АМЕРИКАНСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ БАЗИ “BONDSTEEL” / Муніципальне життя
03.02.2014

Попри те, що більша частина особового складу національного контингенту багатонаціональної бойової групи “East” сил KFOR виконує бойові завдання вищих штабів на півночі Косово, українські військовослужбовці продовжують брати активну участь у спортивних заходах, що проходять на американській військовій базі “Bondsteel”.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa