Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Лютий 2012 року
Новоград-Волинський: Власники магазинів - подбайте про освітлення в нічний час! / Муніципальне життя
29.02.2012

У відповідності до Правил благоустрою міста освітлення магазинів, кіосків, павільйонів міста повинно забезпечувати належний режим роботи у нічний час. Не відчувають незручностей новоград-волинці, відвідуючи магазини «Престиж», «Підшипник», «Схід», аптеку №555, приватного нотаріуса Плюйка, підхід до яких відповідно освітлено.

Докладніше...
Звернення виконавчого комітету міської ради до членів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків міста / Муніципальне життя
29.02.2012

У міській громаді, як і в кожному населеному пункті України, накопичилася велика кількість проблемних питань, має місце дефіцит місцевих та державних коштів, а відтак неможливість провести необхідне реформування всіх галузей, у тому числі житлово-комунального господарства. Подолання об’єктивних і суб’єктивних труднощів, негараздів можливе лише за умови спільних зусиль влади і громадян, їх взаєморозуміння.

Докладніше...
Відповіді на запитання новоград-волинців, що прозвучали під час звіту міського голови / Муніципальне життя
29.02.2012

Продовжуємо надавати відповіді на інші запитання, які прозвучали під час звіту міського голови. Пропонуємо відповіді на питання, що стосуються роботи житлово-комунального господарства.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Формування громадянських цінностей у старшокласників / Муніципальне життя
28.02.2012

Відповідно до плану методичної роботи інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради 24 лютого в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбувся міський семінар-практикум класних керівників 10-11 класів з теми «Система формування громадянських цінностей учнівської молоді».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні / Муніципальне життя
28.02.2012

24 лютого 2012 року в актовій залі медичного коледжу за ініціативи міського інформаційно-методичного центру відбулася презентація Програми імені Фулбрайта для науковців, молодих дослідників та викладачів, аспірантів та студентів нашого міста. Завідувач ІМЦ П.Ліневич ознайомив з метою заходу (надати інформацію про можливості, які надає Програма, обговорити умови участі у конкурсі на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування й проведення досліджень в університетах США) та представив присутнім асистента Програми Оксану Парафенюк.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходив конкурс читців-декламаторів / Гуманітарна сфера
28.02.2012

35 рік поспіль в нашому місті до дня народження Лесі Українки проходить конкурс читців-декламаторів. Минулого року цей конкурс набув статусу обласного. Захід відбувся 24 лютого в міському палаці культури. Конкурс проводився в двох вікових категоріях від 5 до 13 років та від 14 до 20 років.

Докладніше...
Літературна вітальня в Новоград-Волинському ДНЗ №4 / Муніципальне життя
28.02.2012

Напередодні дня народження Лесі Українки гостинно відкрила двері традиційна літературна вітальня в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко». Почесними гостями її стали дитяча письменниця, лауреат премії Лесі Українки Марія Пономаренко (м. Житомир), випускники дитсадка, учні ЗОШ №7 та їх батьки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Формування компетентної особистості на уроках хімії / Муніципальне життя
27.02.2012

23 лютого на базі ЗОШ №10 відбувся семінар-практикум вчителів хімії з теми «Формування мотивації навчальної діяльності соціально зрілої компетентної особистості на уроках хімії». В рамках семінару вчитель хімії ЗОШ №10 Євгенія Анатоліївна Капустінська проводила відкритий урок у 10 класі «Лужні елементи. Фізичні та хімічні властивості простих речовин, основний характер їх оксидів та гідроксидів, біологічна роль елементів».

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили 141-річницю від дня народження Лесі Українки. / Муніципальне життя
27.02.2012

25 лютого 1871 року у Новограді-Волинському народилася Лариса Петрівна Косач-Квітка, відома світові як велика українська поетеса, драматург, громадська діячка Леся Українка. Цими днями громадськість міста відзначала 141- річницю від дня її народження. Новоград-волинці свято бережуть пам’ять про свою землячку і шанують її талант.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Миротворці 15-ї ротації багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косово провели урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни / Муніципальне життя
27.02.2012

23 лютого на американській військовій базі “Bondsteel” відбулися урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни, під час якого командир національного контингенту 15-ї ротації багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР гвардії підполковник Олег Зубовський подякував особовому складу за сумлінне виконання обов’язків.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Ядвіга Куровська зустріла свій 90-річний ювілей / Муніципальне життя
24.02.2012

Гарний 90-річний ювілей відзначила мешканка нашого міста – багатодітна мама-героїня Ядвіга Петрівна Куровська. Жінка мала нелегке життя, але народила та гарно виховала семеро діток. Ювілярка має багато різних нагород, зокрема медалі „Материнства“ трьох ступенів, орден „За мужність“, нагрудний знак „Партизан України“.

Докладніше...
Заступники директорів Новоград-Волинських шкіл ділилися досвідом щодо мотивації школярів до навчальної діяльності / Муніципальне життя
24.02.2012

Навчальна діяльність – це основна форма активності учня, спрямована на зміну самого себе як суб’єкта навчання. Безперечно, важливу роль у результативності навчальної діяльності грає мотивація як спонукальна причина окремої дії та сукупність дій є результатом складної взаємодії мотивів - цілей, пізнавального інтересу, соціальних, моральних, практичних.

Докладніше...
Міський голова Володимир Загривий провів робочу зустріч з начальником Коростенської дирекції залізничних перевезень південно-західної залізниці Василем Яременком / Муніципальне життя
24.02.2012

На минулому тижні відбулася робоча зустріч міського голови Володимира Загривого та заступника з питань розвитку економіки Сергія Колотова із начальником Коростенської дирекції залізничних перевезень південно-західної залізниці Василем Яременком. Обговорювався комплекс питань, пов’язаних із роботою залізничників.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Очільники міста та району вирішували нагальні проблеми сьогодення / Муніципальне життя
24.02.2012

Традиційно щотижня у четвер проходить спільна нарада керівництва міста і району. Наразі триває робота щодо передачі території навколишніх сіл місту. В ході наради дані доручення начальникам відділів земельних ресурсів підготувати листи в Міністерство Оборони України про передачу частини земельних ділянок в територію міської територіальної громади з врахуванням змін, що були розглянуті на нараді. Закріплено посадових осіб міської ради та райдержадміністрації відповідальними за вирішення питань погодження меж міста на рівні сільських рад.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Здрастуй господине, Масляна! / Муніципальне життя
24.02.2012

23 лютого у масничний тиждень учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 разом з батьками, вчителями, гостями: вихованцями дитячого садочка № 14 підготовчої групи проводжали зиму, зустрічали Масляну, Весну - красну іграми, розвагами, веснянками, смачним млинцями. Веселий, чудовий настрій тривав протягом усього дійства. Весело вітали дівчата, Господиня Масляна, лунали дзвінкі пісні, веселі хороводи.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській бібліотеці було проведено годину поезії «Лесин віночок» / Гуманітарна сфера
24.02.2012

25 лютого виповниться 141-річниця від дня народження видатної української поетеси, громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки). Міська центральна бібліотека долучилася до заходів по вшануванню цієї знакової для української і світової культури постаті.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Психолого-педагогічна просвіта батьків розпочинається у дошкільному закладі, а продовжується у школі / Гуманітарна сфера
24.02.2012

Не лише учителі в школі, а й батьки повинні вчити дітей порівнювати предмети, шукати аналоги предметів, явищ та дій за тими чи іншими властивостями. Надзвичайно важливою на даному етапі постає проблема взаємодії дошкільного закладу, школи і сім’ї, зміцнення їх зв’язків, покращення емоційного контакту між батьками, дітьми та педагогічними працівниками; заохочення до партнерських, демократичних стосунків, що є основою створення гармонійного середовища для розвитку особистості дитини.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Використання інформаційно-комп’ютерних технологій у навчальному процесі / Гуманітарна сфера
23.02.2012

Важко переоцінити значення для сучасного стану розвитку суспільства використанням сучасних інформаційних і комунікативних технологій (ІКТ), мультимедіасистем. Активно впроваджуються комп’ютерні технології і у процес навчання школярів.

Докладніше...
Депутати Новоград-Волинської міської ради підвищують рівень політичної освіти / Муніципальне життя
23.02.2012

Відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради активно працює в напрямку розбудови інституційного потенціалу органів місцевої влади. Нещодавно в рамках всеукраїнського проекту “Місцеве самоврядування. Крок до ефективності», який реалізовує Інститут Політичної Освіти за підтримки NED (Національний фонд на підтримку демократії) відбувся ), відбулась серія навчальних семінарів для депутатів місцевих рад, які були організовані виключно для жінок-депутатів віком до 40 років.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Чим більше мені років тим більше відчуваю свою користь рідному краю / Муніципальне життя
23.02.2012

Саме така думка неодноразово звучить від Голови Верховної Ради України Володимира Литвина під час перебування на своїй рідній поліській землі. А із в’їдливими докорами щодо частоти приїздів деякі журналісти центральних ЗМІ спізнилися за його словами років на 15. Адже саме протягом такого часу він, регулярно відвідуючи своїх батьків, намагається підтримувати соціально-економічний розвиток Новоград-Волинщини, надавати посильну допомогу землякам.

Докладніше...
У Новограді-Волинському завершилася реєстрація на ЗНО -2012 / Муніципальне життя
23.02.2012

Завершився термін подання заяв на проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року. У кожному навчальному закладі було створено куточки з розміщенням усієї інформації стосовно проведення ЗНО. Батькам випускників шкіл на зборах поінформовано про мету, завдання та форму організації тестування.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Звернення до батьків / Муніципальне життя
23.02.2012

Державна інспекція техногенної безпеки України вкрай стурбована ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей під час пожежі.

Докладніше...
Шановні захисники Вітчизни! / Муніципальне життя
22.02.2012

Щиро вітаю Вас із святом - Днем Захисника Вітчизни. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників.

Докладніше...
Під час робочого візиту до міста Новоград-Волинський Голова Верховної Ради України В. Литвин зустрівся з особовим складом кращої у сухопутних військах частини / Муніципальне життя
22.02.2012

Під час робочого візиту до міста Новоград-Волинський Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зустрівся з особовим складом кращої у сухопутних військах частини, 30-ої окремої гвардійської механізованої бригади, та заохотив кращих військовослужбовців з нагоди дня захисника вітчизни

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради. Про стан справ у медичній галузі міста / Муніципальне життя
22.02.2012

22 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, де ухвалено 16 рішень. У своєму вступному сові міський голова констатував про стабілізацію ситуації в місті щодо прибирання вулиць від снігу. За його словами населенню, як свідчать причини пожежі у мікрорайоні «Зелені», слід бути більш уважнішим до свого життя, здоров’я, берегти себе та своїх близьких. Члени виконавчого комітету заслухали та, обговоривши, прийняли ріщення щодо звіту начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака. Відділ є замовником медичних послуг та головним розпорядником бюджетних коштів на території міста.

Докладніше...
У Новограді-Волинському вночі з 19 на 20 лютого місцевим рятувальним службам довелося евакуювати мешканців одного із будинків у мікрорайоні «Зелені» / Муніципальне життя
22.02.2012

За інформацією відділу з питань надзвичайних ситуацій та екології міської ради вночі працівниками відділення МНС ліквідовувалася пожежа, що сталася у підвальному приміщенні багатоповерхівки на вул. Рокоссовського, 8. На місці події відразу була оперативно організована робота рятувальних служб міста.

Докладніше...
У місті Новоград-Волинський третій рік працює Школа „Обдарована дитина“ / Гуманітарна сфера
22.02.2012

Для освітян Новограда-Волинського одним із головних напрямків роботи є створення якісних умов для учнів міських загальноосвітніх шкіл у вивчення навчальних предметів шляхом поглиблення змісту та урізноманітнення форм розвитку творчих здібностей учнів й залученням їх до інтелектуальних змагань.

Докладніше...
Новоград-Волинський: визнано кращих учнів міста 2012 року / Муніципальне життя
21.02.2012

1 та 13 лютого 2012 року в актовій залі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся міський конкурс «Учень року - 2012». Такий конкурс інформаційно-методичний центр управління освіти і науки у місті організовує та проводить у рамках реалізації міської програми «Обдаровані діти» третій рік поспіль.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Інновації у виховній роботи класного керівника / Гуманітарна сфера
21.02.2012

Згідно річного плану методичної роботи з педагогічними кадрами інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради 16 лютого 2012 року в спеціалізованій школі №4 відбувся міський семінар-практикум класних керівників 5-7 класів «Методичне перехрестя «Виховуємо особистість».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста / Муніципальне життя
21.02.2012

У засіданні комісії взяли участь представники життєзабезпечуючих служб міста. Перед присутніми виступили керівники газового господарства, теплокомуненерго, водоканалу, які повідомили про стан роботи підприємств та про готовність до можливих паводків та льодоходу. Всі служби готові до роботи та захисту населення в разі виникнення весняної повені.

Докладніше...
У Новограді-Волинському планується створення еколого-натуралістичного парку / Муніципальне життя
20.02.2012

Новоград-Волинський в став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування-2011 з проектом: "Створення еколого-натуралістичного парку як експериментально-дослідницького центру з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти і виховання та нових підходів до вивчення природничих дисциплін в місті Новоград-Волинський"!

Докладніше...
Новоград-Волинський: За сумлінну роботу – шана і повага від земляків / Муніципальне життя
20.02.2012

Десятий раз поспіль у нашому місті проходить урочисте підведення підсумків та вшанування переможців з виконання Програми економічного і соціального розвитку. Цього року під час святкової церемонії відзначення лідерів відкритого рейтингу популярності „Гордість міста“ велика зала міського палацу культури імені Лесі Українки була переповнена представниками громадськості міста, які прийшли підтримати своїх колег із значною перемогою.

Докладніше...
Докладніше про місцевого крадія обладнання з ліфтів / Муніципальне життя
20.02.2012

Як повідомляє кореспондент УНІАН, посилаючись на інформацію відділу зв’язків з громадськістю УМВС України у Житомирській області, міліція порушила кримінальну справу проти чоловіка, який після того, як застряг у ліфті, почав мстити ліфтовому господарству, поламавши 12 ліфтів у Новоград-Волинському, фактично оголосивши вендетту ліфтам.

Докладніше...
Відповіді на запитання новоград-волинців, що прозвучали під час звіту міського голови / Муніципальне життя
20.02.2012

Продовжуємо надавати відповіді на інші запитання, які прозвучали під час звіту міського голови. Пропонуємо відповіді на питання, що стосуються роботи житлово-комунального господарства. Жителі 3-го, 5-го і 7-го пров. Тельмана просять покращити їх проживання у цьому віддаленому мікрорайоні нашого міста. Сезонні водовідведення з підтоплених територій буде здійснюватись за рахунок коштів на ліквідацію надзвичайних ситуацій.

Докладніше...
У Новограді-Волинському Володимир Литвин вручив благодійні гранти учням, студентам, багатодітним сім’ям / Муніципальне життя
17.02.2012

16 лютого із робочою поїздкою місто відвідав Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, в ході якої від імені власного благодійного фонду «Майбутнє Полісся» вручив іменні стипендії, соціальні гранти багатодітним сім’ям та грант Новоград-Волинській футбольній команді «Авангард».

Докладніше...
Новоград-Волинський: На черговій сесії міської ради / Муніципальне життя
17.02.2012

16 лютого відбулося перше пленарне засідання міської ради за участі 35 депутатів. У зібранні взяли участь представники обласного депутатського корпусу - Тарасюк Ю.І., Литвин П.М., Борис В.М., голова районної ради Весельський Ф.В., керівники підприємств, організацій а також правоохоронних, військових установ міста.

Докладніше...
Візьміть дитину у родину / Муніципальне життя
16.02.2012

Якщо Ви добра людина і небайдужа до долі дітей – прийміть в свою сім'ю на виховання і спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування.

Докладніше...
Поради щодо працевлаштування / Економіка
16.02.2012

Метою роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Саме до такої категорії належать молоді люди віком від 16 до 35 років, які звільнені від покарання з випробуванням. Нажаль, лише в нашому місті таких нараховується 99. Їх вчинки і поведінка – випадковий чи активний виклик правовим нормам суспільства.

Докладніше...
Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради запрошує / Гуманітарна сфера
16.02.2012

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради запрошує 24 лютого о 12.30 до актової зали медичного коледжу на презентацію ПРОГРАМИ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА В УКРАЇНІ

Докладніше...
Інформаційно-методичний центр запрошує заступників директорів шкіл з навчально-виховної та методичної роботи на семінар / Муніципальне життя
16.02.2012

Інформаційно-методичний центр запрошує заступників директорів шкіл з навчально-виховної та методичної роботи на семінар «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ».

Докладніше...
Як повернути товар (гроші за товар) належної якості? / Муніципальне життя
16.02.2012

Інколи трапляється, що, придбавши товар, за деякий час розуміємо — він нам не підходить. Це буває з різних причин. Ми купуємо подарунок близькій людині, а наступного дня знаходимо річ більш потрібну. Іноді, якщо це технічний або механічний прилад, ми помилилися під час замірів чи вибору кольору. Або виникають обставини, коли нам конче необхідні гроші, які щойно витратили на покупку.

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили день закоханих / Муніципальне життя
15.02.2012

Кохання - це рушій життя на землі. Не існує людини, яка б не мріяла про кохання. Так було у всі часи, в усіх країнах. Було є і буде. Свідченням того,що кохання завжди заполоняло душу людини, є велика кількість художніх творів, які дійшли до нас крізь століття. Про любов написано багато, про неї складають вірші, романи, поеми...

Докладніше...
15 лютого – 23-тя річниця виводу військ з республіки Афганістан / Муніципальне життя
15.02.2012

Період ведення бойових дій в Афганістані є однією з трагічних сторінок нашої історії, адже на території цієї держави загинуло багато українців, в тому числі новоград-волинців, багато стали інвалідами. Нагадаємо, збройний конфлікт за участю Радянського Союзу на території Афганістану розпочався у грудні 1979 року і тривав до 15 лютого 1989 року. За уточненими даними, у цій війні Радянська армія втратила 14427 осіб, поранення та контузії отримали понад 53 тисячі осіб.

Докладніше...
Міська ветеранська організація відзначила свій ювілей / Муніципальне життя
15.02.2012

14 лютого у приміщенні будинку культури – сивочолі ветерани війни, праці відзначили 25 річчя від дня заснування організації. Варто відзначити, що цього дня відзначалася 25 річниця від дня створення Всеукраїнської організації ветеранів. За час свого існування, міська організація тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування, займає активну громадську позицію у житті територіальної громади міста, бере участь у всіх загальноміських заходах.

Докладніше...
У Новограді-Волинському провели соціологічне опитування серед засудженої молоді / Муніципальне життя
14.02.2012

В січні-частково лютому 2012 р. Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі консультативного пункту міжрайонного відділення кримінально-виконавчої інспекції було розроблено і проведено соціологічне опитування серед засуджених до покарань без позбавлення волі. В соціальному опитуванні погодилися і взяли участь 18 осіб ( 100 % ), які засуджені до покарань без позбавлення волі, де з них 16 ( 89 % ) осіб чол. статі і 2 ( 11 % ) особи жін. статі. Вік учасників опитування становить від 18 до 50 років, що в цілому складає середній вік – 25-27 років.

Докладніше...
Попередження насильства в сім'ї / Муніципальне життя
14.02.2012

Тривалий час проблема насильства в сім’ї вважалася прерогативою усталених звичаїв та традицій і залишалася поза сферою правового регулювання. Вперше на світовому рівні проблема сімейного насильства була актуалізована завдяки активним спільним діям міжнародного руху у захист прав жінок, оскільки саме жінки склали найбільш уразливу та незахищену групу, що страждала від насильницьких дій з боку членів своєї родини (батьків, чоловіків, братів тощо).

Докладніше...
Мистецька студія «Азалія»: творчість, пошук, креатив! / Гуманітарна сфера
14.02.2012

В цьому 2011-2012 навчальному році на базі Новоград – Волинського центру науково – технічної творчості учнівської молоді відкрито новий гурток - мистецьку студію «Азалія» (керівники Лашевич Л.В. та Лашевич О.Б.). Молодша і старша група, а це діти віком від 6 до 18 років, відвідують заняття на базі Центру в окремому приміщенні – майстерні творчості.

Докладніше...
Абітурієнте, Не спи! Хто спізнився, той не встиг! / Муніципальне життя
14.02.2012

УВАГА! НАГАДУЄМО!!! Продовжується реєстрація осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році". УВАГА! Реєстрацію буде завершено 20 лютого 2012 року!

Докладніше...
МДЦ «Артек» запрошує на VII Міжнародний конкурс – фестиваль «Щасливі долоні» / Гуманітарна сфера
10.02.2012

Міжнародний дитячий центр «Артек» здійснює підбір учасників VII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі долоні» для талановитих дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Конкурс проводиться з метою підтримки та відзначення талановитих дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Докладніше...
Гараж та земельна ділянка мають бути оформлені / Муніципальне життя
10.02.2012

Відбулося чергове засідання робочої групи за участю міського голови щодо належного оформлення гаражів та земельних ділянок під ними. Всього по місті діє 23 гаражних масиви. Велика частина гаражів розміщена без будь-яких дозволів чи погоджень міської влади. За повідомленням начальника управління містобудування та архітектури міської ради Людмила Гончарук, протягом останніх років за сприянням УМіА створено 8 громадських об’єднань.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулося чергове засідання виконавчого комітету / Муніципальне життя
08.02.2012

Чергове засідання виконавчого комітету, яке відбулося 8 лютого традиційно розпочалося із аналізу міським головою життєдіяльності міста. Володимир Іванович наголосив на тому, що зараз потрібно мобілізувати всі ресурси на те, щоб місто в складних погодних умовах нормально діяло та аби в усіх будинках було тепло та вода. Всі можливі снігоочисні засоби повинні бути задіяні для розчищення вулиць міста. Також Володимир Загривий повідомив про свою участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації. Міський голова підняв ряд важливих питань перед учасниками зібрання щодо проблем Новограда-Волинського та їх вирішення.

Докладніше...
Шановні стоматологи Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
08.02.2012

Щиро вітаю вас з вашим професійним святом! В Україні день стоматолога святкують не так давно, але свято з кожним роком набирає все більшу популярність. Без перебільшення можна сказати, що ви даруєте людям здорову посмішку. Ми високо оцінюємо ваш внесок у здоров'я новоград-волинців.

Докладніше...
У Новограді-Волинському прогнозується подальше пониження температури / Муніципальне життя
07.02.2012

За повідомленням Новоград-Волинської метеорологічної станції 8 та 9 лютого очікується поступове посилення морозів. Вночі буде від -19оС до – 24оС, вдень від -11оС до - 16оС. З 10 до 13 лютого вночі очікується до -33оС, вдень -14оС – 20оС.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Українські миротворці у Косово - кращі у спортивних змаганнях! / Муніципальне життя
07.02.2012

Паралельно з виконанням синхронізованих патрулів вздовж адміністративно-розмежувальної лінії Косово-Сербія, охорони комунікаційного центру сил КФОР “MT Goles” та бази КФОР “NothingHill”, українські миротворці в Косово беруть активну участь у спортивних заходах, які організовує спортивна організація MWR (Morale, WelfareandRecreation).

Докладніше...
Освіта Новограда-Волинського: Формування життєвої компетентності вихованців / Муніципальне життя
06.02.2012

26 січня 2012р. в НВК відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання (технічна праця) з теми: «Формування життєвих компетенцій учнів на уроках трудового навчання». Свій досвід з даної теми вчителям трудового навчання ЗНЗ міста презентував Олександр Габелко, вчитель трудового навчання НВК.

Докладніше...
Новоград-Волинський: страшна статистика загиблих / Муніципальне життя
06.02.2012

В 2012 році в місті Новограда-Волинський та у сільських населених пунктах нашого району виникло 24 пожежі, на яких загинуло шестеро людей та троє дітей. Причинами трагедій було – порушення правил експлуатації та влаштування пічного опалення та необережне поводження з вогнем, зокрема, куріння в ліжку в нетверезому стані.

Докладніше...
Більше дев’яти місяців українські миротворці 15-ї ротації виконують завдання з підтримання миру у складі багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косовому / Муніципальне життя
06.02.2012

Минуло вже більше дев’яти місяців з того часу, як український миротворчий контингент 15-ї ротації приступив до виконання завдань з підтримання миру у складі багатонаціональної бойової групи “East” сил КФОР у Косовому. За інформацією, яку надав заступник командира національного контингенту гвардії майор Петро Писарчук, українські військовослужбовці успішно виконують поставлені завдання.

Докладніше...
Новоград-Волинський: семінар вчителів образотворчого мистецтва / Муніципальне життя
06.02.2012

В ЗОШ №8 нещодавно відбувся семінар вчителів образотворчого мистецтва з теми «Сучасні техніки образотворчого мистецтва як засіб естетичного виховання дітей». Перша частина заходу була присвячена ознайомленню учасників з приміщенням нової школи, традиціями педагогічного та учнівського колективів.

Докладніше...
Чи бути цифровому телебаченню в Новограді-Волинському? / Муніципальне життя
03.02.2012

Цифрове телебачення для більшості з нас сьогодні річ не зовсім зрозуміла і здається, ще надто далеким майбутнім. Проте новітні технології розвиваються швидкими темпами і саме цифорове телебачення має прийти на зміну звичного для нас аналогового вже за кілька років. Принаймні, планується, що до 17 липня 2015 станеться остаточний перехід на цифрове мовлення телевізійних каналів. Аналогове телебачення перестане існувати, адже „цифра” дозволяє в одному аналоговому каналі передавати десять і більш за програми. Відбувається колосальна економія частотного ресурсу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Щоб дитяче серце билося в ритмі здоров’я та радості / Муніципальне життя
03.02.2012

Щаслива, безтурботна посмішка дитини, ясний погляд, здоровий рум’янець на щічках -- все це зігріває душевним теплом і любов’ю наше життя. І так важливо, щоб дітки були здоровими та мали можливість радіти кожному дню. Дуже часто зберегти здоров’я дитини допомагає вчасна діагностика, яку може забезпечити кваліфікований лікар і сучасне медичне обладнання. Тому питанням забезпечення медичним обладнанням Новоград-Волинського міськрайТМО сьогодні активно опікується міська та районна влада, керівництво закладу і не менш важливою тут є підтримка благодійників та меценатів.

Докладніше...
Відповіді на запитання новоград-волинців, що прозвучали під час звіту міського голови / Муніципальне життя
03.02.2012

Міський голова Володимир Загривий продовжує публічно надавати відповіді на запитання мешканців міста, що прозвучали під час звіту. Новоград-волинці запитують чи буде проводитись ремонт проїзної частини вулиць 50-річчя Жовтня (запитує Кононенко Б.І.) та Шепетівської (запитання від Івана Петренка).

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулась зустріч командирів військових частин та установ гарнізону з очільниками міста та району / Муніципальне життя
02.02.2012

1 лютого вперше за багато років відбулась зустріч командирів військових частин та установ гарнізону з керівництвом міста та району під час якої було обговорено великий обсяг питань спільної роботи військових та цивільної влади. Необхідність цієї зустрічі назріла не сьогодні, адже захисники Вітчизни складають значну частку населення міста: діючі та колишні військовослужбовці разом із членами їхніх сімей – це понад третина майже 60-тисячного Новограда-Волинського.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa