Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Лютий 2011 року
Перед депутатами прозвітували керівники прокуратури та міліції Новограда-Волинського / Муніципальне життя
28.02.2011

За інформацією начальника Новоград-Волинського МВУМВС України в Житомирській області полковника міліції В. В. Прилипка з прийняттям Комплексної програми профілактики злочинності на 2006-2010 роки, вперше за багато років, був збудований надійний механізм взаємодії працівників міліції з органами місцевого самоврядування, що є підтвердженням спільної відповідальності за стан правопорядку в місті.

Докладніше...
Новоград-волинські завідуючі та методисти ДНЗ «грають» в технології / Гуманітарна сфера
28.02.2011

В ДНЗ №6 відбулось засідання методичного об’єднання завідуючих та вихователів дошкільних навчальних закладів з теми «Технології та основи інноваційної діяльності в ДНЗ». Завідуюча ДНЗ №6 Медведчук З.П. та вихователь-методист ДНЗ №6 Рижківська Р.М. запропонували учасникам ряд інтерактивних ігор для узагальнення понять «технології» та «інновації»: «Дерево освітніх інновацій», «Чаша технологій», «Поле інновацій».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Літературна вітальна в ДНЗ №4 «Сонечко» / Гуманітарна сфера
28.02.2011

В ДНЗ №4 «Сонечко»гуманітарно-естетичного напрямувже вшосте гостинно відкрила двері літературна вітальня. Стало гарною традицією в Лесині дні збиратись єдиною садовою родиною і в «літературному салоні» при свічах, святково одягнутими, під звуки фортепіано читати вірші, співати пісень і, найголовніше, спілкуватись з друзями.

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Ніч у музеї“ / Гуманітарна сфера
25.02.2011

Вдруге у Новограді-Волинському у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки проводиться чудовий, незвичний захід під назвою „Ніч у музеї“. Шанувальники творчості Лесі Українки – новоград-волинці та гості міста о 19 годині зібралися у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки. Почесними гостями заходу стали представники інституту літератури імені Тараса Шевченка при Національній Академії Наук України Лариса Мірошниченко, Тетяна Третяченко, Алла Диба, Олександра Шалагінова, Геннадій Нога, художник зі Львова Микола Горда, волинський письменник Петро Гоць та інші. Від залу до залу супроводжували гостей домівки образи Олени Пчілки, Лесі Українки, Музи, адже протягом всього життя славетної родини поряд з ними завжди була Муза. Проходячи до кожної кімнати актори намагалися оточити присутніх атмосферою життя Косачів. Звучали записи Олени Пчілки, Петра Косача, друзів та рідних, які супроводжували їх протягом життя у Новограді-Волинському.

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначив ювілейну дату славетної землячки Лесі Українки / Гуманітарна сфера
25.02.2011

Одні співці мають славу після смерті, інші – за життя. Але увінчана вона не пелюстками троянд, а колючим терном. Зоря поетеси була яскравою, а тьмяніла лише від недуги. Ще малою нарекла мати доню УКРАЇНКОЮ, бо серцем і душею вболівала дівчина за долю України. Як Бог дав українцям пісню, так наділив дівчину піснею-словом. І понесла вона те слово то з ніжністю, то грізно, то лагідно, то з болем і сльозою, то зі сміхом.. 25 лютого, у день святкування 140-річчя відомої геніальної української поетеси, культурної, громадської діячки Лесі Українки почесні гості, науковці, краєзнавці та громадськість міста урочистою ходою вирушили на площу Лесі Українки, де поклали квіти до пам’ятника письменниці.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Зустріч молоді міста та району / Гуманітарна сфера
25.02.2011

Для налагодження співпраці молоді міста та району, обміну бачення шляхів реалізації державної молодіжної політики 24 лютого на базі Ярунського технікуму землевпорядкування відбулася зустріч Молодіжної Ради міста з молодіжним активом району. У зустрічі взяли участь заступник директора технікуму Галина Яльчинська, голова Молодіжної Ради міста Олександр Гарбовський, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Алла Виговська, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Дейнека, представники молодіжного активу міста Сергій Чорноус, Андрій Іванов, Олена Чех, Оксана Кривенко та члени студентського активу навчального закладу. Початком цієї зустрічі стало покладання квітів до погруддя Лесі Українки, оскільки зустріч співпала з відзначенням на теренах Новоград-Волинщини 140 – річчя від дня її народження.

Докладніше...
Новограді-Волинському до 140-річчя від дня народження Лесі Українки у загальноосвітніх школах проведено ряд тематичних заходів / Гуманітарна сфера
25.02.2011

ЗОШ № 8 вкотре зустрічала гостей – учителів української мови та літератури шкіл міста, які завітали на семінар-практикум, що проходив у рамках шкільного тижня «Дочка Прометея». У програмі семінару – презентація навчально-виховної діяльності школи «Наше сьогодення і плани на майбутнє», урок позакласного читання «Посадіть калину коло серця, щоб в душі вона цвіла», огляд виставки «Містечко майстрів», літературно-музична композиція «Обернуся в легенду», круглий стіл «Формування морально-етичних почуттів та розвиток творчих здібностей учнів шляхом впровадження особистісно зорієнтованого навчання».

Докладніше...
У Новограді-Волинському презентовано екскурсійний маршрут „Мала батьківщина Великої Українки“ / Гуманітарна сфера
25.02.2011

22 лютого, в розрізі відзначення 140 річниці від дня народження Лесі Українки відбулася презентація екскурсійного маршруту, присвяченого великій поетесі під назвою „Мала батьківщина Великої Українки“. Леся Українка народилася і зросла у Новограді-Волинському. На жаль, проживши в ньому неповних 9 років, вимушена була переїхати разом із сім’єю до Луцька. В цілому ж сім’я Косачів прожила в Новограді-Волинському 11 років, змінивши 3 помешкання. Кожен член цієї родини увійшов в українську історію чи літературу. Кожен з них мав свій непересічний талант та залишив свою лепту в розвитку України. Найвідомішою із родини Косачів є Лесі Українка.

Докладніше...
Вдосконалення роботи центру надання адміністративних послуг - семінар-тренінг у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
25.02.2011

Метою проведення даного семінару є сприяння покращанню надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг. На тренінгу були присутні Микола Усенко - перший заступник міського голови, Дмитро Ружицький, Сергій Колотов – заступники міського голови, Василь Янчук – керуючий справами виконавчого комітету міської ради, Олександр Атаманенко – секретар міської ради та відповідальні працівники відділів та управлінь міської ради, експерти: Віктор Тимощук – заступник голови правління ЦППР (м. Київ), Надія Прокопова-Старчевська – заступник начальника відділу дозвільних процедур та Андрій Чайковський – заступник начальника відділу програмного та комп’ютерного забезпечення (м. Івано-Франківськ), Степан Ванько експерт з інформаційних технологій ЛГО ЦДМС та Ігор Бригілевич - експерт ІSО 9001 адміністративних послуг ЛГО ЦДМС (м.Львів).

Докладніше...
Новоград-Волинський: Порушників притягнуто до відповідальності / Муніципальне життя
25.02.2011

За результатами розгляду Подання та постанови міжрайонного прокурора міський голова прийняв розпорядження про притягнення до відповідальності деяких працівників управління ЖКГ та КВ. Зокрема за допущені порушення Закону України „Про оплату праці“ при нарахуванні, виплаті заробітної плати, що призвели до зайвого витрачання бюджетних коштів, оголошено догану головному бухгалтеру управління Ользі Мельник.

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначає 140-річчя з дня народження Лесі Українки: Про нашу Лесю, використовуючи сучасні технології / Гуманітарна сфера
25.02.2011

Для обміну досвідом, цікавої розмови та корисного спілкування відстань не є проблемою. У цьому переконалися учасники Skype-конференції з Новограда-Волинського та Тульчина (Вінницька область). 22 лютого в інформаційно-методичному центрі управління освіти і науки нашого міста та в центральній районній бібліотеці Тульчина зібралися працівники бібліотек, освітяни, представники творчої інтелігенції задля того, щоб у режимі on-line провести конференцію, присвячену 140-річчю від дня народження Лесі Українки.

Докладніше...
Як спрацювали промислові підприємства Новограда-Волинського у січні 2011 року / Економіка
24.02.2011

Початок 2011 року характеризується спадом економічної активності промислових підприємств міста. Так, у січні місяці поточного року усіма промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на суму 19,4 млн.грн., що становить 2,7% до загальнообласного показника. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року цей показник зменшився на 9,0 млн.грн.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
24.02.2011

На інертності та повільності місцевих комунальників наголосив міський, голова відкриваючи засідання виконавчого комітету. Напередодні, на щотижневій нараді керівників управлінь та відділів Володимир Іванович також назвав незадовільною роботу цих служб під час прибирання вулиць та доріг від снігу. Вже найближчим часом у житлово-комунальній галузі готуються кадрові зміни.

Докладніше...
Громадськість Новограда-Волинського вшанувала захисників Вітчизни та військовий духовий оркестр / Гуманітарна сфера
24.02.2011

У День захисника Вітчизни громадськість, керівництво міста та району відзначили свято, нагородили за успіхи в роботі та професійну майстерність військовослужбовців місцевого гарнізону та насолоджувались музикою військового духового оркестру, який днями святкує 58 рік народження. Першою із вітальними словами від жіноцтва міста звернулася до чоловіків, депутат міської ради, директор медичного коледжу, майор медичної служби Олена Солодовник.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Леся Українка проклала віртуальний міст дружби між Україною і Грузією / Муніципальне життя
24.02.2011

В навчально-виховному комплексі гімназії імені Лесі Українки наразі проходить літературно-мистецька декада. Так навчальний заклад відзначає 140-у річницю від дня народження славетної землячки, ім’я якої прикрашає назву гімназії. Окрім чисельних традиційних заходів, тут вперше прокладено віртуальний міст дружби між містами, де Леся Українка народилася, жила і померла - це Новоград-Волинський, Київ, Тбілісі та Сурамі.

Докладніше...
У Новоград-Волинській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3 відбувся семінар початкових класів з теми: «Застосування елементів народознавства в навчально – виховному процесі початкової школи» / Гуманітарна сфера
24.02.2011

Тема дуже актуальна на сучасному етапі, тому що саме в народознавстві закладена мудра народна філософія, моральні заповіді, норми поведінки, на засадах народознавства виховується любов до рідного краю та людей, які зросли на цій землі і мають вагоме слово і значення підростаючого покоління.

Докладніше...
У Новограді-Волинському в 12 інженерному полку проведено командирські збори з командирами рот / Муніципальне життя
23.02.2011

Згідно плану бойової підготовки на 2011 навчальний рік на минулому тижні в 12 інженерному полку були проведені командирські збори з командирами рот. До зборів залучалися всі командири рот полку та командири ротної ланки з’єднань та частин 8 армійського корпусу. Заняття проводилися на базі 12 інженерного полку ( командир полку полковник Борісов Микола Миколайович).

Докладніше...
У Новограді-Волинському підведено підсумки 1-го етапу Конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2011» / Гуманітарна сфера
23.02.2011

Книга – чудове надбання людей, наш кращий порадник і друг, вірна супутниця життя. Вона допомагає краще зрозуміти навколишню дійсність, вивчати досвід минулих поколінь. З ранніх років, з колискової материнської пісні дитина привчається слухати мелодію рідного слова, прочитані вголос казки, вірші, маленькі оповідання вчать любити правду, ненавидіти зло, поважати сміливих і мужніх героїв.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Абітурієнте, не спи! Хто спізнився, той не встиг! / Гуманітарна сфера
23.02.2011

Для всіх бажаючих вступати до вищих навчальних закладів (університети, інститути, коледжі, технікуми інші ВНЗ І-ІV рівнів акредитації) у 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) є обов’язковим. Оцінювання відбувається у формі тестування за кошти державного бюджету України. Для майбутніх абітурієнтів триває час реєстрації. Зробити це можна лише до 28 лютого 2011 року включно!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Учитель творить людину / Гуманітарна сфера
23.02.2011

Під таким гаслом нещодавно на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбулося урочисте відзначення учасників традиційного для нашого міста І (міського) етапу конкурсу „Учитель року 2011”.

Докладніше...
Привітання з 23 лютого — Днем захисника Вітчизни / Муніципальне життя
22.02.2011

Сердечно вітаю з Днем захисника Вітчизни — святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Підготовка місцевих та регіональних інфраструктурних проектів / Муніципальне життя
22.02.2011

Проект ЄС „Підтримка сталого регіонального розвитку в Україні“ спільно з Департаментом регіональної політики та місцевого самоврядування Секретаріату Кабінету Міністрів України (доручення Віце-прем’єр-міністра України В.М. Тихонова від 12.01.11 року № 894/1/1-11) та Всеукраїнською асоціацією обласних та районних рад розпочав реалізацію навчальної програми з підготовки місцевих та регіональних інфраструктурних проектів з метою отримання можливого подальшого фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

Докладніше...
Новоград-Волинське управління праці та соціального захисту населення: Все про субсидії / Муніципальне життя
21.02.2011

Програмою житлових субсидій передбачено надання громадянам щомісячної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату за користування житлом, або його утримання та комунальні послуги (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія), а також у готівковій формі один раз на рік, субсидії надаються на придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива.

Докладніше...
Педагоги-новатори в гості до Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
21.02.2011

Серед шляхів удосконалення навчально-виховного процесу особливе місце займає особистісно зорієнтоване навчання. Ця освітня технологія має на меті розвиток особистості педагога та його учнів на основі рівності у спілкуванні й партнерства у спільній діяльності. У цьому випадку основне завдання вчителя – засобами предмета сприяти розвиткові особистості, надати допомогу у визначенні ставлення до себе, інших людей, світу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському продовжуються тематичні заходи до 140-річчя від дня народження Лесі Українки / Гуманітарна сфера
21.02.2011

Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 24 лютого 2011 року на 19.00, до музею Лесі Українки, де пройде «Ніч в музеї». 25 лютого 2011 року об 11.45 від музею Лесі Українки до площі Л. Українки відбудеться хода громадськості та покладання квітів до пам’ятника Лесі Українки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Міськрайонна організація Червоного Хреста увійшла до трійки найкращих в області / Муніципальне життя
18.02.2011

Таке рішення прийнято за підсумками роботи громадської організації за 2010 рік. Медичні працівники, на чолі з Валентиною Костянтиновою організували медико-соціальний центр, у якому надають медико-соціальну гуманітарну допомогу 585 підопічним з міста, та ще майже 300 з району. Це одинокі, хворі, соціально-незахищені люди поважного віку, для яких – червонохрестовці виконують обов’язки медсестри і помічника у вирішенні життєвих негараздів.

Докладніше...
Новоград-волинська малеча святкувала свято Стрітення Господнього / Гуманітарна сфера
18.02.2011

Щоб не пересихало цілюще джерело мудрості наших прабатьків та, щоб діти вміли берегти кращі традиції минулого, педагогічний колектив ДНЗ №4 «Сонечко» постійно знайомить своїх вихованців із звичаями та обрядами свого краю. Одним із таких заходів було свято Стрітення. Веселими іграми та хороводами малюки проводжали зиму та зустрічали весну, спалювали опудало. А якими смачними на свіжому повітрі були солодкі млинці!

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“ / Муніципальне життя
18.02.2011

Дев’ятий рік поспіль за вагомий внесок у виконанні Програми економічного і соціального розвитку Новограда-Волинського відзначаються найкращі трудові колективи у галузі промисловості, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, сфері малого та середнього бізнесу. 17 лютого, у міському палаці культури зібралися новоград-волинці аби в черговий раз підтримати та привітати тих, хто своїми творчими досягненнями примножує здобутки рідного Новограда.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Вітаємо з визнанням! / Муніципальне життя
18.02.2011

Переживання, відчуття чужого болю як свого і порив допомагати - це не лише одна із ознак милосердя, але і характеристика діяльності Новоград-Волинського міського благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється». З метою протидії негативним явищам та розповсюдженню соціально-небезпечних хвороб, в тому числі ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та інфекційних хвороб, які передаються статевим шляхом - міський фонд здійснює широкомасштабні заходи, спрямовані на найуразливіші групи населення.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Правовий ринг для умовно-засуджених / Муніципальне життя
17.02.2011

Нажаль, питома вага молоді у складі засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, протягом останніх років невпинно зростає, і сьогодні молоді люди уже становлять значно більше половини усіх засуджених в країні. Лише по місту таких нараховується 9 дітей та 130 молодих людей.

Докладніше...
Юні науковці міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
17.02.2011

На виконання міської програми “Обдаровані діти” та з метою розвитку творчої особистості через науково-дослідницьку діяльність, удосконалення творчої роботи та вирішення питань щодо формування креативної культури учнівської молоді нещодавно інформаційно-методичний центр управління освіти і науки провів міську наукову конференцію учнів-членів Малої Академії Наук.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Учнівський колектив в аспекті виховної системи класу / Гуманітарна сфера
17.02.2011

14 лютого в колегіуму відбувся міський семінар-практикум класних керівників 8-9 класів з теми «Учнівський колектив в аспекті виховної системи класу». Заступник директора з виховної роботи Гончарук Л.І. розпочала теоретичний блок семінару ознайомленням з виховною системою колегіуму, яка базується на програмі «Психолого-педагогічне проектування соціального розвитку особистості школяра» (програма реалізується під керівництвом наукового керівника Киричука В.О.). Програма дає можливість на основі діагностики планувати роботу з окремими учнями, учнівськими колективами та в закладі в цілому.

Докладніше...
Новоград-Волинський територіальний центр: Для інвалідів та з турботою про них / Муніципальне життя
16.02.2011

Зимові тріскучі морози та слизька дорога не зупинили більше 40 інвалідів та громадян похилого віку, відвідати святкування Дня святого Валентина і релігійного свята Стрітення Господнього у територіальному центрі соціального обслуговування для підопічних осіб із обмеженими фізичними можливостями та пенсіонерів. Із привітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови В.А.Костюк. На заході були присутні: секретар міської ради О.А.Атаманенко, начальник управління праці Л.В.Шутова, начальник відділу сім’ї та молоді А.В.Виговська.

Докладніше...
Обговорювалися проблеми пасажирських перевезень у Новограді -Волинському / Муніципальне життя
16.02.2011

На громадських слуханнях, де обговорювалися проблеми роботи пасажирського транспорту в місті, зібралося чимало новоград-волинців, більшість з них ветерани, які хвилювалися за збереження чинного в місті порядку пільгового перевезення. Головуючий на зібранні – Сергій Колотов – заступник міського голови озвучив присутнім позицію влади, яка полягає у забезпеченні всіх пасажирських перевезень.

Докладніше...
Новоград-Волинський ділиться досвідом / Муніципальне життя
16.02.2011

9 лютого в місті Івано-Франківську відбулася презентація проекту «Енергія у школах Івано-Франківська». Участь у відкритті заходу взяли представниця українсько-німецького технічного співробітництва GIZ проекту «Енергоефективність у будівлях» Світлана Чеботорьова, координатор Міжнародного шкільного освітнього проекту з раціонального використання ресурсів та енергії SPARE Леонід Фірсов, начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Новоград-Волинської міської ради Ірина Гудзь, заступник Івано-Франківського міського голови, начальник управління освіти і науки, директори шкіл, голови батьківських комітетів та представники учнівських парламентів.

Докладніше...
Верховна Рада України проявила увагу про Новоград-Волинський, як батьківщину Лесі Українки / Муніципальне життя
16.02.2011

Як повідомило інформаційне управління ВРУ 16 лютого 2011 року Верховна Рада України ухвалила Постанову „Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України „Про відзначення 140-річчя з дня народження видатної української поетеси, громадського діяча Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки)“.

Докладніше...
Новоград-Волинський: до 140-річчя від дня народження Лесі Українки «До Лесі наша думка лине…» / Гуманітарна сфера
15.02.2011

З метою відзначення 140 річниці з дня народження Лесі Українки, популяризації творчої спадщини славетної землячки, утвердження її духовних заповідей; активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу міста, підтримки талановитої молоді інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради проведено конкурс на кращий літературний твір будь-якого жанру «До Лесі наша думка лине…».

Докладніше...
Крадіїв металу з дачного масиву у с. Гульськ затримано / Муніципальне життя
15.02.2011

Днями працівники міліції затримали «з поличным» двох молодиків та двох неповнолітніх, на рахунку яких серія крадіжок з дачного масиву у с. Гульськ. Для встановлення зловмисників свої зусилля об'єднали оперуповноважений та дільничний інспектор. Щоб вийти на слід «лихачів», які викрадали металеві огорожі, швелера, труби, тим самим завдавши власникам значних збитків, загальна сума яких становить більше ніж 2500грн, міліціонери перевірили осіб, які перебувають на обліку у міліції, схильних до скоєння правопорушень, так званий під обліковий елемент, а також усі пункти прийому металобрухту, оскільки основною версією цих злочинів була крадіжка з метою здачі на брухт.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Здорова дитина - щаслива родина» / Муніципальне життя
15.02.2011

Здорова дитина-природне прагнення батьків, бо саме вони несуть відповідальність за збереження, формування та зміцнення здоров’я дітей. «Здорова дитина - щаслива родина» - під таким гаслом пройшли загальношкільні батьківські збори в ЗОШ №2, де відверто, по-родинному, обговорювали, як формувати здоровий спосіб життя дітей, що викликає почуття тривоги.

Докладніше...
Новоград-Волинські педагоги: пошук розвитку образної пам’яті і мислення у дітей, покращення результативності навчання / Муніципальне життя
15.02.2011

8 лютого в актовій залі СШ №4 інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради спільно з Українською школою ейдетики було організовано та проведено семінар-презентацію «Розвиток вміння ефективно сприймати, організовувати, запам’ятовувати та відтворювати інформацію» за участю почесного доктора педагогічних наук Російської Академії Ейдетики, автора книг з ейдетики, розробника "ноу-хау", комп’ютерних ігор, представника методики в Україні, інструктора–методиста, засновника «Української школи Ейдетики» Антощука Євгена Всеволодовича.

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили 22 річницю виводу військ з республіки Афганістан / Муніципальне життя
15.02.2011

Урочистим мітингом завершилася декада тематичних заходів на Новоград-Волинщині з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Представники Спілки ветеранів афганської війни, громадськість міста та району під час мітингу вшанували воїнів-інтернаціоналістів, хвилиною мовчання та військовим салютом – пам'ять загиблим та померлих від ран своїх побратимів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: забезпечити атестацію педагогічних кадрів по-новому / Гуманітарна сфера
15.02.2011

Атестація педагогічних працівників – одне з найскладніших питань у роботі з педагогічними кадрами; вона щороку ставить перед директорами, працівниками управлінських і методичних служб безліч запитань. У Новограді-Волинському продовжується підготовка до атестації педагогічних працівників у відповідності з новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників.

Докладніше...
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав / Муніципальне життя
14.02.2011

Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 15 лютого 1989 року радянські війська були виведені з території Афганістану. До мирного життя поверталися не за роками змужнілі, посивілі чоловіки, брати, сини, онуки, позаду яких залишалися жорстокі будні десятирічної війни, а попереду - адаптація до мирного життя.

Докладніше...
Науково-навчальний інститут філології і журналістики, Палац дітей та молоді: крок до співпраці / Муніципальне життя
14.02.2011

Чи не найбільшою таємницею людського способу буття полягає в тому активному началі, завдяки якому людина перестає бути продуктом зовнішніх обставин, і підкорюючи собі навколишній світ, виявляється здатною перетворити його.

Докладніше...
Вітаємо переможця обласного конкурсу «Учитель року-2011»з Новограда-Волинського / Муніципальне життя
14.02.2011

З 8 по 11 лютого 2011 року у м. Житомирі проходив фінал обласного етапу конкурсу «Учитель року-2011». У фіналі брали участь 25 кращих педагогів у п’яти номінаціях (історія, світова література, образотворче мистецтво, німецька мова та початкові класи), які були відібрані членами журі з 134 вчителів, що надіслали матеріали, як переможці районних та міських етапів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Посилено відповідальність громадян за правопорушення в житлово-комунальному господарстві / Муніципальне життя
14.02.2011

Останнім часом в Україні почастішали випадки травмування та загибелі громадян, пов'язані з умисним пошкодженням об'єктів житлово-комунального господарства. 13 січня 2011 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в житлово-комунальному господарстві» (реєстраційний № 2924-VI). Документ набрав чинності з 5 лютого 2011 року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському здійснюється реалізація програми „Наступність у роботі школи та ДНЗ“ / Гуманітарна сфера
14.02.2011

З метою природного та комфортного входження дитини 6-річного віку в нові для неї шкільні умови педагогічний колектив ЗОШ №7 (директор Овдіюк В.І.) та ДНЗ «Сонечко» (Башинська Л.О.) не перший рік створюють та реалізовують спільну програму «Наступність у роботі школи та ДНЗ». У закладах традиційно проходять спільні методичні наради, психолого-педагогічні семінари, здійснюється взаємовідвідування уроків та занять. Учні школи із задоволенням ідуть до свого ДНЗ з підготовленими інсценізаціями та ляльковими виставами.

Докладніше...
Чудеса своїми руками / Гуманітарна сфера
11.02.2011

Днями загальноосвітня школа №10 художньо-естетичного профілю приймала у себе вчителів світової літератури та англійської мови, які прибули на спільний міський семінар з теми «Формування мотивації навчальної діяльності, соціально зрілої особистості на уроках англійської мови, світової літератури». Педагогічний колектив школи вже декілька років цікавить проблема інтеграції (об’єднання змісту кількох предметів) змісту предметів як шляху до всебічного розвитку учнів.

Докладніше...
Формування креативних здібностей дітей / Гуманітарна сфера
11.02.2011

Нещодавно в Новоград-Волинському колегіумі відповідно до міського плану підвищення кваліфікації вчителів відбувся семінар вчителів інформатики з теми: «Розробка технологій, спрямованих на формування креативних здібностей дітей в процесі вивчення інформатики». Свій досвід з реалізації даної теми під час викладання інформатики презентував Микола Сергійович Наумов, вчитель інформатики колегіуму, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Докладніше...
Відбулась розширена нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів Новограда-Волинського / Гуманітарна сфера
11.02.2011

Нарада відбулася 9 лютого 2011 року під головуванням заступника міського голови Валентина Костюка. Порушувалися важливі питання функціонування галузі освіти у поточному навчальному році. Зокрема, особливості бюджету на 2011 рік, в тому числі фінансування капітальних ремонтів з бюджету розвитку міста. Так, на проведення капітального ремонту санвузлів СШ№4 у рамках співфінансування за проектом ПРООН виділено 283 тис.грн, на встановлення модульних котелень у НВК, ЗОШ№7, №9 передбачено 702,5 тис.грн. на придбання предметів довгострокового користування у ЗОШ міста - 33 тис.грн.

Докладніше...
Міський голова Новоград-Волинського протягом тижня приймав участь у нарадах та зустрічах / Муніципальне життя
11.02.2011

Володимир Загривий брав участь у обласній нараді, яку проводив голова облдержадміністрації Сергій Рижук щодо створення системи підприємств із сміттєпереробки. Передбачається збудувати Коростенський регіональний комплекс по роботі з твердими побутовими відходами, - куди може входити і наше місто та район. Будівництво сміттєпереробного заводу планує вести біля Коростеня Міжнародний Консорціум „Проектно-будівельна кампанія „Україна-Австрія“ за кошти, виділені європейськими інвесторами.

Докладніше...
Новоград-волинці вшановують пам'ять учасників бойових дій на території інших держав / Муніципальне життя
11.02.2011

Протягом двох останніх тижнів в місті проходять заходи з нагоди 22– ої річниці виводу військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Докладніше...
Увага! Конкурс дитячого читання «найкращий читач україни – 2011» / Гуманітарна сфера
10.02.2011

Громадська організація «Форум видавців» (ініціатор), Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів організовують та проводять Конкурс дитячого читання «Найкращий читач України – 2011».

Докладніше...
В місті Новограді-Волинському знову зафіксований факт вандалізму / Муніципальне життя
10.02.2011

У 4-му під’їзді дев’ятиповерхівки на вул.Шевченка, 41/1, що знаходиться у ОСББ «Звягель», невідомими особами виведений з ладу ліфт. З нього у варварський спосіб видерто станцію керування, очевидно з метою отримання кольорових металів. Нанесено збитки на суму понад 5000 грн.

Докладніше...
Досвід підготовки процесу санації житлового будинку в Новограді-Волинському представлений на національному рівні / Муніципальне життя
10.02.2011

З 2010 року в Україні розпочав свою діяльність проект з енергоефективності „ Менеджер з енергозберігаючої санації будівель “, основною метою якого є передача досвіду Німеччини в питаннях енергетичної санації будівель та управління житловою власністю.

Докладніше...
Новоград-Волинський: До 140-річчя від дня народження Лесі Українки / Гуманітарна сфера
10.02.2011

В рамках місячника «І знову Лесина весна» до 140-річчя з дня народження Лесі Українки, вихованці дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» відвідали музей Лесі Українки.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
10.02.2011

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалося 20 проектів рішень, підготовлених спеціально створеними робочими групами з числа фахівців, депутатів міської ради, посадовців. Затверджено 19 з них.

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Слід припинити розмови про глобальні проблеми, а почати нарешті вирішувати проблеми країни, регіонів“ / Муніципальне життя
09.02.2011

Про це говорив голова Верховної Ради України Володимир Михайлович Литвин, побувавши на своїй батьківщині з робочою поїздкою. В ході перебування у Новограді-Волинському Володимир Михайлович відвідав ЗОШ №8 І-ІІ ступенів, яка розташована в одному із найстаріших міських приміщень віддаленого мікрорайону „Дружба“.

Докладніше...
Водоканал тримає курс на різке зниження дебіторської заборгованості! / Муніципальне життя
08.02.2011

В четвертому кварталі минулого року маючи значну дебіторську заборгованість споживачів серед населення – близько 350 тис. гривень, Водоканал вжив ряд кроків для її зменшення: • для поліпшення якості обліку розрахунків за спожиті послуги – запровадив комп’ютерну програму обробки платежів і ведення рахунків; • для активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо наслідків невиконання зобов’язань з оплати послуг – створив постійно діючу комісію по роботі з боржниками... Читайте далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначає 140-річницю від дня народження Лесі Українки / Муніципальне життя
08.02.2011

Пропонуємо вашій увазі основні заходи, які відбудуться у Новограді-Волинському протягом періоду відзначення 140 річниці від дня народження Лесі Українки.

Докладніше...
До 140-річчя від дня народження Лесі Українки: Новоград-Волинський - маленька батьківщина Великої Лесі Українки / Гуманітарна сфера
07.02.2011

Про те, як новоград-волинці відзначатимуть 140 річчя розповіли журналістам місцевих ЗМІ керівники установ культури міста. Людмила Гамма – начальник відділу культури і туризму міської ради, заступник голови оргкомітету - зупинилася на організаційній роботі з нагоди ювілею, нових елементах плану заходів. Готуються до виходу до 10 видань, присвячених родині Косачів, її старшим дітям Лесі та Михайлу, які народилися у Новограді-Волинському. Людмила Гамма, Віра Римська – директор літературно-меморіального музею поетеси, всі присутні з болем відзначили неуважність чи необізнаність керівництва держави щодо місця народження Лесі Українки.

Докладніше...
Новоград-Волинський Водоканал: курс на різке зниження дебіторської заборгованості! / Муніципальне життя
07.02.2011

В четвертому кварталі минулого року маючи значну дебіторську заборгованість споживачів серед населення – близько 350 тис. гривень, Водоканал вжив ряд кроків для її зменшення: – Для поліпшення якості обліку розрахунків за спожиті послуги – запровадив комп’ютерну програму обробки платежів і ведення рахунків; – Для активіації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо наслідків невиконання зобов’язань з оплати послуг – створив постійно діючу комісію по роботі з боржниками... Читайте далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Прогресивні форми й методи інформаційно - роз’яснювальної роботи / Муніципальне життя
04.02.2011

Новоград – Волинська ОДПІ впроваджує в практику прогресивні форми й методи інформаційно - роз’яснювальної роботи. Наразі положення Податкового кодексу України й аспекти застосування окремих його норм, провідні фахівці податкової інспекції роз’яснюють різним категоріям платників податків.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Підведено підсумки роботи з питань цивільного захисту населення за 2010 рік / Муніципальне життя
04.02.2011

На черговому розширеному засіданні комісії міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проаналізовано стан виконання Програми цивільного захисту населення міста за 2010 рік та окреслено завдання на 2011 рік. На засідання комісії були запрошені керівники підприємств, установ, організацій, відповідальні за забезпечення життєдіяльності в місті.

Докладніше...
Новоград-Волинці: Медики прозвітували про свою діяльність / Муніципальне життя
04.02.2011

Щороку медичні працівники підводять підсумки своєї діяльності за рік. 2 лютого у приміщенні міськрайТМО відбулася підсумкова медична рада за результатами 2010 року. Перед повною залою медичних працівників із доповіддю про підсумки роботи виступив головний лікар міськрайТМО Василь Борис. Василь Миколайович проінформував про фінансове забезпечення галузі у 2010 році: із міського бюджету було виділено 24 млн. 628 тис. грн. з розрахунку на одного жителя міста 443,97 грн, - проти 378 грн. у 2009 році, окрім того залучалися благодійні внески, гуманітарна допомога, гранти, тощо.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися показові та методичні заняття з командним складом військових частин 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України / Муніципальне життя
04.02.2011

У Новоград-Волинському гарнізоні під керівництвом командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майора Віктора Муженка відбулися показові та методичні заняття з командним складом військових частин об’єднання. Метою занять було підвищення фахового рівня командирів частин та їх заступників з питань виконання завдань за призначенням у зимових умовах.

Докладніше...
У Новоград-Волинських загальноосвітніх навчальних закладах з нагоди 140-річчя від дня народження Лесі Українки відбудуться / Гуманітарна сфера
03.02.2011

З нагоди 140-річчя від дня народження Лесі Українки відбудуться: літературні ранки, усні журнали, радіо-лінійки, літературно-музичні свята, бібліотечні години, уроки лесезнавства; виставки книг Лесі Українки, Олени Пчілки; панорами відкритих позакласних заходів, присвячених Лесі Українці; місячники, декади, тижні лесезнавства; виставки учнівських малюнків до творів Лесі Українки; екскурсії учн1в до літературно-меморіального музею Лесі Українки та музею родини Косачів; міський етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2010-2011р.р.».

Докладніше...
У Новограді-Волинському триватиме реєстрація на ЗНО / Гуманітарна сфера
03.02.2011

Усі, хто бажає вступати на навчання у вищі навчальні заклади (коледжі, технікуми, інститути, університети), потрібно проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за державні кошти. До тестування допускаються тільки ті особи, що зареєструвалися. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року розпочалася 1 січня і триватиме до 28 лютого.

Докладніше...
Прогнозована епідемія грипу на лютий 2011 року наближається і до новоград-волинців / Муніципальне життя
03.02.2011

У засобах масової інформації санепідслужба неодноразово інформувала населення про сезонне зростання захворюваності на ГРВІ та грип. З початку жовтня по даний час на гострі респіраторні інфекції захворіло біля 10 тисяч осіб. 70 % з яких складали діти до 17 років. 3% хворим був виставлений діагноз грип. Згідно даних вірусологічних досліджень проведених обласною СЕС на території області в цей період циркулював збудник вірусу грипу типу В.

Докладніше...
Співпраця міста Новоград-Волинського та району щодо реалізації молодіжної та сімейної політики / Муніципальне життя
02.02.2011

Нещодавно відбулася нарада з питань співпраці міста Новоград-Волинський та Новоград-Волинського району у реалізації молодіжної та сімейної політики. У нараді взяли участь начальники профільних відділів А.Виговська та В.Дейнека, спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Кривенко, голова МГО «Молодіжна рада Новограда-Волинського О.Гарбовський та його заступник з питань співпраці з районом С. Чорноус.

Докладніше...
Управління ветеринарної медицини в Новоград-Волинському районі повідомляє про епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин / Муніципальне життя
02.02.2011

Незважаючи на значний світовий досвід і прогрес у вивченні цієї хвороби, наразі сказ зареєстровано у 113 країнах світу. Через нього щорічно помирає понад 56 тис. людей та більше одного мільйона тварин. У відповідності до оцінки ВООЗ сказ входить до п’ятірки найбільш небезпечних зооантропонозів, що завдає величезних соціально-економічних збитків.

Докладніше...
Нові тарифи на теплову енергію в Новограді-Волинському вступають в силу з 1 лютого 2011 року / Муніципальне життя
02.02.2011

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 01.02.11 №41 внесено зміни щодо терміну введення в дію тарифу на оплату послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення та другої групи споживачів. Оголошені раніше тарифи вводяться в дію не з 1 січня, а з 1 лютого 2011 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський готується до відзначення 140-річчя від дня народження Лесі Українки / Муніципальне життя
02.02.2011

Новоград-Волинський готується до відзначення 140-річчя від дня народження Лесі Українки: У міських бібліотеках проходять книжково-ілюстративні виставки.

Докладніше...
Міністерство соціальної політики України чекає від громадян пропозицій щодо реформування пенсійної системи / Муніципальне життя
01.02.2011

Триває громадське обговорення проекту Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи. Всі зауваження та пропозиції зацікавлені громадяни, громадські організації можуть направляти... Читайте далі!!!

Докладніше...
Новоград-Волинський готується до відзначення 140-річчя від дня народження Лесі Українки друкуючи наступні видання / Муніципальне життя
01.02.2011

Новоград-Волинський готується до відзначення 140-річчя від дня народження Лесі Українки друкуючи наступні видання: проспект «Лауреати премії ім. Лесі Українки Житомирського обласного відділення Українського фонду культури; путівник «Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Лесі Українки»; книга В.А. Ксендзук «Родина Косачів»; збірка «Вечорниці: (Оповідання М. Гоголя)/переклад Михайла Обачного й Лесі Українки.

Докладніше...
Із браконьєрством на річках слід боротися всією громадою / Муніципальне життя
01.02.2011

Такий висновок зробили учасники зібрання, що проходило під головуванням міського голови Володимира Загривого. Володимир Іванович запросив тих посадовців, які мають повноваження зупинити розгул вилову риби з міських річок у незаконний спосіб. Про „справи браконьєрські“ постійно пишуть місцеві ЗМІ. Саме в останньому номері „Звягель-інформу“ група представників громадськості звернулася до влади із певними вимогами.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa