Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Січень 2017 року
Визначено переможця з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у банках у 2017 році / Муніципальне життя
31.01.2017

31 січня 2017 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулося друге засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у банках у 2017 році. Нарада відбулася за участі членів комісії, відповідно до розпорядження міського голови від 13.01.2017 №6(о), а також керівників трьох місцевих філій: ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк». 

Докладніше...
Під головуванням міського голови відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій / Муніципальне життя
31.01.2017

31 січня 2017 року під головуванням міського голови, голови комісії Віктора Леонідовича Весельського відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відповідно до порядку денного на засіданні комісії було розглянуто 8 питань. Найбільше уваги було приділено питанню щодо незаконного монтажу та встановлення газового заправочного пункту на вулиці Житомирська, 110. 

Докладніше...
Визначено переможця конкурсу на посаду начальника центру надання адміністративних послуг – державного адміністратора міської ради / Муніципальне життя
31.01.2017

31 січня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника центру надання адміністративних послуг – державного адміністратора міської ради. Засідання проходило під головуванням заступника голови конкурсної комісії, секретаря міської ради Олени Пономаренко та за участі очільника міста Віктора Весельського. 

Докладніше...
Інформаційно-аналітична довідка про звернення громадян у виконавчі органи Новоград-Волинської міської ради за 2016 рік / Муніципальне життя
31.01.2017

Виконавчі органи міської ради протягом 2016 року роботу із зверненнями громадян проводили у відповідності до вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента від 07.02.08 №109/2008, актів Президента України та доручень і актів Уряду щодо розгляду звернень громадян.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 31 січня 2017 року / Муніципальне життя
30.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 31 січня 2017 року

Докладніше...
«Спорт для всіх – спортивна зима» / Муніципальне життя
30.01.2017

27 січня 2017 року міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» провів змагання в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів Спортивна зима. Захід був проведений на міському стадіоні Авангард для широких верств населення, де всі бажаючі могли позмагатись у спритності та покращити свій настрій. Хороші погодні умови дали можливість учасникам змагань проявити себе з кращої сторони. 

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради / Муніципальне життя
30.01.2017

30 січня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. 

Докладніше...
Міський голова ознайомився з роботою кондитерської фабрики «Жако» / Муніципальне життя
30.01.2017

27 січня 2017 року міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником міського голови Сергієм Колотовим, заступниками міського голови Оксаною Гвозденко, Віктором Шалухіним, Ларисою Шутовою, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, начальником відділу кадрів міської ради Жанною Колесник, начальником відділу економічного аналізу та планування міської ради Оленою Тімофєєвою та головним спеціалістом цього ж відділу Ларисою Свиденюк, в рамках робочого візиту ознайомився з виробничим процесом кондитерської фабрики «Жако» (ТОВ «Нові ласощі – Житомир»), що знаходиться на вулиці Герцена, 22.

Докладніше...
Новоград-Волинський: на прийомі у міського голови / Муніципальне життя
30.01.2017

Одним із дієвих інструментів вивчення та вирішення проблем новоград-волинців очільником міста є проведення особистих прийомів громадян за місцем їх проживання. Метою проведення таких заходів є вирішення повсякденних питань життєдіяльності громадян. Отож, 27 січня 2017 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко здійснили виїзний прийом громадян у приміщенні ПП «Інкубатор» (вул. Пушкіна, 98). 

Докладніше...
Міський голова здійснив виїзд з метою розгляду звернення щодо земельного спору на вулиці Героїв Крут / Муніципальне життя
30.01.2017

Досить поширеними є ситуації, коли власники або користувачі суміжних земельних ділянок не можуть дійти згоди щодо місцеположення спільної межі. Це нерідко стає причиною сусідських конфліктів, психологічної напруги, а також ускладнень під час використання земельних ділянок.

Докладніше...
Робочі зустрічі і наради секретаря міської ради, першого заступника, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня (23-27 січня 2017 року) / Муніципальне життя
30.01.2017

Впродовж тижня плідно працювали секретар міської ради, перший заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради. Так, у понеділок, 23 січня, заступник міського голови Віктор Шалухін провів нараду щодо співпраці з нотаріусами міста при посвідченні договорів цивільно-правового характеру, затим у Віктора Андрійовича відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств міста. Цього ж дня, заступник міського голови Лариса Шутова провела нараду щодо виплат соціальних стипендій студентам. Крім того, мешканці міста мали можливість поспілкуватися на особистому прийомі із керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Ружицьким.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 30 січня 2017 року / Муніципальне життя
27.01.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 30 січня 2017 року

Докладніше...
29 січня – День пам’яті Героїв Крут / Муніципальне життя
27.01.2017

Дорогі земляки! 29 січня Україна відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут. Саме у цей день в 1918 році  поблизу залізничної станції Крути на Чернігівщині курсанти військової школи, кілька сотень студентів і гімназистів ціною свого життя призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України. 

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбувся семінар «Організаційно-правові засади запобігання та протидії корупції в діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» / Муніципальне життя
27.01.2017

Корупція є однією з найактуальніших соціально-політичних проблем сучасності, вона не лише негативно впливає на темпи розвитку економіки держави, але й на систему державного управління та суспільні відносини в цілому. Слід зазначити, що одним із пунктів передвиборчої програми міського голови Віктора Весельського у жовтні 2015 року було – провести широкомасштабну боротьбу з корупцією в усіх сферах життєдіяльності міста. 26 січня 2017 року у великій залі Будинку рад відбувся тематичний короткостроковий семінар «Організаційно-правові засади запобігання та протидії корупції в діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування». 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 27 січня по 29 січня 2017 року / Муніципальне життя
26.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 27 січня по 29 січня 2017 року

Докладніше...
27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту / Муніципальне життя
26.01.2017

Шановна громадо! 27 січня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує мільйони євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади начальника центру надання адміністративних послуг / Муніципальне життя
26.01.2017

26 січня 2017 року у конференц-залі відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника центру надання адміністративних послуг – державного адміністратора міської ради.

Докладніше...
Перший заступник міського голови Сергій Колотов приймає участь у Національному форумі / Муніципальне життя
26.01.2017

25-26 січня 2017 року за підтримки спільного Проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», у м. Києві проходить Національний форум «Можливості та інновації для міського розвитку: Презентація досвіду спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в міському компоненті, у якому приймає участь перший заступник міського голови Сергій Колотов. 

 
Докладніше...
Новоград-волинці отримали рекомендації щодо відкритих даних та перейняли досвід у запровадженні електронного документообігу / Муніципальне життя
26.01.2017

25 січня 2017 року в Українському кризовому медіа центрі  відбулася презентація дослідження і рекомендацій щодо відкриття даних, яку представила Громадянська мережа ОПОРА спільно з Techsoup в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities» за підтримки NED та Фонду Чарльза Мотта. Участь у заході прийняли керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А., начальник юридичного відділу міської ради Самойленко Л.М., начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради Мельник Р.Л. та начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Левицька М.Я. 

Докладніше...
Відбулось 30-те засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання / Муніципальне життя
26.01.2017

25 січня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 30-те засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 18 членів виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ. Жителі міста мали можливість дивитися трансляцію з великої зали у прямому ефірі по місцевому телеканалі ПП «Студія «Калина».

Докладніше...
Від теорії до практики… / Муніципальне життя
26.01.2017

У період з 10 по 18 січня 2017 року в управлінні освіти і науки міської ради відбулися співбесіди з керівниками закладів освіти міста. Метою їх проведення стало визначення пріоритетів розвитку закладу в 2017 році, коригування планів модернізації матеріально-технічної бази, кадрової політики, а також аналіз шляхів покращення навчально-виховного процесу у закладі. Готуючись до співбесіди, кожен керівник ЗНЗ розробив міні-проект «Про плани керівника на 2017 рік», за яким і проходили робочі зустрічі. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 26 січня 2017 року / Муніципальне життя
25.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 26 січня 2017 року

Докладніше...
Офіційна інформація управління освіти і науки міської ради щодо організації забезпечення харчування у навчальних закладах міста / Муніципальне життя
25.01.2017

Тендерний комітет з публічних закупівель управління освіти і науки Новоград-Волинської  міської ради було сформовано в новому складі наказом управління освіти і науки від 01.12.2016 № 476 та затверджено в новій редакції положення про тендерний комітет. Закупівлі продуктів харчування в заклади освіти міста Новоград-Волинський за кошти місцевого бюджету здійснюються в порядку визначеному Законом Країни «Про публічні закупівлі» з урахуванням норм Бюджетного кодексу України. 

Докладніше...
За участі міського голови Віктора Леонідовича Весельського розглянуто звернення громадян щодо земельних спорів з виїздом на місце / Муніципальне життя
25.01.2017

Земельні спори – це різновид конфлікту, що виникає у зв’язку з порушенням прав та законних інтересів власників землі, землекористувачів та інших суб’єктів земельного законодавства, які є учасниками земельних правовідносин. Тобто, земельне законодавство не тільки проголошує необхідність толерантних стосунків між власниками та землекористувачами земельних ділянок, а й встановлює юридичний обов’язок не створювати перепони при використанні наданої їм земельної ділянки, на шляху використання земельної ділянки сусідами.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 25 січня 2017 року / Муніципальне життя
24.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 25 січня 2017 року

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! Очікується похолодання! / Муніципальне життя
24.01.2017

У зв’язку з проходженням арктичного атмосферного фронту на Житомирщині впродовж 26-27 січня очікується похолодання. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочаті роботи з кронування дерев / Муніципальне життя
24.01.2017

Керуючись Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 „Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України“, управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради запланувало у 2017 році провести кронування дерев на вулицях: Шевченка, Івана Мамайчука, Соборності, Волі, Маяковського, Коростенська (права сторона), Лубчицька, Герцена, Леваневського, Ніколаєва, Відродження, Гоголя, Чернишевського, бульвар Б.Г.Шарварка, Пушкіна, а також в міському парку культури та відпочинку. 

Докладніше...
Кадрові зміни: призначено начальника відділу економічного аналізу та планування Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
24.01.2017

Згідно з розпорядженням міського голови від 23.01.17 № 28(к), з 24 січня 2017 року на посаду начальника відділу економічного аналізу та планування міської ради призначено Тімофєєву Олену Вячеславівну, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради / Муніципальне життя
24.01.2017

У понеділок, 23 січня 2017 року, міський голова Віктор Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. У ході наради було розглянуто ряд поточних питань, які потребують вирішення на цьому тижні.

Докладніше...
Міський голова провів нараду з перевізниками, які обслуговують міські автобусні маршрути / Муніципальне життя
24.01.2017

23 січня 2017 року міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, т.в.о. начальника відділу економічного аналізу та планування міської ради Лариси Свидинюк та головного спеціаліста цього ж відділу Максима Гопанчука, провів нараду з перевізниками, які обслуговують міські автобусні маршрути.

Докладніше...
101 Інформує! Обережно – тонкій лід ! / Муніципальне життя
24.01.2017

Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі, люди, що мешкають поблизу водойм, з метою скоротити шлях в обхід, особливо діти, нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. В багатьох випадках це закінчується трагічно. 

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 24 січня 2017 року / Муніципальне життя
23.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 24 січня 2017 року.

Докладніше...
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України роз’яснює механізм надання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення / Муніципальне життя
23.01.2017

У зв’язку із зверненням підприємств теплопостачання та споживачів послуг з централізованого опалення щодо практичної реалізації окремих положень постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послугу з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення» (далі - Постанова № 744), якою внесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 (далі - Правила), в частині запровадження механізму розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення для споживачів Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України роз’яснює.

Докладніше...
На базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відбулося засідання круглого столу на тему: „Адаптація професійно-технічної освіти до умов сучасного ринку праці“ / Муніципальне життя
23.01.2017

20 січня 2017 року за круглим столом у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі зібралися радник Міністра освіти і науки України Голда Виноградська, представники бізнесу, технічного навчального закладу, освітньої громадської організації та благодійники. Учасники зібрання обговорювали питання стану мережі технічної освіти в Україні, причини дисбалансу між системою підготовки професійних кадрів на базі вітчизняних навчальних закладів і вимогами сучасного ринку праці та його потреби у кваліфікованих робітничих технічних професіях, з метою об’єднання зусиль задля побудови платформи взаємодії закладів технічної освіти та виробничого сектору економіки.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України / Муніципальне життя
23.01.2017

День Соборності України увійшов до національного календаря як велике державне свято, яке відзначається в нашій державі, щорічно, з 1999 року, і присвячене Дню проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця особлива подія нагадує нам, що Україна – соборна, унітарна та неподільна, а ми, українці, єдині у своїх переконаннях та прагненнях збереження цілісності, незалежності та суверенності нашої Держави.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 23 січня 2017 року / Муніципальне життя
20.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 23 січня 2017 року.

Докладніше...
22 січня – День Соборності України / Муніципальне життя
20.01.2017

Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання з нагоди великого національного свята – Дня Соборності України, яке щорічно відзначається 22 січня з нагоди проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Це державне свято символізує єдність нашої держави, нагадує нам, що у нас єдина країна і ми – єдиний народ!


 
Докладніше...
Міський голова ознайомився з роботою об’єктів теплового господарства / Муніципальне життя
20.01.2017

Теплопостачання – одна з найважливіших  умов життєзабезпечення людей. В силу кліматичних і географічних особливостей нашої місцевості - надійне, стійке функціонування систем опалення є просто життєвою необхідністю для переважної більшості населення. В місті Новограді-Волинському централізованим теплопостачанням охоплено 59% населення. 

Докладніше...
Робочі зустрічі і наради першого заступника, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету міської ради впродовж тижня (16-20 січня 2017 року) / Муніципальне життя
20.01.2017

Впродовж минулого тижня ряд робочих зустрічей та нарад провели заступники міського голови. Так, 16 січня, під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулось засідання комісії з питань контролю за станом пасажирських перевезень. Слід зазначити, що щоденно впродовж всього тижня перший заступник міського голови Сергій Юрійович здійснював моніторинг та контроль за дотриманням графіків руху. 

Докладніше...
Шатровий дах у гімназії та колегіумі: провал чи перемога? / Муніципальне життя
20.01.2017

Ось уже тиждень, як соціальні мережі буквально вибухнули в словесній перепалці відносно того, хто поділяє чи не поділяє думку депутата міської ради Василя Остапчука, який на своїй сторінці в Фейсбук прокоментував ситуацію щодо реконструкції дахів в НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» та міському колегіумі. Цитую: «Новоград-Волинська гімназія. Будівництво даху за рахунок обласного бюджету - провалено. Частина грошей - повертається туди, звідки прийшла. Добудова - за рахунок міського бюджету. Кому видати премію в 150% і кого необхідно звільнити з посади?».  

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 20 січня по 22 січня 2017 року / Муніципальне життя
19.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 20 січня по 22 січня 2017 року

Докладніше...
Держгеокадастр повідомив про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2016 рік (лист від 12.01.2017 р. №22-28-0.22-443/2-17) / Муніципальне життя
19.01.2017

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України повідомляє. За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2016 рік становив 112,4%.

Докладніше...
Новоград-Волинський: організаційний комітет розглянув пропозиції щодо визначення переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» / Муніципальне життя
19.01.2017

19 січня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось перше засідання організаційного комітету з визначення переможців соціально-економічного розвитку міста за поточний рік та проведення відкритого рейтингу популярності «Гордість міста».

Докладніше...
У Новоград-Волинському ДНЗ №16 маленьким морженятам хвороби не страшні / Муніципальне життя
19.01.2017

У народі кажуть: «Немає щастя без здоров’я». Тож, щоб бути щасливим, необхідно дбати про своє здоров’я з малку. Одним із найбільш ефективних способів загартовування організму та зміцнення імунітету є моржування. У дошкільному навчальному закладі №16 «Веселка» компенсуючого типу фізкультурно-оздоровчого напряму вже який рік поспіль проходить Свято моржів. Саме тут вихованців ще змалечку привчають не боятися холоду, снігу та морозу.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 19 січня 2017 року / Муніципальне життя
18.01.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 19 січня 2017 року

Докладніше...
19 січня – Богоявлення Господнє (Водохреща) / Муніципальне життя
18.01.2017

Шановні новоград-волинці! Щиро та сердечно вітаємо вас з нагоди великого християнського свята – Богоявлення Господнього, яке в народі називають Водохреща.

Докладніше...
Відбулась робоча нарада щодо покращення подальшої співпраці з висвітлення діяльності міської ради на місцевому телебаченні / Муніципальне життя
18.01.2017

17 січня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко за участі заступника міського голови Оксани Гвозденко провела робочу нараду з директором ПП «Студія «Калина» Олександром Каліновським щодо покращення подальшої співпраці з висвітлення діяльності міської ради. 

Докладніше...
Міський голова провів нараду з керівним складом Комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ / Муніципальне життя
18.01.2017

17 січня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів нараду з керівним складом Комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“.

Докладніше...
За участі міського голови Віктора Леонідовича Весельського розглянуто звернення громадян щодо земельних спорів з виїздом на місця / Муніципальне життя
18.01.2017

Земельні спори — це вид правовідносин, пов’язаних із розв’язанням роз­біжностей, які випливають з порушення права власності та права користу­вання земельною ділянкою, а також відводом або вилученням землі, що ви­никають між власниками землі та землекористувачами, іншими особами, органами місцевого самоврядування та державними органами, що здійсню­ють управління земельними ресурсами.

Докладніше...
Відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у банках у 2017 році / Муніципальне життя
18.01.2017

Однією з важливих умов побудови демократичної держави є самостійність і незалежність місцевих бюджетів, а їх виконання неможливе без ефективного управління наявними фінансовими ресурсами. Особливе значення має управління тимчасово вільними коштами відповідного місцевого бюджету. Згідно з частиною другою статті 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування можуть здійснювати розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах із дотриманням вимог, встановлених Бюджетним кодексом та іншими законами України. 

Докладніше...
Відбулася нарада щодо розвитку матеріально-спортивної бази стадіону «Авангард» / Муніципальне життя
18.01.2017

16 січня 2017 року на базі Новоград-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбулася нарада щодо вивчення проблемних питань функціонування міського стадіону «Авангард», який діє при міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 18 січня 2017 року / Муніципальне життя
17.01.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 18 січня 2017 року

Докладніше...
Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради / Муніципальне життя
17.01.2017

16 січня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. 

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення міської ради інформує «Про зміни законодавства з оплати праці у 2017 році» / Муніципальне життя
17.01.2017

Законом України  від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік» встановлено : - прожитковий мінімум для працездатних осіб в розрахунку на місяць у розмірі: з 1 січня 2017 року - 1600 гривень, з 1 травня - 1684 гривні, з 1 грудня - 1762 гривні; - мінімальну заробітну плату у місячному розмірі  з 1 січня – 3200 гривень; у погодинному розмірі - 19,34 гривні.

Докладніше...
Міський голова ознайомився з роботою закладів культури міста / Муніципальне життя
17.01.2017

Заклади галузі культури завжди відігравали провідну роль у справі розвитку духовного потенціалу суспільства та формуванні його світогляду. Матеріально-технічне та фінансове забезпечення таких установ першочергово впливає на їх повноцінне функціонування. 

Докладніше...
Визначено переможця конкурсу на посаду начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
17.01.2017

16 січня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулось друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Засідання проходило під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Колотова та за участі очільника міста Віктора Весельського і начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 17 січня 2017 року / Муніципальне життя
16.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 17 січня 2017 року

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує про основні результати проведеної роботи за 2016 рік / Муніципальне життя
16.01.2017

Протягом 2016 року послугами Новоград-Волинського міського центру зайнятості скористалися 6128 громадян, з яких 2802 особи мали статус безробітних. Понад 3313 жителів міста та району були забезпечені роботою, причому більшість із них (2411 осіб) отримали направлення до працедавця у перший день звернення до набуття статусу безробітного.

Докладніше...
Білосніжним снігопадом Новий рік прийшов до нас! / Муніципальне життя
16.01.2017

«Новий Рік приходить,щастя в дім приносить», - з таких гарних віншувань розпочалося 13 січня 2017 року у спеціалізованій школі №4. Вже багато років у нашій школі традиційно у переддень старого нового року українськими щедрівками одинадцятикласники у фойє школи вітають всіх, хто заходить – дітей та дорослих. А батьки ще й почали, як це годиться у нас в Україні, віддячувати щедрувальникам. 

Докладніше...
101 інформує! / Муніципальне життя
16.01.2017

З початку 2017 року на території м. Новоград-Волинського та Новоград-Волинського району сталося 8 пожеж. Загинула одна людина. Як показує статистика, 25% пожеж виникає з причин порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації опалюваних печей. В зв’язку із зниженням температури пожежно-рятувальна служба нагадує та застерігає

Докладніше...
14 січня – День Святителя Василя Великого, свято Маланки та Новий рік за старим стилем / Муніципальне життя
13.01.2017

Дорогі земляки! Нехай ці зимові свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – увійдуть у ваш дім з миром, щастям, впевненістю у сьогоденні, світлою надією і вірою у майбутнє. Нехай Святитель Василь Великий наповнить ваші серця духовною радістю та добром, а свято Маланки принесе вам і вашим родинам злагоду, добробут і благополуччя. Нехай прийдешній рік виправдає всі ваші надії і прагнення, а у ваших домівках завжди панують взаєморозуміння й любов.


 
Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 16 січня 2017 року / Муніципальне життя
13.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 16 січня 2017 року.

Докладніше...
Міський голова Віктор Весельський провів прийом громадян / Муніципальне життя
13.01.2017

13 січня 2017 року в громадській приймальні Будинку Рад міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко провели черговий прийом громадян міста. Цього дня поспілкуватися на тему хвилюючих та проблемних питань завітало 14 осіб.

Докладніше...
Пневмонії у дітей / Муніципальне життя
13.01.2017

Актуальним питанням сьогодення виступають  пневмонії у дітей. Захворюваність пневмонією серед дітей щорічно підвищується в період сезонної епідемії грипу. Незважаючи на досягнення діагностики та фармакотерапії, показники захворюваності, ускладнень від пневмонії серед дітей залишаються стабільно високими. В дитячому соматичному відділенні міськрайТМО з діагнозом позалікарняні вогнищеві пневмонії за 2016 рік проліковано - 123 дитини, в минулому році – 91 дитина.

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення міської ради інформує: / Муніципальне життя
13.01.2017

6 грудня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення до деяких законодавчих актів України», яким внесено зміни до ст. 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає  разом з інвалідом І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради першого заступника та заступників міського голови впродовж тижня (10-13 січня 2017 року) / Муніципальне життя
13.01.2017

Впродовж тижня ряд робочих зустрічей та нарад провели заступники міського голови. Так, у вівторок, 10 січня, під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада щодо фінансово-господарської діяльності Молодіжного центру, в ході якої було проаналізовано доцільність використання приміщень закладу та підготовлено і направлено листи орендарям щодо заборгованості по орендній платі за приміщення в Молодіжному центрі. Також Оксана Василівна провела нараду щодо ознайомлення з планами роботи установ культури на 2017 рік, в результаті чого було визначено основні завдання та міські культурні заходи у поточному році.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 13 січня по 15 січня 2017 року / Муніципальне життя
12.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 13 січня по 15 січня 2017 року.

Докладніше...
У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади / Муніципальне життя
12.01.2017

11 січня 2017 року відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради. Відповідне оголошення було опубліковано у Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичній газеті „Лесин краї“ від 08.12.16 №49 (10681) та на офіційному сайті міської ради у рубриці „Актуально“.

Докладніше...
Особливості виховання / Муніципальне життя
12.01.2017

Виховання дітей – це особливий процес, успішність якого залежить від того чим воно супроводжується – любов’ю чи ненавистю. Більшість людей переконані, що саме перший «засіб» – найбільш ефективний. При цьому варто звернути увагу на «сліпу» любов батьків, які задовольняють усі забаганки дітвори. Найчастіше такий вид любові призведе до негативних наслідків як для батьків, так і для самої дитини.

Докладніше...
Міський голова провів засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
11.01.2017

11 січня 2017 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось 29 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, до порядку денного якого було внесено 5 питань. У роботі взяли участь 19 членів виконкому міськради, начальники управлінь та відділів міської ради, радники міського голови, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 12 січня 2017 року / Муніципальне життя
11.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 12 січня 2017 року.

Докладніше...
Для розчищення від снігу доріг і тротуарів міста Новограда-Волинського задіяно 7 одиниць снігоприбиральної техніки / Муніципальне життя
11.01.2017

З метою забезпечення життєдіяльності міста Новограда-Волинського під час несприятливих погодних умов та значних опадів снігу, для запобігання створення непередбачуваних ситуацій та унеможливлення травмування людей,  розпорядженням міського голови від 11.11.16 № 261 (о) „Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період 2016-2017 років“ затверджено відповідальних за забезпечення прибирання снігу, а саме: всі підприємства, установи, організації міста, незалежно від форми власності, підпорядкування, виду діяльності та господарювання повинні оперативно прибирати сніг з тротуарів, прибудинкових та закріплених територій, під час ожеледиці забезпечувати посипання прибудинкових та закріплених територій піщано-соляною  сумішшю, при необхідності забезпечувати роботу з прибирання від снігу та льоду закріплених  територій  у  вихідні  та  святкові  дні.

Докладніше...
Безоплатна правова допомога інформує: / Муніципальне життя
11.01.2017

З 05 січня 2017 року вступили в силу зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, якими значно розширено коло осіб, які мають право на таку допомогу. Насамперед - це внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, у тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких питань.

Докладніше...
Держенергонагляд консультує: як повернути заподіяні збитки, якщо побутова техніка пошкодилася через перепади напруги / Муніципальне життя
11.01.2017

До інспекції Держенергонагляду часто звертаються громадяни з питаннями про порядок відшкодування збитків із-за пошкодження побутової техніки через різкі перепади рівня напруги в їхніх оселях. Ремонт техніки загалом не дешева справа і нерідко обходиться людям у «кругленьку копієчку». 

Докладніше...
Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради інформує: / Муніципальне життя
11.01.2017

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №719 від 19 жовтня 2016 року про ««Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» прийнято рішення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих в АТО та інвалідів АТО І-ІІ групи виплатити грошову компенсацію на придбання житла 7 сім’ям  загиблих учасників АТО та  4 інвалідам війни  І-ІІ групи, учасникам АТО.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 11 січня 2017 року / Муніципальне життя
10.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 11 січня 2017 року.

Докладніше...
Про результати гідрохімічних досліджень якості поверхневої води річки Случ у створі поверхневого питного водозабору міста Новоград-Волинський за ІV квартал 2016 року / Муніципальне життя
10.01.2017

Якість води контролюється  за 28 гідрохімічними показниками, щомісяця. За результатами досліджень порівняно з аналогічним періодом минулого року встановлено, що якісний стан води Новоград-Волинського водосховища характеризується як стабільний, за середнім значенням показник ХСК (хімічне споживання кисню) знизився з 32,0 до 27,5 мгО/дм³ при гранично-допустимій концентрації 15,0 мгО/дм³ та БСК5 (біохімічне споживання кисню)з3,14 до 2,70 мгО2/дм³ при нормі 2,26 мгО2/дм³. Має місце зниження вмісту заліза з 0,4 до 0,29 мг/дм³ (ГДК 0,3 мг/дм³), азоту амонійного з 0,23 до 0,17 мг/дм³ (ГДК 2,56 мг/дм³).

Докладніше...
7 січня – Різдво Христове / Муніципальне життя
06.01.2017

Шановні земляки! Сердечно вітаємо вас із великим християнським святом – Різдвом Христовим! Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого рідного міста.


 
Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 10 січня 2017 року / Муніципальне життя
06.01.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 10 січня 2017 року.

Докладніше...
Відбувся перший у Новому 2017 році прийом громадян міським головою Віктором Весельським / Муніципальне життя
06.01.2017

6 січня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський та секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко провели перший у цьому році щоп’ятничний особистий прийом громадян. Питання з якими прийшли жителі Новограда-Волинського стосувалися різних сфер, зокрема, водопостачання, водовідведення та асфальтування провулку Пилипа Орлика, надання матеріальної допомоги,  допомоги  в лікуванні рідних та особистих питань.

Докладніше...
Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради з 03.01.17 по 06.01.17 / Муніципальне життя
06.01.2017

Впродовж тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, надано консультації щодо оформлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування. Проведено моніторинг інформацій щодо нормативно-правових актів, які належать до компетенції служби у справах дітей.

Докладніше...
Що робити, якщо синоптики прогнозують різке похолодання? / Муніципальне життя
06.01.2017

Основними причинами переохолодження організму - тривале перебування на холоді або навіть короткочасне перебування в крижаній воді. Ознаки переохолодження: озноб, тремтіння, синюшність шкіри, губ, зниження температури тіла, біль у пальцях рук і ніг, поява "гусячої шкіри", позіхання, гикавка, затьмарення свідомості. У постраждалого настає апатія, сонливість, загальна слабість, поверхневе дихання. Ступінь і швидкість переохолодження залежать від температури повітря, води та адаптації організму до холоду.

Докладніше...
Адміністрація КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» інформує: / Муніципальне життя
06.01.2017

Адміністрація КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» на звернення в соціальній мережі «Вконтакті» в групі «Новоград Онлайн» 28.12.2016 р. невідомого громадянина інформує, що за 2016 р. в КЗ «ЦПМСД  міста» на обслуговування населення міста педіатром та сімейним лікарем на кожну АЗПСМ закуплено 27900 шт. спиртових серветок та 7400 шт. одноразових шпателів,  що дало змогу лікарям використовувати їх згідно показань в повному обсязі.

Докладніше...
«Для мене частка «не» просто не існує» / Муніципальне життя
06.01.2017

Наша розмова з Новоград-Волинським міським головою відбулася як підсумок першого року його діяльності на цій посаді. Що вдалося, а що ні, і що стане пріоритетним на найближче майбутнє — саме про це розповів Віктор Весельський у своєму інтервʼю.


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському закуплено медичне обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини №3 та №5 / Муніципальне життя
06.01.2017

Кожна людина має невід’ємне право на охорону здоров’я. Ключова ціль будь-якої системи охорони здоров'я – доступність і якість медичної допомоги, медичних послуг, медичного обслуговування. Адже здоров’я – це беззаперечна цінність. 5 січня 2017 року секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення Лариса Шутова, начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак за участі депутата міської ради, голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігора Юшманова, депутатів міської ради Костянтина Шнайдера, Миколи Павловського та Тетяни Рудик вручили медичне обладнання амбулаторіям загальної практики сімейної медицини №3 та №5, яке було закуплено за кошти з міського бюджету для забезпечення медичної допомоги населенню міста.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради з 06 по 09 січня 2017 року / Муніципальне життя
05.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради з 06 по 09 січня 2017 року.

Докладніше...
Міський голова взяв участь у нараді щодо створення госпітальних округів та оптимізації ліжкового фонду на Житомирщині / Муніципальне життя
05.01.2017

4 січня 2017 року, на запрошення голови обласної державної адміністрації Гундича І.П. та голови обласної ради Ширми В.В., міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Лариса Шутова, начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак та головний лікар міськрай ТМО Василь Борис  взяли участь у нараді щодо створення госпітальних округів та оптимізації ліжкового фонду на Житомирщині. Нарада відбулася у сесійній залі обласної ради.

Докладніше...
План роботи виконавчих органів міської ради на 05 січня 2017 року / Муніципальне життя
04.01.2017

План роботи виконавчих органів міської ради на 05 січня 2017 року

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 4 січня 2017 року / Муніципальне життя
03.01.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради на 4 січня 2017 року.

Докладніше...
Бібліотека в житті громади: йдемо в майбутнє разом / Гуманітарна сфера
03.01.2017

28 грудня 2016 року звітувала перед громадою про свою роботу впродовж року центральна міська бібліотека ім. Юрія Ковальського. На заході були присутні соціальні партнери бібліотеки - отаман українського реєстрового козацтва Дроздюк Олександр Миколайович, директор краєзнавчого музею Жовтюк Олена Миколаївна, голова товариства етнічних німців «Бегегнунсцентр» Юрко Ірина Валентинівна, вчитель ЗОШ №3 Косяк Людмила Миколаївна,  Галина Василівна Ковальська, вдова Юрія Ковальського, чиє ім'я носить бібліотека, представник польського культурно-освітнього товариства ім. Ю. Люблінського Шевченко Ганна Василівна, учасники клубів «КЛЮЧ» та «Світлиця», та всі активні користувачі бібліотеки, хто читав, читає і буде читати завжди.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! Різке зниження температури повітря! / Муніципальне життя
03.01.2017

У зв’язку із переміщенням на Україну активного холодного фронту з півночі, за яким на Україну пошириться холодне арктичне повітря, протягом доби 6 січня температура повітря на Житомирщині знизиться вночі та вдень до 13-18 º морозу. 7-8 січня утримається холодна погода. Вночі подальше зниження до 17-22º морозу, вдень 7 січня 11-16 морозу, 8 січня - 8-13º морозу. 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців ! / Муніципальне життя
03.01.2017

З метою забезпечення законних прав та інтересів громадян щодо додержання тиші на захищених об’єктах та інших місцях громадського користування, рішенням міської ради від 23.12.16 №226 затверджено Правила додержання тиші на території міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
В Новому 2017 році в Новограді-Волинському першою народилася дівчинка / Муніципальне життя
03.01.2017

За гарною традицією у перші дні нового року представники міської влади вітають перших новонароджених у 2017 році новоград-волинців. 2 січня 2017 року міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови Лариса Шутова та Оксана Гвозденко, головний лікар міськрайТМО Василь Борис, начальник відділу охорони здоров’я Любомир Дутчак, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Борис, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Володимир Гусєв, представники ЗМІ побували у пологовому відділені і привітали щасливих матусь із Новим роком та народженням нового життя, а дітей - із першим їх Днем народження!

Докладніше...
Мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди 73-ї річниці визволення міста Новограда-Волинського від фашистських загарбників / Муніципальне життя
03.01.2017

3 січня 2017 року з нагоди 73-ї річницівизволення міста Новограда-Волинського від фашистських загарбників відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку «Гармата» та могил воїнів-визволителів. 


 
Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 73-річницю визволення міста від фашистських загарбників / Муніципальне життя
03.01.2017

3 січня 2017 року у міському Палаці культури імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці визволення міста Новограда-Волинського від фашистських загарбників за участі керівників міської ради, ветерани війни та громадськості міста. У фойє міського Палацу культури музичними вітаннями гостей запрошували учасники духового муніципального оркестру. Розпочався захід з прологу у виконанні акторів народного театру, який очолює Валентин Ольшевський.

Докладніше...
Звіт про підсумки використання коштів управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за 2016 рік / Муніципальне життя
03.01.2017

Відповідно до затверджених кошторисів на 2016 рік по управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради було  затверджено асигнувань по загальному фонду в загальній сумі 3274,4 тис. грн. Профінансовано в сумі 3231,60 тис. грн. або 98,7 % затверджених асигнувань, касові видатки склали 3231,60 тис. грн., що становить 100 % отриманого фінансування, в тому числі по кодах тимчасової класифікації видатків та кредитування.

Докладніше...
«За рік у бібліотеці…» / Гуманітарна сфера
03.01.2017

Колектив центральної дитячої бібліотеки 29 грудня 2016 року   прозвітував перед громадою міста за роботу, що проводилася впродовж звітного періоду. Діти розіграли сценку про те, якою вони бачать свою улюблену бібліотеку, також до уваги присутніх запропонували відео презентацію заходів, що проводилися впродовж року. Велика подяка за присутність та підтримку соціальним партнерам, з якими ми співпрацюємо, гостям, читачам, пересічним звягельчанам, які цікавляться  роботою бібліотеки.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa