Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Січень 2014 року
Новоград-Волинський: Про підтримку громадського об’єднання, зміни до Статутів КП / Муніципальне життя
31.01.2014

З метою підтримки діяльності громадської організації   захисту тварин „Оберіг“ міська рада безоплатно передала їй на баланс автомобіль ИЖ-2715.  Рішеннями міської ради, враховуючи звернення колективів внесено зміни до статутів комунальних підприємств міської ради „Новоград-Волинськжитлосервіс“, „Шляхрембуд“, ТОВ „Міськкомунсервіс“, дошкільного навчального закладу № 1 „Джерельце“, до Положення про центр соціальної реабілітації дітей та до його структури.  

Докладніше...
Новоград-Волинський: у пошуках удосконалення методичної роботи з педагогами / Муніципальне життя
31.01.2014

29 січня 2014 року в інформаційно-методичному центрі відбулося чергове розширене засідання науково-методичної ради – колегіального дорадчо-консультативного органу керівництва ІМЦ, який покликаний сприяти реалізації державної політики у галузі освіти, зокрема з питань науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста.Було розглянуто наступні актуальні питання організації методичної роботи з педагогічними кадрами міста: Про підсумки міського етапу Конкурсу «Учитель року-2014» (Ліневич П.К.).

Докладніше...
Новоград-Волинський: Про кадрові ротації та нагородження / Муніципальне життя
31.01.2014

У зв’язку із вибуттям колишнього начальника міліції відповідним рішенням міської ради   введено до складу виконавчого комітету   Рябошапку Сергія Олександровича – начальника міського відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області.

Докладніше...
У Новограді-Волинському працюють пункти обігріву / Муніципальне життя
31.01.2014

У період значного пониження температур задля елементарної допомоги тим, хто її потребує  в місті працює 6 стаціонарних пунктів обігріву. Стаціонарні цілодобові пункти обігріву: при службі охорони громадського порядку – вул. І.Франка;  при МРВ У ДСНС – вул. Соборності; при приймальному відділенні міськрай ТМО – вул.Медведева/Воровського.

Докладніше...
У Новоград-Волинському ДНЗ №15 відбувся семінар–практикум / Муніципальне життя
31.01.2014
Особливої ​​актуальності в даний час набула проблема наступності між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою. Щоб зробити перехід дітей до школи більш м'яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, вчителі повинні знайомитися з формами, методами роботи в дошкільних установах. А ознайомлення самих дошкільнят зі школою, навчальним та громадським життям школярів дає можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися.
Докладніше...
Завершила свою роботу 21 сесія Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
31.01.2014

Під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося друге пленарне засідання 21-ої сесії міської ради. У його роботі взяли участь 38 депутатів міської ради, депутати обласної ради – Василь Борис, Юрій Тарасюк, Петро Сербін, а також представники районної ради, правоохоронних органів міста, податкової інспекції, місцевого військового гарнізону, громадських об’єднань, журналісти місцевих ЗМІ.

Докладніше...
Заява Громадської ради при міському голові від 29 січня 2014 року / Муніципальне життя
30.01.2014
Ми, представники громадських організацій міста Новограда-Волинського, висловлюємо глибоку стурбованість з приводу останніх політичних подій, що відбуваються в столиці України та у ряді обласних центрів.  Сьогодні вже очевидно, що відсутність конструктивного діалогу між владою і опозицією, широкомасштабний громадянський конфлікт, який в останні дні переріс у силовий, може призвести до громадянської війни в суспільстві, порушення державної цілісності України. Немає жодних виправдань ситуації, коли проливається кров, гинуть люди.
Докладніше...
Поїздки за кордон закладають підвалини для подальшого міжнародного співробітництва міста / Муніципальне життя
30.01.2014

Протягом минулого тижня делегація нашого міста на чолі із міським головою Володимиром Загривим із робочим візитом побували в Німеччині. Поїздка стала можливою завдяки сприянню нашого земляка, випускника місцевої ЗОШ№5 Володимира Харченка, який виконує обов’язки Генерального консула України в Фракфурті–на-Майні. Мета візиту – встановити ділові відносини місцевої влади і підприємців Новограда - Волинського із німецькими партнерами.

Докладніше...
Відкрите звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради VI скликання до Президента України, Верховної Ради України, політичних партій та громадських організацій / Муніципальне життя
30.01.2014

Ми, депутати міської ради, вважаємо неприпустимим подальше розпалювання громадянського протистояння, а тому звертаємось до здорового глузду і мудрості народу та закликаємо об'єднатися і не допустити трагедії і масового кровопролиття.

Докладніше...
Міський голова Загривий В.І. зустрівся з керівником первинної ланки медицини у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
30.01.2014

Міський голова Володимир Загривий провів робочу зустріч з головним лікарем комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги населенню міста Новограда-Волинського“ Іваном Мартищуком. Іван Дмитрович очолює заклад з часу його заснування - 1 лютого 2013 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На черговому засіданні Громадської ради / Муніципальне життя
30.01.2014

29 січня 2014 року відбулося чергове засідання Громадської ради при міському голові. Заступник міського голови    Сергій Колотов поінформував присутніх про основні напрями бюджету міста на 2014 рік. За даними фінансового управління міської ради на етапі його формування очевидно, що він більш менш збалансований, кращий за попередній. Розмір міського бюджету 2014 року планується в межах 259 млн. грн., з яких - 10 млн. з державної субвенції буде спрямовано на   соціально-економічний розвиток    галузей, ще можемо розраховувати на 13 млн. грн. бюджету розвитку.

Докладніше...
Заклади освіти Новограда-Волинського отримали снігоприбиральну техніку / Муніципальне життя
30.01.2014

У 2013 році управління освіти і науки міської ради за субвенційні кошти придбало снігоприбиральну техніку для закладів освіти міста. Одна з таких   машин вже активно використовується в дев’ятій школі. Це дуже необхідна і потрібна для навчального закладу техніка, адже площа території школи становить 2,5 га, прибирати яку   технічному персоналу було нелегко.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Свято національних культур / Муніципальне життя
29.01.2014
На території нашого міста живуть різні етнічні спільноти. Ми шануємо та цінуємо культуру кожного народу. 26 січня у міському Палаці культури ім. Лесі Українки проходило свято національних культур. В цей день, в залі лунали пісні та вірші, хореографічні ансамблі виступали з національними танцями. На початку заходу із вітальним словом виступив заступник міського голови Валентин Костюк.
Докладніше...
Збираються матеріали про людей, життя яких пов’язано з Новоградом-Волинським / Муніципальне життя
29.01.2014

Як вже повідомлялося, триває робота над створенням звягельського енциклопедичного довідника. Перший етап роботи, найважчий і найвідповідальніший, - це визначення персоналій за відповідними критеріями, написання про них невеличких статей. За певними напрямками діяльності узагальнюють матеріали про цих особистостей Ваховський В.С., Вашук Є.В., Антошевська Л.А., Василенко Ж.І., Гамма В.М., Дейнека В.І., Жовтюк О.М., Котова Л.М., Ксендзук В.А., Кур’ята Л.С., Куценко С.В., Онищук Л.В., Петько Т.А., Римська В.О., Романчук О.О., Чачина С.В., Челядіна С.О.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
28.01.2014

28 січня 2014 року під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету   міської ради. Після ретельного обговорення затверджено 22 рішення щодо міського бюджету на 2014 рік та схвалення прогнозу міського бюджету на 2015 і 2016 роки, поточного будівництва в   місті, захисту житлових і майнових прав дитини, житлово-квартирних питань, оренди майна комунальної власності територіальної громади міста та інші. Відповідним рішенням виконкому міської ради визначено переможців з виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста   за 2013 рік.

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Лесині джерела - 2014“ пройдуть 25,26,27 липня / Муніципальне життя
28.01.2014

Відповідним рішенням виконкому визначено, що Міжнародне свято літератури і мистецтв „Лесині джерела“   у цьому році буде проведено 25,26,27 липня. Затверджено також склад організаційного комітету з питань підготовки свята на чолі із заступником міського голови Валентином Костюком.

 
Докладніше...
У Новограді-Волинському прозвітували керівники соцслужб / Муніципальне життя
28.01.2014

24 січня 2014 року у Молодіжному центрі начальник управління праці та соціального захисту населення Лариса Шутова, директор територіального центру соціального обслуговування Ярослав Циба та директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів міської ради Ольга Буковська прозвітували про виконану роботу за 2013 рік.

Докладніше...
У Новоград-Волинській бібліотеці-філії №1 відбулася зустріч з Анатолієм Клюско / Муніципальне життя
28.01.2014

Кожен край, його земля мають свою неповторну красу, вдачу і долю свою. Кожен край народжує свого поета, сподіваючись виявити себе через його слово. Наш край подарував нам багато талановитих поетів. Серед них і Анатолій Олексійович Клюско.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
28.01.2014

29 січня 1918 року відбулася подія, яка стала одночасно трагічною та героїчною сторінкою в нашій історії. Поблизу залізничної станції Крути на Чернігівщині курсанти військової школи, кілька сотень студентів і гімназистів ціною свого життя призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України.

Докладніше...
Повідомлення / Муніципальне життя
28.01.2014

Виконавчий комітет міської ради рішенням № 25 від 28 січня 2014 року встановив тарифи для розрахунку вартості мінімально необхідних ритуальних послуг, що надаються комунальним підприємством „Новоград - Волинськжитлосервіс“.

Докладніше...
У Новограді-Волинському робота з зверненнями громадян проводиться систематично / Муніципальне життя
28.01.2014

З метою поліпшення ефективності роботи виконавчих органів міської ради з розгляду звернень громадян, підвищення якості, забезпечення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства України заслухано та проаналізовано інформацію начальника ЦНАПу Михайла Макарчука про роботу виконавчих органів міської ради із зверненнями громадян у 2013 році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Надано дозвіл на здійснення міських автобусних пасажирських перевезень / Муніципальне життя
28.01.2014

З метою покращення автобусного сполучення у місті, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл на здійснення міських автобусних пасажирських перевезень терміном на 5 років ТОВ „Новоградтранссервіс“. В ході проведення конкурсу відповідний пакет документів надійшов до конкурсного комітету лише від одного зазначеного перевізника.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся конкурс-огляд кімнат психологічного розвантаження та учительських кімнат / Муніципальне життя
24.01.2014

На виконання розпорядження міського голови «Про проведення у 2013 році конкурсу-огляду кімнат психологічного розвантаження та вчительських кімнат у школах міста», з метою оновлення змісту взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу, профілактики психоемоційного перенавантаження і психологічного стресу та підтримки сприятливого психологічного клімату в колективах навчальних закладів міста в період з 17 по 19 грудня 2013 року відбувся конкурс-огляд кімнат психологічного розвантаження та учительських кімнат.

Докладніше...
Адміністратори Новоград-Волинського ЦНАПу надають кваліфіковану консультацію / Муніципальне життя
24.01.2014

Центр надання адміністративних послуг,що розміщений на першому поверсі Будинку рад повідомляє, що протягом 2013 року ним було опрацьовано 3,5 тис. звернень громадян, що стосувалися різних сфер діяльності – від надання матеріальної допомоги, захисту прав споживачів до приватизації житла. Наразі, прийом відвідувачів проводиться з 08.00 до 17.00 години, додатково у вівторок та четвер до 20.00 години.

Докладніше...
Готуємо майбутніх науковців / Муніципальне життя
24.01.2014
У Новоград-Волинському відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН. У рамках виконання міської програми «Обдаровані діти» та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи інформаційно-методичний центр управління освіти і науки організував та провів 15 січня 2014 р. на базі ЗОШ №7 перший етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт в МАН України
Докладніше...
На адресу міської влади від мешканців Новограда-Волинського надійшло декілька подяк / Муніципальне життя
24.01.2014

Так, Ірина Олександрівна Можина, яка проживає на вул. Вокзальній, 40, висловлює вдячність владі, першому заступнику міського голови Миколі Усенку за організацію капітального ремонту даху житлового будинку. 

Докладніше...
Заява виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
23.01.2014

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради глибоко стурбований з приводу останніх політичних подій, що відбуваються в столиці України. Сьогодні вже очевидно, що відсутність конструктивного діалогу між владою і опозицією, широкомасштабний громадянський конфлікт, який в останні дні переріс у силовий, може призвести до громадянської війни в суспільстві, порушення державної цілісності України. Не має жодних виправдань ситуації, коли проливається кров, гинуть люди.

Докладніше...
Новоград-Волинський: виставка педагогічної творчості / Муніципальне життя
23.01.2014

Щорічна педагогічна виставка «Сучасна освіта міста Новограда-Волинського - 2014» - серед найбільш важливих масових заходів освітян. До неї готуються протягом року;  стало престижно авторам представляти свої інноваційні розробки,  опис результатів власного педагогічного досвіду, знайомитись з роботами колег. У цьому році понад 250 учасників виставки гостинно зустрічали педагоги школи №8.

Докладніше...
Влада і громадськість Новограда-Волинського урочисто відзначила День Соборності і Свободи України / Муніципальне життя
23.01.2014

22 січня 2014 року День Соборності і Свободи України. Це свято консолідації суспільства, зміцнення єдності народу та утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності. Нині воно символізує єдність українських земель, нагадує всім нам про те, що не існує окремо Східної та Західної України. У нас єдина, суверенна держава, а всі ми – представники єдиного українського народу, незалежно від поглядів і переконань!

Докладніше...
Зайва пропаганда не зашкодить / Муніципальне життя
22.01.2014

Хоча військові апріорі мають підтримувати відмінну спортивну форму, їхнє керівництво від додаткової пропаганди на цю тему не відмовляється. Ось і минулої п’ятниці,  10 січня, у гарнізонному Будинку офіцерів було проведено зустріч військовослужбовців із провідними місцевими спортсменами.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
21.01.2014

22 січня 1919 року в Києві на Софіївському майдані було проголошено Акт Злуки - возз’єднання Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Це свято консолідації суспільства, зміцнення єдності народу та утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті / Муніципальне життя
21.01.2014

21 січня 2014 року під головуванням секретаря міської ради Василя Михальчука відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті. На порядку денному розглядалося подання про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у виді виправних робіт громадянина, який станом на 18 січня відбув 2/3 частини покарання.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Тимчасові торгівельні павільйони замість огорожі / Муніципальне життя
21.01.2014

Новоград-Волинська міська рада  розглядає можливість розміщення тимчасових торгівельних павільйонів по вул. Житомирській на місці огорожі стадіону „Авангард“. Пропонуємо приватним підприємцям надавати нові рішення щодо розміщення та благоустрою зазначеної території. У подальшому планується надання земельних ділянок в оренду через земельні торги.

Докладніше...
Шановні споживачі централізованого теплопостачання Новограда-Волинського! / Муніципальне життя
21.01.2014
Надаємо детальні роз’яснення щодо актуального на даний час  питання перерахунку тарифів  на централізоване опалення для населення міста. На виконання Постанови КМУ від 30.12.13 р. №951 «Про зниження ціни на природний газ», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, переглянула тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та прийняла рішення про зменшення тарифів на природний  газ для ІІ групи споживачів
Докладніше...
Військовослужбовці національного контингенту в Косово традиційно відзначили свято Богоявленя Господнього омовінням в Йорданській воді / Муніципальне життя
20.01.2014

У день Хрещення Господнього військовослужбовці національного контингенту 17-ї ротації взяли участь у святкових заходах поблизу села Вуча, трохи більше ніж в п'яти кілометрах від головної дороги Лепосавичі - Косовська Мітровица на півночі Косово, де вони на даний час виконують завдання вищих штабів з підтримання миту та безпеки у краї.

Докладніше...
КОМАНДУВАЧ СИЛ KFOR САЛЬВАТОРЕ ФАРІНА: ВІДМІННА ПІДГОТОВКА ТА ПОВНА САМОВІДДАЧА УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ МАЮТЬ СТАТИ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ УСІМ ПІДРОЗДІЛАМ БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИХ СИЛ KFOR / Муніципальне життя
20.01.2014

В рамках неофіційного візиту на американську військову базу “Bondsteel” в Косово командувач сил KFOR генерал-майор ЗС Італії Сальваторе Фаріна зустрівся з командуванням багатонаціональної бойової групи “East”, а також з командирами усіх національних контингентів, що входять до складу цього з’єднання.

Докладніше...
Держбюджет прийнято – завершується формування міського бюджету / Муніципальне життя
20.01.2014

16 січня Верховна Рада України затвердила Державний бюджет на 2014 рік.  На своїй сторінці у Facebook народний депутат України Володимир Литвин повідомляє: „Сьогодні проголосував за держбюджет на 2014. Зробив це з важким серцем.  Без держбюджету не буде прийнято і місцеві бюджети.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! Прийміть теплі слова вітання із Святом Водохреща! / Муніципальне життя
17.01.2014

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа. Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан, Господь освятив усі водні простори Землі. Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо, у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

Докладніше...
До уваги власників земельних ділянок для обслуговування гаражів / Муніципальне життя
17.01.2014

15 січня   в гаражному масиві на вул.   Рокоссовського відбулася виїзна нарада за участю заступника міського голови Дмитра Ружицького, спеціалістів управління містобудування, архітектури та земельних відносин, юридичного відділу міської ради. Членам громадського   об’єднання „Случ“ надавалися роз’яснення щодо порядку оформлення права власності земельними ділянками для обслуговування індивідуальних гаражів. Оформлення права власності на землю передбачається Земельним Кодексом України і, відповідним рішенням міської ради.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася зустріч міського голови з керівниками комунальних підприємств та ОСББ міста / Муніципальне життя
17.01.2014

У понеділок 13 січня міський голова Володимир Загривий на робочій нараді з очільниками місцевих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та комунальних підприємств обговорював підсумки роботи житлово-комунальної галузі міста у минулому році. Окреслено завдання кожного закладу на рік прийдешній. Загривий В.І. наголосив на прискоренні процесу виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення ремонтів об’єктів галузі, їх благоустрою, освітлення вулиць і дворів, впровадження енергоефективних технологій та обладнання.

Докладніше...
Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
17.01.2014

Міський голова Володимир Загривий протягом тижня провів ряд робочих зустрічей та нарад. Володимир Іванович зустрівся із директором Центру поштового зв’язку №4 Житомирської дирекції УДПП3 „Укрпошта” Ганною Бущенко та головою профспілкового комітету Лілією Прокоповою. Обговорювалися шляхи вдосконалення діяльності поштових відділень у місті, а також питання щодо створення музею поштового зв’язку.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся благодійний вечір колядок / Муніципальне життя
16.01.2014
8 січня в міському Палаці культури ім. Лесі Українки відбувся загальноміський благодійний вечір колядок. В цьому році, крім традиційних церковних хорів, до участі в заході долучилося майже 30 місцевих колективів. На святковому заході були присутні представники місцевої влади, зокрема заступники міського голови Валентин Костюк і Дмитро Ружицький, голова районної ради Франц Весельський та голова районної державної адміністрації Сергій Лавренюк.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Учителька, яка зберігає тепло дитячих душ / Муніципальне життя
16.01.2014

Безперечно, професія вчителя дуже важлива, складна і відповідальна. Діяльність педагога не обмежується лише передачею знань та належним рівнем науково-теоретичної та методичної підготовки, володінням ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу, від нього залежить виховання в учнів загальнолюдських цінностей, почуттів. У серці педагога мають знайти місце такі прекрасні якості як доброзичливість, милосердя й любов.

Докладніше...
У храмі - Божа благодать / Муніципальне життя
16.01.2014

Щире слово вдячності висловили прихожани Людині з великої літери, Священику від Бога, рідному прот. Валентину Морозу, архієрейському наміснику Свято-Троїцького кафедрального собору, благочинному Троїцького округу, за подаровану неймовірну благодать, яка переповнила серця тисячі вірян під час Божественних служб у Новорічно-Різдвяні свята.

Докладніше...
«Світла радість Різдвяного дива» / Муніципальне життя
16.01.2014

В день святкування Старого Нового року, 14 січня, в затишних стінах центральної дитячої бібліотеки пройшли Різдвяні віншування «Світла радість Різдвяного дива» учасників літературного об'єднання за інтересами «Натхнення». В гості завітало чимало колядників, щедрівників, посівальників, які вітали всіх з новорічними святами, прославляли Новонародженого Спасителя, бажали один одному і всім присутнім розуміння, єднання, радості від кожного прожитого дня.

Докладніше...
Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
15.01.2014

15 січня 2014 року під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося перше у новому році засідання виконавчого комітету міської ради та затверджено 7 рішень. Традиційно, в першу чергу, було підбито підсумки роботи по усіх галузях та визначено подальші завдання. Під час засідання розглядалися питання поточного будівництва, перереєстрації тимчасових торгівельних споруд, захисту прав та законних інтересів дитини, житлово-квартирні питання, визначення виконавця робіт з утримання кладовищ тощо.

Докладніше...
Подарували дітям радість / Муніципальне життя
15.01.2014

Основним напрямком роботи Новоград-Волинського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – є надання соціальних послуг соціально-вразливим категоріям населення. Однією з таких категорій є сім'ї, де існує, як у батьків так і у дітей, проблема інвалідності, пов’язана зі слухом.

Докладніше...
Житомирщина активно готується до відзначення 200-річчя Тараса Шевченка / Муніципальне життя
15.01.2014

Україна має багату історію, яку творили видатні й непересічні особистості, прославляючи нашу державу у всьому світі. Саме завдяки їхньому патріотизму, свідомій громадянській позиції та прагненні примножувати й зміцнювати звичаї і традиції свого народу, Україні вдається зберігати культурну спадщину, утверджувати національну самобутність та бути повноправним учасником на міжнародній арені.

Докладніше...
Творчість учителів Новограда-Волинського оцінено Національною академією педагогічних наук / Муніципальне життя
15.01.2014

Справжній педагог завжди несе в собі дві цінності – жадобу пізнання і бажання передавати іншим пізнане. Дитині потрібно отримати дієвий досвід самовизначення в складних ситуаціях, досвід практичного ставлення до часом помилкових цілей і цінностей, досвід свободи вибору, досвід здобуття нових, сьогодні невідомих знань не від учителя-ментора, а від учителя, якого поважає, уважно слухає, з яким може щиро поділитися власними думками, сперечатися та разом шукати істину.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрився новий автобусний маршрут / Муніципальне життя
15.01.2014

1 січня 2014 року у місті відкрився новий автобусний маршрут № 10. Тим самим, міська влада врахувала побажання громадян щодо покращення автобусного сполучення. Назва маршруту –„вул. Шепетівська – вул. Житомирська“. Пасажирський транспорт курсує в режимі маршрутного таксі, раз на годину.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Виставка робіт вихованців гуртка «Бісероплетіння» / Муніципальне життя
14.01.2014

В рамках спеціалізованого формування «Соціальна підтримка сім’ї» в міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді функціонує гурток «Бісероплетіння» під керівництвом майстра народної творчості Скворцової Світлани Василівни. Під час зимових канікул вихованці «прозвітувалися» своїми роботами про набуті творчі досягнення.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Міський голова своїм розпорядженням оголосив подяку тим, хто активно долучився до організації загальноміських святкових заходів / Муніципальне життя
14.01.2014

Взявши до уваги   високий організаційно-професійний рівень організації та проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення 70-річчя визволення міста від фашистських загарбників, новорічно-різдвяних свят міський голова своїм розпорядженням оголосив подяку тим, хто активно долучився до організації загальноміських святкових заходів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад / Муніципальне життя
13.01.2014

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у місті Новограді-Волинському управлінням освіти і науки, інформаційно-методичним центром проводились змагання юних знавців української мови та літератури, російської мови та літератури, математики, інформатики, фізики, хімії, біології, географії, основ економіки, історії, правознавства, іноземних (німецької, французької, англійської, польської) мов, трудового навчання, астрономії, екології, інформаційних технологій, педагогіки та психології, фізичної культури.

Докладніше...
Новоград-Волинський: робоча зустріч міського голови з керівником комунального підприємства „Шляхрембуд“ / Муніципальне життя
13.01.2014

Загривий Володимир Іванович мав робочу зустріч із керівником нового комунального підприємства „Шляхрембуд“ Юрієм Тарнавським. Проаналізовано діяльність колективу за перші півроку роботи. Створено матеріально-технічної бази вже на суму майже 5 млн. гривень. 12 штатних працівників у 2013 році виконали обсяг робіт на суму понад 1 млн. гривень.

Докладніше...
Зустріч Новоград-Волинського міського голови з керівниками установ культури міста / Муніципальне життя
13.01.2014

Минулої середи міський голова Володимир Загривий разом із заступником із гуманітарних питань Валентином Костюком зустрівся з керівниками установ культури міста.Обговорювався план підготовки до творчого звіту, який відбудеться 7 квітня 2014 року в обласному центрі.

Докладніше...
У Новограді-Волинському незабаром планується проведення загальноміських урочистостей – „Гордість міста 2013“ / Муніципальне життя
13.01.2014

З початком нового року у всіх галузях міста підводяться підсумки зробленого у 2013 році. 6 лютого у великій залі міського палацу культури планується проведення загальноміських урочистостей з нагоди відзначення переможців у різних номінаціях під назвою „Гордість міста 2013“.

Докладніше...
Соціально-психологічний тренінг у ЗОШ №7 міста Новограда-Волинського «Ми – команда» / Муніципальне життя
10.01.2014

Під час зимових канікул соціально-психологічна служба ЗОШ №7 провела семінар-практикум для педагогічних працівників з теми «Формування життєвих компетенцій учнів як важливий аспект профілактики суїцидальної поведінки» і психологічний тренінг «Ми - команда».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Для працівників бюджетних установ встановлено терміни виплати заробітної плати / Муніципальне життя
10.01.2014

Відповідним розпорядженням міського голови встановлено у 2014 році терміни виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету. Зокрема, 3-го і 19-го числа кожного місяця отримуватимуть зарплату працівники установ охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури і спорту, органів місцевого самоврядування служби охорони громадського порядку та Рятувальної станції. Для працівників установ освіти   дні зарплати і авансу – 5-е, 7-е та 21-е, 23-е, для   установ   культури – 5 і 21-го числа кожного місяця.

Докладніше...
У Новограді-Волинському розпочав свою творчу діяльністьансамбль мажореток / Муніципальне життя
10.01.2014

3 січня під час святкування ювілею визволення міста від фашистських загарбників успішно розпочав свою творчу діяльність дівочий ансамбль мажореток - парадна частини муніципального духового оркестру міста, яку міський голова вже назвав „Мерівською гвардією“. Загривий В.І. прийняв розпорядження, яким офіційно визнано художнім керівником ансамблю   Ольгу Захарову.

Докладніше...
Про підсумки проведення місячника з охорони дитинства в місті Новограді – Волинському / Муніципальне життя
10.01.2014

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться.  А бажанням всіх працівників служби у справах дітей  міської ради  цього річ було  знайти добрих і небайдужих людей, які відгукнуться на прохання  долучитись до проведення в місті Місячника з охорони дитинства та надати допомогу  дітям малозахищених категорій.  Дива трапляються. І  бажання здійснилося.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Міський голова своїм розпорядженням оголосив подяку тим, хто активно долучився до організації загальноміських святкових заходів / Муніципальне життя
10.01.2014

Взявши до уваги   високий організаційно-професійний рівень організації та проведення загальноміських заходів з нагоди відзначення 70-річчя визволення міста від фашистських загарбників, новорічно-різдвяних свят міський голова своїм розпорядженням оголосив подяку тим, хто активно долучився до організації загальноміських святкових заходів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: знято прапор Євросоюзу / Муніципальне життя
10.01.2014

З метою контролю міжрайонний прокурор 8 січня звернувся до міського голови з проханням терміново поінформувати про те, що зроблено з метою   виконання рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 19 грудня минулого року. Міський голова повідомив прокуратуру про те, що прапор Євросоюзу, що був розміщений на флагштоці поруч з прапором міста, знято.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Сонечко» святкує ювілей / Гуманітарна сфера
10.01.2014

Напередодні Нового року своє 50-річчя святкував дошкільний навчальний заклад №4 «Сонечко». Свою трудову діяльність дитячий садок розпочав в далекому 1963 році. Це був перший типовий дошкільний заклад в місті Новограді-Волинському. Поступово був сформований колектив однодумців. За останні роки створено сучасне предметно-розвивальне середовище, обладнані та озеленені ігрові майданчики, налагоджена співпраця з батьками.

Докладніше...
Новоград-Волинський: школа молодого практичного психолога та соціального педагога / Муніципальне життя
10.01.2014

Історія технологій навчання дітей має багаті традиції, базується на їх потребах та психолого-соціальних характеристиках. Однією із технологій навчання є тренінги, які допомагають краще усвідомити власний внутрішній світ, робити своє життя успішним, не експериментувати з ним, а керувати власними бажаннями і діями.

Докладніше...
Новоград-волинці відзначили 70-річчя з нагоди визволення міста від фашистських загарбників / Муніципальне життя
09.01.2014

Сімдесят років мирного неба над головою звягельчан. Вони пролетіли швидко, наче світло, музика, вітер. Якби ж і ті    чотири чорні роки, що прожила країна зболеною від утрат і смерті, промайнули так непомітно. Та ж ні...Справжню ціну блакитному небу без ворожих літаків і повітряних атак знає лише той, хто бачив, чув і відчував усі жахливі відтінки того страшного слова – ВІЙНА!

Докладніше...
Новоград-Волинський: Дякуємо за новорічну казку / Муніципальне життя
09.01.2014

Щиро дякуємо небайдужим до непростої дитячої долі людям за подаровані дітям щасливі миті Новорічної різдвяної казки. Ми дякуємо Вам за те,  що Ви розумієте - кожна дитина потребує сімейного затишку і батьківської турботи. Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, щастя, добра, успіхів у всіх Ваших починаннях, небесної Вам  благодаті, любові, шани від дітей та поваги від людей.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Проведення профілактичних рейдів службою у справах дітей / Муніципальне життя
09.01.2014

На виконання ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства» та рішення сесії міської ради від 30.04.09 № 498, з метою попередження злочинності у підлітковому середовищі, вчинення протиправних дій щодо неповнолітніх в громадських місцях, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, з метою контролю щодо обмеження перебування неповнолітніх, віком до 16 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах, на вулицях міста у вечірній час до 22 години у осінньо-весняний період, а у літній період – до 23 години,  службою у справах дітей спільно з працівниками МВ УМВС України в Житомирській області, управління освіти і науки, МЦСССДМ у місті Новограді-Волинському проведено 32 профілактичних рейди “Діти вулиці”, “Вокзал”, “Захист суспільної моралі” (у 2012 році проведено 29 профілактичних рейдів).

Докладніше...
Новоград-Волинський: Військовослужбовці національного контингенту в Косово Різдво Христове святкували з багатою кутею, одинадцятьма пісними стравами та різдвяною колядою / Муніципальне життя
09.01.2014

Військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують завдання з підтримання миру та безпеки у складі багатонаціональної бойової групи “East” Сил KFOR, відсвяткували Різдво Христове в Косово за добрими українськими традиціями та звичаями: з багатою кутею, одинадцятьма пісними стравами та різдвяною колядою.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Надійність особистої стрілецької зброї військовослужбовців національного контингенту в Косово підтвердили французькі миротворці сил KFOR / Муніципальне життя
09.01.2014

Успішне виконання завдань з підтримання миру та безпеки вимагає від військовослужбовців 17-ї ротації українського національного контингенту багатонаціональної бойової групи “Еasт” сил KFOR високої професійної майстерності та впевненого володіння, як особистою стрілецькою зброєю, так і зразками озброєння Збройних Сил інших країн.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Веселі святкові дні в місті не обійшлися без гірких наслідків / Муніципальне життя
09.01.2014

За повідомленням начальника відділу з питань цивільного захисту населення міської ради Олександра Мельника під час довготривалих вихідних з нагоди новорічно-різдвяних свят суттєвих нестандартних і аварійних ситуацій в місті не трапилося. Цьому сприяло проведення ряду попереджувальних та профілактичних заходів. Зокрема, 27 грудня відбулося засідання міської комісії з ТЕБ та НС, де проаналізовано повідомлення 14 керівників міських служб щодо організації їх роботи у вихідні та святкові дні.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Вітаємо із народженням донечки! / Муніципальне життя
08.01.2014

За гарною традицією у перші дні нового року представники міської влади вітають звягельчанську родину, в якій народилося маля. Цього року 2 січня 2014 року о 19 год. 50 хвилин донечка народилася в сім’ї Данильчуків. З цією радісною подією привітали молоду мамочку Тетяну заступник міського голови Валентин Костюк, начальник відділу охорони здоров’я Любомир Дутчак, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Володимир Гамма.

Докладніше...
Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес у школах Новограда–Волинського / Гуманітарна сфера
08.01.2014

На сучасному етапі розвитку суспільства інформаційні  технології стали невід’ємною  частиною  життя людини.  Вони виступають об’єднувальною основою для побудови світового інформаційного співтовариства. У цих умовах кардинальних змін вимагає  й система шкільної освіти.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Мешканці мікрорайону «Зелені» зустрічали новий рік навколо ялинки, яку встановили та прикрасили власними руками / Муніципальне життя
08.01.2014

Цікаво зустріли Новий рік мешканці мікрорайону «Зелені». Зустріти свято разом біля ялинки запропонувала голова правління ОСББ„Зелені“Кундельська Наталія Петрівна. Старші будинків Міщенко    Василь Дмитрович,    Корсунський Юрій Федорович, Лейман Ігор Едуардович, член президії міської ветеранської організації Наумець Михайло Миколайович та інші підтримали цю ідею і взяли активну участь у підготовці дійства.

Докладніше...
Новоград-Волинський: семінар-практикум соціальних педагогів та практичних психологів міста / Гуманітарна сфера
08.01.2014

20 грудня у стінах школи відбувся семінар-практикум для працівників соціально-психологічної служби. Відкриваючи семінар, директор школи В.І.Овдіюк наголосив, що в закладі навчаються не лише чудові і талановиті діти, а й не менш талановиті вчителі, серед яких багато молодих, але завзятих і знаючих. Серед них і О.А.Шилова, соціальний педагог школи.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa