Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Січень 2013 року
Чи велику зарплату отримують новоград-волинці / Муніципальне життя
31.01.2013

У грудні 2012р. середня заробітна плата штатних працівників підприємств Житомирщини (по підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 2617 грн. Це у 2,3 раза перевищує законодавчо встановлені з 1 грудня 2012р. соціальні стандарти

Докладніше...
Збільшено чисельність фахівців із соціальної роботи / Муніципальне життя
31.01.2013

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України в державі проходить модернізація соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян. В зв’язку з цим, в липні минулого року в міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було введено 6 посад фахівців із соціальної роботи для виявлення, оцінки потреб, надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Перша ластівка великого туру / Муніципальне життя
31.01.2013

У рамках військово-патріотичного виховання військовослужбовці 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади 8-о армійського корпусу, якою командує гвардії полковник Олександр Нестеренко, провели концерт художньої самодіяльності та презентували свою частину й Збройні Сили України в цілому допризовній молоді – старшокурсникам Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу. Захід пройшов у клубі навчального закладу й зібрав понад сто студентів старших курсів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Казковий, фантастичний і чарівний світ Марії Приймаченко / Гуманітарна сфера
29.01.2013

У великому і світлому сузір’ї діячів культури рідного народу пломеніють незгасним вогнем кілька яскравих зір. У різні часи спалахували вони на українському небосхилі. А світяться ці зорі дуже яскраво, дають сильний заряд поваги до духовного спадку свого народу і любові до тієї землі, на якій ми живемо. Сьогодні хочеться згадати мужню і талановиту жінку, яка лишила слід у скарбниці загальнолюдської культури. Це народна художниця - Марія Приймаченко.

Докладніше...
У Новоград-Волинському відбулися зустрічі з експертами проекту GIZ „Енергоефективність у будівлях “ / Економіка
28.01.2013

23-24 січня 2013 року у місті Новоград-Волинському перебувала офіційна делегація проекту Українсько-Німецького технічного Співробітництва (ГмбХ) GIZ „Енергоефективність у будівлях“ – координатор проекту Іма Хренова-Шимкіна, експерт проекту – Клаус Хаарс, експерт з технічних питань, архітектор – Геннадій Бінюк. Основна мета візиту делегації – технічна підтримка міста Новограда-Волинського у питаннях розробки Плану Сталого Енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки та ознайомлення з ходом реалізації проектів 2012 року, що фінансувалися проектом GIZ „Енергоефективність у будівлях“.

Докладніше...
Секретар міської ради Василь Михальчук брав участь на засіданні Спілки секретарів місцевих рад АМУ / Муніципальне життя
25.01.2013

Секретар  міської ради Василь Михальчук брав участь на засіданні Спілки секретарів місцевих рад АМУ. Відкриваючи засідання 23 січня, виконавчий директор Асоціації М. Пітцик привітав секретарів місцевих рад  та зазначив, що наразі існують позитивні сигнали того, що проблеми місцевого самоврядування будуть почуті. Зокрема, він повідомив, що у Верховній Раді найближчим часом буде утворена міжфракційна група, яка лобіюватиме інтереси місцевого самоврядування.

Докладніше...
Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради / Муніципальне життя
25.01.2013

23 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка. Учасниками засідання було розглянуто 19 питань, серед яких 2 основних. Рішенням виконавчого комітету уже остаточно затверджено переможців соціально-відкритого рейтингу популярності «Гордість міста 2012».

Докладніше...
Новоград-Волиський: Презентація портфоліо ДНЗ / Гуманітарна сфера
25.01.2013

Педагоги-«дошкільники» відкривають для себе все нові і нові технології, опановують секрети рефлексивних узагальнень, моніторингових досліджень  і мультимедійних звітів. Рік потому серед дошкільних навчальних закладів було проведено міський огляд-конкурс «Методичне портфоліо педагога», метою якого  була актуалізація досвіду педагогів ДНЗ з рефлексії власної професійної діяльності, уміння оформлювати її результати засобами застосування технології «портфоліо».

Докладніше...
На засіданні Регіональної дорадчої ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України в Житомирській області обговорювалося питання реформування медичної галузі / Муніципальне життя
25.01.2013

24 січня 2013 року відбулося засідання Регіональної дорадчої ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України в Житомирській області. Учасниками зібрання були представники всіх рівнів місцевого самоврядування області, члени Всеукраїнських асоціацій: районних і обласних рад, міст України та сільських і селищних рад, головні лікарі міських та районних комунальних лікувальних закладів області. Новоград-Волинський представляли секретар міської ради Василь Михальчук та головний лікар міськрайТМО Василь Борис.

Докладніше...
Мала академія наук в Новоград-Волинському колегіумі / Гуманітарна сфера
25.01.2013

З метою створення системи пошуку, розвитку та підтримки юних талантів, обдарувань для формування творчої і наукової еліти України у різних галузях суспільного життя,  сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, задоволення потреб дітей і підлітків у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів і здібностей щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Вже багато років на базі Новоград-Волинського колегіуму функціонує міське наукове товариство «ASTRA». 18 грудня 2013 року відбулася IX конференція-захист дослідницьких робіт та громадських проектів колегіантів.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася будівельна нарада та відкриття магазину «Норма» / Муніципальне життя
25.01.2013

25 січня, у приміщенні новозбудованого магазину «Норма» відбулась нарада з питань будівельної галузі, за участю керівництва міста, працівників управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, розпорядників коштів та інженерів по технагляду; представників проектних організацій, керівників будівельних та експлуатуючих організацій. У своєму зверненні міський голова Володимир Загривий коротко охарактеризував стан будівництва в місті у 2012 році.

Докладніше...
Новоград-Волинський: постійно розвивати творчість педагогів / Гуманітарна сфера
25.01.2013
23 січня в інформаційно-методичному центрі пройшов міський семінар-нарада заступників директорів з навчально-виховної та методичної роботи на тему: «Шляхи активізації  процесу творчого пошуку педагогів». Метою семінару-наради було обговорення та обмін досвідом з проблеми всебічного розвитку творчих здібностей педагогів, формування в них зацікавлення вирішенням сучасних актуальних освітніх проблем, які наближатимуть їх до роботи в майбутньому та підвищуватимуть рівень розвитку освіти у місті.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Молоді вчителі та учні: мистецтво діалогу / Муніципальне життя
24.01.2013

Більшість випускників педагогічних навчальних закладів, незалежно від рівня успішності їх навчання, упродовж кількох років переживають важкий період адаптації до педагогічної діяльності. Учитель зможе зберегти у цих випробуваннях, оптимально використати і надалі розвинути свій потенціал, знайти сили і можливості подолати внутрішню кризу, якщо хоча б у загальних рисах знатиме про ті «підводні камені» професійної діяльності, труднощі, що на нього чекають.

Докладніше...
Активна молодь Новограда-Волинського / Муніципальне життя
24.01.2013
23 січня 2013 року у громадській приймальні Будинку Рад відбулося засідання круглого столу за участю міської ради та активної молоді Новограда-Волинського. Молодь нашого міста є активною у впровадженні інноваційних стратегій, спрямованих на впровадження сталого розвитку нашого міста. В останні роки активізувалася робота щодо популяризації знань, пов’язаних з раціональним використанням водних ресурсів
Докладніше...
22 січня у Новограді-Волинському відзначили День Соборності і Свободи України / Муніципальне життя
23.01.2013
День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня.
Урочистий Акт Злуки Захiдно-Української Народної Республiки та Української Народної Республiки в єдину соборну Українську державу проголосила директорiя УНР 22 сiчня 1919 року на Софiйському майданi в Києвi. Офіційно в Україні День соборності відзначався з 1999 року.
Докладніше...
Новоград-Волинський: перші кроки до наукових вершин / Гуманітарна сфера
23.01.2013

У рамках виконання міської програми «Обдаровані діти», з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи 15 січня 2013 р. у місті відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Докладніше...
Новоград-волинці долучайтеся до громадського обговорення / Муніципальне життя
23.01.2013

Є люди, подібні до зірок, що з’явившись на обрії, ніколи не згасають, а назавжди залишають слід і пам’ять про себе.Таким назавжди залишиться для всіх нас Юрій Іванович Ковальський. Він був журналістомза покликом серця, поетом, талановитою й неординарною особистістю,чуйною і скромною людиноюз відкритою душею.Він назавжди увійшов в історію міста, як автор слів гімну міста Новограда-Волинського.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
22.01.2013

Вітаю вас з великим національним святом - Днем Соборності України, яке щорічно відзначається 22 січня з нагоди проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день відбулось об’єднання століттями відірваних одна від одної частин України – Західноукраїнської Народної республіки та Наддніпрянської України. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців та символізує собою єдність українських земель та незламність духу українського народу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Книга нас усіх єднає / Гуманітарна сфера
22.01.2013

Пройшов ще один рік читання в центральній дитячій бібліотеці. І 17 січня в читальний зал було запрошено претендента на звання «Кращий читаючий клас року» - учнів 4-б кл. ЗОШ №2 (класовод – Савчин Ірина Валентинівна). Особливість цього класу в тому, що кожен учень є активним читачем ЦДБ.

Докладніше...
Новоград-волинці звертайтесь на „Телефон довіри“ / Муніципальне життя
22.01.2013

Телефон Довіри – це форма соціально-терапевтичної, психологічної допомоги, адресованої особам, які перебувають у кризових станах і звертаються по допомогу через телефонний зв'язок. Основою роботи на Телефоні Довіри є консультування, коли професійно підготовлена одна людина-консультант надає допомогу іншій по різноманітних проблемах. Телефон Довіри забезпечує максимальну анонімність і конфіденційність кожному. За допомогою, порадою, підтримкою на Телефон Довіри можуть звернутися люди різного віку.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! Щиро вітаю вас зі світлим святом Хрещення Господнього / Муніципальне життя
18.01.2013
У цей радісний день Богоявлення бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, щастя і добробуту. Любові, миру та злагоди кожній родині, кожному дому!

 

Докладніше...
Новоград-Волинський: кращі на педагогічній ниві! / Муніципальне життя
18.01.2013
У місті визначили найкращих вчителів! На Поряд з досвідченими колегами молоді вчителі брали участь у традиційному міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідних постанов Кабміну України №638 від 11.08.95 р. та №900 від 14.09.2005 р., наказу управління освіти і науки від 09.10.2012 р. №300 «Про проведення міського конкурсу «Учитель року – 2013». Цього року конкурс проводився у номінаціях: «Фізика», «Іноземна мова. Французька мова», «Музика», «Інформатика», «Російська мова».
Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося чергове засідання Громадської ради / Муніципальне життя
18.01.2013

Секретар міської ради Василь Михальчук поінформував присутніх про основні підсумки роботи міської ради у 2012 році. Представники об’єднань громадян міста ознайомилися із  планом діяльності   міської ради та її виконавчого комітету з підготовки регуляторних актів на 2013 рік.

Докладніше...
Щедрий вечір відсвяткували і в музеї Лесі Українки / Муніципальне життя
18.01.2013

Щороку на Старий Новий рік тут збирається творча інтелігенція міста Новограда-Волинського за спільним святковим столом аби згадати українські традиції, разом поколядувати, пощедрувати та привітати один одного із новорічно-різдвяними святами. Традиційно на гостину запрошує директор музею Віра Римська. Серед присутніх були представники міської та районної влади, діячі культури, літератори, музиканти, викладачі.

Докладніше...
Різдвяний флешмоб від новоград-волинської молоді / Муніципальне життя
18.01.2013

Різдво Христове – найкрасивіше зимове свято, яке приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. У це свято особлива духовна радість обіймає кожного з нас, бо цей день – незвичайний. Ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної Історії щирим і сповненим радості привітанням: “Христос рождається – Славімо Його!”

Докладніше...
Новоград-Волинський: Бібліотека – територія творчості / Гуманітарна сфера
17.01.2013
Напередодні зустрічі Старого Нового року у бібліотеці-філії №5 для юнацтва відбувся традиційний звіт працівників бібліотеки перед шанувальниками друкованого слова – постійними читачами філіалу. У  прикрашеному вишивками приміщенні, які люб’язно надали місцеві  майстрині, читачки бібліотеки, Лариса Захарчук - завідуюча бібліотекою, ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності бібліотеки, здобутками та проблемами минулого 2012 року.
Докладніше...
ОСББ – ЄДИНИЙ СПІЛЬНИЙ ДІМ, за який несуть відповідальність усі / Муніципальне життя
17.01.2013
Нині про діяльність ОСББ дискутують на всіх рівнях нашої країни. Коли наприкінці 2001 року було прийнято Закон «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», людям запропонували: хочете зробити свій дім справді комфортним – зробіть це самі! Як же йде цей процес насправді у нашому місті? Досвідом і проблемами про діяльність ОСББ «Звягель» сьогодні ділиться з читачами голова його правління Олександр Миколайович САВЧУК

 

Докладніше...
У освітян Новограда-Волинського нові можливості / Гуманітарна сфера
17.01.2013

Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки здійснює велику роботу з встановлення та розвитку міжнародних зв’язків. Учасниками ІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» (жовтень 2011р) стали представники «Нової інноваційної школи» (з міст Москва та Волгограда (Росія)).У рамках роботи фестивалю представниками Росії була презентована система інтерактивного голосування і опитування «VOTUM».

Докладніше...
Новоград-Волинський: шукаємо, навчаємо та підтримуємо обдарованих дітей! / Гуманітарна сфера
17.01.2013

У процесі роботи з обдарованими дітьми важко переоцінити значення інтелектуальних змагань школярів – олімпіад з базових дисциплін. Саме вони дозволяють педагогом додатково мотивувати до поглибленого вивчення окремих наук, зацікавити змаганням з однолітками та створити умови для подальшого підвищення результативності навчального процесу в школі.

Докладніше...
Новоград-Волинський: презентація досвіду роботи шкільного методичного об’єднання вчителів точних наук колегіуму «Ось як ми працюємо!» / Муніципальне життя
16.01.2013

Основними завданнями інформаційно-методичного центру сьогодні є не тільки надання методичної допомоги освітянам міста у реалізації навчально-виховного процесу, але й належна організація вивчення та розповсюдження передового педагогічного досвіду вчителів (ППД). Формами презентації ППД є конференції, семінари, педагогічні виставки, майстер-класи тощо. Отже, з метою поширення досвіду роботи відповідно плану ІМЦ методичної роботи з педагогічними кадрами 11 січня 2013 р. на базі колегіуму відбулося відкрите засідання шкільного методичного об’єднання вчителів точних наук.

Докладніше...
Про необхідність забезпечення вогнегасниками житлових будинків / Муніципальне життя
16.01.2013

Понад 80 відсотків пожеж в Україні виникає в житлових помешканнях, вогонь знищує значну кількість матеріальних цінностей, а що саме найгірше забирає людські життя. В розвинених країнах 75 відсотків пожеж ліквідуються на початковій стадії первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками). На жаль,  в нашому регіоні громадяни не дбають про власну безпеку, що призводить до трагічних наслідків. Час прибуття на пожежу в місті складає, як мінімум 5-8 хвилин, а якщо пожежа виникла в сільській місцевості, то час прибуття підрозділів пожежно-рятувальної служби з міста складає 20-30 хвилин.

Докладніше...
Свято світлеє різдва у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
15.01.2013

11 січня новоград-волинська родина зібралася у міському палаці культури, аби ще раз відзначити це свято.  Для глядачів відбувся  концерт «Свято світлеє різдва» підготовлений школою мистецтв міста.

Докладніше...
Із новорічними подарунками до вихованців Новоград-Волинської школи-інтернату / Муніципальне життя
14.01.2013

11 січня секретар міської ради Василь Михальчук разом із групою депутатів міської ради: Євгенією Атаманчук, Тетяною Куницею, Андрієм Войтовичем, Василем Остапчуком, Анатолієм Легенчуком, відвідали школу-інтернат.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася зустріч з молодіжним активом / Муніципальне життя
14.01.2013

Минулого четверга у Молодіжному центрі відбулася зустріч з молодіжним активом міста. Присутні познайомилися з новопризначеним директором Молодіжного центру Наталією Ящук. Обговорено також подальші плани   співпраці

Докладніше...
Бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки привітали гостей дитячого різдвяного вертепу / Муніципальне життя
11.01.2013
Сьогодні особлива духовна радість обіймає кожного з нас, адже ми прославляємо одну з найвеличніших подій Священної Історії - народження Спасителя світу Сина Божого - Ісуса Христа, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття.  Різдво Христове належить до великих християнських дванадесятих свят, яке ми, українці, святкуємо особливо урочисто.

 

Докладніше...
Адмінпослуги у сфері земельних відносин подешевшають на третину / Муніципальне життя
11.01.2013

Про це на Урядовому порталі повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України. З 1 січня набув чинності Закон України «Про Державний земельний кадастр», норми якого привнесли низку історичних нововведень у земельні відносини.

Докладніше...
Повідомлення про результати земельних торгів / Муніципальне життя
11.01.2013

10 січня 2013 року відбулися земельні торги, організатором яких була   Новоград-Волинська міська рада. В результаті  реалізовано 3 лота. 

Докладніше...
Нові робочі місця для жителів Новоград-Волинщини / Муніципальне життя
11.01.2013
11 січня відбулася робоча зустріч міського голови В. Загривого із власником ТОВ ВКФ „Леся“. Досягнуто домовленість про те, що вже найближчим часом кількість працівників на цьому підприємстві збільшиться на 150 чоловік. Бажаючі працювати на швейній фабриці можуть уже сьогодні звертатися за довідками до відділу кадрів ТОВ ВКФ „Леся“, або до міського центру зайнятості.
 
Докладніше...
Ми - країна здоров’я ! / Гуманітарна сфера
10.01.2013

«Ми - країна здоров’я !» - під таким гаслом пройшла акція, організована міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з загальноосвітньою школою I-III ст. № 5 і церквою адвентистів сьомого дня для дітей початкової та середньої ланки.  Мета акції – мотивація дітей до ведення здорового способу життя.

Докладніше...
Я думав дива не буває, але зі мною воно трапилось / Муніципальне життя
10.01.2013
Саме з такими словами щасливий мешканець Новограда-Волинського дякував міській владі за отриману квартиру. 10 січня перший заступник міського голови Микола Усенко, в присутності всіх заступників міського голови, вручив  ордери на квартири 5-тьом мешканцям міста, які перебували на  квартирній черзі виконавчого комітету, як учасники ліквідації аварії на ЧАЕС ІІ категорії.
Докладніше...
Новоград-Волинський: Історія успіху сайту ІМЦ! / Гуманітарна сфера
10.01.2013

Все більше навчальних закладів, установ та організацій Новограда-Волинського мають своє представництво у Всесвітній мережі Інтернет! Сайту інформаційно-методичного центру управління освіти і науки  лише один рік – це молодий сайт і він на шляху свого становлення. Перед новорічними святами повідомлено про те, що сайт став одним із переможців конкурсу сайтів на платформі EDUkIT.

Докладніше...
Ведуться підготовчі роботи до весняного благоустрою міста / Муніципальне життя
09.01.2013

9 січня перше в новому 2013 році засідання виконавчого комітету міської ради проходило під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка. Під час зібрання було прийнято та затверджено 7 рішень з питань будівництва, благоустрою та житлово-квартирних.

Докладніше...
Новоград-Волинський: команда «Eco-line» ЗОШ №9 серед найкращих в Україні! / Гуманітарна сфера
09.01.2013

В освітньому середовище добре відома робота педагогів міста Новограда-Волинського з пропаганди та організації вивчення навчального курсу з енергозбереження. Учителі використовують різні форми залучення школярів до цього актуального та корисного напрямку роботи. Одним із лідерів успішного залучення учнів до енергозбереження є ЗОШ №9. Команда учнів «Eco-line» взяла участь у конкурсі компанії REHAU "Будинок майбутнього".

Докладніше...
Міська щорічна педагогічна виставка / Гуманітарна сфера
08.01.2013

Одним із найбільш помітних та масштабних презентаційних заходів у галузі освіти міста є щорічна педагогічна виставка «Сучасна освіта міста Новограда-Волинського». 3 січня в актовій залі ЗОШ №7 відбулося урочисте відкриття щорічної виставки, в якій взяло участь понад 300 педагогів з усіх навчальних закладів міста. 238 творчих робіт освітян міста були розміщенні у святково прикрашеному фойє школи та викликали професійний інтерес колег.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Розпочалась реєстрація для участі у ЗНО / Гуманітарна сфера
08.01.2013

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України реєстрація майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) розпочалася 4 січня та триватиме до 5 березня. Відповідно до цього наказу реєстрацію осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти

Докладніше...
Дорогі новоград-волинці! / Муніципальне життя
04.01.2013

Від щирого серця вітаю вас з Різдвом Христовим. Веселих Вам свят та людського тепла, хай буде достаток і гарні діла!
Щиро зичу всім, щоб весела Різдвяна колядка наповнила радістю Ваші серця, щоб Таїнство Народження Ісуса, заіскрило любов’ю у Ваших душах!

Докладніше...
Святково прикрашене місто – завдяки зусиллям новоград-волинців. / Муніципальне життя
04.01.2013

Завершуються новорічно-різдвяні свята, в ході яких засяяли різнокольоровими вогнями вулиці, фасади будинків, дерева. Міський голова, об’їхавши вечірнє місто, відмітив  креативний підхід до розміщення новорічної ілюмінації.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Робочі зустрічі та наради міського голови / Муніципальне життя
04.01.2013

Напередодні свят Загривий В.І. зініціював зустріч із бібліотечними працівниками міста. Мова йшла про покращення та ефективність роботи міських бібліотек, необхідність урізноманітнити діяльність цих установ культури сучасними цікавими формами та методами роботи.

Докладніше...
Як нараховуватимуть пенсії журналістам? / Муніципальне життя
04.01.2013

Згідно пункту 13 Прикінцевих положень Закону України ,,Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, зокрема, у разі, якщо особа має право на отримання пенсії, відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” та цього Закону, призначається одна пенсія за її вибором.

Докладніше...
Новоград-Волинський – місто військової доблесті та слави. / Муніципальне життя
03.01.2013

Щороку 3 січня ветерани Великої Вітчизняної війни, громада міста, військовослужбовці місцевого гарнізону відзначають пам’ятну для новоград-волинців подію – День визволення міста від німецько-фашистських загарбників. У 2013 році виповнилося 69 років з того пам’ятного дня, як з міста воїни радянської армії вигнали жорстоких загарбників.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відкрито переобладнану котельню / Муніципальне життя
03.01.2013

3 січня у нашому місті, на території ЗОШ № 10 відкрили переобладнану котельню, яка буде функціонувати на основі твердого палива - пелетів. Участь у відкритті взяли міський голова Володимир Загривий, його перший заступник – Микола Усенко, керівництво КП „Теплокомуненерго“, працівники котельні, журналісти.

Докладніше...
Новорічні свята на території Житомирської області пройшли більш менш спокійно. / Муніципальне життя
03.01.2013

Про це повідомляє служба зв’язків із громадськістю УМВС України в Житомирській області. Грубих порушень громадського порядку під час новорічних масових заходів міліція не зафіксувала.

 

Докладніше...
Новоград-Волинський має першу новонароджену дівчинку. / Муніципальне життя
02.01.2013

Зранку 2 січня чимала делегація представників міської влади та журналістів на чолі з заступником міського голови Валентином Костюком та головним лікарем міськрай ТМО Василем Борисом привітала перших новонароджених новоград-волинців року.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa