Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Січень 2011 року
Новоград-Волинський: Підведено підсумки роботи промисловості Житомирщини / Економіка
31.01.2011

Протягом тижня міський голова, поряд з міськими заходами, працював в обласному центрі. Зокрема брав участь у нараді за підсумками роботи промисловості Житомирщини у 2010 році.

Докладніше...
Новоград-Волинський готується до відзначення 140-річчя від дня народження Лесі Українки: До Лесі наша думка лине… / Муніципальне життя
31.01.2011

З метою відзначення 140 річниці з дня народження Лесі Українки, популяризації творчої спадщини славетної землячки, утвердження її духовних заповідей; активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу міста, підтримки талановитої молоді розпочався ІІ міський конкурс на кращий літературний твір «До Лесі наша думка лине».

Докладніше...
Робоча група Генерального штабу Збройних Сил України завершила перевірку військових частин 8-го армійського корпусу, дислокованих у Новограді-Волинському / Муніципальне життя
31.01.2011

У 30-й окремій механізованій бригаді та 54-му окремому розвідувальному батальйоні 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що дислокуються в нашому місті, група Генерального штабу Збройних Сил України нещодавно перевіряла рівень бойової готовності.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудеться урочисте відзначення учасників міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2011" / Муніципальне життя
28.01.2011

У четвер, 3 лютого, о 14.30 в актовій залі навчально-виховного об’єднання (м. Новоград-Волинський, вул. Косачів, 5) відбудеться урочисте відзначення учасників міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2011".

Докладніше...
Новоград-Волинський: Рада матерів багатодітних родин / Муніципальне життя
28.01.2011

27 січня 2011 року відбулося засідання ради матерів багатодітних родин м.Новограда–Волинського. Таку зустріч організовано відділом у справах сім’ї та молоді міської ради для обговорення нагальних проблем багатодітних сімей, жінок, що мають почесне звання України «Мати – героїня» та шляхів їх вирішення.

Докладніше...
Продовжується видача посвідчень багатодітним сім`ям міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
28.01.2011

Відділом у справах сім’ї та молоді міської ради продовжується видача посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. № 209 посвідчення є документами, що підтверджують статус багатодітної сім'ї і дітей з такої сім'ї та їх право на отримання пільг.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова зустрівся із представниками ПРООН / Муніципальне життя
28.01.2011

28 січня у приміщенні міської ради відбулося офіційне підписання поправки до „Угоди про партнерство“ за участю міського голови Володимира Загривого та представників Програми розвитку ООН Ірини Скалій та Олени Урсу.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулася Всеукраїнська наукова конференція / Муніципальне життя
28.01.2011

До нашого міста прибули науковці-екологи з Києва, Луцька, Рівного та інших міст вздовж річки Случ. Адже у Новограді-Волинському відбулася Всеукраїнська наукова конференція під назвою «Екологічні проблеми річки Случ та інших водних плес Житомирської області. Туристсько-рекреаційні зони надслучанського краю».

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулося засідання президії ради ветеранів / Муніципальне життя
28.01.2011

Із віком у кожної людини все більше та більше проблем виникає із здоров’ям. Тому тема лікування, покращення здоров’я дуже важлива для ветеранів, учасників бойових дій. 25 січня відбулося засідання президії ради ветеранів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Ще раз до питання оптимізації обліку водоспоживання / Муніципальне життя
28.01.2011

Ми вже інформували населення в місцевій пресі щодо кроків, які запроваджує Водоканал для оптимізації обліку водоспоживання. При цьому повідомлялося, що наказом по підприємству з 20 грудня 2010 року доручено тех. відділу надавати споживачам технічні умови на встановлення/заміну лічильників тільки типу "820" або "620" в метрологічному класі точності "С".

Докладніше...
Повідомлення: виноситься на розгляд громадськості міста Новоград-Волинського проект регуляторного акту / Муніципальне життя
27.01.2011

У зв’язку із змінами порядку обліку води, яка використовується для гарячого водопостачання, впорядкування оплати за надані послуги, вноситься на розгляд громадськості міста проект регуляторного акту – рішення виконавчого комітету міської ради від 26.01.11 №40 . Рішенням пропонується... Читайте далі!!!

Докладніше...
Від Малої Академії наук до практичних дій! / Муніципальне життя
27.01.2011

Кожна людина прагне зробити світ навколо себе кращим. Хтось купує дорогі речі, інший висаджує величезну кількість квітів, прагне тримати абсолютний порядок в своєму оточенні, а є й такі, які, дбаючи про власний добробут, забувають, що є речі, які належать цілій громаді, цілому суспільству. Як результат, - забута історія.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбулися батьківські збори в 6-Б класі ЗОШ №3 / Гуманітарна сфера
27.01.2011

«Ваша власна дитина – найвирішальна річ. Ви думаєте, що ви виховуєте дитину, коли Ви з нею розмовляєте, чи караєте її, Ви виховуєте її кожну мить Вашого життя, навіть, коли Вас немає вдома» (А. Макаренко) Під таким гаслом проходили батьківські збори в 6-Б класі ЗОШ №3 (класний керівник Чала Олена Іванівна, вчитель англійської мови).

Докладніше...
Новоград-Волинський готується до відзначення 140-річчя від дня народження Лесі Українки / Гуманітарна сфера
27.01.2011

Ще 30 листопада 2010 року було створено організаційний комітет з питань підготовки та проведення заходів з нагоди 140-річчя від дня народження Лесі Українки. Відбулися 3 засідання оргкомітету, на яких було розроблено План заходів з відзначення ювілею нашої землячки.

Докладніше...
Новоград-Волинський: «Мрії зламане крило» / Муніципальне життя
27.01.2011

В історії кожної нації є особистості, унікальні своєю багатогранністю, призначення яких - осмислювати історичне минуле й прокладати шлях у майбутнє. Протягом віків саме вони будили в українському народові почуття самобутності і власної гідності та закликали до волі й незалежності, саме на них трималося духовне життя нації.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Звернення громадян - до виконання / Муніципальне життя
27.01.2011

Під час виборів, які відбулися в нашому місті в жовтня 2010 року міським головою, депутатами міської ради було дано багато обіцянок жителям міста. Всі звернення, пропозиції, зауваження, висловлені громадянами міста під час виборчої кампанії враховані та систематизовані.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради / Муніципальне життя
26.01.2011

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 26 січня 2011 року, із 17 проектів, що вносилися на розгляд, затверджено 16 рішень з питань поточного будівництва, захисту житлових і майнових прав дітей, житлово-комунальних. Аналізуючи зроблене та окреслюючи коло першочергових завдань, міський голова В.І.Загривий наголосив на покращанні роботи підприємств ЖКГ щодо своєчасних розрахунків за послуги та енергоносії.

Докладніше...
У Новоград-Волинських бібліотеках відбулася виставка присвячена Дню Соборності України / Гуманітарна сфера
25.01.2011

Мета виставок літератури «Єдина соборна Україна», влаштованих в центральній міській бібліотеці та інших бібліотеках міста, а 21 січня в малому залі міського Палацу культури - допомогти користувачам заглибитись в історію, аби розібратися і зрозуміти сутність цього важливого в нашій історії дня. Запрошуємо до бібліотек міської централізованої бібліотечної системи.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Добросовісний платник податку в усьому світі – поважна людини / Економіка
25.01.2011

Міський голова Володимир Загривий із представниками малого та середнього бізнесу в місті обговорювали шляхи співпраці, діяльності місцевих підприємців в умовах реалізації нового Податкового кодексу України. У своєму зверненні до присутніх підприємців міський голова наголосив на важливості місцевого патріотизму, наведенні належного благоустрою на прилеглій до ринку, магазинів території. Такі зустрічі будуть проводитись регулярно, адже влада зацікавлена у співпраці та взаєморозумінні із представниками малого та середнього бізнесу.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Учень року – 2011 / Гуманітарна сфера
24.01.2011

Шкільне життя яскраве та насичене незабутніми подіями. Свята, конкурси, змагання, веселі учнівські витівки, спільні справи… Все це залишається в пам’яті приємними спогадами, хвилинами успіху, радості, захоплення, дружньої підтримки, творчості. Сподіваємося такою незабутньою подією для старшокласників міста став міський конкурс «Учень року - 2011». Конкурс з пошуку обдарованих дітей відбувся – шкільне життя продовжується. Попереду нові змагання, олімпіади, це значить нові успіхи наших дітей. Вітаємо усіх учасників конкурсу, а особливо переможців, їх батьків та педагогів!

Докладніше...
Що нового в новому році? / Муніципальне життя
24.01.2011

Як повідомляє news.if.ua з 1 січня 2011 року в Україні вступили в силу 28 законів, 18 постанов і 1 розпорядження Кабінету міністрів та 1 постанова Верховної Ради. Деякі зміни в законодавстві напряму зачеплять кожного українця. До чого доведеться звикати в новому році? Читати далі!

Докладніше...
Шановні новоград-волинці! / Муніципальне життя
21.01.2011

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України - – святом демократичного єднання українців в Українській державі. Протягом сторіч наш народ прагнув жити в єдиній державі. І саме 22 січня 1919 року в Києві на Софіївському майдані було проголошено Акт Злуки - возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Докладніше...
Харчування дітей у ДНЗ Новограда-Волинського якісне та корисне / Муніципальне життя
21.01.2011

З метою ознайомлення з організацією навчально-виховної роботи, харчування, матеріально-технічного забезпечення заступник міського голови Валентин Андрійович Костюк відвідав більшу частину дошкільних навчальних закладів.

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначив День Соборності України / Муніципальне життя
21.01.2011

21 січня, напередодні Дня Соборності України у Новограді-Волинському відбулося засідання „круглого столу“, присвячене цій даті. До участі запрошувались керівники політичних партій, громадських, національно-культурних організацій, мешканці міста та району.

Докладніше...
«Цього дня вода стає живою!» — стверджують новоград-волинці учасники масового купання, що відбулося з нагоди свята Водохреща / Муніципальне життя
21.01.2011

Водохреще відзначають християни східного обряду. Ним завершується цикл різдвяних свят. Віряни згадують хрещення Ісуса у річці Йордан. За традицією вони занурюються у холодну воду, яка має чудодійну силу. Адже купання на Водохреще - очищає від гріхів і дає здоров'я на весь рік.

Докладніше...
Новоград-волинцям потрібні безпечні та якісні продукти / Муніципальне життя
21.01.2011

20 січня у приміщенні міської ради відбулася нарада з питань сприяння реалізації продукції місцевого виробника. На зустріч були запрошені приватні підприємці, які торгують продовольчими товарами, представники ВАТ „Новоград-Волинський м’ясокомбінат“, санстанції.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Приймати ліки потрібно з розумом / Муніципальне життя
21.01.2011

Відомий знаменитий вислів Сумрути: "В руках незнаючого ліки - яд і по своїй дії може бути порівняним з ножем чи вогнем, в руках людей розумних вони порівнюються з напоєм безсмертя". Ні для кого не є секретом, що нині одним із найприбутковіших є бізнес, пов'язаний із лікуванням людей.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходив турнір майстрів / Спорт
20.01.2011

У нашому місті проходив великий різдвяний міжобласний турнір з настільного тенісу на призи фірми „Юнік Фарма“, директором якого є Михайло Махінов - голова тенісної федерації міста. В ньому взяли участь юні обдарування міської ДЮСШ, чемпіони області з тенісу серед школярів Левицький Олександр, Гороницький Артем, Струс Сергій, Корнієнко Микола.

Докладніше...
Щотижнева нарада з правоохоронцями міста Новограда-Волинського / Муніципальне життя
20.01.2011

Під час останньої наради міського голови В.І.Загривого з керівниками місцевих правоохоронних органів обговорювалися ряд злободенних питань щодо захисту законних інтересів громадян. Зокрема за даними відділу ведення Державного реєстру виборців до 3 тисяч осіб в місті через різні обставини «зникли» з реєстру, тобто знялися з реєстрації і подальша їх доля не відома.

Докладніше...
Новоград-Волинський на шляху до впровадження європейських стандартів у проведенні санації багатоквартирного житлового фонду / Муніципальне життя
20.01.2011

Відбулась розширена нарада за участю представників місцевої влади, депутатів, голів ОСББ, координатора проекту українсько-німецького технічного співробітництва „Енергоефективність у будівлях“ Репсіме Хрінової-Шимкіної та німецького архітектора Маріо Бодема.

Докладніше...
Презентація виставки-ярмарку в Новоград-Волинській центральній бібліотеці / Гуманітарна сфера
20.01.2011

Україна – це наша Батьківщина, з багатовіковою історією, красивою мальовничою природою, працьовитими і талановитими людьми, самобутньою кухнею та цікавою духовною спадщиною. Маючи у фонді бібліотеки нову літературу даної тематики, працівники центральної міської бібліотеки провели презентацію виставки - ярмарку «Україна - мій духмяний дивосвіт» для членів клубів за інтересами «Світлиця» та «Криниченька», студентів медичного і економіко-гуманітарного коледжів.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Поетеса зламу століть (до 140-річчя від дня народження Лесі Українки) / Гуманітарна сфера
19.01.2011

Леся Українка... Це ніжне і дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу. Народилася вона 25 лютого 1871 року в місті Новоград – Волинський. Ми, земляки поетеси, пишаємося, що наше місто, наша земля породила Генія української літератури – Ларису Петрівну Косач. Псевдонім Леся Українка твердо і назавжди зафіксований у пам'яті кожного українця, і не тільки українця.

Докладніше...
Благодійний обід відбувся у Новоград-Волинському / Муніципальне життя
19.01.2011

Січнева нестійка але сонячна погода цього року, у переддень великого зимового свята Водохреща, не вплинула на підопічних територіального центру, які зібрались 18 січня о 12.00 на благодійний обід проведений міським територіальним центром у приміщенні кафе „Залізничник” по вул. Вокзальній.

Докладніше...
Успішність справи залежить від наполегливої праці влади та кожного новоград-волинця / Муніципальне життя
19.01.2011

Відбулася перша в новому році прес-конференція керівництва міської влади для журналістів місцевих ЗМІ, де темою були підсумки роботи за 2010 рік та перспективи на 2011 рік. Незвичайним для мас-медіа було коло її учасників – міський голова та всі його заступники. Відповідаючи на запитання щодо обрання саме такого формату зустрічі Загривий В.І. відповів, що це цілком закономірно.

Докладніше...
У новоград-волинських школах почався другий семестр / Гуманітарна сфера
18.01.2011

Триває перший тиждень навчання в 2011 році – у школах стартував II семестр. Після насичених святами зимових канікул, упродовж яких учні відвідали новорічні вертепи, карнавали, турпоходи й екскурсії, 10 січня 2011 року розпочалася найтриваліша чверть навчального року.

Докладніше...
У Новограді-Волинському проходитиме Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція / Муніципальне життя
18.01.2011

27 січня 2011 року у великій залі засідань міської ради (адреса: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16) відбудеться Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Екологічні проблеми річки Случ та інших водних плес Житомирської області.

Докладніше...
Новоград-Волинський: На вкраденому не розбагатієш / Муніципальне життя
17.01.2011

За словами начальника ЦЕЗ № 3 філії „Укртелекому“ в місті В.І.Міліна у минулу п’ятницю під час ремонту радіоліній в районі села Броники працівниками центру електрозв’язку № 3 філії „Укртелекому“ було виявлено крадіжку сталевих дротів протяжністю 1100 м.

Докладніше...
Новоград-Волинський: Свято педагогічної творчості / Муніципальне життя
17.01.2011

У Новограді-Волинському урочистим відкриттям щорічної педагогічної виставки відбувся початок «Року освіти та інформаційного суспільства». Саму таку назву має 2011 рік в Україні відповідно до Указу Президента № 926/2010 від 30.09.2010 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський: підсумки педагогічного конкурсу «Учитель року – 2011» / Гуманітарна сфера
14.01.2011

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» в листопаді-грудні 2010 року у нашому місті проведено міський етап конкурсу «Учитель року-2011» у номінаціях: «Початкові класи», «Зарубіжна література», «Історія», «Іноземна мова. Німецька мова», «Образотворче мистецтво».

Докладніше...
Новоград-Волинський: Відбулася зустріч міського голови В.І.Загривого / Муніципальне життя
14.01.2011

11 січня 2011 року відбулась зустріч міського голови В.І.Загривого з директорами шкіл міста за участю заступника міського голови В.А.Костюка, начальника управління освіти і науки О.В.Ільяхової, голови постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності В.І.Неука та голови постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту та туризму В.К.Мельника.

Докладніше...
За кваліфіковану працю — належну оплату! / Муніципальне життя
14.01.2011

76 грн. 86 коп., 115грн.67 коп., 156грн.25коп. – це не прості цифри. Саме таку зарплату на місяць отримують деякі працівники у нашому місті. Як зрозуміти такі цифри – приниження людської гідності своїми ж українськими хазяями, чи це лише для податківців, а для працюючих «утешительний» приз у конверті?

Докладніше...
Новоград-Волинський: Все минає – лише музика та поезія вічні / Муніципальне життя
14.01.2011

Нещодавно у літературно-музичному салоні музею родини Косачів проходив вечір-концерт «Музика всіх часів і народів». Господиня вечора - місцевий краєзнавець Ліна Наумець - підготувала цікаві розповіді про життя та творчість всесвітньо відомих митців – композиторів, які представляли різні епохи, культури, країни - угорця І.Брамса, німця – І.С.Баха, венеціанця –А.Вівальді, чеха –А.Дворжека, росіянина –Г.Свиридова, молдаванина –Є.Догу, українця – М.Скорика.

Докладніше...
На останніх засіданнях адміністративної комісії виконкому Новоград-Волинської міської ради було розглянуто 16 протоколів про правопорушення / Муніципальне життя
14.01.2011

Так за неналежне виконання Правил благоустрою міста у частині утримання прилеглої до магазинів «Смак» по вул. Гагаріна та «Надія» по вул. Шевченка,51 на відповідальних осіб накладено адмінстягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн. та 350 грн. 14 новоград-волинців притягнуто до адмінвідповідальності за порушення Правил торгівлі, в тому числі за продаж сигарет неповнолітньому, несвоєчасну без поважної причини реєстрацію народження дитини.

Докладніше...
Забезпечення підручниками новоград-волинських школярів / Гуманітарна сфера
13.01.2011

Одним із важливих факторів, який впливає на якість навчального процесу є забезпеченість школярів підручниками. Загальноосвітні навчальні заклади нашого міста, як і всі у нашій країні, отримують їх через державну систему централізованого постачання. У 2010-2011 навчальному році учні початкових класів забезпечені підручниками на 97%.

Докладніше...
Заробітна плата працівникам не має бути нижче за законодавчо встановлений розмір / Муніципальне життя
13.01.2011

Відповідно до "Кодексу законів про працю України" (КЗпП), заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, в грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Докладніше...
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято / Муніципальне життя
13.01.2011

Відповідно до чинного законодавства, враховуючи заяви, клопотання підприємств, установ, організацій, громадян, висновки спеціалістів виконавчий комітет міської ради своїм рішенням надав ряд дозволів на будівельні роботи, перепланування приміщень. У зв’язку з додатковим розплануванням вул. Окремої надано нові юридичні адреси земельним ділянкам на цій вулиці. Читайте далі!!!

Докладніше...
До уваги споживачів теплової енергії КП «Новоград Волинськтеплокомуненерго» / Муніципальне життя
11.01.2011

Упродовж декількох років у місті впроваджувалася програма зі встановлення в багатоповерхових будинках лічильників обліку тепла. На сьогодні теплові лічильники встановленні у 38% мешканців будинків Новограда-Волинського, тому більшість мешканців вже звикли сплачувати не за квадратні метри, а за фактично спожиту кількість тепла.

Докладніше...
Новоград-Волинський: „Є у нашого народу свята і звичаї чудові" / Муніципальне життя
11.01.2011

Саме за такою темою, напередодні святвечора, пройшла година народознавства в центральній міській бібліотеці для новоград-волинської громади етнічних німців "Бегегнунгсцентр".

Докладніше...
Чи варто змінювати вікову межу для молоді? / Муніципальне життя
11.01.2011

На сьогодні в Україні проживає понад 14 млн. молоді віком від 14 до 35 років. У Новограді-Волинському їх близько 16500 чоловік. Вік молоді визначений статтею 1 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні».

Докладніше...
Юні новоград-волинці побували на новорічній виставі «Дюймовочка» / Муніципальне життя
11.01.2011

Під час новорічних канікул дітям з нашого міста пощастило побувати на новорічній виставі Житомирського обласного музично-драматичного театру «Дюймовочка». Попри те, що казка має ліричний характер, театралам вдалося перетворити виставу в динамічне, яскраве та цікаве видовище.

Докладніше...
У Новограді-Волинському почалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання – 2011 / Гуманітарна сфера
11.01.2011

З 1 січня у Новограді-Волинському, як у всій країні, почалася реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2011 року. Реєстрація буде тривати до 28 лютого 2011 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський центр зайнятості тісно співпрацює з міською радою / Муніципальне життя
10.01.2011

5 січня 2011 року відбулася зустріч заступника міського голови з гуманітарних питань Костюка Валентина Андрійовича з директором Новоград-Волинського центру зайнятості Сербіним Віктором Андрійовичем та спеціалістами служби зайнятості.

Докладніше...
Новоград-Волинським Водоканалом зроблено необхідний крок для оптимізації обліку водоспоживання / Муніципальне життя
10.01.2011

У щотижневій газеті "Звягель-інформ" №37 від 10 вересня 2010 р. публікацією "Оптимізація обліку водокористування, як засіб стримування росту тарифів" ми розпочали обговорення надзвичайно актуальної проблеми для Водоканалу і територіальної громади – зведення балансу між об’ємом поданої і об'ємом реалізованої (облікованої) води.

Докладніше...
Дорогі новоград-волинці! / Муніципальне життя
06.01.2011

Сердечно вітаю вас із Різдвом Христовим. Чудо народження Сина Божого Ісуса Христа єднає християн в радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя.

Докладніше...
Приємна подія відбулася на Новоград-Волинському КП „Міськкомунсервіс“ / Муніципальне життя
06.01.2011

Перед самим новим роком транспортний парк цього підприємства поповнився 3–ма одиницями спеціалізованої техніки, придбаної за спільні кошти з місцевого бюджету та виграного гранту. Це – 2 трактори, один з яких - для прибирання тротуарів від снігу, сміттєприбиральна машина.

Докладніше...
Повідомлення про результати проведення конкурсів на право надання послуг з утримання об’єктів благоустрою та надання житлово-комунальних послуг протягом 2011 року / Муніципальне життя
05.01.2011

27 та 28 грудня 2010 року управлінням житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради було проведено конкурси на право надання послуг з утримання об’єктів благоустрою та надання житлово-комунальних послуг протягом 2011 року.

Докладніше...
Новоград-Волинський міський голова провів ряд зустрічей / Муніципальне життя
05.01.2011

В ході чергової зустрічі міського голови Володимира Загривого із Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином обговорені проблеми в будівельній, житлово-комунальній та інших галузях міста. Зокрема - щодо фінансування та будівництва в 2011 році ЗОШ №8, другої черги полігону твердих побутових відходів, завершення реконструкції полового будинку, ремонту Слободо-Романівської середньої школи, початку будівництва житлових будинків в місті.

Докладніше...
Умови діяльності деяких шкіл міста Новоград-Волинського покращаться / Гуманітарна сфера
05.01.2011

Завершився ремонт частини даху спеціалізованої середньої школи №4, який тривав майже 5 місяців. Роботи велися місцевим приватним підприємцем за кошти з міського бюджету. Відтепер - більш практичний - шатровий дах над спортивним та актовою залами школи гарантує нормальні санітарні умови для занять та позашкільних заходів.

Докладніше...
Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж – один з кращих в Україні / Муніципальне життя
05.01.2011

Нещодавно, згідно опублікованих даних державного комітету статистики України та відповідно з Європейським стандартом рейтингування Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж здобув ІІ місце за підсумками останніх двох років діяльності серед підприємств з кількістю офіційно працюючих до 50 чоловік.

Докладніше...
Основні фінансові та соціально – економічні пріоритети міста Новоград-Волинського на 2011 рік визначені / Економіка
05.01.2011

Завершилася довготривала, кропітка робота фінансистів, міського голови, його заступників, розпорядників коштів, депутатів над основним фінансовим документом міста. На останньому в цьому році пленарному засіданні міської ради, яке проходило 30 грудня, попередньо узгоджений варіант рішення про міський бюджет на 2011 рік представила начальник фінуправління Галина Смажук.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся лижний крос, присвячений 67-ій річниці визволенню міста від фашистських загарбників / Муніципальне життя
04.01.2011

3 січня після завершення урочистостей в міському палаці культури на честь 67-ої річниці визволення Новограда-Волинського від фашистських загарбників вдруге поспіль відбувся лижний крос „Від ДОТу до ДОТу“, присвячений пам’ятній даті. Участь у кросі взяли майже 70 учасників.

Докладніше...
Новоград-Волинський: 2011 рік обіцяє бути щасливим / Муніципальне життя
04.01.2011

Здавна люди вірили, що першим у хату на свята повинен заходити чоловік, тоді власники оселі житимуть у мирі, злагоді, щасті й багатстві. Судячи з цього можна сказати, що Новий 2011 рік для мешканців нашого міста і району також буде щасливим. Адже у перший день нового року на світ з’явились троє немовлят. О 2 год. 20 хв. у пологовому будинку пролунав плач первістка родини Гуменюків, із Токарева. Молода мама Галина Віталіївна народила справжнього козака вагою 4,270 кг.

Докладніше...
У Новограді-Волинському визначено кращих двірників, слюсарів, трактористів / Муніципальне життя
04.01.2011

Гарне свято у переддень Нового року вирішили влаштувати для двірників, слюсарів, сантехніків нашого міста працівники житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради. Адже від їх роботи багато в чому залежить наш святковий та повсякденний настрій. Вони забезпечують сучасні зручності у наших квартирах та порядок на вулицях міста.

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначив 67-річницю визволення від фашистських загарбників / Муніципальне життя
04.01.2011

3 січня 2011 року відбулося урочисте засідання громадськості міста та району з нагоди 67-річниці визволення міста Новограда-Волинського від фашистських загарбників. Не дивлячись на вихідний день велика зала міського палацу культури була переповнена глядачами.

Докладніше...
Шановні новоград-волинці, дорогі наші ветерани! / Муніципальне життя
03.01.2011

Маю велику честь вітати вас – людей, без яких не існувало б сучасного міста та району, – з величною датою, Днем визволення Новограда-Волинського від фашистських загарбників. 67 років тому 3 січня завершилася операція з визволення Новограда-Волинського. Ваш героїзм, мужність та сила духу будуть вічно жити у пам’яті нащадків. З повагою, міський голова В.І.Загривий

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa