Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Архів міських новин :: Січень 2010 року
Відбулося чергове засідання виконкому міської ради / Муніципальне життя
28.01.2010

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглянуто 27 різнопланових питань, три з яких через свою соціальну значимість були основними, тобто готувались спеціально створеними робочими групами. Зокрема члени виконавчого комітету затвердили презентований заступником міського голови Валентиною Титяневич план заходів, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Кожен зірваний листок календаря наближає нас до відзначення цієї знаменної дати.

Докладніше...
Конкурс «Кращий студент року» став святом творчості і молодості / Гуманітарна сфера
27.01.2010

З великим успіхом, пройшов міський конкурс «Кращий студент року». Зі сцени і в залі міського Палацу культури промовляла сама молодість, енергійна, запальна, творча, захоплена, в якої попереду усе життя. І це закономірно, наголосив міський голова М. П. Боровець, бо студентські роки – найкращі у житті. Від територіальної громади він привітав студентів зі святом, адже конкурс проходив у Тетянин день, яка є заступницею студентства.

Докладніше...
Візьміть дитину у родину / Муніципальне життя
26.01.2010

Якщо Ви добра людина і небайдужа до долі дітей – прийміть в свою сім'ю на виховання і спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування. Держава підтримує прийомну сім'ю:
- прийомна дитина зберігає статус сироти і користується усіма пільгами;
- прийомні батьки отримують від держави щомісяця кошти на утримання дитини;
- прийомну сім'ю супроводжує соціальний працівник, який допомагає долати труднощі.
Наша адреса: вул. Шевченка, 31, телефон 2-07-12.

Докладніше...
Завершено міський етап конкурсу «Учитель року 2010» / Муніципальне життя
25.01.2010

Всеукраїнський конкурс "Учитель року" – один із способів привернути увагу громадськості до підвищення престижу й стимулювання робітників сфери освіти, популяризація їх кращих досягнень, педагогічний надбань і професійної майстерності. Проведення щорічного конкурсу „Учитель року” - одне із самих яскравих подій в освіті Новограда-Волинського. Його проведення – цілеспрямований пошук унікальних сучасних творчих здобутків освітньої галузі. В ньому беруть участь не просто чудові педагоги, а яскраві особистості, чий досвід і подвижницька праця дають можливість з оптимізмом дивитися в майбутнє нашої держави.

Докладніше...
У Новограді-Волинському відзначили 91 річницю Соборності України та вшанувала пам’ять героїв Крут / Муніципальне життя
22.01.2010

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки та 29 січня 1918 року - День пам’яті героїв Крут. Цим датам судилося навічно вкарбуватися в історію України.

Докладніше...
Клуб для прийомних сімей „Родоцвіт” діє / Муніципальне життя
22.01.2010

Альтернативною формою сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є прийомна сім’я. Більше року при міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює клуб для прийомних сімей „Родоцвіт“. На черговому його засіданні одне з питань, що розглядалося було створення належних умов функціонування і забезпечення покращення якості соціального супроводу таких сімей.

Докладніше...
Педагогічна творчість освітян Новограда-Волинського / Муніципальне життя
21.01.2010

Остання декада грудня 2009 року у освітян міста була відмічена проведенням міської Декади  інновацій та передового педагогічного досвіду. Початком декади стало урочисте відкриття педагогічної виставки, мета якої – виявлення, громадська апробація та поширення перспективного педагогічного досвіду, впровадження в практику роботи навчальних закладів міста сучасних інформаційних технологій та педагогічних інновацій, активізація науково-дослідної і пошукової роботи в освітніх установах.  

Докладніше...
На засіданні ради директорів підвели підсумки роботи у минулому році та обговорили претендентів на відзначення під час рейтингу популярності „Гордість міста 2009“ / Муніципальне життя
21.01.2010

На базі промислового підприємства ТОВ «Техна» 20 січня відбулася перша в цьому році рада директорів промислових підприємств міста за участю міського голови Миколи Боровця. Голова ради директорів Сергій Портянко (директор ВАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“), керівники підприємств: Леонід Вакулюк ( директор ВАТ „Новоград-Волинськсільмаш“), Володимир Рибінський (директор ТОВ ВО „Техна“), Валерій Перерва (директор ТОВ фірми „Новофарм-Біосинтез“) та інші на цій зустрічі підвели підсумки минулого року, зупинилися на деяких проблемах, радилися щодо їх вирішення, планували свою роботу на перспективу.

Докладніше...
Результати першого туру виборів Президента України у Новограді-Волинському відрізняються від обласних / Муніципальне життя
20.01.2010

За попередніми даними дільничних виборчих комісій у першому турі виборів Президента України, які проходили 17 січня 2010 року, взяли участь 29026 громадян, що складає 63,6% від внесених до Реєстру виборців жителів Новограда-Волинського. Найбільшу кількість голосів - 8048 (27,73%) набрав лідер партії Регіонів Віктор Янукович. Як показав аналіз він переміг на 26 із 28 виборчих дільниць міста. 5681 виборець (19,57%) хоче бачити на посту голови держави діючого Прем’єр-міністра – Юлію Тимошенко. 

Докладніше...
Гарна пісня здатна обігріти душі людей / Муніципальне життя
20.01.2010

Для міського терцентру вже стало доброю традицією в останнє з зимових свят - Водохреще проводити благодійний обід для одиноких непрацездатних громадян пенсійного віку. 20 січня у кафе на вул. Вокзальній 60 підопічних відділення надання соціальної допомоги на дому міського терцентру зібралися разом, щоб поспілкуватися та насолодитися концертними номерами. 

Докладніше...
Статистики подсчитали, на сколько подорожали продукты в Житомирской области / Муніципальне життя
20.01.2010

Как сообщает Житомир.info в 2009 году продукты питания и безалкогольные напитки в Житомирской области подорожали на 10 процентов. Эти данные взяты в отделе статистики цен ГУС в Житомирской области. Больше всего подорожал сахар - в 1,8 раза. Также от 22 до 37 процентов стали дороже шоколад, консервированное молоко, соль, пряности и кулинарные травы, кофе, масло, какао, чай. В пределах от 11 до 18 процентов увеличилась стоимость безалкогольных напитков, масла, сыров, кисломолочной продукции, молока и молочных продуктов, маргарина, рыбы и продуктов из нее, сладостей.

Докладніше...
Святвечір у музеї Лесі Українки / Муніципальне життя
15.01.2010

14 січня багато років поспіль збираються під дахом оселі Лесі Українки новоград-волинські сім’ї, аби ще раз поринути у велич та багатство українських традицій. Організатором цього незмінного дійства є директор музею Лесі Українки Віра Омелянівна Римська. Саме 14 січня збирає Віра Омелянівна родини до будинку, адже цього дня вже одружені діти йдуть до батьків, пригощають їх кутею, проводять свято в колі сім’ї. Також обрядодією цього дня було засівання осель українців збіжжям із відповідними примовляннями. 

Докладніше...
„Щедрий вечір” у музеї родини Косачів / Гуманітарна сфера
15.01.2010

13 січня у музеї родини Косачів відбулась зустріч творчої інтелігенції міста. У літературно-музичній вітальні музею зібралися шанувальники українських традицій. Ведуча вечора Валентина. Ксендзук розповіла про українські народні обряди різдвяно-новорічного циклу. Привітали всіх присутніх театралізовано-музичним виступом діти недільної школи Свято-Троїцького собору (керівник Г.Г. Сичинська).

Докладніше...
Дорогу відремонтують за участю підприємців / Муніципальне життя
15.01.2010

Вулиця Войкова - район ринку «Урожай» - автозаправної станції - дуже розбита, можна сказати, аварійна. Потребує ремонту не лише вона, але й зливова каналізація. На це необхідні чималі кошти. Міський голова М. П. Боровець звернувся до приватних підприємців, котрі працюють на цій території, з прохан¬ням узяти дольову участь у ремонті названого відрізку шляху.

Докладніше...
Новорічно-різдвяні свята у Києві / Муніципальне життя
15.01.2010

З 4 по 6 січня делегація Новограда-Волинського відвідала місто Київ та взяла участь у новорічно-різдвяних заходах, які проходили під патронатом Президента України Віктора Ющенка. До складу делегації увійшли юні звягельчани - Микола Борсученко, Діана Георгієва, Крістіна Тимощук, Дар’я Михальчук, Катерина Титаренко та Іван Найдюк. Приймав новоград-волинську делегацію Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, який забезпечив проживання та екскурсійні поїздки Києвом, а у день приїзду для всіх дітей організував святкову дискотеку і вечір знайомств.

Докладніше...
Багато запланованого вдалося здійснити, але разом з тим, багато довелося відкласти на наступні роки / Муніципальне життя
15.01.2010

12 січня відбулася прес-конференція міського голови Миколи Боровця за підсумками роботи у 2009 році для представників місцевих засобів масової інформації. Розпочалася зустріч обговоренням особливостей життєдіяльності міста у 2009 році. За словами Миколи Петровича рік був досить неоднозначним. Багато запланованого вдалося здійснити, але разом з тим, зважаючи на кризове становище в країні та світі багато довелося відкласти на наступний рік. Все ж незважаючи ні на що, покладаючись на власні сили життя громади було забезпечене повноцінно.

Докладніше...
За якістю адміністративних послуг громадяни оцінюють, як влада турбується про них / Муніципальне життя
15.01.2010

Сьогодні наше місто займає лідируючі позиції у багатьох сферах діяльності. Це - участь у міжнарод­них проектах; у проектах національ­ного та регіонального рівнів. Напри­кінці минулого року виконавчі орга­ни міської ради розпочали цілу низ­ку проектів щодо покращення муні­ципальних послуг, які надають меш­канцям міста. Новоград-Волинський став переможцем проекту зі створення «Центру надання адміністративних послуг», що впроваджує Німецьке агентство з технічного співробітництва (GTZ), Швейцарська агенція розвитку те співробітництва (SDC), Центр політико-правових реформ (м. Київ) та Центр дослі­джень місцевого самоврядування (м. Львів).

Докладніше...
У місті визначили найкращих учнів / Муніципальне життя
13.01.2010

У системі освіти Новограда-Волинського сьогодні на першому місці стоїть особистість дитини, розвиток її природних здібностей і талантів шляхом залучення її до участі в олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт, різноманітних тематичних конкурсах. На виконання міської Програми «Обдаровані діти», з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, традиційно у нашому місті у жовтні 2009 р. проведено шкільні олімпіади у яких взяли участь 6760 школярів, у листопаді–грудні - міські олімпіади, учасниками яких стало 564 школяра.

Докладніше...
З кожним роком до виконавчого комітету міської ради звертається все більше громадян / Муніципальне життя
12.01.2010

За інформацією начальника відділу загальної роботи та з питань контролю міської ради Вікторії Данюк у 2009 році до виконавчого комітету міської ради звернулось 2761 громадян, надійшло поштою 2188 звернень, 224 звернення зареєстровано на особистих прийомах у міського голови, де розглянуто 247 питань. Протягом минулого року до заступників міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами звернулось 1009 громадян. Найчастіше на прийом приходять ветерани праці і пенсіонери (412), учасники Великої Вітчизняної війни та бойових дій (50), багатодітні та малозабезпечені сім’ї (22).

Докладніше...
Жительці Новограда-Волинського виповнилося 100 років / Муніципальне життя
12.01.2010

12 січня жительці Новограда-Волинського Бондар Надії Миколаївні виповнилося 100 років. З цією знаменною датою від імені Президента України її привітав перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації В.І. Загривий. З подарунками до оселі 100-літньої ювілярки завітали: міський голова М.П. Боровець, заступник міського голови В.С. Титяневич, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Л.В. Шутова та голова міськрайонного Товариства Червоного Хреста В.Н. Константинова. Всі гості висловили щиру вдячність Надії Миколаївні за людяність, щирість та самовіддану працю.

Докладніше...
Визначені переможці міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика / Гуманітарна сфера
11.01.2010

Новограді-Волинському відбувся міський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. У першому - шкільному етапі конкурсу взяли участь 1109 учнів 3-11 класів. Під час другого етапу – міського змагалися 72 найкращі знавці рідної мови. Конкурсанти виконували завдання підготовленні Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Докладніше...
Новоград-Волинський народний дитячий фольклорний ансамбль «Ордана» - учасник Різдвяної колядки Всеукраїнського дитячого фольклорного фестивалю «ОРЕЛІ» / Гуманітарна сфера
11.01.2010

Справжній талант воістину не знає кордонів. Це вкотре доводить народний дитячий фольклорний ансамбль «Ордана», який щойно взявши участь у творчому звіті Житомирської області (що проходив на головній сцені нашої держави - у Національному Палаці «Україна»), 9 січня був запрошений до Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» на Різдвяну коляду Всеукраїнського дитячого фольклорного фестивалю «ОРЕЛІ».

Докладніше...
Вітання міського голови Миколи Боровця з Різдвом Христовим! / Муніципальне життя
06.01.2010

Свято Різдва Христового — одне з найбільш шанованих в Україні. Наш народ здавна відзначав прихід у наш світ Ісуса Христа — сина Божого.

Серед великих християнських свят Різдво Христове це свято НАДІЇ, а Воскресіння чи Великдень — свято ПЕРЕМОГИ. Без надії не буває перемоги: ці два свята вселяють у нас віру у все світле та щасливе, вчать не розчаровуватися, коли наражаєшся на що­денні випробування. А це нині так потрібно кожному з нас.

Докладніше...
Новорічне свято для дітей міста під патронатом міського голови / Муніципальне життя
06.01.2010

Традиційно щороку під час новорічно-різдвяних свят для дітей міста із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування  проводиться новорічна ялинка під патронатом міського голови. Організатором новорічного дійства багато років підряд є міський палац культури ім. Лесі Українки. Цього разу організатори подарували дітям чудову святкову концертну програму під назвою «Новорічний серпантин».

Докладніше...
Новорічна зустріч у Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді / Муніципальне життя
06.01.2010

Вже стало гарною традицією під час новорічно-різдвяних свят у  Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводити концертно-розважальну програму для дітей з функціональними обмеженнями. Цього разу на новорічну зустріч завітало 50 дітей разом зі своїми родинами.  Працівники та вихованці Палацу шкільної молоді підготували для них цікаву розважальну програму з вікторинами та конкурсами.

Присутніх діточок розважали Дід Мороз та Снігуронька, янголи та інші казкові герої. Присутніх з новорічними святами привітав міський голова Микола Боровець, який побажав всім  міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій.

Докладніше...
За досвідом впровадження профільної освіти до Новограда-Волинського / Муніципальне життя
05.01.2010

Сьогодні молодь, закінчивши школу, має широкій вибір професії. Проте рівень отриманих випускником знань не завжди відповідає вимогам вищого навчального закладу у якому йому хотілося б продовжити навчання. Потреби регіонального ринку праці у тій чи іншій галузі також, зазвичай, випускнику невідомі. Оптимальним способом подолання означених проблем вважається впровадження у старшій школі (10-11 класи) профільної освіти. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбувся лижний пробіг пам’яті „Від доту до доту“ / Спорт
05.01.2010

З нагоди 66-ої річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників з ініціативи колективу Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу, за підтримки відділу фізкультури та спорту міської ради, командування Новоград-Волинського військового гарнізону 4 січня було проведено лижний пробіг пам’яті „Від доту до доту“. Учасники пробігу - студенти економіко-гуманітарного коледжу на чолі з його директором Миколою Паламарчуком та військовослужбовці. 

Докладніше...
Новоград-Волинський відзначив 66-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників / Муніципальне життя
04.01.2010

66 років назад, у далекому 1944 році для Новограда-Волинського відзвучали останні постріли трагічної Великої Вітчизняної війни. Але не гояться рани в серцях людських. І в урочисті, святкові роковини визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників, громадськість Новограда-Волинського зібралась аби покласти вінки, квіти до обеліску в Сквері Слави та вшанувати сивочолих ветеранів, подвиги загиблих земляків-визволителів. Адже боролися вони в ім’я утвердження найдорожчого на землі – життя та миру.

Докладніше...
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Шановні новоград-волинці!
21.06.2019

Можливе коливання тиску газу в мережі 26.06.2019р. з 9:00 до 12:00 год. у зв’язку з ремонтними роботами Рівненського ЛВУМГ на ГРС Новоград-Волинський.

Докладніше...
Запрошуємо взяти участь у заході до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
20.06.2019

22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цього дня о 10:00 год. у сквері Слави (вул. Соборності) відбудеться покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa