Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.03.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.03.2019 року

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів запитань та відповідей

На запитання відповідає
Весельський Віктор Леонідович,
Новоград-Волинський міський голова

Запитання:
Ім'я: Володимир
E-mail: Gallpost@i.ua
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, до якої організації можна звернутися в м. Новограді-Волинському з приводу утилізації або прийому на утилізацію приладів, пристроїв чи ін., що містять шкідливі речовини (наприклад, пошкоджений ртутний термометр або лампи денного світла, що містять пари ртуті). Як в подальшому планується вирішувати це питання?

Відповідь:


Шановний пане Володимире! На Ваш лист на адресу міського голови щодо організації, яка приймає або утилізує прилади, пристрої, що містять шкідливі речовини повідомляємо наступне.
Для здійснення такого виду діяльності необхідна відповідна ліцензія. Такої ліцензії у організацій міста Новограда-Волинського немає.
Найближча організація, яка приймає пошкоджені ртутні термометри, лампи денного світла є в місті Житомирі, яка знаходиться на вулиці Ватутіна, 75, тел.(0412) 46 80 79 (офіс „Добробут“).

Запитання:
Ім'я: Иван
E-mail: shulikov2007@mail.ru

С начала нового года в Новограде в разных торговых точках произошло подорожание сигарет – в среднем к стоимости каждой пачки, сверх указанной на ней цене, продавцы прибавили от 70 копеек до 1 гривны. Все спрашивают о причинах данного подорожания, везде отвечают одно и то же: дескать, сигареты подорожали потому, что введен новый налог в местный бюджет, и ним обложили всех, без исключения, продавцов табачных изделий. Да, налог действительно введён. Но, судя по Закону Украины от 28 декабря 2014 года №71-VIII «О внесении изменений в Налоговый кодекс…», данный акцизный налог в размере 5% от объема реализации пива, алкогольных напитков, топлива и табачных изделий не включается в максимальную розничную цену на продукцию, указанную, к примеру, на каждой пачке сигарет. Этот налог в данном случае – проблема самих продавцов, которые теперь обязаны будут делиться своей прибылью с местным бюджетом, но никак не проблема покупателей. Потому продавать сигареты дороже, чем указано на пачке, незаконно. Вы обязаны отреагировать. Как минимум – разъяснить предпринимателям нюансы данного налога, чтобы подобное более не повторялось. И уже позже применять к тем, кто не прислушается, санкции согласно законодательству.

Відповідь:

У відповідь на Ваше звернення щодо підвищення цін на тютюнові вироби у торгівельній мережі міста інформуємо, що проведено робочу нараду з керівниками торгівельних підприємств та працівниками ОДПІ щодо роз’яснення змін до Закону України „Податковий кодекс України“, а саме, що справляння 5-ти відсоткового збору від об’єму реалізації пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів тощо відбудеться з 1 липня 2015 року. Зі слів власників торгівельних об’єктів, зростання цін відбулося внаслідок збільшення оптово-відпускних цін на вказану продукцію.

Запитання:
Ім'я: Тетяна Швець
E-mail: tatyashvetz300400@yandex.ru

Чому в Новоград-Волинському військовому штабі є невідповідність документів? Тобто, багато захисників нашої держави – України, визнані дезертирами. Але в реальному житті ці хлопці віддано захищали права України на Сході і не вчиняли жодних протизаконних дій (йдеться про самовільне залишення місця військової служби, самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем з метою ухилитися від військової служби). Я прошу вирішити цю проблему.
P.S. Якщо це питання не буде вирішене, я звернуся до вищих органів влади та заявлю про цю проблему в засоби масової інформації. Прошу надіслати відповідь на мою електронну адресу. За неотримання відповіді я повідомлю в ЗМІ.

Відповідь:


Повідомляємо Вам, що органи місцевого самоврядування у відповідності до діючого законодавства не вправі втручатися в роботу командування військових частин та військової прокуратури.
Контроль за законністю діяльності військового командування здійснює військова прокуратура.

Запитання:
Ім'я: Янина
E-mail: dir19.77@ukr.net

Доброго дня, в мене питання – хто в місті слідкує за тим, аби не зносились несучі стіни будинків? Мене турбує будинок, в якому проживають мої діти: Леваневського 12, як я бачу з вулиці – в кв.5 цього будинку в кухні та великій кімнаті знесена несуча стіна. В умовах нашого сьогодення це мене дуже турбує, адже в будь якому випадку впливає на стійкість будинку. Особливо зважаючи на те, що стіна знесена на 2 поверсі, над яким знаходяться це 7 поверхів. Прошу розібратися та зобов’язати жильців відновити стіну. Дякую.

Відповідь:

Повідомляємо, що для вирішення вказаного Вами в листі питання Вам необхідно звернутися до балансоутримувача багатоквартирного житлового будинку на вулиці Леваневського, 12.
Оскільки, у відповідності до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово- комунального господарства від 17.05.2005 №76 „балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд - власник або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з законом“.
Разом з тим, відповідно до вищевказаних Правил переобладнання і перепланування жилих будинків, що призводять до порушення тривкості або руйнації несучих конструкцій будинку, не допускається.

Відповідь:
Повідомляємо, що управлінням ЖКГ,Е та КВ міської пади направлені листи на ім’я керівників ОСББ „Чайка“ – на балансі та обслуговуванні якого є будинок №12 на вул. Леваневського, з вимогою розібратись по суті заяви та поінформувати управління по суті.
З доповіді керуючого будинками ОСББ „Чайка“ Симончука С.В. переобладнання та руйнування несучої конструкції будинку, а саме стіни в квартирі №5 зазначеного будинку не відбувалось. На балконі даної квартири встановлено вікно та утеплений фасад, вікно яке було на кухні квартири демонтовано, стіна ціла.
Вище зазначене вказує на те, що порушень Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій, з боку власників квартири №5 буд. №12 на вул. Леваневського, які б могли привести до руйнування будинку, немає.

Запитання:
Ім'я: Анна Колєснік
E-mail: Dina_kity@mail.ru
Чи можна отримати інформацію про розміщення бомбосховищ в м. Новоград-Волинський.

Відповідь:


На Ваше запитання у рубриці «Запитання міському голові» щодо інформації про розміщення бомбосховищ в м. Новоград-Волинський надається наступна інформація.
На території міста розташовано тільки два приміщення, яке підходить під застосоване Вами визначення. Одне має офіційний статус «Сховище» - у будівлі ПАТ «Новоград-Волинськсільмаш», а інше – укриття у підвалі житлового будинку по вул. Шевченка, 11.
Інші приміщення не мають такого статусу, але можуть бути використані для укриття населення.
Питання про наявність і розміщення приміщень для укриття населення розглядалось на засіданні виконавчого комітету міської ради (рішення № 133 від 27.05.14 та № 284 від 11.11.14).
Зазначенні рішення розміщені на офіційному сайті міста у розділі «Офіційна інформація» - «Нормативна база» - «Рішення виконкому».
Аналогічно дане питання розміщено у розділі «Актуально про головне».  
З метою проведення широкого ознайомлення працюючого та непрацюючого населення міста з діями у не стандартних ситуаціях підготовлена і розповсюджена по ОСББ, закладам освіти і охорони здоров’я, культури і спорту, приватним підприємствам «Пам’ятка щодо дій у разі виникнення ознак або безпосередньо надзвичайної ситуації та адреси розміщення укриття для населення м. Новоград-Волинський» - додається.

Запитання:
Ім'я: Олександр Журавльов
E-mail: zhal@ukr.net

Добрый день. У меня вопрос к службе защиты прав потребителей. 10 дней назад я приобрел некачественный товар в интернет-магазине fiskars-tools.com.ua. Товар (термос ESBIT XL WM 1500ML) произведен за пределами Украины. Товар был доставлен с помощью сервиса "Новая Почта" в Киев из вашего города Новограда-Волынского от Чмиль Юрия Всеволодовича. Товар был оплачен до получения путем перечисления средств на карточный счет Чмиль Ю.В. в Приватбанке. Сразу после получения я вскрыл посылку, открыл коробку с товаром и нашел дефект. Несколько раз я звонил продавцу для урегулирования вопроса, но продавец говорит, что надо было проверить товар перед получением на Новой Почте и отказаться от получения. Новая почта позволяет распечатывать товар только после подписи о его получении и оплате за доставку. Продавец отказывается от замены товара, даже характер дефекта оценить не хочет. Говорит что или я повредил/подменил товар или Новая Почта. Я уверен, что провреждение – промышленный брак, поскольку невозможно так повредить внутреннюю часть, если внешняя невредима. Естественно, я не эксплуатировал товар. У меня есть чек на предоплату, а также квитанция с Новой Почты о получении посылки. Ни накладная на получение товара, ни чек мне не были пересланы и собственно, ни продавець, ни я не можем подтвердить факт передачи товара. Подскажите каким образом мне действовать: - можно ли по закону обменять товар? - можно ли инициировать проверку качества товара продавца, проверку сертификата соответствия? - можно ли это все сделать дистанционно? Каким образом? При необходимости могу предоставить копии всех имеющихся документов. Заранее благодарен за скорый ответ С уважением, Александр.

Відповідь:

У відповідь на Вашу заяву щодо придбання через інтернет-магазин у ФОП Чмиля Ю.В. термоса повідомляємо, що відділом підприємницької діяльності міської ради проведено зустріч з приватним підприємцем.
Підприємцю роз’яснено зміст статті 8 Закону України „Про захист прав споживачів“, „Права споживача у разі придбання ним товару неналежнї якості“. Зі слів підприємця службою доставки виробу („Нова пошта“) пропонується провести огляд товару споживачем на місці доставки. У разі виявлення дефектів при отриманні товару оплата не проводиться. Ви наданою пропозицією не скористалися. На даний час встановити причину виникнення дефекту не можливо.

Запитання:
Ім'я: Женя
E-mail: GAGARINATANK@UKR.NET
Доброго дня. Я в котрий раз прогулююсь вечорами по фортеці і в котрий раз я там бачу вигул собак. Я звичайно розумію що в нашому місті ще не скоро з’являться окремі майданчики для вигулу, але все ж таки собаки бігають без намордників і, в прямому сенсі того слова, без хазяїнів. Вже не раз було таке, що ідеш, а чиясь собака без намордника біжить в твою сторону, не раз боявся цього, а хазяїн стоїть геть на другому кінці фортеці. Мене цікавить хто може це припинити, адже згідно закону про громадський порядок то вигул собак в громадських місцях без намордників заборонено.

Відповідь:


На Ваш лист на адресу міського голови щодо вигулу собак в громадських місцях без намордників повідомляємо наступне.
Утримуючи собаку, її господар має знати і розуміти не тільки свої права, але й обов’язки, і усвідомлювати необхідність їх узгодження з правами і свободами інших людей. Не дотримуючись цих принципових положень, порушуючи відповідні правила поводження з собаками, ставлячи життя і здоров’я інших людей в небезпеку, господар собаки порушує свій конституційний обов’язок, закріплений у ст. 68 Конституції України, де зазначено, що кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Згідно з чинними правилами утримання домашніх тварин кожен власник зобов’язаний зареєструвати свого собаку. Собаки, віднесені до категорії охоронних чи бійцівських порід, мають обов’язково носити намордники та вигулюватися на короткому повідку. Господарі зобов’язані щорічно робити собакам щеплення та обстежувати їх на наявність сказу.
Господар несе адміністративну відповідальність, якщо порушує чинні правила утримання собаки і Правила благоустрою міста Новограда-Волинського.

Запитання:
Ім'я: Сергей Осадчий
E-mail: kerun70@meta.ua
Добрый день городской голова! Когда наконец я получу мне положеный инсулин в поликлинике? Одни обещания, от эндокринолога Комендат Г.Г. Прошу помочь с решением вопроса. С.ув. инв. детства.

Відповідь: 

Доводимо до Вашого відома, що за медичною допомогою до лікаря-ендокринолога поліклініки КДД Новоград-Волинського міськрайТМО Ви не зверталися, на „Д“ обліку з приводу цукрового діабету не знаходитесь. Хворі цукровим діабетом інсуліном забезпечені в повному обсязі.

Запитання:


Ім'я: Віталій
E-mail: z005@i.ua
Дайте відповідь, будь ласка: чому в більшості міст України послуги водопостачання та водовідведення в сумі складають не більше 10 грн./куб. м (з урахуванням тарифних поправок), а в Новограді-Волинському – близько 20 грн./куб. м.?

Відповідь:


У щотижневій газеті „Звягель“ від 24.04.15 № 17 у публікації „«Дорогий» Новоград: чи може міська влада вплинути на тарифи і чи доведеться платити за воду по 23 гривні?“ - перший заступник міського голови М.Г.Усенко надає роз’яснення щодо тарифу на водопостачання та водовідведення:
— На сьогодні населення платить за водопостачання 4,09 грн. за 1 куб. м води, і 5,03 грн. — за каналізацію. Разом — 9,12 грн.
Інші споживачі (підприємства та установи) платять із 1.03.2014 року за водопостачання 9,14 грн. за 1 куб. м води і 15,72 грн. — за каналізацію. Разом — 24.86 грн. із ПДВ.
Постановою НКРЕ від 16.04 2015 р. №1259 встановлено з 1 травня поточного року один тариф для всіх споживачів — 8,69 грн. за 1 куб. м води і 14,42 грн. — за каналізацію. Разом — 23,11 грн.
Так, справді, те, що газ подорожчав у 6 разів, сприймається легше. Тому, що це — по всій Україні. А те, що в Новограді вода дорожча, ніж у сусідів, викликає, м’яко кажучи, багато запитань.

Хоча, заради об’єктивності, треба сказати, що ми тут не є піонерами. Якщо нам встановили вартість води 8,69 грн. за 1 куб. м, то серед 50 водоканалів, для яких також затверджено нові тарифи, вода коштує (грн./куб. м): Бориспіль — 9,47, Жовті води — 9,73, Славута — 8,94, Умань — 11,02. Щоправда, у переважній більшості міст вода таки дешевша: Житомир — 4, Дрогобич — 6, Бердичів — 8,16.
Щодо каналізації, то ми дійсно маємо один із найвищих тарифів (зі встановлених на сьогодні НКРЕ, а це — лише третина із діючих водоканалів). У нас — 14,42, у Вознесенську — 17,52, в інших — тариф дещо нижчий, хоча є й такі, наприклад, Бердичів, де вартість каналізації становить 2,46. Там взагалі всі стоки йдуть на комплекс екологічних споруд шкірзаводу.
Які об’єктивні причини дороговартісного водовідведення в місті? По перше, при будівництві водоочисних споруд було вибране вкрай невдале місце. Очисні збудовані на горі, перепад висоти з водозабором — більше 50 м. Тобто, щоб скинути каналізацію, її треба піднімати догори. Це все одно, що вигрібну яму в дворі зробити вище, ніж стоїть рукомийник. Чому так збудували? Бо орієнтувались на найбільших споживачів на той час, які розташовані в північній частині міста — м’ясокомбінат, сиркомбінат, військові частини, які споживали левову частину води. Фактично населення тоді споживало близько 20%. Сьогодні структура споживання: 75% — населення, 25% — підприємства та установи. І ще один фактор: потужність нашого Водоканалу (відповідно всі мережі і обладнання) розраховані на реалізацію 24 тис. куб. м води на добу. Сьогодні Водоканал продає 4 тис. куб.м.
Є, звичайно, й інші причини дороговизни води, у тому числі — великі втрати, проблеми з обліком води, але найбільше, що вплинуло на тариф, це — валютний кредит, взятий попередньою владою на реконструкцію. Взяли 4,5 млн. дол. (36 млн. грн.), повертати ж треба — більше 100 млн. грн. за нинішнім курсом.
На жаль, цілий рік ми намагалися достукатись до всіх владних структур, у тому числі до Президента, з проханням врахувати при розрахунках собівартості зростання валютного курсу. Проте, це жодних результатів не дало. Маємо те, що маємо…

Запитання:
Ім'я: Василь Сарган
E-mail: vasyl.sargan@gmail.com

Уважно слухав по телебаченню, читав в Інтернеті оцю жахливу історію із знущанням над інвалідами АТО та їх сім’ями, в місті Новоград-Волинський, отаким собі "чесним демократом-грузином" я б сказав нелюдом, як Валеріем Чутлашвілі. І нічого дивно немає в його поведінці. Ніколи грузини не були прикладом побудови демократичної країни. Як ці "Демократи" працюють і які успіхи їх роботи ми бачимо сьогодні на прикладі Уряду. 70% жителів мого рідного Новоград-Волинська корінні жителі-військові із путінської Росії, колишні партократи, комсомольці які сплять і бачать себе в складі СССР. А землякам своїм я б радив отаких горе-патріотів, як оцей грузин, та всіх чоловіків його родини, його водіїв, всіх комуняк та членів їх родин, відправити терміново в зону АТО!!! Отоді і побачимо хто на чому буде їздити до лікарень або до моргів!

Відповідь:

Повідомляємо Вам, що питання обслуговування пасажирів на міжміських, внутріобласних автобусних маршрутах знаходиться у віданні обласної державної адміністрації. До керівника зазначеного підприємства та водія автобусу вжиті заходи адміністративного впливу. Підписано меморандум між керівництвом області та перевізниками щодо забезпечення безкоштовних перевезень учасників АТО на зазначених автобусних маршрутах.

Запитання:
Ім'я: Кравченко Інна Борисівна
 
Шановні працівники Новоград-Волинської міської ради!
Розумію, що моє прохання про пошук можливих родичів здасться Вам недоречним.але тим паче сподіваюсь на вашу людяність і допомогу. Мій батько, Гоцек Борис Гнатович 1940 року народження, втратив звязок із батьком (Гоцек Гнат) та його родиною (дві сестри )у 1949 році. На той час вони проживали в місті Житомир біля Сенного ринку (із спогадів батька).
Сьогодні, 26.04.2015 року,у програмі "Караоке на майдані" приймала участь і вийшла у фінал дівчина із Вашого міста – Гоцек Настя. Я сподіваюсь, що це може бути ниточкою до пошуку.
Щиро Вам дякую.

Відповідь:


Повідомляємо, що міська рада не має можливості надати інформацію про родичів, зазначених у Вашому зверненні. Їх персональні дані надані не повністю, тому не вдалося здійснити перевірку у відповідних установах. Пропонуємо Вам звернутись до Державного архіву Житомирської області, який знаходиться за адресою вул.. Охрімова Гора, 2/20, корпус 1, м.Житомир, 10003.

Запитання:

Ім'я: Олександр Гуцол
E-mail: guczol59@mail.ru

У мене запитання по, можливо, найболючішій темі сьогодення – надання субсидій! При зверненні на отримання субсидії стикнувся з наступною проблемою! Мій син (1982 р.н.) прописаний по моєму місцю проживання, тимчасово – вже 15-й рік, зі мною не проживає. Щоб це підтвердити я надав в Управління праці та соціального захисту підтвердження даного факту депутатом Атаманенко Є.В. Однак мені було сказано – дана форма підтвердження вже не дійсна і до розгляду не приймається! Прошу роз`яснити мені чи правомірні дії управління праці! З повагою!

Відповідь:


Ваше звернення розглянуто спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради.
Згідно п.7та п.13 Порядку призначення житлової субсидії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 848 зі змінами та доповненнями, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, у тому числі осіб, призваних на строкову військову службу.
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється     індивідуальними    засобами    обліку,    субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично в ньому проживають, на підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі держадміністрацій та виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім'ї. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній   одиниці   у зв'язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні (будинку).

Відповідно до вище зазначеного, якщо Ви, не надасте до управління праці та соціального захисту населення довідку, що ваш син не проживає разом з Вами, то при розрахунку сукупного доходу вашої сім’ї, ваш син буде включений в склад сім’ї і йому буде нараховано дохід в розмірі мінімальної заробітної плати (1218 грн.).

Запитання:
Ім'я: Любовь Майборода
E-mail: liuba.bondar@yandex.ru

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, есть ли на Вашем сайте информация об очереди на получения желья семьям погибших военнослужащих? Если нет, то где можно узнать состоит ли моя семья на очереди? Заранее спасибо.

Відповідь:
Доброго дня.
Інформація про чергу на отримання житла на офіційному сайті не розміщена. Вам необхідно звернутися у відділ житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності за адресою вул. Шевченка,16 – міська рада, ІІ поверх, кб.30 - Свірщук Альона Сергіївна, телефон для довідок 5-21-62.

Запитання:

Ім'я: Марина Горшкальова
E-mail: marynahorshkalova@gmail.com

Доброго дня! Прошу надати офіційну інформацію про те, чи розроблена Програма соціально-економічного і культурного розвитку міста Новограда-Волинського на 2015 рік. Якщо так, прошу надіслати цей документ на мою електронну пошту, адже ця інформація є публічною. Заздалегідь дякую!

Відповідь:

Добрий день. Програма соціально-економічного і культурного розвитку міста Новограда-Волинського на 2015 рік розміщена на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці Нормативна база-Рішення міської ради.

Запитання:
Ім'я: Олександр Хомеча
E-mail: khomecha@gmail.com

Прочитав, що зараз Уряд і вся країна відмовляється від газу і переходить на електроопалення, електропідігрів води, електроплити. Та й тарифи на електроенергію тим, хто встановлює ці прилади дуже привабливі, а саме 36 копійок вдень і 18 копійок вночі, якщо встановити двохзонний лічильник і якщо ти не використовуєш більше 3600 кіловат в місяць. Я використовую 400 кіловат, тому мені такий тариф дуже підходить. До того ж Уряд надає в особі Ощадбанку кредит на встановлення електроопалювальних котлів. В РЕМ міста мені сказали, що ОСББ повинні їм надати технічні умови (ТУ)на підвищення потужності для будинків, а простіше провести більш потужний кабель до будинку і тоді вони зможуть надати мені дозвіл на встановлення електроопалення, електропідігріву води (бойлер), електроплити. Коли ОСББ нададуть ТУ на підвищення потужності для будинків? Я розумію, що для старих будинків може і не можна надавати більше електроенергії, бо проводка погорить, але для нових будинків це можливо і необхідно. Сам я проживаю по вул. Рибалко 11.

Відповідь:

На Ваше звернення до міського голови відносно переходу на електроопалення багатоповерхових житлових будинків повідомляємо наступне.
Існуюча, проектна потужність на електрозабезпечення житлової квартири складає 1,7 кВт/год. Котли електроопалення мають мінімальну потужність 1,5-2 кВт/год. Враховуючи інші електроприлади, що використовують власники, мінімальне використання електроенергії може складати 3-5 кВт/год. Зрозуміло, що масове встановлення електроопалення в квартирах призведе до різкого погіршення стану внутрішньобудинкових електромереж, а можливо і до пожежної небезпеки.

Вирішення даної проблеми можливо через замовлення проекту на переобладнання внутрішньобудинкових електромереж. Дозвіл та технічні умови для проектування надає ПАТ „Житомиробленерго“ на замовлення балансоутримувача житлового будинку і тільки на весь будинок в цілому.
Після проведення робіт по переобладнанню внутрішньобудинкових електромереж, можливо встановлення електрокотлів для індивідуального опалення квартир.

Запитання:

Ім'я: Ємченко Володимир
E-mail: privat-post@ukr.net
Добрий день. Де можна ознайомитись з переліком пільгових категорій, які мають право на проїзд по місту

Відповідь:


ПЕРЕЛІК ГРОМАДЯН ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОЇЗД У МІСЬКИХ АВТОБУСАХ з 01.06.15 (згідно Закону України від 28.12.14 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України»)
1.                    ІНВАЛІДИ ВІЙНИ.
2.                    УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ.
3.                    УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС (І і II кат.) та ПОТЕРПІЛІ (І кат.).
4.                    ІНВАЛІДИ І ГРУПИ ТА ОСОБА, ЯКА ЇХ СУПРОВОДЖУЄ.
5.                    ІНВАЛІДИ II ГРУПИ.
6.                    ДІТИ-ІНВАЛІДИ.
7.                    ДІТИ-СИРОТИ ТА ДІТИ, ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ.
8.                    ДІТИ З БАГАТОДІТНИХ ТА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ.

Запитання:


Ім'я: Сергій
E-mail: mehal134@rambler.ru

Пане міський голова, дайте, будь ласка, пояснення щодо встановлення тарифів на воду (23,11 грн.), тому що ціна та якість води не відповідають.

Відповідь:

З 01.05.2015 року набула чинності Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 1259 від 16.04.2015 року «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», згідно якої для всіх груп споживачів (і для населення, і для підприємств, організацій, установ усіх форм власності) установлено тарифи на водопостачання та водовідведення в розмірі 23,11 грн. з ПДВ, а саме: 8,69 грн. за 1 м.куб. централізованого водопостачання та 14,42 грн. за 1 м.куб. централізованого водовідведення.
Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 532, Положенням про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 року № 715 та постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» НКРЕКП є органом державного регулювання діяльності у сферах енергетики та комунальних послуг.
НКРЕКП, відповідно до покладених на неї завдань, розробляє і затверджує Порядок формування тарифів на послуги, що виробляються (надаються) суб’єктами природних монополій та суб’єктами, що провадять діяльність на суміжних ринках у сферах централізованого водопостачання та водовідведення (п.4пп.5 Положення). Крім того, НКРЕКП, без будь-яких погоджень зі сторони органів місцевого самоврядування, встановлює тарифи на комунальні послуги для суб’єктів природних монополій, ліцензування діяльності яких вона здійснює (п. 4 пп. 7 Положення про Національну комісію).
Під дану категорію суб’єктів господарювання підпадає БУВ КЕ, яке є монополістом на ринку надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення та здійснює свою господарську діяльність згідно ліцензії на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

У відповідності до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 532 розрахунки тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення виконуються виконавцем послуг, тобто ВУВКЕ. Крім вказаних розрахунків до Національної комісії подається відповідний пакет документів, підтвердні матеріали, що використовувались під час проведення розрахунків, правдивість і достовірність яких перевіряється спеціалістами НКРЕКП. Після вивчення та перевірки всіх документів, підтвердних матеріалів НКРЕКП встановлює для підприємства економічно обґрунтовані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
Рішення НКРЕКП приймає колегіально, одноосібно, без будь-яких погоджень. Прийняте НКРЕКП рішення оформляється Постановою і є обов’язковою до виконання суб’єктом господарювання, тобто ВУВКЕ. За невиконання рішення НКРЕКП до підприємства застосовуються адміністративно-господарські санкції (штрафи) (п. 13 Положення).
Відповідно аналізам вимірювальної хіміко-бактеріологічної лабораторії комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» вода відповідає вимогам ДСТУ ( державним стандартам України).

Запитання:


Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru

Добрий день. У мене питання до начальника МНС. Наразі більшість ОСББ у нашому місті замінюють старі вікна на євровікна у під’їздах багатоповерхівок. Це добра справа: енергозбереження,тепло, затишок. Але чому ці керівники економлять на нашій безпеці: лише одне вікно може відкриватися у під’їзді і те на останньому поверсі. В той же час старі вікна можна відкрити на будь-якому поверсі при надзвичайній ситуації. Останній випадок пожежі електрощитових по вул. Шевченка (стоматологія) вже засвідчив цей факт – у під’їзді повно диму, а вікна глухі. Прошу надати громаді роз’яснення і зобов’язати керівників ОСББ виконувати протипожежні вимоги. На житті людей економити не потрібно.

Відповідь:

На Ваш запит стосовно встановлення суцільних метало пластикових вікон на міжповерхових сходових площадках надається наступна відповідь.
Будівельними нормами передбачено встановлення на міжповерхових сходових площадках огороджень та суцільного заповнення віконних прорізів із обладнанням фрамуг, що відкриваються.
А саме у розділах:
- «Шляхи евакуації» у пункті 4.10 зазначено, що «Марші та площадки сходів повинні мати огорожу заввишки не менше 0,9 м з поручнями з урахуванням розрахункових категорій відвідувачів (див. додаток В) та вимог будівельних норм за видами будинків та споруд».

- «Вимоги до елементів будинків» у пункті 4.22 зазначено, що «Сходові клітки повинні бути забезпечені природним освітленням через прорізи у зовнішніх стінах (крім сходів у підвальних та цокольних поверхах, а також колосникових сходів у будинках видовищних закладів).

В разі суцільного заповнення віконних прорізів (склоблоками, склопрофілітом або іншими подібними матеріалами) на кожному поверсі є обов'язковою наявність створок та фрамуг, що відкриваються, площею не менше і,2 м2 на поверх.»

Посилання:


ДЕРЖАВНІ БУДІВЕЛЬНІ НОРМИ УКРАЇНИ Будинки І СПОруди ГРОМАДСЬКІ БУДИНКИ ТА СПОРУДИ Основні положення
ДБН В.2.2-9-99

Запитання:
Ім'я: Валентин
E-mail: valik010685@gmail.com

Доброго дня! По вулиці Герцена, 1, до садочка №13 немає нормального тротуару та огорожі! Кожен день батьки зі своїми дітьми проходять цей проміжок зі страхом, так як зранку їздить досить велика кількість транспорту. Це питання можливо хоча б якось вирішити? Дякую.

Відповідь:

На Ваш лист на адресу міського голови щодо встановлення огорожі та тротуару на вулиці Герцена повідомляємо наступне.
Виготовлено проектно-кошторисну документацію на встановлення тротуарів на вулиці Герцена та відправлено на експертизу. 

Запитання:

Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru

Поясніть, чому два місяці поспіль я не можу отримати безкоштовні ліки "Депакін Хроно - 300"для інваліда 1групи "А".В аптеці в наявності ці ліки є для продажу, а по безкоштовному рецепту їх не відпускають. Я не в змозі заплатити 1300 грн., майже вся пенсія, ще потрібні памперси і їжа.

Відповідь:

Інформуємо Вас, щодо звернення на рубрику «Запитання міського голови»:
Пацієнтка Хмарська на диспансерному обліку в Новоград-Волинському міськрай ТМО, яка потребує лікування препаратом «Депакін Хроно - 300» не перебуває. Разом з тим, підприємство Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 повідомляє, що згідно пункту 1.2 Постанови Кабінету міністрів України від 02 липня 2014року №240 «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів» заклади і установи охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, закуповують лікарські засоби і вироби медичного призначення за цінами, які не перевищують рівня задекларованих змін оптово-відпускних цін з урахуванням мита, податку на додану вартість та граничних постачальницько-збутових і торговельних (роздрібних) надбавок, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. №955 «Про заходи стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».
На сьогоднішній день на державному рівні питання реєстрації зміни ціни на препарат «Депакін Хроно-300» не вирішено, тому ЦМРА №217 такий препарат відпустити безкоштовно не може. Для можливого часткового вирішення питання забезпечення лікарським засобом «Депакін Хроно-300» рекомендуємо звернутись з пільговим рецептом в ЦМРА №217.

Запитання:


Ім'я: Serg
E-mail:

Так кто-то может объяснить почему в доме номер 5 по улице Рыбалко не могут 20 лет (это столько я там живу, а дому еще лет на 10 больше) решить проблему с электричеством? Он что заколдованый? Почему вокруг во всех домах есть свет и даже в некоторых подъездах этого же дома, а в некоторых нет? Как это все объяснить?

Відповідь:

На Ваш лист на адресу міського голови щодо проблеми з електроенергією у Вашому будинку повідомляємо наступне.
Будинок № 5 на вулиці Рибалко підключений до двох ТП, тому коли виникає замикання струму – відключаються відразу два, а ремонтуються вони по черзі. Тому в одній частині будинку є світло, а в іншій ще немає.

Запитання:

Ім'я: Александр Нуждин
E-mail: no-denis@mail.ru

Когда отремонтируют водопровод по ул. Мичурина. Воды нет уже четвёртую неделю. Спасибо

Відповідь:

На Ваш лист на адресу міського голови щодо відсутності води у водогоні на вулиці Мічуріна повідомляємо наступне.

29 червня працівниками Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства розпочато роботи по заміні водогінної магістралі на Вашій вулиці, у якої закінчився термін експлуатації.

Запитання:

Ім'я: Олег Волков
E-mail: olegvolk1977@meta.ua

Добрый день Владимир Иванович, почему нет освещения на улице Тургенева, не горят на уличних столбах фонари? Разберитесь пожалуйста с этим вопросом. С Уважением Олег.

Відповідь:

На Ваш лист на адресу міського голови щодо відсутності вуличного освітлення на вулиці Тургенєва повідомляємо наступне.

26 червня проведені роботи по відновленню вуличного освітлення на вулиці Тургенєва. 

Запитання:
Ім'я: Кондратюк Катерина
E-mail:
Шановний, Володимире Івановичу. Сьогодні я припаркувалася на власному авто навпроти автовокзалу метрів 8-10 від входу в магазин „Секонд-хенд“, спілкувалася з людиною не виходячи з авто хвилин 15-20. Позаду машини мене підпер своїм авто таксист, сказав що я зайняла його місце і що я йому повинна сплатити 25 грн., так як він орендує саме це місце. На що я запитала документи на оренду цього місця. Документи не були пред’явлені. Я зателефонувала до міліції і стала очікувати. В результаті таксисти відступили. Хочу запитати!!! Я громадянка міста чи маю право паркуватись навпроти автовокзалу? Якщо ні, то де я можу поставити своє авто на 15-30 хвилин, мене цікавлять території, які є поблизу автовокзалу, так як ми часто зустрічаємо там передачі від батьків. Чи дійсно вся територія навпроти автовокзалу орендована таксистами?

Відповідь:
У відповідності до рішення міської ради від 22.01.15 №694 „Про встановлення місцевих зборів“ відведено земельні ділянки для організації та проведення діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів в м. Новоград-Волинський.
На вул. Юрія Глухова (колишня вул. Войкова) виділено такі земельні ділянки:
- вул. Юрія Глухова, 15-А, площею 72 м² на 9 місць паркування (податкові агенти: ПП Дзюмак С.О. – 5 місць, ТОВ „Пролісок“ – 4 місця);
- вул. Юрія Глухова, 17, площею 16 м² на 2 місця паркування (податковий агент: служба таксі 1558, Лозовий О.О.).
Решта місць, у т.ч. навпроти магазину „Секонд-хенд“, знаходиться у вільному доступі.
Дії по відношенню до Вас, у т.ч. вимога сплатити 25 грн. за 15-20 хв. стоянки, є абсолютно не правомірними.

Запитання:
Ім'я: Легенька Оксана
E-mail: oksanasimchuk@pochta.ru

Добрий день! Я мама Легенького Владислава, йому 3 рочки, вiн Iнвалiд з дитинства. Я мала отримати кошти в цьому мicяцi на групу iнвалiдностi. Подзвонила в совбез сказали що грошей немає, отримувала завжди з 6 по 7!!! Зараз у нас грошей немає, а дитину потрiбно вести в спец.школу. I як нам бути? Iншi міста в Житомирськiй обл. отримали кошти, а як нам бути, за що то жить???

Відповідь:
Ваше звернення уважно розглянуто спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради.
Ви перебуваєте на обліку в управління праці та соціального захисту населення та отримуєте державну соціальну допомогу згідно Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам» на свого енна Владислава.
На Ваше звернення повідомляємо, що кошти на виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям інвалідам за січень 2015 року профінансовані за рахунок коштів державного бюджету у вигляді субвенцій до місцевого бюджету та перераховані управлінням праці та соціального захисту населення в банківські установи та поштові відділення 16.01.2015 року. Для отримання коштів пропонуємо Вам звернутись до банківської установи та перевірити свій картковий рахунок. Крім того зазначаємо, що виплата усіх видів державної соціальної допомоги не має встановленої дати виплати. Фінансування здійснюється з першого числа місяця по останнє число поточного місяця і не вважається заборгованістю.
Для більш детального роз’яснення Ви можете звернутись особисто до управління праці та соціального захисту населення Новоград - Волинської міської ради, вул. Ушакова,40, м. Новоград - Волинський, або за телефоном 5-53-95.

Запитання:
Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru

Добрий день, звертаюсь до вас з новим проханням: перевірити стан торгівлі на базарчику у центрі міста,або як нас обманюють продавці. На цьому базарчику у другому ряду торгують фасованими цукерками,бубликами та ін. солодощами. За пакетик бубликів просять 10грн. (330 грам), 1кг коштує 30грн. Якщо хочеш купити 1кг продукції, бери 3 пакети, ось тоді і вилазять 10грам, які тобі не додали. А тепер порахуйте скільки можна отримати прибутку на обмані. Дякую.

Відповідь:
У відповідь на Вашу заяву від 05.02.15 щодо продажу кондитерських виробів та бубликів на вагу (фасованих) на території ринку по вулиці Шолом Алейхкма,2 повідомляємо, що відділом підприємницької діяльності міської ради проведено співбесіду з продавцем на ринку та вказано на недопущення обману споживачів. У розі встановлення вказаного порушення підприємця буде притягнуто до адміністративної відповідальності.
 
Запитання:
Ім'я: Надежда
E-mail:
Почему право инвалидов 2 группы на бесплатный проезд в городском транспорте подразделяют на подгруппы по заболеваниям. В Законе Украины "Про социальный статус инвалидов" такого разделения я не вычитала.


Відповідь:

Ваше звернення уважно розглянуто спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради.
У зв’язку з недостатнім фінансуванням з державного бюджету перевезення пільгових категорій обмежено рішенням №396 від 25.04.2013 року Новоград-Волинської ради. Перевезення пільгових категорій громадян проводиться відповідно до встановленого переліку. Інваліди ІІ групи загального захворювання до даного переліку не входять.

 

Запитання:
Ім'я: Багаутдинова Елена
E-mail: aleshkina78@mail.ru
Скажите пожалуйста, почему у нас в городе не выдают удостоверения «Инвалид детства», где и когда его можно получить? Мы уже почти год на инвалидности, ездим в Киев на лечение, а льгот нет т.к. нет удостоверения.


Відповідь:

Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради відповідно до листа Мінсоцполітики інформує, що фінансування виготовлення бланків посвідчень проводиться через Міністерство соціальної політики за рахунок коштів бюджетної програми «Створення і програмно-технічне забезпечення інформаційно-аналітичної підтримки, інформаційно-методичне забезпечення та виготовлення бланків посвідчень, нагрудних значків для системи соціального захисту».
Внаслідок недофінансування зазначеної бюджетної програми протягом кількох років у багатьох регіонах, у т. ч. і в нашому місті виникла потреба у бланках посвідчень.
Дане питання стоїть на контролі у керівництва Міністерства.
В разі надходження бланків посвідчень Вас буде повідомлено.


Запитання:

Ім'я: Віталій Якубовський
E-mail: vityakub66@yandex.ua
Передивіться будь-ласка розклад руху поїздів. Він здається змінився у Вас стенді на вокзалі, а тут на вашому сайті - ні! Заздалегідь вдячний.


Відповідь:

Керівництво станції „Новоград-Волинський-1“ не інформує міську раду про зміни у розкладі руху пасажирських поїздів. Всю оперативну інформацію Ви можете отримати безпосередньо на офіційному сайті Укрзалізниці.


Запитання:

Ім'я: Ярослав Сорока
E-mail: oss.soroka@gmail.com
Скажіть,будь ласка, чи можливо фізичній особі підприємцю, орендувати у міста землю сільськогосподарського призначення та подальше її цільове використання? Якщо так, де знайти інформацію з переліком необхідних дозвільних документів, тарифікацією та ін. Дякую!

Відповідь:
Ваше запитання стосовно можливості орендувати на території міста зелі сільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності уважно розглянуто.
 Повідомляємо, що на території міста Новограда-Волинського у відповідності до Генерального плану міста та згідно форми №6-зем державної статистичної звітності відсутні землі сільськогосподарського призначення, що можуть надаватись в оренду для здійснення підприємницької діяльності.

Запитання:
Ім'я: Мария
E-mail: masha07031991@mail.ru
Гроші на дитину будуть платить у 2015 році?

Відповідь:
Відповідно до чинного законодавства всі соціальні виплати, в тому числі і державні допомоги сім’ям з дітьми будуть виплачуватися в 2015 році.

Запитання:
Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru


Хочу, щоб ДАІ навела порядок біля магазину «Дитячий світ» - раніше, а нині «Торговий дім» по вул. Шевченка, 31, біля аптеки і біля магазину «Цукерочка». Водії автомобілів не дотримуються правил дорожнього руху - ставлять свої автівки на тротуарах так, що пішоходам доводиться їх обминати по калюжам, по грязюці. А у святкові і вихідні дні тих авто так багато, що там цілий автопарк. Час навести лад і штрафувати, ось де гроші у місцевий бюджет. Ми ж хочемо у цивілізовану Європу. Прошу адекватно відреагувати на мого листа.


Відповідь:
Ваше звернення щодо наведення порядку в паркуванні автомобільного транспорту біля магазину «Дитячий світ» уважно розглянуте на робочій нараді секретаря міської ради Лавренюка С.І. із представниками силових структур, яким, зокрема ВДАІ Новоград-Волинського МВ УМВС було надано доручення щодо розгляду даної ситуації та прийняття відповідних рішень.

Запитання:
Ім'я: Кошелюк Дмитро
E-mail: 77freezz77@gmail.com
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, які місця у м. Новоград-Волинський, відносяться до переліку громадських місць? І чи є вулиця громадським місцем?

Відповідь:
На Ваш лист на адресу міського голови щодо місць у місті, які відносяться до переліку громадських місць повідомляємо наступне.
Громадське місце – це територія перебування людей, частина або частини будь-якої будівлі, яка доступна або відкрита, куди кожен може вільно потрапити. Зокрема, до переліку громадських місць у місті Новограді-Волинському відносяться: вулиці, площі, парки, сквери, зупинки громадського транспорту, дитячі майданчики, стадіони та закриті спортивні споруди, заклади охорони здоров’я, навчальні та освітньо-виховні заклади, громадський транспорт, заклади громадського харчування, приміщення закладів культури, приміщення державних установ, приміщення підприємств, установ та організацій всіх форм власності.


 

Запитання:
Ім'я: Іван Г.

Добрий день. З’явилася інформація, що міська рада почала видавати матеріальну допомогу учасникам АТО. Хлопці які приписані в селі можуть отримати цю допомогу в міський раді? Якщо так то перелік, яких документів потрібно мати і куди точно звертатися? Дякую!

Відповідь:

Повідомляємо, що матеріальна допомога учасникам АТО надається міською радою тільки мешканцям міста Новограда-Волинського згідно Положення про надання матеріальної допомоги. 

Запитання:

Бочарова Алла Степановна

6.07.2004г создалась первая в г.Ровеньки приёмная семья Бочаровых. Взяли в городе Луганске на воспитание и совместное проживание двоих детей-сирот. Нефёдова Женю 16.08.1999г.р, Фещенкову Надю 13.11.1998 г.р. 31.05.2010г у нас появились два брата Почтарёв Женя 9.12.2004 г.

р, Почтарёв Никита 11.12.2001, братья были разлучены. Женечка был в приюте г. Луганск , Никита в г. Стаханов. 20.05.2014 г . в семье появился Журавлёв Денис 8.08.1998 г. р , так был создан семейный детский дом. Стараемся создать все условия для наших детей. Я работала заведующей детского сада, муж шахтёр. Сейчас мы на пенсии. Пенсии мы уже пять месяцев не получаем. Трое старших детей живут отдельно у них свои семьи. Меньшая дочь, окончила одиннадцать классов с золотой медалью, училась в Луганске университет им. Т. Г Шевченко изучала иностранные языки. После второго курса поступила в Чжэцзянский пед. университет на бюджет. Сейчас учится в Китае.

С нами остались пять детей. Ни кто не знал, что придёт такая беда. Пережили страх и ужас. Выехать боялись, что попадём под обстрел. Слава Богу, беда миновала. Но наступил голод, нищета. Пенсии нет. Выплат на детей нет. Ровеньковское управление труда и социальной защиты делает нам
начисления, но деньги мы получить не можем. Казначейство г. Киева, деньги нам, не перечисляет.
Мы стали заложниками ситуации. Последние выплаты на детей были в июле. Пенсию по потере кормильца ребёнок получить не может. Мы готовы взять соответствующие документы с Ровеньковского управления и получить задолженность в любом другом городе Украины. Требуют что-бы мы с детьми выехали из зоны АТО. Есть ли у вас возможность приютить у себя в городе семейный детский дом? Мы готовы выехать по первому требованию. Прошу Вас, помогите. С августа месяца мы брошенные на выживание. Мы граждане Украины. Договор заключали с Украинской стороной. Вот такая забота о детях-сиротах.
С уважением Бочарова.
 
Відповідь:

Повідомляємо, що звернення від 19.11.14 щодо можливості переселення Вашого дитячого будинку сімейного типу до м. Новограда-Волинського уважно розглянуто та обговорено на нараді гуманітарної сфери за участю заступника міського голови Колотова С.Ю.
Враховуючи те, що можливості міського бюджету є досить обмеженими порівняно із потребами соціальної сфери, в місті не сформований житловий фонд соціального призначення.
Згідно п. 5 Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 26.04.02 № 564, орган, що ухвалив рішення про створення дитячого будинку сімейного типу, позачергово надає батькам-вихователям індивідуальний житловий будинок або багатокімнатну квартиру за нормами, встановленими законодавством. Надане в користування житлове приміщення повинно бути обладнане необхідними меблями, побутовою технікою та іншими предметами тривалого вжитку, перелік яких визначається органом, який прийняв рішення про створення дитячого будинку сімейного типу.
Саме тому, дитячих будинків сімейного типу на території міста взагалі немає (лише функціонує 12 прийомних сімей), оскільки в міському бюджеті відсутні кошти для їх створення та подальшого обслуговування.
Враховуючи вище викладене, на превеликий жаль, на даний час у нас немає можливості надати житлове приміщення, яке відповідатиме нормам, що встановлені законодавством для функціонування дитячого будинку сімейного типу. В разі появи такого житлового приміщення ми Вам обов’язково повідомимо.
 
Запитання:

Ім'я: Євген
E-mail: blackk2009@rambler.ru
Скажіть  будь-ласка, с.Перемога вже відноситься до міста??? Це вже не село, а район?????


Відповідь:
Згідно Генерального плану міста Новограда-Волинського с. Перемога не входить до території міста Новограда-Волинського.
Село Перемога знаходиться на території Новоград-Волинського району, адміністративне підпорядкування с. Перемоги відноситься до Новороманівської сільської ради.

Запитання:

Майбороді Любові             
E-mail: lyubov26011989@mail.ru
Скажите почему в автобусах нашего города не действует льготный проезд для семей погибших военнослужащих?

Відповідь:
Новоград-Волинська міська рада, виходячи із обсягу державної субвенції на забезпечення пільгових перевезень у 2014 році, своїм рішенням встановила порядок пільгових перевезень на 2014 рік. На сьогоднішній день вісім категорій найбільш соціально-незахищених категорій пільговиків користуються правом безкоштовного проїзду у міському пасажирському транспорті загального користування, як в автобусах, так і в маршрутних таксі.
Порядок пільгових перевезень на 2015 рік буде затверджуватись вже найближчим часом. Ваша пропозиція під час обговорення буде обов’язково врахована. Сподіваємось, що на державному рівні врешті-решт приймуть рішення щодо впорядкування пільгових перевезень.
До відома: у місті Новограді-Волинському майже кожен другий городянин (враховуючи дітей дошкільного віку) має право на безкоштовний проїзд. На відповідному обліку перебуває 532 особи – члени сімей загиблих. Державна субвенція покриває лише до 25% витрат перевізника.
 

Запитання
 
Ім'я: Хмарська                                                                   
 
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Прошу розібратися у виникненні суперечки з продавцями хлібобулочних виробів магазину "Ювілейний". Це єдиний магазин у місті, продавці якого беруть плату -5-10 коп. а целофанові кульки, в які загортають вироби та іншу продукцію. Це так обурливо і всі покупці незадоволені. А де торгівельні стандарти, нехай тоді загортають хліб у безкоштовний папір. І ще на ціннику пишуть ціну за кілограм, а розфасовують по 0,5кг і плюс до ціни добавляють 20коп. за два кульки. Наприклад: сушка ціна за 1кг -18.20,тобі дають два кульки по 0,5кг по ціні -9.20 і беруть плату 18.40 (бо два кульки врахували). У наш час це неподобство!!!                                                           

                                               
 
 
Відповідь:
У відповідь на Вашу заяву від  20.10.14 щодо обслуговування у магазині „Ювілейне“   повідомляємо, що відділом підприємницької діяльності міської ради надано запит по суті звернення до ТОВ „Ювілейне“.
 
 
З пояснення директора  магазину  Пелешок Л.Г. покупця не зобов’язують отримувати товар з пакувальною тарою. Так як хлібобулочні вироби відносяться до товару, на який встановлено торгівельну надбавку, включити вартість тари у ціну товару не є можливим. Крім того проведено роботу з продавцями магазину щодо недопущення обов’язкового придбання пакувальної тари покупцями.  
 

 
 
Запитання
Ім'я: Самарская Екатерина
E-mail: Katherin_Spice@mail.ru
По улице Леси Украинки в будинках № 55, 52, 50 с 16 ноября 2014 года не идет вода. В объявлении водоканала написано, что воду пустят 17.11.14 в 14:00, сейчас вечер 18.11.14, но до сих пор воды нету. Мы звонили с жалобами в водоканал, там обещали воду через час, но так мы этого и не дождались. На следующие звонки работники водоканала не брали трубку. Приймите пожалуйста меры!!! У многих маленкие дети, нельзя ни помыться, ни скупаться, ни в туалет сходить.

Відповідь:
На Ваше звернення до міського голови повідомляємо, що комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради ,,Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" з 16.11 по 18.11 2014 року проводилась планова промивка системи централізованого водопостачання міста. Після закінчення робіт вода була подана у мережу та через зношеність трубопроводів відбулись аварії на вул. Тимошенка, Лесі Українки, Куприна. Аварійна бригада водоканалу відразу приступила до ремонту, але одночасно проводити ремонтні роботи у трьох місцях водоканал не в змозі. Після закінчення робіт на вул. Тимошенко ремонтна бригада приступить до роботи на вул. Лесі Українки. Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності.

Запитання
Ім'я: Любовь Майборода
E-mail: lyubov26011989@mail.ru
Я жена погибшего военнослужащего в АТО.... Мы писали заявление на материальную помощь от горисполкома.... скажите в течении какого времени поступает помощь?

Відповідь:
Ваше звернення на офіційному сайті міста Новограда-Волинського у рубрику «Запитання міському голові» розглянуто.
Повідомляємо, що матеріальну допомогу з міського бюджету в розмірі одна тисяча грн. Вам виплачено 29 жовтня 2014 року.
Заява про надання Вам матеріальної допомоги з обласного бюджету зараз знаходиться на розгляді і буде виплачена при надходженні коштів.

Запитання
Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Скажіть,будь ласка, чи існують пільги при оплаті комунальних послуг (газ, вода, квартира) для інвалідів першої групи підгрупи "А" у нашому місті? Якщо "ні", то хотілось би, щоб таке було у нашому місті, як у Львові та ін.

Відповідь:
На Ваш запит, щодо пільг на оплату комунальних послуг (газ, вода, квартира) для інвалідів першої групи підгрупи «А» у місті Новограді-Волинському не має, в зв’язку з відсутністю фінансового ресурсу міського бюджету.

Запитання
Ім'я: Громова Людмила Василівна
E-mail: GromovaL@ukr.net
Прошу повідомити, як вирішується питання щодо перейменування вулиці Войкова на вулицю Ю.Глухова?

Відповідь:
Повідомляємо, що розпочато процедуру громадського обговорення щодо перейменування ву. Войкова на вул. Юрія Глухова, яке триватиме до 10.12.14, далі рішення прийматиме міська рада.
Запрошуємо Вас взяти участь в громадському обговоренні: бажаючі висловитися з цього приводу можуть звертатися у відділ культури письмово за адресою 11701, площа Лесі Українки, 9, м. Новоград-Волинський Житомирська область; за телефонним номером (04141) 5-60-45 (телефонні дзвоники з цього приводу фіксуватимуться в окремий зошит) та за електронною адресою nv_kultura@meta.ua. Для висловлювання своєї думки з приводу перейменування вищеназваних вулиць можливо звертатися на офіційний сайт міста Новограда-Волинського та в газети «Лесин край», «Звягель», «Поліські новини» та «Час Полісся».

Запитання
Ім'я: Нікітін Максим Володимирович
E-mail: volvo_05@inbox.ru
Доброго дня! Загривий Володимире Івановичу, ми віданні вболівальники футбольного клубу „Авангард“, створили офіційну сторінку http://avangard.novograd.com.ua і хочемо співпрацювати з клубом. З Повагою вболівальники ФК „Авангард“

Відповідь:
Ваше звернення розглянуто. Повідомляємо Вам, що у 2014 році головна футбольна команда „Авангард“ брала участь у кубку області і дійшла до 1/4 фіналу, брала участь у кубку аматорської ліги України, де вибула з другого туру, також брала участь у чемпіонаті області, де посіла друге місце. З міського бюджету було виділено 71 тис. грн.
Футбольна команда ветеранів „Авангард“ брала участь у обласному кубку пам’яті В.Стародубова, де у фіналі поступилася команді „Андрушівка“. У чемпіонаті області наші ветерани футболу посіли Ш місце. Команді ветеранів з міського бюджету було виділено 5700 грн.
Президент головної футбольної команди „Авангард“ Іванюк Микола Олексійович, директор клубу Гриценко Віталій Зіновійович.
Футбольною командою ветеранів опікується Челядін Генадій Іванович            
Також інформацію можете отримати в управлінні у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради
Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Запитання
Ім'я: Никитина Наталия
E-mail: nn@cigelo.com
Добрый день. Меня зовут Никитина Наталия Михайловна. Очень печально, что я вынужденна Вам писать, но к сожалению не знаю куда мне еще обратится. Подала в начале августа в паспортный стол города Новограда-Волынского, по адресу ул. Шевченка, 15, документы на смену фамилии в загран. паспорте и оплатила деньги за его готовность в течении месяца. Написала доверенность и заверила у нотариуса на имя отца, что бы имел возможность по готовности пойти его забрать, так как я нахожусь в другой стране и улетая в шенгенские станы прилетела бы в Киев, где мой отец передал бы мне мой паспорт и полетіла бы дальше... Билеты забронировала на вылет за границу "за два месяца" (мало ли, немножко задержится оформление паспорта ).... Мне вылетать через неделю, а мой паспорт до сих пор не готов. Прошло почти 2 месяца. Отец к ним ездил уже 3-й раз, говорят не готов еще. Получается паспорт оформляют уже почти 2 месяца.... Бронь с моих билетов уже не снять, а паспорта у меня нету. У меня есть контактный телефон женщины, которая оформляет паспорта и сказала еще мне при подаче, что если возникнут какие то проблемы, я могу ей позвонить, но на телефон она не отвечает. Очень Вас прошу, примите хоть какие-то меры или посоветуйте куда мне обратиться с жалобами, я уже готова прилететь и подавать в суд. Мне не так жалко денег, которые я потеряю, мне жаль отца, у которого больные ноги и который третий раз едет с Барановского р-на в Новоград-Волынский, что бы они снова ему сказали "пока не готово, приезжайте завтра"... Очень надеюсь на то, что отреагируете хоть как-то на мое письмо.

Відповідь:
На Ваше звернення надійшла відповідь від Новоград-Волинського районного сектору управління державної міграційної служби України в Житомирській області у якій повідомляється:
Нікітіна Наталія Михайлівна, звернулась до Новограда-Волинського РС УДМС України в Житомирській області із заявою щодо оформлення закордонного паспорта 20.08.14 року. 26.09.2014 (через 1 місяць і 6 днів) паспорт було віддано Шащуку Михайлу Володимировичу (батькові), згідно довіреності виданої на його ім’я від 20.08.2014року.

Запитання
Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Я дуже рада за наш район, що він багатий і може забезпечити дітей-інвалідів безкоштовними ліками. А діти-інваліди міста вже другий місяць не отримують безкоштовні ліки. Як пояснити хворому епілептику, що у місті не має коштів. Ви не подумайте, що батьки зовсім не купують ліки, вони це роблять за власний кошт, але ціна кусюча – 500-600 грн, пенсія – 900 грн. А потрібно ще нагодувати і памперси купити. Жаль, що гроші громади йдуть на пересадку ялинок, які вже загинули і стоять у центрі міста страшним виглядом нагадують про ті ж самі кошти, що не пішли дітям на ліки. Про багато що можна ще написати, але вже все дістало! Одна надія на чесні вибори, місто вже готується, отож не забудьте забезпечити дітей ліками!

Відповідь:
Повідомляємо Вас, що сесією міської ради додатково виділено кошти в сумі 50,0 тис.грн. на пільговий відпуск лікарських засобів.

Запитання
Ім'я: НИКОЛАЕНКО СЕРГЕЙ
E-mail: 2333@list.ru
Скажите, пожалуйста, какое будущее планируется для военного госпиталя, кто несет ответственность за его нынешнее состояние? Во время войны абсолютно целесообразно было бы на его базе создать реабилитационный центр для раненных бойцов, число которых, к сожелению, будет только расти аж до нашей Победы.

Відповідь:
Повідомляємо Вас, що військовий шпиталь належить до управління Міністерства оборони України і його подальше використання залежить від рішення Міністерства оборони України.

Запитання
Ім'я: Микола Фещенко
E-mail: nikolayfeshhenkn@mail.ru
Почему наш хлебзавод выпекает такой невкусный белый хлеб?

Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення щодо якості білого хлібу, виробництва ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“ отримано пояснення від виробника, а саме : підприємство випікає щоденно декілька сортів „білого“ хлібу простої рецептури (соціальний), який користується найбільшим попитом у населення. Це „Хліб білий 1гат формовий“ (0,750 кг), „Хліб пшеничний вищий ґатунок формовий“ (0,650 кг), „Хліб обідній подовий“ (0,600 кг). Вказані сорти хлібу випікаються відповідно діючих у галузі ГОСТів, ДСТУ та іншої нормативної документації та технології.

Запитання
Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Мешканці будинків 29,31,26 по вул. Шевченка обурені, що у нас забрали продуктовий магазин за адресою Шевченка, 29, а замість нього відкрили новий бутік недешевого одягу, в який мало хто з покупців заходить. У нашому районі це був найкращий і найзручніший магазин, а тепер треба бігти у " Фору" чи в "Апельсин" по хліб. Просимо повернути нам продуктовий магазин!!! І закрити магазини секонд-хенду у центрі!!!

Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення щодо зміни спеціалізації магазину по вулиці Шевченка,29 повідомляємо, що суб’єкт господарювання (власник) самостійно визначає вид діяльності на власному торгівельному об’єкті. Втручання у господарську діяльність підприємця є прямим порушенням чинного законодавства.

Запитання
Ім'я: Оксана Аверкович
E-mail: oksanaaverkoyich@mail.ru
Я хотела бы спросить, почему зал игровых атоматов о котором так красиво писали в газетах в марте месяце, опять открыт?По ул. Шевченко... Это что хозяин уладил свои дела с помощью мзды? И куда обращаться теперь и к кому, если местные власти закрывают на это глаза, а дети и мужья проигрывают последние копейки? Как это называется, не корупция?

Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення щодо роботи залу ігрових автоматів по вулиці Шевченка,52 надано запит на МВ УМВС в Житомирській області по суті викладеного Вами. У відповідь отримано роз’яснення листом від 20.08.14 №15222 (копія додається).

Запитання
Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Громада кількох міст України тимчасово заборонила феєрверки у своїх містах у зв’язку з війною на сході країни. Чому б і нашому місту не підтримати цю ідею? Скільки вже загиблих у цій війні хлопців не повернулися у рідне місто, а ми невідомо що святкуємо салютами.

Відповідь:
Враховуючи складну ситуацію, що сталася в державі з метою забезпечення стабільної ситуації в місті, згідно розпорядження міського голови від 7 липня 2014 № 181, заборонено використовувати піротехнічні засоби (феєрверки) на території міста Новограда-Волинського, до моменту завершення антитерористичної операції. (розпорядження додається).

Запитання
Ім'я: Олена Якимович
E-mail: olenka.bk@i.ua
Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки, коли він відбудеться? Чи потрібна реєстрація? На котру годину цей конкурс?

Відповідь:
ІХ-й Всеукраїнський конкурс виконавців художнього слова ім. Лесі Українки відбудеться 25 липня о 12:00 годині у музеї родини Косачів. Нажаль, 15 липня був останній день реєстрації.

Запитання
Ім'я: Виталий
E-mail: kay822@rambler.ru
Добрый день! Когда на сайте поменяете тарифы http://novograd.osp-ua.info/?ch=6&fl=tarifi

Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення, щодо розміщення тарифів на послуги житлово-комунального господарства для населення на офіційному сайті міста повідомляємо, що адміністрування сайту здійснюється Інститутом Трансформації Суспільства, який знаходиться у м.Києві, що дещо затрудняє оперативне розміщення часткової інформацій у підрубриках та вимагає її повної заміни, адже тарифи на послуги ЖКГ ще будуть змінюватися. Але зважаючи на Ваше зауваження дана інформація розміщена але буде доповнюватися по мірі зміни тарифів на послуги ЖКГ.
Дякуємо за звернення.

Запитання
Ім'я: Наталья
E-mail: natysia30@ukr.net
Добрий вечір, я хочу організувати групу волонтерів, щоб пофарбувати пішохідний міст нашого міста у жовто-блакитний колір. Підскажіть, будь ласка, як краще це зробити? Чи не буде заперечень з боку правоохоронних органів, чи можна розмістити оголошення на сайті? Дякую.

Відповідь:
Ваше звернення щодо фарбування пішохідного мосту через р. Случ в національні кольори уважно розглянуте. Керівництво міста всіляко підтримує волонтерські та благодійні організації, що спрямовані на укріплення в суспільстві патріотичних настроїв, поліпшення благоустрою в місті, пропаганді в суспільстві загальнолюдських цінностей тощо.
Ніяких заперечень з боку правоохоронних органів, міської влади та інших контролюючих структур на вашу акцію не буде. Висловлюю лише одне застереження – погодити ескіз та хід робіт із моїм заступником Ружицьким Д.А.

Запитання
Ім'я: Голубєв Сергій
E-mail: NATIV29@meta.ua
Хочу відправити лист та малюнки українським військовим на сході країни, не знаю, як це здійснити. Допоможіть мені, будь ласка.

Відповідь:
Повідомляємо Вас, що по даному питанню можна звертатися в комітет сприяння військовослужбовцям, який засідає тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) у громадській приймальні міської ради о 13:00 годині.

Запитання
Ім'я: Кущиков Максим
E-mail: vfrcbv2001@mail.ua
Коли буде свято міста, в кінці червня чи в кінці липня?

Відповідь:
Повідомляємо, що святкування Міжнародного свята літератури і мистецтв “Лесині Джерела“ відбудеться 25-27 липня 2014 року.

Запитання
Ім'я: Непша Сергей Михайлович
E-mail: mishamirvsem@gmail.com
Добрый день. Подал заявление, 23.06.2014 г., социальный проект помощи пенсионерам и местным Эко производителям .Если у нас приоритет программа с социальной нагрузкой?

Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення, щодо відведення торгівельної території для здійснення торгівлі продовольчими товарами в районі Болгарбуду.
Повідомляємо, що на сьогоднішній день на відведеній території вулиці Леваневського є можливість облаштувати ринок для продажу продовольчої групи товарів.
Також дано відповідне доручення директору комунально-торгівельного підприємства „Міський ринок“ відносно організації і оформлення документації даного ринку для створення належних умов для організації торгівлі.

Запитання
Ім'я: Хмарська
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Знову літо на носі, жара, відкриті вікна і неможливий шум на центральній вулиці навпроти парку відпочинку. Скільки можна все це терпіти нашим мешканцям? На вулиці їздять на мотоциклах без глушника вже п’ятий день поспіль, ГАІ нічого не роблять. Не можу дочекатися закону про люстрацію, а ви, місцеві чиновники вже подумайте про свою долю, що ви корисного робите для новоградців. І не дай Боже ваша літня дискотека та нічні бари будуть порушувати спокій громадян, які живуть у центрі міста!

Відповідь:
На Ваше звернення в частині заборони шуму в нічній час під час проведення дискотеки в міському парку культури і відпочинку відділ культури міської ради повідомляє, що розпорядженням міського голови № 68 (о) від 02.04.14 дозволено проведення дискотеки у міському парку культури і відпочинку за умови виконання Правил додержання тиші та Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення44.
Встановлено наступний режим роботи дискотеки:
-          у навчальний період - п’ятниця, субота, неділя, передсвяткові та святкові дні з 20.00 до 24.00 години;
-          на період літніх канікул - п’ятниця, субота, неділя, передсвяткові та святкові дні з 20.00 до 01.00 години.
Запевняємо Вас, що дотримується режим проведення дискотеки і рівень шуму.

Запитання
Ім'я: Хоменко Б.М.
E-mail: borisnv@ukr.net
Добрий день. Я маю не стільки запитання, як пропозицію. Справа ось в чому: на в’їзді в Новоград зі сторони Рівного стоїть знак "Новоград-Волинський", який знаходиться в дуже жахливому стані. Невже в міста немає грошей на кілька банок фарби? Пропоную перефарбувати цей знак в жовто-блакитні кольори. Будь ласка, зробіть це, щоб не було соромно за місто в якому ми живемо. Дякую.

Відповідь:
Повідомляємо Вас, що в’їзний знак в місто зі сторони м. Рівне пофарбовано в жовто-блакитний колір активною молоддю міста.

Запитання
Ім'я: Игорь
E-mail: igor_savin@myrambler.ru
Могут ли забрать участок земли, который нам дали как молодой семье под застройку, по истичении срока аренды?

Відповідь:
Ваше звернення уважно розглянуте. Повідомляємо, що згідно ст..31 Закону України „Про оренду землі“ договір оренди землі вважається припиненим у зв’язку із закінченням строку, на який його було укладено. У відповідності до вимог Порядку передачі земельних ділянок у власність фізичним особам у м. Новограді-Волинському земельна ділянка передавалась в оренду за умови освоєння її за цільовим призначенням.
Недотримання вимого цього порядку вважається використанням земельної ділянки не за цільовим призначенням і є підставою для подальшого не продовження договору оренди землі.

Запитання
Ім'я: Бабенко Оксана Миколаївна
E-mail: oksanab2006@yandex.ry
Шановний міський голово, велике прохання мешканців нового мікрорайона болгарбуду, а саме колишнього ГСМ 1, 2 та 3-го пров. Олейнікова. Просимо вас прийняти міри з питання забруднення вулиці біля гаражного масиву Олейнікова 56 та гаражного масиву по вул. Леваневського 47. Цілі кучі сміття власники гаражів виносять на дорогу та викидають. Просимо звернути увагу на цей безлад.

Відповідь:
На Ваше звернення щодо приведення території в районі вулиць Олейнікова та Леваневського до належного стану повідомляємо наступне.
Утворені сміттєзвалища ліквідовано та встановлено попереджувальні таблички.
З метою запобігання утворення сміттєзвалищ на території гаражних масивів в подальшому, інспекцією благоустрою міста буде проведено перевірку на наявність заключних договорів про надання послуг з вивозу твердих побутових відходів у мешканців прилеглих до гаражів вулиць. При виявленні не дотримання Правил благоустрою міста (відсутність договорів) порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Запитання
Ім'я: Олексій Кузьменко
E-mail: op.nvrda@meta.ua
Прошу Вашої допомоги у відновленні водопостачання будинку по вул.Декабристів,17 (4-поверховий тому, що рядом є ще один №17 і 19, які мали знести ще на початку 80-х. Їх не знесли і тепер є два будинки за №17, але це зовсім інше). Так ось уже більше двох тижнів вода подається під дуже низьким тиском, а на 4-му поверсі більшу половину дня і взагалі води немає. На звернення мешканців адміністрація водоканалу обіцяє послати бригаду для вияснення і усунення причин відсутності води. Але щоразу нічого не відбувається. Дуже прошу допомогти. Дякую.
 
Відповідь:
На Ваше звернення щодо водопостачання житлового будинку по вул.Декабристів, 17 повідомляємо, що в ході роботи аварійної бригади виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства виявлено пошкодження засувки на магістральному водогоні. Роботи по її ремонту будуть проведені найближчим часом з настанням сприятливих погодних умов, про це Вас буде проінформовано додатково.
 
Запитання:
Ім'я: ГРИНЧИШИНА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
E-mail: nv-valya@mail.ru
Чому не прибирається територія центрального ринку, та ринку в центрі міста? І що потрібно щоб вона прибиралась? Ми всі вимушені користуватись цим ринком, а його стан виходить далеко за рамки розумного.
 
Відповідь:
У відповідь на Вашу заяву від 02.04.13 щодо прибирання території ринку по вулиці Яновського,2 повідомляємо, що 09.04.13 проведено робочу нараду з керівниками міських ринків щодо підготовки їх до роботи у весняно-літній період. Особливо наголошено на необхідності санітарної очистки території ринків та прилеглих до них територій.
 
Запитання:
Ім'я: Олена 
E-mail: todorez@rambler.ru
Чому санітарні служби і виконавча влада не звертає увагу на безлад який утворився поруч з магазином "ВОПАК" в результаті діяльності п-ця Фішбейна?
 
Відповідь:
Повідомляємо Вас, що заява розглянута виїздом на місце. 23 квітня 2013 року інспекція благоустрою міста провела перевірку по утриманню території торгівельного об’єкта і зафіксувала на фото (додається). Дана територія була прибрана.Підприємцю Фішбейну Б.І. виданий припис про недопущення захаращення своєї і прилеглої території та своєчасне її прибирання.В разі невиконання даних вимог до підприємця Фішбейна Б.І. будуть застосовані заходи адміністративного впливу згідно чинного законодавства.
 
Запитання:
Ім'я: Вакальчук Олена
E-mail: lenvak@list.ru
Уважаемые Владимир Иванович и Василий Иванович! Нам стало известно, что планируется строительство собачьего притулка на старых очистных. Почему никто не собрал собрание ближайших улиц и не спросил нашего мнения. Жить с этими собаками нам по "соседству", а хотим ли мы таких соседей! За городом много заброшенных сел можно вполне там подобрать подходящее место подальше от людских домов. Мы понимаем что бродячие собаки большая проблема, нам тоже их жалко, но таких соседей мы не хотим и боимся. А слушать лай день и ночь, это тоже не вариант для нас. Убедительно просим Вас тщательно обдумать еще этот вопрос. Мы тоже хотим жить спокойно и в тишине. Заранее Вам благодарны жители улиц:Олейникова,Тена,Старицкого,Стефаныка,Кончака,Сковороды,1,2,3 переулки Олейникова, Обачного.
 
Відповідь:
На Ваш лист на адресу міського голови щодо створення притулку для безпритульних тварин по вулиці Олейнікова повідомляємо наступне.
Нині в місті тільки розпочато роботу зі створення притулку для безпритульних тварин, згідно рішення міської ради від 08.06.2012 року №257 „Про затвердження цільової Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин 2012-2020 років". Вирішується питання виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва притулку та визначення місця його розташування.
Питання розташування притулку для безпритульних тварин на старих очисних спорудах в районі вулиці Олейнікова знято з розгляду.
Перед Новоград-Волинською районною державною адміністрацією порушено клопотання про виділення 1,0 га земельної ділянки за межами міста для будівництва притулку.
Цей захід надасть змогу в перспективі вирішувати проблему врегулювання чисельності безпритульних тварин в місті.
Питання створення притулку для безпритульних тварин знаходиться на постійному контролі виконавчого комітету міської ради.
 
Запитання:
Ім'я: Володимир
E-mail: privat-post@ukr.net
Добрий день Питання про пільгове перевезення пасажирів в міському транспорті які працюють в режимі маршрутного таксі. В мене 3 група інвалідності з дитинства - чи маю я право на пільговий проїзд в міському транспорті. З повагою Володимир
 
Відповідь:
Згідно рішення 30.04.13 №396 „Про затвердження Програми розвитку міського пасажирського транспорту на 2013-2018 роки“ діти-інваліди (всі групи) мають право на безкоштовний проїзд щоденно, без будь-яких обмежень.
 
Запитання:
Ім'я: Олексій Стародуб
E-mail: starodub@ukr.net
Шановний Володимир Іванович! Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою повагу і хочу звернутися з проханням про встановлення освітлення в міському парку відпочинку. Алея від кафе-магазину «КАЗКА» до вулиці Івана франка (приблизно 70 м) повністю позбавлена безпечної ходи в темну пору, тому що дана ділянка зовсім не освітлюється. Вечорами, коли в парку багато нетверезої молоді дуже небезпечно ходити даною алеєю. Прошу Вас розпорядитись про встановлення освітлення. Дякую за розуміння і співпрацю
 
Відповідь:
Роботи по встановленню ліхтарів та прокладання повітряної лінії вуличного освітлення будуть включені до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік, та при виділенні бюджетних коштів на ці цілі, будуть проведені будівельно-монтажні роботи протягом І-го півріччя 2014 року.
 
Запитання:
Ім'я: Хмарська І.К.
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Скажіть, будь-ласка, коли нарешті відремонтують дорогу на кар'єрі? На кладовище нормально доїхати неможливо, на дачу теж. Шановні депутати на чолі з мером проїдьтеся самі цією дорогою!!!
 
Відповідь:
Повідомляємо Вас, що 3 червня 2013 року розпочато капітальний ремонт вулиці Червоноармійської зі сторони вулиці Соборності. Ямковість дороги по вул..50-років Жовтня частково ліквідована шляхом засипки щебеневою сумішшю, розробляється проектно-кошторисна документація на здійснення капітального ремонту дороги з облаштуванням тротуарів, від мосту по р.Смолка до залізничного переїзду. При виділенні коштів роботи будуть розпочаті у ІІІ кварталі 2013 року.
 
Запитання:
Ім'я: Хмарська І.К.
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Скажіть будь-ласка, чи діє в нашому місті закон, що забороняє дітям віком до 16 років з 22.00 до 6.00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує принаймні один з батьків чи інший законний представник дитини. Також закон зобов’язує власників і посадових осіб розважальних закладів та закладів громадського харчування не пускати у такі заклади з 22.00 до 6.00 дітей до 16 років, яких не супроводжують батьки чи інші законні представники, надаючи їм право вимагати у відвідувачів таких закладів документів, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку. Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Чи виконується цей закон на дискотеці в парку?
 
Відповідь:
Доводимо до Вашого відома, що закон №243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг або громадському харчуванні в нічний час» набрав чинності з 08.06.13 та передбачає заборону дітям до 16 років з 22:00 до 06:00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує хоча один з батьків або інший законний представник дитини. Також Закон зобов'язує власників та посадових осіб розважальних закладів та закладів громадського харчування вживати заходів щодо недопущення в такі заклади з 22:00 до 06:00 дітей до 16 років, яких не супроводжують батьки чи інші законні представники, надаючи їм право вимагати у відвідувачів таких установ документів, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку. За невиконання вимог щодо перебування дитини у розважальних закладах та закладах громадського харчування законом вводиться адміністративна відповідальність.
Розпорядженням міського голови від 03.06.13 № 166 (о) створено штаб для роботи щодо попередження вчинення протиправних дій громадянами міста та запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності під час літніх канікул, відповідно до якого здійснюватиметься дотримання вище зазначеного Закону.
 
Запитання:
Ім'я: Юрій Корсунський
E-mail: kors1803@mail.ru
Уважаемый Владимир Иванович! Что означает вырубка хвойной породы деревьев по правому берегу реки Случь напротив здания РЭС? И почему все работы ведутся там в вечернее время? С уважением.
 
Відповідь:
Шановний пане Юрію! На Ваш лист на адресу міського голови щодо причини вирубки хвойних дерев на правому березі річки Случ напроти приміщення РЕМу повідомляємо наступне.
Відповідно листа державного підприємства «Новоград-Волинське дослідне лісомисливське господарство» від 11.04.2013 року в кварталі 97 на виділах 17,18.19 (в районі вул. Зарічної, напроти РЕМу) в зв’язку з масовим всиханням насаджень (ялин та сосни) з 19 по 21.06.2013 року силами ДП «НВДЛГ» проводилась суцільна санітарна вирубка з видалення ялин, вражених типографом – первинним шкідником та сосни – судинним мікозом.
Після рубки ДП «НВДЛГ» на зрубах будуть посаджені нові насадження лісових культур.                                                                                                                                                              
 
Запитання:
Ім'я: Хмарська І.К.
E-mail: ladyland6868@mail.ru
Виходячи з автобуса, маршрут №1,на зупинці "Дитячий світ" приходиться проходити маленький майданчик перед магазином "Ватсон" та ін. Ймовірно такого бруду більше в місті немає, ніж тут. Така гарна територія, а благоустрою ніякого, овочевий магазин залишив відходи на вихідні, ніхто не підмітає. Видно, що немає хазяїна. Цей клаптик дороги уже давно використав своє асвальтопокриття. Дивлячись на ціни у прилеглих магазинах, невже неможливо навести лад перед фасадом?Око милується прекрасним краєвидом перед центральною аптекою, а тут поруч такий безлад.
 
Відповідь:
Ваше звернення від 05.08.13р. розглянуто з виїздом на місце. Під час перевірки було виявлено, що факти вказані у Вашому зверненні дійсно мають місце.
Власницю овочевого магазину Іванюк Ю.І. попереджено про те, що в разі повторного порушення правил благоустрою на неї буде накладено адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі від 850 до 1700 грн., згідно статті 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення. З чим вона погодилась
 
Запитання:
Ім'я: Оксана Кобиш
E-mail: oksana.kobysh@gmail.com
Доброго дня ,шановний міський голова! Мене цікавить, для чого на залізничному вокзалі встановлено телефон, якщо додзвонитись туди неможливо. Я, знаходячись вдома з маленькою дитиною, не маю можливості поїхати на залізничний вокзал з іншого кінця міста, щоб дізнатись розклад руху необхідного мені потягу. Сьогодні з 8.30 протягом години я намагалась додзвонитись, але мої дзвінки ігнорували: або йшов гудок і ніхто не брав телефонну трубку, або трубку піднімали і клали, не відповідаючи. Для себе я знайшла вихід і дізналась розклад через інтернет. Скажіть, будь ласка, що робити людям, які живуть в селах, а їм необхідно отримати довідку на залізничному вокзалі? Чому працівники залізничного вокзалу м.Новограда-Волинського, а саме черговий, так недобросовісно відносяться до своєї роботи?
 
Відповідь:
Шановна пані Оксано. Ваше звернення уважно розглянуто. За інформацією заступника директора залізничної станції «Новоград-Волинський – 1» Геруса В.В. довідкова служба на залізничному вокзалі закрита, працівника скорочено. Функції довідкової служби виконує касир, який паралельно продає квитки. Тому не завжди вчасно можна зв’язатися по телефону та дізнатися необхідну інформацію. Міською радою направлено лист на ім’я директора залізничної станції про необхідність покращення обслуговування споживачів.
 
Запитання:
Ім'я: Петр Шустенко
E-mail: shutpv@i.ua
Уважаемый Владимир Иванович. На каком основании по ул. Полянского без согласования с жильцами этой улицы, прорыли траншею, которая мешает жителям улицы. Есть ли протокол собрания громады улицы. И сколько в протоколе голосов за и против.
 
Відповідь:
Шановний пан Петро! На Ваш лист на адресу міського голови щодо розриття канави на вулиці Полянського повідомляємо наступне.
У зв’язку з численними заявами мешканців вулиці Лисіна щодо підтоплень їх присадибних ділянок, що відбувається під час сильних опадів, стічні води яких з дороги по вулиці Полянського потрапляють у двори на вулиці Лисіна, спеціальною комісією з виїздом на місце було прийняте рішення про початок робіт по водовідведенню дощових вод по вулиці Полянського (копання траншей, укладання труб).
Погодження виконання робіт на територіях загального користування, яким є дороги міста, з мешканцями садиб, що прилягають до них законодавством не передбачено. Після закінчення водовідвідних робіт усунення незручностей при облаштуванні в’їздів до садиб буде вирішено.
 
Запитання:
Ім'я: Олександр
E-mail: zmeka2222@mail.ru
Уважаемые господа, просьба повлиять на ОСББ Зеленые, суть проблемы, неделю не могут спустить воду чтоб было тепло в квартире, у людей маленькие дети, в квартирах воду спускали своими силами но ничего не помагает, пожылые люди ходили к руководителю ОСББ, но красиво были отправлены домой, за что теперь платить за тепло? Но его нету. Ждем Вашего ответа на данную ситуацию, дом Рокоссовского 16 последний подьезд.
 
Відповідь:
Повідомляємо, що опалення будинків у зв’язку з теплою погодою здійснюється в нічний час (з 17 години вечора до 8 години ранку). За потреби повітря спускати потрібно у вечірній час. На 5 поверсі в квартирах є крани для спускання повітря. Вам слід звернутися до сусідів з проханням спустити повітря.
Управлінням житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради направлене звернення керівництву ОСББ „Мікрорайон „Зелені“ з вимогою щодо перевірки стану мережі теплопостачання будинку для налагодження сталої подачі теплоносія
 
Запитання:
Ім'я: 
E-mail: 
Шановний міський горлове, Володимире Івановичу! Просимо Вас сприяти у вирішенні вже наболілого питання водопостачання, а саме: подачі води міським водоканалом з відповідним тиском у будинок Шевченка 4. Протягом багатьох років існує проблема у мешканців будинку: відсутнє належне водопостачання. Вода з кранів тече з мінімальним тиском 07,-1,2,1,5л/хв., взагалі пропадає, відновлюючись через кілька хвилин. Не працюють газові колонки, пральні машини. Є загроза, що газові колонки, старого виробництва, в яких відсутні датчики впливу на тиск води можуть призвести до вибуху у будинку, так як не виключається самостійно газ, коли пропадає вода. Неодноразово зверталися у службу водоканалу про нагальну проблему, у відповідь чули: «Воду на місто подали». Приїжджали працівники аварійної водоканалу міряти тиск, проте лише словами, не маючи відповідних приладів з різними коментарями та рекомендацією міняти труби, але коли тиск є і труби підходять. Мешканці будинку зверталися до фахівців з водопостачання, які не вперше зустрічаються з проблемою у нашому будинку: таким «шаленим тиском води» у будинку та здивовані проблемою багатоповерхівки в центрі міста, запевняючи, що газові колонки та інші водонагрівальні прилади у будинку працювати не будуть. А газові колонки старого випуску призведуть до трагедії. Люди не можуть помитися, попрати. Просимо ВАС сприяти у вирішені даної проблеми, яка вже є наболілою. Мешканці будинку Шевченко 4.
 
Відповідь:
Ваш лист, що надійшов на офіційний сайт міської ради стосовно низького тиску будинку №4 на вул. Шевченка, розглянутий.
Повідомляємо, що питання низького тиску води в мережі водопостачання в центральній частині міста, в тому числі і у Вашому будинку, відоме. Силами водоканалу частину питання вирішено шляхом встановлення в окремих будинках підкачувальних насосів.
Ваш будинок та решту будинків на вул. Ш. Алейхема та пл. Л.Українки буде об’єднано в одну систему та підключено до станції підкачування води. Проведення даних робіт сплановано у 2014 році.
Станом на 01.11.13 силами ОСББ ,,Наш дім“ на мережі водопостачання встановлені манометри для цілодобового контролю за тиском води в мережі. На сьогоднішній день тиск становить 1,8 л/хв., що істотно покращило стан водопостачання. Працівники об’єднання постійно проводять контроль за тиском води і у випадку його зменшення вживають заходи з його відновлення.
 
 
Запитання:
Ім'я: Алла Сергіївна Лобунець
Доброго дня! Пишу вам з метою дізнатися інформацію про наявність вільних вакансій працівників. Я маю диплом бакалавра Київського університету права, господарсько-правова спеціалізація. Чи є вільні вакансії, які можна зайняти з такою спеціалізацією? Чекаю відповіді. Дякую!
 
Відповідь:
На Ваше звернення повідомляю про те, що відповідно до статті 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування“ прийняття на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється, зокрема на посади керівників відділів, управлінь та інших працівників органів місцевого самоврядування шляхом призначення міським головою на конкурсній основі.
Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів міської ради здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.02. № 169 „Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців“, наказу головного управління державної служби України від 08.07.11 №164 „Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців“ та розпорядження міського голови від 19.11.10. № 15 (к) „Про склад конкурсної комісії міської ради, Порядок проведення конкурсу, іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування - працівників виконавчих органах міської ради“.
За наявності вакантної посади за рішенням міського голови проводиться конкурс. Оголошення про проведення конкурсу публікується в міськрайонній офіційній громадсько – політичній газеті „Лесин край“ та розміщується на офіційному сайті міської ради, де зазначаються основні вимоги до кандидатів.
На даний час оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи виконавчих органів міської ради головного спеціаліста відділу земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради. Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 3 років.
 
 
Запитання:
Ім'я: Артеменко
Роздуми про передачу  по радіо, де юрист віртуозно пояснив у кого експропріювати кошти на нові  квартири, якщо сьогоднішні стали аварійними. У решти народу, тобто за бюджетні кошти. Як можна приватні квартири ремонтувати за народні кошти, тобто за рахунок людей які живуть в одноквартирних будинках і ЖБК. Чому радіо не говорить, що половина країни живе в одноквартирних будинках, десятки тисяч  яких теж аварійні і потребують капремонту. Чому радіо живе ще минулим соціально несправедливим радянським світоглядом, житловим законом за 80рік. Але ж квартири тоді були державні то і ремонтували їх за народні бюджетні кошти, але ж приватні одноквартирні будинки  радянський житловий кодекс 80року забороняв ремонтувати за бюджет. Чи прозвучали б такі  ідеї на чеському чи польському радіо (де половина житла в 90році була державною) що багатоповерхові будинки   (з приватними квартирами) треба ремонтувати за бюджетні кошти, а одноквартирні і ЖБК за особисті? Бо це було б вищою ступіню споживацької ідеології, іждівєнчества одної половини населення, в усьому світі підхід  до будинків однаковий. Тільки державне соціальне  житло у світі капітально ремонтують за державні кошти. Навіть в Росії вже 10років діє податок на капремонт (і аварійне переселення в соцжитло) багатоквартирних будинків з приватизованими квартирами, якщо останні не створили ОСББ, бо квартплата, 80% якої йде на зарплату і бензин жеківцям, не покриває навіть капремонту даху, а бюджетні кошти заборонено тратити на будинки з приватними квартирами. Куди в Україні дівається людина з аварійного індивідуального будинку чи ЖБК зараз і 30років тому? Туди повинні діватись і люди з  аварійних багатоквартирних будинків. В 92році ВР нас перевела в капіталізм, коли дозволила приватизацію державних квартир і засобів виробництва (по канонам марксизму-ленінізму). В 14 соціалістичних країнах світу на 1990рік приватизація квартир  автоматично означала створення ОСББ  і заборону ремонтувати ці будинки за бюджетні кошти. Але людям влада дала вибір: якщо не будете приватизувати квартири, то будинок залишиться державним і капітально ремонтувати його буде держава  чехи, поляки, венгри - це розуміли і ніхто питань не задавав. Навіть Ленін не додумався б будинки з приватними квартирами ремонтувати за бюджетні кошти, нема такого в його 50 томах. В 1917р він навпаки приватні квартири в містах оголосив державними, хоча вони будувались за приватні а не бюджетні кошти. А хати селян чомусь не захотів перевести в державний фонд. Після 1917року тому і йде масове переселення народу із сіл в квартири міст, бо в містах досі капітально ремонтують квартири за загальнонародні, а в селах за особисті кошти. Чому в житловому кодексі досі немає дахів одноквартирних будинків і ЖБК?
Чому до сих пір іде радянське (бо в комуністичному Китаї такого немає) сортування людей на 2 сорти, 1й сорт – жителі приватних квартир і 2й сорт-одноквартирних будинків і ЖБК. Так само і по автотранспорту:в великих містах на душу пенсіонера виділяється в десять раз більше коштів, (бо пільговий проїзд на тролейбусі щоденно) ніж на пенсіонера села, де пільговий проїзд 1 день в місяць, хоча по Конституції і закону про пільги всі рівні. Тому більше жителів одноквартирних будинків голосували за Свободу, бо інші партії в цьому плані за 20років нічого не реформували. Це ж К.Маркс писав: бытие определяет сознание. Чому переді мною з пенсією 1000грн стоїть  вибір: збирати 20 000грн на заміну шиферу даха (бо йому вже 50років і скоро потече), чи потратити їх на операцію по заміні суглобу, щоб не ходити з двома паличками. І такий вибір стоїть перед  мільйонами пенсіонерів, які живуть в одноквартирних будинках.

Відповідь:
Ваше звернення, яке надійшло на офіційний сайт міської ради, розглянуте.
Повідомляємо, що відповідно до Закону України ,,Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку“, а саме пункту першого статті 24 ,,Колишній власник, на балансі якого перебував багатоповерховий будинок до передачі на баланс об’єднанню, бере участь в організації та фінансуванні першого після передачі на баланс капітального ремонту будинку відповідно до законодавства“.
Враховуючи вище зазначене міська рада виконує свої зобов’язання перед новими балансоутримувачами будинків відповідно до вимог чинного законодавства.

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні новоград-волинці! Долучайтеся до всесвітньої акції «Година Землі»
22.03.2019

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину в рамках всесвітньої акції «Година Землі», як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. 

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету у 2019 році
22.03.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Докладніше...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Новоград-Волинської міської ради
20.03.2019

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Новоград-Волинська міська рада оприлюднює проект рішення «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері  розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa