Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
20.03.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.03.2019 року

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів)

Докладніше...
20.03.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів запитань та відповідей

На запитання відповідає
Боровець Микола Петрович,
Новоград-Волинський міський голова
 

Шановний міський голова!

Мешканці в.Войкова що проживають у переулку який зєднує вул.Войкова та Шевченка просять Вас допомогти у ремонті нашої вулички.Тому що розташування її на болотистій місцевості, несприятливі погодні умови на весні та восени роблять пересування по ній майже не можливим. Будь-якого ремонту вона не бачила з моменту її створення.

По цьому провулку щодня проходять сотні мешканців нашого міста на роботу з роботи, а у неділю в сторону ринку Урожай та звідти проходить ще більше людей. Дана вуличка дуже зручна для виходу до в.Вокзальна, зал.вокзалу, автобусної зупинки біля "коня". Дуже сподіваємося на Вашу підтримку та позитивне вирішення нашої спільної проблеми. Мешканці в.Войкова та прилеглих до нас вулиць.

Ковальчук І.О.

У плані соціально-економічного розвитку міста та бюджеті на 2009 рік ці роботи не передбачені через обмеженість фінансових можливостей.

Буде плануватися проведення даних ремонтних робіт на наступний рік, і, при виділенні коштів депутатами міської ради на ці цілі - ремонт буде виконано.


Доброго дня.

Пише Вам мешканка мікрорайону "Болгарбуд". Сьогодні нам принесли рахунок за теплопостачання і виявляється, що за січень 2009 року нам нарахували спожитих Г/калорій 1,69739, що на 0,6308682 Г/калорій більше ніж у відповідному періоді 2008 року. Ця ситуація мене дуже дивує, адже порівняно з січнем 2008 в квартирі набагато холодніше.

А ще говорили, що енергозберігаюче обладнання на котельні встановили. Схожа ситуація сталася з усіма мешканцями нашого під'їзду(Леваневського 24/2 - 3 під'їзд). Будь-ласка допоможіть розібратися з даною ситуацією.

Голубенко Наталія

Шановна п.Наталіє!

КП "Новоград-Волинськтеплокомуненерго" Ваш лист розглянутий. Якщо у Вас була порушена якість надання послуг з теплопостачання, тобто в квартирі було холодно, необхідно було написати заяву в тепломережу, де Виконавець протягом 3-х робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів в разі, якщо температура не відповідає санітарним нормам, або надає Споживачу обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.

За січень 2009 року заплатили на 0,6308632 Гкал більше тому, що зовнішня температура повітря становила -3,10С, а у січні місяці 2008 року температура була -2,20С. Тепломережа подає теплоносій Споживачам за нормами постачання тепла в залежності від температури зовнішнього повітря, а тому з вищевикладеного видно, що чим нижча температура, тим більша витрата тепла (Гкал.)


Чи відбудеться карантин у нашому місті? Борис
Наразі спостерігається нерізке зростання захворюваності на гострі респіраторні захворювання (ГРЗ), в тому числі й на грип. Але, за даними міськрай ТМО, до порогового рівня ще далеко. Тому підстав для введення в навчальних закладах міста карантину, поки що немає.

Шановний Микола Петрович!

Моя донька вдвідує ясельну групу дитячого садочка №5. Вранці, коли заводжу дитину в групу там зовсім вимкнене світло! Але скажіть, чи можлива така економія жертвою дитячого зору? Ви б побажали таке своїм дітям?

Самчук Світлана Олегівна

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року №1036 "Деякі питання організації бюджетного процесу" при плануванні кошторисних витрат бюджетних установ кожному навчальному закладу було доведено ліміт споживання витрат по енергоносіях, що передбачає в 2009 році зменшення обсягів їх споживання не менше ніж на 10% річного обсягу. Тому кожним закладом розроблені заходи економії бюджетних коштів по енергоносіях.

Адміністрації та педагогічним колективам навчальних закладів міста, зокрема колективу ДНЗ №5, роз'яснено можливості економного використання енергоносіїв, проте не під час навчального процесу та без заподіяння шкоди дитячому здоров'ю.


Прошу обратить внимание о юридически неправильной регистрации ОСББ -

Згідно з пунктом I Порядку державної реєстрації об'єднань співвласників багатоквартирного будинку (далі - ОСББ), затвердженого постановою КМУ від 11.10.2002р. № 1521 (далі - Порядок), державна реєстрація ОСББ проводиться виконавчим органом міської ради за місцем знаходження багатоквартирного будинку безкоштовно.

Для державної реєстрації ОСББ уповноважена установчими зборами особа (далі - заявник) подає наступні документи:

  • реєстраційну картку встановленого Порядком зразка;
  • протокол установчих зборів, на яких було прийнято рішення про створення об'єднання та затвердження його Статуту;
  • два примірники оригіналу та п'ять копій Статуту об'єднання;
  • список членів об'єднання.

Пунктом 5 цього ж порядку визначено, що орган державної реєстрації у місячний термін після надходження необхідних документів вносить дані реєстраційної картки до реєстру та видає свідоцтво про державну реєстрацію об'єднання із зазначенням ідентифікаційного коду згідно із ЄДРПОУ за зразком згідно із додатком.

У зв'язку із тим, що даний Порядок був введений до вступу в силу Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" від 01.07.2004р., Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, який є уповноваженим органом з питань державної реєстрації, листом від 11.04.2006 № 2797 рекомендує державним реєстраторам у разі встановлення виконавчим органом міської ради уставленої практики щодо державної реєстрації ОСББ, проводити її за наступною схемою:

  1. Після винесення згоди (рішення щодо реєстрації) виконавчим комітетом щодо утворення ОСББ і видачі встановленого Порядком свідоцтва про реєстрацію, відомості про дану юридичну особу включаються до Єдиного державного реєстру (далі - ЄДР) на підставі реєстраційної картки форми № 6.
  2. Державний реєстратор видає заявнику свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи єдиного зразка із зазначенням її назви, ідентифікаційного коду ЄДРПОУ, місцезнаходження і дати державної реєстрації на бланку суворої звітності.
  3. Датою державної реєстрації цієї юридичної особи, яка проставляється у свідоцтві єдиного зразка, є дата її реєстрації відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію об'єднання, видану виконавчим органом.
  4. Включення відомостей до ЄДР проводиться без оплати.

Стосовно питання, хто повинен підписувати Статут ОСББ, повідомляємо, що затверджений установчими зборами Статут об'єднання не повинен містити відомостей про його членів та може бути підписаний головою цих зборів.


Когда планируют сделать дорогу по улице 2 переулок Коростенской? Андрей
Шановний Андрію!
Відновлення дорожнього покриття 2 провулку Коростенського планується зробити в першу чергу згідно плану ремонту доріг з мяким покриттям на 2009 рік.

Мене цікавить таке питання: коли нарешті власники собак у місті почнуть дотримуватися правил вигулу собак вигулювати їх в наморднику та на повідку тому що не можливо ходити до бювету та в сквері постійно потрібно озиратися.
На наші зауваження власники лише відгиркуются. куди можливо поскаржитися для того щоб прийняли міри і ми могли спокійно гуляти з дітьми. Також мене цікавить питання великої кількості бездомних собак на вулицях міста,що робиться для того щоб їх було меньше.
Дякую за відповідь та допомогу
Самчук Наталья Сергіївна
Питання наведення порядку з вигулом собак в місті є дійсно актуальним. Але міська влада самостійно не в змозі в повному обсязі вирішити цю проблему. Лише керівництво ваших ОСББ знають, або можуть дізнатися про всіх власників собак та вплинути на них. Зі свої сторони, міська влада направить на даний об'єкт інспектора благоустрою для проведення роз'яснювальної роботи з власниками собак та керівниками прилеглих до скверу ОСББ.
Щодо бездомних собак, то робота щодо їх знешкодження ведеться постійно. В 2008 році було знищено 674 цих тварин. З листопада до березня місяця ця робота припинена через малий проміжок світлового часу в ранкові години, а це пов'язано з безпекою жителів міста.

Шановний, Микола Петрович. До вас звертається студент НТУУ"КПІ". Мене вже декілька років хвилює питання:а чому не можна перенести пам"ятник Леніну в центрі міста в інше,менш публічне місце?Так,можна посилатися на те,що ми в такому разі не поважаємо старші покоління, але нехай вони і нас поважають. Що такого особливого зробив В.І.Ленін для нашої країни????Чи не доречно було встановити на цьому місці бюст наприклад людини,яка зробила значний внесок у розвиток нашого рідного міста? Дорошенко Віталій Вікторович
Пам'ятник В.І. Леніну знаходиться в переліку об'єктів культурної спадщини міста. Прийняття рішення про його знесення, перенесення в інше місце, встановлення іншого пам'ятника - в компетенції міської ради. Один раз така пропозиція вносилась на розгляд депутатів міської ради, але не набрала підтримки більшості голосів. Про прийняття такого рішення міської ради буде повідомлено у місцевих ЗМІ.

у меня 3 вопроса:

1. когда по Рыбалко 5 будет горячая вода? предвижу ответ: "никогда". Тогда почему?

2. когда приведут в нормальный вид дороги во дворе домов 3, 5 по ул. Рыбалко? там еще год назад разрыли и во время дождей сплошное болото! деньги за квартплату хотят получать своевременно, а свои обязанности годами никто не выполняет!

3. когда наконец от дома офицеров нормально можно будет добраться на работу к 9 часам? в частности на ж-д вокзал? туда ходит единственный маршрут - 14 раз в 45-60 минут, тот что прибывает примерно в 8-45 к ДО приходит на ж-д вокзал уже с опозданием. если садиться на тот автобус, который идет до него, то приезжаешь на 40 минут раньше. к тому же, влезть в автобус в 8-45 практически невозможно. потому что перед ним получается большая пауза и собирается очень много народа, 90% которых на ж-д вокзал не едет. зато после 14-го автобуса идет сразу несколько больших и пустых ЛиАЗов.. вот если б хоть один пустить перед 14-ым то проблему можно было бы решить.. да и еще есть варианты..

Коваль Сергей

Шановний п.Сергію!

Система гарячого водопостачання старого житлового фонду військового містечка №6 (в тому числі й будинку №5 по вул. Рибалко) потребує капітального ремонту, оскільки більш як 10 років не функціонувала. Спричинено це припиненням роботи старої вугільної котельні по вул. Леваневського,10 та підключення теплопостачання даних будинків до котельні "Новітер". При цьому гаряче водопостачання підключено не було.

В плани передачі Міністерством оборони України даного житлового фонду у комунальну власність міста включено капітальний ремонт системи гарячого водопостачання на суму понад 300 тис. грн., що дало б можливість відновити гаряче водопостачання. Проте фінансування з боку Міністерства оборони в поточному році не проведено.

Стосовно ремонту доріг у дворі будинків №№ 3,5 по вул. Рибалко, доручено КЕЧі та будинкоуправлінню №1 КЕЧ-району виконати рекультивацію даної дворової території на місці розкопу теплотраси. Ці роботи будуть виконані до кінця поточного року.

Щодо міських пасажирських перевезень, Ваше зауваження розглянуто заступником міського голови С.Ю. Колотовим. З перевізником домовлено, що інтервал руху автобусів на маршруті №14 буде зменшено вже найближчим часом (автобуси ходитимуть частіше), а саме після зміни схеми його руху (від універмагу "Супутник" - далі через "Морське", на залізничний вокал). Для цього планується збільшити кількість транспортних засобів на даному маршруті у години "пік" на одну одиницю.

Переглянути графік руху автобусів маршруту №4 у вказані Вами години не планується.


Чула, що вийшла в світ нова книга про Звягель. Де її можна буде придбати для бібліотеки навчального закладу, конкретно для НВЕГК ? Швецова Ольга Святославівна
В серпні поточного року вийшла збірка наукових статей Інституту археології Національної академії наук України "Літописний Возвягель (дослідження 1988-2007 рр.)". Видання містить результати опрацювання археологічних досліджень літописного міста. Окремо розглядаються підсумки розкопок Південного городища, системи його оборонних споруд, складу населення. Матеріали вивчення Північного городища, незважаючи на порівняно невеликий обсяг, дозволяють зробити співставлення двох осередків тодішнього міста, визначити їх архітектурні та соціально-економічні особливості. Книгу видано обмеженим тиражем, тому невелика їх кількість передана в бібліотеки міста, де скористатися ними можуть всі бажаючі.

Шановний Микола Петрович, звертаються до Вас мешканці вулиці Колгоспної та Штепіна. 30 січня 2009 року в місцевій газеті «Звягель Інформ» була опублікована стаття: «ДО ШКОЛИ — ЗНОВУ ПО ГРЯЗЮЦІ», в якій йдеться про: «Відповідно до згаданого плану, м’яким покриттям збираються відремонтувати… (перераховуються вулиці Новоград-Волинського, серед яких є вул. Колгоспна та вул.. Штепіна).» Після цього у нас з’явилась хоч якась надія на те, що по нашій дорозі можна буде пройтись на спіткнувшись, постійно не дивлячись під ноги. Ми вже не кажемо про капітальний ремонт цих вулиць, хоч би краплинку уваги «автодоровців». Так би мовити, грейдером хоча б пройшлись, позасипати ці ями. Хіба це займе так багато часу та коштів ??? На минулому тижні, в кінцевих числах квітня, по вул. Штепіна пройшов грейдер, ледь-ледь порівняв дорогу, а на Колгоспну навіть не звернув увагу. Ми звертаємося до Вас, з проханням, відремонтувати дорогу на цих вулицях!!! Микола Петровичу, будь ласка, зверніть увагу на наше прохання!!! З надією, мешканці вул. Колгоспної та Штепіна. Меканці Колгоспної та Штепіна
При виконанні ремонтних робіт по вулиці Штепіна (на прохання мешканців даної вулиці, попередньо її відсипання не планувалося, а лише грейдерування) жителі даної вулиці перекривали її і не давали можливості проходу грейдеру. Тому грейдерування було виконано лише частково. Вимоги жителів щодо асфальтування вулиці Штепіна виконати неможливо, оскільки на це потрібні великі кошти, яких не має в міському бюджеті. Стосовно ремонту вулиці Колгоспної повідомляємо, що вона є в плані ремонту на 2009 рік і буде відремонтована до серпня поточного року в м’якому покритті.

1 2 3

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні новоград-волинці! Долучайтеся до всесвітньої акції «Година Землі»
22.03.2019

У суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину в рамках всесвітньої акції «Година Землі», як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. 

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету у 2019 році
22.03.2019

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Докладніше...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Новоград-Волинської міської ради
20.03.2019

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Новоград-Волинська міська рада оприлюднює проект рішення «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері  розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa