Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
22.03.2018

Постанова Верховної Ради України «Про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України»

Докладніше...
Лист Міністерства культури України
22.03.2018

На адресу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від державного секретаря Карандєєва Р.В. Міністерства культури України у відповідь на звернення міського голови Весельського В.Л. до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо включення до складу організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки заступника міського голови м. Новограда-Волинського Гвозденко О.В., наступного змісту: 

Докладніше...
Про надання співфінансування з місцевих бюджетів до обласного бюджету
22.03.2018

На адресу Новоград-Волинської міської ради за підписом голови Житомирської обласної державної адміністрації Гундича І.П. надійшов лист щодо надання співфінансування з місцевих бюджетів до обласного бюджету.  

Докладніше...
21.03.2018

Звіт про виконання паспорта бюджетної програми міського бюджету станом на 01.01.2018 року по КПКВК 1511060 (Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках ( у т.ч. сімейного типу, прийомних сім’ях), в сім’ях патронатного вихователя)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Архів запитань та відповідей
На запитання відповідають
посадові особи виконавчого комітету
Новоград-Волинської міської ради


Запитання від 06.02.2018

Ім'я: Зикін Руслан Петрович

Коли буде робота для будівельників у Новограді-Волинському? Скільки можна їздити? Й достойна зарплата?

Відповідь від 01.03.2018

Додаток


Запитання від 16.01.2018

Ім'я: Терещук Іван Петрович
E-mail: johnter@i.ua

Прошу відповідних керівників служб міської ради відповісти на наступні питання. Україна знаходиться в стані війни з сусідкою-агресором. За цих умов особливої ваги набувають засоби масової інформації (газети, радіо, телебачення, інтернет), які покликані оперативно та об`єктивно інформувати населення про події в країні, світі. Проте, складається враження, що в нашому місті все робиться для того, що обмежити доступ його мешканців до такої інформації. Про це свідчать наступні факти: - зліквідовано місцеве радіомовлення; - абонплата за кабельне телебачення зросла майже на 50%; - закрито всі кіоски з продажу періодичної преси в центрі міста. Також наші поштовики під керіництвом славнозвіної пані Бущенко відмовляються доставляти газету Експрес передплатникам. На запитання чому газета не доставляється, в поштовому відділенні №8 мені запропонували отримати гроші за передплачене на 6 місяців видання і КУПУВАТИ газету у них у відділенні. Хочу поставити запитання пані Бущенко та очільникам міста: чому порушуються мої права споживача? Я оплатив послугу, а Бущенко відмовляється виконувати свої зобов`язання, адже газета, за інформцією редакції, друкується, в місто поступає в необхідній кількості для доставки передплатникам! Коли в місті в кінці кінців призвуть виконувати свої обов`язки керівників з далекого радянського минулого, які продовжують жити і керувати совковими методами?! І ак на кого, врешті-решт, працюємо, вельмишановні очільники міста, і що буде наступним кроком у вашій "боротьбі" за підвищення рівня патріотизму, національної свідомості населення?

Відповідь від 01.02.2018

ДодатокЗапитання від 20.12.2017

Ім'я: Кучер Іван Олександрович

E-mail: ivankucher1990@gmail.com


Дорбого дня! Я намагаюсь відтворити генеалогічне дерево власної родини, яка походить з Новограда-Волинського. Для отримання відомостей про предків, у тому числі національність та ін., наскільки я розумію, необхідне звернення до архівних органів, зокрема, архівного відділу міської ради.

У якій формі доцільно звертатись до архівних установ, підпорядкованих Новоград-Волинській міській раді, та якою інформацією вони можуть володіти із цього питання. Заздалегідь вдячний за відповідь!

Відповідь від 09.01.2018

ДодатокЗапитання від 12.12.2018

Ім'я: Тинна Валентина Миколаївна

Е-mаіl: nurек07@uкr.nеt


Добрый день! Я инв. детства 3 гр. по жизненно. Вопрос: хочу узнать... какими льготами пользуются инвалиды детства Згр. Я имею право на бесплатный проезд на маршрутках по городу...? Спасибо.

Відповідь від 09.01.2018

Додаток

 
Запитання від 01.12.2017

Ім'я: Андрій К.


Порядок надання, вартість, кількість (документальне оформлення) індивідуальних (сімейних) палат при партнерських пологах в Новограді- Волинському пологовому будинку. Чи має право чоловік відвідувати дружину в палаті пологового будинку у разі не надання окремої палати (якими документами визначено). Чи обовязково робити флюрографію після пологів в пологовому будинку.

З повагою, Андрій К.

Відповідь від 03.01.2018

ДодатокЗапитання від 30.11.2017

Ім'я: Панасюк Алла

E-mail: Alla-sova@outlook.com

Поясните, пожалуйста, почему в квитанциях на оплату тепла в квартирах не выставляют отдельной строкой внедомовые расходы для всех жильцов, только тем кто имеет индивидуальное отопление? Думается, что,обманывают, ведь на внедомовые расходы субсидии нет.Субсидия только на социальные нормы, удобно выдав один счёт-государство оплатит? ЖЕК отказывается (объясняя отсутствием программы) выставлять помесячно постатейно для каждой квартиры счета,хотя по телевидению говорят, что общие суммы ушли в прошлое? И почему оплату за электроэнергию общих мест в доме считают по квадратным метрам квартиры ,а не рассчитывают потреблённые кисловаты?

Відповідь від 12.12.2017

Додаток


Запитання від 11.09.2017

Ім'я: Волков Олег Борисович
E-mail: olegvolk1977@meta.ua

Добрый день, Виктор Леонидович почему нет освещения на улице Тургенева, не горят на уличних столбах фонари. Разбиритесь, пожалуйста, с этим вопросом.

Відповідь від 28.11.2017

Додаток

Запитання від 11.09.2017

Ім'я: Зубрицька Вікторія Миколаївна

E-mail: v.zubrytska@gmail.com

Звернення У зв'язку з наміром перейменувати вулицю, висловлюємо прохання не змінювати адресу будинку вул.Шевченка 25. Оскільки:

1) наш будинок (вул. 
Шевченка 25) вже змінював адресу з Куйбишева на Шевченка зовсім недавно;

2) назва вулиці Шевченка не належить до застосування закону про декомунізацію;

3) в будинку зареєстровані приватні підприємці і зміна 
адреси призведе не тільки до зміни реєстрації проживання, але й усіх установчих документів, перереєстрації у всіх органах контролю, переукладання всіх господарських договорів. А це додаткові затрати часу та грошей підприємців; 4)назва вулиці «Героїв АТО», що пропонується владою, не відповідає дійсності, так як в Україні фактично йде війна вже 3,5 роки.

5) також поруч знаходяться Державне казначейство і управління телевишкою. Зміна адреси призведе до значних затрат їх часу і бюджету. А бюджетні кошти – це кошти платників податків.

Відповідь від 03.11.2017

Додаток


Запитання від 05.09.2017

Ім'я: Інна
E-mail: deinega.inna2016@yandex.ru

Прошу звернути увагу на розклад маршруту №8 та розклад маршруту №2, оскільки ні один з цих маршрутів не ходить в дану сторону після 21:00. Як можна добратись до м’ясокомбінату? Раніше на зиму змінювали графіки, а зараз останній маршрут до мясокомбінату 20:20.

Відповідь від 29.09.2017

Запитання від 07.12.15:

Ім'я: Чернышов Александр

E-mail: alexandr-2010@inbox.ru

Добрый день, уважаемый Виктор Леонидович, я понимаю, что вы только вступили в права мера, и работы по всем вопросам накопилось очень много, но у меня и у всех жителей переулка Воровского огромная просьба обратить внимание на состояние дороги и освещения по нашему переулку. В вечернее время не только страшно, а и невозможно пройти. С уважением ваши избиратели!!!

Відповідь від 17.12.15

Шановний Олександре, на Ваш лист міському голові щодо ремонту провулку Воровського повідомляємо наступне. Роботи по капітальному ремонту проїзної частини провулку Воровського будуть включені в план соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік та при виділенні коштів будуть виконані

Запитання від 09.12.15:

Ім'я: Кравець Яна

E-mail: yana.kravets.93@mail.ru

Скажіть будь ласка, що я можу ще оформити з соціальної допомоги на дитину? Дитині два роки, я отримую допомогу у розмірі 130грн. в місяць,  я не можу нічого купити, а я ще в декреті.

Відповідь від 17.12.15

Шановна Яно!

Ваше звернення, стосовно оформлення соціальної допомоги на дитину, уважно розглянуто спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Новоград - Волинської міської ради.

Малозабезпечені родини в залежності від їх майнового стану та сукупного доходу мають право на отримання державної соціальної допомоги. Ця допомога призначається відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 р. №250. Відповідно до чинного законодавства малозабезпеченою вважається сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

Для призначення допомоги необхідно особисто звернутись з заявою до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації уповноваженого представника малозабезпеченої сім’ї.

До заяви про надання державної соціальної допомоги додаються:

документ, що посвідчує особу заявника;

довідка про склад сім’ї;

копії свідоцтв про народження дітей (мати при собі оригінали);

копію рішення суду про розлучення та стягнення аліментів (вразі розлучення);

декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї;

довідки про доходи кожного члена сім’ї за 6 місяців, що передують місяцю звернення (про заробітну плату, про сплачені аліменти);

довідка про наявність та розмір земельної частки (паю);

Оскільки, Ви не перебуваєте на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Новоград - Волинської міської ради, то для визначення права на одержання вищезгаданої допомоги Вам необхідно особисто звернутись до управління праці та соціального захисту населення, в якому Ви перебуваєте на обліку та отримуєте державну допомогу на дитину.

Запитання від 07.11.15  р.:

Ім'я: Антоневська Ніна

E-mail: denjabus7777777@mail.ru


Скажіть будь ласка чи прийшли гроші на дитину я родила у серпні місяці. Дякую

Відповідь від 09.12.15:

Шановна Ніно Сергіївно!

Ваше звернення уважно розглянуто спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Новоград - Волинської міської ради.

За призначенням допомоги при народженні дитини на доньку Антоневську Олександру Анатоліївну - 12.07.15 р.н. Ви звернулись 14.09.15 р., дата донесення останнього документа - 07.10.15р.

Особову справу було відпрацьовано в паперовому та електронному вигляді 12.10.2015 р. (в десятиденний термін, що передбачено законодавством) та направлено до Обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат м. Житомира для юридичного контролю та формування виплатних відомостей. Виплату допомоги при народженні дитини за період з 01.07.15 р. по 30.1 1.15 р. включено у відомості в найближчий період, а саме на листопад 2015 року (II період виплати). Відповідно, кошти будуть перераховані до банківської установи та зараховані на Ваш картковий рахунок після надходження фінансування з державного бюджету у вигляді субвенцій до місцевого бюджету за листопад 201 5 року.

Слід зазначити, що управління праці та соціального захисту населення призначають і виплачують державні види допомоги згідно з вимогами діючого законодавства та у розмірах, визначених нормативними актами, зокрема Законом України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” та Порядком призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.01 №1751.

Для більш детального роз’яснення Ви можете звернутись особисто до управління праці та соціального захисту Новоград - Волинської міської ради, вул. Ушакова,40, м. Новоград - Волинський, або за телефоном 5-53-95.

Запитання від 20.11.15 р.:

Ім'я: Дмитро

E-mail: zaqrebelnsi_jura@mail.ru

Доброго дня. Хотів би дізнатися, на яких законних підставах Аптека №217 відпускає препарат російського виробництва Предуктал МР, який не входить в список зареєстрованих МОЗ України препаратів?

Відповідь від 15.12.15р.:

На Ваше звернення на офіційний сайт Новоград-Волинської міської ради у рубрику «Запитання міському голові» щодо реалізації лікарського засобу Предуктал® МК, таблетки вкриті плівковою оболонкою, з модифікованим вивільненням по 35 мг повідомляємо, що Підприємство Новоград-Волинська ЦМРА № 217 реалізує даний лікарський засіб, який зареєстрований в Україні згідно зі ст. 9 «Про лікарські засоби» та постановою КМУ від 26.05.2005 № 376 «Про затвердження Порядку державної реєстрації лікарських засобів і розмірів збору за їх державну реєстрацію» наказом МОЗ України від 28.03.2012 №213, реєстраційне посвідчення № ІІА/3704/02/01, виробник лікарського засобу «Лабораторії Серв’є Індастрі, Франція». Копія сертифікату якості виробника та висновок про якість ввезеного в Україну лікарського засобу додається. Препарат Предуктал реалізується в різних країнах світу під різними назвами:

1.                   Предизин, таб 35 мг № 60, виробник «Гедеон Ріхтер», Угорщина.

2.                   Тридуктан МВ, таб 25 мг № 60, виробник «Фарма Старт», Україна.

3.                   Кардазин, таб 20 мг № 60, виробник «Фармацевтична Компанія «Здоров’я», Україна.

4.                   Трикард, таб 20 мг № 30, виробник «Київський вітамінний завод», Україна і т.д.


Запитання від 26.11.15  р.:

Ім'я: Дрозда Дмитрий

E-mail: dima1369@rambler.ru

Добрий день. Скажіть будь-ласка, куди можна звернутися з питання встановлення освітлення вуличного в провулку. Можливість під’єднання до центральної системи є з обох сторін, світильник також.

Відповідь від 30.11.15:

„Шановний пане Дмитро! На Ваш лист на адресу міського голови щодо питання встановлення вуличного освітлення в провулку повідомляємо, що Вам необхідно звернутись в кабінет № 49 Будинку Рад або за телефоном 5-32-77“.
 

1 2 3 4

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців інформаційний відеоролик "Година Землі 2018"
22.03.2018

У суботу, 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьму світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.


 
Докладніше...
До уваги населення Новограда-Волинського!
20.03.2018

22 березня 2018 року, об 11 год., в приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури здійснюватиме особистий прийом громадян перший заступник прокурора Житомирської області Василів Олег Богданович. Прийом громадян проводиться за попереднім записом за тел. 5-23-90.

Докладніше...
Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду
19.03.2018

Вільні нежитлові приміщення, що можуть бути надані в оренду

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa