Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Вищі навчальні заклади
Новоград–Волинський економіко–гуманітарний коледж


Новоград–Волинський економіко–гуманітарний коледж - вищий навчальний заклад, створений у формі товариства з обмеженою відповідальністю, зареєстровано 11.06.1997 р. виконкомом Новоград-Волинської міської ради (співзасновником коледжу).

Коледж є суб’єктом освітньої діяльності і діє відповідно до Конституції України, законів України  „Про освіту”, „Про вищу освіту”,  „Про господарські товариства”,  Статуту.

Місце знаходження коледжу: Україна, 11700, м. Новоград–Волинський, вул.Ушакова, 34, тел. (04141) 5-24-26, 5-63-24.  e-mail: novvolegk@ukr.net,       cайт: www.nvegk.at.ua

В коледжі ліцензовані і акредитовані спеціальності з підготовки молодших спеціалістів:

- «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

- «ПРАВОЗНАВСТВО»

- «ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ»
Ліцензія АД № 072876
на нашій базі з проводиться підготовка робітничих професій:

- касир (в банку)

- оператор комп’ютерного набору

- адміністратор
Ліцензія АЕ № 270415
Крім того, відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації № 60 від 24.02. 2014 р., Новоград-Волинський економіко-гуманітарний коледж визнано атестованим на здійснення освітньої діяльності за рівнем „Повна загальна середня освіта”.

В структурні підрозділи коледжу входять:

- денні відділення: „Правознавство”,  „Фінанси і кредит”,  «Фізичне виховання», освітня діяльність за гуманітарним напрямом «Поглиблене вивчення української мови, української літератури, історії України, математики»;

-  заочне відділення „Фізичне виховання”, «Фінанси і кредит»;

- циклові комісії: загальноосвітніх навчальних дисциплін, гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, професійних дисциплін та практичної підготовки відділення «Фінанси», «Правознавство», «Фізичне виховання».

Випускники коледжу – продовжують навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації різних форм власності.

Директор коледжу – Божок Я.М.  

Педагогічний колектив 10-й рік поспіль працює над впровадженням і вдосконаленням модульно-рейтингової системи навчання, займаються науково – методичною діяльністю.

Бібліотечний фонд коледжу нараховує 20 тис. примірників, є читальний зал.

Для проведення навчально-виховного процесу створено відповідну матеріально-технічну і методичну бази. Функціонують 4 комп’ютерних класи, до послуг студентів 54 комп’ютери, об’єднаних у локальну мережу  з виходом до системи Internet.

Діє спортивний комплекс, тренажерна зала,  буфет та ін.
 
КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради


Новоград-Волинський медичний коледж є комунальним вищим навчальним закладом, заснованим на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області.

Діяльність медичного коледжу визначена Статутом, Колективним договором, Концепцією та здійснюється відповідно ліцензій:

підготовка молодших спеціалістів з медичною освітою за державними стандартами у галузі знань «Медицина» за спеціальностями «Лікувальна справа» та «Сестринська справа»;

освітня послуга «Повна загальна середня освіта»;

післядипломна освіта для середніх медичних працівників (підвищення кваліфікації, спеціалізація);

у сфері позашкільної освіти та освіти для дорослих («Основи лікувального масажу», «Косметологія» та «Поглиблене вивчення предметів...»).

Навчальний заклад співпрацює з провідними кафедрами медичних університетів та академій і має навчально-наукові комплекси з вищими навчальними закладами ІІІ-IV рівня акредитації.

Концепція розвитку коледжу передбачає реалізацію його стратегічного курсу на міжнародну співпрацю з Вищою професійною школою охорони здоров’я Польщі та Австралії, підтримку ділового зв’язку на взаємовигідних засадах із зарубіжними партнерами, участь у міжнародних конференціях та обмін досвідом через ЗМІ.

Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений колектив педагогів у складі якого є кандидати наук, більше 50% викладачів вищої та  I кваліфікаційних категорій, 25%. викладачів-методистів та старших викладачів. У навчальному закладі 7 викладачів здійснюють дисертаційні дослідження, в т. ч. 4 особи навчається в аспірантурі.

В Новоград-Волинському медичному коледжі навчається майже 700 студентів, з них за бюджетні кошти – 42% осіб,   кошти фізичних осіб – 58%.

Успішність підготовки молодшого спеціаліста з медичною освітою оцінюється за результатами незалежного Всеукраїнського комплексного Ліцензованого інтегрованого іспиту Крок М. У 2015 році:

«Лікувальна справа» – 81,1% (по Україні 84,6%),

«Сестринська справа» – 88,7% (по Україні 84,8%).

Щороку дипломи з відзнакою отримують 10-15% випускників, продовжують навчання в університетах та академіях 35-40%.

Коледж має відповідні матеріально-технічну та інформаційну бази. До послуг студентів та викладачів локальна мережа INTRANET,  електронні журнали обліку навчальної роботи, календар планування діяльності закладу та усіх структурних підрозділів,  бази поточного та підсумкового контролю на сайті коледжу, інформація про контингент студентів, календар GOOGLE єдина електронна бібліотека коледжу, мультимедійна оргтехніка, сучасні муляжі та тренажери.

Для забезпечення належного рівня підготовки молодшого спеціаліста з медичною освітою систематично удосконалюється організація навчально-виховного процесу, впроваджуються інноваційні технології навчання, особливо циклу професійно-практичної підготовки. Активно працює навчально-тренувальний центр, де проводяться начальні тренінги з питань надання невідкладної допомоги,  інтегрованого ведення хвороб дитячого віку, сортування та невідкладної допомоги дітям за програмами ЮНІСЕФ.

Навчальний заклад є новатором в усіх добрих справах із впровадження якісно нових сучасних підходів з питань виховання та освіти молоді.

Важливе місце у формуванні особистісних рис громадянина України, його патріотичних почуттів, займають проведені відкриті  виховні заходи, акції миру: «Україна понад усе!» та «Єднайтеся друзі, країна єдина! Миру хоче кожна людина!».

В закладі розроблено план заходів щодо створення умов для реалізації здібностей обдарованої молоді, розвитку їх інтелектуального і творчого потенціалу. Створено творче середовище, психологічно-сприятливий клімат для творчості та інтелектуального розвитку студентів, діє соціальна підтримка, заохочення, нагороди за творчість.

За високі досягнення в навчанні та громадському житті кращі студенти неодноразово нагороджувалися Грантами Благодійного фонду «Майбутнє Полісся».

Різнопланова діяльність волонтерського центру «Милосердя» направлена на підтримку сімей медиків, випускників коледжу та поранених військових із зони АТО; дітей-інвалідів та онкохворих дітей; малозабезпечених сімей. Проводяться благодійні акції: «Від серця до серця!», «Великодній кошик військовим», «Відкриймо серця для Добра та Любові!», «Зробимо Україну чистою!», «Допоможи військовим!».

Поєднуючи навчання та доброчинність, студенти-випускники протягом 2-х місяців працювали волонтерами в Житомирському військовому шпиталі, підтримується постійний зв’язок з випускниками медичного коледжу – військовими медиками.

Волонтери проводять належну просвітницьку роботу серед школярів та студентів міста. Розроблено й розповсюджено сотні тисяч листівок, буклетів з питань збереження репродуктивного здоров’я, відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, пропаганди донорства.

Велику роль в змістовному житті навчального закладу відіграють органи студентського самоврядування. Студрада сприяє навчанню та творчій діяльності студентів, організовує відпочинок в позаурочний час, забезпечує правопорядок під час проведення загальних заходів в закладі та в місті, проводить роботу з попередження правопорушень, заходи по запобіганню наркоманії та алкоголізму серед студентів. Представники студентського парламенту залучаються в якості спостерігачів до участі в екзаменах, входять до складу педради, що є ознакою демократичної взаємодії.

Великим досягненням колективу навчального закладу є створення музею історії медицини Новограда-Волинського. Це музей нової формації, який дає можливість повернути із людського забуття та передавати наступним поколінням історію заснування медичної галузі Звягельщини, її сьогодення та навчального закладу зокрема.

Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті коледжу: nvmk.org.ua.

Адреса: e-mail: info@nvmk.org.ua

Юридична адреса: вул. Івана Мамайчука, 10;

Тел. приймальної  (04141) 5-24-50 (факс); 5-21-17;   5-62-27 (бухгалтерія); 5-20-06 (навчальна частина).


 
 
Новоград-Волинський промислово-економічний технікум


Новоград-Волинський промислово-економічний технікум є вищим навчальним закладом освіти І рівня акредитації державної форми власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України.

Навчальний процес у технікумі забезпечують 57 викладачів та майстрів виробничого навчання, серед яких викладачі-методисти, викладачі, нагороджені знаком «Відмінник освіти», аспіранти.

Для проведення навчально-виховного процесу та забезпечення культурно-побутових потреб студентів обладнано згідно вимог 31 кабінет і 16 лабораторій та майстерень.

Особлива гордість технікуму – навчально-виробнича база, а саме – майстерня. У навчально-виробничому цеху встановлено понад 40 верстатів, де студенти технічних спеціальностей проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики. Потужності майстерень дозволили приймати замовлення від промислових підприємств, в тому числі – з республіки Польща.

Промислово-економічний технікум пишається своїм спортивним комплексом – одним з найкращих в області. Технікум єдиний з вищих навчальних закладів області має власний басейн.

За 45 років технікум підготував для народного господарства України та зарубіжжя майже 8000 спеціалістів.

Очолює технікум Петрошук Алла Володимирівна. Закінчила Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Товарознавство і організація торгівлі» та Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди за кваліфікацією «Магістр фінансів і викладач економічних дисциплін».

В технікумі працює з 2002 року. Займала посади викладача економічних дисциплін, голови циклової комісії економічних дисциплін та методиста технікуму. Займається науково-дослідниць-кою діяльністю. Має опубліковані статті у збірнику наукових праць ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький університет ім. Григорія Сковороди», присвячені проблемам медичного страхування в Україні.
СПЕЦІАЛЬНОСТІ
5.05050201 “Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування”

Кваліфікація: технік з експлуатації і ремонту устаткування.

Робітнича професія: токар, фрезерувальник.

Технік з експлуатації і ремонту устаткування здійснює ремонтно-експлуатаційну діяльність на машинобудівних, ремонтних та сільськогосподарських  підприємствах. Керує складним верстатом, виготовляє деталі для різних машин і приладів. Працює на посадах пов’язаних з налагодженням, експлуатацією і ремонтом техніки.


5.05070104 “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд”


Кваліфікація: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування.

Робітнича професія: технік-електрик.

Технік-електрик працює на енергозабезпечуючих підприємствах та в енергетичних підрозділах установ і організацій. Здійснює роботи по монтажу і ремонту електроустаткування; контролює правильність експлуатації електричних систем і устаткування, виявляє та  усуває причини  несправностей у їх роботі,  складає та оформлює проектно-кошторисну документацію на різні види робіт.
 
5.06010113 “Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання”
 
Кваліфікація: технік з експлуатації газових об’єктів.

Робітнича професія: слюсар з ремонту  газового устаткування.

Техніки з газопостачання можуть працювати на підприємствах, які здійснюють газопостачання населених пунктів, транспортування газу. Виконує технічне (ремонт, ревізія) та профілактичне обслуговування газового обладнання у житлових будинках та на комунально-побутових об’єктах.


5.05010201 “Обслуговування комп’ютерних систем та мереж”


Кваліфікація: технік обчислювальної техніки.

Робітнича професія: електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Спеціалісти виконують профілактичне обслуговування, діагностування несправностей та ремонт комп’ютерної техніки. Консультують з питань інформатизації, конфігурації комп’ютерних технічних засобів та програмного забезпечення, виконують монтаж та обслуговують комп’ютерні мережі.


5.03050901 “Бухгалтерський облік”


Кваліфікація: молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку.

Робітнича професія: оператор комп’ютерного набору.

Бухгалтер здійснює облік основних засобів та нематеріальних активів, грошових коштів та контролює їх використання.   Веде облік витрат, доходів і прибутку від реалізації товарів. Проводить ревізію фінансово-господарської діяльності по окремих напрямках. Формує та подає податкову та фінансову звітність. Нараховує заробітну плату.


5.05070205 “Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів”


Кваліфікація: електромеханік з ремонту та обслуговування  автомобілів та тракторів.

Робітнича професія: технік-електромеханік.

Електромеханік може працювати на автотранспортних підприємствах, сервісних станціях і пунктах технічного обслуговування автомобілів і тракторів. Використовуючи комп’ютерні технології, визначає і усуває несправності у роботі системи електроустаткування агрегатів та складових одиниць автомобілів і тракторів.

АДРЕСА:Житомирська область, м. Новоград-Волинський,вул. Шевченка, 38

Телефон/факс: (04141) 5-50-78, e-mail: nvpet@i.ua, WEB-сайт НВПЕТ: http://nvpet.novograd.info/  
  
Училище функціонує з 4 травня 1966 року. У 2006 році училище перейменували у Державний професійно-технічний навчальний заклад «Новоград-Волинський професійний ліцей», а у березні 2014 року – у Державний навчальний заклад «Новоград-Волинське вище професійне училище». З 1991 року директором училища є Микола Євгенович Паламарчук – заслужений працівник освіти, відмінник освіти.

Згідно отриманих ліцензій училище на даний час проводить підготовку кваліфікованих робітників з професій:

- На базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

-                       «Муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання»;

-                       «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник»;

-                       «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр»;

-                       «Опоряджувальник будівельний» (штукатур, лицювальник, маляр);

-                       «Столяр будівельний, різьбяр по дереву та бересту»;

-                       «Кравець, вишивальник»;

-                       «Перукар (перукар-модельєр), візажист»;

-                       «Оператор комп’ютерного набору, соціальний робітник».

- На базі повної загальної середньої освіти (11 класів)

-                      «Опоряджувальник будівельний» (штукатур, лицювальник, маляр);

На базі училища учні отримують повну загальну середню освіту.

За 49 років діяльності підготовлено майже 10 тис. кваліфікованих робітників та біля 8,5 тисяч випускників отримали повну загальну середню освіту.

Матеріально-технічна база училища складає:

-                       18 навчальних кабінетів та 12 майстерень виробничого навчання.

-                       їдальня на 80 посадочних місць;

-                       гуртожиток на 320 мешканців;

-                       бібліотека з книжковим фондом більше 24 тисяч примірників,  читальним залом на 40 місць та 6 комп’ютерами, підключеними до мережі Інтернет;

-                       велика та мала актові зали на 192 і 60 місць відповідно;

-                       спортивні містечко і зала на 282 м2,  тенісний корт;

-                       тенісна і тренажерна зали та тир для стрільби з пневматичної гвинтівки;

-                       кабінет-музей етнографії і фольклору  рідного краю, музей-виставка учнівських виробів, музей історії закладу;

-                       автономна  котельня, переведена в 2014 р. на тверде паливо;

-                       2 складські приміщення;

-                       чотири автомобілі,  трактор та ін.

-                       територія – 2,7 га

В училищі організовано роботу творчих гуртків, клубів та спортивних секцій:

-                      учнівський самодіяльний народний духовий оркестр «Возвягель»;

-                      ритм-студія барабанщиць;

-                      вокальний, хореографічний гурток;

-                      літературно-мистецький клуб «Берегиня», клуб «Світлиця»

-                      театр моди «Чарівні звягельчанки»

-                      гурток декоративно-прикладного мистецтва «Український оберіг»

-                      спортивні секції з волейболу, футболу, тенісу.

На даний час в училищі працює 79 працівників, в тому числі - 45 - педагогічних. Серед них:

-                       Заслужений працівник освіти України – 1 чол.;

-                       2 викладачі-методисти;

-                       5 старших викладачів;

-                       7 викладачів вищої категорії;

-                       10 майстрів в/н І категорії;

-                       2 майстри в/н ІІ категорії.

У найближчій перспективі планується на базі училища відкрити підготовку молодших спеціалістів – техніків-будівельників

Адреса: 11707,  вул. Пушкіна 47/37, м. Новоград-Волинський Житомирська обл., nvpl.ucoz.ru , nvvpu@ukr.net

 
 
                 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa