Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Лист житомирського обласного управління водних ресурсів державного агентства водних ресурсів України
15.01.2018

На адресу міського голови В.Л.Весельського надійшов лист від начальника житомирського обласного управління водних ресурсів державного агентства водних ресурсів України В.Азима наступного змісту:

Докладніше...
Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Фінансового управління міської ради
15.01.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Фінансового управління міської ради. 

Докладніше...
Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року
15.01.2018

Тижневий план роботи управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року.

Докладніше...
План роботи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року
15.01.2018

План роботи управління освіти  і науки Новоград-Волинської міської ради з 15 січня по 19 січня 2018 року.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту


Склад працівників управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та керівників підпорядкованих установ Управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради


 
Начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
 
2-16-85
Гусєв
Володимир Віталійович
Заступник начальника управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
01.03.1984
2-16-85
Нєпша
Анастасія Юріївна
Головний спеціаліст управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
01.08.1991
2-16-85
Левицька
Аліна Анатоліївна
Головний спеціаліст управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
16.06.1983
2-16-85
 

Централізована бухгалтерія управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

Ляшук
Світлана Анатоліївна
Головний бухгалтер  централізованої бухгалтерії управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
04.06.1968
2-16-85
Мілєвська Оксана Валеріївна
Бухгалтер I-ї категорії централізованої бухгалтерії управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
22.08.1984
2-16-85
 
 
Керівники підпорядкованих закладів управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

 
Борисюк Віктор Леонідович
Директор дитячо-юнацької спортивної школи
15.07.1958
5-33-24
Кирилюк Ярослав Васильович
Директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
24.06.1992
3-54-76
Радчук Олександра Дмитрівна
Директор міського Молодіжного центру
27.12.1991
2-16-85
 

 
  

ЗАТВЕРДЖУЮ
Рішенням міської ради                                від 09.06.2016 року № 109
 
Секретар міської ради
____________О.А.Пономаренко
м.п

 
ПОЛОЖЕННЯ
 
про управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Новоград-Волинської міської ради 
(нова редакція)

 
м.Новоград-Волинський
 
2016р

 
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту (далі-Управління) є самостійним виконавчим органом Новоград-Волинської міської ради.

1.2. Управління є виконавчим органом міської ради, який підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради, міському голові, секретарю міської ради, заступнику міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

2. ЮРИДИЧНИЙ СТАТУС ТА МАЙНО УПРАВЛІННЯ

2.1. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційний особовий рахунок у Новоград-Волинському відділенні Державного казначейства, печатку із зображенням державного герба України і своїм найменуванням.

2.2. Управління у своїй діяльності керується Конституцією, Законами України, зокрема «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про фізичну культуру і спорт», актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, наказами головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, рішеннями Новоград-Волинської міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови.

2.3. Управління фінансується за рахунок коштів міського бюджету.

2.4. Майно управління належить йому на правах оперативного управління. Розпорядження майном здійснюється відповідно до чинного законодавства.

3. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ УПРАВЛІННЯ

3.1. Участь у формуванні державної політики з питань сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту, забезпечення її впровадження на місцевому рівні.

3.2. Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту сім'ї і молоді, розвитку фізичної культури та спорту, рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, сприяння соціальному становленню та розвитку дітей і молоді, запобігання насильству в сім'ї.

3.3 Сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні.

3.4. Сприяння молодіжним і дитячим громадським організаціям, федераціям з видів спорту та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту.

3.5. Організація і проведення фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя.

3.6. Забезпечення фізичного виховання і фізкультурно-оздоровчої діяльності у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сферах на принципах пріоритету оздоровчої спрямованості, використання сучасних засобів і форм розвитку фізичної культури населення.

3.7. Організація і проведення фестивалів, конкурсів та інших заходів серед широких верств міського населення, підготовка та ефективне використання кадрів у сфері сімейної, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, забезпечення пропаганди здорового способу  життя, сприяння розвитку олімпійського та параолімпійського руху.

3.8. Координація діяльності структурних підрозділів, зацікавлених в організації та кооперування коштів, спрямованих на впровадження молодіжних, фізкультурно-спортивних програм.

3.9. Розроблення заходів, зміцнення спортивно-технічної бази об’єктів та споруд спортивного призначення, утримання їх в належному стані, залучення до цієї роботи інвесторів та зацікавлених осіб.

3.10.Розширення міжнародного співробітництва у сфері сімейної,молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

4. ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ ВІДПОВІІДНО ДО ЗАВДАНЬ ТА ПОВНОВАЖЕНЬ

4.1. Здійснює загальне керівництво фізичною культурою і спортом у місті.

4.2. Готує пропозиції до проектів регіональних програм і планів поліпшення становища сім'ї і молоді, протидії торгівлі людьми, оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей і молоді, розвитку фізичної культури та спорту, забезпечує їх виконання.

4.3. Розробляє і подає на розгляд міської ради пропозиції до проектів фінансування та матеріально-технічного забезпечення виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища сім'ї і молоді, розвиток фізичної культури та спорту.

4.4. Формує календарні плани навчально-тренувальних зборів, спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів відповідно до календарного плану спортивних змагань міста.

4.5. Проводить заходи, затверджені у календарних планах навчально-тренувальних зборів, спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, у межах коштів, передбачених на розвиток фізичної культури, спорту.

4.6. Організовує роботу з фізичного виховання і провадження фізкультурно-оздоровчої діяльності у навчально-виховній сфері на принципах індивідуального підходу, пріоритету оздоровчої спрямованості, широкого використання різноманітних засобів і форм фізичного вдосконалення, безперебійності процесу.

4.7. Удосконалює форми і методи фізкультурно-оздоровчої роботи у виробничій, соціально-побутовій сферах з метою залучення до занять фізичною культурою і спортом широких верств населення.

4.8. Забезпечує збереження існуючої мережі фізкультурно-спортивних клубів, секцій, груп та сприяє створенню нових форм оздоровлення населення, розвитку самодіяльного масового спорту (спорт для всіх).

4.9. Координує діяльність підприємств, установ, організацій усіх форм власності, зацікавлених у розвитку фізичної культури і спорту, здійснює роботу із залученням позабюджетних коштів до виконання програм та заходів, спрямованих на розвиток молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

4.10. Здійснює контроль за станом і розвитком фізичної культури і спорту, використанням фінансових і матеріальних ресурсів, що виділяються з міського бюджету на впровадження програм, заходів, спрямованих на розвиток фізичної культури і спорту у місті.

4.11. Перевіряє спільно з іншими виконавчими органами міської ради стан роботи з фізичної культури і спорту у навчальних і позашкільних закладах, а також на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності.

4.12. Узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції, вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід у сфері молодіжної, сімейної політики, фізичної культури і спорту.

4.13. Веде облік роботи, проведеної у сфері фізичної культури і спорту, реєструє спортивні рекорди та досягнення, встановлені у місті.

4.14. Порушує у встановленому порядку клопотання про нагородження спортсменів, тренерів, фахівців фізичної культури та спорту, працівників сфери фізичної культури і спорту державними нагородами та присвоєння їм почесних звань.

4.15. Забезпечує впровадження у практику наукового обґрунтованих систем фізичного виховання населення та підготовки спортсменів вищого рівня.

4.16. Вивчає потребу в кадрах у сфері фізичної культури і спорту, організовує підвищення кваліфікації, здійснює контроль за рівнем кваліфікації тренерів-викладачів платних груп і секцій, клубів, створює належні умови для ефективного оздоровлення населення.

4.17. Вживає заходів до забезпечення соціального захисту спортсменів-тренерів та фахівців у сфері фізичної культури  і спорту.

4.18. Подає до міської ради, виконавчого комітету міської ради пропозиції щодо інвестування розвитку фізичної культури і спорту.

4.19. Комплектує склад збірних команд міста з видів спорту та забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів у змаганнях міського та обласного рівнів.

4.20. Залучає до розв’язання актуальних проблем фізкультурно-спортивного туристичного руху громадські об’єднання, добровільні спортивні товариства, міські громадські об’єднання фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

4.21. Організовує роботу з підготовки спортивних резервів, координує розвиток мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дитячо-юнацьких клубів фізичної культури.

4.22. Здійснює контроль за цільовим використанням і технічним станом об’єктів фізкультурно-оздоровчої та спортивно-туристичної спрямованості в місті, забезпечує ефективне їх використання та відповідає за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів.

4.23. Подає пропозиції головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, щодо застосування дисциплінарних стягнень до спортсменів (дискваліфікація, позбавлення кваліфікаційних і почесних спортивних звань та прав на проведення тренерської, суддівської діяльності), тренерів та інших працівників сфери фізичної культури і спорту за порушення правил змагань, договорів, контрактів, а також за дії, що гальмують розвиток міського спорту.

4.24. Сприяє створенню цільових благодійних фондів, надає організаційну та консультативно-методичну допомогу громадським організаціям фізкультурно-оздоровчої та спортивно-туристичної спрямованості або їх об’єднанням.

4.25. Забезпечує контроль за додержанням правил охорони праці і техніки безпеки в закладах фізичної культури, що розташовані на території міста.

4.26. Організовує бухгалтерський облік і звітність у закладах спорту.

4.27. Управлінню підпорядковані: дитячо-юнацька  спортивна школа, Новоград-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Новоград-Волинський міський Молодіжний центр і централізована бухгалтерія, яка веде бухгалтерський облік установ, що не мають юридичної самостійності.

4.28. Вживає заходів до утвердження соціального партнерства сім'ї і держави, підвищення правової обізнаності батьків і дітей, посилення відповідального ставлення батьків щодо створення умов, необхідних для всебічного розвитку, виховання дітей та попередження насильства в сім'ї, сприяє створенню умов для підтримки сімей різних категорій, поєднання професійної зайнятості з материнством, батьківством.

4.29. Виконує відповідно до законодавства функції спеціального органу влади з питань попередження насильства в сім'ї, сприяє створенню спеціалізованих установ для жертв насильства в сім'ї, здійснює контроль за їх організацією і діяльністю.

4.30. Бере участь в межах своїх повноважень у координації здійснюваних органами влади заходів протидії торгівлі людьми, реалізує інформаційно-просвітницькі програми у цій сфері.

4.31. Забезпечує координацію заходів, спрямованих на організацію оздоровлення, відпочинку, дозвілля дітей та молоді, підвищення якості оздоровчих послуг для дітей та молоді.

4.32. Координує діяльність Новоград-Волинського міського Молодіжного центру.

4.33. Удосконалює в межах своїх повноважень систему пошуку і відбору талановитих та обдарованих дітей і молоді, сприяє їх підтримці.

4.34. Сприяє працевлаштуванню та зайнятості різних категорій молоді.

4.35. Проводить інформаційно-роз'яснювальну, пропагандистську, консультаційну роботу, «гарячі лінії», семінари та тренінги з питань, що належать до його компетенції, здійснює контроль за дотриманням законодавства з питань, що належать до його компетенції.

4.36. Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи з питань, що належать до його компетенції.

4.37. Забезпечує в межах своїх повноважень здійснення заходів щодо активізації міжнародного співробітництва з питань, що належать до його компетенції.

4.38. Виконує інші функції, передбачені законодавством.

5. УПРАВЛІННЯ МАЄ ПРАВО

5.1. Одержувати в установленому порядку від органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій інформацію, інші матеріали, а від місцевих органів державної статистики – безкоштовно статистичні дані, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

5.2. Залучати спеціалістів інших підрозділів, підприємств міста, установ та  організацій (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до його компетенції.

5.3. Здійснювати фінансування програм і проектів у сфері сімейної, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, надавати фінансову допомогу молодіжним об'єднанням, громадським організаціям фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості або їх об’єднанням, спортивно-оздоровчим клубам, секціям, тощо.

5.4. Скликати в установленому порядку конференції, наради, семінари з питань, що належать до компетенції управління.

5.5. Створювати творчі тимчасові колективи, групи для проведення спортивних заходів, підготовки програм та проектів розвитку фізичної культури і спорту.

5.6. Робити запити та одержувати в установленому порядку від інших виконавчих органів міської ради, підприємств, установ, організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на управління завдань.

5.7. Утворювати в разі потреби за погодженням з іншими заінтересованими органами місцевого самоврядування в межах своїх повноважень комісії, консультаційно-дорадчі органи, робочі групи, конференції тощо.

6. КЕРІВНИЦТВО УПРАВЛІННЯМ

6.1. Управління очолює начальник, який призначається на посаду міським головою на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України. Начальник звільняється з посади міським головою згідно чинного законодавства.

6.2. На посаду начальника призначається особа, яка має  повну вищу освіту відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування або на керівних посадах у інших сферах відповідно до вимог нормативно-правових актів.

6.3.    Начальник управління:

6.3.1. Здійснює керівництво діяльністю управління, несе персональну відповідальність за виконання покладених на управління завдань.

6.3.2. Планує роботу управління і забезпечує виконання перспективних і поточних планів роботи міської ради, виконкому міської ради, управління.

6.3.3. Забезпечує підготовку проектів рішень міської ради, її виконкому, розпоряджень міського голови, інших службових документів з питань, віднесених до компетенції управління.

6.3.4. Розпоряджається коштами у межах асигнувань, передбачених у міському бюджеті на реалізацію соціальних заходів з питань сім'ї, молоді, розвиток фізичної культури та спорту і несе персональну відповідальність за їх цільове використання.

6.3.5. Для розгляду рекомендацій і пропозицій щодо основних напрямів діяльності управління, вирішення найважливіших питань розвитку фізичної культури і спорту в управлінні можуть утворюватися дорадчі органи. Склад дорадчих органів та положення про них затверджується начальником управління.

6.3.6. Забезпечує дотримання в управлінні інструкції з питань діловодства, трудової та виконавчої дисципліни, впроваджує вимоги чинного законодавства про державну мову.

6.3.7. Складає посадові інструкції працівників, які затверджуються галузевим заступником міського голови.

6.3.8. Організовує навчання працівників управління з питань законодавства, організації управлінської діяльності та сприяє в забезпеченні підвищення кваліфікації працівників управління.

6.3.9. Вносить пропозиції керівництву міської ради про заохочення працівників управління або застосування до них заходів дисциплінарної відповідальності.

6.3.10.       Видає в межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.

6.3.11.      Начальник управління може виконувати також інші обов’язки, покладені на нього міським головою.

6.3.12.      Веде особистий прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції управління, надає консультації.

7.       ФІНАНСУВАННЯ ТА МАЙНО УПРАВЛІННЯ

7.1.    Управління утримується за рахунок коштів міського бюджету. Структуру, чисельність та фонд оплати праці працівників управління затверджує міська рада.

7.2.                   Кошторис та штатний розпис управління затверджує міський голова.

8.       ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1.    Ліквідація та реєстрація управління здійснюється за рішенням міського ради в установленому нею порядку або іншим органом відповідного до чинного законодавства України.

Секретар міської ради                                                               О.А. Пономаренко
 


 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться виїзний прийом громадян
17.01.2018

До уваги новоград-волинців! У п’ятницю, 19 січня з 10:00 до 15:00 год. міський голова В.Л. Весельський проведе виїзний прийом громадян у приміщенні ЗОШ №10 (вул. Гетьмана Сагайдачного, 215).

Докладніше...
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2018 році
17.01.2018

Управління ДСНС України у Житомирській  області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу  на денне відділення  у вищі навчальні заклади ДСНС України. Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України...

Докладніше...
Відбудеться виїзний прийом громадян
16.01.2018

До уваги новоград-волинців! У п’ятницю, 19 січня з 10:00 до 15:00 години міський голова В.Л. Весельський проведе виїзний прийом громадян в приміщенні ЗОШ №10 (вул. Гетьмана Сагайдачного, 215)

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa