Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про проведення економічного форуму та виставки-ярмарки в Гомелі
29.03.2017

Про проведення економічного форуму та виставки-ярмарки в Гомелі.

 

Докладніше...
Перелік капітальних видатків, які будуть проводитися у 2017 році за рахунок коштів міського бюджету
28.03.2017

Перелік капітальних видатків, які будуть проводитися у 2017 році за рахунок коштів міського бюджету.

Докладніше...
Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 27 березня по 02 квітня 2017 року
24.03.2017

Тижневий план роботи виконавчих органів міської ради з 27 березня по 02 квітня 2017 року.

Докладніше...
Тижневий план роботи управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради з 27 по 31 березня 2017 року
24.03.2017

Тижневий план роботи управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради з 27 по 31 березня 2017 року.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Позашкільна освіта

 

Мережа позашкільних закладів міста Новограда-Волинського.
 

 

Позашкільна установа
Адреса
Телефон
041-41
Керівник
Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки
вул. Ушакова,54
3-62-88
Кащук
Микола Володимирович
Палац дітей та молоді міста Новограда-Волинського
 
вул. Гетьмана Сагайдачного, 25
5-21-44
5-60-55
e-mail: palaznv@mail.ru
Добровольна
Ольга Харитонівна
Центр науково-технічної творчості учнівської молоді
 
вул. Героїв Майдану, 19
5-24-32
Найдюк
Валентина Іванівна
 
 
Позашкільні навчальні заклади міста реалізують основні напрями своєї діяльності з урахуванням вікових особливостей дітей, запитів в позаурочний час, власних потреб.
В цих закладах позашкільною освітою охоплено близько 3000 дітей міста, яка здійснюється у різноманітних організаційних формах: гурткова робота, клубна робота, походи, екскурсії, концерти, виставки, змагання, тренування тощо.
 
Палац дітей та молоді
Палац дітей та молоді міста Новограда-Волинського – позашкільна установа, широкодоступний заклад освіти, який дає дітям та молоді додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, а також забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля. Заклад є одним із передових позашкільних навчальних закладів України: у лютому 2009 року отримано нагороду Академії педагогічних наук України «Флагман сучасної освіти України».
Палац дітей та молоді в своїй діяльності керується Законом України від 22 червня 2000 р. №1841-ІІІ «Про позашкільну освіту» (із змінами, внесеними згідно із Законами) та Положенням про позашкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2001р. №433.
Палац дітей та молоді міста Новограда-Волинського - комплексний, багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, організаційний, координаційний та методико-інформаційний центр навчально-виховної роботи в місті.
В Палаці функціонують, органічно доповнюючи зміст роботи одне одного, відділи: раннього творчого розвитку дитини, художньо-естетичного виховання, туристсько-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний, еколого-натуралістичний, науково-технічний, гуманітарний.
Навчально-виховний процес забезпечують 25 педагогів, у тому числі директор закладу (Добровольна О.Х.), 2 завідуючих відділами (Костюк О.Є., Маркович О.Е.), 1 методист (Челядіна Н.Б.), 2 акомпаніатора, 19 керівників гуртків, з них: 1 майстер народної освіти (Дмитрук Т.М.), 1 відмінник освіти (Харитонов О.М.), чотирьом педагогам присвоєно звання «Керівник гуртка-методист» (Желєзнова О.К., Антошевська Л.А., Костюк О.Є., Харитонов О.М.).
В гуртках займається 1030 (1700) дітей віком від 3 до 21 року. Усі гуртки та творчі об’єднання ПДМ є експериментальними осередками для апробації нових навчально-виховних програм, інноваційних методик профільного навчання на основі сучасних особистісно орієнтованих педагогічних технологій. Апробовано та успішно використовуються авторські програми гуртків «Колаж» (керівник Желєзнова О.К.), «Фітодизайн» (керівник Дмитрук Т.М.), ЦРТР «Першоцвіт» (керівник Антонова М.В.).
Педагоги закладу працюють над удосконаленням системи гурткової роботи в освітніх закладах міста; залучають учнів шкіл до участі в обласних, всеукраїнських конкурсних заходах, навчально-дослідницької та пошуково-краєзнавчої роботи; ведуть просвітницьку роботу серед педагогічних колективів шкіл щодо впровадження найбільш ефективних методик і технологій навчально-виховної та розвивальної роботи з дітьми та учнівською молоддю.
Для підсилення в місті та області креативного потенціалу позашкільного навчально-виховного мікросоціуму, з метою сприяння розвитку юних талантів та обдарувань педагогічним колективом Палацу дітей та молоді розроблено та забезпечено реалізацію щорічного обласного фестивалю-конкурсу вокального мистецтва «Кришталеві нотки», забезпечується участь гуртківців в обласних, всеукраїнських конкурсах, фестивалях, змаганнях, масових заходів для учнівської молоді за різними напрямами позашкільної освіти. Кращі вихованці ПДМ представляють місто на обласних та всеукраїнських заходах, забезпечуючи високий рейтинг позашкільного закладу.
У практику роботи Палацу ввійшло проведення науково-практичних конференцій, семінарів, майстер-класів (в місті та області), засідань методичної та педагогічної рад. Велика увага приділяється питанню підвищення фахової компетентності та творчого потенціалу педагогів. З цією метою організовано роботу профільних методичних об’єднань, у рамках роботи яких проводяться щорічно психолого-педагогічні тренінги, майстер-класи. Вперше в 2010-2011 навчальному році відбувся конкурс педагогічної майстерності «Керівник гуртка року», в якому абсолютним переможцем стала Желєзнова О.К., керівник гуртка «Колаж».
Значну увагу педагоги закладу приділяють роботі щодо розроблення та впровадження здоров’я збережувальних технологій. Формування у вихованців здорового способу життя є пріоритетним напрямом навчально-виховної роботи Палацу дітей та молоді. Особлива увага спрямовується на роботу з профілактики ВІЛ/СНІДУ. Проводиться інформаційна та роз’яснювальна робота в гуртках і творчих об’єднаннях, практикуються лекції, тематичні заходи, дні здоров’я. Щороку проходяться конкурси творчих робіт (малюнків, плакатів) на тему боротьби зі СНІДом.
Важливе місце в навчально-виховній роботі ПДМ відведено таким формам роботи, що спрямовані на організацію змістовного відпочинку та оздоровлення вихованців. Робота в пришкільних оздоровчих таборах є логічним продовженням профільного навчання в гуртках, інших творчих об’єднаннях. Метою є створення умов для творчої самореалізації вихованців за обраним профілем навчально-творчої діяльності; відпочинку, оздоровлення і розвитку; формування навчально-творчого соціуму. Їх використання органічно поєднує різні форми оздоровчої та дозвіллєвої роботи та сприяє розширенню практичної та соціально-творчої складових освітнього процесу.
Колектив Палацу дітей та молоді разом з своїми вихованцями ведуть активну творчу діяльність, приймаючи участь в внутрішніх, загальноміських та обласних заходах.
При Палаці дітей та молоді функціонує центр раннього творчого розвитку – «Першоцвіт». Близько 45 дітей віком від 3 до 6 років щорічно відвідують Центр, де на них чекають цікаве спілкування з педагогами та улюбленими героями. На заняттях з розвивальних ігор діти виконують творчі завдання та знаходять відповіді на логічні загадки. З казковими героями пізнають яскравий світ фарб на заняттях «Умілі ручки». Знайомитися, вітатися, розповідати про себе, грати і співати англійською мовою діти вчаться на заняттях англійської мови. На заняттях з музичної абетки та хореографії дітей ознайомлюють із чарівними нотками та мелодіями, вчать виконувати веселі пісні, грати в народні ігри, водити хороводи та пізнавати мистецтво танцю. Досвідчені педагоги вчать малят основам здорового способу життя, розвивають логіку, пам’ять і увагу, залучають батьків вихованців до активної участі в різноманітних конкурсах, ігрових програмах, святах, тематичних ранках, соціально-виховних проектах, що сприяє створенню атмосфери взаєморозуміння, співпраці, творчості збереженню національних родинних традицій.
 
Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки
Це профільний позашкільний навчальний заклад, в якому позашкільна освіта здійснюється за фізкультурно-спортивним напрямком, який забезпечує розвиток фізичних здібностей вихованців, учнів і слухачів, необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістовного відпочинку і дозвілля, занять фізичною культурою і спортом, підготовку спортивного резерву для збірних команд України, набуття навичок здорового способу життя.
В ДЮКФП працює 11 працівників, з них 10 штатних керівників гуртків мають вищу спеціальну освіту. В клубі функціонує 24 гуртки та культивують 3 види спорту, а саме: легка атлетика, греко-римська боротьби, футбол.
Основними показниками роботи ДЮКФП є дані про стан здоров’я і фізичну підготовленість учнів, збереження стабільності контингенту вихованців, виконання ними нормативних вимог з фізичної та технічної підготовки, результати виступів збірних команд по видам спорту у міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях, підготовка спортсменів розрядників.
 

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді 

З метою виховання у дітей зацікавленості до науки і техніки, творчого ставлення до роботи, прагнення до глибокого оволодіння знаннями, профорієнтації учнів, розвитку раціоналізаторських та конструкторських здібностей, стимулювання зросту технічної майстерності у Новограді-Волинському функціонує Центр науково-технічної творчості учнівської молоді. У ЦНТТУМ працює 18 гуртків під керівництвом 13 педагогів, а саме спортивно-технічний (авіамоделювання) та науково-технічний, декоративно-ужиткового мистецтва (виготовлення сувенірів, в‘язання, вишивання, художня естетика та дизайн одягу, інтер‘єру, бісероплетіння), початково-технічного моделювання.
В 2011 році відкрито новий гурток - мистецьку студію «Азалія». Молодша і старша група, а це діти віком від 10 до 16 років, відвідують заняття на базі Центру в окремому приміщенні – майстерні творчості. Під час занять формуються спеціальні знання з предметів: основи живопису, композиції, скульптури, дизайну, паперопластики, вишивки ручної та машинної, ручного ткацтва та інших видів декору, народознавства. Тематика ще одного нового гуртка «Індустрія моди» для дівчаток 7-8 класу пропонує широке послідовне висвітлення основ догляду за зовнішністю з урахуванням індивідуальних особливостей, стилю, моди, власного образу. З метою формування пізнавальних та практичних навичок у сфері кулінарії, ведення домашнього господарства з 2011 року введено курс «Майбутня господиня». Програмою гуртка передбачено теоретичні й практичні зайняття, під час яких діти освоюють технології приготування простих кулінарних виробів, способи прикрашання страв та основи ведення домашнього господарства. З майбутніми інженерами та техніками займаються у новоствореному гуртку «Космічної техніки». Для організації змістовного дозвілля підлітків працює Техноклуб.
З 2011 року центр працює і у в суботу.


 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Міська рада оголошує конкурс про надання в оренду
29.03.2017

Об’єкт: нежитлове приміщення на вул. Наталії Оржевської, 13 площею 36,72 кв.м. Ринкова вартість об’єкта станом на 13.12.16  - 166435 грн без ПДВ. Мета використання – роздрібна реалізація лікарських засобів.

Докладніше...
Відбудеться молодіжний легкоатлетичний пробіг
28.03.2017

Запрошуємо жителів міста 7 квітня 2017 року о 14 годині до пам`ятника Лесі Українки для участі в молодіжному легкоатлетичному пробігу, присвяченому Всесвітньому Дню Здоров'я.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
24.03.2017

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Просимо Вас висловити думку щодо ініціювання пропозиції депутатів міської ради про об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Барвинівської, Брониківської, Броницькогутянської, Великогорбашівської, Великомолодьківської, Гульської, Дідовицької, Жолобненської, Кам'яномайданської, Киківської, Киянської, Кленівської, Колодянської, Косенівської, Лебедівської, Майстрівської, Наталівської, Несолонської, Новороманівської, Орепівської, Пилиповицької, Піщівської, Повчинської, Поліянівської, Середньодеражнянської, Стриївської, Суслівської, Суховільської, Тернівської, Токарівської, Тупальської, Федорівської, Ярунської сільських рад.
   підтримую
   не підтримую
   не визначився
Результати
Архів опитувань
Пошук

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa