Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 11.02.2019 року.

Докладніше...
13.02.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
13.02.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради  (Охорона та раціональне використання природних ресурсів)

Докладніше...
13.02.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради (Заходи з організації рятування на водах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Cторінкка здоров'я -2012

04.12.2012

 
Впровадження пілотного проекту із регулювання вартості ліків для хворих на гіпертонічну хворобу в Новограді-Волинському

Артеріальна гіпертензія, або гіпертонічна хвороба, — це хронічне захворювання, основним проявом якого є підви¬щення артеріального тиску. За¬звичай її діагностують у людей після 40 років — як у чоловіків, так і в жінок. Підвищення тиску може не супроводжуватися жодними симптомами і з’ясуватися ви¬падково при його вимірюванні. В окремих випадках може непокої¬ти пульсуючий або стискаючий головний біль, який локалізуєть¬ся переважно в лобній і скроневій ділянках, рідше — в потиличній. Можливі запаморочення, миго¬тіння «мушок» перед очима. Іноді з'являються дратівливість, без¬соння, ниючий та колючий біль у ділянці серця, відчуття приско¬реного серцебиття.
Тому, щоб вчасно виявити гіпертонічну хворобу, слід регулярно вимірювати арте¬ріальний тиск. Оптимальний його рівень у дорослої людини — до 120/80 мм рт. ст. Постійне пере¬вищення рівня тиску вище 140/90 мм рт. ст. свідчить про наявність гі¬пертонії.
Отже, при виявленні у себе подібних симптомів вам слід негайно звернутись до лікаря. У разі необхідності він призначить потрібний препарат, випише рецепт і спостерігатиме за перебігом за¬хворювання.
Основними причинами артеріальної гіпертензії є: надлишкова вага тіла, куріння, зловживання алкого¬лем, кухонною сіллю та рідиною, а також фізична перевтома, поява стресу, психо¬логічні та психічні травми.
31 червня 2012 року в Україні стартував пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Його метою є підвищення економічної доступності лікарських засобів, у першу чергу ─ для соціально-незахищених хворих на гіпертонічну хворобу.
В Україні зареєстровано по¬над 12 млн осіб, хворих на арте¬ріальну гіпертензію, що стано¬вить 32% дорослого населення. Щорічно ця хвороба виявляєть¬ся у 1 млн людей. Зокрема, в місті Новограді-Волинському та районі зареєстровано близько 30 тисяч хворих. Аналіз за¬гальної смертності населення нашої країни свідчить: 66,3% випадків смертей стаються че¬рез хвороби системи кровообігу. Наслідки гіпертонічної хвороби забирають більше людських життів, ніж рак, СНІД і тубер¬кульоз, разом узяті. Саме тому усунення артеріальної гіпертензії, яка є вагомим фактором ризику серцево-судинних захворювань, сприятиме поліпшенню стану здоров’я суспільства в цілому.
Ось чому було вирішено поча¬ти впровадження європейських підходів до формування цін на лікарські засоби саме з регулювання вартості медикаментів для гіпертоніків.
Дія пілотного проекту спря¬мована не лише на людей похи¬лого віку, а й на молодь. Адже завдяки його реалізації вдасть¬ся зберегти життя та здоров'я мільйонів наших громадян пра¬цездатного віку, які досягли найвищого інтелектуального та творчого розвитку, отож здатні принести суспільству макси¬мальну користь.
Наказом МОЗ України від 01.06.2012 №419 «Про затверд¬ження реєстру граничного рівня оптово-випускних та порівняльних (референтних) цін на лікарські засо¬би для лікування осіб з гіпертонічною хворобою станом на 1 червня 2012 року» затверджено реєстр гранич¬ного рівня оптово-випускних та по¬рівняльних (референтних) цін на зазначені лікарські засоби та оприлюднено перелік генеричних лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, що зареє¬стровані/перереєстровані в Україні станом на 21.05.2012.
Зареєстровані в Україні міжна¬родні непатентовані назви лікарсь¬ких засобів:
Еналаприл: Еналаприл, Енап, Берліприл, Енагексал, Еналозид моно, Енам, інворіл, Ена Сандоз, Еналаприл-Астрафарм, Еналаприл-Дарниця, Еналаприл-Здоров'я, Еналаприл-Кредофарм, Еналаприл-Нортон;
Лізіноприл: Вітоприл, Даприл, Диротон, Зоніксем, ірумед, Лізи Сандоз, Лізиновел, Лізинокол, Лізинокор, Лізиноприл, Лізиноприл-Астрафарм, Лізиноприл-Лугал, Лізиноп¬рил-Ратіофарм, Лізиноприл-Гріндекс, Лізиноприл-Пфайзер, Лізиноприл-Софарма, Лізоприл, Лізорил ТМ, Лінотор, Ліприл, Лоприл Босналек, Рілейс-Сановель, Скоприл;
Бісопролол: Бікард, Біпролол, Бісокард, Бсопровел, Бісопрол, Бісопрол-Апо, Бісопрол-Здоров'я, Бісопрол-КВ, Бісопрол-Лугал, Бісопрол-Максфарма, Бісопрол-Ратіофарм, Бісопрол-Астрафарм, Бісопрол Сан¬доз, Бісопрофар, Бісостад, Дорез, Корбіс, Коронал, Коронекс;
Метопролол: Азопрол ретард, Вазокардин, Егілок, Егілок ретард, Корвітол, Метокор, Метопролол, Метопролол ХL-Сандоз, Метопрололу Тартрат;
Небіволол: Небівал, Небіволол Оріон, Небікард, Небікор, Небілет, Небілонг;
Амлодіпін: Аген, Азомекс, Аладин, Амло, Амло Сандоз, Амловас, Амлодекс, Амлодин,Босналек, Амлодин, Амлодипін, Амлодипін-Астрафарм, Амлодипін-Здоров'я, Амлодипін-КВ, Амлодипін-Кредофарм, Амлодипін-Нортон, Амлодипін-Фармак, Амлодипін-Фітофарм, Амлокард-Сановель, Амлокор, Амлонг, Амлоприл-Дарниця, Амло, Дуактин, Емлодин, Нормодипін, Семлопін, Стамло, Тенокс, Тенсигал;
Ніфедипін: Кордипін ретард, Коринфар, Коринфар ретард, Коринфар Уно 40, Нікардія ретард, Ніфедипін, Ніфедипін-Дарниця, Ніфекард ХL, Фенігідин, Фенігідин-Здоров'я.
Призначати ці лікарські засоби мають право лікарі загальної практики-сімейної медицини, дільничні терапевти, педіатри та кардіологи. На одному рецептурному бланку виписується лише один медикаментозний препарат, і не більше, ніж для місячного курсу лікування.
Отримати препарати за виписаними рецептами в м. Новограді-Волинському можна в таких аптечних пунктах:
Центральна міська аптека № 217,
ТОВ «Фармавіта» вул.Медведєва ,13, вул. Вокзальна,15.
ТОВ «555» вул. Соборності, 2, вул. Рокосовського, 1,
ПАТ «Ганза» вул. Медведєва,13
ПП «Санітас» вул.Шевченка,7, вул. Шолом-Алейхема, 1/52
ТОВ «Сальве» вул..Шевченко10
Аптечний пункт с.Ярунь
ТОВ «Медичний Центр»М.Т.К» вул..Пушкіна8
ТОВ «МЕД-СЕРВІС» вул..Пушкіна4, пл.Л.Українки
ПП «Наша Аптека» вул..Замкова7
ТОВ «Кормедфарм» вул..Замкова67 та інших…
Таким чином, пацієнти з рецептами приходячи до аптек, сплачують лише частину вартості лікарського засобу, а решту коштів від вартості лікарського засобу відшкодовує аптеці держава.
Уряд та лікарі мають надію , що завдяки реалізації проекту вдасться зберегти життя та здоров’я мільйонам наших громадян.
 

Інна Вошко
Лікар-кардіолог поліклініки КДД міськрайТМО
 
 
29.10.2012

                                      Грип та його профілактика

Напевне, немає в світі людини, котра хоча б один раз в житті не перехворіла грипом.

Сприйнятливість до цієї хвороби практично 100%. Епідемії грипу виникають щорічно зазвичай в холодну пору і вражають до 15% населення Земної кулі. При цьому захворюваність супроводжує висока смертність від ускладнень, особливо у маленьких дітей та людей похилого віку.

Щорічно у світі грип вбиває десятки тисяч людей, а сотень тисяч погіршує здоров’я.

Найбільша пандемія була у 1918 році, внаслідок якої загинуло 40 млн. людей це приблизно в 3 рази більше, ніж в Першу Світову Війну. Лише в 2010 р. в Україні від грипу та ГРВІ померло 1100 осіб.

Згідно прогнозу ВОЗ та Національної академії наук України в поточному епідемічному сезоні 2012-2013 р. в Україні прогнозується сумісна циркуляція вірусів грипу А(Н3N2), а саме нового штаму вірусу грипу А (Вікторія) 361/2011 та В/Вісконсін 1/2010, нових які не зреалізували в нашій країні свої епідемічні властивості. У зв’язку з цим епідемічний процес прогнозується більш інтенсивним. Не виключена можливість циркуляції вірусу (Н1N1)/Каліфорнія/2009, але його роль в епідпроцесі буде другорядною.

Грип – це гостра інфекційна хвороба. Джерелом інфекції є хвора людина. Коли вона кашляє, чхає або просто розмовляє, в повітря з її дихальних шляхів потрапляє безліч вірусних часточок.
Опинившись у дихальних шляхах здорових людей, віруси осідають на поверхні дихальних клітин, проникають у самі клітини, розмножуються там і, як наслідок, руйнують клітини дихального епітелію. Із зруйнованих клітин вони знову потрапляють у повітря і можуть заражати здорових людей.

Перші два-три дні після зараження носій інфекції активно виділяє віруси, і тому дуже важливо при перших ознаках грипу хворого ізолювати. Саме в цей період у клітинах його організму виробляється інтерферон, що пригнічує розмноження вірусу. Через 2-3 доби вірогідність того, що людина заразна дуже мала. Той, хто героїчно намагається переносити хворобу на ногах, чинить злочин проти громади і проти себе, заражуючи оточуючих і сприяючи поширенню епідемії, разом з тим ризикуючи отримати тяжкі ускладнення.

Клінічні прояви вірусного грипу – це лихоманка, головний біль і біль у суглобах, різь в очах від світла, судоми запаморочення, знепритомніння. Температура швидко піднімається до 39ºС і вище. Варто знати, що від моменту зараження до перших проявів хвороби період дуже короткий – від кількох годин до двох діб. Грип активізує інші види ускладнення: бактеріальна пневмонія, менінгіт, отит, синусит. Грип також небезпечний загостреннями хронічних хвороб бронхіальної астми, пієлонефриту, серцево-судинних хвороб тощо.

Вірус нечутливий до будь-яких антибіотиків. Ними лікують лише ускладнення, які можуть проявитися на 6-7 день хвороби. Від захворювання на грип рятує лише вчасно зроблене щеплення. Його необхідно провести в жовтні-листопаді.

Рекомендовано проводити щеплення вакцинами зареєстрованим в Україні: Ваксігрип, Флюарикс, Інтаза 9, Інфлувак. Ці вакцини днями надійдуть в центральну районну аптеку.

Для проведення щеплення необхідно звертатися до своїх сімейних лікарів по місцю проживання.
В небезпечний епідемічний період варто особливо подбати про зміцнення захисних сил організму – вживати вітамінні препарати, настойку ехінацеї, елеутерококу, трав’яні настої...

Щодо неспецифічних засобів профілактики, необхідно щодня їсти часник, цибулю, хрін, у яких містяться фітонциди й бактерицидні речовини. Перед виходом на вулицю слід змащувати ніздрі оксолиновою маззю або закапувати в ніс інтерферон.

Щоб швидше справитися з вірусом, пийте якомога більше рідини: настій шипшини, чай з лимоном, малиною, чорною смородиною, свіжо вичавлені соки, тепле молоко з медом. У раціоні обов’язково мають бути цитрусові, особливо апельсини. У них багато вітаміну С, який необхідний для зміцнення імунної системи організму.
Міцного Вам здоров’я!

Л.М.Прохор
Головний державний санітарний лікар
Новоград-Волинського району22.10.2012
28 жовтня Всесвітній день боротьби з інсультом
 
Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, що спричиняє ушкодження тканин мозку і розлади його функцій. До інсультів відносять:
 
1)           ішемічний інсульт (інфаркт мозку, частіше уражає людей віком старше 60 років. Характерний розвиток захворювання ішемічного інсульта у нічний час без втрати свідомості) 2) геморагічний інсульт (крововилив у мозок, частіше уражає людей віком 40 – 65 років Для геморагічного інсульту характерний гострий розвиток), 3) субарахноїдальний крововилив (крововилив у субарахноїдальний простір, частіше уражає людей віком 30 – 60 років).
Інсульт друга за частотою причина смерті і основна причина довготривалої непрацездатності, а також інвалідизації нашого населення.
 
Захворюваність на інсульт в Новоград - Волинському районі з кожним роком зростає. Частіше на ішемічний інсульт хворіють люди похилого віку, а геморагічний інсульт більше зафіксовано серед пацієнтів працездатного віку. Цифри захворюваності зростають з кожним роком на 20%.  По місту та району в 2010 році захворіло на цю недугу – 179 жителів; 2011 році – 217; 2012 році за 9 місяців – 174 жителя. 
 
Багато людей мають одночасно декілька факторів ризику:
 
 1) закупорка   судин шиї або судин головного мозку тромбом, емболом  через атеросклероз, спазм судин; 2) значні крововтрати, падіння або підвищення кров’яного тиску (гіпертонічна хвороба), аномаліях розвитку судин головного мозку; 3) хворі після інфаркту міокарда, ревматичні, набуті вади серця, порушення серцевого ритму і провідності, цукровий діабет; 4) порушення згортуваності крові, патології магістральних артерій; 5) куріння, хронічний алголізм та одноразове вживання алкоголю у великих кількостях, надлишкова вага тіла.
Поширеними симптоми даного захворювання є:
          Раптова слабкість, заніміння, параліч половини тіла або обличчя, рук, ніг.
          Раптовий інтенсивний головний біль, який хворі описують як найжахливіший біль у житті.
Раптове порушення чіткості зору.
          Раптове порушення мовлення (людина не може говорити або розуміти мову).
          Раптове запаморочення, втрата координації рухів, нудота, блювота, іноді втрата свідомості.
Діагностика «на місці»
При перших проявах симптомів, не зволікаючи, розпізнати інсульт можна на місці. Для цього використовуються три основні прийоми розпізнавання, так звані «УЗП». Для цього потрібно попросити постраждалого:
          У — усміхнутися. При інсульті посмішка може бути кривою, куточок губ з одного боку може бути направлений вниз, а не вгору.
          З — заговорити. Вимовити просте речення, наприклад: «За вікном світить сонце». При інсульті часто (але не завжди!) вимова порушується.
                    П — підняти обидві руки. Якщо руки піднімаються не однаково — це може бути ознакою інсульту.
Додаткові методи діагностики: попросити постраждалого
          Висунути язик. Якщо він неправильної форми і западає на одну або іншу сторону, то це також ознака інсульту.
          Витягнути руки вперед долонями вгору і закрити очі. Якщо одна з них починає мимоволі «виїжджати» вбік і вниз — це ознака інсульту.
Якщо потерпілий не може виконати якесь із цих завдань, необхідно терміново викликати швидку допомогу і описати симптоми прибулим на місце медикам. Навіть якщо симптоми припинилися (можливе минуще порушення мозкового кровообігу), тактика повинна бути одна — госпіталізація швидкою допомогою. Особливо в похилому віці, комі госпіталізація в неврологічне відділення є обов’язкова.
 
Ірина Дебіч
Районний невролог
                                                                  


03.08.2012
 

 
На новоград-волинців наступає спекотний серпень

У зв’язку зі спекотними погодними умовами, не характерними для клімату України, параметри мікроклімату на робочих місцях, в адміністративних та житлових приміщеннях можуть перевищувати нормативні показники, які регламентовані «Санітарними нормами мікроклімату виробничих приміщень» (ДСН 3.3.6.042-99), які затверджено постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.12.1999 № 42, СНиП 2.04.05-91 «Отопление, вентиляция и кондиционирование воздуха», СНиП «2.09.04.87 «Административные и бытовые здания», державними будівельними нормами ДБН В.2.2-15-2005 «Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення».

Державна санітарно-епідеміологічна служба Новоград – Волинського району рекомендує для послаблення несприятливої дії високої температура у житлових, громадських будинках та у виробничих приміщеннях здійснення таких заходів: застосування сонцезахисних пристроїв на вікнах; застосування вікон з тонованим склом; застосування локальних кондиціонерів; застосування централізованих систем кондиціонування, охолодження та вентиляції в будинках; застосування повітряних завіс на входах у будинки; адміністративне регулювання режиму праці (скорочення робочого дня, зміна початку та закінчення робочого дня, застосування кімнат відпочинку з оптимальними параметрами мікроклімату та повітрообміну тощо); застосування звичайних електричних вентиляторів.

При роботі на відкритому повітрі: застосування головних уборів та сонцезахисних окулярів, декілька перерв з прийняттям прохолодного душу, забезпечення працівників прохолодною водою; забезпечення працівників і населення безпечною питною водою.

З метою профілактики порушень водно-сольового балансу вода повинна містити мінеральні солі та мікроелементи.

Для профілактики порушень імунної системи рекомендується вітамінопрофілактика та овочева дієта.

Людмила Прохор
Головний державний санітарний лікар
Новоград – Волинського району


Профілактика теплових та сонячних ударів в період значного підвищення температури атмосферного повітря

У зв`язку із значним підвищенням температури атмосферного повітря загрозою для здоров’я населення складають теплові та сонячні удари.

Сонячні і теплові удари частіше виникають у дітей та людей літнього віку, що пов`язано з невдосконаленістю процесу терморегуляції їх організму, а також наявністю у частини з них ожиріння, захворювань серцево-судинної і ендокринної систем. За допомогою виділення поту організм захищається від перегрівання в умовах підвищення температури повітря, вологості, посилення рухового навантаження. При неспроможності організму швидко, в необхідній кількості витрачати тепло, наступає перегрівання. Якщо це супроводжується дефіцитом в організмі води (зневоднення), швидкість зростання температури тіла підвищується, що призводить до сонячного або теплового удару.

Перегріву сприяють: фізичні навантаження та інтенсивна робота м’язів, цупкий і теплий одяг, підвищена вологість повітря, мала швидкість руху повітря, недостатнє вживання рідини.

Тепловий удар виникає при загальному перегріванні організму під впливом впродовж тривалого часу високої температури, а сонячний – під прямим впливом сонячних променів на голову і верхню частину тіла.

При тепловому ударі різко розширюються судини шкіри, збільшується потовиділення, прискорюється пульс та дихання. Відмічаються сухість у роті і носоглотці. Потім з'являються головокружіння, шум в вухах, задишка, часте серцебиття, нудота, миготіння перед очима, оніміння, розширення зіниць, судоми.

Сонячний удар - розвивається при перегріванні голови, не захищеної від прямої дії сонячного проміння. Відмічаються запаморочення, головний біль у сполученні з різким почервонінням обличчя, прискорення, а інколи уповільнення пульсу, короткочасне порушення орієнтації, а потім втрата свідомості. При тяжких формах відмічаються судоми, різке розширення зіниць.

Невідкладна допомога. Перш за все потерпілого перенести у прохолодне місце, зняти одяг, обкласти холодом голову, ділянку серця, хребет. Корисно загорнути потерпілого змоченим у холодній воді простирадлом. Напувати водою, холодним чаєм, кавою, дати понюхати нашатирний спирт. У випадку зупинки дихання здійснювати штучне дихання.
Для попередження сонячних і теплових ударів необхідно:
- уникати тривалого перебування під прямими промінями сонця (не більше 10-15 хвилин);
- носити вільний одяг світлих кольорів із натуральних матеріалів, тому що синтетика шкідлива з догляду гігієни, а тісний одяг прискорює процес теплообміну;
- захищати голову від сонця панамами, хустиною, капелюхами тощо, (навіть у хмарну погоду), а також парасольками. Для захисту очей використовувати козирки і окуляри від сонця;
- максимально обмежити перебування на сонці у період з 10.00 до 16.00 години;
- перебування на пляжі з плесканням у воді і плаванням не більше (10-15 хвилин – для дітей 8-12 років, 25-30 хвилин – для дітей з 13 років і старше). В першій половині дня купання краще закінчувати не пізніше 10-10.30, повторне купання у другій половині дня проводити з 16.00 до 19.00. Суворо забороняється спати під сонцем. На пляжі широко використовувати тіньові навіси;
- впродовж дня необхідно забезпечувати себе та дітей достатньою кількістю питної води (не менше 2 літрів) та вживання рідини (зелений чай, компоти, соки тощо) як найчастіше. Не рекомендується вживання холодної води;
- категорично забороняється у спеку вживати спиртні напої. Багато з них (наприклад, пиво) мають діуретичний ефект. Часте відвідування туалету може призвести до ще більшого зневоднення організму.
- міцні спиртні напої в спеку - нелегке випробування для вашої серцево-судинної системи. Подумайте, чи варто ризикувати, вживаючи горілку в спеку? Небезпека теплового удару або серцевого нападу підвищується при цьому в кілька разів;
- під час перебування у приміщеннях застосовуйте обливання обличчя, рук до ліктів, плечей, ніг до колін прохолодною проточною водою (починати з + 24 – 26ºС, кожні 2 дня знижувати температуру води на 1ºС і довести її до 16 ºС);
- організовуйте широкий доступ свіжого повітря до приміщень, особливо де перебувають діти, в тому числі під час денного і нічного сну, не допускаючи протягів;
- за наявності у приміщеннях кондиціонера, різниця між температурою цього приміщення і температурою на вулиці не повинна перевищувати + 10ºС, для запобігання теплового удару після виходу на вулицю після тривалого перебування поруч із кондиціонером;
- не допускати перебування дитини ближче, ніж 2м від електричного вентилятора;
- проводити щоденне вологе прибирання приміщень.

Будьте обережні!

Завідувач приймальним відділенням
Новоград – Волинського міськрай ТМО
Джуран Василь Васильович
 


24.04.2012.

Благодійна організація «Серце до серця»

 
 
З метою формування здорового способу життя серед дітей та молоді проводиться УІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» допомоги хворим дітям на цукровий діабет.
Цукровий діабет – найпоширеніша ендокринна патологія серед осіб працездатного віку. При цьому число таких хворих постійно зростає у всіх країнах.
За даними Міжнародної Діабетичної Федерації щороку в світі вперше виявляють діабет майже у 70 000 дітей віком до 14 років. В Україні кожного року кількість дітей та підлітків з діабетом збільшується більш ніж на 1 тисячу. І сьогодні в Україні хворіють на цукровий діабет близько 8 тисяч дітей тобто 1 дитина з кожної 1 тисячі дітей віком на 18 років, в тому числі кожні 3 дитини віком до 6 років з 10 тисяч дітей такого ж віку. Всі ці діти для збереження життя отримують інсулін. Щодня дитина з діабетом робить 4-5 ін’єкцій інсуліну, проводить виміри цукру в крові, щоб одержувати необхідну дозу інсуліну. Все це для того, щоб нормально рости, розвиватись, навчатись опановувати бажані професії, стати повноцінним громадянином країни, кохати, бути добрими батьками, вірними друзями, пізнавати світ, змінювати його на краще, тому що вони надто добре знають ціну життя.
Сьогодні в Україні діти вводять інсулін при допомозі шприц – ручок, натомість протягом останнього десятиріччя все більше популярності серед хворих на цукровий діабет у всьому світі, особливо у дітей набуває введення інсуліну за допомогою спеціальних приладів – інсулінових помп. Це найбільш фізіологічний з усіх існуючих нині методів введення інсуліну. Помпова терапія наразі є унікальним методом введення інсуліну, при якому можлива не тільки затримка прогресування хронічних діабетичних ускладнень, але й їх зворотній розвиток.
Сьогодні в Україні 72 дитини до 18 років використовують для введення інсуліну інсулінових помп. Ці діти завдяки такому лікуванню, змогли покращити перебіг діабету, зменшити розвиток важких ускладнень.
Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» 2012 року має за мету звернути увагу людей не байдужих до проблем дітей з діабетом, на необхідність допомоги їм у придбанні інсулінових помп, що безумовно покращать якість їх життя з діабетом, збереже здоров’я і врешт допоможе їм стати гідними громадянами нашої країни.
Акція 2012 року проходить з 16 квітня по 6 травня головна мета акції – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення всіх взяти участь у Акції.
Для всіх небайдужих людей, які хочуть взяти участь в благодійній акції, проявити себе меценатом, нагадую, що збір коштів проводиться в скриньки, які спеціально були виготовлені до цієї акції, одна з них знаходиться в 23 кабінеті дитячого ендокринолога міськрай ТМ, а також кошти можна перерахувати на рахунок р/р 2600501306399 в Київському відділенні центральної філії ПАТ „Кредобанк“, МФО 325363, ЄДРПОУ 34354227.


Дитячий ендокринолог Юлія Найдюк

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Шановні респонденти!
15.02.2019

Держстат запровадив роботу нового сервісу для електронного звітування безкоштовне програмне забезпечення "Кабінет респондента".

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду:
14.02.2019

Об’єкт №1: нежитлове приміщення на вул. Наталії Оржевської, 13 площею 4,00 кв.м. Вартість майна станом на 21.11.18 – 14256,00 грн без ПДВ. Мета використання об’єкта: встановлення пункту доочистки та автоматичного продажу води.

Докладніше...
«Мама, тато, я – спортивна сім`я»
14.02.2019

23 березня 2019 року о 13.00 годині на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбудеться I етап фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім`я» з нагоди Всесвітнього дня здоров`я.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa