Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відомість виплати заробітної плати директору департаменту праці та соціального захисту населення міської ради за І половину вересня 2017 р.
20.09.2017

Відомість виплати заробітної плати директору департаменту праці та соціального захисту населення міської ради за І половину вересня 2017 р.

Докладніше...
Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику відділу з питань охорони здоров’я міської ради за ІІ половину серпня 2017 року
19.09.2017

Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомогиначальнику відділу з питань охорони здоров’я міської ради за ІІ половину серпня 2017 року.

Докладніше...
Надійшов лист-відповідь від Міністерства фінансів України щодо питання сплати основного боргу субкредиту, відсотків та плати за надання позики за рахунок різниці в тарифах КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналіз
19.09.2017

Міністерство фінансів України розглянуло лист Новоград-Волинської міської ради від 04.08.2017 № 01-03/1711 щодо вирішення питання сплати основного боргу Субкредиту, відсотків та маржі відповідно до Договору про субкредитування від 12.02.2010 № 28010-02/20 між Міністерством фінансів України, Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та Комунальним підприємством «Новоград-Волинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» (далі – Договір про субкредитування) та додаток до листа від 18.05.2017 № 19030-13/1-21/13246 повідомляє:

Докладніше...
Надійшов лист-відповідь від Міністерства фінансів України щодо питань розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетом
19.09.2017

Відповідно до листів Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерство фінансів України розглянуло листа комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» від 04.07.2017 № 379 та листи виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 05.07.2017 № 01-03/1463 та від 13.07.2017 №01-03/1545 з питань розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетом і листом від 23.08.2017 № 06330-03/6-21/22945 повідомляє наступне:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Співпраця з міжнародними інституціями
Співробітництво із проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ»
У співпраці з проектом «ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» у 2015-2017 роках реалізовано ряд громадських ініціатив у 21 ОСББ та у 2 ГО міста на загальну суму понад 7 млн. грн., спрямованих на підвищення енергоефективності будівель (капітальний ремонт фасаду, заміна віконних блоків та дверей під’їздів, заміна електрики).

Новоград-Волинський обрано пілотним містом для проведення заходів із комплексної термомодернізації житлових будинків.

Зокрема за рахунок коштів Новоград-Волинської міської ради, проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» та внесків співвласників багатоквартирних будинків в ОСББ «Чайка» та ОСББ «ЖБК1» тривають заходи із комплексного утеплення двох багатоквартирних будинків. Орієнтовна вартість проектів 7 млн. грн. Проектом передбачено проведення комплексу робіт, а саме: утеплення цоколю, перекриття над підвалом, фасаду, покрівлі, заміна системи водопостачання, електропостачання та каналізації, вікон та дверей у під’їздах. Проведенню робіт передувало проведення енергетичного аудиту будівель та розробка проектно-кошторисної документації.

У співпраці з проектом «ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ», Новоград-Волинською міською радою та ГО «Новоград-Волинська міська організація жінок» у міськрайТМО реалізується проект «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського» на загальну суму понад 1 млн. грн. Проектом передбачено прокладання локальної сітки в міськрайТМО, розробка програмного забезпечення, що включає в себе електронну карту пацієнта, електронний кабінет лікаря та документообіг у лікарні. Запровадження заходів проекту дозволить систематизувати процес прийому лікарями пацієнтів, проведення ранньої діагностики захворювань.

Співробітництво із проектом українсько-німецького співробітництва (GIZ)  «Енергоефективність у громадах»

За час співпраці з GІZ розроблено «Програму енергозбереження та енергоефективності міста Новограда-Волинського на 2010-2020 роки», «Програму з енергозбереження в бюджетних закладах міста Новограда-Волинського на 2011-2015 роки», «План дій сталого енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки». Проведено модернізацію системи освітлення в трьох загальноосвітніх навчальних закладах міста, заміну вікон у двох навчальних закладах, проведено енергетичні аудити 32 будівель 28 закладів бюджетної сфери міста та налагоджено енергетичний моніторинг споживання енергетичних ресурсів. У рамках українсько-німецького співробітництва впроваджується освітній проект з енергозбереження, завдяки якому вдалося інтегрувати енергоефективність та енергозбереження в навчально-виховний процес. За час співпраці з Проектом GIZ вдалося залучити близько 1062 218,8 грн. безповоротної міжнародної технічної допомоги на розбудову енергоефективності Новограда-Волинського.

З 21 по 25 листопада 2016 року за підтримки проекту “Енергоефективність у громадах”, що за дорученням Уряду Німеччини виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у Новограді-Волинському відбулися Дні сталої енергії з метою пропагування ідей раціонального використання енергоресурсів, впровадження альтернативних та екологічно безпечних джерел енергії, підвищення рівня обізнаності молоді міста в сфері енергоефективності.

Заходами було передбачено, зокрема, презентацію Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста на 2013 – 2020 та консультації з представниками громади щодо його реалізації, фотовиставку «Енергоефективне місто», екологічні ігри для дітей, круглий стіл «Впровадження системи енергомоніторингу в бюджетних закладах Новограда-Волинського», навчально-практичний семінар для енергоменеджерів закладів бюджетної сфери «Школа енергомоніторингу», тренінг для ОСББ, семінар «Екоетичний підхід до вирішення проблем споживання,  квест вулицями міста «Знайди енергію», показ відеофільмів та мультфільмів на екологічну тематику, фото-квест «Я живу енергоефективно», мобільний консультаційний стенд «Будиночок енергоефективних порад», фестиваль учнівських проектів, уроки енергозбреження в школах міста.

Крім того,  24 листопада 2016 року на території ЗОШ №5 відбулось офіційне відкриття еколого-натуралістичного парку як експериментально-дослідницького центру. Проект було ініційовано у 2007 році з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти і виховання та нових підходів до вивчення природничих дисциплін та енергоефективності в місті Новограді-Волинському.  Реалізація зазначеного проекту стала можливою за фінансової підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Новоград-Волинської міської ради та проекту GIZ «Енергоефективність у громадах».

Парк розташований на 1,2 гектарах території школи. Встановлено інсталяції терморегулятора, енергетичну карту, вітросонячну модульну гібридну установку – це все концептуально було зроблено ще в 2013 році. Протягом двох наступних років було облаштування території, ландшафтний дизайн, висадка дерев, встановлення інформаційних таблиць.

На створення еколого-натуралістичного парку найбільше коштів виділила Новоград-Волинська міськрада – 790 тис. грн., GIZ профінансував цей проект на 450 тисяч і ще 222 тис. грн виділив Мінрегіонбуд.

Головна ідея цього проекту – це підвищення рівня поінформованості, обізнаності дітей і дорослих з питань раціонального використання енергоресурсів.

Співробітництво з європейською ініціативою  «Угода мерів»

У 2011 році місто Новоград-Волинський стало повноправним учасником глобальної європейської ініціативи «Угода мерів», що передбачає добровільні зобов'язання провести скорочення викидів вуглекислого газу на 20% до 2020 року шляхом впровадження енергоощадних заходів та поширення поновлюваних джерел енергії.  «Угода мерів-Схід» являє собою зобов'язання міст-підписантів не виходити за рамки цілей енергетичної політики ЄС щодо скорочення викидів СО2 за рахунок підвищення ефективності використання енергії, впровадження екологічно чистого виробництва та використання енергії відновлювальних джерел.

У 2013 році рішенням сесії (від 25.04.2013 року №397) затверджено План Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки (ПДСЕР).

В місті активно впроваджуються проекти спрямовані на зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів, проводяться інформаційні кампанії у підтримку збереження клімату та раціонального використання ресурсів.

Співробітництво з Асоціацією «Енергоефективні міста України» та «Асоціацією міст України».

Місто Новоград-Волинський – член асоціації міст України, всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування. Асоціація надає рекомендації з питань подальшого розвитку місцевого самоврядування, захисту прав та законних інтересів територіальних громад, зміцнення інфраструктури міського господарства, надання високоякісних громадських послуг, охорони громадського порядку в містах, поліпшення екологічного стану, охорони здоров'я, розвитку національних та культурних традицій, підготовки кадрів, пропаганди передового муніципального досвіду.  Представники міської влади беруть активну участь у тренінгах, круглих столах та семінарах з кадрових питань, адвокасі та застосування законодавства, проектного менеджменту.

З серпня 2008 року місто Новоград-Волинський член Асоціації енергоефективні міста України добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами щодо ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку міст.

Посилання на статті з актуальної тематики

Відібрано ОСББ-партнерів проекту єс/проон «місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у 2016 році 
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=106431

Заощаджувати енергію повинні все людство і кожна людина зокрема
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=106430

«Голос Землі-2016»
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=108482

Відбулися робочі зустрічі з координатором обласного ресурсного центру громад проекту ЄС/ПРООН МРГ
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=108481

Делегація міста Новограда-Волинського переймала досвід європейських практик у Польщі
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=108357

Практичний семінар з впровадження діалогової платформи з питань енергоефективності
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=108330

У Новограді-Волинському відбувся круглий «Енергоефективність та енергозбереження для сталого людського розвитку» у якому прийняли участь студенти ЖДУ ім. Івана Франка
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=109601

У Новограді-Волинському відбулось засідання круглого столу з питань енергоефективності та енергозбереження
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=109524

Візит делегації медичних працівників Новограда-Волинського до міста Вознесенськ
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=110751

Новоград-Волинський взяв участь у річній підсумковій конференції на тему «Інструменти для сталого зростання міст» на Полтавщині
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=110497

До Новограда-Волинського з робочим візитом завітали експерти Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІІ»
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=110992

У школах Новограда-Волинського пройшов урок з енергозбереження для учнів четвертих класів
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112986

В рамках проведення «Днів сталої енергії у місті Новограді-Волинському» відбулися консультації щодо впровадження Плану Дій Сталого Енергетичного розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112985

В рамках проведення «Днів сталої енергії у місті Новограді-Волинському» відбулось ряд тренінгів, семінарів та Фестиваль учнівських проектів «Енергоефективність та енергозбереження»
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112983

У Новограді-Волинському відбулось відкриття еколого-натуралістичного парку
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112950

У Новограді-Волинському стартували Дні сталої енергії
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112928

У Новограді-Волинському відбувся квест «Знайди енергію»
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112929

Візит експертів ЄС/ПРООН
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112877

Інформація про залучення міжнародної технічної допомоги у співпраці з міжнародними інституціями
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112730

Місто Новоград-Волинський взяло участь у круглому столі «Підведення підсумків освітнього шкільного проекту»
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=113490

Досвід Республіки Польща щодо залучення громадян до вирішення важливих питань стратегічного розвитку міст
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=113489

Перший заступник міського голови Сергій Колотов приймає участь у Національному форумі
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=113929

Міжмуніципальна співпраця Новограда-Волинського та Миргорода
http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=111814


Делегація з Новограда-Волинського перебувала в Грузії на урочистостях «Золота осінь-2016» та «Лесіаоба»
 
   

 

 

 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії міської ради сьомого скликання
20.09.2017

21 вересня 2017 року о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! Прокурор Житомирської області проведе прийом громадян
20.09.2017

22 вересня 2017 року о 14:00 год. в приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури особистий прийом громадян здійснюватиме прокурор Житомирської області Дмитро Іванович Лубчук.

Докладніше...
До уваги платників податків!
19.09.2017

З метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства 22 вересня 2017 року у м. Києві (вул. Хрещатик,14) відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Як Ви вважаєте, чи потрібно підтримувати та розвиватиу Новограді-Волинськомусучасний молодіжний спортивний напрямок – заняття екстремальними видами спорту: скейтборд, стрітборд, ролики, велосипеди ВМХ, самокати, тощо?
   Так, звичайно
   Ні, не впевнена (-ий)
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa