Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Розглядається кандидатури на посаду тренера з плавання
16.08.2017

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради розглядає кандидатури на посаду тренера з плавання, який має відповідну фахову освіту.


 
Докладніше...
Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради за ІІ половину липня 2017 року
16.08.2017

Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради за ІІ половину  липня 2017 року.

Докладніше...
"Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику управління освіти і науки міської ради за ІІ половину липня місяця 2017 року"
15.08.2017

"Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику управління освіти і науки міської ради за ІІ половину  липня місяця 2017 року"

Докладніше...
"Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику відділу культури міської ради за другу половину липня 2017 року"
15.08.2017

"Відомість виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги начальнику відділу культури міської ради за другу половину липня 2017 року".

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Співпраця з міжнародними інституціями

Новоград-Волинський має позитивний досвід співпраці з міжнародними та вітчизняними проектами технічної допомоги, що спрямовані на покращення якості життя територіальної громади, підвищення загальномісцевого рівня енергоефективності, розбудову інституційного потенціалу територіальної громади міста.

Основними партнерами є:
 
-    «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг», що впроваджується Програмою ООН;
 
-    Проект Українсько-Німецького міжнародного співробітництва GIZ „Енергоефективність у будівлях“;
 
-   Посольство Королівства Норвегії в Україні;
 
-   Посольство Японії в Україні (програма „КУСАНОНЕ“);
 
-   Агентство США з міжнародного розвитку (USAID);
 
-   Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні тощо.
 
З 2005 року налагоджено співпрацю з Програмою розвитку ООН/ Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку (ПРООН/МПВСР).
 
ПРООН/МПВСР була започаткована у 2004 році з метою сприяння розвитку місцевого самоврядування у містах України задля покращення рівня якості життя мешканців міст за рахунок впровадження механізмів самодопомоги. Програма співпрацює з громадянами, освітніми установами, місцевими неурядовими організаціями, малими підприємствами, місцевими органами самоврядування та іншими партерами громадського та приватного секторів на місцевому рівні щодо впровадження відповідних механізмів для сталого розвитку.
 
Впровадження місцевих проектів громадами підтримується шляхом надання малих грантів за критеріями рівності, продуктивності та сталості. Ці проекти розробляються для безпосереднього покращення середовища життя громад.
 
За час співпраці міста з ПРООН/МПВСР створено мережу навчальних закладів, яка об’єднує 11 шкіл та чотири дошкільні навчальні заклади. Створено мережу громадських організацій.
 
За підтримки ПРООН/МПВСР вперше було створено офіційну веб-сторінку міста: www.novograd.org.ua.
Проведено тренінги для лідерів студентських рад та учнівських парламентів з питань цілей розвитку тисячоліття, сталого розвитку, гендерних питань, профілактики ВІЛ/СНІДу з метою збільшення поінформованості серед молоді міста.
 
За участю ПРООН/МПВСР у місті реалізовано ряд проектних заявок: відкрито Діагностичний центр – ініційований міською жіночою організацією; проведено реконструкцію приміщення для Молодіжного центру – ініційований благодійним фондом соціального захисту молодих інвалідів; побудовано шатровий дах в ДНЗ №14; проведено ремонт дахів у ДНЗ №16, ЗОШ №2, ЗОШ №6, колегіумі; проведено облаштування фасаду ЗОШ №5; проведено водопровід та каналізаційні мережі до будинку по вулиці Івана Франка, 32; ремонт ліфтів в ОСББ “Згода” та ОСББ “Роялті”.
 
За фінансової підтримки ПРООН/МПВСР розроблено науково- обґрунтований практичний документ – “Стратегічний план розвитку м. Новограда-Волинського”, який має важливе значення для майбутнього міста і його територіальної громади.
 
Наразі основним партнером міста в реалізації місцевої політики та практики енергозбереження є проекти Українсько-Німецького Технічного Співробітництва GIZ „Енергоефективність у будівлях“, що вже завершив свою фазу та „Енергоефективність у громадах“. Співпрацю налагоджено з 2008 року.
 
За час співпраці з проектом Українсько-Німецького Технічного Співробітництва GІZ „ Енергоефективність у будівлях“ розроблено «Програму енергозбереження та енергоефективності міста Новограда-Волинського на 2010-2020 роки», «Програму з енергозбереження в бюджетних закладах міста Новограда-Волинського на 2011-2015 роки».
 
Впроваджується система енергетичного менеджменту міста. Розпорядженням міського голови призначено відповідальних осіб за збір та передачу показників по споживанню енергетичних ресурсів.
 
В рамках співпраці з міжнародним освітнім проектом з раціонального використання ресурсів та енергії „ SPARE“ в місті Новограді-Волинському для вчителів, які викладають курс енергозбереження проведено цикл навчальних тренінгів „ Освіта, як засіб залучення дітей до діяльності з енергозбереження“ та круглий стіл „Вирішення важливих питань інформаційно-методичного забезпечення викладання курсу „Енергозбереження та пом’якшення змін клімату“.
 
За фінансової підтримки проекту українсько-німецького технічного співробітництва „Енергоефективність у будівлях“ та технічної підтримки ТОВ „ФІАТУ “ в місті проведено енергетичні аудити 32 будівель 28 закладів бюджетної сфери міста Новограда-Волинського.
 
Місто реалізувало проект „Створення еколого-натуралістичного парку як експериментально-дослідницького центру з метою розробки інноваційної моделі екологічної освіти і виховання та нових підходів до вивчення природничих дисциплін в місті Новограді-Волинському“.
 
Новоград-Волинський став підписантом Угоди мерів у Брюсселі у 2011 році. Громада міста взяла на себе зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїй території. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя. Спільно з Угодою мерів Схід затверджено План Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста Новограда-Волинського на 2013-2020 роки.
 
Всеукраїнським конкурсом проектів та програм місцевого самоврядування проект Новоград-Волинської міської ради «Впровадження інноваційних технологій енергозбереження та енергоефективності шляхом проведення комплексної термомодернізації дошкільного навчального закладу №5» було визнано переможцем. Відповідно, було укладено Угоду на реалізацію проекту з Дирекцією Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, функції якої виконує Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.
 
Новоград-Волинська міська рада, відділ підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій не зупиняється на досягнутому, а кількість та головне значення реалізованих на території міста проектів стимулює до пошуку все нових та нових шляхів ініціації об’єднань громадян до активної участі у покращенні добробуту рідного міста, а також до постійного пошуку засобів для втілення в життя цінних та корисних ідей, проектів.
 

 

 

 

 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Увага! Оголошено закупівлю квартир на конкурсній основі
16.08.2017

Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради оголошує на конкурсній основі закупівлю однокімнатних квартир для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Докладніше...
Спортивна афіша
15.08.2017

24 серпня о 16:00 біля приміщення Молодіжного центру відбудеться «Свято сили» - кубок зі стронгмену « ZVYAGEL STRONGMAN CUP».

Докладніше...
Запрошуємо до участі у велопробігу «Україна. Народжені вільними»
15.08.2017

Запрошуємо мешканців міста взяти участь у велопробігу з нагоди відзначення дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України та 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський, який пройде 23 серпня о 18 годині від міського Молодіжного центру.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Як Ви вважаєте, чи потрібно підтримувати та розвиватиу Новограді-Волинськомусучасний молодіжний спортивний напрямок – заняття екстремальними видами спорту: скейтборд, стрітборд, ролики, велосипеди ВМХ, самокати, тощо?
   Так, звичайно
   Ні, не впевнена (-ий)
Результати
Архів опитувань
Пошук

Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa