Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету в закладах охорони здоров´я станом на 19.11.2018 року
20.11.2018

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Новограда-Волинського»

Докладніше...
20.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
14.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 року Департамент праці та соціальнгого захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об'єднаних)

Докладніше...
14.11.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 року Департамент праці та соціальнгого захисту населення Новоград-Волинської міської ради (Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Промисловість_Архів


Економічне і соціальне становище за січень-серпень 2013 року


 

 

Економіка міста за 10 місяців 2012 року (завантажити)

Економіка Новограда-Волинського у 2012 році
(завантажити)
Економіка міста за 6 місяців 2012 року (скачати)

Підсумки розвитку економіки Новограда-Волинського за 5 місяців поточного року


За звітний період промисловими підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на суму понад 207 млн.грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу по місту становив майже 3693 грн . Прямі іноземні інвестиції на 1 квітня 2012р. становили майже 2млн. 850 тис. $ США, при цьому на одну особу припадає 50,5 $ США.
Порівняно з попереднім періодом минулого року майже на третину зменшився оптовий товарооборот. У його товарній структурі понад 90% займав продаж непродовольчих товарів. Питома вага товарів вітчизняного виробництва за січень-березень становила трохи більше третини.
За підсумками роботи підприємств та організацій, що займаються роздрібною торгівлею та ресторанним господарством, загальний обсяг реалізованих ними товарів за січень-березень 2012 року склав понад 74 млн.грн, що на чверть більше минулорічного показника.
У першому кварталі 2012 року по місту введено в експлуатацію 3930 м2 житла. Аналіз засвідчив, що ремонтно-будівельними організаціями міста за січень-травень 2012 року виконано підрядних робіт на 15% менше, ніж за відповідний період минулого року.
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ та організацій міста (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у першому кварталі 2012 році становила 2062 грн. Середньооблікова чисельність штатних працівників по місту становила 10031 особу . В місті станом на 1 червня 2012 року за даними державної служби зайнятості кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку становила 1003 особи.
На 1 травня 2012 року чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56106 осіб. З початку року чисельність зросла на 40 осіб. За січень-травень 2012 року міським відділом субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг було призначено субсидії для 238-ми сім’ям на суму трохи більше 29 тисяч грн. Всього з початку року мешканцями міста отримано субсидій на суму 1,3 млн. грн.

Відділ економічного аналізу
та планування міської ради

Робота промислових підприємств Новограда-Волинського
 
Промисловими підприємствами міста за 4 місяці 2012 року вироблено продукції на суму 151,3 млн. грн., що на 188,5% більше аналогічного періоду минулого року. Найбільший ріст забезпечили підприємства деревообробної галузі – в 4,5 рази, що в сумі становить 12,4 млн.грн., машинобудування – в 2,6 раз, або на 56,6 млн.грн., хімічної промисловості – на 53,5 %, (4,3 млн.грн.). Продуктивність праці одного працівника підприємства у квітні місяці становила в середньому 16333,0 грн. Найбільший цей показник на ПП „Меблева фабрика „Мірт“ – 28133,7 грн., ТОВ „Новофарм-Біосинтез“ – 26816,5 грн., ТОВ „Техна“ – 22471,5 грн.

За січень – квітень поточного року промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на суму 149,7 млн.грн., що більше минулорічного показника на 45,8 млн.грн. Темп росту склав 144,1%. Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудівної галузі – 61,6% (92,2 млн.грн.), харчова та деревообробна промисловість – відповідно 13,1% (19,6 млн.грн.) та 10,8% (16,1 млн.грн.).

Відділ економічного аналізу
та планування міської ради


 Аналіз роботи промислових підприємств міста за І квартал 2010 року

Перший квартал поточного року виявився для промислових підприємств міста більш результативним, аніж аналогічний період минулого року.

За даний період обсяг виробництва промислової продукції у порівнянні з І кварталом минулого року збільшився на 5,6%. Найбільший темп росту зафіксовано у галузі машинобудування – 13,3% та легкої промисловості – 12,5%. Темп росту виробництва харчової промисловості практично залишився на рівні минулого року, так як ТОВ „Житниця“ протягом даного періоду не займалося виготовленням власної продукції в зв’язку із відсутністю замовлень на переробку зерна та жита для хлібопекарських підприємств, ВАТ „Новоград-Волинський пивзавод“ припинив свою діяльність ще у 2009 році, а ВАТ „М’ясокомбінат“ зменшив обсяги виробництва на 8%, ВАТ „Хлібозавод“ наростив свої потужності на 1,0 млн.грн.

Позитивні результати досягнуто за рахунок приросту виробництва продукції на таких підприємствах, як ТОВ „Новотекс“ – 25,2%, ВАТ „Хлібозавод“ – 20,0%,  ТОВ „Техна“ – 13,7%, ВАТ „Біоветфарм“ – 13,5%, АТЗТ ВКФ „Леся“ – 4,5%. Ці ж підприємства, а також ВАТ „Сільмаш“ є головними бюджетоутворюючими підприємствами міста.

У галузях деревообробної та хімічної промисловості в першому кварталі 2010 року відбувся спад обсягів промислового виробництва на 30,0% та 4,0% відповідно.

Структура промислового виробництва в звітному періоді дещо змінилася, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Частка харчової промисловості зменшилася на 1,2% і становить 23,2% від загального обсягу виробництва. На 3,7% збільшилася частка галузі машинобудування, вона складає 52,6% в структурі виробництва. В свою чергу питома вага хімічної промисловості зменшилася на 1,1% і становить 11,3%, деревообробної промисловості – на 2,0%, на неї припадає 3,8%.  
 
 За січень-березень 2010 року підприємствами промислового комплексу було реалізовано продукції за основними видами діяльності на суму 102183,1 тис.грн. (частка в загальнообласному обсязі - 4,2%) . В порівнянні з минулим роком він збільшився на 13,1%.
Найзначніше зростання обсягів реалізації продукції відбулося на таких підприємствах, як ТОВ „Техна“ – на 35,6%, МПТВТ „Райдуга“ – на 27,9% ВАТ „Хлібозавод“ – на 18,8%, ВАТ „Біоветфарм“ – 11,7%, ВАТ „Сільмаш“ - на 3,3%.

Найбільший спад реалізації промислової продукції в першому кварталі 2010 року зафіксовано підприємствах ТОВ „Новофарм-Біосинтез“ – на 20,7% та ВАТ „М’ясокомбінат“ – на 9,0%.
 
Поряд з цим, за даний період практично на всіх промислових підприємствах зросла середньомісячна заробітна плата більше ніж на 20,0%.

Аналіз роботи промислових підприємств у першому кварталі 2010 року свідчить про те, що в економіці міста відбуваються позитивні зрушення.
  
Відділ економічного аналізу та планування міської ради
 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо дітей до занять спортом!
20.11.2018

Поспішайте: у місті Новограді-Волинському  проводиться додатковий набір дітей віком від 6 років у  дитячо-юнацьку спортивну школу управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  міської ради у відділення з видів спорту. Зарахування  триває  протягом року.

Докладніше...
Дорогі батьки!
19.11.2018

Якщо Ви виховуєте дитину з особливими освітніми потребами, важливо знати, що розвиток, навчання і виховання Вашої дитини залежить перш за все від Вас, від Вашої любові і терпіння, віри у можливості дитини.

Докладніше...
Запрошуємо всіх небайдужих громадян на заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи
19.11.2018

Згідно з указом Президента України 21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa