Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
21.02.2018

Заробітна плата заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К. за І половину лютого 2018 року

Докладніше...
21.02.2018

Лист з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Докладніше...
21.02.2018

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2018 рік управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської міської ради (Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї)

Докладніше...
19.02.2018

Зарплата працівників виконавчого комітету міської ради  за І-у половину лютого 2018 року, лікарняні, відпускні за лютий-березень, матеріальна допомога за 2018 рік.

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Промисловість_Архів


Економічне і соціальне становище за січень-серпень 2013 року


 

 

Економіка міста за 10 місяців 2012 року (завантажити)

Економіка Новограда-Волинського у 2012 році
(завантажити)
Економіка міста за 6 місяців 2012 року (скачати)

Підсумки розвитку економіки Новограда-Волинського за 5 місяців поточного року


За звітний період промисловими підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на суму понад 207 млн.грн. Обсяг реалізованої промислової продукції на одну особу по місту становив майже 3693 грн . Прямі іноземні інвестиції на 1 квітня 2012р. становили майже 2млн. 850 тис. $ США, при цьому на одну особу припадає 50,5 $ США.
Порівняно з попереднім періодом минулого року майже на третину зменшився оптовий товарооборот. У його товарній структурі понад 90% займав продаж непродовольчих товарів. Питома вага товарів вітчизняного виробництва за січень-березень становила трохи більше третини.
За підсумками роботи підприємств та організацій, що займаються роздрібною торгівлею та ресторанним господарством, загальний обсяг реалізованих ними товарів за січень-березень 2012 року склав понад 74 млн.грн, що на чверть більше минулорічного показника.
У першому кварталі 2012 року по місту введено в експлуатацію 3930 м2 житла. Аналіз засвідчив, що ремонтно-будівельними організаціями міста за січень-травень 2012 року виконано підрядних робіт на 15% менше, ніж за відповідний період минулого року.
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ та організацій міста (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у першому кварталі 2012 році становила 2062 грн. Середньооблікова чисельність штатних працівників по місту становила 10031 особу . В місті станом на 1 червня 2012 року за даними державної служби зайнятості кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку становила 1003 особи.
На 1 травня 2012 року чисельність наявного населення міста Новоград–Волинського за оцінкою становила 56106 осіб. З початку року чисельність зросла на 40 осіб. За січень-травень 2012 року міським відділом субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг було призначено субсидії для 238-ми сім’ям на суму трохи більше 29 тисяч грн. Всього з початку року мешканцями міста отримано субсидій на суму 1,3 млн. грн.

Відділ економічного аналізу
та планування міської ради

Робота промислових підприємств Новограда-Волинського
 
Промисловими підприємствами міста за 4 місяці 2012 року вироблено продукції на суму 151,3 млн. грн., що на 188,5% більше аналогічного періоду минулого року. Найбільший ріст забезпечили підприємства деревообробної галузі – в 4,5 рази, що в сумі становить 12,4 млн.грн., машинобудування – в 2,6 раз, або на 56,6 млн.грн., хімічної промисловості – на 53,5 %, (4,3 млн.грн.). Продуктивність праці одного працівника підприємства у квітні місяці становила в середньому 16333,0 грн. Найбільший цей показник на ПП „Меблева фабрика „Мірт“ – 28133,7 грн., ТОВ „Новофарм-Біосинтез“ – 26816,5 грн., ТОВ „Техна“ – 22471,5 грн.

За січень – квітень поточного року промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на суму 149,7 млн.грн., що більше минулорічного показника на 45,8 млн.грн. Темп росту склав 144,1%. Найбільшу частку в обсязі реалізованої продукції займають підприємства машинобудівної галузі – 61,6% (92,2 млн.грн.), харчова та деревообробна промисловість – відповідно 13,1% (19,6 млн.грн.) та 10,8% (16,1 млн.грн.).

Відділ економічного аналізу
та планування міської ради


 Аналіз роботи промислових підприємств міста за І квартал 2010 року

Перший квартал поточного року виявився для промислових підприємств міста більш результативним, аніж аналогічний період минулого року.

За даний період обсяг виробництва промислової продукції у порівнянні з І кварталом минулого року збільшився на 5,6%. Найбільший темп росту зафіксовано у галузі машинобудування – 13,3% та легкої промисловості – 12,5%. Темп росту виробництва харчової промисловості практично залишився на рівні минулого року, так як ТОВ „Житниця“ протягом даного періоду не займалося виготовленням власної продукції в зв’язку із відсутністю замовлень на переробку зерна та жита для хлібопекарських підприємств, ВАТ „Новоград-Волинський пивзавод“ припинив свою діяльність ще у 2009 році, а ВАТ „М’ясокомбінат“ зменшив обсяги виробництва на 8%, ВАТ „Хлібозавод“ наростив свої потужності на 1,0 млн.грн.

Позитивні результати досягнуто за рахунок приросту виробництва продукції на таких підприємствах, як ТОВ „Новотекс“ – 25,2%, ВАТ „Хлібозавод“ – 20,0%,  ТОВ „Техна“ – 13,7%, ВАТ „Біоветфарм“ – 13,5%, АТЗТ ВКФ „Леся“ – 4,5%. Ці ж підприємства, а також ВАТ „Сільмаш“ є головними бюджетоутворюючими підприємствами міста.

У галузях деревообробної та хімічної промисловості в першому кварталі 2010 року відбувся спад обсягів промислового виробництва на 30,0% та 4,0% відповідно.

Структура промислового виробництва в звітному періоді дещо змінилася, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Частка харчової промисловості зменшилася на 1,2% і становить 23,2% від загального обсягу виробництва. На 3,7% збільшилася частка галузі машинобудування, вона складає 52,6% в структурі виробництва. В свою чергу питома вага хімічної промисловості зменшилася на 1,1% і становить 11,3%, деревообробної промисловості – на 2,0%, на неї припадає 3,8%.  
 
 За січень-березень 2010 року підприємствами промислового комплексу було реалізовано продукції за основними видами діяльності на суму 102183,1 тис.грн. (частка в загальнообласному обсязі - 4,2%) . В порівнянні з минулим роком він збільшився на 13,1%.
Найзначніше зростання обсягів реалізації продукції відбулося на таких підприємствах, як ТОВ „Техна“ – на 35,6%, МПТВТ „Райдуга“ – на 27,9% ВАТ „Хлібозавод“ – на 18,8%, ВАТ „Біоветфарм“ – 11,7%, ВАТ „Сільмаш“ - на 3,3%.

Найбільший спад реалізації промислової продукції в першому кварталі 2010 року зафіксовано підприємствах ТОВ „Новофарм-Біосинтез“ – на 20,7% та ВАТ „М’ясокомбінат“ – на 9,0%.
 
Поряд з цим, за даний період практично на всіх промислових підприємствах зросла середньомісячна заробітна плата більше ніж на 20,0%.

Аналіз роботи промислових підприємств у першому кварталі 2010 року свідчить про те, що в економіці міста відбуваються позитивні зрушення.
  
Відділ економічного аналізу та планування міської ради
 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До відома населення міста!
20.02.2018

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 року однією із засад державної реєстрації прав є обов’язковість державної реєстрації прав у Державному реєстрі прав; внесення відомостей до Державного реєстру прав.

Докладніше...
Відбудеться виїзний прийом громадян
20.02.2018

До уваги новоград-волинців! 23 лютого з 10:00 до 15:00 год. міський голова В.Л. Весельський проведе виїзний прийом громадян у приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (вул. Леваневського, 14).

Докладніше...
У Новограді-Волинському вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні
16.02.2018

З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 19 лютого о 15:00 год. на мітинг-реквієм, який відбудеться біля Арки Небесній сотні та загиблим учасникам АТО (вул. Шевченка).

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Які питання хвилюють Вас найбільше?
   робота житлово-комунальних служб
   тарифи на комунальні послуги
   екологічний стан навколишнього природного середовища
   рівень заробітної плати (пенсій)
   ціни на продовольчі та промислові товари
   ціни на ліки та платні медичні послуги
   обслуговування в закладах охорони здоров’я
   реалізація освітньої реформи
   процес децентралізації влади
   важко відповісти
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa