Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
На допомогу підприємцям

17.04.2015

Новоград-Волинський МРВ Управління ДСНС інформує

Протягом квітня 2015 року працівниками державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у Новоград-Волинському районі проведено аналіз з питань забезпечення законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту по наслідкам планових та позапланових перевірок у 2014 році загальноосвітніх навчальних закладів розташованих на території міста Новоград-Волинський.
 
В ході проведеного аналізу було встановлено, що протипожежний стан багатьох шкіл потребує покращення, тобто виявленні порушення вимог пожежної безпеки можуть призвести до виникнення пожежі, перешкоджатимуть успішній евакуації людей та гасінню пожежі у разі її виникнення.
 
Керівництвом Управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та підпорядкованих закладів вживаються ряд організаційних та практичних заходів, щодо забезпечення протипожежного захисту підпорядкованих закладів. Наказами визначено осіб відповідальних за пожежну безпеку будівель, споруд та приміщень. З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобіганням пожежам в закладах освіти створені добровільні пожежні дружини. В Управлінні освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та підпорядкованих підрозділах опрацьовано плани виконання протипожежних заходів на 2011-2015 роки. Розроблено комплексний план довгострокових заходів спрямованих на посилення протипожежного захисту. 
 
Питання стану пожежної безпеки розглядаються на^ нараджу колегіях, семінарах при керівництві управління.

Опрацьовуються додаткові сезонні протипожежні заходи (на весняно-літній та осінньо-зимовий пожеженебезпечні періоди).

Протягом 2014 року проведена певна робота по усуненню порушень вимог пожежної безпеки вказаних у приписах органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.
 
З міського бюджету було виділено 42,200 грн. на. які проведено купівлю та технічне обслуговування вогнегасників, ремонт та заміна електромережі, а також проведені омічні заміри опору ізоляції електромережі. Також на батьківські кошти учнів було закуплено 15 вогнегасників Новоград-Волинським колегіумом, 17 вогнегасників батьками учнів ЗОШ №9, а зусиллями батьків ЗОШ №5 було проведено демонтаж горючого оздоблення стін на шляхах евакуації. Протягом року проведено ремонт та обслуговування 193 вогнегасників.
 
Відповідальними посадовими особами пройдено навчання у сфері цивільного захисту на курсах обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Проводяться інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки з реєстрацією в спеціальних журналах, але проведення даних інструктажів потребують покращення.
 
Аналіз стану протипожежного захисту підвідомчих закладів опрацьовується на належному рівні також здійснюється контроль за виконанням відповідних заходів в підпорядкованих закладах. Управлінням освіти і науки Новоград-Волинської міської ради організовано проходження посадовими особами навчань з питань пожежної безпеки. Потребує покращення функціональних навичок працівників ЗОШ щодо користуванням первинними засобами пожежогасіння.
 
Приміщення підконтрольних об’єктів в повній мірі забезпечені інструкціями з питань техногенної безпеки, також розміщення інформаційно-довідкових куточків для надання допомоги працівникам в отриманні відомостей щодо конкретних дій у надзвичайних ситуаціях.
 
Слід відмітити, що за браком коштів тривалий час не усуваються недоліки капітального характеру (вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій будівель та споруд, заміна та приведення в працездатний стан систем протипожежного захисту).
 
В закладах освіти міста не усунуто 53 (29%) порушень пожежної безпеки від кількості запропонованих (180). На 8 об’єктах відсутні, ще на 2 несправні установки автоматичної пожежної сигналізації.
 
В найгіршому протипожежному стані знаходяться будівлі загальноосвітніх закладів № 2,3,9. В зазначених закладах наявне горюче оздоблення стін на шляхах евакуації. Дані порушень пожежної безпеки можуть створити реальні перешкоди для евакуації людей та гасіння пожежі.
 
Протягом квітня-травня місяця 2015 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Новограда-Волинського (Гімназія ім. Лесі Українки, ЗОШ №№ 4,6,7) буде проводитись зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень громадян, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.
 
Під час перевірки 15 квітня 2015 року працівниками 10 Державної пожежно-рятувальної частини протипожежного водопостачання на об’єктах, які будуть задіяні під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання було встановлено, що пожежні гідранти біля «Гімназії ім. Лесі Українки» та ЗОШ №6 не справні.
 
Виходячи з вищевказаного та з метою недопущення пожеж та їх негативних наслідків в загальноосвітніх навчальних закладах міста під час підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання, прошу Вас рекомендувати начальнику управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та директорам вищезазначених закладів прийняти міри по усуненню виявлених порушень вимог пожежної безпеки.
 
Начальник Новоград-Волинського
МРВ Управління ДСНС України
у Житомирській області                                   
О.В. Рафальський
 

07.05.2014

 

Шановні суб’єкти господарювання з 1 липня 2013 року введений в дію Кодекс Цивільного захисту України, який підписаний Президентом України 2 жовтня 2012 року за №5403-VI із змінами, внесеними згідно із Законами № 224-VII від 14.05.2013 № 353-VII від 20.06.2013.
 
Відповідно до ст.57 цього Кодексу початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення (далі - оцінка протипожежного стану).
 
Оцінка протипожежного стану проводиться суб’єктом господарювання, який одержав відповідну ліцензію.
 Висновок за результатами оцінки протипожежного стану оформляється та надається суб’єктом господарювання, який проводив оцінку протипожежного стану.
 
Позитивний висновок за результатами оцінки протипожежного стану надається до початку роботи новоутворених підприємств, до початку використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості, за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки та діє до реєстрації декларації.
Декларація подається суб’єктом господарювання до державного адміністратора або центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки (дозвільного органу).
 
Декларація реєструється дозвільним органом на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня її надходження.
 
Якщо декларацію подано чи оформлено з порушенням установлених вимог, дозвільний орган відмовляє в реєстрації декларації та повертає її суб’єкту господарювання для доопрацювання.
 
Декларація не подається:
 
1) на використання торговельних місць, кіосків та контейнерів, якщо їх розміщено на ринку відповідно до схеми, погодженої з органом державного пожежного нагляду;
 
2) орендарем об’єкта нерухомості (особою, яка використовує об’єкт нерухомості за цивільно-правовим договором, що не передбачає перехід права власності на цей об’єкт) за умови, що декларацію на об’єкт нерухомості зареєстровано власником;
 
3) на використання об’єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.
 
Суб’єкт господарювання набуває право вчиняти дії щодо провадження господарської діяльності на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин), з дня реєстрації декларації відповідним дозвільним органом.
 
Тому на підставі вищевикладеного Державний нагляд України у сфері пожежної та техногенної безпеки повідомляє, що суб’єкти господарювання, які розпочали роботу новоутворених підприємств, почали використання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) без зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, або подали не достовірні дані, зазначені у поданій декларації, несуть передбачену законом відповідальність.
 
Відповідно до ст.175 частини 2 Кодекса України про адміністративні правопорушення, початок роботи новоутворених підприємств, або початок використання суб'єктом господарювання об'єктів нерухомості без зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, для яких подання такої декларації є обов'язковим, тягне за собою накладення штрафу на громадян - суб'єктів підприємницької діяльності і посадових осіб - від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".
 
 
Головний державний інспектор з нагляду
у сфері пожежної та техногенної безпеки
у Новоград-Волинському районі                             Я.О. Ковальський
 
 
 

25.02.2014
Наказ № 54 від 10.02.2014 "Про затвердження Переліку особливо важливих пожежонебезпечних підприємств та інших об’єктів"

 

 

22.01.2014
ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА
АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

 


16.01.2013

 

П Е Р Е Л І К
критеріїв визначення об’єктів, дозвіл на початок роботи, оренду
 приміщень яких видається та введення в експлуатацію яких здійснюється
 територіальним органом державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Житомирської області
 
1. Готелі та готельні комплекси на 100 місць та більше.
2. Театри, кіноконцертні зали, центри культури та дозвілля, культові споруди, будинки культури, клуби та танцювальні зали, криті спортивні і фізкультурно-оздоровчі споруди місткістю 600 місць і більше.
3. Музеї, пам’ятники архітектурного мистецтва та історії обласного значення.
4. Підприємства зв’язку, телерадіоцентри, банківські установи державного та обласного значення.
5. Торговельні, торговельно-розважальні комплекси і центри, виставкові центри, криті ринки, об’єкти громадського харчування загальною площею 5000 м2та більше.
6. Лікувальні заклади, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, профілакторії та інші заклади для відпочинку й оздоровлення із загальною кількістю перебування 500 осіб і більше.
7. Виробничі, складські об’єкти категорії за вибухопожежною та пожежною небезпекою «А» і «Б» площею понад 1000 м2, категорії «В» площею 5000 м2 та більше, об’єкти підвищеної небезпеки (1-го, 2-го класу у відповідності до державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки).
8.  Об’єкти на яких зберігаються, використовуються та зберігаються у виробничому процесі радіаційно-, хімічно-, біологічно-, бактеріологічнонебезпечні речовини і матеріали площею 1000 м2 і більше.
9. Вокзали автомобільного та залізничного транспорту.
10. Висотні будинки (з умовною висотою понад 47 метрів).
11. Бібліотеки, книгосховища, архіви незалежно від відомчої належності та форми власності з фондом зберігання від 1 млн. примірників.
12. Окремо розташовані будівлі наземних на 500 і більше автомобілів та підземних гаражів (автостоянок) на 100 і більше автомобілів.
13. ТЕС-ТЕЦ, ГЕС, ГАЕС, ПГЕС, електропідстанції, а також об’єкти, які розташовані на їхніх площах.
 
ПРИМІТКА:
Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області може видавати також дозволи на початок роботи (оренду приміщень) і введення в експлуатацію об’єктів, не зазначених у цьому Переліку.
Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області має право делегувати права на проведення експертиз проектів (проектно-кошторисної документації), ведення нагляду за будівництвом і контролю за виконанням заходів щодо усунення недоліків, викладених і експертному висновку на зазначених у переліку об’єктах, прийняття в експлуатацію та видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень місцевим органам державного пожежного нагляду.
 
І.В. Стельмашов
начальник Управління Держтехногенбезпеки

у Житомирській області                    

16.01.2013

Вимоги законодавства для отримання дозволу в органах державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
 Відповідно до вимог Законів України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про пожежну безпеку", постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2001 року №150 початок роботи підприємств та оренду приміщень проводиться після отримання дозволу в органах державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Підставою для видачі дозволу є висновок, що оформляється за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення, що проводиться органом державного пожежного нагляду або іншою юридичною (фізичною) особою, яка одержала ліцензію на проведення такої оцінки (експертизи).
Дозвіл видається за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки.
У разі виявлення фактів порушення правил пожежної безпеки крім тих, що можуть призвести до виникнення пожежі або перешкод при її гасінні та евакуації людей, дозвіл видається за умови подання суб'єктом господарської діяльності: договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди на період до усунення порушень правил пожежної безпеки; плану заходів щодо усунення таких порушень з конкретними термінами виконання.
Дозвіл не оформлюється: у разі прийняття в експлуатацію об'єктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту державною комісією, утвореною в установленому порядку; на орендовані торговельні місця, кіоски та контейнери, якщо вони розміщені на ринках відповідно до схеми, що в установленому порядку погоджена з органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Власник (орендар) може розпочати господарську діяльність за декларативним принципом у разі укладення договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди в разі: якщо не змінюється функціональне призначення об'єктів та орендованих приміщень і не проводиться їх перепланування (крім потенційно небезпечних об'єктів); якщо об'єкти не належать до вибухо-пожежонебезпечних та об'єктів з масовим перебуванням людей і не розміщуються на території або всередині зазначених об'єктів.
В разі виявлення об’єктів з відсутніми документами дозвільного характеру органом державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки приймається рішення про застосування заходів реагування в межах чинного законодавства.
  
Державного нагляду у сфері 
пожежної та техногенної безпеки


31.01.2012
КЛАСИФІКАЦІЯ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (скачати)

Таблиця перекодування видів економічної діяльності підприємств для проведення державних статистичних спостережень (з КВЕД-2005 на КВЕД-2010) (скачати)


25.01.2012

П Е Р Е Л І К критеріїв визначення об’єктів, дозвіл на початок роботи, оренду приміщень яких видається та введення в експлуатацію яких здійснюється територіальним органом державного нагляду у сфері пожежної безпеки Житомирської області

1. Готелі та готельні комплекси на 100 місць та більше.
2. Театри, кіноконцертні зали, центри культури та дозвілля, культові споруди, будинки культури, клуби та танцювальні зали, криті спортивні і фізкультурно-оздоровчі споруди місткістю 600 місць і більше.
3. Музеї, пам’ятники архітектурного мистецтва та історії обласного значення.
4. Підприємства зв’язку, телерадіоцентри, банківські установи державного та обласного значення.
5. Торговельні, торговельно-розважальні комплекси і центри, виставкові центри, криті ринки, об’єкти громадського харчування загальною площею 5000 м2 та більше.
6. Лікувальні заклади, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, профілакторії та інші заклади для відпочинку й оздоровлення із загальною кількістю перебування 500 осіб і більше.
7. Виробничі, складські об’єкти категорії за вибухопожежною та пожежною небезпекою «А» і «Б» площею понад 1000 м2, категорії «В» площею 5000 м2 та більше, об’єкти підвищеної небезпеки (1-го, 2-го класу у відповідності до державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки).
8. Об’єкти на яких зберігаються, використовуються та зберігаються у виробничому процесі радіаційно-, хімічно-, біологічно-, бактеріологічнонебезпечні речовини і матеріали площею 1000 м2 і більше.
9. Вокзали автомобільного та залізничного транспорту.
10. Висотні будинки (з умовною висотою понад 47 метрів).
11. Бібліотеки, книгосховища, архіви незалежно від відомчої належності та форми власності з фондом зберігання від 1 млн. примірників.
12. Окремо розташовані будівлі наземних на 500 і більше автомобілів та підземних гаражів (автостоянок) на 100 і більше автомобілів.
13. ТЕС-ТЕЦ, ГЕС, ГАЕС, ПГЕС, електропідстанції, а також об’єкти, які розташовані на їхніх площах.

ПРИМІТКА:
Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області може видавати також дозволи на початок роботи (оренду приміщень) і введення в експлуатацію об’єктів, не зазначених у цьому Переліку.
Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області має право делегувати права на проведення експертиз проектів (проектно-кошторисної документації), ведення нагляду за будівництвом і контролю за виконанням заходів щодо усунення недоліків, викладених і експертному висновку на зазначених у переліку об’єктах, прийняття в експлуатацію та видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень місцевим органам державного пожежного нагляду.

Начальник Управління Держтехногенбезпеки
у Житомирській області І.В. Стельмашов


20.06.2011

Державний нагляд у сфері пожежної безпеки Новоград-Волинського районного управління УМНС України в Житомирській області
інформує стосовно переоформлення документів дозвільного характеру суб’єктами господарювання 

Відповідно до вимог Закону України «Про дозвільну систему» підставами для переоформлення документів дозвільного характеру є: зміна найменування суб’єкта господарювання – юридичної особи або прізвища, імені, по батькові фізичної особи-підприємця; зміна місця знаходження суб’єкта господарювання. 

У разі виникнення підстав для переоформлення документа дозвільного характеру суб’єкт господарювання зобов’язаний протягом 5-ти робочих днів з дня настання таких підстав подати дозвільному органу або державному адміністратору заяву про переоформлення документа дозвільного характеру разом з документом дозвільного характеру, що підлягає переоформленню і відповідний документ, що підтверджує зазначену зміну (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Не переоформлений в установлений строк документ дозвільного характеру є недійсним, тобто такий документ є недійсним зі спливом 5-тиденного строку з дня настання підстав для переоформлення. 

У разі не переоформлення дозвільних документів дозвільним органом можуть бути застосовані санкції, що передбачені статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення провадження господарської діяльності».


Державний нагляд у сфері пожежної безпеки
Новоград-Волинського районного управління
УМНС України в Житомирській області18.05.2011

Вимоги законодавства для отримання дозволу в органах державного пожежного нагляду

Відповідно до вимог Законів України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про пожежну безпеку", постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2001 року №150 початок роботи підприємств та оренду приміщень проводиться після отримання дозволу в органах державного пожежного нагляду.
Підставою для видачі дозволу є висновок, що оформляється за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення, що проводиться органом державного пожежного нагляду або іншою юридичною (фізичною) особою, яка одержала ліцензію на проведення такої оцінки (експертизи).
Дозвіл видається за відсутності фактів порушення правил пожежної безпеки.
У разі виявлення фактів порушення правил пожежної безпеки крім тих, що можуть призвести до виникнення пожежі або перешкод при її гасінні та евакуації людей, дозвіл видається за умови подання суб'єктом господарської діяльності: договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди на період до усунення порушень правил пожежної безпеки; плану заходів щодо усунення таких порушень з конкретними термінами виконання.
Дозвіл не оформлюється: у разі прийняття в експлуатацію об'єктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту державною комісією, утвореною в установленому порядку; на орендовані торговельні місця, кіоски та контейнери, якщо вони розміщені на ринках відповідно до схеми, що в установленому порядку погоджена з органами державного пожежного нагляду.
Власник (орендар) може розпочати господарську діяльність за декларативним принципом у разі укладення договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди в разі: якщо не змінюється функціональне призначення об'єктів та орендованих приміщень і не проводиться їх перепланування (крім потенційно небезпечних об'єктів); якщо об'єкти не належать до вибухо-пожежонебезпечних та об'єктів з масовим перебуванням людей і не розміщуються на території або всередині зазначених об'єктів.
В разі виявлення об’єктів з відсутніми документами дозвільного характеру органом державного пожежного нагляду приймається рішення про застосування заходів реагування в межах чинного законодавства.

Державний пожежний нагляд


12.01.2011.

 П Е Р Е Л І К критеріїв визначення об’єктів, дозвіл на початок роботи, оренду приміщень яких видається та введення в експлуатацію яких здійснюється територіальним органом державного нагляду у сфері пожежної безпеки Житомирської області 

1. Готелі та готельні комплекси на 100 місць та більше.
2. Театри, кіноконцертні зали, центри культури та дозвілля, культові споруди, будинки культури, клуби та танцювальні зали, криті спортивні і фізкультурно-оздоровчі споруди місткістю 600 місць і більше.
3. Музеї, пам’ятники архітектурного мистецтва та історії обласного значення.
4. Підприємства зв’язку, телерадіоцентри, банківські установи державного та обласного значення.
5. Торговельні, торговельно-розважальні комплекси і центри, виставкові центри, криті ринки, об’єкти громадського харчування загальною площею 5000 м2 та більше.
6. Лікувальні заклади, санаторії, пансіонати, будинки відпочинку, профілакторії та інші заклади для відпочинку й оздоровлення із загальною кількістю перебування 500 осіб і більше.
7. Виробничі, складські об’єкти категорії за вибухопожежною та пожежною небезпекою «А» і «Б» площею понад 1000 м2, категорії «В» площею 5000 м2 та більше, об’єкти підвищеної небезпеки (1-го, 2-го класу у відповідності до державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки).
8. Об’єкти на яких зберігаються, використовуються та зберігаються у виробничому процесі радіаційно-, хімічно-, біологічно-, бактеріологічнонебезпечні речовини і матеріали площею 1000 м2 і більше.
9. Вокзали автомобільного та залізничного транспорту.
10. Висотні будинки (з умовною висотою понад 47 метрів).
11. Бібліотеки, книгосховища, архіви незалежно від відомчої належності та форми власності з фондом зберігання від 1 млн. примірників.
12. Окремо розташовані будівлі наземних на 500 і більше автомобілів та підземних гаражів (автостоянок) на 100 і більше автомобілів.
13. ТЕС-ТЕЦ, ГЕС, ГАЕС, ПГЕС, електропідстанції, а також об’єкти, які розташовані на їхніх площах.

ПРИМІТКА: 

Управління з питань наглядово-профілактичної діяльності ГУ МНС України в Житомирській області може видавати також дозволи на початок роботи (оренду приміщень) і введення в експлуатацію об’єктів, не зазначених у цьому Переліку. 

Управління з питань наглядово-профілактичної діяльності ГУ МНС України в Житомирській області має право делегувати права на проведення експертиз проектів (проектно-кошторисної документації), ведення нагляду за будівництвом і контролю за виконанням заходів щодо усунення недоліків, викладених і експертному висновку на зазначених у переліку об’єктах, прийняття в експлуатацію та видачі дозволу на початок роботи підприємств та оренду приміщень місцевим органам державного пожежного нагляду. 


В.П. Попов
Начальник управління з питань
наглядово-профілактичної діяльності
ГУ МНС України в Житомирській області

 

14.05.2010

Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради оголошує конкурс (тендер) на проведення робіт з реконструкції частини приміщення фойє та коридору адміністративної будівлі по вул. Шевченка, 16 в м. Новограді-Волинському під центр надання адміністративних послуг у виконавчих органах міської ради. Тендерні пропозиції подаються до 25 травня 2010 року до 09.00 години, в каб. 25 міськвиконкому. Інформацію про кваліфікаційні вимоги, умови виконання та об’єми виконання робіт можна отримати у керівника проекту (каб. 25) або за телефоном 5-30-70. Розкриття тендерних пропозицій відбудеться 25.05.10 о 10.00 год. в каб. 48.

 


 

Щоб отримати дозвіл на розміщення торгових та інших об'єктів у місті потрібні наступні  документи:

           
-  заява;
-  свідоцтво про державну реєстрацію (копія);
-  договір оренди або суборенди нежитлового приміщення, можливо акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкту (копія);
-  ліцензія (копія);
-  погодження санітарно-епідемілогічної станції (копія);
-  дозвіл державного пожежного нагляду СДПЧ-10 (копія);
-  договір про надання послуг на прибирання прибудинкової території і вивезення ТПВ та вуличного змету (копія);

Заява
має відповідати таким вимогам:
-у заяві має бути зазначено прізвище суб'єкта господарювання, ім ' я, по-батькові, місце проживання, телефон;
-дозвіл на розміщення якого саме об'єкта торгівлі (сфера: торгівля, громадське харчування чи побут);
-з реалізації якої саме групи товару (продовольчої, непродовольчої, алкоголю, тютюну та ін.);
-зазначаємо адресу та назву об'єкту торгівлі;
- погоджуємо режим роботи (вказавши початок, закінчення, обідню перерву, вихідний день).
 
Заява   підписується, на ній також потрібно зазначити дату. До заяви  слід додати копії вище вказаних  документів.

Для отримання дозволу на розміщення торгових та інших об'єктів у місті Вам слід
звернутись за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка 16   (адмінприміщення міської ради, відділ підприємницької діяльності) каб.11.

 


Державна реєстрація припинення фізичної особи-підприємця

а) за власним бажанням
Процедура припинення державної реєстрації фізичної особи-підприємця регулюється статтями 46-50 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
В разі прийняття підприємцем рішення припинити державну реєстрацію своєї підприємницької діяльності, він подає до державних реєстраторів (приміщення міської ради, вул. Шевченка, 16, каб. 21) заяву та квитанцію про сплату 17 грн. за публікацію повідомлення про дане рішення в спеціалізованому Бюлетені державної реєстрації. 

Згідно чинного законодавства, процедура припинення триває два місяці з дати публікації оголошення. Протягом цього часу підприємець проходить процедуру фінансової та документальної перевірки в ОДПІ, Пенсійному фонді, фондах соціального страхування та отримує довідки про відсутність заборгованості. У випадку, коли підприємець отримував дозвіл на виготовлення печатки, він додатково пред’являє квитанцію дозвільної системи МРВ УМВС на її знищення. 

б) у разі смерті
У разі смерті фізичної особи-підприємця третя особа (спадкоємець), по пред’явленню власного паспорта, подає державному реєстратору нотаріально засвідчену копію свідоцтва про смерть та оригінал свідоцтва про державну реєстрацію.


Державна реєстрація припинення юридичної особи

Процедура припинення державної реєстрації юридичної особи регулюється статтями 33-41 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». 

У разі рішення засновників припинити державну реєстрацію юридичної особи в результаті самоліквідації, її керівник або уповноважена особа подають державному реєстратору нотаріально посвідчену копію рішення засновників (протокол зборів, наказ) щодо припинення юридичної особи та квитанцію про сплату 51 грн. за публікацію повідомлення про дане рішення в Бюлетені державної реєстрації. 

Державний реєстратор вносить до ЄДР відомості про ліквідаційну комісію (ПІБ, ідентифікаційних кодів, адреси). 

Після завершення ліквідаційної процедури, засновник (уповноважена особа), але не раніше 2-х місяців з дати публікації, подає державному реєстратору заповнену реєстраційну картку, оригінал установчих документів, свідоцтво про державну реєстрацію, акт ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом (підписи на ліквідаційному балансі повинні бути нотаріально посвідчені), довідки ОДПІ, Пенсійного фонду, фондів соціального страхування про відсутність заборгованості та архівної установи про прийняття документів на зберігання. 

 
 
 
 

 

[версія для друку]

 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa